Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 738

Wątek: Doping

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje zdanie jest takie samo od początku. Stadion jest jak autobus. Potrzebuje jednego dobrego kierowcy który będzie wiózł Nas wszystkich tak abyśmy traktowali mecz jak miłą i radosną wycieczkę. Aby każdy z nas oprócz doznań sportowych znalazł coś jeszcze dla siebie na meczu. I zawsze wnosiłem o to aby właśnie Stowarzyszenie z racji długoletniego doświadczenia było takim kierowcą. Oczywiście dla każdego z Nas byłoby miejsce w tym autobusie. Również dla tych którzy jeszcze niedawno zasiadali naprzeciwko startu, ale dziś zmienili miejsce postoju (z różnych przyczyn ale to akurat nie jest ważne dla mnie). To dobrze,że z takim apelem o integracje kibiców zwraca się człowiek ze Stowarzyszenia. Jeżeli takie spotkanie spowodować ma że nasz stadion będzie głośniejszy i barwniejszy to nic tylko się podpisywać pod tym. Bo o tym że kibice chcą pomóc rajderom mogliśmy się przekonać zarówno w Gnieżnie (szacun dla Długiego) jak i z Grudziądzem. Ze swojej strony jako zwykłego piknika, który czasami wybierze się na wyjazd deklaruje,że z miłą chęcią przyłącze się do dopingu. Moim skromny zdaniem kluczem do wszystkiego jest zrozumienie,że .......... kto stoi w miejscu ten się cofa. Że czasami warto coś zrobić i nienależy traktować jako porażkę,ale jako zwycięstwo choćby nad swoim słabościami (wszyscy je mamy). Ale pomysł spotkania bardzo dobry!!!!

    Co do trąbek Madziu to lawyer ma racje. Niech sobie dzieci trąbią ile chcą :-))(mnie też to drażni jak mi trąbią nad uchem,ale .....tak trzeba. hihihihhi) Od czegoś trzeba zacząć edukacje. I tak liczba puzonów znacznie zmalała od poprzedniego roku. Moim skromnym zdaniem stadion żużlowy powinnien być............ rodzinny. A właśnie te dzieciaki z trąbami są żywym dowodem na to że tak w Poznaniu jest. Inna sprawa,że czym skorupka nasiąknie za młodu............ kiedyś puzony zamienią na gardła. Byłem kiedyś we Wrocławiu na Złotym Kasku. I nigdy takiego stadionu u Nas jak tam widziałem............ sami faceci dla których żużel, to............ Nigdy!!!

    Oczywiście kieruje kolejny apel aby nasz stadion na derbach był..........inny barwiniejszy niż zawsze. Kilka rolek od kasy fiskalnej zabranej na mecz przez każdego z nas i........... a może praca od podstaw naszych dzieci (gazeta nożyczki). To wszystko może sprawić że nasi żużlowcy bardziej i mocniej odczują że jesteśmy 9 zawodnikiem. I nie patrzcie na to że............. a ktoś inny coś zrobi, to ja odpuszczę sobie. A jak każdy tak pomyśli i zrobi??? Te 15 minut poświęconych sprawie w ciagu tych dni przed meczem to chyba nie jest problem. Rolka taśmy to koszt około 50 gr. Zamiast myśleć czy coś zrobić w tym temacie poprostu zróbmy to!! Wierzę gorąco, że bezwzględu na wynik na Łotwie przyjdziemy w jeszcze większej niż zazwyczaj liczbie na Golęcin, aby jeszcze mocniej dopingować Skorpiony. Porozmawiajcie ze swoim znajomymi którzy może już byli na meczu, ale i z tym dla których czarny sport to nowość. A nuż się uda ich namówić. Warto spróbować!!!! Choćby po raz któryś. A nuż.......... Jadąć na stadion wywieście szale przez okna..... Mały gest, ale dużo wart. Możecie mi wierzyć. Oczywiście wszyscy na żółto-czarno!!!!


    Jeżeli już zapomniałeś o tym apelu, to przeczytaj ten post jeszcze raz. Do chwili aż zrobisz coś aby na meczu było inaczej niż zwykle. Barwniej. Każdy z nas może coś zrobić w tym temacie!!


  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeden wielki Młyn na całym stadionie :o
    Najpierw porozmawiajmy o pozbyciu się trąbek ;)
    Nie odbieraj dzieciom możliwosci dopingu! Ich gardła i pluca nie wlacza sie w doping glosowy, a trabka pozwala im dopingować, chcesz im tego zabronic??? Urosna zrezygnuja z trabek, ale teraz to jest narzedzie dopingu dla nich... To frajda dla nich, a w nich przyszlosc kibicowska PSZ! Dorośli z trąbka - zwlaszcza tacy co moga krzyknac - to owszem nie najlepiej wyglada, ale dzieciaki z trąbkami zdecydowanie TAK!

    Widac przerosla kolezanka stadionami pilkarskimi, tyle ze tam nie ma takze ... dzieci!

    Czy chcesz czy nie, na takim kolosie jakim jest Golecin dopoki nie bedzie chodzic na mecze po 15 tys.kibola, zamiast obecnych 4-6 tys. to doping glosowy nie bedzie slyszalny. Dopoki nie bedzie 300 chlopa (z calym szacunkiem dla pan) w mlynie - to doping glosowy nie bedzie wspanialy... Popracowac trzeba nad frekwencja, popracowac trzeba nad mlynem - a jak beda podstawy by faktycznie byl glosowy kociol (bo z calym szacunkiem patrzac na przekroj kibicowski na calym obiekcie jest moze z kilkaset osob w sile wieku co do dopingu sie nadaja) wymoc na doroslych by gardla uzywali, a dzieciom pozwolic trabic, kilka tysiecy chlopa zagluszy trabki!

    Nie dla odbierania dzieciakom frajdy z dopingu, nie dla wprowadzania zwyczajow typowo pilkarskich na zuzel. Howgh!
    Szacunek! Trąbki i bieganie z nimi wzdłuż płotu to dla dzieci największa frajda. Nie próbujmy im tego zabierać.

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Kazmierzem. Wywiesić szale, flagi. Rozwieszać plakaty. Nie ma jak to DPŚ... Kto nie był przez te dwa dni niech żałuje... Poza tym żużel w Poznaniu jest kiepsko promowany we wszelkiego rodzaju mediach co też pewnie w znaczący sposób wpływa na frekwencję, a co za tym idzie i na doping.

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co myślicie o piątkowym spotkaniu w dziupli

    Ja jestem za.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie termin odpowiedni, bo zaraz po meczu uciekam w teren i nie będzie mnie bardzo długo (miałem wyjechać już dziś ale jest mecz, a w życiu są rzeczy ważne i bardzo ważne:-))) trochę mi się za to zebrało ale co zrobić) zatem pt to ostatni wolny termin jak dla mnie. Miejsce też ok. Jeżeli to spotkanie ma przynieś jakieś wymierne korzyści, to nie może zabraknąć też .............. łukowców :-)))) Inaczej moim zdaniem, to wszystko gdzieś się rozmyje.

    A jeszcze wracając do dzieci............ nie zabierajmy im ich trąbek i.............. wody z polewaczki :-)))) Jaką one mają radość jak lecą za nią w gorący dzień. Wiem wiem............. latają w pasie bezpieczeństwa, ale to już wina rodziców. Do bandy i ani metra dalej!!! Ale o to właśnie chodzi na żużlu. O tą radość.

    A plakaty??? Jeszcze wczoraj były w klubie.......... zatem jeżeli komuś po drodze to.....................

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja też jestem za spotkaniem w piątek w Dziupli na Golęcinie!!!! do zobaczenia, tylko podajcie godzinę spotkania!!! hej PSŻ!

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiszcie ile osób bedzie z Wami, czy uda Wam sie skombinować ludzi. Ja jutro zaczne tworzyć listę. Myślę że o 20:30 w dziupli będzie ok. Chyba że macie inne sugestie

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może być jak dla mnie............... nas będzie tylko trzech :-(( (trzech z czterech, bo tylu nas tylko jest)........... No chyba że doliczyć można do Nas albo raczej nas do nich - ,,łukowców,, na których obecność na takim spotkaniu bardzo liczę. Tak tak Długi i spółka. To o was mowa :-))). Ale my fizycznie nie mamy kontaktu z Nimi :-(((


    Jeżeli cokolwiek mogę jeszcze napisać, to tylko tyle ze na takim spotkaniu które może otworzyć nową kartę w odniesieniu do kibicowania każda osoba jest chyba? mile widziana. Każda która chce się przyczynić do tego aby stadion był głośniejszy i barwniejszy. A wszelaki ,,topory wojenne,, można pochować po kątach. A może to okazja aby i nowe osoby się ujawniły???? Bardzo dobra okazja. To moja opinia. A przy okazji i browarek może.............. ten zaległy Stamper :-))) O takich ludziach jak Basalalaalala (wreście możemy się wspólnie napić jasnego) czy Urbi nie wspomnę.

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukowcy zapraszam serdecznie:)))) Długiiii daj znaka że czytasz:)

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Rzecz jasna również się zjawię :P

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A przy okazji i browarek może.............. ten zaległy Stamper :-))) O takich ludziach jak Basalalaalala (wreście możemy się wspólnie napić jasnego) czy Urbi nie wspomnę.
    No ja niestety tym razem odpadam, muszę wiedzieć nieco wcześniej niż 1 dzień wcześniej... Jakby co to smacznego bro Wam życzę... :)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawdę ciekawa inicjatywa i z checią bym się zjawił, ale niestety będę musiał poczekać do następnego razu... (wyjazd na wesele)
    Choć na żużel chodzę od niedawna, mam ogromnę ochotę włączyć się w tworzenie dopiero co raczkującego, golęcińskiego dopingu.
    Życzę burzy mózgów, hehe ;)

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ale ja nigdzie nie napisałam,ze chcę dzieciom zabierać trąbki :o.Najbardziej irytujący widok jaki można zobaczyć,to dwóch facetów po 30 z trąbkami wsadzonymi w tylną kieszeń.
    Dzieci i trąbki owszem,ale żeby stare barany podniecały się takim dmuchaniem :D.
    Na spotkaniu nie będę,nie mam takiej możliwości.

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bede w koncu!tylko napiszcie dokladnie gdzie jest ta dziupla?dzieki?

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja bede w koncu!tylko napiszcie dokladnie gdzie jest ta dziupla?dzieki?
    Dziupla jest na ulicy Wojska Polskiego na przeciw Wojska. Bardzo blisko stadionu na Golęcinie.

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze pierwszy łuk. Sankt jesteś tam:) Robi się naprawdę fajnie. Już się nie mogę doczekać spotkania.

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bede w koncu!tylko napiszcie dokladnie gdzie jest ta dziupla?dzieki?
    Dziupla jest na ulicy Wojska Polskiego na przeciw Wojska. Bardzo blisko stadionu na Golęcinie.
    Hunter i Kazmierz chcialbym dolaczyc na spotkanie jutro. potwierdzcie mi godzinie ? 20.30? na tylach Golaja vis-a-vis jednostki wojskowej?Dziupla? bo nie chce bladzic po lesie. bardzo czekam. pozdro

  18. Powrót do góry    #108
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze pierwszy łuk. Sankt jesteś tam:) Robi się naprawdę fajnie. Już się nie mogę doczekać spotkania.
    Ja siedze na pierwszym łuku i raczej nikt nie wpadnie w piątek do Dziupli bo jesteśmy umówieni na sobote w Skorpionie gdzie bedziemy oglądać Finał IMP.

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bede w koncu!tylko napiszcie dokladnie gdzie jest ta dziupla?dzieki?
    Dziupla jest na ulicy Wojska Polskiego na przeciw Wojska. Bardzo blisko stadionu na Golęcinie.
    Hunter i Kazmierz chcialbym dolaczyc na spotkanie jutro. potwierdzcie mi godzinie ? 20.30? na tylach Golaja vis-a-vis jednostki wojskowej?Dziupla? bo nie chce bladzic po lesie. bardzo czekam. pozdro
    Aha no chyba, ze nie bede potrzebny to ok dajcie znac pozdro

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziupla jest od strony stadionu..... prawie naprzeciwko czołgu.................. jest budynek..... z jednej stony POD SOSENKĄ a po drugiej stronie DZIUPLA. Mam nadzieję,że licznie się tam stawimy. Tym bardziej że mówimy o piątku a nie sobocie................. ktos kiedyś powiedział,że najważniejsze jest w życiu aby chcieć. Bez względu na wszystko. To podstwa każdego sukcesu. Pokażmy że chcemy. I............... k......... jeżeli dla kogoś przeszłość jest ciężarem to k........ zostawcie ten ciężar. Nikomu on nie jest potrzebny. No 20.30.

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wanilia 20:30 wlećcie na godzinkę a może przełom jakiś się wydarzy w historii dopingu. Nawet nie skleiłem że w sobotę jest IMP. W niedzielę będziemy chcieli przed meczem jeszcze raz się spiknąć. Namawiam gorąco.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziupla jest od strony stadionu..... prawie naprzeciwko czołgu.................. jest budynek..... z jednej stony POD SOSENKĄ a po drugiej stronie DZIUPLA. Mam nadzieję,że licznie się tam stawimy. Tym bardziej że mówimy o piątku a nie sobocie................. ktos kiedyś powiedział,że najważniejsze jest w życiu aby chcieć. Bez względu na wszystko. To podstwa każdego sukcesu. Pokażmy że chcemy. I............... k......... jeżeli dla kogoś przeszłość jest ciężarem to k........ zostawcie ten ciężar. Nikomu on nie jest potrzebny. No 20.30.
    Bede jutro 20.30 Dziupla!jak mamy sie spotkac to poznajmy sie juz jakos normalnie (nie zebym szedl na randke:-). Nie jestem zaden "huggobozz" ;-) chyba ze na forum;-) Mam na imie Anton. Koledzy, z ktorymi wracalem z Rzeszowa nadali mi przesympatyczna ksywke "Balonik";-) ktore to baloniki nie omieszkam Wam jutrzo pokazac! bo juz wszystko jest przygotowane
    pozdro Balonik;-)Anton

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zatem zapraszam wszystkich jeszcza raz gorąco do dziupli o godz. 20:30. Im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy wspólnie. Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zatem zapraszam wszystkich jeszcza raz gorąco do dziupli o godz. 20:30. Im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy wspólnie. Pozdrawiam
    Sory ale jednak wybralem mecz w Zielonej Górze ( tam mnie uczą prawdziwego dopingu ) i dla tego nie wstawiłem się na spotkaniu w Dziupli....Ale jak ktoś ma ochotę się dowiedziec na czym polega prawdziwy doping ( kibiców żużla ) zapraszam jutro do knajpy Skorpion ( na Boninie ).Pozdrawiam.......Poznacie moje ( i nie tylko zdanie ale też kibiców naszych rywali )na czym polega doping kochającego klubu ( może troche pszesadzam ale po takim meczu jak obserwowałem w ........to naprawde możemy sie wiele nauczyc)

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam za szczerość ale z natury taki jestem............ może zmień barwy najlepiej. Zamieszkaj tam gdzie wszystko jest piękne i barwne. Wtedy nie będziesz się musiał wstydzić za swoje miasto. Ludzi z niego itd. Nie od razu Poznań zbudowano i nikt nie jest alfa i omegą.

    I nie chwal dnia przed zachodem słońca, bo może u nas jest jak jest ale to właśnie w Poznaniu jest stadionem gdzie każdy normalny kibic o ile normalnie się zachowuje i nie prowokuje może pokazać komu kibicuje i jak bliski jest mu żużel. Sorka za szczerość, ale dałeś przykład jak bardzo w sumie masz w d............ te kilka tys. ludzi którzy może się uczą dopingu itd ale w tym wszystkim są sobą i nie traktują kogoś z góry. Chce Twój głos traktować jako indywidualny a nie jako coś zbiorowego.

    A juz osobiście Tobie napiszę,że od nikogo niczego się nie muszę uczyć. Przejechałem za pewną drużyną w tym mieście tys kilometrów w czasach gdy wyjazd poza Polskę to był rarytas (paszporty a wszystko drogie a człowiek się uczył). Gdy auto to była rzecz z innej półki. Wsiadało się do pociągu a po drodze miałeś 2-3 przsiadki. Siadziało się po dworcach i czekało................ Od Rzeszowa do Białegostoku. (pozdro dla Seby!!! I tych wielu pozostałych). I nie było tak ciepło i miło jak dziś ale jesień zima. Kto pamięta Polskę lat 80-tych czy początku 90-tych to wie jakie wtedy wszystko było. Łatwo jest dziś powiedzieć ,że.............. No oni potrafią............ No tak. Tylko że dziś wszystko jest łatwiejsze, więc nie porównuj tych ludzi o których tak łatwo żle piszesz ( w podtekście) do swoich idoli z jakiegoś miasta x. Bo jakoś mimo wszystko nie czuje się gorszy od nich. A po tym co mam w pamięci tego co przeżyłem z wieloma ludzmi powiem jedno.............. zdecydowanie to Oni mogliby się uczyć ode mnie. I myślę że od tych pozostałych.

    Jedno jest pewne...... nikt w tym kraju nie mówi............ a stadion w Gorzowie........... a stadion w Bydgoszczy................. itd. to o naszym stadionie się mówi jako tym najbrdziej żużlowym. Rodzinnym itd. I oby zawsze Poznań taki był. Kocham to miasto z jego zaletami i wadami więc nie muszę naśladować innych bo wtedy będziemy tacy jak........ Gorzów Bydgoszcz itd. Jedni z wielu. A to jest POZNAŃ. Moje miasto.


    Ale wywód........ hihihihhi.

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zatem zapraszam wszystkich jeszcza raz gorąco do dziupli o godz. 20:30. Im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy wspólnie. Pozdrawiam
    Sory ale jednak wybralem mecz w Zielonej Górze ( tam mnie uczą prawdziwego dopingu ) i dla tego nie wstawiłem się na spotkaniu w Dziupli....Ale jak ktoś ma ochotę się dowiedziec na czym polega prawdziwy doping ( kibiców żużla ) zapraszam jutro do knajpy Skorpion ( na Boninie ).Pozdrawiam.......Poznacie moje ( i nie tylko zdanie ale też kibiców naszych rywali )na czym polega doping kochającego klubu ( może troche pszesadzam ale po takim meczu jak obserwowałem w ........to naprawde możemy sie wiele nauczyc)
    Hej podaj prosze adres tegj knajpy Skorpion. Biorac pod uwage, ze na dzis zaplanowano mecz pilki noznej, to ten lokal moze byc nielicznym, w ktorym mozna bedzie obejrzec IMP.Chce dolaczyc pozdro

  27. Powrót do góry    #117
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam za szczerość ale z natury taki jestem............ może zmień barwy najlepiej. Zamieszkaj tam gdzie wszystko jest piękne i barwne. Wtedy nie będziesz się musiał wstydzić za swoje miasto. Ludzi z niego itd. Nie od razu Poznań zbudowano i nikt nie jest alfa i omegą.

    I nie chwal dnia przed zachodem słońca, bo może u nas jest jak jest ale to właśnie w Poznaniu jest stadionem gdzie każdy normalny kibic o ile normalnie się zachowuje i nie prowokuje może pokazać komu kibicuje i jak bliski jest mu żużel. Sorka za szczerość, ale dałeś przykład jak bardzo w sumie masz w d............ te kilka tys. ludzi którzy może się uczą dopingu itd ale w tym wszystkim są sobą i nie traktują kogoś z góry. Chce Twój głos traktować jako indywidualny a nie jako coś zbiorowego.

    A juz osobiście Tobie napiszę,że od nikogo niczego się nie muszę uczyć. Przejechałem za pewną drużyną w tym mieście tys kilometrów w czasach gdy wyjazd poza Polskę to był rarytas (paszporty a wszystko drogie a człowiek się uczył). Gdy auto to była rzecz z innej półki. Wsiadało się do pociągu a po drodze miałeś 2-3 przsiadki. Siadziało się po dworcach i czekało................ Od Rzeszowa do Białegostoku. (pozdro dla Seby!!! I tych wielu pozostałych). I nie było tak ciepło i miło jak dziś ale jesień zima. Kto pamięta Polskę lat 80-tych czy początku 90-tych to wie jakie wtedy wszystko było. Łatwo jest dziś powiedzieć ,że.............. No oni potrafią............ No tak. Tylko że dziś wszystko jest łatwiejsze, więc nie porównuj tych ludzi o których tak łatwo żle piszesz ( w podtekście) do swoich idoli z jakiegoś miasta x. Bo jakoś mimo wszystko nie czuje się gorszy od nich. A po tym co mam w pamięci tego co przeżyłem z wieloma ludzmi powiem jedno.............. zdecydowanie to Oni mogliby się uczyć ode mnie. I myślę że od tych pozostałych.

    Jedno jest pewne...... nikt w tym kraju nie mówi............ a stadion w Gorzowie........... a stadion w Bydgoszczy................. itd. to o naszym stadionie się mówi jako tym najbrdziej żużlowym. Rodzinnym itd. I oby zawsze Poznań taki był. Kocham to miasto z jego zaletami i wadami więc nie muszę naśladować innych bo wtedy będziemy tacy jak........ Gorzów Bydgoszcz itd. Jedni z wielu. A to jest POZNAŃ. Moje miasto.


    Ale wywód........ hihihihhi.
    No i kropka...........a................knajpa Skorpion mieści się na Boninie a dokładniej na skrzyżowaniu ulic Szydłowskiej i Błękitnej.........................

  28. Powrót do góry    #118
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    [...]i dla tego nie wstawiłem się na spotkaniu w Dziupli.
    Można było zamówić napoje bezalkoholowe. ;)

  29. Powrót do góry    #119
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Jak widać można liczyć na jakieś rabaty w gadzetach (byleby to nie było 5% :-)))))
    Zgodnie z obietnicą:
    http://pszpoznan.pl/news.php/id/255

    i bynajmniej nie 5%;-))

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jak widać można liczyć na jakieś rabaty w gadzetach (byleby to nie było 5% :-)))))
    Zgodnie z obietnicą:
    http://pszpoznan.pl/news.php/id/255

    i bynajmniej nie 5%;-))
    No rewelacyjnie, mam nadzieję że ta obniżka przyciągnie ludzi po koszulki i stadion będzie żółto-czarny jeszcze bardziej niż dotychczas.

    huggobozz wielki szacun za akcje z balonikami!!! Świetna sprawa. Dzieciaki będą miały radochę, a klub może choć trochę się zareklamuje.

    A tak wracając do samego spotkania to myślę, że zbliżyło ono dwie ekipy dopingujące do siebie. Coś tam nam się udało ustalić. Teraz tylko musimy się spiąć i dać czadu na meczu z Ostrowem. Wspólnymi siłami możemy więcej. Tak więc wszyscy szykujmy gardła na jutrzejszy mecz. Zero alkoholu dzisiaj! :) A jutro z rana żółtko do wypicia (czy co się tam pije) :)
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Spotkanie się odbyło. Ja uważam że było bardzo owocne. Umówiliśmy się że kluczowe będzie spotkanie przed meczem. Tak jak obiecałem jutro o 15tej przy klubie spotkamy się z Jackiem Dreczką w kwestiach umówienia się jak będzie wyglądał doping. Tak jak mówiliśmy Kaźmierz pożyczamy sektorówkę. Rafał jutro po 15tej po spotkaniu tobie ją wyda i zróbmy mistrzostwo świata.


    Wszyscy którzy nie byli w piątek na spotkaniu bo nie mogli lub z innych względów zapraszam serdecznie w niedzielę o 15tej przed klubem.

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno dobrze że doszło do spotkania choć należy żałować ,że nie pojawili się ,,łukowcy,, którzy robia super robotę. Szkoda. No cóż. Ktos kiedys powiedział ,,nie ważne skąd idziesz ważne dokąd zmierzasz,,. Dziś wszyscy zmierzamy po jedno. I zróbmy wszystko aby tak było. I nie obchodzi mnie co ktoś tam kiedyś.............. ch............. mnie to obchodzi. Pokażmy że dziś jesteśmy jedny organizmem i pomóżmy chłopakom. I tu apel Długi i spóka do Was.

    I oby więcej takich jak Hugo na tym stadionie.........

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki;-) huggobozz vel balonik;-) juz na chodzie i zapyla dalej. si YA na Golaju!

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukowcy ja też bardzo licze że pojawicie się dzisiaj. Jeśli coś tam było kiedyś (pewnie przed moją kadencją) to ja na to nie zwracam uwagi.

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze raz uprasza się :-)))) Jeżeli macie jakieś rolki od kas, jeżeli wasze dzieci się nudzą a macie gazety i nożyczki.............. zróbmy wszystko aby na tym meczu nasz stadion był barwiniejszy i głośniejszy niż zawsze!!!! Wszyscy na żółto-czarno!!!! A kto nie ma niech skrzysta przed meczem z tych promocji!!!! Liczę Długi ze pojawisz się o 15. K..... licze na to.

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz,muszę Cię zmartwić.Długiego na meczu nie będzie :(.

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz,muszę Cię zmartwić.Długiego na meczu nie będzie :(.
    No to Magdo liczymy na Ciebie jako przedstawiciela Łukowców :)

  38. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz,muszę Cię zmartwić.Długiego na meczu nie będzie :(.
    No to Magdo liczymy na Ciebie jako przedstawiciela Łukowców :)
    Ja mam zapalenie gardła.
    Dziś spokojnie oglądam mecz :(.

  39. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kazmierz,muszę Cię zmartwić.Długiego na meczu nie będzie :(.
    No to Magdo liczymy na Ciebie jako przedstawiciela Łukowców :)
    Ja mam zapalenie gardła.
    Dziś spokojnie oglądam mecz :(.
    To chociaż bedziesz nas wspierac duchowo :)

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Urbi nieobecny. Stamper ma wolne. Długi nie przyjdzie............ czy to jakiś pomór???? Przecież to mecz o wszystko................ przyjmowane są tylko zwolnienia od lekarza!!! I zeby nie było........... ginekolog odpada. :-)))

  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    To może zapytam na kogo możemy dzisiaj liczyć przy dopingu?

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2009
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siedziałem dziś tradycyjnie na 1 łuku i jestem pod wrażeniem tego co działo się na prostej za startem.
    Wielki szacun!
    Szalowisko, głośny doping, "szkocja" (co prawda za często i można już nią rzygać, ale wszyscy równo i ładnie).
    Dziś sektor SSSŻ można porównać przy ludziach z prostej za startem do kółka różańcowego (czytaj: cicho jęczące stare baby).

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na trybunach było ciekawie tak bym to nazwał...jest jeszcze wiele pracy przed nami...ale jest postęp i największe słowa uznania dla kibiców, którzy dzisiaj dali z siebie wszystko...pozdro dla The Piknik Boys...!

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Doping dzisiaj był chyba jeszcze lepszy niż 2 tygodnie temu. Race nie wypaliły, ale reszta raczej tak. Cieszy widok zwykłych ludzi, którzy zaczynają się tym bawić. Chcą rzucać taśmami, chcą śpiewać i klaskać. Kiedy weszła sektorówka (TU WIELKIE DZIĘKI DLA SSSŻ ZA WYPOŻYCZENIE) miała ona iść tylko do góry i później z powrotem w dół. Kibice jednak pociągnęli ją na następny sektor. Szkocja na początku meczu jak dla mnie rewelka i tu wielkie brawa dla wszystkich.

    SSSŻ nie zawsze Was słychać co krzyczycie dlatego nie udawało się odpowiedzieć na Wasze wezwania. Ale tu na pomoc przybiegł Jacek i z wieżyczki przekazywał nam informacje przez mikrofon.

    Mam nadzieję, że z każdym następnym meczem bedzie nas więcej, a doping jeszcze głośniejszy.
    Z mojej strony WIELKI SZACUN dla Kazmierza, że tak skakał ze szczekaczką po sektorach do samego końca.

    No i wielkie dzięki wszystkim zwykłym kibicom, którzy włączyli się do dopingu. Oby tak dalej.

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2009
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siedziałem dziś tradycyjnie na 1 łuku i jestem pod wrażeniem tego co działo się na prostej za startem.
    Wielki szacun!
    Szalowisko, głośny doping, "szkocja" (co prawda za często i można już nią rzygać, ale wszyscy równo i ładnie).
    Dziś sektor SSSŻ można porównać przy ludziach z prostej za startem do kółka różańcowego (czytaj: cicho jęczące stare baby).
    Zapomniałem dodać, że SSSŻ powinien przesiąść się na łuk, bo stamtąd gdzie są nie słychać ich wcale

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •