Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 647

Wątek: Ekstraliga 2009 - prognozy, przewidywania...

  1. Powrót do góry    #541
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie szanse na LL jak sie Apator nad wami zlituje i oszczedzi nie rownajac z ziemia...coby nie osmieszac sasiada.
    " In and Out of Love "

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ale to w sumie nie byloby glupie. Torun i Bydzia sie umawiaja ze jada na 91-89 w dwumeczu dla Torunia, zeby potem w meczu o braz juz walczyc na serio. A w dobie kryzysu 6 meczy derbowych w jednym sezonie to dobry zastrzyk gotowki. Zarowno dla Torunia, jak i przede wszystkim Polonii.

  3. Powrót do góry    #543
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie jako kibicowi Polonii paradoksalnie bardzo się ten sezon podoba (pomijając takie oczywiste porażki jak pan prezes, ale to się ciągnie latami). Teraz to już z doświadczenia mogę powiedzieć, że utrzymanie w ekstralidze cieszy chyba nawet bardziej niż mistrzostwo - mówię o czysto sportowej satysfakcji i emocjach. Do niedawna nie wiedziałem co tracę :) Teraz jedziemy bez żadnych obciążeń, nikt się nie napina, jesteśmy jedyną drużyną, która wspomina o LL jako sukcesie, 6 miejsce i tak z perspektywy całego sezonu będzie dobre. Natomiast to, że kibice innych drużyn będą się teraz napinać i pokazywać za każdym razem Polonii miejsce w szeregu jest śmieszne (kompleksy, kompleksy, kompleksy - może i będziemy cieniować w lidze jeszcze przez jakiś czas, ale i tak kibice z innych miast widać mają czego nam zazdrościć, że tak ochoczo Polonię podgryzają). Oczywiście, że taka stuprocentowo wyrównana walka z Toruniem jest mało prawdopodobna, ale kto ma jakieś pojęcie o sporcie, to nie powinien niczego wykluczać, to raz, a dwa - powinien zdawać sobie sprawę, że są dwa rodzaje zawodzących sportowców - tacy, których po prostu nie stać na sportowy sukces (chociaż tutaj i tak wracamy do "wszystko w sporcie jest możliwe"), ale też tacy, których stać na dużo więcej, ale z takich czy innych powodów cieniują - w Polonii jeżdżą głównie ci drudzy. Jeśli nasi pojadą na 100 procent możliwości, to są wstanie ograć każdego - a że szanse są niewielkie, to nikt temu nie przeczy.

    Sam łapię się na tym, że takie prawdziwe emocje się dla mnie skończyły, bo w medal to niespecjalnie wierzę, ale z drugiej strony istotą kibicowania jest wiara, a zapewniam, że ma ona nieco większe podstawy, niż np. wiara Wisły Kraków, że wyeliminuje Barcę z Ligi Mistrzów :) Niemniej, w wariancie zachowawczym, odpadniemy jak najszybciej z rywalizacji, względnie w półfinale i w takim wariancie trzymam kciuki za Toruń i Częstochowę (kolejność przypadkowa).

  4. Powrót do góry    #544
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Ale to w sumie nie byloby glupie. Torun i Bydzia sie umawiaja ze jada na 91-89 w dwumeczu dla Torunia, zeby potem w meczu o braz juz walczyc na serio. A w dobie kryzysu 6 meczy derbowych w jednym sezonie to dobry zastrzyk gotowki. Zarowno dla Torunia, jak i przede wszystkim Polonii.
    tak samo mogą zrobić pozostałe dwie pary a zwłaszcza falubaz i stal

    przestańmy gdybać - zaczynają się play-offy i tak naprawdę właśnie teraz zaczyna się prawdziwe ściganie

    na moje:

    apator - polonia - wychodzi Apator

    falubaz - stal - falubaz lepszy w dwumeczu

    włókniarz - unia - przechodzi ckm jako wygrany i unia jako ll

    półfinały:

    Apator jako najlepsza drużyna ćwierćfinałów podejmuje Jedyną a falubaz jedzie z medalikami


    finał:

    włókniarz - ........i wychodzi mi, że jednak Unia:)

    reasumując:

    na tą chwilę najmocniejszy się wydaje włókniarz, za nim zaraz falubaz, potem leszno. my mamy to szczęście, że pomimo porażki z włókniarzem jedziemy półfinał jako LL. ZG druga pod względem siły ( na obecną chwilę) trafia na ckm w półfinale i tam jej przygoda ze złotem się kończy.
    Apator - jakoś mnie nie przekonuje.

    Oczywiście to moje takie sobie gdybanie i może się zdarzyć, że półfinał włókniarz pojedzie z apatorem a stal z polonią.

    My z kolei z falubazami pójdziemy w tym czasie na wódkę:)

    TYLKO JEDYNA

  5. Powrót do góry    #545
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A moje podsumowania są takie. Jeśli Włókniarz w PO będzie jeździł w najsilniejszym składzie to jest faworytem do złota. Tyle spotkań jeździli bez Nickiego i tak dobrze im wychodziło (odjemijcie sobie w jakiejś innej drużynie lidera na kilka spotkań).

    Wyśmienitą drugą część sezonu ma Falubaz. Niby żaden zawodnik nie jest prawdziwym liderem, ale mają 5 równych zawodników + nieobliczalny Iversen.

    Unibax trochę spuścił z tonu, druga część sezonu słabsza i tu widzę nadzieję dla Poloni. Zespół z Bydgoszczy kolejny mecz u siebie pojedzie już lepiej niż na początku sezonu. We Wrocławiu Poloniści bez Jonssona (i bez ZZ za niego) ujechali przyzwoity wynik. Z kilkoma punktami zdrowego Szweda mogłoby być wesoło. Nie zmienia to faktu, że najbardziej prawdopodobne wydaje się, że LL będzie w parze Czwa - Unia.

    Kto się utrzyma? Jeśli wszystko rozstrzygałoby się w sportowej walce czyli w pełnych składach, to faworytem jest chyba Wybrzeże. Jeśli jednak nie będzie Bjerre to może być różnie.

  6. Powrót do góry    #546
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Runda zasadnicza dobiegła końca, więc czas na podsumowania:

    UNIBAX TORUŃ- pierwsza część sezonu wyśmienita, jednak w drugiej Anioły nie spisywały się na miarę oczekiwań kibiców... Druzgocące porażki w Lesznie oraz Zielonej Górze, mecz w Gorzowie wygrany raczej fartem. Mimo to uważam, że medale są w zasięgu torunian, jednak nie wydaje mi się, że obrona DMP jest możliwa...
    FALUBAZ ZIELONA GÓRA- jeden z najbardziej wyrównanych zespołów. Czołowi polscy riderzy wspierani przez Grzegorza Zengotę i Patryka Dudka, wielką niewiadomą zespołu są jednak skandynawowie. Fredrik Lindgren potrafi jeszcze zdobywać punkty na W69, jednak jego postawa na wyjazdach jest wprost MASAKRYCZNA, Iversen no comment !!! Taktyka z rundy zasadniczej < przegrane niewielka iloscią pkt na wyjazdach, pogrom u siebie> może doprowadzić FALUBAZ do finału na co bardzo liczę :D:D:D
    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA- największa niewiadoma rozgrywek, mogą wygrać bez Pedersena lub przegrać w pełnym składzie. Moim zdaniem główni faworyci DMP, jednak równie dobrze mogą odpaść w fazie Play-Off...
    UNIA LESZNO- drużyna z ogromnym potencjałem, jednak nie do końca wykorzystanym w RZ... Leigh Adams, Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, a do tego bardzo dobrzy juniorzy ... skład z możliwościami na krążki... Marzy mi się finał ZG-Leszno, gdzie zobaczylibyśmy walkę nie tylko na torze, ale także na trybunach...
    STAL GORZÓW- po słabszym początku sezonu drużyna w drugiej części RZ nabrała wiatru w żagle i prezentowała się bardzo dobrze. Tomasz Gollob, dobrzy juniorzy. I to także może być medalowa drużyna...
    POLONIA BYDGOSZCZ- wydaje się, że to drużyna bez szans w PO, jednak nie można jej skreślać na początku...


    Jednym słowem każda z sześciu drużyn ma szansę na medal i runda Play-Off zapowiada się bardzo interesująco...



    Pozdro dla normalnych ;***


    STOP NAPINCE !!!!

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    http://www.zuzel.zgora.pl/sonda/sonda.php


    Znalazłem takie wyniki sondażowe na pytanie kto wygra ligę:

    Unibax - 1% (1516)
    Unia - 91% (106135)
    Falubaz - 6% (7282)
    Złomrex - 0% (332)
    Stal - 0% (636)



    są na stronie... www.zuzel.zgora.pl !!! :O SZOK! Dodam, że w badaniu głosowano 115901! Coś mi śmierdzi internetową bojówką hackerową leszczyniaków ;)

    A żeby było bardziej na temat nie sądze aby tak łatwo i oczywiście możnaby określić kto wygra a kto przegra. Czołowa piątka jest bardzo wyrównana a nawet szósta drużyna może namieszać...

    pozdr!

  8. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unibax - 1% (1516)
    Unia - 91% (106135)
    Falubaz - 6% (7282)
    Złomrex - 0% (332)
    Stal - 0% (636)
    A pozostale 2% ze Polonia Bydgoszcz? :)

  9. Powrót do góry    #549
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Frekwencja na stadionach w XIV kolejce

    Unibax- 5000
    Włókniarz- 9000
    Stal-7500
    Atlas-1000 (!)

    <TVP Sport>

    Po podliczeniu frekwencji po RZ wychodzi mi :

    Falubaz- 12714
    Unia-12071
    Unibax- 11928
    Lotos-9428
    Włókniarz-9285
    Stal-9142
    Polonia-9071
    Atlas-6285

  10. Powrót do góry    #550
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Chciałbym zwrócić uwagę na terminarz Ekstraligi, który ponownie nie jest najlepszy. Pierwsza runda play-off odbywa się 16.08 i 30.08. W obu przypadkach jest to dzień po GP. A z kolei daty 9.08 i 23.08 były wolne. Czyli zawodnicy na zmianę mają albo weekend wielkiej laby, albo weekend w którym mają zapier*** że nie zdążą nawet taczki załadować. Już widzę jak moja Polonia jutro śmiga w osobach trzech liderów: AJ, Emil i Antonio...

  11. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Po czesci 1 cwiercfinalow

    Jak satyra brzmi tytul z SF: gospodarze faworytami. Tymczasem goscie wszystkich pojedynkow zapewnili sobie juz raczej na pewno awans do polfinalow.

    Teraz pytanie: jak zostana zestawione pary w polfinalach? Zakladajac, ze dalej wejda:

    Czestochowa, Torun, Zielona Gora i Bydgoszcz. Kto jedzie z kim?

  12. Powrót do góry    #552
    Użytkownik Awatar Luk33
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak satyra brzmi tytul z SF: gospodarze faworytami. Tymczasem goscie wszystkich pojedynkow zapewnili sobie juz raczej na pewno awans do polfinalow.

    Teraz pytanie: jak zostana zestawione pary w polfinalach? Zakladajac, ze dalej wejda:

    Czestochowa, Torun, Zielona Gora i Bydgoszcz. Kto jedzie z kim?
    Czestochowa - Bydgoszcz
    Torun - Zielona Gora

  13. Powrót do góry    #553
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepszy wygrany z LL
    Czyli Czewa albo Zielonka z Bydzią a Touń z Zielonką lub Czewą,

  14. Powrót do góry    #554
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kto by się spodziewał, że Polonia takie duże szanse jako LL będzie miała po pierwszym meczu :D

  15. Powrót do góry    #555
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wlokniarz - Polonia
    Falubaz - Apator

    ????

  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Ja bym jeszcze nie przekreślał Leszna. Moim zdaniem zaprezentują się zdecydowanie lepiej niż na swoim torze. Jak najbardziej są w stanie zwyciężyć kilkoma punktami w Częstochowie i wejść jako najlepszy przegrany. A wtedy w półfinale zmierzą się z Zieloną Górą.

  17. Powrót do góry    #557
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1/2 Play Off:

    Polonia : Falubaz
    Włókniarz : Apator


    mecz o 3 miejsce:

    Derby Kujawsko-Pomorskiego


    Finał:


    Falubaz : Włókniarz



    Mistrz:

    KS Falubaz Zielona Góra

  18. Powrót do góry    #558
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    1/2 Play Off:

    Polonia : Falubaz
    Włókniarz : Apator


    mecz o 3 miejsce:

    Derby Kujawsko-Pomorskiego


    Finał:


    Falubaz : Włókniarz



    Mistrz:

    KS Falubaz Zielona Góra
    W przedostatniej linijce chciałeś chyba napisać Mistrz po wieki ;)

  19. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    1/2 Play Off:

    Polonia : Falubaz
    Włókniarz : Apator


    mecz o 3 miejsce:

    Derby Kujawsko-Pomorskiego


    Finał:


    Falubaz : Włókniarz



    Mistrz:

    KS Falubaz Zielona Góra
    buehehhhehehe, właśnie dlatego chciałbym żeby Włókniarz spotkał się z ZG. Uciszylibyśmy was tak jak pewne miasteczko pod Rawiczem :D Najwyższa pora już, bo się za długo panoszycie nie mając do tego za specjalnych powodów.

  20. Powrót do góry    #560
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie zadnych:2miejsce po rundzie zasadniczej najlepszy bilans malych pkt,pogromy przy W69(OBECNEGO MISTRZA POLSKI W NAJSILNIEJSZYM SKLADZIE DO 23) najnizsze przegrane na wyjazdach,strata 1pkt bonusowego w rewanzach(z odpadajaca Unia)to ja sie pytam jak Falubaz mialby jezdzic aby moc sie czuc faworytem?w zeszlym sezonie spotkalismy sie z Czestochowa w walce o braz i jechali takim skaldem jak obecnie jaki byl wynik w ZG chyba czestochowianie pamietaja? ;)

  21. Powrót do góry    #561
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    pogromy przy W69(OBECNEGO MISTRZA POLSKI W NAJSILNIEJSZYM SKLADZIE DO 23)
    W Lesznie też tak cieszono puchy po wygranej z nami, a teraz szukają ofert last minute ;)
    Żyto przesadzi, zrobi kope wyżej niż po jaja i własnych kolarzy wyeliminuje tak jak to miało miejsce rok temu w Cz-wie ;)

  22. Powrót do góry    #562
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to sa przyklady na to ze Falubaz nie ma absolutnie zadnego prawa czuc sie faworytem ;) coz prawda jest taka ze pomalu trzeba dorastac do tej roli ze startujemy w roli faworyta
    "Falszywa skromnosc jest oznaka SŁABOSCI" ta rzymska maksyme nasi powinni wbic sobie do glow :)

  23. Powrót do góry    #563
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Z dwojga złego wolałbym w finale spotkać się z Apatorem. Zdecydowanie bogatsza historycznie drużyna, lepsza klasowo i ma ciekawsze nazwiska w składzie. Byłby to większy magnes na kibiców aniżeli falubaz. No rok temu Apator wyeliminował ZG w półfinałach, w tym roku będzie podobnie.

    Finał Włókniarz - Apator, i historia się powtórzy z 1996, 2003.

    A falubaz wygra z Bydgoszczą walkę o 3-cie miejsce i jak rok temu zadowoli się brązem przed przyszłorocznym spadkiem.

  24. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Jeżeli Unia wygra choćby minimalnie w Częstochowie to mamy:

    Falubaz-Unia
    Apator-Włókniarz

    JESTEM ZA!

  25. Powrót do góry    #565
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A falubaz wygra z Bydgoszczą walkę o 3-cie miejsce i jak rok temu zadowoli się brązem przed przyszłorocznym spadkiem.
    z checia przyjme zaklad na duze pieniadze ze nie spadniemy,wiec nie rob z geby cholewy i przyjmij zaklad :D

  26. Powrót do góry    #566
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    W życiu mnie na oczy nie widziałeś i pewnie w życiu nie zobaczysz a strasznie chcesz się zakładać. Masz jakieś pociągi ku temu to leć do bukmachera. Ja wyrażam swoją opinię do czego mam konstytucyjne jak i forumowe prawo.

    Btw. Jeśli nawet Apator zmiażdży Bydgoszcz 75-15 to jakim cudem będzie pierwszy? Zakładając choćby minimalne zwycięstwo falubazu i tak będzie on przed Apatorem...

    Po drugie nie sądzę że Włókniarz podłoży się Unii, tym bardziej jadąc na całego nie przegra tego meczu. Maślanka wie co jest stawką zwycięstwa, mecz z Polonią byłby automatycznym awansem do finału.

  27. Powrót do góry    #567
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiec widzisz ze sie bez sensu napinasz ze polecimy,forum to forum mozna pisac rozne glupoty tylko pozniej troche glupio sie czlowiekowi moze zrobic jak poczyta co wypocil,skoro piszesz ze polecimy w 2010 masz ku temu jakies przeslanki wiec moze nas oswiecisz?

  28. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Jeżeli Unia wygra choćby minimalnie w Częstochowie to mamy:

    Falubaz-Unia
    Apator-Włókniarz

    JESTEM ZA!
    tylko niepoprawny optymista, a raczej zaślepiony fanatyk uwierzy w zwycięstwo na wyjeździe po przegranej minus szesnaście u siebie! :D

    Leszno może liczyć jedynie na brak duetu liderów (tak w ogóle to *****iste podejście do tematu - wygrać z osłabionym przeciwnikiem), o czym ktoś wcześniej nie omieszkał wspomnieć, choć na tym etapie wydaje się to być raczej nieprawdopodobne.
    Włókniarz ma olbrzymią szansę wygrać ten etap i jechać w półfinale z Polonią i pewnie zechce to wykorzystać.

  29. Powrót do góry    #569
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehehehe

    Widzę, że znów kilka osób z Częstochowy napina się przed półfinałami. Zaczyna sie jak rok temu. Mam nadzieję i tym razem zostaniecie upokorzeni.
    Co to w ogóle za drużyny?
    Liczą sie Apator, Unia i Falubaz. Reszta to zrobiony na kredyt zlepek indywidualności. I szczerze powiem, myślałem, że spotkamy sie w tym zaszczytnym gronie w półfinałach.
    A co do Włókniarza...to mam nadzieję, że będę miał okazję jeszcze w tym sezonie, zobaczyć na zywo naszą armatę na sezon 2010. :)

  30. Powrót do góry    #570
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2007
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1/2 Play Off:

    Polonia : Falubaz
    Włókniarz : Apator


    mecz o 3 miejsce:

    Derby Kujawsko-Pomorskiego


    Finał:


    Falubaz : Włókniarz



    Mistrz:

    KS Falubaz Zielona Góra
    Włókniarz przejechałby się po Falubazie z siłą czołgu. Falubaz w starci z CKM-em w najsilniejszym składzie nie ma żadnych szans. Falubaz to nie drużyna mistrzowska: Walasek, który w GP wozi ogony i najczęściej walczy sam ze sobą, a nie z przeciwnikami, Pepe - ligowy rzemieślnik i Lindgren - tu trzeba się modlić by nie przywiózł olimpiady, bo w każdym momencie może się to zdarzyć. To nie jest skład na mistrza.

  31. Powrót do góry    #571
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a przypomnij moze jakis sklad miala Czestochowa w zeszlym roku?czy aby nie taki sam?

  32. Powrót do góry    #572
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2007
    Postów
    402
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]tylko niepoprawny optymista, a raczej zaślepiony fanatyk uwierzy w zwycięstwo na wyjeździe po przegranej minus szesnaście u siebie! :D [quote]

    Ja uważam że Unia wie o co jedzie i wygrana 1pkt. może (99%) dać jej awans do półfinałów , z drógiej strony zdecydowane zwycięstwo Włókniarza daje im (na 99%) półfinał z Bydgoszczą.
    to może być mecz na "śmierć i życie"

    Ps tak samo w pozostałych dwóch meczach

  33. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Co to jest za po****** pomysł z tymi tabelkami w play-off? Jesli sie wygra 46-44 i przegra 75-15 to według tych zasad jest sie lepszym od druzyny ktora oba mecze przegra 45-44. Ja rozumiem, ze w sporcie najważniejsze s± zwyciestwa, ale to sa play-off'y i w dwumeczu to jednak male punkty powinny byc najwazniejsze. Swoja droga *****iscie smieszna sprawa, bo w 1 lidze regulamin w tych samych okolicznosciach jest zgola odmienny. Takie rzeczy to tylko w Erze... tzn. w Polskim zuzlu. Szkoda gadac.

  34. Powrót do góry    #574
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote][quote]tylko niepoprawny optymista, a raczej zaślepiony fanatyk uwierzy w zwycięstwo na wyjeździe po przegranej minus szesnaście u siebie! :D

    Ja uważam że Unia wie o co jedzie i wygrana 1pkt. może (99%) dać jej awans do półfinałów , z drógiej strony zdecydowane zwycięstwo Włókniarza daje im (na 99%) półfinał z Bydgoszczą.
    to może być mecz na "śmierć i życie"

    Ps tak samo w pozostałych dwóch meczach
    a co sie stanie w momencie gdy nicki i greg nie beda mieli np. zaplacone za jakies mecze i odmowia jazdy w meczu z bydgoszcza ?:) wtedy to super psim swedem polonia bedzie jezdzila w finale

  35. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    ja początkowo byłem przekonany, że decydują właśnie małe punkty i dziwiłem się, że po remisie Polonii u siebie i tylko dwupunktowej porażce Stali niemal wszyscy widzieli już Bydgoszcz w półfinale! :o

  36. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Spartann..............
    Nie siej defektyzmu :o spojrz realnie, w połfinale Polonia jest za słaba by nawiazac walke z naszym "Realem" a zgrzeblarki padną z Apatorem co nie ulega najmniejszej wątpliwosci bo dzien dziecka jest tylko raz w roku :D
    Finał jak marzenie Włokniarz-Apator i tak jak w latach 96 i 03 znowu będziemy najlepsi....

    MP - Włokniarz
    VMP -Apator

    3 - Polonia
    4 - Zgrzeblarki
    .....i wszystko w temacie :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Spartann..............
    Nie siej defektyzmu :o spojrz realnie, w połfinale Polonia jest za słaba by nawiazac walke z naszym "Realem" a zgrzeblarki padną z Apatorem co nie ulega najmniejszej wątpliwosci bo dzien dziecka jest tylko raz w roku :D
    Finał jak marzenie Włokniarz-Apator i tak jak w latach 96 i 03 znowu będziemy najlepsi....

    MP - Włokniarz
    VMP -Apator

    3 - Polonia
    4 - Zgrzeblarki
    .....i wszystko w temacie :D
    Co to jest ten defektyzm :D? Hahaha jestes boski chlopaczku :).

  38. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    .......wiem dziołszko ze jestem boski :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #579
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2007
    Postów
    402
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja początkowo byłem przekonany, że decydują właśnie małe punkty i dziwiłem się, że po remisie Polonii u siebie i tylko dwupunktowej porażce Stali niemal wszyscy widzieli już Bydgoszcz w półfinale! :o
    1. Włókniarz 2 +16
    2. Falubaz 2 + 2
    3. Apator 1 0
    4. Polonia 1 0
    5. Stal 0 - 2
    6. Unia 0 -16

    w przypadku takiej samej ilości pkt w dwumeczu decyduje miejsce w rundzie zasadniczej

    półfinały

    4-1
    3-2

  40. Powrót do góry    #580
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Co to jest za po****** pomysł z tymi tabelkami w play-off? Jesli sie wygra 46-44 i przegra 75-15 to według tych zasad jest sie lepszym od druzyny ktora oba mecze przegra 45-44. Ja rozumiem, ze w sporcie najważniejsze s± zwyciestwa, ale to sa play-off'y i w dwumeczu to jednak male punkty powinny byc najwazniejsze. Swoja droga *****iscie smieszna sprawa, bo w 1 lidze regulamin w tych samych okolicznosciach jest zgola odmienny. Takie rzeczy to tylko w Erze... tzn. w Polskim zuzlu. Szkoda gadac.
    Sadze ze sie mylisz ale coz regulamin jest taki a nie inny i trzeba to uszanowac choc i on mi sie osobiscie nie podoba co do 1 ligi tez sie mylisz najpierw zapoznaj sie z regulaminem a potem wypisuj bo wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie na forum w 1 lidze rowniez licza sie najpierw duze punktz nie wiem skad wyjales stwierdzenie iz w 1 lidze jest odwrotnie

  41. Powrót do góry    #581
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w przypadku takiej samej ilości pkt w dwumeczu decyduje miejsce w rundzie zasadniczej

    półfinały

    4-1
    3-2
    Mylisz się! najpierw duże punkty, później małe a w przypadku równej ilości tego i tego decyduje runda zasadnicza.

  42. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    1/2 Play Off:

    Polonia : Falubaz
    Włókniarz : Apator


    mecz o 3 miejsce:

    Derby Kujawsko-Pomorskiego


    Finał:


    Falubaz : Włókniarz



    Mistrz:

    KS Falubaz Zielona Góra
    buehehhhehehe, właśnie dlatego chciałbym żeby Włókniarz spotkał się z ZG. Uciszylibyśmy was tak jak pewne miasteczko pod Rawiczem :D Najwyższa pora już, bo się za długo panoszycie nie mając do tego za specjalnych powodów.
    No wcale nie mamy do tego specjalnych powodów. 2 miejsce po RZ i zdobycie 6 na 7 możliwych bonusów to jest nic. Widzę, że Ciebie trzeba sprowadzić na ziemię tak jak to zrobiło Leszno rok temu :). Zadziwiające jest to, że jesteśmy najrówniejszą drużyną w tym sezonie, a niektórzy nadal uważają nas za słabeuszy :D. Na dzień dzisiejszy każde inne rozstrzygnięcie niż finał ZG - Częstochowa będzie dla mnie zaskakujący i zanim mi tu jakiś idiota zarzuci, że się napinam, to jest tylko moja opinia.

  43. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Ludzie tyle lat juz ten system jest a Wy co roku macie problemy. Smiac sie czy plakac? Pkt meczowe a pozniej male pkt a pozniej msc po zasadniczej. A Leszno i Gorzow meczow nie wygraja wiec Bydziama jac pkt meczowy wejdzie jako LL. Dziekuje.

    CKM DMP 2009 ;)

  44. Powrót do góry    #584
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    a przypomnij moze jakis sklad miala Czestochowa w zeszlym roku?czy aby nie taki sam?
    I tak z ciebie kibic (wszystko umyślnie z małego a k powinno być maciupkie) jak z psiego gówna szlaka.

    Jak nie widzisz różnic między minionym a obecnym sezonem ( w składzie i okolicznościach ) to radzę się udać do najblizszej przychodni psychologicznej :D



    Szczerze mam nadzieję, że spotkamy się w półfinale :) W pełnych składach, bez żadnych problemów róznorakich (Zengota). W kurniku gładko kilkoma pkt do przodu a w czwie feta na trybunach przed finałem :D

  45. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    KamilaGKS napisała:

    Jesli sie wygra 46-44 i przegra 75-15 to według tych zasad jest sie lepszym od druzyny ktora oba mecze przegra 45-44. Ja rozumiem, ze w sporcie najważniejsze s± zwyciestwa, ale to sa play-off'y i w dwumeczu to jednak male punkty powinny byc najwazniejsze.
    Nie slyszalem gorszej glupoty...
    To tak jak w pilce jedna druzyna wygra 1-0 i przegra 0-8 bilans 1-8 ma byc gorsza od tej co przegrala dwa mecze po 1-0 i ma bilans 0-2?
    Zastanow sie co piszesz...

    Niby czemu w RZ maja sie liczyc duze pkt, zas w PO juz male? :D Smich i tyle... zawsze pkt meczowe powinny byc na piedestale...

    Cytujac jedna wypowiedz z filmu "nie wazne czy wygrasz o cm czy o km, liczy sie zwyciestwo!" Takze nie wazne czy wygra sie o 1 pkt czy o 50 liczy sie ze wygrales chociaz jeden mecz.

    Swoja droga *****iscie smieszna sprawa, bo w 1 lidze regulamin w tych samych okolicznosciach jest zgola odmienny.
    Tzn co jest innego??? Taki sam system, te same zasady sa przeciez... w 2 lidze takze... O_o

    Czewa w tamtym roku miala 5 seniorow ale slabego juniora w tym roku ma za to dobrego juniora kosztem wlasnie tego 5 seniora, ale Pedersen i Hanocock nie maja az takiej sredniej jak rok temu, chociaz Nicki pokazuje ze jednak jest w formie i bedzie blisko kompletow jechal... zas Herbi hmmm moze mu sie zdarzyc wpadka jak z Gorzowem ale watpie. Gapa i Lee na poziomie z zeszlego roku. Ale dla mnie lepiej miec dobrego juniora anizeli 5 seniorow...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •