Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 144

Wątek: Plebiscyt Przeglądu Sportowego i TVP na sportowca roku.

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2008
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Plebiscyt Przeglądu Sportowego i TVP na sportowca roku.

    Witam.Jak co roku TVP organizuje plebiscyt na najlepszego sportowca 2008 roku.Wsród wytypowanych zawodnikow jest nasz brązowy medalista IMś Tomasz Gollob.Fajnie byloby gdyby Tomek znalazlm sie w premiowanej 10 tce co swiadczyloby o roznacej popularyzacji sportu zuzlowego.:):):) Wiec zachecam fan kluby z calej zuzlowej Polski o wysylanie smsow na Tomka.Czy ma ktos moze inne pomysly na te akcje???


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam chciałem założyć ten temat, ale dziękuję za wyręczenie.

    Ja również zachęcam do głosowania na Tomka nie tylko dla tego, że w tym sezonie był na pudle, ale również dla tego, że jest to potrzebne całej dyscyplinie.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar DAREK009
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    Plebiscyt

    Może ktoś przybliżyć jak głosować

  4. Powrót do góry    #4

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2008
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrze byloby gdyby kazda grupa kibicowska zze wszystkich osrodkow zuzlowych w kraju podjela stosowne wpisy na forach internetowych. Moze ktos przyblizyc jak wygladaly miejsca Tomka w ppoprzednich plebiscytach???

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Moze ktos przyblizyc jak wygladaly miejsca Tomka w ppoprzednich plebiscytach???
    Tomek był 6 razy laureatem plebiscytu:
    1993 - ósme miejsc
    1994 - siódme
    1997 - szóste
    1998 - trzecie
    1999 - pierwsze - ponad 1600000 głosów
    2001 - siódme

    Najwyższy czas, aby znowu zagościł w tej dziesiątce. Chociaż był to rok olimpijski, do tego ten nieszczęsny Kubica i marni, ale popularni kopacze.
    Nic tylko głosować.

    A tak gwoli ścisłości głosujemy na stronie

    http://www.mistrzowiesportu.pl/ :D
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety wygra Kubica bo jest na topie jest wszedzie i
    Polska kocha takich jednorocznych bohaterow

    Ale skoro Maja Wloszczowska jest wyzej od Tomka wedlug
    wielu ludzi w rankingach to czego wymagac ?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko dodam aby oddajac glos na 10 (trzeba uzupelnic kazda pozycje) na kolejnych pozycjach nie oddawac glosow na potencjalnych rywali Tomka, czyli na popularnych kopaczy czy Roberta Kubice :)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Ale skoro Maja Wloszczowska jest wyzej od Tomka wedlug wielu ludzi w rankingach to czego wymagac ?
    No tak, bo co tam srebro olimpijskie co nie? A może złoto czwórki podwojnej Adam Korol, Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski jest mniej wazne niz braz Golloba? Chcialbym zeby TG byl w tej 10, ale nie robmy z jego sukcesu tego najwiekszego.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Chcialbym zeby TG byl w tej 10, ale nie robmy z jego sukcesu tego najwiekszego.
    I tu się zgadzam z Robim. :)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Trzeba ustalic, czy glosujemy na sympatie, czy moze obiektywnie. Dla mnie srebro Mai to akurat mniejsze osiagniecie niz braz Golloba. Mimo to uwazam ze Tomek na miejsce w 10 zasluzyl, tlko nie kazdy pewnie o tym wie. Wiemy my, fani zuzla.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Ja zagłosowałem według swoich sympatii, pewnie większość tak robi, oczywiście pierwszego dałem Tomka, ale Włoszczowską czy Majewskiego też dałem wysoko - osiągnęli w tym roku znaczne sukcesy, trudno je umniejszać.
    Nie głosuję na Kubice, bo tego gościa nie trawię pasjami, a piłkarze dla mnie nawet na nominacje nie zasłużyli.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Oczywiście, Gollob powinien zagościć w "10", dystansując smutnych kopaczy i pajaca z F1. Niemniej jednak uważam, że medale olimpijskie także powinny zostać docenione, w tym także Włoszczowskiej. Pamiętajmy, że igrzyska to wydarzenie sportowe o niespotykanej randze, rozgrywane raz na cztery lata. W pokonanym polu pozostawia się często bardzo wielu rywali. Wszyscy kochamy żużel, cieszymy się z sukcesu Tomka, ale pamiętajmy także o naszych olimpijskich rodzynkach. Inaczej wygra znów jakiś patafian typu Citko przed laty...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2008
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jako falubaziak od zawsze i na zawsze glos swoj oddam na Tomka Golloba w imie naszej dyscyplniy:) ktora kuleje nieco w mediach:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko czy głos na Tomka i nikogo innego będzie ważny?

    BTW. Szkoda że przy rejestracji nie trzeba podawać nr buta i nazwiska panieńskiego teściowej. A obok napisali że rejestracja jest automatyczna, więc głosować można na dane sąsiada.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Tylko czy głos na Tomka i nikogo innego będzie ważny?
    Nie będzie ważny. Poniżej fragment regulaminu.

    Po kliknięciu w link aktywacyjny, który znajduje się w wysłanej przez system wiadomości użytkownik otrzymuje dostęp do ankiety z 10. polami, w każdym do uzupełnienia z listy "25" nominowanych.

    Użytkownik układa własną "10" z listy "25" nominowanych.

    Głos jest ważny, gdy dla każdego miejsca, w polach od 1 do 10, użytkownik wybierze innego sportowca z listy "25" nominowanych.


    Też zagłosuję na Golloba, może nie z jakiejś wielkiej sympatii ale chęci wsparcia mojej ulubionej dyscypliny sportu ;] Czyli pierwszy Tomek ale kolejne miejsca według zasług w mojej opinii a nie teoretycznie najsłabszych ;>

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Ale skoro Maja Wloszczowska jest wyzej od Tomka wedlug wielu ludzi w rankingach to czego wymagac ?

    No tak, bo co tam srebro olimpijskie co nie? A może złoto czwórki podwojnej Adam Korol, Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski jest mniej wazne niz braz Golloba? Chcialbym zeby TG byl w tej 10, ale nie robmy z jego sukcesu tego najwiekszego.
    Niby masz rację ale jak Ty jako kibic żużla "sztucznie nie podwyższysz" jego miejsca to w tej dziesi±tce nie będzie... Dlaczego? zostało już napisane

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2008
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jazda jazda jazda !!! dajemy ile wejdzie na Tomka!!! pokazemy ze zuzek to nie sport zasciankowy warszawskim krezusom:)byki myszki myki gryfy wilki anioly i inne :):):)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje tez w tym temacie umieszczac linki do glosowan w plebiscytach loklanych na najlepszych sportowcow regionu. Głosujmy wszyscy solidarnie na przedstawicieli naszej dyscypliny. Niech we wszystkich loklalnych plebiscytach wygrywaja żużlowcy i dzięki temu pkokażemy jaką popularnościa cieszy sie w Polsce żużel.
    Daje link do glosowania na najlepszego sportowca Opolszczyny wg internautów:
    http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/arti...EC01/377355120
    Głosujemy na Marcina Sekule.

    Dodatkowo jesli ktokolwiek chcialby wesprzec Marcina we właściwym plebiscycie powinien wysłąć SMS o treści ntosport.24 na numer 7168


  20. Powrót do góry    #20
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    jeśli Was to jeszcze interesuje.....

    Cząstkowe wyniki I etapu plebiscytu (stan na 16.12.2008, na godz. 13:00; głosowanie w I etapie trwa do piątku, 19.12.2008 do godz. 20:00):

    1. Robert Kubica (26 701 głosów) 13,33%
    2. Tomasz Majewski (13 674 głosy) 6,83%
    3. Leszek Blanik (12 853 głosy) 6,42%
    4. Tomasz Sikora (12 253 głosy) 6,12%
    5. Szymon Kołecki (10 908 głosów) 5,44%
    6. Agnieszka Radwańska (10 863 głosy) 5,42%
    7. Tomasz Adamek (10 628 głosów) 5,31%
    8. Jakub Błaszczykowski (9172 głosy) 4,58%
    9. Maja Włoszczowska (8303 głosy) 4,14%
    10. Mariusz Pudzianowski (7601 głosów) 3,79%
    11. Artur Boruc (7411 głosów) 3,70%
    12. Mariusz Wlazły (7142 głosy) 3,57%
    13. Justyna Kowalczyk (6874 głosy) 3,43%
    14. Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Adam Korol, Konrad Wasielewski (6515 głosów) 3,25%
    15. Tomasz Gollob (5554 głosy) 2,77%
    16. Robert Andrzejuk, Tomasz Motyka, Adam Wiercioch, Radosław Zawrotniak (4709 głosów) 2,35%

    info na http://sport.onet.pl/0,1271299,1881856,wiadomosc.html

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Onecie głosują dzieci. I ... ci wielcy fani F1, specjaliści, taktycy, managerowie którzy F1 się interesują dopiero od kiedy Kubica zaczął jeździć ........

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Nie wiem dlaczego tak jedziecie (niektórzy z Was) po Kubicy.

    Przecież gościu nie dostał się do cyklu F1 od tak. Lata ciężkiej pracy, wysiłku wyrzeczeń, realizacji jasno postawionego celu. Osiągnął coś co nigdy wcześniej nie udało się żadnemu polskiemu sportsmanowi - udział z sukcesami w najbardziej prestiżowej dyscyplinie motorowej.

    To mało by zaslużyć na miejsce w pierwszej 10? Czy może bardziej chodzi Wam o tych "onetowców-małyszowców" interesujących się formułą od roku. Ale co oni mają wspólnego z Kubicą.

    Ps. Według mnie Kubica osiągnął w tym roku znacznie więcej niż Gollob i dlatego postawię Go wyżej w głosowaniu.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Nie wiem dlaczego tak jedziecie (niektórzy z Was) po Kubicy.

    Przecież gościu nie dostał się do cyklu F1 od tak. Lata ciężkiej pracy, wysiłku wyrzeczeń, realizacji jasno postawionego celu. Osiągnął coś co nigdy wcześniej nie udało się żadnemu polskiemu sportsmanowi - udział z sukcesami w najbardziej prestiżowej dyscyplinie motorowej.

    To mało by zaslużyć na miejsce w pierwszej 10? Czy może bardziej chodzi Wam o tych "onetowców-małyszowców" interesujących się formułą od roku. Ale co oni mają wspólnego z Kubicą.

    Ps. Według mnie Kubica osiągnął w tym roku znacznie więcej niż Gollob i dlatego postawię Go wyżej w głosowaniu.
    Jedni nie lubią Golloba, ja nie trawię Kubicy. Dla mnie jest bufonem, dla którego po kilku latach nieobecności w Polsce rodzimy język stał się zbyt trudny.
    Dla mnie sportowiec, to ktoś godny naśladowania, patrząc nie tylko pod kątem osiągnięć sportowych. A nie może być nim dla mnie ktoś, kto nie chce mieć nic wspólnego z Polską.
    Adasiowi Małyszowi jakoś kibice nie przeszkadzają, może mieszkać w Wiśle i nie emigruje do Finlandii czy Austrii.

    A wynikami z Onetu bym się nie sugerował zbytnio, tam poziom już dawno sięgnął dna.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie jest bufonem, dla którego po kilku latach nieobecności w Polsce rodzimy język stał się zbyt trudny.
    SŁUCHAM? Pierwsze słyszę, żeby Robert miał jakieś problemy z językiem :O Udziela spokojnie wywiadów nie odmawia Polskim dziennikarzom mówi jak każdy z nas mniej więcej czystą Polszczyzną z naszym akcentem, moze z kimś go pomyliłeś?

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Dla mnie jest bufonem, dla którego po kilku latach nieobecności w Polsce rodzimy język stał się zbyt trudny.
    SŁUCHAM? Pierwsze słyszę, żeby Robert miał jakieś problemy z językiem :O Udziela spokojnie wywiadów nie odmawia Polskim dziennikarzom mówi jak każdy z nas mniej więcej czystą Polszczyzną z naszym akcentem, moze z kimś go pomyliłeś?
    Nie, nie pomyliłem się i nie przesłyszałem. A teraz już tej wypowiedzi nie znajdę, dodatkowo wyraźnie napisałem dla mnie, czyli jest to moje osobiste zdanie, którego nie zmienię. To nie jest wątek o Kubicy i jego zdolnościach językowych, więc nie ciągnę tematu (możemy się przenieść do odpowiedniego działu), ale nikt mnie nie przekona do niego i tyle :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku o czym ty gadasz, Kubica zasłużył na to pierwsze miesce jak nikt inny. Niby za co Gollob ma być wyżej sklasyfikowany ? za brązowy medal w GP ? pff

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Człowieku o czym ty gadasz, Kubica zasłużył na to pierwsze miesce jak nikt inny. Niby za co Gollob ma być wyżej sklasyfikowany ? za brązowy medal w GP ? pff
    A to brązowy medal mistrzostw świata dostał za darmo? Wygrane w GP też? Przeznaczenie pieniędzy dla potrzebujących to oczywiście detal.
    Odwróćmy pytanie, za co Kubica ma być wyżej od Golloba? ZA kilka pudeł w GP? W dyscyplinie, w której ze względu na auto, które ma praktycznie domyślnie powinien być zawsze w pierwszej szóstce.
    Dla mnie Gollob powinien być wyżej, nie wspominając już o medalistach olimpijskich - oni też powinni być wyżej od kubicy.


    P.S. Ja nie gadam, tylko mówię jeśli już, a dokładniej to piszę.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Nie wiem dlaczego tak jedziecie (niektórzy z Was) po Kubicy.
    Nie jestem fanem F1, to i wyniki Kubicy nie są u mnie w cenie. Dla mnie osiągnięciem jest medal igrzysk olimpijskich, nie punktowane pozycje w tym komercyjnym cyrku. Szkoda tylko, że speedway poprzez GP, stara się na siłę upodobnić do F1.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to brązowy medal mistrzostw świata dostał za darmo? Wygrane w GP też? Przeznaczenie pieniędzy dla potrzebujących to oczywiście detal.
    Odwróćmy pytanie, za co Kubica ma być wyżej od Golloba? ZA kilka pudeł w GP? W dyscyplinie, w której ze względu na auto, które ma praktycznie domyślnie powinien być zawsze w pierwszej szóstce.
    Dla mnie Gollob powinien być wyżej, nie wspominając już o medalistach olimpijskich - oni też powinni być wyżej od kubicy.


    P.S. Ja nie gadam, tylko mówię jeśli już, a dokładniej to piszę.
    To ja mogę napisać tak samo, za tą kase co Gollob dostaje od sponsorów powinien robić co mecz 15 pkt. Czy Kubica osiągał złe wyniki w tym sezonie? był jednym z lepszych o ile nie najlepszym kierowcą w tym sezonie.
    Dla mnie jest bufonem, dla którego po kilku latach nieobecności w Polsce rodzimy język stał się zbyt trudny. :o Jakoś nie zauważyłem żeby Kubica miał trudności z naszym językiem... A nie może być nim dla mnie ktoś, kto nie chce mieć nic wspólnego z Polską. Kolego Kubica wyjechał do Włoch w wieku bodajże 10 lat, gdyby miał Polske głęboko w D to dawno jezdził by z Włoskim obywatelstwem które mu proponowali... Gollob sie już skończył, to nie ten sam zawodnik co kiedyś teraz jak jest jakas dziurka albo koleina na torze to od razu płacze i nie chce jechać... chyba czas na emeryture..

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach

    To ja mogę napisać tak samo, za tą kase co Gollob dostaje od sponsorów powinien robić co mecz 15 pkt. Czy Kubica osiągał złe wyniki w tym sezonie? był jednym z lepszych o ile nie najlepszym kierowcą w tym sezonie.
    (...)
    Gollob sie już skończył, to nie ten sam zawodnik co kiedyś teraz jak jest jakas dziurka albo koleina na torze to od razu płacze i nie chce jechać... chyba czas na emeryture..
    Akurat w żużlu nie ma takich dysproporcji pomiędzy sprzętem zawodników, szczególnie tych z górnej półki. Pedersen wygra na sprzęcie np Nichollsa i na odwrót. A w formule liczy się praktycznie tylko 3 zespoły, wsadź Kubicę do np Hondy. W sporcie powinien liczyć się zawodnik, nie to czym dysponuje.
    Gdyby był najlepszym kierowcą, to wygrałby mistrzostwa świata, a tu nie ma nawet medalu.
    A co ma wiek Golloba do tego plebiscytu? Osiąga sukcesy, sport go bawi i ma do tego chęci, to czemu ma iść na emeryturę? Poczekaj kiedyś pójdzie i zobaczymy kiedy pojawi się kolejny taki zawodnik w Polsce.

    Gollob się skończył - chciałbym, żeby każdy skończony zawodnik w Polsce osiągał takie wyniki.

    Przez takich jak ty, Małysz nie może skakać, bo się skończył. Co z tego, że jest nie w formie, że lata bliżej. Zdobył tyle już w tym sporcie, że teraz już może skakać sobie dla przyjemności.
    Ale nie, Małysz się skończył, Gollob się skończył - won na emeryturę. Ciekawe kiedy skończy się Kubica


    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  31. Powrót do góry    #31
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Oceniamy tylko i wyłącznie rok 2008. Stąd w ogóle śmieszne jest wysokie miejsce Sikory. Za 2009, który prawdopodobnie (daj Boże) wypełni się sukcesami, jak najbardziej.

    Gollob sie już skończył, to nie ten sam zawodnik co kiedyś teraz jak jest jakas dziurka albo koleina na torze to od razu płacze i nie chce jechać... chyba czas na emeryture..
    I teraz podam o przykład takiego zachowania Tomka Golloba w sezonie 2008? Goeteborg, Gelsenkirchen? To miało ze sportem w ogóle cokolwiek wspólnego? Tomek bije Kubicę tym, że oprócz 3 pozycji(gdzie Kubica był 4) ma jeszcze srebro w drużynie, o czym wszyscy solidarnie zapominają.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach

    Gollob vs Kubica

    Zdecydowanie wyżej umieszczam Tomka z prostej przyczyny - z powodu lepszych osiągnieć w 2008 r. . Nie wiem skąd głupi zwyczaj "spuszczania" sie na mysl o Kubicy i jego "sukcesach" zaczerpnęła grupka forumowiczow i innych motomaniaków. Tylko dlatego,ze jezdzi bolidem F1 mamy go wywyzszac? jego 4 miejsce ma dla 90% swiata takie samo znaczenie jak 8 zawodnika XYZ - bo tak naprawde do historii tym 4 miejscem sie nie zapisal, w przeciwienstwie do "pudła" Tomka. Poza tym zwroccie na cos uwage - S.Loeb, V.Rossi zasiadają za sterami bolidów F1 rekreacyjnie i co? Czasy niewiele gorsze od Kubicy i jego kolegów, tymsamym obalając mit o "nieziemskich" umiejetnosciach naszego Lobelcika:D Obaj za to wyzej wymienieni nawet w 2 lata nie dali by rady nawiazac walki z jakimkolwiek zuzlowcem, stad uwazam, ze to oni zasluguja na miano tych nieco bardziej podziwianych. Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A Tomek w MotoGP by pośmigał :) :)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    PiKej chyba z ostrowa , bo widzę ,że odnosi się do sytuacji z odwolanego turnieju w ostrowie , kiedy tomek olal ten wielki i zaslużony dla polskiego żużla klub!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slawek czy ja pisałem coś o Małyszu ? Małysz jest wielkim sportowcem i takim pozostanie. Co do Golloba to szanuje go za wynik sportowy i nic więcej. FC tak jestem z Ostrowa i chodzi mi tez o Łańcuch, bo Gollob przyjechał, poskarżył sie sędziemu ,wziął kase i jako pierwszy wyjechał z parkingu.. czy to jest normalne zachowanie prawdziwego sportowca? zresztą Gollob nie lubi Ostrowa a Ostrów nie lubi Golloba :)

  36. Powrót do góry    #36
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach


    :( :( :(

    Thengel Ty też :(
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Kompletnie nie rozumiem krytyki Kubicy. Sława, jaką Polsce przynosi jest tu lekceważona a sam nazywany jest pajacem. Dla mnie Gollob jest większym pajacem od Roberta, no ale najlepiej zaszczuć kogoś kto odniósł jakiś tam sukces. Co do niby nieznajomości języka polskiego przez Kubicę, to ktoś tu z konia spadł?! Kubica zna co najmniej trzy języki, w tym polski, którym mówi płynnie, no i przynajmniej się nie jąka :P . Nie rozumiem też, jak można mieć za bufona taką osobę, która po prostu mówi to co myśli-ja za to cenię Kubicę.
    Poza tym tak sobie myślę, że jak ktoś z Polski zostanie v-ce mistrzem Świata w bierkach, to oczywiście Gollob wtedy będzie pajacem, bo ten od bierek zajął wyższe miejsce!? żal...

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Kompletnie nie rozumiem krytyki Kubicy. Sława, jaką Polsce przynosi jest tu lekceważona a sam nazywany jest pajacem. Dla mnie Gollob jest większym pajacem od Roberta, no ale najlepiej zaszczuć kogoś kto odniósł jakiś tam sukces. Co do niby nieznajomości języka polskiego przez Kubicę, to ktoś tu z konia spadł?! Kubica zna co najmniej trzy języki, w tym polski, którym mówi płynnie, no i przynajmniej się nie jąka :P . Nie rozumiem też, jak można mieć za bufona taką osobę, która po prostu mówi to co myśli-ja za to cenię Kubicę.
    Poza tym tak sobie myślę, że jak ktoś z Polski zostanie v-ce mistrzem Świata w bierkach, to oczywiście Gollob wtedy będzie pajacem, bo ten od bierek zajął wyższe miejsce!? żal...
    A czemu ktoś ma nie krytykować Kubicy? Dla ciebie niedopuszczalne jest nazwanie go pajacem, ale Golloba juz można tak nazywać? Coś nie tak z logiką.
    Z żadnego konia nie spadłem, nie pisałem też nic o znajomości języków obcych. A jąkanie nie jest czymś z czego powinno się szydzić - fajnie, ze ty jesteś taki super wygadany (chociaż mnóstwo rzeczy nie rozumiesz).
    Możesz sobie go cenić za co chcesz, ja ci tego nie bronię, to czemu mi zabraniasz go nie lubić? Istnieje jakiś nakaz - kochajmy Kubice? Jeszcze długo nie, a potem wcale.

    Aluzja do bierek jest bez sensu, to jest plebiscyt na sportowca roku i tu liczą się osiągnięcia, a te Gollob miał zdecydowanie lepsze od kubicy. Tak samo jak chociażby mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a nawet mistrz świata w bierkach (jeśli takowy by był i była to dyscyplina sportowa). Nikt tu nie nazywa kubicy pajacem bo nie zdobył medalu, ale sportowców rozlicza się właśnie z nich, a tych u Kubicy brak.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    Aluzja do bierek jest bez sensu, to jest plebiscyt na sportowca roku i tu liczą się osiągnięcia, a te Gollob miał zdecydowanie lepsze od kubicy. Tak samo jak chociażby mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a nawet mistrz świata w bierkach (jeśli takowy by był i była to dyscyplina sportowa). Nikt tu nie nazywa kubicy pajacem bo nie zdobył medalu, ale sportowców rozlicza się właśnie z nich, a tych u Kubicy brak.
    Tu chyba Cie czlowieku ponioslo...
    Kim jest Mistrz Swiata na zuzlu a kim czolowy jezdziec F1?
    Rozniaca kolosalna..na korzysc tego drugiego... Niemal caly Swiat oglada wyscigi F1, jednej z najpopularnijeszych dyscyplin nie tylko motorowych na Ziemi... eJestem przekonany ze osiagniecie Kubicy z tego roku znaczy o wiele, wiele wiecej niz brazowy medal Golloba, ba znaczy wiecej niz Mistrzostwo Swiata Pedersena... Osiagniecie sportowe (trudniej jest zostac wogole jezdzcem F1 niz czolowym zuzlowcem Swiata), popularnosc, kasa, wszystko przemawia na korzysc Kubicy... Zadaj sobie pytanie kto (Kubica czy Gollob) ma wiekszy wplyw na promowanie Polski . Zreszta wyniki tego plebiscytu tylko potwierdzaja moje slowa...

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Ale to nie jest plebiscyt na dyscyplinę sportową roku a na sportowca roku.
    Powiedz mistrzowi olimpijskiemu w rzucie dyskiem czy pchnięciu kulą - chłopie po co się wysilasz skoro, twój sport jest do bani. Nie jesteś sportowcem, twój tytuł jest, za przeproszeniem, gówno warty. On nie promował Polski?
    Spytaj Majewskiego ile potu wylał na treningach, ile ton podniósł na swoich barkach.
    I tak dla mnie brąz Golloba jest dużo więcej warty niż start Kubicy w F1.

    Ja zdania nie zmienię, a Kubica i formuła dla mnie osobiście może nie istnieć.


    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To masz problem bo Kubica będzie jeszcze bardziej popularny :)
    Został wybrany najlepszym kierowcą w F1 nie tylko w Polsce ale i za granicą. Jest jeszcze jeden plus tego plebiscytu, że nie ma w nim Otylii Jędrzejczak :)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2007
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak przy okazji liczyb mówia same za siebie.
    Ś
    rednia liczba widzów po 17 kolejkach:
    1. Lech Poznań 13 809
    2. Górnik Zabrze 12 052
    3. Wisła Kraków 10 768
    4. Lechia Gdańsk 8 057
    5. Jagiellonia Białystok 6 975
    6. Ruch Chorzów 6 189
    7. Śląsk Wrocław 5 922
    8. Legia Warszawa 5 842
    9. Arka Gdynia 5 762
    10. Polonia Bytom 4 511
    11. Odra Wodzisław 3 928
    12. ŁKS Łódź 3 561
    13. Cracovia Kraków 2 894
    14. Polonia Warszawa 2 383
    15. GKS Bełchatów 2 350
    16. Piast Gliwice 1 931

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    To masz problem bo Kubica będzie jeszcze bardziej popularny :)
    Został wybrany najlepszym kierowcą w F1 nie tylko w Polsce ale i za granicą. Jest jeszcze jeden plus tego plebiscytu, że nie ma w nim Otylii Jędrzejczak :)
    Ja nie mam problemu, a to że wygra, bądź nie jakiś plebiscyt też mnie średnio obejdzie. Bardziej mnie obejdzie ktoś inny ;)

    A Otylia nic w tym roku nie osiągnęła, to chyba normalne, że jej nie ma wśród nominowanych. Z resztą na temat Otylii też mam swoje zdanie, ale wole je zatrzymać chyba jednak dla siebie :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PiKej chyba z ostrowa , bo widzę ,że odnosi się do sytuacji z odwolanego turnieju w ostrowie , kiedy tomek olal ten wielki i zaslużony dla polskiego żużla klub!
    Za Wikipedią:
    Klub Motorowy Ostrów Wielkopolski – polski klub żużlowy z Ostrowa Wielkopolskiego, założony w 1948. Jest Najstarszym istniejącym Klubem Motorowym w Polsce jak i na Świecie. Klub Motorowy Ostrów szczyci się organizacją Łańcucha Herbowego Ostrowa Wlkp. najstarszego turnieju indywidualnego w Polsce i jednego z najstarszych na świecie.

    Pozdrawiam.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,472
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    cyt.
    (trudniej jest zostac wogole jezdzcem F1 niz czolowym zuzlowcem Swiata)

    Taa, przyklad Hamiltona czy Vettela dobitnie to obrazuje.

    To zdanie jest tak denne, ze az nie chce mi sie wierzyc, ze napisal je ktos kto ma jakies pojecie o zuzlu.

    Po pierwsze obydwa sporty duzo laczy - duzo zalezy od sprzetu, mechanikow, taktyki.
    Roznice? Dla mnie (podkreslam, dla mnie) jest jedna zasadnicza. F1 wieje nuda na 100 kilometrow, na zywo ogladaja to glownie snoby a w tv Ci co marzy im sie by zobaczyc jak Polak jest lepszy od Niemca..
    Zuzel budzi wiele emocji, potrafi ludzi podzielic, polaczyc.

    W F1 za malo zalezy od samego kierowcy zeby mozna az tak serio to wszystko traktowac. Pamietajcie ze F1 to jedna wielka wojna reklamowa.

    Jesli chodzi o to kto zrobil lepszy wynik w tym roku to chyba powinno byc jasne dla kazdego kto lubi zuzel, nawet jesli jara sie F1. W ogole co to za idiotyzm, ze nagle wszyscy chca okreslac ktory sport jest trudniejszy?
    Spytajcie wielkiego Tonego, czemu nagle dal sobie spokoj z zuzlem i przesiadl sie na wyscigi. Odpowie wam co jest przyjemniejsza emeryturka ;)
    Gollob zdobyl medal w swojej dyscyplinie indywidualnie Kubica nie - chyba jasna sprawa, zwlaszcza ze Gollob jako kapitan poprowadzil repre do srebra w Danii.
    Jak Kubica zdoebdzie medal a Gollob nie to wtedy moze sobie byc wyzej..

    No ale dzieci neo glosuja..
    Na 14 pozycji zloci medalisci olimpijscy, dramat.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •