Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 647

Wątek: Ekstraliga 2009 - prognozy, przewidywania...

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Jasne.. Vaculik i Forsberg lepsi od Zengoty i Wodjakowa ? :D Śmiech :D Sam Artiom będzie robił z takimi co chciał :)
    Smiechem mozna nazwac Twoj wpis jest w 100% subiektywny.
    Bo Vaculik jest 5 juniorem na swiecie. Do tego objezdzony w e-lidze a Artiom? Dla mnie na papierze sa na rownym poziomie te pary juniorow.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O moje zdrowie sie niemartw KObe:)
    Trzeba stawiac czola wyzwaniom:P
    Naprawde sadzisz ze Polonia jest w stanie przescignac ktorakolwiek z lubuskich ekip? :)
    " In and Out of Love "

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Nie wiem kto zgarnie złoto i kto jeszcze załapie się na pudło, ale wiem, że na pewno spadnie ZKŻ Z. Góra, gdyż trzy sezony z rzędu w elidze to już i tak ponad 100 % normy.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    O moje zdrowie sie niemartw KObe:)
    Trzeba stawiac czola wyzwaniom:P
    Naprawde sadzisz ze Polonia jest w stanie przescignac ktorakolwiek z lubuskich ekip? :)
    To ja stawiam w takim razie na Kujawsko-Pomorskie :P (Torun przed Gorzowem, a Bydgoszcz przed ZG ;) )

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Nie wiem kto zgarnie złoto i kto jeszcze załapie się na pudło, ale wiem, że na pewno spadnie ZKŻ Z. Góra, gdyż trzy sezony z rzędu w elidze to już i tak ponad 100 % normy.
    No ale popisałeś się inteligencją... no no no...

    Mnie dziwią typowania Lexy'ego. Normalnie prawdziwy gorzowiak i nie chce Falubazu w strefie spadkowej... :) Jestem pod wrażeniem ;)

    Dziwią mnie również Wasze słabe notowania Częstochowy... Przecie Herbi i Dziki to ich siła ta sama co w tym sezonie. Odszedł tylko Ułamek ale on nie blyszczał a Czewa mecze wygrywała...

    EDIT:
    Naprawde sadzisz ze Polonia jest w stanie przescignac ktorakolwiek z lubuskich ekip?

    To ja stawiam w takim razie na Kujawsko-Pomorskie (Torun przed Gorzowem, a Bydgoszcz przed ZG )
    Założymy się?


    pozdrodator!

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jasne.. Vaculik i Forsberg lepsi od Zengoty i Wodjakowa ? :D Śmiech :D Sam Artiom będzie robił z takimi co chciał :)
    Smiechem mozna nazwac Twoj wpis jest w 100% subiektywny.
    Bo Vaculik jest 5 juniorem na swiecie. Do tego objezdzony w e-lidze a Artiom? Dla mnie na papierze sa na rownym poziomie te pary juniorow.
    I co z tego, że jest 5 juniorem świata ? Ja nie mówię o osiągnięciach indywidualnych, tylko o tym co pokazywali Vaculik i Forsberg w lidze. Pierwszy nie przekonywał mnie zupełnie, a drugi częściej jeździł słabo niż dobrze w 1 lidze.
    Na dziś samo porównanie takiego Vaculika do Zengoty to kiepski żart.
    ps. Lexy myślałeś o tym żeby zostać menadżerem Falubazu ;) ? Dam na mszę żebyśmy jeździli w takim składzie i z takim układem par :).
    TeamLindgren

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostanie miejsce Wybrzeze.Szkoda bo Kibicowanie nad morzem to zawsze relax.
    Siodme to ZKZ.Pan Protas potwierdzi regule i Falubazy znowu prawie poleca.Baraze wygraja.
    Szosty Torun.Polowa sezonu na wyjezdzie.
    Piata Bydgoszcz.Emil to pociagnie i bedzie coraz lepszy.
    4 Wroclaw.Ma Cieslaka,Crumpa i Cieslaka i Cieslaka
    Trzecie Leszno.Zbyt wielkie parcie na wynik.
    Druga Czestochowa.Sklad prawie ten sam i nie ma parcia na wynik.
    1.Stal Gorzow.-Bo ma Pana Tomasza Golloba oraz zrobili to czego malo kto sie spodziewal.Wzmocnili sklad.
    Poza tym Gorzow po wielu latach posuchy bylby fajnym Mistrzem Polski.Niech maja!
    Pa

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Naprawde sadzisz ze Polonia jest w stanie przescignac ktorakolwiek z lubuskich ekip?

    To ja stawiam w takim razie na Kujawsko-Pomorskie (Torun przed Gorzowem, a Bydgoszcz przed ZG )
    Założymy się?


    pozdrodator!
    Chcesz sie zalozyc o to ze Kuj-Pom wygra, czy ze Polonia bedzie przed ZG?

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=TTDtawIr2C8



    Powtórka wskazana. :P
    Tymbardziej , że Wodja to nie jest drewniany Kling. :D

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Chcesz sie zalozyc o to ze Kuj-Pom wygra, czy ze Polonia bedzie przed ZG?
    chce się założyć że kuj-pom będzie niżej niż lubuskie :)

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik Awatar idetamgdzieide
    Dołączył
    08-04-2007
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Przewidywania rozstrzygnięć nadchodzącego sezonu są wyjątkowo trudne, o czym najlepiej świadczą bardzo duże rozbieżności proroctw w dotychczasowych wpisach. Ostatnimi laty było znacznie łatwiej i wielu, na koniec sezonu - z nieukrywaną dumą - mogło powiedzieć "a nie mówiłem?!".
    Zakładając jednak to, co właściwie już pewne, czyli że Andersen ostatecznie wyląduje w Gdańsku, a Hancock zostanie w Częstochowie, mamy jedną drużynę, która dla mnie jest faworytem w pełnym tego słowa znaczeniu - Unia Leszno.
    Następnie mamy team, który w zeszłym sezonie był "cichym" kandydatem do medalu - Stal Gorzów. Aktualnie zmieniło się tyle, że są cichym kandydatem do złota. Cichym bez cudzysłowu, bo nawet prezes Komarnicki po minionym sezonie nabrał trochę pokory i nie słychać już tylu buńczucznych wypowiedzi z lubuskiego Gorzowa Wielkopolskiego.
    W mej wizji Falubaz, Sparta, Apator i Włókniarz znalazły się w strefie 3-6 po rundzie zasadniczej, depczące mocno po piętach Unii i Stali. Nie zdziwię się, jeśli przed play-off'ami różnica dużych punktów między liderem, a pozycją szóstą wyniesie jakieś 2, może 3 punkty. Bo kto z nas wyobraża sobie, by ktokolwiek z tej szóstki pozwolił sobie na porażkę u siebie. Kluczem do wyższej pozycji powinny być wyjazdowe zwycięstwa w Bydgoszczy i Gdańsku i tutaj największe szanse daję właśnie Unii i Stali, co z korzyścią odbije się na Falubazie, Sparcie, Apatorze i Włókniarzu. Polonia i Wybrzeże w mej wizji są natomiast na dole tabeli (ale nie w postaci czerwonych latarni), bo ktoś tam być musi.
    Podsumowując - w zasadniczej części sezonu powinniśmy być świadkami wspaniałej batalii wszystkich drużyn o pierwszą 6'kę, później zdarzyć może się naprawdę wszystko. Sezon zapowiada się przesmacznie! :)

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Stronka PZM z regulaminem jest chwilowo niedostepna, a interesuje mnie zapis o startach Polakow. Jesli mnie pamiec nie zawodzi to w 2009r. nie wystarczy polska licencja. Tak wiec w Gdansku nadal brakuje 1 Polaka. Lepiej dla nich bylo w takim razie nie walczyc o Andersena, a wybrac Koscieche. - Nie ryczec mi tu tylko na mnie, bo nie moge sprawdzic i potwierdzic tej wiadomosci.
    Regulamin SE nie jest jeszcze opublikowany w ostatecznej formie, głównie ze względu na zmiany zapisów dotyczących przesunięć terminów spotkań ligowych. Chodzi o tzw. sprawę częstochowską. Niestety kolegę powyżej pamięć zawodzi. :P W 2009 roku wystarczy jeszcze licencja "Ż" aby jeździć jako Polak, obywatelstwo będzie wymagane od sezonu 2010. W związku z tym mamy Skórnickiego i Vaculika z licencją "Ż", który będzie jeździł jako junior lub rezerwa, a w przypadku kontuzji wskoczy do składu za seniora. Niemniej nadal brak w Gdańsku seniora z licencją "Ż", wg mnie bardzo prawdopodobne, że pchną Gafurova na wiosnę, by zrobił licencję "Ż" i w tym roku startował jako Polak.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    A ja slyszalem ze caly Gdans maja pchnac na egzamin hehehehe Bjerre, Zorro i Kylme tez :) :)

    A co niech maja, Gdans bedzie mial tylko Polakow :P

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Renata rozumie po polsku więc mógłby podejść, nawet gdybyśmy pozyskali jeszcze jakiegoś seniora Polaka to takie rozwiązanie byłoby zabezpieczeniem na wypadek kontuzji.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcesz sie zalozyc o to ze Kuj-Pom wygra, czy ze Polonia bedzie przed ZG?
    chce się założyć że kuj-pom będzie niżej niż lubuskie :)
    to ja przyjmuję zakład :) jeszcze mogę dorzucić to, że zdobędziemy bonusa w rywalizacji z ZG :)

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez bym sie z Toba zalozyl,ale i tak napewno po przegranej(ktora jest nie unikniona jak awans Tarnowa do eligi)nie bedziesz honorowy i nie dotrzymasz warunkow zakladu.
    Vide nie jaki SUDDEN!


    Ps.A przyznam ze gdyby tak Bwin dal taki typ (Lubuskie vs Kujawsko-Pomorskie :D:P) to postawilbym kilka tysiecy...
    I mysle ze ladnie bym sie oblowil...
    " In and Out of Love "

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Widzę, że nie doceniacie kozaków z Wybrzeża, a to błąd..., duży błąd:P

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Polonistów też nie doceniacie i ja się z tego cieszę. Na papierze skład może faktycznie nie wygląda imponująco ale wierzę, że będziemy w szóstce, a tam już może się wszystko zdarzyć;).

    Myślę, że Andreas będzie liderem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. I choć nie powtórzy sezonu 2004, to jednak pociągnie ten zespół i pierwsza szóstka stanie się realna.

    Bardzo ciekawy sezon przed Nami:). Ciężko cokolwiek wyrokować ale moim skromnym zdaniem Polonia będzie przed Falubazem:P :).
    Kluczem będą mecze u siebie i tu myślę, że Antonio z Chrzankiem pokażą kawał dobrego żużla. W ostatnim sezonie udowodnili, że potrafią u nas dobrze pojechać i mam nadzieje, że teraz to potwierdzą.

    P.S. do ludzi z Bydgoszczy: po co odpowiadacie na każdy wpis typu "Polonia będzie ostatnia, bo skład pierwszoligowy", "nigdyniespadająca tylko rok w Ekstralidze" itp itd. Czy nie lepiej pisać z dumą po sukcesie( pierwsza czwórka:P ) w nadchodzącym sezonie ? Ja zawsze twierdze, że lepiej zakładać przed sezonem gorszy wynik i nie "napinać" się na internecie, zamiast się niemiło rozczarować.
    Niech inni piszą, że będziemy na ostatnim miejscu, że najgorszy skład itp. Mają do tego prawo, to jest ich zdanie, a widzę, że kilku kibiców z Bydgoszczy od razu bez sensu odpowiada, że tak nie będzie, bo "ten miał taką średnią, a ten taką..."

    P.S.2 3 miesiące do inauguracji ligi :)

    pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2008
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonistów też nie doceniacie i ja się z tego cieszę.
    O to to ;D

    Im więcej osób będzie nas i Gdańsk stawiało na ostatnich miejscach, tym większa będzie dla nas satysfakcja jak będziemy z kwitkiem odprawiać tych co "lepszych" (na chwilę obecną tylko Leszno i Toruń mają szanse wygrać w Bydgoszczy). Tradycyjnie motomyszy ustawiły nas już na ostatnim miejscu, tak dla zasady bo "Bydgoszcz je*ać trzeba" ;] Zawsze sie zastanawiałem skąd tyle jadu u zielonogórskich kibiców, Pepete nam podkupili, baraże wygrali i jeszcze najchętniej by nas do 2 ligi na wieki spłukali ;]

    Pokażcie mi, w którym miejscu taka Zielona Góra czy Częstochowa są od nas lepsze? Tylko darujcie sobie argument "Macie taki sam skład jak przy spadku" albo ta osławiona "przepaść" między eksra a pierwszą ligą ;]

    Nie doceniacie też Gdańska, niejedna ekipa może się przejechać na stadionie GKSu ;]

    Jedno jest pewne, cholernie ciekawa liga nas czeka

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Im więcej osób będzie nas i Gdańsk stawiało na ostatnich miejscach, tym większa będzie dla nas satysfakcja jak będziemy z kwitkiem odprawiać tych co "lepszych" (na chwilę obecną tylko Leszno i Toruń mają szanse wygrać w Bydgoszczy).
    Potwierdzam. Jak Rzeszow w 2007 mial leciec z hukiem i jak wygrywalismy i mielismy najpiekniejsze mecze w lidze to wszystkim gul skakal i tylko jedna spiewka ludzi: Rzeszow to tylko Pedersen... szkoda ze kontuzje przekreslily nasze szanse na medal :/

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    To tak na szybko;)

    1. Falubaz
    2. Unia Leszno
    3. Stal Gorzów
    4. Apator Toruń
    5. Sparta Wrocław
    6. Włókniarz Częstochowa
    7. Wybrzeże Gdańsk
    8. Polonia Bydgoszcz

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Im więcej osób będzie nas i Gdańsk stawiało na ostatnich miejscach, tym większa będzie dla nas satysfakcja jak będziemy z kwitkiem odprawiać tych co "lepszych" (na chwilę obecną tylko Leszno i Toruń mają szanse wygrać w Bydgoszczy).
    Potwierdzam. Jak Rzeszow w 2007 mial leciec z hukiem i jak wygrywalismy i mielismy najpiekniejsze mecze w lidze to wszystkim gul skakal i tylko jedna spiewka ludzi: Rzeszow to tylko Pedersen... szkoda ze kontuzje przekreslily nasze szanse na medal :/

    A to, że Rzeszów to nie tylko Pedersen dobitnie pokazał sezon 2008;).

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Moja opcja:
    1. Leszno
    2. Gorzow
    3. Torun
    4/5. Bydgoszcz
    5/4. Zielona Gora
    6. Gdansk
    7. Wroclaw
    8. Czestochowa

    Cholernie nie obiektywnie, ale co tam ;).

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    zeby sie poprawic to powiem ze
    to bedzie wygladalo tak;
    1.Leszno
    2.-8.Bydgoszcz
    2.-8.Toruń
    2.-8.Cz-wa
    2.-8.Gdańsk
    2.-8.Zielona Gora
    2.-8.Gorzow
    2.-8.Wrocław

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Hmmm to i ja się zabawię.

    1- Leszno /Bo nic nie stracili ze swojej siły /

    2- Zielona /Jak wyżej/

    3- Toruń /Brak Andersena - słabszy młodzieżowiec ale
    jednak mistrz/

    4- Gorzów / My¶lę że braknie na podium choć wzmocniony /

    5- Częstochowa / Trzyma kciuki za pechowców 2008 ale
    na więcej może nie starczyć choćby
    dlatego że Nicki już jako Jocker nie
    pojedzie /

    6- Wrocław / Oni napsuja krwi najlepszym /

    7- Bydgoszcz / Gdańsk
    8- Gdańsk / Bydgoszcz

    Ostatni± dwójkę trudno mi wytypować - mocniejsza wydaje się Bydzia - problemem jest tylko ułańska fantazja największego walczaka Andreasa i nieokrzesanego Emila - jeżeli obędzie się bez kontuzji w-w to niestety na 8 typuje Gdańsk.

    Pozdrawiam



  26. Powrót do góry    #71
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 leszno
    2 zielona
    3 gorzow
    4-5 Wrocław-Częstochowa
    6 Gdańsk
    7-6 toruń-bydgoszcz (tu mam problem z wytypowaniem zespolu ktory bedzie na 8 miejscu)

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Bez złośliwości ale czytając wszystkie posty największą sensacją będzie Leszno bez złota.Papierkowo faktycznie wydają sie nie do ugryzienia ale była juz kiedyś druzyna która nie miała przegrać 60 spotkań z rzędu.Dlatego ten watek należy czytać z mocno przymrużonym okiem ;)

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bez złośliwości ale czytając wszystkie posty największą sensacją będzie Leszno bez złota.Papierkowo faktycznie wydają sie nie do ugryzienia ale była juz kiedyś druzyna która nie miała przegrać 60 spotkań z rzędu.Dlatego ten watek należy czytać z mocno przymrużonym okiem ;)
    JD to sie nazywa brak sezonu zuzlowego i i niedostarczania go do organizmu :D

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A o czym mamy dyskutowac jak nie o tym kto wydaje sie dzis najsileniejszy?
    Teoretycznie Unia Leszno,bo nie oslabila sie a wrecz wzmocnila,bo maja Pawlickiego...

    Ja uwazam ze beda bardzo silni ale napenwo nie jeden mecz przegraja...
    Tylko czy to cos zmieni?Czy jest ktos kto w dwumeczu bedzie w stanie ich pobic?

    Komu najbardziej lezy ich tor?A gdzie jezdzi im sie najciezej?

    Oj to bedzie dlugie 105 dni...
    " In and Out of Love "

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    ale była juz kiedyś druzyna która nie miała przegrać 60 spotkań z rzędu.
    no i nie przegrała 60 spotkań z rzedu :-)
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach



    zakładam że Greg zostaje w Czewie i razem z Nikodemem będą jeździć jak w minionym sezonie. tak więc jeżeli we Włókniarzu nie będzie kontuzji to raczej powinni być wyżej w tabeli niż się typuje

    chyba najwięcej zyskała Sparta ,w której Pan Czarodziej jest w stanie wycisnąć z Nichollsa i Watta co najmniej tyle co z Jędrzejaka w poprzednim sezonie, do tego o rok starszy Janowski i bezbłędny Crump.
    nie jedna drużyna dostanie takiego liścia na Olimpijskim że będzie miała kłopoty z wyprostowaniem się do następnej kolejki


    jak dla mnie najwięcej stracił Toruń. nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek junior przechodzący w wiek seniora z tak wysoką średnią jak Holder choć zbliżył się do takiego wyniku w pierwszym roku seniorskim, ale być może alurat Australijczyka to nie będzie dotyczyć. do tego potężny minus w postaci braku AH no i nowy tor nie koniecznie będzie atutem Apatora- przynajmniej na początku sezonu.


    liczę że Wodjakow od początku będzie miał na czym jeździć razem z Zengotą i skutecznie powalczą z parą Pawlic- Pawlicki.

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    7.Wybrzeże Gdańsk
    8.Gdańsk
    8.Gdańsk
    7-8 Bydgoszcz, Gdańsk
    8. Gdańsk
    7.Gdańsk
    8. Gdańsk
    8. Gdańsk
    8 Gdańsk
    8. Gdańsk
    7 Wybrzeze Gdansk
    8)Gdańsk
    7-8 CZĘSTOCHOWA GDAŃSK
    8. Gdansk
    8. Gdańsk
    7.Gks
    Ufff, a już się bałem, że będziemy faworytem Ekstraligi.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Chcesz sie zalozyc o to ze Kuj-Pom wygra, czy ze Polonia bedzie przed ZG?
    chce się założyć że kuj-pom będzie niżej niż lubuskie :)
    Mnie to gra. Skoro chcesz sie zalozyc to nie ma problemu. Ja proponuje o dobra wodeczke. :) (wiecej i tak zaplacisz za wyslanie paczki niz za alkohol).

    Problem bedzie jak np. Gorzow bedzie w tej "tabeli" 1, a ZG 4. Co wtedy. :) (wedlug zuzlowych ustalen 3:3 w biegu ;) )

    Ps tu mi sie przypomina jak ktos mial sie rozebrac w Gdansku jak pewien pan zdobedzie wiecej punktow niz zuzlowiec z Gdanska. Zaklad przegral, a ja nie slyszalem aby ktos biegal na golaska w Gdansku po stadionie.

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2007
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    do tego potężny minus w postaci braku AH no i nowy tor nie koniecznie będzie atutem Apatora- przynajmniej na początku sezonu.

    W zeszłym sezonie toruński tor też nie był atutem gospodarzy.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik Awatar AW
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1. UNIA
    2-5 APATOR, FALUBAZ, SPARTA, STAL, WŁÓKNIARZ (Alfabetycznie)
    7. POLONIA
    8. WYBRZEŻE

    pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcesz sie zalozyc o to ze Kuj-Pom wygra, czy ze Polonia bedzie przed ZG?
    chce się założyć że kuj-pom będzie niżej niż lubuskie :)
    Mnie to gra. Skoro chcesz sie zalozyc to nie ma problemu. Ja proponuje o dobra wodeczke. :) (wiecej i tak zaplacisz za wyslanie paczki niz za alkohol).

    Problem bedzie jak np. Gorzow bedzie w tej "tabeli" 1, a ZG 4. Co wtedy. :) (wedlug zuzlowych ustalen 3:3 w biegu ;) )

    Ps tu mi sie przypomina jak ktos mial sie rozebrac w Gdansku jak pewien pan zdobedzie wiecej punktow niz zuzlowiec z Gdanska. Zaklad przegral, a ja nie slyszalem aby ktos biegal na golaska w Gdansku po stadionie.
    Akurat to zaden problem.

    Punktacja od 7p za 1 miejsce do 0 za ostatnie.
    Oczywiscie moze pasc remis ale wowczas zadecyduja evtl medale :)

    Dziwi mnie notoryczne stawianie Polonii przed Wybrzezem...
    Czyzby nikt niezakladal ze pojawi sie tam kolejny dunczyk?I to jaki?


    Ogromne uderzenie stanowic bedzie napewno Emil,ale to tez nie maszynka do "3" tylko jeszcze mlody zawodnik i wg mnie niekoneicznie bedzie przechylal szale na strone Polonii.Choc na wlasnym torze pewnie nie straszny mu bedzie zaden Crump czy Andersen...

    Tak czy owak


    Nawet jesli przyjmiemy ze Aj i Emil to porownywalne armaty jak Bjerre i Andersen(a wg mnie Keneth zaliczy zdecydowanie lepszy sezon,czym moze uratowac byt Wybrzeza) to czy II linia w Gdansku jest slabsza?

    Skora,Zorro,Kylmakorpi,Gafurov vs Chrzanek,Tonio,Buczek,Davidsson

    Napenwo bardziej perspektywiczna ale czy pewniejsza?Sporo sie mowi o Jonasie ale dla przypomnienia on osiagnal w 1 lidze 1,84.A jak siegam pamiecia jego niektore wyczyny na wyjazdach to kompromitacja.Gdzie tu powody by zakladac progres na 1,8-1,9 lige wyzej?
    Zreszta sam juz nie jestem pewien.Jedna wielka niewiadoma...
    " In and Out of Love "

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Leszno
    Jarosław Hampel 12
    Damian Baliński 9
    Krzysztof Kasprzak 10
    Jurica Pavlic 7
    Leigh Adams 11
    Przemyslaw Pawlicki 7
    Razem 55

    Torun
    Wiesław Jaguś 11
    Robert Kościecha 8
    Adrian Miedziński 9
    Chris Holder 10
    Ryan Sullivan 9
    Matej Kus 5
    Razem 52

    Zielona Góra
    Grzegorz Walasek 10
    Rafał Dobrucki 9
    Piotr Protasiewicz 9
    Fredrik Lindgren 9
    Niels Kristian Iversen 7
    Grzegorz Zengota 8
    Razem 52

    Czestochowa
    Greg Hancock 11
    Tomasz Gapiński 9
    Michał Szczepaniak 6
    Lee Richardson 8
    Nicki Pedersen 13
    Lewis Bridger 6
    Razem 53

    Gorzów
    Tomasz Gollob 12
    Rune Holta 10
    Rafał Okoniewski 7
    Peter Karlsson 9
    Matej Zagar 8
    Thomas Jonasson 5
    Razem 51

    Wroclaw
    Tomasz Jędrzejak 9
    Daniel Jeleniewski 7
    Davey Watt 7
    Scott Nicholls 8
    Jason Crump 12
    Maciej Janowski 8
    Razem 51

    Bydgoszcz
    Antonio Lindbaeck 7
    Andreas Jonsson 11
    Jonas Davidsson 8
    Tomasz Chrzanowski 8
    Krzysztof Buczkowski 6
    Emil Sajfutdinow 9
    Razem 49

    Gdansk
    Adam Skórnicki 9
    Joonas Kylmaekorpi 7
    Kenneth Bjerre 8
    Magnus Zetterstroem 7
    Hans Andersen 10
    Martin Vaculik 6
    Razem 47

    Razem = sila razenia w moim subiektywnym odczuciu. Staralem sie wpisywac zdobycz z jaka na pierwszy rzut oka kojarzy mi sie zawodnik :P O ile wszesniejsza tabelka to byl koncert zyczen, tak wartosci tu przedstawione to moj podswiadomy typ na sezon 2009.

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko przypomnę co niektórym, że Emil przegrał tylko 3 razy na bydgoskim torze z rywalami. A tak same "3" lub "2+1" więc nie będę zdziwiony jak podobnie będzie w e-lidze. Do tego AJ uwielbia jeździć w Bdg tylko na bardziej przyczepnym torze a nie na takim betonie co był w 2007 roku. Toninho co zrobił w meczu u nas każdy widział, Jonas wyczuł tor, a Buczek zawsze sobie radził dobrze, nie wiem jak Chrzanek będzie sobie radził ale w tym roku zaliczył same dobre występy na naszym torze, więc nie zdziwię się jak będziemy nie pokonani na własnym torze, a to będzie klucz do utrzymania.

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Odnosnie powyzszego wpisu - czy ten konkurs na najsmieszniejszy wpis jest jeszcze aktualny:D?

    Podobno Jokera juz nie ma, a jednak wyniki beda kozackie jak nigdy.

    Leszno 55-47 Gdansk itp. itd.

    Mistrz, mistrz, mistrz...

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Odnosnie powyzszego wpisu - czy ten konkurs na najsmieszniejszy wpis jest jeszcze aktualny?

    Podobno Jokera juz nie ma, a jednak wyniki beda kozackie jak nigdy.

    Leszno 55-47 Gdansk itp. itd.

    Mistrz, mistrz, mistrz...
    Mylna interpretacja.

    Chyba chodziło o swobodne przydzielenie punktów "na oko" poszczególnym zawodnikom a następnie ich zsumowanie i zestawienie siły rażenia ekip.

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Ja tylko przypomnę co niektórym, że Emil przegrał tylko 3 razy na bydgoskim torze z rywalami. A tak same "3" lub "2+1" więc nie będę zdziwiony jak podobnie będzie w e-lidze. Do tego AJ uwielbia jeździć w Bdg tylko na bardziej przyczepnym torze a nie na takim betonie co był w 2007 roku. Toninho co zrobił w meczu u nas każdy widział, Jonas wyczuł tor, a Buczek zawsze sobie radził dobrze, nie wiem jak Chrzanek będzie sobie radził ale w tym roku zaliczył same dobre występy na naszym torze, więc nie zdziwię się jak będziemy nie pokonani na własnym torze, a to będzie klucz do utrzymania.
    Tylko weź pod uwage kto jeździł w pierwszej lidze... Jak przyjedzie Nicki Pedersen to Emil przegra z nim 3 razy w jednym meczu :).

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2008
    Postów
    708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko przypomnę co niektórym, że Emil przegrał tylko 3 razy na bydgoskim torze z rywalami. A tak same "3" lub "2+1" więc nie będę zdziwiony jak podobnie będzie w e-lidze. Do tego AJ uwielbia jeździć w Bdg tylko na bardziej przyczepnym torze a nie na takim betonie co był w 2007 roku. Toninho co zrobił w meczu u nas każdy widział, Jonas wyczuł tor, a Buczek zawsze sobie radził dobrze, nie wiem jak Chrzanek będzie sobie radził ale w tym roku zaliczył same dobre występy na naszym torze, więc nie zdziwię się jak będziemy nie pokonani na własnym torze, a to będzie klucz do utrzymania.
    To to jest dopiero opowie¶ć :) Kolego, we¼ zejd¼ z tej gałęzi, bo ona takiego ciężaru nie utrzyma :)

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja w Polonii widzę czarnego konia :D

    U siebie będą bardzo groźni, każdy z zawodników świetnie się czuję na własnym torze, dodatkowo ta błyskawica Emil. Wciąż nie docenia się tego, co ten chłopak w Bydgoszczy wyprawia.


    Nasz zespół wydaję się najgorszy. Nie starczyło kasy, by lepszy skład zbudować. Bo co przeciętnemu Kowalskiemu mówią takie nazwiska jak Bjerre - zawaliłem sezon. Jak wieczny pierwszoligowiec "Zorro", w parze z Gafurovem, nieporadnie startującym przez 95% sezonu ligę niżej. Jest Skórnicki, który w złym stylu żegnał się z e-ligą. Na koniec czwarta średnia w Apatorze - Andersen i jedynie przyzwoity junior Vaculik.


    Kibic jednak jest naiwny i zawsze stanie za swoimi. Dlatego wierzę, że Andersen będzie liderem z prawdziwego zdarzenia. Bjerre wyleczy kontuzję i pokażę się z dobrej strony jak w GPCH w Zielonej Górze. Skórnicki potwierdzi zwyżkę formy udowadniając, że IMP to nie przypadek. Gafurov dogada się z rowerami i będzie przygotowany jak w końcówce sezonu, gdzie zdobył 15 punktów w lidze szwedzkiej, a w barażu ze Stalą gryzł tor przywożąc w dwumeczu 24 punkty. "Zorro" zadba o fantastyczną atmosferę, do tego to profesjonalista. 4-5 punktów nawet w ekstralidze Go nie zadowolą. Jeszcze Vaculik, piąty junior świata, miejmy nadzieję robiący dalsze postępy. Oby kolarze łatwo skóry nigdzie nie sprzedali:P.



  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juniorsson byc moze a nawet na pewno chlopak ma niewielka wiedze o zuzlu ale kierowal sie swoimi odczuciami.Trzeba to uszanowac
    Ty za to podczas urodzin dostales galezia od lekarza i teraz masz korniki.
    Forum.

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Podobno Jokera juz nie ma, a jednak wyniki beda kozackie jak nigdy.

    Leszno 55-47 Gdansk itp. itd.
    zle mnei zrozumiales, jest to wynik gdyby te druzyny rozegraly mecz z identyczna druzyna :P nie jest to rzadne typowanie czy cos, bardziej przeczucie przedstawione w liczbach :P a ze srednie wynikow wyszly wieksze niz 45, coz jestem optymista :)

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •