Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 231

Wątek: I liga 2009 - przewidywania, prognozy .........

  1. Powrót do góry    #46
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No a druga czwórka 1 ligi, to nie pierwsza liga? Jak teraz nakręci taką średnią w 2 czwórce w meczach, które mogą być dla Stali istotne w kontekście utrzymania, to chyba będzie to sporo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Tarnów/Ostrów
    2.Ostrów/Tarnów
    3.Rzeszów
    4.Grudzi±dz
    5.Rybnik
    6.Gniezno
    7.Daugavpils
    8.Poznań

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal Rzeszów

    Cóż, dream teamem "Żurawie" na pewno nie są, a kandydatami do awansu to już w ogóle. "Cyber Mike" znowu się pogubił, a Charlie popadł w totalną przeciętność. Wkrótce kontrakty mają podpisać Miesiąc i Stachyra, ale i oni jakimiś herosami raczej nie będą. Podobnie jak Kuciapa. Solidna ekipa, ale bez błysku. Czyli spokojne utrzymanie, a może i na czwarte miejsce się załapią.

    Unia Tarnów

    Na papierze mają najsilniejszy skład i nic nie wskazuje na to, żeby inaczej miało być w rzeczywistości. Kołodziej, Ułamek i B. Pedersen to solidni rajderzy ekstraligowi, a na zapleczu powinni wykręcić średnie w okolicach 2,5 pkt./bieg. Swoją drogą, to istny paradoks, że "Jaskółki" w I lidze dysponują o wiele silniejszym teamem niż w momencie spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej. Góra 2-3 porażki w sezonie.

    KM Ostrów Wlkp.

    Wieczni pierwszoligowcy i prawdopodobnie dalej nimi pozostaną, chyba że... Ząbik odbuduje formę, "Gomóła" płynnie przejdzie w wiek seniora, a "Bomber" przypomni sobie swoje wyczyny z sezonu 2007. Ciekawa druga linia w postaci Kinga i Nermarka. W Ostrowie powalczy jedynie Tarnów, jednak na wyjazdach może być już różnie.

    PSŻ Poznań

    Klubowi ze stolicy Wielkopolski bardzo trudno będzie powtórzyć zeszłoroczny sukces (4. miejsce). Bez "Skóry" wydaje się to wręcz niemożliwe. Trzon zespołu pozostał bez zmian, a dotychczasowego lidera ma zastąpić Paweł Hlib. Ma chłopak talent, ale czy rozumu mu wystarczy? Oby, bo spadek do niższej klasy rozgrywkowej może zabić speedway w Poznaniu. Wychowanek Stali Gorzów jednak lubi motocross, a tor na Golęcinie po drobnych korektach mógłby robić za crossowy :D.

    Lokomotiv Daugavpils

    "Loko" miał w zeszłym sezonie przewagę własnego obiektu, który po raz pierwszy wszedł w skład pierwszoligowych torów, ale w 2009 handicap ten będzie już zdecydowanie mniejszy, bo większość zawodników choć odrobinkę rozgryzła łotewską nawierzchnię. Skład "Dauga" może nie wygląda porażająco, ale braci Łagutów bez zająknięcia przygarnęłaby każda z ekstraligowych ekip. Povhazny i Hefenbrock to również nie są kelnerzy, a Artiom i Maksim to najlepsza para juniorska w I lidze. Czuję, że w sezonie 2010 Łotyszy nadal będziemy oglądali na zapleczu Ekstraligi.

    ROW Rybnik

    Cóż, w chwili obecnej ta ekipa wygląda najbiedniej i w moich oczach jest głównym faworytem do spadku. Ale ile razy już było tak, że "Rekiny" skazywane były na pożarcie, a później radziły sobie całkiem nieźle? Nie raz, nie dwa. W chwili obecnej nie widzę jednak tam lidera, a to źle wróży.

    GKM Grudziądz

    Idealna drużyna na środek tabeli, z aspiracjami nawet na trzecie miejsce. Ferjan, Schlein i Allen to idealni zawodnicy na I ligę, a "Brzózka" oraz Klingberg powinni dzielnie im partnerować. No i na pozycjach juniorskich GKM może kongurować z "Loko", bowiem Mroczka i Woelbert dają duże nadzieje, że w przyszłości będą z nich całkiem nieźli "rajderzy". Byle tylko kasy starczyło.

    Start Gniezno

    Bardzo ciekawego beniaminka mamy w tym roku - wreszcie nie będzie on skazany na pożarcie. Ogromna kadra zawodników, wśród których praktycznie każdego seniora stać na przebicie się do pierwszego składu. Pewnymi liderami wydają się być Słaboń i K. Jabłoński. U siebie siać postrach powinni również Paluch oraz D. Cieślewicz. Bardzo ciekawi mnie, co pokażą natomiast Vissing i Risager. Dodać do tego mocnych juniorów w postaci Sitery, Ekloefa, Kajzera i K. Gomólskiego i możemy mieć wielką niespodziankę lub... wielkie rozczarowanie. Myślę jednak, że Start u siebie będzie bardzo mocny.

    Typowanie końcowej kolejności to wróżenie z fusów, ale cóż - zabawię się, bo żyje się tylko raz ;).

    1. Tarnów
    2. Ostrów
    3. Gniezno
    4. Grudziądz

    5. Daugavpils
    6. Rzeszów
    7. Poznań
    8. Rybnik

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Tarnów BO tak :-)

    2. Ostrów bo wsumie skł±d na takie miejsce

    3. Rzeszów bo ich nie doceniacie (mówię to ja tarnowianin), skł±d nie poraża ale skład innych jeszcze bardziej, o 3 miejsce powalcz± z Grudzi±dzem.

    4. Grudzi±c Bo podoba mi się ich skład taki z jajem.

    5. Rybnik bo maja mocny skład jeżeli tylko będ± wypłacalni i ambitn± młodzierz i Ljunga którego już dużo razy widziałęm i poza Tarnowem i Ostrowem żadna inna druzyna nie ma takiego lidera.

    6. Poznań bo skład to niewiadoma ale u siebie będa gry¶c

    7. Gniezno bo co to jest?? Gdyby nie Kowalik jako trener to murowany spadkowicz a tak może się utrzymaj±.

    8. D¼wińsk bo łaguty mnie nie przekonuja chociaz zyskali moj± sympatie i utarli nosa wielu malkontentom, może i mnie w tym zesonie utr±.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Z Ljunga taki lider jak ze mnie baletnica :D.
    Z tym Rybnikiem na 5 miejscu to niezłe science-fiction :D.
    Każdy zespół może poza Gnieznem ma lepszego lidera niż Ljung, uwierz mi. A zresztą, nawet jeśli Ljung będzie co mecz przywoził dwucyfrówki, to kto tam taki jest oprócz niego żeby typować ich na 5 miejsce ?
    Jak dla mnie:
    1.Tarnów
    2.Ostrów
    3.Grudziądz
    4.Daugavpils
    5.Rzeszów
    6.Gniezno
    7.Poznań
    8.Rybnik
    TeamLindgren

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    7. Gniezno bo co to jest?? Gdyby nie Kowalik jako trener to murowany spadkowicz a tak może się utrzymaj±.
    Panie kolego Gniezno to Pierwsza Stolica Polski a Tarnów bo co to jest??? oby¶cie się w jakim¶ tam Gnie¼nie nie przejechali!!!

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dotychczasowe typy potwierdzają tylko to, że na pozycjach 3-8 stać się może dosłownie wszystko.
    Szkoda że Tarnów z Ostrowem trochę "odstają" :)bo jakby te dwie ekipy miały podobną siłę rażenia do pozostałych drużyn to bez wątpienia rozgrywki I-ligowe mogłyby być najciekawsze od wielu wielu lat ale i tak będzie ciekawie.
    Na pierwszej pozycji cudów nie będzie, Tarnów nie przegra w tym sezonie żadnego meczu no może w Ostrowie ale to i tak wątpliwe.
    Szczerze można już pogratulować awansu tarnowianom bo 1-2 kontuzje tu nic nie zmienią. A trochę z drugiej strony współczuje kibicom bo ten sezon będzie dla nich jak flaki z olejem. Kto przyjedzie to w pałe , w pałe i do 30 maks i będzie to ... nudne może nawet mniej ciekawe niż w zeszłym sezonie.

    Ja to widzę tak :

    1.Tarnów
    2.Ostrów
    3.Rzeszów
    4.Grudziądz
    5.Daugavpils
    6.Gniezno
    7.Poznań
    8.Rybnik

    3-8 może być i na odwrót.
    Jeśli chodzi o Rzeszów tak wysoko bo jednak liczę że podpiszą z kimś wartościowym (słowa pana Cyzio) ale kto jeszcze jest na rynku wartościowy ? bo nie bardzo widzę za wyjątkiem 2 raiderów którzy nie będą jeździć 1 lidze... .

    Tak czy siak zapowiada się niezwykle ciekawie w pierwszej lidze.

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Ljunga taki lider jak ze mnie baletnica :D.
    Z tym Rybnikiem na 5 miejscu to niezłe science-fiction :D.
    Każdy zespół może poza Gnieznem ma lepszego lidera niż Ljung, uwierz mi. A zresztą, nawet jeśli Ljung będzie co mecz przywoził dwucyfrówki, to kto tam taki jest oprócz niego żeby typować ich na 5 miejsce ?
    Jak dla mnie:
    1.Tarnów
    2.Ostrów
    3.Grudziądz
    4.Daugavpils
    5.Rzeszów
    6.Gniezno
    7.Poznań
    8.Rybnik
    Hehe no to zebys niemusial zaczac cwiczyc:P

    Akurat dziwi mnie tez ze sadzisz ze Kosciuch czy Kuciapa sa lepsi od Jablonskiego z Gniezna.
    Moze srednia wskazywac ze niewiele ich przewyzsza albo jest slabszy ale jak ogromny wplyw na te srednie mialy starty w roznych grupach PO chyba nie msuze Ci przypominac :)
    Oczywiscie co do Rybnika i jego miejsca to nawet nie komentuje,bo masz calkowita racje.Nawet gdyby Ljung jezdzil tak jak przewiduje ze bedzie,czyli kilkanascie ptk w meczu to losu ROw-u raczej nie zmieni.
    Rzeszow istotnie moze zaskoczyc ale w zasadzie ejst to wielka niewiadoma tak jak i Gniezno...

    Pewnie wielu z was czytalo o problemach finansowych Loko.Ktos wie czy dot one klubu czy GP?


    PRZEMEK82

    Argument dot Startu jest naprawde smieszny.Kowalik to jakis cudotworca?Co znaczy jako trener?Z calym szacunkiem jeszcze sobie nie zapracowal na miano zbawiciela jakiejkolwiek ekipy.A moze on sam wsiadzie na motor?Zreszta tam cudow nie bedzie potrzeba.Spokojnie sie utrzymaja.
    " In and Out of Love "

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problemy finansowe Lotos to kompletna bzdura. Ktoś próbował sztucznie zaniżyć ceny ich akcji na giełdzie ale to wszystko... Branża paliwowa może teraz nie ma super, bo paliwo trochę staniało, ale i tak długo jeszcze firmy z tej branży będą niezastąpione, a sam Lotos buduje dwa razy większą instalację niż obecna, ludzi nie zwalniają, więc włożył bym to między bajki, jedyne co, to trochę, rzeczywiście chcą zmniejszyć nakłady na sponsoring, ale Wybrzeże i tak sobie poradzi...

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    A to wybrzeże jednak pojedzie w 1 lidze? komu oddaja miejsce?

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Z ostatniej chwili
    Lotos oddaje miejsce w ekstralidze Rybnikowi.
    :D

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po skladach widac ze poznan leci, ale ? gdyby tak spadli to szkoda , bo to bylby juz chyba poczatek konca zuzla w poznaniu

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziwia mnie prognozy rybnika na 8 miejscu naprawde ..

    1,2 - Tarnow, Ostrow
    3,4,5 - Rzeszow, Rybnik, Grudziadz
    6,7,8 - Daugavipilis, Gniezno, Poznan

    na stan obecny
    wg mnie tabela bedzie ~tak podzielona

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po skladach widac ze poznan leci, ale ? gdyby tak spadli to szkoda , bo to bylby juz chyba poczatek konca zuzla w poznaniu
    W fusach żeś to wyczytał? :D :D

    Prawda jest taka, że Poznań, Rzeszów, Rybnik, Gniezno i Grudziądz mają bardzo porównywalne a jednocześnie nieprzewidywalne składy! W tym sezonie nie powinno być takiego outsidera jakim w zeszłym roku był Rawicz, liga będzie wyrównana... Tarnów i Ostrów powinny być w czubie tabeli, ale pozostałe ekipy mają skład o podobnej sile i każda z nich może być tak samo trzecia jak i ósma!

    O tym jak te pozostałe ekipy podzielą sie miejscami zadecydują detale takie jak stabilność finansowa klubu, kontuzje, czy problemy sprzętowe poszczególnych jeźdźców...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Tarnow-Awans nawet jesli sie im odechce.Ale 3-4 mecze przegraja.
    2.Ostrow-Drugie miejsce i bez awansu.Baraze w plecy...
    3456....loteria ale nie zaszkodzi sprobowac.
    3.Grudziadz.Bo kasa jest ale efektow posezonowych nie bedzie i po sezonie znowu bedzie nic.
    4.Lotysze-U siebie moga skubnac kazdego.A i na wyjezdzie cos w koncu ugraja.
    5.Rzeszow-Nie potrafie uzasadnic.Czucie.
    6.Rybnik ROW-to Najwieksza niewiadoma.W razie super wyskoku moze nawet3 miejsce,jednak 8 plac jest takze mozliwy.
    Nadzieja w tym ze w Rybniku chlopaki jakos tak potrafia sie odbudowac..Jesli tak sie okaze-chce w nazwie Budowlani !!;)
    7.Gniezno-bitwa z Poznaniem
    8.Poznan-bitwa z Gnieznem

    Ciekawy sezon.Bedzier sie dzialo!Hej!
    Adamie mnie dziwi ze Ciebie dziwi ze 95% zuzlowej Polski tak nas widzi...

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy sezon.Bedzier sie dzialo!Hej!
    Adamie mnie dziwi ze Ciebie dziwi ze 95% zuzlowej Polski tak nas widzi...
    Z całym szacunkiem ale przy dość porównywalnych składach drużyn, które mają obsadzić miejsca 3-8 (Tarnów i Ostrów wydają się być trudne do ugryzienia przez pozostałych) wasza ekipa wygląda jednak najbiedniej. Choć wcale nie jest powiedziane, ze ostatecznie nie zdystansujecie Gniezna, Poznania, Grudziądza, Dyneburga czy Rzeszowa

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    05-01-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    7. Gniezno bo co to jest?? Gdyby nie Kowalik jako trener to murowany spadkowicz a tak może się utrzymaj±.

    Koles twoja prognoza jest załosna Start bedzie walczył o czołowe miejsca w tabeli. Mamy paru solidnych zawodnikow szkoda ze nieudało sie sciagna A.Gomólskiego zuzel w Gnieznie to sport numer 1 wiec bedziemy naszym zuzlowca kibicowac , a Kowalik tez pokaze na co go stac

    Moim zdaniem tabela bedzie wyglondała tak

    1. Tarnów
    2. Ostrów
    3.4. Gniezno/Grudziądz

    5. Daugavpils
    6.7. Rzeszów/Poznań
    8. Rybnik

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    7. Gniezno bo co to jest?? Gdyby nie Kowalik jako trener to murowany spadkowicz a tak może się utrzymaj±.

    Koles twoja prognoza jest załosna Start bedzie walczył o czołowe miejsca w tabeli. Mamy paru solidnych zawodnikow szkoda ze nieudało sie sciagna A.Gomólskiego zuzel w Gnieznie to sport numer 1 wiec bedziemy naszym zuzlowca kibicowac , a Kowalik tez pokaze na co go stac

    Moim zdaniem tabela bedzie wyglondała tak

    1. Tarnów
    2. Ostrów
    3.4. Gniezno/Grudziądz

    5. Daugavpils
    6.7. Rzeszów/Poznań
    8. Rybnik
    Nie no to,że umieściłeś Rybnik na ostatnim miejscu a Rzeszów 6.7. to norma ale Gniezno DOPIERO na 3 miejscu a nie na 1 to już przesada!!!
    A moim zdaniem tabela będzie "wyglondała" tak:

    1.Tarnów
    2.Rzeszów
    3.Ostrów
    4.Grudziądz
    5.6. Rybnik,Poznań
    7.8. Daugavpils,Gniezno

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2009
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To i ja cos skrobne :)
    Pierwsza liga w tym roku bedzie wyrównana jak nigdy. Tarnów raczej murowany faworyt, chociaż straca kilka punktów i nie beda wygrywac ze wszystkimi tak jak sie teraz mówi. Przewaga na koniec sezonu Unii nad drugim zespolem którym będzie Rzeszów/Ostrów nie bedzie jakas gigantyczna ale myśle, że w granicach 4-6 pkt. O jaskółkach nie będe sie rospisywał bo każdy wie na co stać ich zawodników. Dalej drugie miejsce wg. mnie zajmie Stal. To jest najbardziej niedoceniana drużyna 1 ligi. Kuciapa i Stachyra powinni mieć w granicach śr. 2.00. Do tego dochodzi Miesiąc który w pierwszej częsci sezonu 08 pokazał że jeździć umie. Max i Gjedde pewnie nie wystrzelą i okażą się klapą chociaż chciałbym sie mylić. Za to Woodward ten gość wg. mnie będzie objawieniem sezonu 09 w pierwszej lidze. Dodając Lamparta, który pod warunkiem, że trenerem zostanie Stachyra będzie w trójce najlepszych juniorów ligi. Chodzą słuchy że do Stali również ma dołączyć Dryml gdyby tak sie stało to raczej napewno Stal, która będzie jeździć swoimi chłopakami zajmie drugie miejsce przed Ostrowem. Teraz o KMO, Ząbik i Harris to pewniaki na co najmniej 10 pkt w każdym meczu, niewiadomą jak dla mnie jest Gomólski nie wiem czemu ale to moje osobiste zdanie nie jestem przekonany do tego gościa. Druga linia Nermark i King również nie wiem czemu ale ten King mnie nie przekonuje natomiast Nermark będzie ciachał i to ostro. Juniorzy to wiadomo Pawlaszczyk - czołówka i porównywalny z Lampartem u siebie może robić w granicach 10 pkt. Czwarte miejsce Grudziądz - ten team może nawet powalczyć o drugie miejsce chociaz ja osobicie im tego nie wróże ;) Klingberg, Ferjan i Staszek, reszta jakoś mnie nie przekonuje może oprócz Mroczki. Do tego dochodzi specyficzny tor w Grudziadzu i może być ciekawie.

    Teraz druga czwórka. Piąte miejsce Daugavpils, goście jak dla mnie są nieprzewidywalni. U siebie wg. mnie wygrają z każdym nawet Tarnów dostanie w pałke, za to na wyjazdach... kto wie: Laguty + Bogdanow + Povazhny i Heffenbrock (czy jak to sie pisze) i może być ciekawie. Gdyby Łotyszom sprzyjało szczęście mogą zepchnąć kogoś z wymienionej wyżej pierwszej czwórki w dół. Jak dla mnie czarny koń rozgrywek. O szóste miejsce powalczą Poznań z Gnieznem obydwie drużyny mają podobne składy i trudno tutaj wróżyć kto będzie wyżej natomiast Ci którzy mówią że Słaboń będzie drugim Świderskim niech lepiej sobie temperature zmierzą :) Ostatnie ósme miejsce zajmie wg. mnie niestety Rybnik. W Rybniku wg. mnie cały skład oprócz Ljunga i juniorów to wielka niewiadoma, chociaż może sie i tak zdarzyć że Rempała wystrzeli z formą to Rybnik zajmie wyższe miejsce, czego kibicom ROWu życze.

    Podsumowując:
    1.Tarnów
    2.Rzeszów
    3.Ostrów
    4.Grudziądz
    5.Daugavpils
    6.Poznań
    7.Gniezno
    8.Rybnik

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2008
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    7. Gniezno bo co to jest?? Gdyby nie Kowalik jako trener to murowany spadkowicz a tak może się utrzymaj±.
    Panie kolego Gniezno to Pierwsza Stolica Polski a Tarnów bo co to jest??? oby¶cie się w jakim¶ tam Gnie¼nie nie przejechali!!!
    Koles skad tys sie urwał?Walczymy na stolice Polski w tynm sporcie?Widac ze brakuje CI armumentow i siegasz do historii

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    05-01-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    7. Gniezno bo co to jest?? Gdyby nie Kowalik jako trener to murowany spadkowicz a tak może się utrzymaj±.

    Koles twoja prognoza jest załosna Start bedzie walczył o czołowe miejsca w tabeli. Mamy paru solidnych zawodnikow szkoda ze nieudało sie sciagna A.Gomólskiego zuzel w Gnieznie to sport numer 1 wiec bedziemy naszym zuzlowca kibicowac , a Kowalik tez pokaze na co go stac

    Moim zdaniem tabela bedzie wyglondała tak

    1. Tarnów
    2. Ostrów
    3.4. Gniezno/Grudziądz

    5. Daugavpils
    6.7. Rzeszów/Poznań
    8. Rybnik
    Nie no to,że umieściłeś Rybnik na ostatnim miejscu a Rzeszów 6.7. to norma ale Gniezno DOPIERO na 3 miejscu a nie na 1 to już przesada!!!
    A moim zdaniem tabela będzie "wyglondała" tak:

    1.Tarnów
    2.Rzeszów
    3.Ostrów
    4.Grudziądz
    5.6. Rybnik,Poznań
    7.8. Daugavpils,Gniezno

    Zobaczycie wszyscy co bedzie robił Start u Siebie na wyjazdach bedzie troche gorzej ale 3-4 wygrane na wyjezdzie beda. K. Jabłnski bedzie liderem a co do reszty to juz pan Kowalik zdecyduje. Ale ja i tak wam mowie ze Start bedzie w pierwszej 4 nie doceniacie tych chłopakow, a porownywanie Satrtu do Daugavpils czy tez do Rybnik, Poznań to kpiny.

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczycie wszyscy co bedzie robił Start u Siebie na wyjazdach bedzie troche gorzej ale 3-4 wygrane na wyjezdzie beda.
    hm.. ta jasne, na wyjeździe wszystko raczej będziecie w plecy, możecie powalczyć jedynie w Rybniku, a Poznań u siebie zawsze był mocny.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2008
    Postów
    708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczycie wszyscy co bedzie robił Start u Siebie na wyjazdach bedzie troche gorzej ale 3-4 wygrane na wyjezdzie beda. K. Jabłnski bedzie liderem a co do reszty to juz pan Kowalik zdecyduje. Ale ja i tak wam mowie ze Start bedzie w pierwszej 4 nie doceniacie tych chłopakow, a porownywanie Satrtu do Daugavpils czy tez do Rybnik, Poznań to kpiny.
    O Boże Kamilku, spokojnie bo sie udusisz :) Już widzę rozwalaj±cy wszystkich Start Gniezno :D Poznaniowi to możecie szprychy czy¶cić póki co...

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,679
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 317 w 173 postach
    Przewaga na koniec sezonu Unii nad drugim zespolem którym będzie Rzeszów/Ostrów nie bedzie jakas gigantyczna ale my¶le, że w granicach 4-6 pkt.
    A czy nie jest czasem tak, że sezon kończy się play off niczym w Ekstralidze? Rozumiem zatem, że koniec sezonu to stan po 14 kolejce, tak?

  25. Powrót do góry    #70
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tarnów, Ostrów, Grudziądz, Rzeszów, Daugavpils, Rybnik, Gniezno, Poznań.

    pozdrówka ;)

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2008
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.UNIA
    2.Ostrów
    3.Grudziąc
    4.Długopisy
    5.Gniezno
    6.Poznań
    7.Rybnik
    8.Żeszofy

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Zobaczycie wszyscy co bedzie robił Start u Siebie na wyjazdach bedzie troche gorzej ale 3-4 wygrane na wyjezdzie beda. K. Jabłnski bedzie liderem a co do reszty to juz pan Kowalik zdecyduje. Ale ja i tak wam mowie ze Start bedzie w pierwszej 4 nie doceniacie tych chłopakow, a porownywanie Satrtu do Daugavpils czy tez do Rybnik, Poznań to kpiny.
    Dzieciak chyba zachłysnął się forumową rzeczywistością :) Co będzie robił u siebie Start? Odpowiedź: jechał! Wygra większość meczów, od Unii i Iskry będzie w torbę. Jest szansa na pierwszą szóstkę ale taką szansę ma również 5 pozostałych ekip (Unia i Iskra pewna walka w play-off). Szczerze to Start niczym nie powala na kolana, imponuje jedynie ławką zawodników. :) Kto ma robić dwucyfrówki? Jabłoński, który w WYbrzeżu cieniował okrutnie w minionym sezonie wyrasta póki co na lidera drużyny. Puszakowski i Słaboń to zawodnicy niczego nie gwarantujący, zarząd pewnie liczy na ich odrodzenie. Paluch i Mirek Jabłoński też ligi nie zawojują. Liczę na Dawida Cieślewicza bo chłopak jest niezwykle charakterny i dopilnowany przez kogoś rozsądnego może nawet być liderem zespołu. Ogólnie Start powinien zakwalifikować się do play-off, ale tam już będzie loteria.

    Dziwię się, że niektórzy piszą o wyrównanej jak nigdy I lidze. Na czym ma polegać to wyrównanie? Na tym, że są dwie ekipy, które odstają jak cholera w górę, trzy ekipy na środek tabeli i trzy ekipy wyraźnie słabsze od reszty? Wyrównana to jest Ekstralipa i to też w zasadzie można powiedzieć od 2-3 dni. :)

    Zakładając brak kontuzji, które zwykle niweczą przedsezonowe założenia a są niestety nieuniknione, typuję:

    1-2 Tarnów i Ostrów - trzymam kciuki za Ostrów, żeby awansowali, za postawę fair-play wobez Wybrzeża w minionym sezonie oraz by w końcu kilkuletnie pukanie do bram elity zostało nagrodzone. Niestety skład Unii pewnie spowoduje, że moje życzenia pozostaną jedynei życzeniami.

    3-5 Zdecydowanie Grudziądz, który w końcu nietrapiony kontuzjami powinien powalczyć o miejsce, do którego predystynuje ich skład. Daugavpils - w świetle ekip z miejsc 6-8 wyglądają naprawdę silnie i powinni zająć wyższą lokatę niż rok temu. Gniezno - pomimo skłądu niepowalającego na kolana ci zawodnicy powinni stworzyć wespół z trenerem kolektyw, co pewnie pozwoli zająć 6 a może nawet 5 miejsce w tabeli.

    6-8 Tu ewidentnie kwalifikuje się Rzeszów, Rybnik i Poznań. Niestety brak Kowalika i lidera w postaci Skóry może się okazać gwoździem do trumny Skorpionów. W Hliba playboya nie wierzę. Chociaż życzę Skorpionom utrzymania w I lidze to typuję spadek właśnie tej ekipy. W Rybniku i Rzeszowie wiedzą na czym polega żużel a Poznań w tym roku raczej nie będzie miał tyle szczęścia by wywieźć punkty z Rybnika czy Rzeszowa.

    Wg mnie dwie najbardziej nieprzewidywalne ekipy I ligi to Lokomotiv i Stal rzeszowska. Jeden z zespołów powinien się wzmocnić Kylmaekorpim lub Kronerem z Wybrzeża. Stawiam, że bedzie to Rzeszów, jeśli Kylmaekorpi to może trafić do KM-u.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    05-01-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Boże Kamilku, spokojnie bo sie udusisz :) Już widzę rozwalaj±cy wszystkich Start Gniezno :D Poznaniowi to możecie szprychy czy¶cić póki co...
    Prosze cie poznan to nawet do pient niedorastaja nam juz sie niemoge doczekac 6 i 9 kolejki ja poznan zosanie zjechany niemiłosiernir przez Start. Zagadzam sie tylko z MELAS z jednym zdaniu
    Co będzie robił u siebie Start? Odpowiedź: jechał! Wygra większość meczów, od Unii i Iskry będzie w torbę.
    Cieszko bedzie z Uniia i Iskra ale reszta jest do pokonania

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Boże Kamilku, spokojnie bo sie udusisz :) Już widzę rozwalaj±cy wszystkich Start Gniezno :D Poznaniowi to możecie szprychy czy¶cić póki co...
    Prosze cie poznan to nawet do pient niedorastaja nam juz sie niemoge doczekac 6 i 9 kolejki ja poznan zosanie zjechany niemiłosiernir przez Start. Zagadzam sie tylko z MELAS z jednym zdaniu
    Co będzie robił u siebie Start? Odpowiedź: jechał! Wygra większość meczów, od Unii i Iskry będzie w torbę.
    Cieszko bedzie z Uniia i Iskra ale reszta jest do pokonania
    Jeśli jesteś uczniem pierwszej klasy klasy szkoły podstawowej to jestem jeszcze w stanie to zrozumieć , jeśli natomiast jesteś chociaż ciut starszy to już nie.W XXI wieku analfabetyzm jest dla mnie czymś niezrozumiałym i niewytłumaczalnym, proszę moderatorów aby tego typu posty były usuwane, ponieważ przynoszą wstyd nie tylko samemu autorowi ale również pozostałym użytkownikom.Świadczą również o poziomie dyskusji jaki i poziomie samych użytkowników.To tyle w tym temacie.
    Jeśli chodzi natomiast o samo Gniezno to tylko przypomnę wynik ich lidera z ubiegłego sezonu na meczu w Rybniku
    4. Krzysztof Jabłoński (1*,1*,0,0) 2+2
    PozdROWienia
    Yogurth

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Boże Kamilku, spokojnie bo sie udusisz :) Już widzę rozwalaj±cy wszystkich Start Gniezno :D Poznaniowi to możecie szprychy czy¶cić póki co...
    Prosze cie poznan to nawet do pient niedorastaja nam juz sie niemoge doczekac 6 i 9 kolejki ja poznan zosanie zjechany niemiłosiernir przez Start. Zagadzam sie tylko z MELAS z jednym zdaniu
    Co będzie robił u siebie Start? Odpowiedź: jechał! Wygra większość meczów, od Unii i Iskry będzie w torbę.
    Cieszko bedzie z Uniia i Iskra ale reszta jest do pokonania
    Jeśli jesteś uczniem pierwszej klasy klasy szkoły podstawowej to jestem jeszcze w stanie to zrozumieć , jeśli natomiast jesteś chociaż ciut starszy to już nie.W XXI wieku analfabetyzm jest dla mnie czymś niezrozumiałym i niewytłumaczalnym, proszę moderatorów aby tego typu posty były usuwane, ponieważ przynoszą wstyd nie tylko samemu autorowi ale również pozostałym użytkownikom.Świadczą również o poziomie dyskusji jaki i poziomie samych użytkowników.To tyle w tym temacie.
    Jeśli chodzi natomiast o samo Gniezno to tylko przypomnę wynik ich lidera z ubiegłego sezonu na meczu w Rybniku
    4. Krzysztof Jabłoński (1*,1*,0,0) 2+2
    PozdROWienia
    Yogurth

    Yogurth wielu uzytkownikow pisze w stylu,ktory ich kompromituje ale mysle ze wiekszosc zdazyla sie do tego przyzwyczajic.
    Ciezko powiedziec czy to mlody wiek czy (uchowaj) zaawansowane umiejetnosci...mlodziezy.

    Co do Jablonskiego to istotnie mocno obnizyl loty.Choc nie stwierdzam tego na podstawie tego "2+2" bo takie rodzynki mozna wytknac wielu "liderom" z ktorymi go porownujemy(Kosciuch,Kuciapa) ale po sredniej.Byl relatywnie daleko nawet od tej 2,0.

    No ale sytuacja w I lidze nam sie troszke zmienila.
    Male zmiany,acz Kylmakorpi/L.Dryml w Reszowie czy Wegrzyk w Rybniku sprawiaja ze Gniezno bedzie mialo trudniej niz jeszcze 3 tygodnie temu mogloby sie wydawac.

    Jesli w Rybniku pozostanie ostatecznie Ljung to "Rekiny" wcale niemusza skonczyc sezonu "bez zebow".

    No ale jak bedzie?Chyba nikt nie jest w stanie przewidziec
    formy tej calej "masy" sredniakow,ktorzy stanowia o sile wszystkich zespolow poza czolowa "3" ktora wg mnie dopelni GKM...




    " In and Out of Love "

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktem jest, iż jeszcze chyba nigdy nie było tak wyrównanych składów w lidze.Tarnów wydaje się być poza wszelką konkurencją ale jak wszystkim wiadomo żużel to sport całkowicie nieprzewidywalny.Harris,Max będąc zawodnikami RKM-u mieli swoje najlepsze sezony w życiu a pózniej było już tylko gorzej.Dlatego nie jest powiedziane,że Piotrek Świderski będzie miał ten sezon taki jak poprzedni(choć z całego serca mu tego życzę za to co zrobił dla nas) więc ciężko w obecnej chwili cokolwiek przewidzieć.Mam tylko nadzieję, że będziemy mieli Ljunga bo to jakby nie patrzeć byłby jeden pewny zawodnik. Cała reszta to wielka niewiadoma, wszyscy są poto by się odbudować, tylko co będzie jak się nie odbudują???Nam rybnickim kibicom pozostaje wierzyć , że będzie dobrze, choć i tak jest już o wiele lepiej, bo jeszcze pare miesięcy temu zagadką było to czy wogóle uda nam sie wystartować.
    PozdROWienia
    YOGURTH

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Harris dostarczyl wam przez ten jeden(albo dwa?) sezon tylu emocji ze powinienes zapamietac jak pisze sie jego nazwisko:P

    Zgadzam sie co do tego odbudowywania,ale czy M.Rempala badz Wegrzyk na dzien dzisiejszy sa na gorszej pozycji niz Slabon,Puszak czy Hlib?A to przeciez tez od nich zalezy czy wielkopolskie ekipy beda na koniec sezonu wyzej niz wy.

    na tym wlasnie polega nieprzewidywalnosc nadchodzacego sezonu(oczywiscie poza TOP3)

    Inna sprawa to potencjal i to czy Rybnik posiada wiekszy niz Rzeszow,Gniezno czy Poznan...
    Ciezko to widze,ale zeby o czymkolwiek marzyc musi zostac Ljung...

    Co do Swidra to masz racje ze wcale nie jest pewne czy powtorzy tak udany sezon.A wrecz ja w to nie wierze.Ale niemusi miec 2,5.2,2 nic tu nie zmienia.
    A nawet i 2,0 bo w koncu to Ulamek,Kolodziej i Bjarne maja byc liderami a on ma byc II linia:D
    " In and Out of Love "

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dryml w Rzeszowie, więc typowanie będzie trzeba zaktualizować. I aż strach się bać co będzie, jeśli do "Żurawi" dołączy jeszcze Kylmaekorpi. W takim układzie biję się w pierś i nie sądzę, żeby Stal znalazła się poza pierwszą czwórką.

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I liga:

    1. Unia Tarnów
    2. Ostrów Wlkp.
    3. Stal Rzeszów
    4. Lokomotiv Daugavpils

    5. ROW Rybnik
    6. PSŻ Poznań
    7. Start Gniezno
    8. GTŻ Grudziądz

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2008
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to widzę:

    1.Unia Tarnów- niemal pewniacy do awansu ale kilka porażek jak najbardziej możliwe.

    2-3.KM Ostrów/Stal Rzeszów- ze wskazaniem na Ostrów. Oba składy bardzo mi się podobają, jednak pewniejszych zawodników wydają się mieć ostrowianie.

    4-5.GKM Grudziądz/Start Gniezno- wyrównane teamy,posiadajace mocne pary juniorskie oraz przysłowiowych liderów, którymi powinny być M.Ferjan i K.Jabłoński. Mimo wszystko postawiłbym na zespół z Gniezna,powinni więcej ugrać u siebie..

    6.Lokomotiv Daugavpils- bracia Łaguta plus Bogdanovs powinni znów sporo namieszać w lidze, kto wie może zajma wyższe miejsce.

    7-8.ROW Rybnik/PSŻ Poznań- zespoły,które w.g mnie prezentują się najsłabiej i w.g mnie powinni rozstrzygnąć między sobą kwestię spadku.... Rybniczanie bez Ljunga,nie mają takiej siły rażenie a panowie Węgrzyk i M.Rempała nie powinni zaliczyć sezonu takiego jak P.Świderskie w zeszłym sezonie. Poznaniacy z kolei stracili swojego lidera-A.Skórnicki w tej chwili muszą liczyć na to,ze Trojanowski wespół Hlibem,Kościuchem i Jankowskim stworzą zespół ,ktory powalczy ze wszystkimi ekipami u siebie, wtedy jest szansa na ugranie czegoś więcej.


    To są tylko moje opinie, sezon wszystko zweryfikuje...Choć jesli tarnowian nie spotka jakis kataklizm w postaci kontuzji Kołodzieja,Ułamka,to nic nie powinno pozbawić ich 1-miejsca, na pozostałych pozycjach jak najbardziej możliwe rotacje..

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2009
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam na forum

    moje typy dotyczące ligi:
    1.Unia Tarnów - świetny zespół jak na warunki I ligi, czterech pewniaków + starzejący się Mondberg i ciekawy junior dadzą pewny awans, wpadki bardzo prawdopodobne

    2 Ostrów - ciekawy młody zespół.Ostrowiane wiele razy już próbowali się dostać ligę wyżej i tym razem będzie podobnie

    3 Start Gniezno - nieobliczalni ale mają najbardziej wyrównany skład i u siebie nie powinni przegrywać

    4 Rzeszów - powrót do wychowanków Kuciapa, Miesiąc tylko to troszkę za mało żeby zawojować ligę

    5.Grudziądz - Będą toczyć boje o utrzymanie ale mają większą siłę przebicia niż Łotysze czy Rybnik

    6. Rybnik - niestety dla tego zasłużonego klubu ciężki okres, liczę że na koniec sezonu będą wyżej niż Lokomotiv

    7. Poznań - bez Skóry to nie ta sama drużyna, bardzo chimeryczni zawodnicy, w tamtym sezonie u siebie prawie nie do objechania w tym już tak łatwo nie będzie

    8.Lokomotiv - może ich nie doceniam ale chyba nie mają wielkiej siły przebicia, tor już przez większość druzyn poznany w poprzednim sezonie nie będzie sprawiał aż takich problemów


  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    1. TARNÓW (komentarz zbyteczny, drugi rok z rzędu psują rozgrywki..)
    2-3. RZESZÓW (złożony z zawodników specjalizujących się w jeździe w I lidze, w odróżnieniu od reszty nie widać w tym zespole cieniasów)
    2-3. OSTRÓW (osłabił się , ma dwóch pewniaków: Bombera i Gomółę)
    4-5. DAUGAVPILS (wzmocnili się lekko, faworyci do 4, na pewno nie spadną)
    4-5. GRUDZIĄDZ (pozyskali Ferjana, a właśnie tego im brakowało do ich gromady zawodników 8-punktowych)
    6-8. GNIEZNO (Puszakowski, Jabłoński czy Słaboń to dobre kontrakty, ale nie zdziwię sie jak będą mieli problemy.)
    6-8. RYBNIK (wszyscy "mają coś do udowodnienia"- tłumacząc z żużlowego na nasze: wszyscy są słabi, jeśli nie spadną to niech się cieszą)
    6-8. POZNAŃ (skład marny, bez Skóry wyglądają jak sieroty, w dodatku zmienników w razie kontuzji brak (w przeciwieństwie do Gniezna), człowieka od robienia atmosfery zastąpili człowiekiem od jej psucia... no ale oni zawsze jadą ponad program...)

    Ciekawe jest, że poza Tarnowem, jedna trwała kontuzja ważnego zawodnika przewraca tabelę do góry nogami... Wyobraźmy sobie Ostrów bez Gomólskiego, Grudziądz bez Ferjana, czy PSŻ bez Trojana ...

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2009
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mamy typy Krzyśka Cegielskiego na pierwszą ligę. http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-cegielskiego/

    Moim zdaniem Krzysiek przecenia Rzeszów. Ta drużyna raczej będzie się bić o utrzymanie. Zgadzam się, że główny faworyt to Unia Tarnów, a do spadku RKM Rybnik. W o utrzymanie rywalizować też będzie Start Gniezno, który skompletował ciekawy skład ale to nie wystarczy na pierwszą ligę. Pozostałe drużyny są niezwykle wyrównane i będzie zacięta walka o 2 miejsce.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    7. Gniezno bo co to jest?? Gdyby nie Kowalik jako trener to murowany spadkowicz a tak może się utrzymaj±.

    Koles twoja prognoza jest załosna Start bedzie walczył o czołowe miejsca w tabeli. Mamy paru solidnych zawodnikow szkoda ze nieudało sie sciagna A.Gomólskiego zuzel w Gnieznie to sport numer 1 wiec bedziemy naszym zuzlowca kibicowac , a Kowalik tez pokaze na co go stac

    Moim zdaniem tabela bedzie wyglondała tak

    1. Tarnów
    2. Ostrów
    3.4. Gniezno/Grudziądz

    5. Daugavpils
    6.7. Rzeszów/Poznań
    8. Rybnik
    Hmmmm jeśli START przegrywa u siebie z drużyną którą wytypowałeś jako kandydata nr.1 do spadku to nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą walką o czołowe miejsca w tabeli.Może byś bardziej uściślił, byłbym zobowiązany.
    pozdROWienia

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie trudno przypisac komus wine w zespole z Gniezna...
    Jablonski starszy- swoj poziom-lider.
    Slabon z bonusami 11 i swoje w sumie zrobil choc biegu nie wygral.
    Reszta to zadni liderzy tylko solidna II linia i kazdy spisal sie i zrobil co do niego nalezalo zdobywajac te 5-7.
    Juniorzy 6-7p.
    Dlaczego wiec Start przegral?Braklo trzeciego lidera.Jesli ktos nie dolaczy do Krzyskow to bedzie slabo.
    Ja bym nie zalamywal rak bo start zle nie pojechal.Przegral bo dzien konia mial Wegrzyk.Ogolnie w Rybniku pewnie bedzie mocnym punktem ale na wyjazdach bedzie obijal sie raczej o 9-10.Dzis pyknal komplet i "skosil" Start.
    Szkoda,bo to inauguracja,pewnie duzo ludzi i znow spory zawod i to ze slabsza ekipa.

    Rybnik moze bardzo zalowac ze niema Ljunga bo wyglada na to ze jego jazda moglaby gwarantowac pewne utrzymanie w lidze.

    Mam andzieje ze sie myle ale Start na dzis wyglada bardzo blado na tle innych zespolow.
    Co gorsza wyglada to na walke Gniezno-POznan o pozostanie w lidze.Niestety jeden spadnie...
    " In and Out of Love "

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    1. Tarnów (bez komentarza)
    2. Rzeszów/Ostrów (jak wyżej)
    3. Ostrów/Rzeszów (jak wyżej)
    4. Rybnik (być może trochę na wyrost)
    5. Daugavpils (gorszej pozycji nie zajmą)
    6. Grudziądz (być może trochę za nisko)
    7. Gniezno (taka drużyna)
    8. Poznań (ciemność, widzę ciemność)

    Trzy pierwsze drużyny są personalnie najsilniejsze. Absolutnie żadna z nich nie ma prawa zająć miejsca gorszego niż 3.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    7. Gniezno bo co to jest?? Gdyby nie Kowalik jako trener to murowany spadkowicz a tak może się utrzymaj±.


    Panie kolego Gniezno to Pierwsza Stolica Polski a Tarnów bo co to jest??? oby¶cie się w jakim¶ tam GnieĄnie nie przejechali!!
    NIe żebym był uszczypliwy ale ja nie wierzyłęm w ten skł±d Gniezna i moje przewidywania się sprawdzaj±. A także to że Rybnik jest niedoceniany, póki co wszystko się sprawdza.

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rybnik nie doceniany?

    Sa ku temu podstawy,jakby nie patrzec wynik maja ciagnac Jamrozy czy Rempala wiec przed sezonem wygladalo to blado.

    Narazie oba mecze wyciagnal Wegrzyk, po ktorym napenwo nikt sie nie spodziewal ze takie numery ebdzie odstawial...
    " In and Out of Love "

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rybnik nie doceniany?

    Sa ku temu podstawy,jakby nie patrzec wynik maja ciagnac Jamrozy czy Rempala wiec przed sezonem wygladalo to blado.

    Narazie oba mecze wyciagnal Wegrzyk, po ktorym napenwo nikt sie nie spodziewal ze takie numery ebdzie odstawial...
    Widze, że martwią Cię te dwie wygrane Rybnika, chyba m.in. dlatego,że dla Ciebie ROW to kandydat do spadku nr.1 a Start na mur-beton zostaje w 1-lidze i to kończąc sezon na 5 miejscu!!!.Rozumiem,że typując układ tabeli człowiek kieruje się czasmi bardziej sercem niż rozumem, ale trzeba zachować choć trochę umiaru i zdrowego rozsądku.

    Acha, i nie tylko Węgrzyk jezdzi w Rybniku bo jest jeszcze Roni i Denis o których mam nadzieję nie zapomniałeś.Co do Gniezna nie będę się wypowiadał bo gołym okiem widać,że sytuacje nie jest za wesoła( co mnie osobiście nie cieszy) moim zdaniem skończą sezon z ostatnim miejscu z 4-6pkt. Jeśli wygrają u siebie z PSŻ, GKM i LOKO.Choć wygrana z Grudziądzem byłaby niezłym wyczynem w który osobiście nie wierzę.
    pozdROWienia

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Absolutnie mnie nie martwia.Wrecz cieszy mnie to ze ROW sie odradza o czym swiadczy chocby blisko 10 tys kibicow na ostatnim meczu.

    Wg mnie tym zwyciestwem w Gnieznie zagwarantowaliscie sobie unikniecie barazy/spadku.

    Niemam nic przeciwko by Rybnik znow stal sie potega i wrocil do e-ligi.

    Zle odebrales moj post.Przed sezonem nazwiska jak Jamrozy,mlody Rempala(choc mozliwosci ma) czy wlasnie Wegrzyk na kolana nie powalaly i "niepowinny" prowadzic Rekinow do zadnej wyjazdowej wygranej,a na wlasnym torze miec spore trudnosci.
    Ale jak sie okazuje rzeczywistosc jest inna.Moze to i dobrze.

    A co do waszego skladu.O nikim nie zapominam.Wegorza wymienilem jako ze po 10 biegach ma srednia 3,0 !I wg mnie dzieki temu ROW ma dwa zwyciestwa.gdyby nie wysmienita postawa Mariusza Rekiny napewno 4p by niemialy...

    Przyznaje ze jakos wieksza sympatia darze Gniezno,a Poznaniowi kibicuje ku chwale speedwaya w polsce:P

    Ponadto gdyby Rybnik spadl,napenwo momentalnie podnioslby sie z kolan w II lidze i awansowal z powrotem.Jak sytuacja potoczy sie w wielkopolsce?Mam obawy ze nie tak rozowo...


    Co do Ligi...

    Wg mnie przewaga tarnowa nad reszta bedzie miazdzaca,ale kto zajmie II miejsce?Ostrow wcale nie jest takim pewnikiem.


    " In and Out of Love "

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •