Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 738

Wątek: Doping

  1. Powrót do góry    #496
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    co do tych jednakowych koszulek w paski to MAGDO pomyśl troszke ze nie kazda kobieta załozy taka koszulke bo one pogrubiaja wiec ten twoj pomysł jest troszke nei realny do zrealizowania do końca
    Ten kto chce kibicować,ma w D to czy coś go pogrubia.
    Albo jest z kibicem,albo nie.
    Gdyby kibice mieli się takimi aspektami kierować,to na trybunach byłoby pusto.

    Dej spokój.

  2. Powrót do góry    #497
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Misiek załamałeś mnie teraz :)

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    co do tych jednakowych koszulek w paski to MAGDO pomyśl troszke (...) bo one pogrubiaja wiec ten twoj pomysł jest troszke nei realny do zrealizowania do końca
    JES JES JES. Wreszcie będę wyglądał na przypakowanego.

  4. Powrót do góry    #499
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibic Bartek :)

    http://www.epoznan.pl/index.php?sect...=news&id=19567

    Jak było to do kosza poproszę.

    PS: odnośnie koszulek w paski.
    Ci co się obawiają że ich pogrubią mogą zawsze zamówić w pasy pionowe - to ich optycznie wydłuży i wyszczupli :)

  5. Powrót do góry    #500
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z tym "jeden z bardziej znanych" to przesadzili.
    Czy w tej serii pojawią się wszyscy z Eki? ;)

  6. Powrót do góry    #501
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Nasza gwiazda...hihi, raczej wątpie aby ktoś oprócz Kazika się jeszcze pojawił w tym cyklu o kibicach...ale kto wie...

  7. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie chcę się czepiać,ale są bardziej zasłużone osoby w świecie kibicowskim na PSŻ,niż chłopaki z Eki.W takim cyklu powinni być ludzie,którzy ruch kibicowski zapoczątkowali i dalej coś robią w tym kierunku.No,ale,kto sobie ząłatwia ten ma ;).

  8. Powrót do góry    #503
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    (...)raczej wątpie aby ktoś oprócz Kazika się jeszcze pojawił w tym cyklu o kibicach...


    ;)



    Nie chcę się czepiać,ale są bardziej zasłużone osoby w świecie kibicowskim na PSŻ,niż chłopaki z Eki.
    Mój typ:
    Magda81

    :)

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym "jeden z bardziej znanych" to przesadzili.
    Wg. nie to nie przesadzili.
    Pierwszego kibica którego poznałem był Kaziu a następnym był Bartek.

    Lecz również zgadzam się z Basalą, następna powinna być Magda81.
    Podejrzewam ze kilka osób z tego forum by chętnie zobaczyła Magdę na zdjęciu :)

  10. Powrót do góry    #505
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jaca,nie o to w tym chodzi,mi nie zależy.
    Jak chcesz moje zdjęcie to Tobie wyślę.No problem ;).

  11. Powrót do góry    #506
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak chcesz moje zdjęcie to Tobie wyślę.No problem.
    Nie dziękuję - miałem na myśli innego użytkownika forum. Choć nie powiem że ostatnio na meczu Cię szukałem pod zegarem - chciałem zrobić Ci fotę jak kibicujesz :) lecz niestety nie znalazłem.

  12. Powrót do góry    #507
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2009
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lekka zmiana profilu mojej stadionowej działalności, czyli ta się bawią kibice PSŻ:

    http://www.vimeo.com/12024093

    Wiem że słaba jakość tego filmu jest ale postanowiłem pokazać, w końcu to mój pierwszy film :)

  13. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Sonda,trąbki na stadionach,Tak czy Nie?

    http://5969e3.mojasonda.pl/

    Tylko proszę o uczciwe głosowanie,każdy głosuje jeden raz ;).

  14. Powrót do góry    #509
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Najgorsze Mistrzostwa Świata w piłce nożnej jakie miałem okazję obserwować (pamiętam te Espana 82, gdzie transmisja nieco zmodyfikowana), ale później kibicowsko nigdy nie było aż tak tragicznie jak teraz. Non stop trąbienie. Wiem, że nawet najbardziej rozwojowa Afryka do tego nie dorosła, ale wczoraj, gdy w czasie Anglia-Stany trąbki przekrzyczały najbardziej licznych i fanatycznych kibiców- moja nadzieja umarła.

    Nadzieja na normalność na Golaju. Niby nic wspólnego, ale jest u nas grono zwolenników trąbienia i nie. I być może przekłada się to 10-1, a my, zwolennicy na NIE, nie wiemy tego.


    Z INNEJ BECZKI: kiedyś kolo z Piły (a nie przepadam za nim :) jeno czasem lubie rozmawiać) dał argument, że nie da się przenieś struktur kibicowskich po części ze stadionów piłkarskich na żużlowe. Nadal nie jestem przekonany, ale myślałem, że Falubazy po zeszłorocznej wtopie w Gorzowie- teraz dadzą radę. Niestety znowu krzesło poleciało. I znowu ultras ZG się od tego odcinają (ale nie ci: co jeszcze możemy dla was zrobić), jednak nie potrafią dopilnować swoich. Byłem na derbach lubuskich kilkanaście-dziesiąt razy, wiem co to znaczy. Najlepszym przykładem dla nas- Poznaniaków będzie Lech-Legia. YF i ich zwolennicy mogą trąbić, żeby było spokojnie, ale część nigdy sięnie dostosuje i będzie śpiewać: :...a Legia..."

    Nie lubię walczyć na argumenty z kolesiem z Piły, bo to nie ma sensu, ale lubię poczytać jego (Twoje matrix) zdanie.

  15. Powrót do góry    #510
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Molineux, mam podobne odczucia co do dopingu na MŚ w kopanej. W żużlu trąbienie jest chociaż trochę w rytmie zawodów, a w RPA zupełnie bezładne (nie ma np. natężenia dźwięku podczas akcji). Coś tam Angole próbowali drzeć ryja, ale nie mogli niestety przebić się przez trąbki, bębenki itp. Na Golaju jest zdecydowanie lepiej. ;)

  16. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    No tak. Ten bezład trąbienia jest niedowytrzymania. Na Golaju on też mnie przeraża, gdy "musimy" wstać na nominowane.

    Ale MŚ '10 pod tym względem będę pamiętał jako specyficzne. Jak te '02 gdzie byłem. Specyfika, obyczajność i kulturowość jest dla nas niezrozumiała. Coś mi się wydaję, że u nas jest to pozostałość po rzymskich igrzyskach. Musi być krew i pot. Ale dlaczego my Polacy w takim razie bardziej kochamy żużel niż inni? To u nich jeździły rydwany na śmierć i życie.



  17. Powrót do góry    #512
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z INNEJ BECZKI: kiedyś kolo z Piły (a nie przepadam za nim :) jeno czasem lubie rozmawiać) dał argument, że nie da się przenieś struktur kibicowskich po części ze stadionów piłkarskich na żużlowe. Nadal nie jestem przekonany, ale myślałem, że Falubazy po zeszłorocznej wtopie w Gorzowie- teraz dadzą radę. Niestety znowu krzesło poleciało. I znowu ultras ZG się od tego odcinają (ale nie ci: co jeszcze możemy dla was zrobić), jednak nie potrafią dopilnować swoich.
    Cóż Molineux, pojade Władkiem. Ja tam Ciebie lubie, tylko czasem mnie denerwujesz... :D Ale podyskutować z Tobą lubie. Co do Falubazów, to ów kolejny już brzydki incydent z ich strony potwierdza tylko moją opinie, że nie da sie przejąć od kibiców piłkarskich tylko części ich zwyczajów. Bo kiedy ktoś czerpie wzór z kogoś kto nie jest tego warty - w tym przypadku z kibiców piłki nożnej - to prędzej czy później zatracając granice między kibicowaniem a chuligaństwem, może przejąć od nich również te złe zwyczaje.

    Nie lubię walczyć na argumenty z kolesiem z Piły, bo to nie ma sensu, ale lubię poczytać jego (Twoje matrix) zdanie.
    Wręcz przeciwnie, ma to sens. Pod warunkiem właśnie, że jest to wymiana argumentów, a nie złośliwości. A te drugie mi sie rzadko zdarzają, praktycznie tylko w rewanżu :D


  18. Powrót do góry    #513
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś tam Angole próbowali drzeć ryja, ale nie mogli niestety przebić się przez trąbki, bębenki itp. Na Golaju jest zdecydowanie lepiej. ;)
    Bo my mamy Kazmierza! :D

  19. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zawodnicy z Nigerii i Japonii złożyli swój sprzeciw w sprawie trąbek.Zawodnicy muszą dostawać szału,słysząc to buczenie.Przecież przy takim natężeniu skupić się nie można.
    A co na to FIFA?"Kupcie sobie zatyczki do uszu!".
    To jest niestety biznes,chory biznes.
    Po tych mistrzostwach,na każdego trąbiącego,będę patrzeć z jeszcze większym brakiem zrozumienia.
    Zawodnikom na żużlu może to i nie przeszkadza,bo oni nic nie słyszą.Zresztą,kiedy Dreczka zapytał Miśka w wywiadzie,co sądzi o dopingu i atmosferze na stadionie,ten odparł,że on nic nie słyszy.
    Ale gdyby mieli uczestniczyć w czymś takim,jak piłkarze na MŚ byliby wrogiem trąbek nr.1.
    Tutaj chodzi o nas kibiców.Czy lepiej być postrzeganym jako łoś,czy jako kibic z krwi i kości,który woli nadwyrężyć struny głosowe,aby doping był naprawdę powalający,a nie wqrwiający.

  20. Powrót do góry    #515
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnicy z Nigerii i Japonii złożyli swój sprzeciw w sprawie trąbek.Zawodnicy muszą dostawać szału,słysząc to buczenie.Przecież przy takim natężeniu skupić się nie można.
    A co na to FIFA?"Kupcie sobie zatyczki do uszu!".
    To jest niestety biznes,chory biznes.
    Po tych mistrzostwach,na każdego trąbiącego,będę patrzeć z jeszcze większym brakiem zrozumienia.
    Zawodnikom na żużlu może to i nie przeszkadza,bo oni nic nie słyszą.Zresztą,kiedy Dreczka zapytał Miśka w wywiadzie,co sądzi o dopingu i atmosferze na stadionie,ten odparł,że on nic nie słyszy.
    Ale gdyby mieli uczestniczyć w czymś takim,jak piłkarze na MŚ byliby wrogiem trąbek nr.1.
    Tutaj chodzi o nas kibiców.Czy lepiej być postrzeganym jako łoś,czy jako kibic z krwi i kości,który woli nadwyrężyć struny głosowe,aby doping był naprawdę powalający,a nie wqrwiający.
    Zgadzam się z Tobą. Jednak widzisz Afryka to inna kultura kibicowania. Dla nich kibicowanie to właśnie trąbki, pomalowane twarze i tańce na trybunach. Nic z tym nie zrobisz... U nas jaramy się oprawami i przyśpiewkami, a tam po prostu sobie trąbią. Afryka jest do tyłu w każdej dziedzinie życia. Nawet kibicowskiego dopingu. Na stadionach żużlowych trąbek jest coraz mniej więc należy się cieszyć :)

  21. Powrót do góry    #516
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kamilossie, w jakim celu cytujesz cały (dość długi) wpis innej osoby (do tego umieszczony bezpośrednio nad Twoim wpisem)?

  22. Powrót do góry    #517
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kamiloss,nie do końca.Owszem w Afryce kibicuje się inaczej;gra na instrumentach,taniec,ale na tych mistrzostwach tego nie ma.Tutaj miejscowi dostali darmowe bilety i trąbki,ba!Podobno nawet im zapłacili za to trąbienie,przez cały mecz,a gdyby im nie powiedzieli,że nie mają trąbić na hymnach,też by jechali ostro.
    Chodzi o to,że na tym przykładzie,można idealnie zobaczyć,jak bardzo ten sposób "dopingowania" jest irytujący i męczący.
    W ogóle te trąbki są szkodliwe dla zdrowia,no ale ludzie będą się tym shitem zachwycać,bo wydaje im się,że przez takie trąbienie na stadionie jest rodzinna atmosfera.
    I nie przetłumaczysz zwolennikom,że prócz nich samych te trąbki się nikomu nie podobają.


  23. Powrót do góry    #518
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak zgadzam się to jest bardzo wkurzające i przeszkadza w oglądaniu meczu w tv a co dopiero na żywo. No ale jeszcze trochę potrwa zanim kibice z Afryki to zrozumieją. Jak już napisałem wcześniej... Nawet w kwestii dopingu odstają od świata.

  24. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Miałem okazję być w Japonii, nie przy okazji MŚ. Byłem na meczu towarzyskim Japonia-Iran. Nie mogę uwierzyć, że repr. Japonii wniosła protest przeciw trąbieniu. Takiego trąbienia, jakim byłem świadkiem w Tokio, nie powtórzę już nigdy. Jestem przekonany. I odtąd jestem chory na trąbki. Nie przez nasz żużel. Powiem tak: jeśli zacznie Wam buczeć kilkanaście tysięcy trąbek, to zrozumiecie, że jest nie do wytrzymania.
    Jakieś 2 lata temu byłem na meczu PSV-Fiorentina. Ani jednej trąbki przez całe zawody, na bilecie do dziś zatrzymanym mam znaczek zakaz trąbienia. Holendrzy nie są wbrew pozorom bardzo rozrywkowi, ale docenili "krzykaczy" i przestali. Na tym właśnie meczu było sporo małolatów z trąbkami, ale nikt nie odważył się ich użyć.

    Zrozumieli. Kiedy do nas to dotrze? Mam córkę blisko 3 lata. Prosiła mnie kilkakrotnie o trąbkę za 5zł. Niestety. Dopóki mam na nią wpływ- nie dostanie jej i nie będzie używała gówna. Bo zawody żużlowe, to nie gówno, że można pozwolić komuś wysrać się wtedy, kiedy będzie miał ochote i na wybrany kolor.
    Tu jest wyścig. Zawodnicy walczą poniekąd na śmierć i życie. Nie mam zamiaru potomnym wbijać do głowy, że to fajna rozrywka, którą można ubrać w balony, kredki i kolorowanki... na twarzach.
    Tu są zawody OWSZEM i wiedzą czym ryzykują i często nas kibiców olewają. Ale idąc nawet za kasą, nigdy nie będę do nich porównywał R.Lewandowskiego.
    Tu łamanie kości jest na porządku dziennym. Nawet MY kibice przyzwyczailiśmy naszych bohaterów tak mocno do chleba powszedniego, że Ci nie potrafią się zbuntować przeciw nowym tłumikom.
    Co by było, gdyby wszyscy odmówili startu w GP? Wiecie co. Stare tłumiki i nie byłoby dyskusji.

    Tak więc uważam, że MY kibice mamy wpływ nie tylko na rozgrywki, ale i na trąbienie.... Znaczy odwrotnie.

  25. Powrót do góry    #520
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, mnie też te trąbki strasznie denerwują. Ostatnio krótko po meczu w Pile nasz kapitan Piotr Świst udzielał wywiadu dla kibiców do mikrofonu na prośbe spikera. Niestety kibice gości chyba specjalnie Go zagłuszali trąbkami tak, że nic Go słychać nie było. Chamstwo w państwie.

  26. Powrót do góry    #521
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Moli,wyjdź za mnie! :D

    Niestety tutaj na forum,jak i na stadionie są ludzie,którzy zawzięcie będą bronić tego gówna jak życia.
    Nie mam tylko pojęcia dlaczego?

  27. Powrót do góry    #522
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Moli,wyjdź za mnie! :D
    Chyba "ożeń się"... :P

  28. Powrót do góry    #523
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja uważam, że trąbki dobrze opanowane przez prowadzących doping mogłyby stworzyć super show. Na przykład teraz trąbi lewa strona, teraz prawa, teraz krzyczymy. Aczkolwiek chaotyczny atak trębaczy potrafić wkurzyć. Nie powiedziałbym jednak, że trąbki to zło i wytwór szatana, że należałoby ich zakazać, a najlepiej karać dożywociem jak tego pragnęliby Molineux i Magda. Trzeba tylko to opanować, a wszystko będzie ok.

  29. Powrót do góry    #524
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie napisałam nigdzie,że za trąbki powinno być dożywocie,nawet w przenośni.Ale zakazane powinny być.Owszem.
    Nie jesteśmy orkiestrą dętą,a kibicami!

    Do Was to żadne argumenty nie przemówią,nawet ten,że trąbki są szkodliwe dla zdrowia.
    Gdybym zobaczyła prowadzącego doping,który nawołuje do trąbienia,sama bym go ściągnęła z podestu.

  30. Powrót do góry    #525
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Zapewne niektórzy z Was pamiętają film SARA. Tam jest taki moment kiedy Linda do kąpiącej się nago Włodarczyk mówi o miłości.
    Miłość jest wtedy, kiedy nasłuchujesz pod drzwiami zbliżających się kroków twojej bliskiej... miłość jest wtedy... itd (odsyłam do konkretnego fragmentu).

    Z trąbieniem jest tak samo. Nawet nie wiesz kiedy cię to opanowało. Podobno wystarczy raz zadąć. Broń mnie panie boże od takich znajomych i takich wpływów.
    Żenua tak zwana, gdy widziałem pijanego tatę, który kupował swojemu synowi trąbkę. Ojciec zrobił to, żeby mieć święty spokój, a dzieciak się cieszy... i niestety uczy.

    Co do naszych spraw Magda. Teraz nie mogę. Kupiłem samochód i obiecałem mojej kobiecie, że nie rozstanę się z nią, dopóki będzie sprawny. Chcę nim jechać do Rybnika, ale jeszcze się zobaczy.

  31. Powrót do góry    #526
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do zakazu, o którym pisze Magda. Mnie też przeszkadzają trąbki, ale jeśli miałoby decydować o tym państwo to jestem jak najbardziej przeciwny takiemu zakazowi. Niech się państwo od ludzi odczepi. Z kolei jeśli prywaciarz może sobie zażyczyć, aby nie trąbiono to okej. Jego impreza, może się rządzić.

  32. Powrót do góry    #527
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zatyczki do uszu na MŚ,rozchodzą się błyskawicznie.
    Przed chwilą uroczy obrazek na meczu Włoch z Paragwajem.Mały bajtel z wielkimi słuchawkami na uszach.
    Komentarz dziennikarza bezcenny.
    "Kiedy ktoś zatrąbi Tobie nad uchem,nawet nie wiesz gdzie uciekać",taki ogłuszony jesteś.
    Możemy mieć tylko nadzieję,my anty trębacze,że ludzie z czasem na naszym stadionie ogarną się i przestaną robić rykowisko,a zajmą się dopingiem,który jest bezpieczny dla zdrowia i prezentuje się godnie.

  33. Powrót do góry    #528
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak można być aż tak nudnym i monotematycznym (w kwestii trąbek), a jako argumentu używać porównania z RPA i kilkudziesięcioma tysiacami Afrykanerów ze swoimi gadżetami.
    To juz nawet nie jest polemiczne, czy śmieszne. To po prostu żałosny głos skundlonej opinii na temat, który na szczęście przez społecznosć golęcińską zostanie olany strugą wody mineralnej za 6 zł.
    Piknik forever!

  34. Powrót do góry    #529
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Lepiej być nudnym i monotematycznym,niż robić takie rażące błędy,jak Afrykaner i odnosić się tym słowem do mieszkańców RPA.Najpierw słownik,a później zabieraj głos.



  35. Powrót do góry    #530
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiem tak: świat idzie do przodu - Ty stoisz w miejscu!

    http://www.sport.pl/pilka/1,65080,80..._wuwuzele.html


    PS.
    W sprawie Afrykanerów wcale żadnego błędu nie popełniłem. To skrót myślowy z powodzeniem mogący reprezentować myśl w której wyrażałem się o mieszkańcach RPA i ich gadżetach.
    Błędem jest że w RPA mieszkają Afrykanerzy? Otóż nie, bo mieszkają i z pewnoscią chodzą też na mecze z wuwuzelami.

    Naucz się odrobinę czytać miedzy wierszami a potem próbuj dyskutować zamiast pisać mi czy mam zabierać głos czy nie.

  36. Powrót do góry    #531
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Trąbki zostały rozdane czarnoskórym mieszkańcom Afryki,czyli nie Afrykanerom.Nie wciskaj mi teraz śpiewki,że mam czytać między wierszami,bo kiepska to obrona,na Twój błąd.
    Z mojej strony koniec.

    P.S.

    Osobiście mam nadzieję,że kiedyś słuch Tobie siądzie od tych trąbek,bo żaden inny argument do Twojego ograniczonego mózgu,raczej nie dotrze.
    A może przyjdź z dzieckiem,o ile takowe posiadasz i niech ktoś mu nad uchem przez całe zawody trąbi,to może się ockniesz.

    Piłkarze,trenerzy,dziennikarze,kibice na świecie.
    Większość,bardzo duża większość jest na nie,więc o czymś to świadczy.
    Na szczęście ludzie na Golęcinie,coraz bardziej rozwijają świadomość kibicowską i takich jak Ty jest coraz mniej.
    Bez pozdrowień.



  37. Powrót do góry    #532
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skąd ta nienawiść? "Bez pozdrowień" "ograniczony mózg" "mam nadzieję, że Ci słuch siądzie"
    Zupełnie nie pojmuję po co tacy kibice (przepraszam: Kibice przez duże K) na żużlu w Poznaniu. Nie pomyliłaś adresów z Bułgarską? Tam łatwiej wyładowywać agresywne emocje.

    Moje dzieciaki w trąbki dmuchają przed każdym biegiem i jakoś głośniejsze nadal pozostają motocykle, więc o czym Twoja gadka?
    Widać, że ani nie masz dzieciaków ani na żużlu z dzieciakami nigdy nie siedziałaś, a pobyt na Golęcinie to chyba dla Ciebie forma ekspresji niezrozumiałych dla mnie emocji.

    Ty rzeczywiście masz swój świat, ale na szczęście stanowisz 0,1% ludzi na Golęcinie, więc żużlowego pikniku nie uda Ci się zabić. I nie udawaj, że nie widzisz po co ludzie przychodza na żużel. Na pewno nie po to by drzeć ryje przez 1,5 godziny jak to się dzieje na piłce.

    PS
    Czekam na kolejne Twoje wątki w których używać będziesz po kilkakroć kolejnych słów ze swojego słowniczka kibca: "kroić", "ustawka", "hools", "honor", "precz z x"

  38. Powrót do góry    #533
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Skąd ta nienawiść? "Bez pozdrowień" "ograniczony mózg" "mam nadzieję, że Ci słuch siądzie"
    Zupełnie nie pojmuję po co tacy kibice (przepraszam: Kibice przez duże K) na żużlu w Poznaniu. Nie pomyliłaś adresów z Bułgarską? Tam łatwiej wyładowywać agresywne emocje.
    Nienawiść.Nie raczej politowanie.
    Adres jak najbardziej poprawny.To raczej Ty pomyliłeś stadion z salą koncertową,czy też teatrem.



    [qoute]Moje dzieciaki w trąbki dmuchają przed każdym biegiem i jakoś głośniejsze nadal pozostają motocykle, więc o czym Twoja gadka?
    Widać, że ani nie masz dzieciaków ani na żużlu z dzieciakami nigdy nie siedziałaś, a pobyt na Golęcinie to chyba dla Ciebie forma ekspresji niezrozumiałych dla mnie emocji.[/quote]

    Motocykle,owszem pozostają głośniejsze,ale ludzie,którzy próbują rozkręcić doping na Golęcinie,już nie bardzo.
    No,ale jak ktoś ma w poważaniu zaangażowanie innych i wysiłek,to niech jego dzieciaki nawet na perkusji grają.



    Ty rzeczywiście masz swój świat, ale na szczęście stanowisz 0,1% ludzi na Golęcinie, więc żużlowego pikniku nie uda Ci się zabić. I nie udawaj, że nie widzisz po co ludzie przychodza na żużel. Na pewno nie po to by drzeć ryje przez 1,5 godziny jak to się dzieje na piłce.
    Nie masz żadnego pojęcia jaki jest procent antypiknikowców i ludzi,którzy stronią od trąbek,więc się nie wypowiadaj o czymś,w czym nie siedzisz.
    No ja wiem po co połowa na Golęcinie przychodzi na żużel.
    Nie po to by drzeć ryja,ale po to by "se podmuchać",ot taki folklor jak w RPA.


    PS
    Czekam na kolejne Twoje wątki w których używać będziesz po kilkakroć kolejnych słów ze swojego słowniczka kibca: "kroić", "ustawka", "hools", "honor", "precz z x"
    Czekaj.I tak nigdy nie zrozumiesz o co chodzi,bo Twój słowniczek ogranicza się do dwóch słów:piknik i trąbka.
    Także pozostań w swoim cyrku i baw się dobrze.

    I z łaskij swojej nie odpisuj już.

  39. Powrót do góry    #534
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Parę trąbek nie zawadzi, taki klimat meczów żużlowych i siatkarskich w Polsce. Natomiast to co się dzieje w RPA i te wuwuzele to jest jakiś koszmar. Nic dziwnego, podobna jedna taka trąbka wytwarza bardzo dużo hałas a jeśli mamy cały stadion na kilkanaście tysięcy osób, to można się poczuć jak w ulu, w TV nie słychać żadnego dopingu do którego jesteśmy przyzwyczajeni na polskich i europejskich stadionach. Nawet mój wujas ,stwierdził jednoznacznie,że nie da się porządnie oglądać meczu przez te afrykańskie trąbki.

  40. Powrót do góry    #535
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda nie oglądam tych mistrzostw bo szczerze mówiąc piłka nożna zwisa mi luźnym kalafiorem, nigdy tego sportu nie lubiłem :D Ale widziałem dziś w TV kibiców z Afryki z tymi trąbami i to faktycznie jakiś koszmar. Takiej trąby nawet słoń trąbalski by sie nie powstydził :D Więc faktycznie kiedy większa ilość kibiców zaczyna dmuchać tam w te trąby to musi to być strasznie drążniąca ludzkie ucho kakofonia.

  41. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Są jeszcze tacy,którzy myślą i nie patrzą by zarobić na badziewiu:

    http://www.sportowefakty.pl/tenis/20...w-wimbledonie/

  42. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Co prawda nie oglądam tych mistrzostw bo szczerze mówiąc piłka nożna zwisa mi luźnym kalafiorem,
    leże
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  43. Powrót do góry    #538
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No co... Poważnie nie przepadam za piłką nożną. Dla mnie to strasznie nudny sport. Dwudziestu chłopa ugania sie przez 1,5-ej godziny za jedną piłką w te i we wte kopiąc sie po nogach i ciągnąc za szmaty. Też mi "emocje". Żużel to jest sport dla prawdziwych facetów, ostry, niebezpieczny, niosący ze sobą duży ładunek adrenaliny. A nie tam ganianie za piłką w te i spowrotem. To już wole taki sport jak szachy, tam większe emocje są :D


  44. Powrót do góry    #539
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Dwudziestu chłopa ugania sie przez 1,5-ej godziny za jedną piłką w te i we wte kopiąc sie po nogach i ciągnąc za szmaty.
    Żużel to sport, w którym czterech facetów jeździ wkoło, i to tylko w lewo, a i tak wszystko rozstrzyga się (wersja dla rodowitych poznaniaków: roszczyga :)) na starcie.

  45. Powrót do góry    #540
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żużel to sport, w którym czterech facetów jeździ wkoło, i to tylko w lewo, a i tak wszystko rozstrzyga się (wersja dla rodowitych poznaniaków: roszczyga :)) na starcie.
    Eh, gadasz jak moja matka :D Jak dla mnie żużel niesie ze sobą 100 razy więcej emocji niż piłka nożna. Szybkość, adrenalina, szybkie zwroty akcji, ryzyko. A w piłce jakie masz ryzyko.. Że ktoś noge złamie? Wolne żarty. Też mi ryzyko. Takie samo ryzyko mam zimą jak na lód wyjde :D Suma sumarum jak dla mnie piłka nożna to nudy. A to, że wszystko rozstrzyga sie na starcie? Tak nie jest, no chyba że w Gnieźnie, gdzie beton uniemożliwia walke. A tak, to można zobaczyć sporo mijanek na trasie, zwłaszcza gdy tor przygotowany jak należy.

    Choć z drugiej strony, wiadomo że w żużlu start i meta znajduje sie w tym samym miejscu. Więc w tym znaczeniu wszystko rozstrzyga sie na starcie=mecie. :D


Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •