Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 738

Wątek: Doping

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2009
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Było wspaniale!!!Tak powinno być zawsze-właściwa osoba na właściwym miejscu!Dziękujemy za profesjonalne prowadzenie!!!

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazimierz jam nie Maciej :D:D:D:D zwą mnie Długi lub Przemek :D:D:D Gratki dla Ciebie za dobry doping na prostej i pozdro.

    Tak??? hihihhihi. Ktoś mi tak rzucił hasłowo. No cóż. Dla mnie zostajesz...... Maciejem :-))). Zostaje mi tylko zaapelować o pomoc dla Macieja z łuku. Robi swietną robotę!!!!

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Wami od roku ale dzi¶ dopiero poczułem się prawdziwym kibicem! dziękuję prowadz±cemu i gratuluje pozostałym kibicom wspaniałej atmosfery.

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szacun za kierowanie dopingiem na wyjściu ze startu. Powoli, powoli zdobywamy doświadczenie jak to jest kibicowac na żużlu i do tego fajnie że w odróżnia nas pozytywny klimat

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2009
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to warto potwierdzic!!! Bylem mniej wiecej po srodku startu i pierwszym lukiem!!! Megafon i facet przy nim zrobil wielka robote!!! Rozruszal wiare,doping, szale w gore i byl klimat jak na prawdziwym meczu!!! Dla mnie najwazniejsze, ze sami zawodnicy to odczuli i po wygranych robili "rundy honorowe"! Razem ze mna bylo okolo 10 znajomych, ktorzy dali sie wyciagnac na speedway pierwszy raz w zyciu! I co ? po wyjsciu ze stadionu byli zachwyceni tym co sie dzialo na Golaju. Rosniemy w sile i gleboko wierze, ze bedzie jeszcze lepiej i glos kazdego z kilku tysiecy naszych kibicow bedzie robil wielka atmosfere zuzlowego swieta!!!

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tylko te trąbki...Na następnym meczu zostawcie je w domu ;)

    P.S.No to ja dziś zostałam oświecona i wiem kto to Kazmierz :D

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda, było naprawde niezle i tez widzialem ludzi, ktorzy wygladali jakby pierwszy raz dopingowali naprawde pocignieci przez wspomnianych wyżej dżentelmenów (no i na forum ruch wiekszy ja widac :-)

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no pięknie pięknie,się podniecacie dopingiem, napiszcie co by było jak byśmy mecz przegrali ??
    znowu były by posty:
    Jąder do dymisji
    Stróżyk naucz się jeździć
    itp.

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem zadowolony z dopingu przed startrem bo nareszcie poczulem sie jak na prawdziwym zuzlu nasze stowarzyszenie kibicow jest do du... siedza caly mecz i nic nie kibicuja wywieszenie flag to nie wszytsko panowie to co dzialo sie przed strartem to jest to na co czekalem od 4 lat jak chodze na golecin!!!!!!

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no pięknie pięknie,się podniecacie dopingiem, napiszcie co by było jak byśmy mecz przegrali ??
    znowu były by posty:
    Jąder do dymisji
    Stróżyk naucz się jeździć
    itp.
    Gdybyśmy przegrali??? Ale nie przegraliśmy........... i może dlatego że doping był jaki był. Może właśnie dlatego. Bardzo dobry pomysł Stowarzyszenia aby położyć sektorówkę na trybunach!!! Oby tak częściej i może na końcu trybun połozyć jeszcze jedna następnym razem. No i brawa za kolejną fanę tematyczną!!! Szkoda ,że kolega Długi tak póżno nam dał znak o sobie i swoich umiejętnościach :-)) Taki człowiek na wyjazdach to skarb :-))

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaziu może kupimy jeszcze ze dwie "szczekaczki"? i paletę hoolsów aby gardła nam nie wysiadały...8)widać było gołym okiem że potencjał jest ale potrzeba wodzirejów i zachęty (patrz kółeczka po wygranych biegach naszych zawodników)- Oni dali nam dziś coś a my daliśmy im też coś...więc tak powinno być! oby więcej takich meczy jak dzisiaj! pozdro! 8)

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    19-06-2009
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Prowadzenie dopingu na prostej i na łuku to był strzał w dziesiątkę.
    Świetny pomysł i świetne wykonanie.
    Moje gratulacje i prośba o więcej. :)

    Jedyne do czego można mieć w takiej sytuacji zastrzeżenia to samotność "ultrasów" na przeciwległej prostej, którzy kompletnie stracili kontakt z resztą kibiców.
    Nieco zabawnie to wyglądało kiedy "młynowcy" próbowali inicjować szkocję po tym jak cały stadion już swoją skończył.
    Stowarzyszenie powinno przesiąść się pod zegar. Obowiązkowo.
    Olimpia jest za duża żeby tak się rozłazić.

    BTW, zagłuszanie trąbkami to licentia poetica Golaja. :)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    quote]

    Teraz odno¶nie sektora na 2-ej prostej. Siedzieć maj± tam sympatycy, a sektor jest pusty, to trochę żenuj±ce. Nie ma z tego miejsca dopingu, bo to co jest to s± tylko próby, nie ma kogo¶ kto umiałby poderwać, zachęcić do dopingu...Nie chcę tu nikogo obrażać, tylko mówię jak to odbieram.Na każdym innym stadionie s± fanatycy,jest ekstra doping u nas nie...Kibice wygl±daj± jakby szli na festyn, poubierani, nasrane maj± tych szalików i wszystkiego, pytam po co?? Jeden szalik rozumiem, a drugi po co?? do ¶cierania potu z czoła?? Co z tego, że kto¶ ma tych barw i szalików wuchtę jak podczas meczu zajmuję się wszystkim oprócz dopingu, a wręcz wiecej razy idzie na piwo niż jest w programie biegów?? My¶lę, że w takim sektorze 3/5 to dziewczyny, które nie maj± nic wspólnego z dopingiem i z żużlem (nie obrażaj±c tych, które faktycznie się interesuj±). Żużel to sport rodzinny, zgadzam się z tym, i te rodziny mog± siedzieć wszędzie, ale sektor najzagorzalszych fanów to powinni być sami szalikowcy ( od razu zaznaczan nie chuligani!!!), którzy prowadz± doping cały mecz, bez utraty tchu, maj±cy pomysła jak spiewać i co! Wiem, że spotka się to ze sporym oburzeniem, ale każdy powinien umieć przyj±c na siebie krytykę.
    Kibic PSŻ.[/quote]

    Moim skromnym zdaniem, to z tym sektorem Stowarzyszenia jest tak........... robią świetną robotę i zawsze robili i to nie podlega dyskusji. Flagi, wyjazdy, akcje promocyjne, jakieś kwesty itd itd. Szacunek dla nich!!!! Podoba mi się choćby ich akcja fan okolicznościowych na każdym meczu. To że przy jakieś okazji złożą w imieniu kibiców (zakładam że to nie jest tylko w ich imieniu)kwiaty jakiś gadżet komu trzeba. Tak naprawdę na wyjazdach to w nich jest moc. Gorzej to wygląda u Nas. I problem ten tak naprawdę narasta. Bo ich szeregi maleją. I każdy kto myśli prawidłowo ubolewa nad tym. Tylko rodzi się pytanie ...........dlaczego??A sprawa wydaje się bardzo prosta. Bo siedzą tam gdzie siedzą. I jeżeli ktoś ma wątpliwości (Madzia miała kiedyś :-)))ale tym razem usiadła gdzie powinna ) to dowodem na to może być ostatni mecz, gdy ,,łukowcy,, potrafili poderwać kilka sektorów do dopingu. Czyli można!!! Problem w tym że łatwiej jest poderwać ludzi (którzy często wstydzą się ruszyć pierwsi) dużej grupie niż pojedyńczej osobie (nawet z megafonem). zatem łatwo sobie odpowiedzieć co byłoby gdyby Stowarzyszenie usiadło choćby ,,pod zegraem,, , a może jeszcze bliżej startu. Bez wątpienia ich i nasz wszystkich głos byłby jeszcze lepiej słyszalny niż w niedzielę. Problem w tym chyba, ze gdzieś nam to Stowarzyszenie się odizolowało. Często przy nich siadają kibice gości i człowiek się zastanawia kto tu jest gospodarzem skoro kibiców gości w tym miejscu jest znacznie więcej (patrz mecz z Gnieznem). Nie moją rolą jest kogoś pouczać ale też piszę co myślę............... przesuńcie się bliżej ,,pikników,, i poderwijcie nas do dopingu. Bo chyba na to wszyscy liczymy!!! I nie odbierajcie mego głosu jako zamach na waszą ,,niepodległość,,. Bez wątpienia to co zrobiliście i robicie dla klubu i kibiców nikt nigdy nie przebije i nawet nie ma ochoty na to. Bo wszyscy kibicujemy Skorpionom!!!

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem kibicem GKMu Grudziadz i ostatnio bylem na meczu u was ; ) no z dopingiem waszym kazdy sie od nas smial ..
    troche zla organizacja. bo 3 rozne sektory spiewały cos innego . jedni PSŻ jedno rakiete inni jescze cos innego .

    Gdzie Waszym zdaniem powinien mieścić się "MŁYN"?
    - naprzeciwko startu

    Jak powinien wyglądać genialny doping?
    -stworzcie jakis spiewnik na podobe innych klubow nie tylko zuzlowych.

    Jak go osiągnąć?
    -trzeba namowic ludzi zeby spotykali sie w jednym miejscu i razem wszyscy kibicowali.u was naprzeciwko startu widac ze sa najwierniejsi kibice , ale ci z 1 luku fajnie jak by do was doszli i sie dolączyli do spiewu.

    Dlaczego w obecnym miejscu "MŁYNA" jest taka mała frekwencja?
    -moze trzeba pokazac sie z dobrej strony jakas oprawa dobra co ? pirotechnika + flagowisko ; )
    np. ogien bengalski + flagi pasiaki [20 sztuk] i transparenty z waszymi ''skorpionami''[20 sztuk]
    juz by efekt byl ; )

    Dlaczego jest tak mało chętnych by zdzierać gardła?
    trzeba nakrecac mlodych ludzi do tego zeby przychodzili do Młyna

    Inne uwagi,propozycje,sugestie mile widziane.
    -brak

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli kto przed 1 łukiem był z megafonem bo się zamotałam??;)

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli kto przed 1 łukiem był z megafonem bo się zamotałam??;)
    Kazmierz, który to w pewnym momencie ujawnił nam także basalę, hehe

    Dobranoc :)

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem kibicem GKMu Grudziadz i ostatnio bylem na meczu u was ; ) no z dopingiem waszym kazdy sie od nas smial ..
    troche zla organizacja. bo 3 rozne sektory spiewały cos innego . jedni PSŻ jedno rakiete inni jescze cos innego .

    Gdzie Waszym zdaniem powinien mieścić się "MŁYN"?
    - naprzeciwko startu

    Jak powinien wyglądać genialny doping?
    -stworzcie jakis spiewnik na podobe innych klubow nie tylko zuzlowych.

    Jak go osiągnąć?
    -trzeba namowic ludzi zeby spotykali sie w jednym miejscu i razem wszyscy kibicowali.u was naprzeciwko startu widac ze sa najwierniejsi kibice , ale ci z 1 luku fajnie jak by do was doszli i sie dolączyli do spiewu.

    Dlaczego w obecnym miejscu "MŁYNA" jest taka mała frekwencja?
    -moze trzeba pokazac sie z dobrej strony jakas oprawa dobra co ? pirotechnika + flagowisko ; )
    np. ogien bengalski + flagi pasiaki [20 sztuk] i transparenty z waszymi ''skorpionami''[20 sztuk]
    juz by efekt byl ; )

    Dlaczego jest tak mało chętnych by zdzierać gardła?
    trzeba nakrecac mlodych ludzi do tego zeby przychodzili do Młyna

    Inne uwagi,propozycje,sugestie mile widziane.
    -brak
    To dlaczego w Grudziądzu jest ,,młyn,, po drugiej stronie od startu jak i tuż przed metą??? Wszak powinnien być jeden gdyby iść za twoim głosem...... gdyby w sektorze Stowarzyszenia w Poznaniu siedziało 500 osób to by nie było problemu. Taka ,,masa,, robi swoje i pociągnie stadion (dziś tego nie zrobi ze wzgledu choćby na ukształtowanie stadionu). Mecz z Grudziądzem był pierwszym gdzie ,pikniki,, pokazały że potrafią. Nie da się ukryć że wszystko się rodzi w bólach i wszyscy się uczymy. Ale już mecz w Gnieżnie pokazał kogo nam brakuje i pokazał, że jest taka osoba wśród Nas (Długi). O ile na wyjazdach liczba kibiców jest ograniczona i raczej skupiają się Oni w jednym miejscu przez co łatwiej jest tym kierować o tyle w Poznaniu w grę wchodzi kilka sektorów. Poza tym najważniejsze,że ów ,,pikniki,, potrzebują............ kierowcy który im pokaże co i jak i kiedy. Oczywiście na początek łatwe slogany okrzyki itd. Zbyt trudne sprawy na początek zniechęca ludzi do kibicowania. Taka swoista edukacja dla nas wszystkich. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego jak wyszło i co ciekawe wyszło na ................ żywca. Nikt tu niczego nie planował. Reżyserował (na początku łuk i prosta robiły każdy swoje, ale im bardziej w las tym wszystko było bardziej spójne). I to ważne. To dowód na to,że kibice chcą sobie pokrzyczeć pomachać tylko ktoś tym musi ,,dowodzić,,. Zresztą spontaniczny wspólny wyjazd do Gniezna był dowodem, ze sporo sporo ludzi pokochało żużel i nic tylko dbać o to.

    Dla kogoś z zewnątrz kto nie zna realii żużlowego Poznania tak akcja w niedzielę może być......... chaos. Ale tak naprawdę to był postęp. I to spory. Kwestia co z tym teraz zrobić??? To że kibice czytaj pikniki chcą to już wiemy, ale byłoby fajnie gdyby Ci najgłośniejsi, najbarwniejsi itd poprowadzili być może z Długim (ma facet do tego dryg :-))))) )ów ,,pikiników,, (m.in. mnie ). Kwestia tego czy potrafią się przeboleć i trochę zmienić swoje patrzenie na drugą stronę??? No ale to nie do mnie pytanie.


  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2006
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielki szacun dla ludzi z megafonami! Nareszcie coś się ruszyło. Stopniowo trzeba zwiększać repertuar piosenek.

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2009
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki Dzikuss;)

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Są bębny,są megafony,dobry prowadzący też się znajdzie.
    Gdyby SSSŻ przeniosło się na łuk,podnieśli by do dopingu większą połowę stadionu.
    Bo MŁYN musi być jeden,a nie jak Bary napisał,w 3 miejscach 3 różne imprezy.
    No,ale jak na razie SSSŻ woli się bawić we własnym gronie.

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ''No,ale jak na razie SSSŻ woli się bawić we własnym gronie''
    mysle , ze tak to nie wyglada. Wydaje mi sie ze chca oni pociagnac caly doping. Naprawde to lepiej wyglada jak jest duza liczba osob i mlynie i kibicuja o wiele glosniej.
    pozniej mozna krzyknac ''druga strona odpowiada druga rtrona odpowiada'' Kto Wygra Mecz ? i odpowiedz piknikow Poznań i tak dalej .. ; D i juz jakis wplyw macie na piknikow ; )
    trąbki u was sa bardzo popularne wszystko fajnie tylko niestety zagluszaja doping.

    a co do Grudziadza mlyn jest naprzeciwko startu a przed meta siedza pikniki ktore raz sie dolącza a raz nie . wiec co to za ''mlyn'' jak to okresliles.

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Bary,ale jak mogą pociągnąć doping,kiedy siedzą w ciulatym miejscu,z którego nic,kompletnie nic nie słychać?
    Kolejny mecz z KMO i znów będą sami dla siebie dopingować,bo goście usiądą obok i zagłuszą ich po trzykroć!

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to jedyne co to przeniesc mlyn tam na poczatek 1 luku.
    i moze start by sie dolączyl co ; )
    jezeli pikniki nie dojda do was wy idzcie tam .
    tylko co z fanami [?] da sie tam powiesic ?

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat związany w jakiś sposób z dopingiem.

    Kiedyś pisałem o hawajskich koszulkach w sektorze SSSZ.

    http://przegladligowy.com/fotorelacje/gallery,475,photo,142

    Czy tak trudno ubrać chociażby czarną(żółtą)koszulkę ?(nie musi byc ostatecznie klubowa jeśli kogoś nie stać).
    SSSZ powinno dawać przyklad...

    Szacunek za wasz wkład w poznański żużel ale otoczka też jest ważna.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...jedynym rozwiązaniem jest aby wszyscy co chcę dopingować ale tak na fest nasz zespół zapraszam na prostą za startem...im więcej nas tym lepiej...wiem,że są na tu osoby które czują emocję i tę moc we wspólnym dopingowaniu. Jest Kaziu ze szczekaczką jest Łowca i trochę wiary za nami czyli za naszymi plecami i dużo wolnego miejsca wokół. Więc kto żyw niech zasiądzie na trybunie za startem...może nie ma tam rac, sektorówek ani takich tam fajerwerków ale są ludzie którzy nie szczędzą gardeł! A jak nie wypali to my przyjdziemy na łuk...do Długiego i my im pomożemy! serdecznie zapraszam...!

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy tak trudno ubrać chociażby czarną(żółtą)koszulkę ?
    a tu jak kolorowo :D










    Normalnie wszędzie wszystkie kolory tęczy :D:D

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik Awatar Rembik
    Dołączył
    13-04-2009
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam czarną-źółtą koszulkę :D

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też :-))).............. a juz poważnie........... i to bardzo poważnie. Wszystko jest kwestią czasu choć też kasy. Akurat na tych fotkach pokazane są sektory ,,piknikowe,, gdzie panuje pewna rotacja ludzka. Ktoś nowy, ktoś mniej nowy (ale określenie). Ci kibice potrzebują trochę czasu, aby dojść do wniosku...... a kupię koszulkę. A kupię szal. To norma dla tej grupy. I na swój sposób ich to usprawiedliwia.

    Ale może dobrze, że zamieszczono te fotki. Sezon pomału zbliża się ku końcowi (niestety). ZATEM APEL DO ZARZĄDU ABY POGADAŁ Z FIRMĄ KTÓRA MA STOISKO Z GADZETAMI!!!! (wiemy że akurat tu nie ma problemu, bo ,,droga,, jest krótka) aby na meczu z Ostrowem obniżyć ceny na szale czy koszulki. Namowić kibiców do ich kupna. Chyba lepiej pozbyć się tego towaru niż ,,kisić,, go przez zimę. Zatem........ ceny w dół!!!!

    Jednocześnie zapraszam tych którzy chcą sobie pokrzyczeć (lepiej na meczu niż w domu) pomachać szalem na sektory ,,za startem,, jak i na 1 łuku (na wejściu). Każdy głos na derbach na wagę złota!!! :-)))). I już dziś apeluje o wcześniejsze przybycie na sektory ,,za startem,,. Niestety gdy jeżdzi u nas Ostrów sporo kibiców gości jakoś nie ma ochoty siadać ,,ze swoimi,, (wstydzą się?)i zajmuje miejsca ,,pikników,,. Myślę,że przyjście 20 minut prędzej niż normalnie nikomu krzywdy nie zrobi, a będzie okazja do tego aby podyskutować z sąsiadem czy wypić browara. A może i uniknąć kolejek. Oczywiście przychodzimy na ......... żółto-czarno!!!!! Karnawał będzie dopiero w styczniu.

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja widzę, że niektórzy chcieliby już widzieć poł stadionu na żółto, a pół na czarno. No super też bym chciał, ale ludzie dajmy sobie czasu. Na wszystko przyjdzie czas. Zacznijmy od dopingu, który szczerze mówiąc kuleje (sorry, w niedziele zaczął raczkować i to dość pewnie :) ), a później zrobimy akcję czarno-żółty Golęcin.

    Do pomysły Kaźmierza się przyłączam. Obniżka cen na szale i koszulki. (promocja: z programem meczowym koszulka i szalik 40% taniej). No i po takiej promocji rzucamy podwaliny pod czarno-żółty Golęcin na play-off :)

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry pomysł................ kupisz szal??? Program gratis..... możliwości sporo jest.
    Szkoda,że nie powtórzono w niedzielę akcji z konkursem gdzie wygraną był szal. Choć może dlatego,że tym razem można było wygrać wycieczkę na Łotwę. Ale może przy okazji meczu z Ostrowem rozdać z 3 szale wśród kibiców.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyne do czego można mieć w takiej sytuacji zastrzeżenia to samotność "ultrasów" na przeciwległej prostej, którzy kompletnie stracili kontakt z resztą kibiców.
    Nie tylko fizyczny - mentalny również, co widać choćby po tym forum. Pulpety w sosie własnym.
    Nieco zabawnie to wyglądało kiedy "młynowcy" próbowali inicjować szkocję po tym jak cały stadion już swoją skończył.
    Zapewne nie ostatni raz można sobie pokpiwać z ekipy która żyje swoim życiem.
    Stowarzyszenie powinno przesiąść się pod zegar. Obowiązkowo.
    Olimpia jest za duża żeby tak się rozłazić.
    Jeśli chcą żeby pozostałe pare tysiecy kibiców reagowało na ich inicjatywy to na pewno innego wyboru nie mają.
    Olimpia jest tak skonstruowana, że druga prosta to akustyczna czarna dziura

    Szkoda,że nie powtórzono w niedzielę akcji z konkursem gdzie wygraną był szal. Choć może dlatego,że tym razem można było wygrać wycieczkę na Łotwę. Ale może przy okazji meczu z Ostrowem rozdać z 3 szale wśród kibiców.
    Skończy się tak, że darowane szale zostaną wymienione z Ostrowem. Taka poznańska specjalność.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewne nie ostatni raz można sobie pokpiwać z ekipy która
    Skończy się tak, że darowane szale zostaną wymienione z Ostrowem. Taka poznańska specjalność.
    Wątpię w to. Kto miał się już wymienić to dawno to zrobił. To kolejny mecz z nimi, więc stąd moje wątpliwości. Zresztą głęboko jestem przekonany,że nasz prowadzący znajdzie sposób na to. Wystarzczy tylko zoorganizować jak poprzednio konkurs dla tych najmłodszych................... Bardzo fajnie to wyszło. Takie maluchy muszą być z Poznania, a żaden normalny rodzić nie ,,sprzeda,, własności swego dzieciaka. Zresztą po co?? Taka pamiątka! Inna sprawa,że właśnie o tych najmłodszych pownniśmy szczególnie dbać (trochę prywaty czyli pozdrowienia dla tej trójki gzubów co nam ostatnio wszystki długopisy rozebrały :-)) jeden z nich jest widoczny na ostatniej fotce, na dole po prawej str. gdy długopisem demoluje ławkę:-))). Oby jak najwięcej rodzin przychodziło na żużel. O to chodzi. Żużel dla rodzin). Zatem konkurs dla najmłodszych i Twoje wątpliwości są rozwiane.

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A ja miałam różową koszulkę na meczu,ale zazwyczaj jestem w barwach ;)

    Generalnie największą bolączką dla mnie,są trąbki.
    Chcesz inicjować doping,a tu jazda i dmuchamy.
    A poza tym.Może jakieś oświadczenie SSSŻ w sprawie przeniesienia Młyna?
    Przynajmniej będziemy wiedzieć co mamy robić ;).


  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2009
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak przeniesienie mlyna musi byc pzemyslane nie powinno sie tak skakac od jednego miejsca do drugiego .
    jak juz sie na to zdecydujecie to trzeba to jakos rozglosnic ; ) na stronce dac ogloszenie i wogole na gg sobie poprzesylac info ; )

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W czwartek trening o 14.00
    Podobo ma być walec i beton

  36. Powrót do góry    #81
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    ZATEM APEL DO ZARZĄDU ABY POGADAŁ Z FIRMĄ KTÓRA MA STOISKO Z GADZETAMI!!!!
    Z tego co wiem;-) począwszy od meczu z Ostrowem planowane są wyprzedaże i duże przeceny na większość gadżetów, tak wiec niezależnie od apelu szale, czapki i inne akcesoria i tak będą w niższych cenach (niektóre produkty prawdopodobnie nawet 50% i więcej taniej).

    Szczegóły pojawią się na oficjalnej wkrótce...

    Pozdr.
    DG

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jedno jest pewne.
    SSSŻ na dzień dzisiejszy i prawdopodobnie w ogóle miejsca nie zmieni,bo...z ich sektora widać start i metę,najlepiej.
    Czyli liczy się dobro SSSŻ,a nie wspólnoty kibicowskiej i fajnego dopingu.
    Szkoda,bo jak widać ludzie zachęcają ich do zmiany miejsca,do wspólnego dopingowania,chcą aby to SSSŻ nadawało rytm.
    A tak niestety będzie kołomyja,trzy rożne miejsca z dopingiem i jeden wielki chaos.
    Gdyby na sektorze zajmowanym przez Stowarzyszenie zasiadało 200-300 osób,które dopingują nie byłoby problemu,jednak przy tak małej frekwencji nigdy nie będzie ich słychać.
    Cóż,pozostaje każdej z ekip robić swoje.

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Myślę, że jak My albo Wy Magdo dołączymy do siebie to doping będzie jeszcze lepszy. Wydaje mi się, że większe przebicie my bedziemy mieli niż SSSŻ. Nie chodzi mi oczywiscie o jakąś rywalizację z nimi, ale może nasz doping, za którym bedzie stała dość duża liczba pikników ich przekona i przyjdą do nas. W końcu kibicujemy temu samemu klubowi. Trzeba wyjść do ludzi, oni sami do nas nie przyjdą. Ale to już wiemy, a efekty jakieś są.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż............... każdy robi co chce i chyba na tym warto zakończyć temat przenosin.

    Ja myślę,że na KM wspólny doping ,,pikników,, wyjdzie jeszcze lepiej. Liczę tu na Długiego i całą jego ,,świtę,,:-))))) czyli 4,5,6 sektor od VIPów. My ze swojej strony zróbmy wszystko, aby ten mecz wraz całą jego otoczką pozostały na długo w pamięci poznaniaków jak i naszych gości z Ostrowa. Aby tak sie stało jutro wszyscy po plaktaty i ............. plakat tu, plakat tam.

    Jak widać można liczyć na jakieś rabaty w gadzetach (byleby to nie było 5% :-)))))

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na ostatnim meczu było naprawdę dobrze z dopingiem. Zabrali¶my ze sob± kumpla, który był pierwszy raz na żużlu i zachęcony tym wszystkim, co się działo dookoła, zdzierał gardło razem z nami ;)

    Co do SSSŻ - byłem z nimi w klatce w Gnie¼nie i szczerze mówi±c był to pierwszy i ostatni raz, gdy stałem obok nich. Osobi¶cie wkurza mnie, gdy kto¶ obok mnie cały czas klnie i często obraża zawodników przeciwnej drużyny za nic. Niektórzy mieli pretensje o wszystko.

    Je¶li będziemy dalej starali się prowdzić ten doping w tym samym miejscu to my¶lę, że po pewnym czasie wł±czy się coraz więcej ludzi. Potrzeba jedynie cierpliwo¶ci i wytrwało¶ci w d±żeniu do upragnionego celu.

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "SPOTKANIE PONAD SEKTOROWYMI PODZIAŁAMI"

    Tytuł to oczywiście żart bo nie mamy podziałów sektorowych ale wymyśliłem fajną inicjatywę.
    Kaźmierz zgodnie z nasza rozmową.

    Marzy mi się spotkanie ludzi którzy chcą bawić się żużlem. Wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego co wydarzyło się na prostej startowej i pierwszym łuku podczas meczu z grudziądzem. To co zrobił Kaźmierz i ekipa przejdzie do historii. Ja jestem członkiem SSSŻ i chciałbym aby ludzie, którzy chcą bawić się dopingiem się spotkali i porozmawiali o tym jak rozszerzyć tą inicjatywę na cały stadion. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że Kaźmierz i ekipa podnosi pierwszą prostą a ludzie SSSŻ podnoszą drugą prostą. Ekipa z pierwszego łuku podnosi łuk i jeśli znajdzie się jeszcze ktoś kto chciałby się pobawić zapraszam. Fajnie będzie jak się wypowiecie co myślicie o tym myślicie.

    Załóżmy, że zbiera się ok. 20 osób które zgodnie podniosą stadion. Myślę, że można by porozmawiać również z Jackiem Dreczką i ustalić scenariusz meczu coś na zasadzie konkurs na przyśpiewi sektorów podnoszonych przez ludzi, którzy wiedzą o co chodzi bo wcześniej to ustalili. SSSŻ ma megafon można zainwestować w jeszcze trochę sprzętu lub gadżetów i na Golęcinie zapanuje szał dopingu oraz zabawy.

    Myślałem o tym, żeby spotkać się w piątek wieczorkiem w dziupli tak, żeby było blisko stadionu :D i potem np. w niedizelę przed meczem np. z Jackiem Dreczką.

    Co o tym sądzicie?

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja popieram i cieszę się, że ktoś związany z SSSŻ proponuje takie spotkanie. W końcu wszyscy dopingujemy w jednym wspólnym celu.Tylko trzeba się dogadać. Cieszy mnie, że jest taka wola po obu stronach.
    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jeden wielki Młyn na całym stadionie :o
    Najpierw porozmawiajmy o pozbyciu się trąbek ;)

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeden wielki Młyn na całym stadionie :o
    Najpierw porozmawiajmy o pozbyciu się trąbek ;)
    Nie odbieraj dzieciom możliwosci dopingu! Ich gardła i pluca nie wlacza sie w doping glosowy, a trabka pozwala im dopingować, chcesz im tego zabronic??? Urosna zrezygnuja z trabek, ale teraz to jest narzedzie dopingu dla nich... To frajda dla nich, a w nich przyszlosc kibicowska PSZ! Dorośli z trąbka - zwlaszcza tacy co moga krzyknac - to owszem nie najlepiej wyglada, ale dzieciaki z trąbkami zdecydowanie TAK!

    Widac przerosla kolezanka stadionami pilkarskimi, tyle ze tam nie ma takze ... dzieci!

    Czy chcesz czy nie, na takim kolosie jakim jest Golecin dopoki nie bedzie chodzic na mecze po 15 tys.kibola, zamiast obecnych 4-6 tys. to doping glosowy nie bedzie slyszalny. Dopoki nie bedzie 300 chlopa (z calym szacunkiem dla pan) w mlynie - to doping glosowy nie bedzie wspanialy... Popracowac trzeba nad frekwencja, popracowac trzeba nad mlynem - a jak beda podstawy by faktycznie byl glosowy kociol (bo z calym szacunkiem patrzac na przekroj kibicowski na calym obiekcie jest moze z kilkaset osob w sile wieku co do dopingu sie nadaja) wymoc na doroslych by gardla uzywali, a dzieciom pozwolic trabic, kilka tysiecy chlopa zagluszy trabki!

    Nie dla odbierania dzieciakom frajdy z dopingu, nie dla wprowadzania zwyczajow typowo pilkarskich na zuzel. Howgh!

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magda konkret wchodzisz w inicjatywę czy chodzisz dookoła i odbiegasz od tematu:D konkret

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •