Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 631 do 647 z 647

Wątek: Ekstraliga 2009 - prognozy, przewidywania...

  1. Powrót do góry    #631
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ech

    Widzę, że w tym roku historia znów sie powtórzy.

    Albo Włókniarz odpadnie w półfinale albo po raz kolejny nieuczciwie zdobędzie DMP. ( pamiętacie "polaka" Holte w 2003 roku?)

    A najlepsze, że za rok ich w ogóle nie będzie.

    Co to drużyna bez żadnego wychowanka? Oddali jedynego klasowego a zostawili sobie obcokrajowców!!! :):):)

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    To chyba tylko pod Jasną Górą!!!

    Ale co tam. Ważne, że będzie medal! Że pokonają Leszno, że zdobędą DMP!

    Żadnej historii, żadnych wartości, żadnych zasad!

    A potem zdziwienie, że marna frekwencja...


    Pozdrawiam :)



  2. Powrót do góry    #632
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Tak mości panowie :D średnie jadą :) Dlatego drugi zawodnik ligi, Adams mający średnią 2,45 przegrywał z Gapą czy Lee:)
    Tak mości panowie,CKM przegra bo macie lepsze średnie :D

    Żal.pl


    Prosze prosze ...panie wielkomiastowy ...znalazł się ten co zapomniał jak rok temu ze średnimi latał w wątku Unia -Włókniarz i starał sie przekonac tłum że cały Włókniarz ma średnie ponad 2.0 i nie ma szans aby Unia wygrała dwumecz z potężnym w średnie Włokniarzem ...minął rok i ten sam koleś wyśmiewa sens przytaczania średnich przez Falubazów, bo tym razem średnie nie są po stronie Włokniarza atutem .Nie mogę już czytac twoich mądrości,mimo że szanuję wielu częstochowskich forumowiczów na czele z Emilem ,niestety ty i twoja bucowatośc w połączeniu z pieniactwem małomiasteczkowym wynikającym prawdopodobnie z zakompleksienia powoduje że czaem w ich stronę niepotrzebnie lecą jakieś trolingi.W każdym stadzie jest czarna owca ,a ty jesteś tylko i wyłącznie tego potwierdzeniem ..
    ps.I nie traktujcie tego postu jak jakiekolwiek potwioerdzenie zasadności średnich w jakiejkolwiekm ekipie gdyż niestety średnie nie jadą ...mecz meczowi nie równy,rywal rywalowi też ....a na tę chwilę Gapiński jest pewniejszy od Lindgrena..podobnie jak i Wofinden od Zengoty.Jezeli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego to finał będzie miedzy Falubazem i Włókniarzem .....przewiduję że w pierwszym meczu wygra około 10 punktami Włókniarz ...a w Zielonej przewagę obroni ,gdyż Falubaz się spali i nie wytrzyma presji.

  3. Powrót do góry    #633
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Widzę, że w tym roku historia znów sie powtórzy.

    Albo Włókniarz odpadnie w półfinale albo po raz kolejny nieuczciwie zdobędzie DMP. ( pamiętacie "polaka" Holte w 2003 roku?)

    A najlepsze, że za rok ich w ogóle nie będzie.

    Co to drużyna bez żadnego wychowanka? Oddali jedynego klasowego a zostawili sobie obcokrajowców!!! :):):)

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    To chyba tylko pod Jasną Górą!!!

    Ale co tam. Ważne, że będzie medal! Że pokonają Leszno, że zdobędą DMP!

    Żadnej historii, żadnych wartości, żadnych zasad!

    A potem zdziwienie, że marna frekwencja...


    Pozdrawiam :)

    Toż to Drabik i Miturski jakiego klubu są wychowankami? Bo zdębiałem...


    Do trola wyżej.
    Najpierw udowadnia, że białe jest czarne żeby chwile potem potwierdzić, że jednak białe jest białe:D

    Przytaczałem chłoptasiu średnie w odpowiedzi kogoś tam na coś tam i w szczególności były to średnie rundy PO. Takie statystyki są miarodajne, bo podawać średnią z półroku startów, gdzie różni zawodnicy mieli kontuzje lub inne problemy jest śmieszne :) I niemiarodajne :)

    Może pokażmy średnie po pierwszych meczach PO?:D I np 3 kolejki wstecz ?:)

  4. Powrót do góry    #634
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Widzę, że w tym roku historia znów sie powtórzy.
    A kiedy to już raz się powtórzyła?

    Albo Włókniarz odpadnie w półfinale albo po raz kolejny nieuczciwie zdobędzie DMP.
    A co będzie w tym DMP nieuczciwego? Ach, zapomniałem, sprawiedliwie mistrzem mogą być tylko milicjanci ze Zgrzeblarek ;)

    A najlepsze, że za rok ich w ogóle nie będzie.
    Cieszy Cię to nie? A za 10 lat Falubaz będzie ścigał się sam ze sobą. Wtedy to dopiero przyjdą sukcesy! Liga w czwórmeczach, to jest to!

    Co to drużyna bez żadnego wychowanka? Oddali jedynego klasowego a zostawili sobie obcokrajowców!!! :):):)
    W tym sezonie w składzie Włókniarza pojawiło się ich trzech: Sławek, Borys, Pieki - czy chcesz czy nie to wychowankowie ;)

    To chyba tylko pod Jasną Górą!!!
    Znana w całym świecie ;) Zapytaj kogoś za granicą o Zielonke :D

    Ale co tam. Ważne, że będzie medal! Że pokonają Leszno, że zdobędą DMP!
    Dokładnie, po to się ścigamy w tej lidze, żeby walczyć o medale i o ten najcenniejszy również ;)

    Żadnej historii, żadnych wartości, żadnych zasad!
    Poczytaj trochę książek o historii Włókniarza ignorancie ;) Wytłumacz co znaczy brak wartości i zasad :)

    A potem zdziwienie, że marna frekwencja...
    Ja tam nie narzekam i nie mam się za co wstydzić ;) Średnio ponad 9k na mecz to nie jest marny wynik ;) Marna frekwencja to jest we Wrocku ;)

    Pozdrawiam :)
    Ja również :)

  5. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    @onanista_von_anal (sorry wielkie za przekręcenie nicka, ale nie chcę być podany do sądu za używanie na forum publicznym Twojego osobistego nicku):
    czy używanie tylu uśmiechniętych emotków
    w Twoich postach ma znaczyć, że one są po
    prostu śmieszne? Poważnie się pytam.

  6. Powrót do góry    #636
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Hmmmm
    Myślałem, że napinanie się ma we krwi 90% forumowiczów z Zielonej.
    Ananas - daj sobie na wstrzymanie.
    Zlinczują Ciebie w momencie przegrania 1/2 (a 1/2 macie w sumie pewny)
    Jak Nicki i Greg zastrajkują, to będziecie w czarnej d****
    Narazie jadą w ramach promocji Media Markt 30 razy 0 procent
    Nicki ma powód banalnie prosty: kasa misiu, kasa. Gdzie ma zarobić te zaległości ?
    Greg - to samo. Z tym, że u niego jest zadłużenie.
    2 armaty nie wypalą (czytaj nie pojadą) - i koniec sezonu.
    Częstochowscy kibice niestety muszą być bardzo cierpliwi.
    I w sytuacji, gdzie Gapa i Lee jadą swoje, wypada życzyć, żeby ten sponsor się znalazł. Żużel w Czewie musi być. I oby na jak najwyższym poziomie.
    W innym przypadku będzie katastrofa.
    Kasy nie ma za ten sezon w tej chwili. I nie będzie tłumaczeń.
    Klub to klub.
    Narazie jesteście jednym z faworytów obok Zielonej do DMP. Ale ta napinka jest niepotrzebna. Wyluzuj pośladki. Ciesz się wygraną z Lesznem, ale bez napinania ;)

  7. Powrót do góry    #637
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Widzę, że w tym roku historia znów sie powtórzy.

    Albo Włókniarz odpadnie w półfinale albo po raz kolejny nieuczciwie zdobędzie DMP. ( pamiętacie "polaka" Holte w 2003 roku?)

    A najlepsze, że za rok ich w ogóle nie będzie.

    Co to drużyna bez żadnego wychowanka? Oddali jedynego klasowego a zostawili sobie obcokrajowców!!! :):):)

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    To chyba tylko pod Jasną Górą!!!

    Ale co tam. Ważne, że będzie medal! Że pokonają Leszno, że zdobędą DMP!

    Żadnej historii, żadnych wartości, żadnych zasad!

    A potem zdziwienie, że marna frekwencja...


    Pozdrawiam :)

    Toż to Drabik i Miturski jakiego klubu są wychowankami? Bo zdębiałem...


    Do trola wyżej.
    Najpierw udowadnia, że białe jest czarne żeby chwile potem potwierdzić, że jednak białe jest białe:D

    Przytaczałem chłoptasiu średnie w odpowiedzi kogoś tam na coś tam i w szczególności były to średnie rundy PO. Takie statystyki są miarodajne, bo podawać średnią z półroku startów, gdzie różni zawodnicy mieli kontuzje lub inne problemy jest śmieszne :) I niemiarodajne :)

    Może pokażmy średnie po pierwszych meczach PO?:D I np 3 kolejki wstecz ?:)

    rowiń myśl w którym miejscu ci coś udawadniam by potem się z tego wycofac .....\
    Masz problemy z rozumieniem samego siebie...Zacznij od prostszych rzeczy bo te których sie podejmujesz cię przerastają....i to znacząco .A tych buziek nei musisz tak często używac ....szczególnie tej ze zwałą ....one i tak się pojawią na końcu twojego tekstu....Nawet klawiatura nie daje rady czytając twoje dyrdymały...

  8. Powrót do góry    #638
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 28 w 17 postach
    powiem szczerze, ze jestem zmartwiony cala sytuacja. wszystko wskazuje na awans cognora do finalu. to az niebywale. hmm, a w tym finale wszystko mozliwe. obstawiam, ze jednak myszy wygraja z toruniem i to oni pojada z zlomiarzami i tam 50/50. chociaz z ta czestochowa to kto wie, moze nagle kasy zabraknie i bydgoszcz w finale ? to by byly jajka.

  9. Powrót do góry    #639
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Dobrze, że Włókniarz pozbawił zakłady mięsne nadzieji na awans bo komu jak komu ale jakieś dudzie się nie należy medal

  10. Powrót do góry    #640
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zacznę od polemiki z człowiekiem na poziomie, który prezentuje sobą określone (wysokie, w przeciwieństwie do dalszych adwersarzy, wartości).

    Wiaterek

    Ja się nie napinam :) Przedstawiam rzeczywistość taką jaka ona jest, a że pewnej grupie z tego powodu skacze gul, to juz nie jest mój problem :D

    Jest dla mnie urocza ta troska o występ Grega i Nicka w półfinałach i dalej. Toż to jest wprost cudowne :D Cała Polska martwi się o CKM :D
    A wprost, żenujące jest, że ktoś liczy na absencje tych dwóch zawodników. Obaj mają zagwarantowane, że kasę dostaną... w myśl prawa, które w Polsce obowiązuję. Ale jak ktoś tylko klepie i klepie (nie mówię o Tobie wiaterek) w klawiaturę to skąd ma wiedzieć jak wygląda sytuacja prawna spółek?

    Teraz mój ulubieniec :D



    @onanista_von_anal (sorry wielkie za przekręcenie nicka, ale nie chcę być podany do sądu za używanie na forum publicznym Twojego osobistego nicku):
    czy używanie tylu uśmiechniętych emotków
    w Twoich postach ma znaczyć, że one są po
    prostu śmieszne? Poważnie się pytam.
    Najpierw rozwinę myśl :)

    Prosze prosze ...panie wielkomiastowy ...znalazł się ten co zapomniał jak rok temu ze średnimi latał w wątku Unia -Włókniarz i starał sie przekonac tłum że cały Włókniarz ma średnie ponad 2.0 i nie ma szans aby Unia wygrała dwumecz z potężnym w średnie Włokniarzem ...minął rok i ten sam koleś wyśmiewa sens przytaczania średnich przez Falubazów, bo tym razem średnie nie są po stronie Włokniarza atutem .Nie mogę już czytac twoich mądrości,mimo że szanuję wielu częstochowskich forumowiczów na czele z Emilem ,niestety ty i twoja bucowatośc w połączeniu z pieniactwem małomiasteczkowym wynikającym prawdopodobnie z zakompleksienia powoduje że czaem w ich stronę niepotrzebnie lecą jakieś trolingi.W każdym stadzie jest czarna owca ,a ty jesteś tylko i wyłącznie tego potwierdzeniem ..
    ps.I nie traktujcie tego postu jak jakiekolwiek potwioerdzenie zasadności średnich w jakiejkolwiekm ekipie gdyż niestety średnie nie jadą ...mecz meczowi nie równy,rywal rywalowi też ....a na tę chwilę Gapiński jest pewniejszy od Lindgrena..podobnie jak i Wofinden od Zengoty.Jezeli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego to finał będzie miedzy Falubazem i Włókniarzem .....przewiduję że w pierwszym meczu wygra około 10 punktami Włókniarz ...a w Zielonej przewagę obroni ,gdyż Falubaz się spali i nie wytrzyma presji.
    I mój wcześniejszy post :D

    Tak mości panowie :D średnie jadą :) Dlatego drugi zawodnik ligi, Adams mający średnią 2,45 przegrywał z Gapą czy Lee:)
    Tak mości panowie,CKM przegra bo macie lepsze średnie :D

    Żal.pl
    I gwoli wyjaśnienia, bo konfabulujesz. Średnie podawałem w odpowiedzi na czyjeś średnie :) Nie zacząłem tego tematu trollu :)

    Krytykujesz mnie za coś czego nie robię i co tak samo jak troll uważam za bezsensowne... gdzie tu logika?????????? :D


    A odnośnie uśmieszków. Mam wiele powodów do radości, więc mam szczęśliwe życie :) w przeciwieństwie do ciebie...

    Samochodzik już zluzował, bierz z niego przykład, bo wreszcie chłop normalnieje! :)

  11. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Wydaje mi sie że nie zrozumiałes sensu mojej wypowiedzi fajtłapo umysłowy....ale to nie mój problem ....ale spróbuję raz jeszcze .....TERAZ ŚREDNIE I ICH PRZYTACZANIE WYŚMIEWASZ.......ROK TEMU ŚREDNIE BYŁY DLA CIEBIE WYKŁADNIĄ TEGO KTO JEST MOCNIEJSZY....MINĄŁ ROK I ANANAS ZAMIAST GĘBY MA DUPĘ,A JEGO SŁOWA WARTE SA TYLE CO Z TEJ DUPY WYLATUJE.

  12. Powrót do góry    #642
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    do kamilaGKS : coś modzisz , nie kumam cię , zawsze promowane są duże pkt, no chyba , że uważasz , że np 1 liga kopanej też jest niesprawiedliwa

    Tabela I ligi
    Lp Drużyna M PKT Bramki
    1 Flota Św 3 9 7:0
    2 Górnik Zabrze 3 9 7:2
    3 GKP Gorzów Wlkp.3 6 3:2
    4 Dolcan Ząbki 3 5 5:2
    5 Warta Poznań 2 4 5:2
    6 Pogoń Szczecin 3 4 5:3
    . Wisła Płock 3 4 5:3
    8 KSZO Ostrowiec 3 4 4:4
    9 Sandecja Nowy 3 4 3:4
    10 Znicz Pruszków 3 4 2:3
    11 Widzew Łódź 3 3 5:1
    12 Podbeskidzie 3 3 4:4
    13 GKS Katowice 3 3 2:5
    14 ŁKS Łódź 2 1 1:2
    15 MKS Kluczbork 3 1 2:5
    16 Stal Stalowa Wola3 1 2:6
    17 Motor Lublin 3 0 1:8

    wracając do twoich teorii trzeci GKP Gorzów powinien być niżej od czwartego Dolcana bowiem ma gorszy bilans małych pkt(bramek), tak według twojej teorii to wygląda?

  13. Powrót do góry    #643
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    i jak teraz? jaka rekontra?

  14. Powrót do góry    #644
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    i jak teraz? jaka rekontra?
    Ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Jakbys posiadal ta zacna umiejetnosc to bys zauwazyl, ze podwazalam duze punkty tylko w kontekscie PO. Ale chciales chlopcze zablysnac, plus dla Ciebie, a ze nie wyszlo... zdarza sie :).

  15. Powrót do góry    #645
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    i jak teraz? jaka rekontra?
    Ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Jakbys posiadal ta zacna umiejetnosc to bys zauwazyl, ze podwazalam duze punkty tylko w kontekscie PO. Ale chciales chlopcze zablysnac, plus dla Ciebie, a ze nie wyszlo... zdarza sie :).
    chłopcze ? hehe no niech ci będzie , nawet jeśli chodzi o play off, to twoje wywody idą nie w tę stronę, bowiem wiadomo jeśli jest liczba meczy (drużyn) 2,4,8,16,32,64 to twoj system się sprawdza bo wtedy zainteresowane są tylko druzyny w poszczególnych parach, bez oglądania się na innych, ale.. no właśnie chcesz przykład ok najbliższy, el mś w piłce , awansują zwycięzcy grup, a zespoły z drugich miejsc utworzą pary i zagrają o awans, ok niestety liczba grup jest taka iż 2 druzyny z drugich miejsc stracą szanse na awans bez rozgrywania spotkan barażowych, po zakończeniu eliminacji zostanie stworzona tabela w której będa brane pod uwagę najpierw duże pkt meczowe potem stosunek małych(bramek), tu się nasuwa pytanie dlaczego np szkocja zajmując 2 miejsce w swojej grupie odpada mimo iż miała w grupie teoretycznie silniejszych rywali niż np Turcja czy inna druzyna z innej grupy, cóż w sporcie 100% sprawiedliwości nie będzie bo jest to niemożliwe, obojetnie jaki by nie był system to zawsze ma swoje wady i zalety, zresztą systeem w play off w żużlu nie wprowadzono wczoraj , a ty tak gdaczesz jakbyś się dopiero dowiedziała, że taki jest regulamin. Może i chory ale cóż równy i zaakceptowany i tyle

  16. Powrót do góry    #646
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    We wszystkim. Lindgrena od Gapińskiego dzieli przepaść, powtarzam PRZEPAŚĆ !!. W Polsce lepszą średnią ma Lindgren, w Szwecji również. Już celowo pomijam fakt, że Szwed jest w tej chwili 6 w GP(a Gapińskiego na próżno tam szukać )
    Za www.speedwayekstraliga.pl
    20. Tomasz GAPIŃSKI
    1,855
    Dom: 1,879
    Wyjazd: 1,828
    21. Frederik LINDGREN
    1,853
    Dom: 2,265
    Wyjazd: 1,441

    Faktycznie w lidze polskiej tych zawodników dzieli przepaść. Lindgren jest przede wszystkim zdecydowanie lepszym zawodnikiem na wyjazdach.

    Liga szwedzka oraz GP w kontekscie ligi polskiej mnie za bardzo nie interesuja.

  17. Powrót do góry    #647
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Przykładem na to, że można zrobić tak jak napisała KamilaGKS, jest żużlowa liga szwedzka, gdzie o ile się nie mylę, tak właśnie jest w tym sezonie. Aczkolwiek mogę się mylić.

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •