Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 647

Wątek: Ekstraliga 2009 - prognozy, przewidywania...

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Robi_

    To jest dwumecz play-off. Zawsze bylo tak, ze liczyl sie bilans malych punktow. Zreszta w poprzednim sezonie to wlasnie te male punkty sie liczyly i tak powinno zostac. Duze punkty sa w lidze. Mamy PO i powinno sie promowac najrowniejsze druzyny i takie jest moje zdanie. Nie akceptujesz, ok. Twoja sprawa.

    A skoro juz tak bardzo popierasz duze punkty to moze powinni zostawic punkty z RZ i dwoma meczami PO dac poprostu mozliwosc zdobycia dodatkowych punktów do tabeli i wtedy po podliczeniu 4 najlepsze druzyny awansowac do walki o medale. Bo ja np. nie rozumiem czemu taka Bydgoszcz, ktora miala 11 punktow ma byc wyzej od Leszna czy Gorzowa, ktore zdobyly po 19. Tylko dlatego, ze w jednym meczu udalo im sie zremisowac z Toruniem? Troche niedorzeczne, nie prawdaz?

    To tak gwoli odniesienia sie do istoty duzych punktow.

  2. Powrót do góry    #587
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Robi_

    To jest dwumecz play-off. Zawsze bylo tak, ze liczyl sie bilans malych punktow. Zreszta w poprzednim sezonie to wlasnie te male punkty sie liczyly i tak powinno zostac. Duze punkty sa w lidze. Mamy PO i powinno sie promowac najrowniejsze druzyny i takie jest moje zdanie. Nie akceptujesz, ok. Twoja sprawa.

    A skoro juz tak bardzo popierasz duze punkty to moze powinni zostawic punkty z RZ i dwoma meczami PO dac poprostu mozliwosc zdobycia dodatkowych punktów do tabeli i wtedy po podliczeniu 4 najlepsze druzyny awansowac do walki o medale. Bo ja np. nie rozumiem czemu taka Bydgoszcz, ktora miala 11 punktow ma byc wyzej od Leszna czy Gorzowa, ktore zdobyly po 19. Tylko dlatego, ze w jednym meczu udalo im sie zremisowac z Toruniem? Troche niedorzeczne, nie prawdaz?

    To tak gwoli odniesienia sie do istoty duzych punktow.
    nic tu sie kupy nie trzyma:D

  3. Powrót do góry    #588
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Robi_

    To jest dwumecz play-off. Zawsze bylo tak, ze liczyl sie bilans malych punktow. Zreszta w poprzednim sezonie to wlasnie te male punkty sie liczyly i tak powinno zostac. Duze punkty sa w lidze. Tutaj najwazniejsze powinny byc male i takie jest moje zdanie. Nie akceptujesz, ok. Twoja sprawa.
    No i w dwumeczu liczą się właśnie małe punkty. Duże się liczą tylko przy porównywaniu ekip przegranych. I się znowu mylisz, bo w poprzednim sezonie również się liczyły najpierw duże, tylko tam się akurat tak złożyło, że ZKŻ z LL miał i najwięcej dużych i najwięcej małych punktów, więc sprawa była jasna.

    Poza tym obecny system razi cię tylko dlatego, że prawdopodobnie wejdzie cienka Polonia kosztem lepszych Stali i Unii. Gdyby się liczyły tylko małe punkty i przykładowo Polonia z Apatorem miał 44:46 u siebie i 34:56 (czyli wyjazd taki jak w RZ), a Stal miała z Falubazem 46:44 i 27:63 (czyli taki wyjazd jak w RZ) to byś robiła lament, że nie wchodzi Stal, która ma zwycięstwo a wchodzi Polonia, która dwa mecze przegrała... Radzę się czasem próbować postawić w różnych sytuacjach.

    A skoro juz tak bardzo popierasz duze punkty to moze powinni zostawic punkty z RZ i dwoma meczami PO dac poprostu mozliwosc zdobycia dodatkowych punktów do tabeli i wtedy po podliczeniu 4 najlepsze druzyny awansowac do walki o medale. Bo ja np. nie rozumiem czemu taka Bydgoszcz, ktora miala 11 punktow ma byc wyzej od Leszna czy Gorzowa, ktore zdobyly po 19. Tylko dlatego, ze w jednym meczu udalo im sie zremisowac z Toruniem? Troche niedorzeczne, nie prawdaz?
    A to już w ogóle bez sensu :P Idąc dalej tym tokiem po co komukolwiek dawać punkty, skoro po rundzie zasadniczej jest wszystko jasne :) Taki właśnie urok play-offów, że wszystko zaczyna się od początku (z małymi handicapmi), tak jest na całym świecie i w różnych rozgrywkach.

    I znowu: drużyny które przez play-off straciły pozycję będą jęczeć, Ci którzy je poprawili będą je wychwalać. Ci którzy jęczą będą postulować do powrotu do dwóch czwórek. W systemie dwuczwórkowym znowu będzie nuda, bo ktoś komuś odskoczy i znowu będzie postulat powrotu do PO... Po raz kolejny mówię: radzę się często stawiać w różnych sytuacjach.

    Może to nie miejsce na dyskusję, ale moim zdaniem podział na czwórki jest sprawiedliwszy, a PO bardziej emocjonujący. W podziale na czwórki im bliżej końca tym większa może być nuda. W PO w ćwierćfinałach kupa luda na stadionach. A co dopiero będzie na półfinałach i finale...

  4. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Robi_

    To jest dwumecz play-off. Zawsze bylo tak, ze liczyl sie bilans malych punktow. Zreszta w poprzednim sezonie to wlasnie te male punkty sie liczyly i tak powinno zostac. Duze punkty sa w lidze. Mamy PO i powinno sie promowac najrowniejsze druzyny i takie jest moje zdanie. Nie akceptujesz, ok. Twoja sprawa.
    Kiedy w pierwszej kolejnosci liczyly sie male punkty ?
    Ja takiego regulaminu ,przynajmniej w ekstralidze nie pamietam.

  5. Powrót do góry    #590
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Bo ja np. nie rozumiem czemu taka Bydgoszcz, ktora miala 11 punktow ma byc wyzej od Leszna czy Gorzowa, ktore zdobyly po 19. Tylko dlatego, ze w jednym meczu udalo im sie zremisowac z Toruniem? Troche niedorzeczne, nie prawdaz?
    to nie jest niedorzeczne... taki poprostu jest SPORT i całe szczęście ż ejest taki nie przewidywalny a nie tak jak ty chcesz matematyczny i opierający się na statystykach rund poprzednich... nie mowię że regulamin play-off jest najsprawiedliwszy ale taki w tym seoznie obowiązuje i tyle

  6. Powrót do góry    #591
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a przypomnij moze jakis sklad miala Czestochowa w zeszlym roku?czy aby nie taki sam?
    I tak z ciebie kibic (wszystko umyślnie z małego a k powinno być maciupkie) jak z psiego gówna szlaka.

    Jak nie widzisz różnic między minionym a obecnym sezonem ( w składzie i okolicznościach ) to radzę się udać do najblizszej przychodni psychologicznej :D



    Szczerze mam nadzieję, że spotkamy się w półfinale :) W pełnych składach, bez żadnych problemów róznorakich (Zengota). W kurniku gładko kilkoma pkt do przodu a w czwie feta na trybunach przed finałem :D

    Może jeszcze w tym roku będziecie mieli srebro po porażce w finale z Falubazem , ale za rok pewny spadek i siedzenie w 1 lidze po wsze czasy. A najbardziej to sie panoszycie wy na czele z emilem człowiekiem bez mózgu. Mozliwe , że Unia was jeszcze rozjedzie w rewanżu to by były dopiero jaja. Szczerze jej tego życze mimo to , że jest to wróg number two w Zielonej Górze. Pozdrawiam skulone medaliki ze wspaniałą frekwencja. :D

  7. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Robi_

    To jest dwumecz play-off. Zawsze bylo tak, ze liczyl sie bilans malych punktow. Zreszta w poprzednim sezonie to wlasnie te male punkty sie liczyly i tak powinno zostac. Duze punkty sa w lidze. Mamy PO i powinno sie promowac najrowniejsze druzyny i takie jest moje zdanie. Nie akceptujesz, ok. Twoja sprawa.
    Kiedy w pierwszej kolejnosci liczyly sie male punkty ?
    Ja takiego regulaminu ,przynajmniej w ekstralidze nie pamietam.
    No nie pamiętasz?! Słaba pamięć ;).
    A jak Karwan spuścił Wybrzeże z ligi
    dla B. Pedersena, też nie pamiętasz? :D

  8. Powrót do góry    #593
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:a przypomnij moze jakis sklad miala Czestochowa w zeszlym roku?czy aby nie taki sam?



    I tak z ciebie kibic (wszystko umyślnie z małego a k powinno być maciupkie) jak z psiego gówna szlaka.

    Jak nie widzisz różnic między minionym a obecnym sezonem ( w składzie i okolicznościach ) to radzę się udać do najblizszej przychodni psychologicznej



    Szczerze mam nadzieję, że spotkamy się w półfinale W pełnych składach, bez żadnych problemów róznorakich (Zengota). W kurniku gładko kilkoma pkt do przodu a w czwie feta na trybunach przed finałem
    nie powinno sie znizac do dyskusji rodem z kloaki ale coz sila wyzsza,wiec matolku tak:
    Czestochowa 2008
    9. Greg Hancock
    10. Lee Richardson
    11. Sebastian Ułamek
    12. Tomasz Gapiński
    13. Nicki Pedersen
    14. Mateusz Szczepaniak
    Czestochowa 2009
    9. Greg Hancock
    10. Lee Richardson
    11. Sławomir Drabik
    12. Tomasz Gapiński
    13. Nicki Pedersen
    14. Borys Miturski
    wiec chyba trzon macie taki sam a nawet slabszy niz w zeszlym roku

  9. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tiaaaaaa.
    Pominąłeś "przypadkiem" Taia, który ostatnio ociera się o komplety a standardem są dwucyfrówki :)

    Nie bierzesz pod uwagę, że Włókniarz w tym momencie jedzie w końcu pełnym składem :) Że Gapa w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu jest w pełni formy (i sprawności) i w Lesznie kolejny raz dał pokaz swoich umiejętności :) Udowodnił jednocześnie, że jest zdolny do tego żeby być liderem :)
    No i Lee, który poza jedną wpadką w ostatnim meczu RZ jest równy i do tego nie na średnim a wysokim poziomie.
    Dyspozycji Grega i Nickiego komentować chyba nei muszę?:)

    A Wy? Iversen i Lindgren, którzy nie wiadomo co pojadą, albo koło 2cyfrówki albo olimpijsko, Greg, który jak będzie ciśnienie odpuści (w sumei ciekawe czemu u was odpuszcza, bo np u nas miał przebojowe akcje :D) i Protas, który dla mnei jest na poziomie Ułamka, dla którego u nas zabrakło miejsca :D

    I jeszcze jedno:D Fakt, że Włókniarz jadący w 5 z 14 meczów w pełnym składzie zdobył punkt mniej od was jest dla Falubazu powodem do nobilitacji :D Bez dwóch zdań :D

    Tyle drogi kolego w temacie.
    Falubaz w żadnym punkcie nie ma przewagi nad CKMem :) A CKM ma ogromną - dwie armaty, o których możecie marzyć w kontekście przyszłego sezonu :)

  10. Powrót do góry    #595
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Obiektywizm pełną gębą! Nie ma co ;).

  11. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ananasek owszem liderów macie mocniejszych , ale druga linia słabsza i przede wszystkim juniorka jest
    słabsza. ;)
    Lindgren i Dobrucki mają wyższe srednie w lidze niz Richardson i Gapiński więc nie wiem do czego sapiesz.
    Pedersen też już nie ten sam.
    Porównanie Protasa do Ułamka to już jakiś żart. :D
    Proponuje lekarza w tym przypadku. :D Ułamek to ofiara losu potrafiąca zbłaźnic sie olimpiadą w elidze.
    Protasowi to się nie zdarza i przede wszystkim Pepe walczy jak nie wygra startu.
    Ułamek jak go wygra jest często mijany jak tyczka. :D
    Iversen i Drabik hmmmm śrenia chociaż mizerna przemawia za Iversenem. :D
    Moje porównanie składów:


    Pedersen > Walasek
    Hancock > Protasiewicz
    Gapiński < Lindgren
    Richardson < Dobrucki
    Drabik < Iversen
    Woffinden < Zengota
    Miturski < Dudek


    Częstochowa to nie jest drużyna na mistrza i o tym przekonasz się w finale , albo w półfinale w konfrontacji
    z Falubazem. ;)

  12. Powrót do góry    #597
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Jak już to tak to powinno wygladac.

    1. Pedersen > Walasek
    2. Hancock > Protasiewicz
    3. Gapiński < Lindgren
    4. Richardson > Dobrucki
    5. Drabik < Iversen
    6. Woffinden > Zengota
    7. Miturski < Dudek

    w pozycji 1 i 2 powinno się znaczek „>” nawet podwoic, w pozycji 3 blisko „=”, a pozycja nr 7 nie ma znaczenia wg mnie bo miturski i jeden z mlodych falubazow za dużo nie pojezdzi, więc wg mnie duza przewaga w dwumeczu dla CKMu

  13. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tiaaaaaa.
    Pominąłeś "przypadkiem" Taia, który ostatnio ociera się o komplety a standardem są dwucyfrówki :)

    Nie bierzesz pod uwagę, że Włókniarz w tym momencie jedzie w końcu pełnym składem :) Że Gapa w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu jest w pełni formy (i sprawności) i w Lesznie kolejny raz dał pokaz swoich umiejętności :) Udowodnił jednocześnie, że jest zdolny do tego żeby być liderem :)
    No i Lee, który poza jedną wpadką w ostatnim meczu RZ jest równy i do tego nie na średnim a wysokim poziomie.
    Dyspozycji Grega i Nickiego komentować chyba nei muszę?:)

    A Wy? Iversen i Lindgren, którzy nie wiadomo co pojadą, albo koło 2cyfrówki albo olimpijsko, Greg, który jak będzie ciśnienie odpuści (w sumei ciekawe czemu u was odpuszcza, bo np u nas miał przebojowe akcje :D) i Protas, który dla mnei jest na poziomie Ułamka, dla którego u nas zabrakło miejsca :D

    I jeszcze jedno:D Fakt, że Włókniarz jadący w 5 z 14 meczów w pełnym składzie zdobył punkt mniej od was jest dla Falubazu powodem do nobilitacji :D Bez dwóch zdań :D

    Tyle drogi kolego w temacie.
    Falubaz w żadnym punkcie nie ma przewagi nad CKMem :) A CKM ma ogromną - dwie armaty, o których możecie marzyć w kontekście przyszłego sezonu :)
    Tyle samo usmiechnietych glowek w Twoich wpisach co w zeszlym sezonie.Czyli skonczy sie tak samo.Nawet braz poza zasiegiem,bo po beckach z Apatorem w polfinale,na mecz o braz funduszy na Nickusia i Grega nie bedzie.
    Final Apator - Falubaz i przejedziemy sie po myszach jak po Krosnie.:D:D

  14. Powrót do góry    #599
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przede wszystkim Pepe walczy jak nie wygra startu.
    HAHAHA:D

    Przepraszam bardzo,Lindgren lepszy od Gapy?Żarty jakieś.
    Gapa jedzie jeden z lepszych sezonów w karierze(szczególnie ostatni okres), i w każdym meczu może puknąć co najmniej 10,czego o Lindgrenie powiedzieć nie można.
    Obiektywnym okiem w Leszna:
    Nicki>Pepe
    Greg>Walas
    Gapa>Lindgren
    Richardsson<Dobrucki
    Drabik<Iversen
    Miturski<Dudek
    Woffinden>Zengota

    Pamiętac należy,ze takie wyliczanki można o kant dupy rozbic,bo liczy się przede wszystkim DRUZYNA

  15. Powrót do góry    #600
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak już to tak to powinno wygladac.

    1. Pedersen > Walasek
    2. Hancock > Protasiewicz
    3. Gapiński < Lindgren
    4. Richardson > Dobrucki
    5. Drabik < Iversen
    6. Woffinden > Zengota
    7. Miturski < Dudek

    w pozycji 1 i 2 powinno się znaczek „>” nawet podwoic, w pozycji 3 blisko „=”, a pozycja nr 7 nie ma znaczenia wg mnie bo miturski i jeden z mlodych falubazow za dużo nie pojezdzi, więc wg mnie duza przewaga w dwumeczu dla CKMu
    Przedstaw argumenty na to , że Woffinden jest lepszy od Zengoty a Richardson od Dobruckiego. Ja Ci przedtawie , że jest odwrotnie:


    Richardson 1.836 Dobrucki 2.139
    Woffinnden 1.648 Zengota 1.767


    Na torze w ZG juniorski pewny 5:1 do przodu.

    do fana czerownej latarni GP starego dziadka:



    http://www.youtube.com/watch?v=bAttP3tbuXU


    Milcz nastepnym razem. ;)

  16. Powrót do góry    #601
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Może ktoś mi wytłumaczyć skąd te zachwyty nad Falubazem? Przecież to jest przeciętna drużyna. A zwycięstwo na wyjeździe z jeszcze bardziej przeciętną Stalą o niczym nie świadczy.

    Jeśli w półfinale trafią na Apator (a wszystko na to wskazuje) to zostaną szybko sprowadzeni na ziemię.. Nic dwa razy sie nie zdarza.:) Apator już na takie lanie sobie nie pozwoli, gwarantuje wam to.

    Finał: Apator - Włókniarz (wynik jest sprawą otwartą :))

  17. Powrót do góry    #602
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem dlaczego,ale za każdym razem,gdy widze tabelki ze średnimi przedstawione przez któregoś za Falubazów,padam z krzesła:D

  18. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Richardson 1.836 Dobrucki 2.139
    Woffinnden 1.648 Zengota 1.767
    Lee i Tai nie mieli tego komfortu nabicia sobie średniej, co Rafał i Grzegorz :)

  19. Powrót do góry    #604
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tiaaaaaa.
    Pominąłeś "przypadkiem" Taia, który ostatnio ociera się o komplety a standardem są dwucyfrówki
    a ile Tai zrobil w ostatnim meczu z Falubaze? czy aby nie 3pkt?owszem talent ma ale moze zrobic 8pkt lub 3 jak u nas Dudek to nie killer pokroju Emila(z Bydgoszczy jakby kto pytal ;) )wiec strachu jakos przed nim nie mam

  20. Powrót do góry    #605
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Richardson 1.836 Dobrucki 2.139
    Woffinnden 1.648 Zengota 1.767
    Lee i Tai nie mieli tego komfortu nabicia sobie średniej, co Rafał i Grzegorz :)
    Jak to nie przecież jechali u siebie ze słabym Apatorem , Polonią czy też Stalą Gorzów.

  21. Powrót do góry    #606
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ale Apator tylko 2 razy postanowił odpocząć w trakcie sezonu i tak się składa, że akurat nie w Częstochowie. Tam trzeba się było postarać, takie przetarcie przed finałem :)

  22. Powrót do góry    #607
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Nie wiem dlaczego,ale za każdym razem,gdy widze tabelki ze średnimi przedstawione przez któregoś za Falubazów,padam z krzesła:D
    Nie Ty jeden
    Pzdr.


  23. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ...hi hi zastanawiajace po jaki te wyliczanki ,mozolne obliczanie srednich itp ...Przeciesz kazdy trzezwy w tym i ja :D dobrze wie jaki bedzie finał...
    Kingpinek :D wzmacniasz duchowo Apatorka ale sam wiesz ze to za mało juz dwa razy torunczyki próbowały raz pod wodzą Kniazia raz pod wodzą Zabika.....
    Prawda jest taka ze Włokniarzowi lezy Apatorek jak nikt inny i z całym szacunkiem do anielskich zawodników i kibiców taki własnie finał mi sie marzy....:D :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #609
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    I taki finał będzie drogi Emilu :) Tym razem bez powtórki z '96 i'03 :)

  25. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Co za roznica czy zlejemy Was w polfinale czy w finale ?
    Dla mnie zadna.Wazne ,ze Was zlejemy .:D

  26. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    vicar
    Nie mam nic przeciwko Polonii. Jakbys czytal uwaznie tematy odnosnie spotkan bydgosko-torunskich to za kilkukrotnie juz pisalam o tym, ze licze na Bydgoszcz oraz o nadzieji, ze Polonia pokona Apatar. Takze nie patrz na to, ze jestem z Gdanska.

    Robi_
    Tak, uwazam, ze jak druzyna ma najgorszy ogolny bilans punktow powinna odpadac niezaleznie od tego czy wygrala, zremisowala jeden z meczow. Swoja droga tak jak napisales. Jesli druzyna ma bilans bramkowy 1-8 przy tym raz wygrywajac mecz, a inna 0-2 przy przegraniu obu potyczek to absolutnie ta pierwsza jest gorsza. Znajdz mi na swiecie inny system rozgrywek, ktory promuje pierwsza z druzyn.

    Jesli poprzednie rozgrywki mialy taki system jak ten to coz... moje niedopatrzenie i tym wiekszy brak zrozumienia dla akceptacji tak bezsensownego regulaminu.

    Malin017
    Ta liczba chyba oznacza iloraz inteligencji. Co Ty chlopaczku mozesz wiedziec o sprawach, ktorych nie porusza sie na forum publicznym? Zamknij sie lepiej i nie dotykaj kwestii. Proste.

    leigh_adams_fan
    Znajdz jaki kolwiek wykladnik, na ktorym mozna oprzec wyzszosc Gapinskiego nad Lindgrenem. W kazdej z lig Lindgren posiada lepsza srednia mimo trudniejszego ukladu tj. lepszy parowy, trudniejsi przeciwnicy. Mimo wszystko wolalabym w skladzie... Gapinskiego. Jednak obiektywnie na dzien dzisiejszy Freddie jest duzo wyzej notowanym zuzlowcem.

    Byc moze wyliczanki ze srednimi moga smieszych, ale w jakis sposob przedstawiaja one faktyczna wyzszosc Falubazow. Tak jak wyzej napisalam. Czestochowianie mieli duzo latwiej o wyzsze zdobycze puntkowe, lepsze srednie z uwagi na braki Hancocka i przede wszystkim Pedersena w kilku/kilkunastu meczach. Wobec jazdy zielono gorzan we wszystkich spotkaniach w pelnym skladzie, wyzsze srednie motomyszy tym bardziej powinny budzin szacunek rywali.

    Woffinden jest o tyle dziwnym zawodnikiem, ze na torach, na ktorych nie idzie powalczyc, chlopak praktycznie nie istnieje, tak jak bylo chociazby w Gdansku.

    Moj typ na final to Zielona Gora-Czestochowa ze wskazaniem jednak na Czestochowe, chociaz wolalabym Zielona Gore i wcale nie z powodu zgody, ale ze wzgledu na wieksze uznanie za posiadanie w skladzie aktualnie CZTERECH wychowankow. Z kolei Torun juz w kolejnym spotkaniu przypieczetuje dla siebie brazowy medal wpuszczajac poniekad Polonie do polfinalu.

    /edit
    Obecny system jest nieudolnym kompromisem pomiedzy prawdziwymi play-offami, ktore maja miejsce w siatkowce, koszykowce, hokeju itd., a czyms co wydawalo mi sie, ze jest.

    Kingpin
    Mam swoje zdanie na dany temat, nie zgadzasz sie, tak jak radzilam koledze Malin017 poprostu nie poruszaj tematu. Twoj sarkastyczny ton absolutnie zbedny. A co do stwierdzenia "wpuszczajac" to jak widac obok jak byk stoji "poniekad" co mozesz, zreszta slusznie, rozumiec jako napisane polserio. Oczywiscie winni temu paradoskowi, czyt. awansowi Bydgoszczy do 1/2, sa tylko i wylaczenie nieudolni zawodnicy druzyn z Gorzowa i Leszna.

    Pozdrawiam, Kila

  27. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach


    Z kolei Torun juz w kolejnym spotkaniu przypieczetuje dla siebie brazowy medal wpuszczajac poniekad Polonie do polfinalu.

    Kila
    .
    Leszno i Gorzow same zatrzasnely sobie dzwi z napisem polfinal przegrywajac mecze na wlasnym torze .Apator do tych porazek reki nie przylozyl,chyba ,ze znasz jakiej sensacyjne fakty dotyczace tych spotkan,co biorac pod uwage Twoja bujna wyobraznie wcale by mnie nie zdziwilo.;)
    Apator nikogo nie przepchnal,Polonia wywalczyla sobie ten awans sama ,remisujac na wlasnym torze.Taki wynik przerosl zarowno Unie jak i Gorzow.
    Przykre,bo w perspektywie calego sezonu,Polonia byla druzyna gorsza od Gorzowa czy Leszna,ale taki regulamin.Pewnie to tez wina Apatora a dokladnie Karwana.:D

  28. Powrót do góry    #613
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    przede wszystkim Pepe walczy jak nie wygra startu.
    To dziś prima aprilis???

    Mamy fuksa, ze wejdziemy do półfinału, głównie kosztem Stali. Oj prezes Wladyslaw msi mieć piane... :)

  29. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    KamilaGKS
    Bo ja np. nie rozumiem czemu taka Bydgoszcz, ktora miala 11 punktow ma byc wyzej od Leszna czy Gorzowa, ktore zdobyly po 19. Tylko dlatego, ze w jednym meczu udalo im sie zremisowac z Toruniem? Troche niedorzeczne, nie prawdaz?
    Przyklad z NBA 3 czy 4 lata temu.
    Najlepsza druzyna rudny zasadniczej Dallas Mavericks w PO z nr 1 mierzyla sie z 8 druzyna konfernecji zachodniej Golden State Warriors. I co sie okazalo? Ze faworyt - Dallas, ktore w RZ wygrywalo w cuglach, przegralo ta rywalizacje 4-1 i odpadlo. Caly sezon wygrywala ale przyszedl gorszy moment i nie potrafila pokonac teoretycznie slabszych rywali.

    Swoja droga tak jak napisales. Jesli druzyna ma bilans bramkowy 1-8 przy tym raz wygrywajac mecz, a inna 0-2 przy przegraniu obu potyczek to absolutnie ta pierwsza jest gorsza. Znajdz mi na swiecie inny system rozgrywek, ktory promuje pierwsza z druzyn.
    Nie wiem, ale tylko dlatego ze nie wystepuje cos takiego jak LL, a w zuzlu przy malej ilosci druzyn w lidze LL musi wystepowac bo 8 druzyn nie moze startowac w PO, zas 4 to za malo (chociaz w Szwecji w PO startuja 4 zespoly). Dlatego przy 6 zespolach w PO wystepuje LL. Aczkolwiek dla mnie wystarczylaby zmiana, ze 1 i 2 zespol po RZ ma gwarantowany start w polfinale, zas druzyna 3 z 6 i 4 z 5 walcza o awans do polfinalu, wtedy LL nie mialby prawa bytu.

    Widze ze niekotrzy bawia sie w porownywanie skladu CZ z ZG. Hmmm strasznie trudno to okreslic, ale:

    1. Pedersen > Walasek - bez komentarza
    2. Hancock > Protasiewicz - - bez komentarza, ale...
    3. Gapiński = Lindgren - Fedka mocny u siebie, zas wyjazdu roznie, Gapa rowny wszedzie
    4. Richardson < Dobrucki - raczeji Rafi, ale widac Lee potrafi zaskoczyc jak w Lesznie
    5. Drabik < Iversen - bez komentarza, ale Drabol porafi 0,0,3,3,0 :P
    6. Woffinden =< Zengota - Zengi na wyjazdach, az tak mocny nie jest
    7. Miturski < Dudek - bez komentarza

    Tak to wyglada...

  30. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tak mości panowie :D średnie jadą :) Dlatego drugi zawodnik ligi, Adams mający średnią 2,45 przegrywał z Gapą czy Lee:)
    Tak mości panowie,CKM przegra bo macie lepsze średnie :D

    Żal.pl




  31. Powrót do góry    #616
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Przepraszam bardzo,Lindgren lepszy od Gapy?Żarty jakieś.
    Gapa jedzie jeden z lepszych sezonów w karierze(szczególnie ostatni okres), i w każdym meczu może puknąć co najmniej 10,czego o Lindgrenie powiedzieć nie można.
    We wszystkim. Lindgrena od Gapińskiego dzieli przepaść, powtarzam PRZEPAŚĆ !!. W Polsce lepszą średnią ma Lindgren, w Szwecji również. Już celowo pomijam fakt, że Szwed jest w tej chwili 6 w GP(a Gapińskiego na próżno tam szukać :D). Generalnie zgadzam się ze wszystkim co napisał FalubazRoman w 100%, bardzo realna ocena szans.

    Jeśli w półfinale trafią na Apator (a wszystko na to wskazuje) to zostaną szybko sprowadzeni na ziemię.. Nic dwa razy sie nie zdarza. Apator już na takie lanie sobie nie pozwoli, gwarantuje wam to.
    Pożyjemy, zobaczymy. Pewnie do 23 nie przegracie, ale obyś się z tą pewnością nie przejechał. Ja jestem np. pewny, że jeśli się spotkamy to tym razem dojedziemy w Toruniu spokojnie do 40 pkt.



    Tak mości panowie średnie jadą Dlatego drugi zawodnik ligi, Adams mający średnią 2,45 przegrywał z Gapą czy Lee
    Tak mości panowie,CKM przegra bo macie lepsze średnie
    Oczywiście, że średnie nie jadą. Ale są jednak jakimś wyznacznikiem. Zresztą liga w tym sezonie jest mega nieobliczalna, więc poczekajmy. Bez spinania koledzy :).

    Pzdr

  32. Powrót do góry    #617
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    zas 4 to za malo (chociaz w Szwecji w PO startuja 4 zespoly). Dlatego przy 6 zespolach w PO wystepuje LL. Aczkolwiek dla mnie wystarczylaby zmiana, ze 1 i 2 zespol po RZ ma gwarantowany start w polfinale, zas druzyna 3 z 6 i 4 z 5 walcza o awans do polfinalu, wtedy LL nie mialby prawa bytu.
    Niby czemu 4 drużyny w PO to za mało? Wg mnie taka liczba byłaby w sam raz. :D Nie wiem jak w tym sezonie ale w poprzednim w Elitserien w PO jechało 6 zespołów.

    System o jakim wspominasz obowiązywał już w 2005 roku. Zespoły z 2 pierwszych miejsc skarżyły się na zbyt długą przerwę w startach.

    Zresztą system w którym po RZ czwórki jeździły ze sobą każdy z każdym też nie był aż tak nudny. Przez 6 sezonów obywiązywania tego systemu tylko raz zdarzyło się że mistrz był znany przed ostatnią kolejką.



  33. Powrót do góry    #618
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Falubazu najważniejsze jest to , aby wysoko ograc umęczoną
    i trafic na Polonie w półfinale.
    W Bydgoszczy nie przegramy. Pepe nie będzie miał juz tam takiej wpadki.


    Cos dla wyśmiewców Protasa , że niby nie walczy na dystansie:

    http://www.youtube.com/watch?v=bAttP3tbuXU


    http://www.youtube.com/watch?v=-d2PY97cWeI

    http://www.youtube.com/watch?v=bs9KjWgsTYQ



    Proponuje też przypomniec sobie jeden bieg z barażu DPŚ , gdzie z 4 pozycji
    przeszedł na 1.


    I , żeby nie było wcale nie jestem fanem Protasa.
    W Falubazie zdecydowanie największą sympatią darze Zengiego
    i Lindgrena , którego uważam za człowieka , który niedługo właczy się do walki o IMŚ.



    P.S Robi bardzo trafne porównanie składów. Zmieniłbym w sumie tylko Gapa =< Lindgren. Oczywiście to tylko w Polsce bo jeżeli chodzi o całokształt Gapa , którego bardzo lubie nie może się równać z Fredka pod względem umiejętności jak i też potencjału na torze.

  34. Powrót do góry    #619
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Malin017
    Ta liczba chyba oznacza iloraz inteligencji. Co Ty chlopaczku mozesz wiedziec o sprawach, ktorych nie porusza sie na forum publicznym? Zamknij sie lepiej i nie dotykaj kwestii. Proste.
    @KamilaGKS
    Chłopaczku możesz mówić do kolegów
    w przedszkolu dziewczynko.
    Brakuje ci argumentów to zaczynasz
    jakieś wycieczki personalne.
    Jeśli to sprawa, której nie porusza
    się na forum publicznym, kto kto
    do jasnej ciasnej pierwszy wyskoczył
    z tym na forum?!
    Nie ty będziesz mi kazała się zamknąć-
    -jakbym miał słuchać rad każdego Trolla,
    to już dawno bym tu nie pisał.
    Jeśli jesteś taka "kumata" i na 100% pewna, że
    ta wcześniej wspomniana sprawa miała miejsce,
    to idź do prokuratora i zgłoś podejrzenie
    podejrzenia przestępstwa, a nie nabijasz
    sobie posty na forum...

  35. Powrót do góry    #620
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Jesli druzyna ma bilans bramkowy 1-8 przy tym raz wygrywajac mecz, a inna 0-2 przy przegraniu obu potyczek to absolutnie ta pierwsza jest gorsza. Znajdz mi na swiecie inny system rozgrywek, ktory promuje pierwsza z druzyn.
    jakim cudem pierwsza jest gorsza???

    prosty przyklad

    I kolejka:
    Levadia Tallin - Wisła Krakow 1:0
    Kasjerki z Tesco - Listonosze z Poczty Polskiej 0:0

    II kolejka:
    Wisła Krakow - Kasjerki z Tesco 0:1
    Listonosze z Poczty POlskiej - Levadia Tallin 8:0

    Tabela:
    1.Listonosze 4pkt 8:0
    2.Kasjerki 4pkt 1:0
    3.Levadia 3pkt 1:8
    4.Wisła 0pkt 0:2

  36. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dla Falubazu najważniejsze jest to , aby wysoko ograc umęczoną
    i trafic na Polonie w półfinale.



    Niby dlaczego ? Przeciez udowodniles juz wszystkim ,ze jestescie w tym sezonie lepsi nie tylko od CKM ale i od kazdej innej druzyny.Jaki ma znaczenie w tym wypadku z kim pojedziecie w polfinale ? :)

  37. Powrót do góry    #622
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Falubazu najważniejsze jest to , aby wysoko ograc umęczoną
    i trafic na Polonie w półfinale.



    Niby dlaczego ?

    A no bo niszczyć Polonie na torze zawsze jest fajnie. :)

  38. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ale to zadna sztuka.Nawet Krosno by sobie poradzilo.;)

  39. Powrót do góry    #624
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2004
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a Toruń? :D

  40. Powrót do góry    #625
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    cytuję:
    Przedstaw argumenty na to , że Woffinden jest lepszy od Zengoty a Richardson od Dobruckiego.
    nie trzeba agrumentow, srednie z calego sezonu nic nie mowia o obecnej formie. poprostu czuje ze ci dwaj z wlokniarza beda miec zimniejsza krew kiedy przyjda najwazniejsze momenty. to tylko takie moje zdanie(!).
    dlaczemu niektorzy falubazowi kibice tak sie zaraz gotują jak ktos sie ich gwiazdami nie zachwyca?
    kazdy zachwyca sie czym innym. ja kibicuje apatorowi. ale chyba moge byc pod wrazeniem jazdy np woffiego lub też ostatnio rico. a we falubazie nic mnie nie gila i tyle:)

  41. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Właśnie zielonogórskie juniorskie gwiazdki dostały prztyczka w nos od Włókniarzy i to bez wsparcia Woffiego na neutralnym torze w Gdańsku ;)

    Włókniarz Częstochowa 21 pkt.
    7. Borys Miturski - 12 (3,1,-,2,3,3)
    8. Marcin Piekarski - 6 (1,-,3,1,-,1)
    9. Adrian Osmólski - 3 (0,2,1)

    Falubaz Zielona Góra 20 pkt.
    13. Patryk Dudek - 7 (3,2,-,2,0,-)
    14. Janusz Baniak - 4 (1,-,3,0,-,0)
    15. Grzegorz Zengota - 9 (3,1,3,2)

    ...

    20. Miturski, Zengota, Piekarski, Baniak 4:2

    Pozdro napinacze!

  42. Powrót do góry    #627
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dockm , a więc odwołuje to wszystko co wcześniej napisałem.
    Macie lepszych juniorów. :)

  43. Powrót do góry    #628
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Caelum Stal Gorzów 24 pkt.
    4. Paweł Zmarzlik - 6 (1,3,-,1,1,-)
    5. Adrian Szewczykowski - 11 (2,-,3,3,-,3)
    6. Łukasz Cyran - 7 (2,1,2,2)

    Falubaz Zielona Góra 20 pkt.
    13. Patryk Dudek - 7 (3,2,-,2,0,-)
    14. Janusz Baniak - 4 (1,-,3,0,-,0)
    15. Grzegorz Zengota - 9 (3,1,3,2)

    12. Szewczykowski, Dudek, Zmarzlik, Baniak 4:
    A Adi Szewczykowski to moralny mlodziezowy mistrz Polski ;).

  44. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    dockm , a więc odwołuje to wszystko co wcześniej napisałem.
    Macie lepszych juniorów. :)
    A gdzie ja napisałem, że są lepsi? Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo masz zaległości i to spore ze szkoły podstawowej ;) Mimo całej *****istości juniorzy Zgrzeblarek polegli dzisiaj ze słabiuteńkimi juniorami Włókniarza ;) Toż to plama na honorze drużyny moralnych miszczów świata :)

  45. Powrót do góry    #630
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale czy ja pisze , że gdzieś tak napisałeś??
    Pisze tylko , że ten bieg mnie przekonał do tego , że macie lepszych juniorów. :)
    Tak więc za nim komuś poradzisz czytac ze zrozumieniem spójrz na
    swoje mizerne wyniki w szkole pod tym względem.



    P.S i naucz się pisac słowo "mistrz".
    Wiem , wiem ironizujesz , ale takiemu mistrzowi języka polskiego ze średnią ponad 2.0 w podstawówce... no nie wypada tak pisać. ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •