Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 144

Wątek: Plebiscyt Przeglądu Sportowego i TVP na sportowca roku.

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Tomek w "10" i to zaskoczeniem nie jest. Miejsce 7 oznacza jednak jedynie "jako-taką" mobilizację żużlowej Polski.

    Ale w roku olimpijskim, w którym każdy przeciętny Polak nagle staje się fanem skoków przez kozła (bez urazy dla pana Blanika, którego osobiście bardzo szanuję) wynik jest nie najgroszy.

    1 miejsce Roberta Kubica, mimo jego niezaprzeczalnego talentu, jest raczej nieporozumieniem.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    dlaczego nieporozumieniem. wszakze to plebiscyt nie najLEPSZEGO a najPOPULARNIEJSZEGO - a kubica byl i jest obecnie na topie po malyszomani mamy kubicomanie.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ty musiałbyś wszystko trenować, a mi wystarcza odrobina wyobraźni.
    No argument pierwsza klasa ;) .Brak mi słów, żeby go skomentować.

    F1 a żużel to dwa różne Światy-pod względem pieniędzy, organizacyjnym, i przede wszystkim: medialnym. Jak Gollob miał niby znaleźć się przed Kubicą, jeśli GP leciało w C+ a liga w TVP Sport? F1 leciało w Polsacie (lub TV4)i nikt nie miał praktycznie problemu, by obejrzeć np. historyczne zwycięstwo Roberta w Kanadzie. Konkluzja moja jest taka: gdyby lud umiał wybierać, to już dawno mielibyśmy normalnego premiera, prezydenta i cały rząd. Wygrywa zawsze ten, którego jest w mediach najwięcej.

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    dlaczego nieporozumieniem. wszakze to plebiscyt nie najLEPSZEGO a najPOPULARNIEJSZEGO - a kubica byl i jest obecnie na topie po malyszomani mamy kubicomanie.
    Akurat był to 74 plebiscyt na 10 najlepszych sportowców Polski 2008 i zwycięstwo Kubicy jest nieporozumieniem - a jego nieobecność na gali jeszcze większym.

    Gdzieś pod koniec roku dziennikarze sportowi typowali swoją 10 i tam Kubica był piąty, a Tomek ósmy

    Miejsce Tomka jest niezłe, zważywszy na to, że wyprzedzili go sami medaliści olimpijscy i ten jeden.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsze miejsce Kubicy jest nieporozumieniem, w przypadku, gdy popatrzymy na to, że był to rok olimpijski i bardziej na zwycięstwo zasłużył np. Leszek Blanik. Dla mnie nominowanie Golloba do Plebiscytu już było wielkim zaskoczeniem, a miejsce w 10 to już nie wiem, jak nazwać. Niestety takie Plebiscyty są subiektywne i sprawiedliwości w nich nie ma, ale trudno o sprawiedliwość, gdyż trudno jest porównać poszczególne osiągnięcia sportowców.

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kubicy nie było bo ma w dupie Polskę i Polaków. Bo jak to można inaczej wytłumaczyć? Rozumiem gdyby był w sezonie. Ale było nie było, to w Polsce bardzo prestiżowy konkurs.
    Ma ale w dupie "towarzystwo wzajemnej adoracji" które tylko patrzy aby się nachlać i nażreć za kasę sponsorów tego pseudobalu.;) Kubica nie pasuje do tego towarzystwa bo nie jest trunkowy.:( I dlatego ma pecha:P

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Z racji, że jest to plebiscyt na najpopularniejszego sportowca roku przedstawiam top ten według google.

    1. Kubica 3'670'000
    2. Radwańska 930'000
    3. Majewski 264'000
    4. Gollob 229'000
    5. Sikora 189'000
    6. Blanik 148'500
    7. Włoszcz. 84'000
    8. Małachowski 59'000
    9. Kołecki 45'800
    10.Jeliński and company

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Kubica bez medalu wygrywa Plebiscyt - dla mnie spore nadużycie. ;)
    podejrzewam, że gdyby był piąty, czy ósmy w F1, to i tak wygrałby, dlatego nie ma co nawet dyskutować.

    trzeba się jednak cieszyć, gdyż siódme miejsce Tomasza w roku olimpijskim, biorąc pod uwagę 'popularność' naszej dyscypliny w mediach jest naprawdę przyzwoitym wynikiem. :)

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    przemówienie Golloba na Gali Mistrzów Sportu

    Mówił długo, ale mądrze...
    Warto by obejrzeli Ci, którzy mają Pana Tomasza za kogoś niemądrego

    http://www.tvp.pl/sport/magazyny-sportowe/74-plebiscyt-na-10-najlepszych-sportowcow-polski-2008-roku/wideo/gollob-obiecuje-ze-sie-poprawie

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    No to mysle że Władek sie posikał po wypowiedzi Tomka wczoraj....ale co¶ w tym musi być skoro mu tak słodził.
    Pdno¶nie Kubicy a dokładniej jego braku mysle że potraktował nas kibiców delikatnie mówi±c jak ciepłym moczem. Mam nadzieję że odwzajemnimy mu się tym samym w przyszłym roku.
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar FarciarzGilmore
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 46 w 23 postach
    Czepiacie się tego Komarnickiego :P a Tomasz wczoraj wyraźnie mówił o dwóch prezesach dwóch klubów. Najwyraźniej w tych klubach traktowano tak jak się traktuje mistrza. Zastanawiam się tylko dlaczego nie wspomniał o B...y :D

    Na wszelkie docinki nie odpisuję :P

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że Kubica powinien przegrać też z Radwańską. Podobne osiągnięcia, a dyscyplina bardziej popularna i też nieporównywalnie trudniejsza. Trochę śmieszne, ale co zrobić - w końcu "To tutaj Asa zabija Król". Liczyłem, że Tomek będzie też przed Włoszczowską, ale tu nie mam jakichś pretensji.
    Czy chcesz przez to powiedziec ze wszyscy Polacy sa w bledzie a jedynie fani speedwaya znaja wlasciwa kolejnosc? :) Troche obiektywizmu.

    A z tym ze Gollob powinien wygrac z Kubica to parafrazujac "Chcesz zeby Walet zabił Króla"?

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach

    A z tym ze Gollob powinien wygrac z Kubica to parafrazujac "Chcesz zeby Walet zabił Króla"?
    Tylko kto tu królem a kto waletem, Zobaczymy zainteresowanie sie "kibiców" Kubicą gdy wyniki jakie będzie osiągał bedą w okolicach 10 miejsca w wyścigu.Myślę że nie wejdzie do 1 dziesiątki najlepszych sportowców .Osobiście oglądam Kubicę, jednak miejsce które zajął w plebiscycie jest dla mnie nieporozumieniem.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przepadam za Kubicą, ale dokonał czegoś, czego nikt nie dokonał w całej historii F1. Chodzi mi o sukces Polaka, a Tomasz co takiego zrobił. Jeździł nieźle, ale IMP nie został, w Grand Prix zrobił medal, ale dzięki pomocy BSI, które zrobiło dwa turnieje w Bydzi. Oby za rok było lepiej.

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe czy Nicki Pedersen został/zostanie najlepszym
    sportowcem w Danii...

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Nie przepadam za Kubicą, ale dokonał czegoś, czego nikt nie dokonał w całej historii F1. Chodzi mi o sukces Polaka
    czyli Jak Tadeusz wajcheprzełoz wygra runde w balecie mongolskim jako pierwszy polak to od razu ma wygrac sportowca roku? Lubie i szanuje Kubice,ogladalem wiekszosc wyscigow.Ale sorry nie wygrał tego plebiscytu bo byl dobry ale zawdziecza temu ze F1 jest cholernie popularnym sportem na calym swiecie.Ludzie w takich miastach jak Łodz,Warszawa,Krakow,Konin itp gdzie nie ma zuzla na bank glosowali na Kubice.Podejrzewam tez ze w wiekszosci polskich wiosek pokroju 100 mieszkancow nie wiedza co to zuzel a w niedziele zasiadali przed TV i ogladali Kubice.Dlatego wygal Popularnoscia a nie osiagnieciami.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,470
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Nie przepadam za Kubicą, ale dokonał czegoś, czego nikt nie dokonał w całej historii F1. Chodzi mi o sukces Polaka, a Tomasz co takiego zrobił. Jeździł nieźle, ale IMP nie został, w Grand Prix zrobił medal, ale dzięki pomocy BSI, które zrobiło dwa turnieje w Bydzi. Oby za rok było lepiej.
    No tak, BSI robila caly cykl nawierzchnie pod Golloba, majstrowala mu przy motorach, dobierala ustawienia i wreszcie - wsiadala na motór i jezdzila za niego. Stad ten medal.
    No ludzie, ja wiem ze dwa razy GP w Bydzi to oczywisty handicap ale gdyby Gollob nie byl na tyle dobry przez caly sezon, to nie mialby tej szansy! A byl dobry!
    Ze byl kapitanem naszej repry w Vojens juz nie wspomne, bo to byl dla mnie jeszcze wiekszy sukces (sebro) niz jego braz w GP..

    Kubica jaki ten sukces mial? Nie mam nic do czlowieka ale Czerkawski gral w NHL, nawet tam zaistnial czemu nie byl sportowcem roku? wszak elitarne rozgrywki..

    PS. I tak sukces ze Tomek wygral z Radwanska bo ta tez niezle promowana przez media byla. Na szczescie nie jest na tyle piekna zeby zachwycic dzieci neo :P

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Kubicy nie było bo ma w dupie Polskę i Polaków. Bo jak to można inaczej wytłumaczyć? Rozumiem gdyby był w sezonie. Ale było nie było, to w Polsce bardzo prestiżowy konkurs.
    Czy Kubica ma w dupie Polskę i Polaków? Radykalna teza.

    Mnie to rybka dlaczego nie przyjechał na galę było nie było prestiżowego konkursu, ale jak się ma czuć kibic, który głosował na niego? Bądźmy poważni, od jakiegoś czasu było wiadomo, że jak nie wygra, to na pewno będzie w 10, zatem statuetkę odbierze.

    Jeśli się nie wytłumaczy i nie przeprosi kibiców za swoją nieobecność, to jak dla mnie jest totalnym bufonem.

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Mówił długo, ale mądrze...
    Warto by obejrzeli Ci, którzy mają Pana Tomasza za kogoś niemądrego

    http://www.tvp.pl/sport/magazyny-sportowe/74-plebiscyt-na-10-najlepszych-sportowcow-polski-2008-roku/wideo/gollob-obiecuje-ze-sie-poprawie
    Mógłbyś zacytować jakieś zdanie, które tak Cię ujęło? Ja tam nie dostrzegam nic wyjątkowo mądrego, poprostu starał się nie jąkać.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "umarl" krol (malysz ) niech zyje krol ( kubica )nastaly czasy kubicomani :)

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,335
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Nie przepadam za Kubicą, ale dokonał czegoś, czego nikt nie dokonał w całej historii F1. Chodzi mi o sukces Polaka, a Tomasz co takiego zrobił. Jeździł nieźle, ale IMP nie został, w Grand Prix zrobił medal, ale dzięki pomocy BSI, które zrobiło dwa turnieje w Bydzi. Oby za rok było lepiej.
    ze przepraszam co ?

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    "umarl" krol (malysz ) niech zyje krol ( kubica )nastaly czasy kubicomani :)
    Ależ czasy gollobomanii jeszcze się nie skończyły, a były jeszcze przed małyszomanią, bo zaczęły się w 1993, kiedy to Tomasz Gollob zrobił osiem punktów w Pocking.

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    ze przepraszam co ?
    a kto jest w tym sezonie Indywidualnym mistrzem Polski? ;)

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    czyli Jak Tadeusz wajcheprzełoz wygra runde w balecie mongolskim jako pierwszy polak to od razu ma wygrac sportowca roku?
    porownanie tego z wypowiedzia o zwyciestwie w F1 swiadczy o tym ze jestes wyjatkowo nieobiektywny. Dlatego tez dalszej Twojej wypowiedzi raczylem nie czytac. Powiedzcie mi kto mial wygrac jesli nie Kubica ?? Jakis kulomiot, wioslarze czy szermierz ?? Wszyscy mowicie ze Kubica nie i podajecie chore argumenty jak ten przytoczony przezemnie matolek. Taka jest prawda ze Kubica jest teraz najbardziej rozpoznawalnym Polskim sportowcem. Doszedl do tego ciezka praca. Wedlug mnie sam fakt tego ze musialby z kims walczyc o te pierwsze miejsce bylby chory. Jest bezapelacyjnie najwiekszym, najpopularniejszym, najbardziej znanym i co za tym idzie, najlepszym polskim sportowcem. Jesli ktos twierdzi ze skok przez kozla czy wioslarstwo moze sie z tym rownac to pozostaje mu jedynie wybrac sie do najblizszego zakladu psychiatrycznego. No ale oczywiscie zawsze sie musi znalezc madrala ktory na przekor wszyskim powie nie , argumentujac to tak beznadziejnie jak nasza forumowa brac. A teraz idzcie pofikac koziolki i powioslowac...

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    najbardziej znanym i co za tym idzie, najlepszym polskim sportowcem.
    Najbardziej znany i najlepszy chyba jednak to nie to samo.
    Andrzej Gołota jest znanym bokserem...

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    jak ten przytoczony przezemnie matolek. Taka jest prawda ze Kubica jest teraz najbardziej rozpoznawalnym Polskim sportowcem.
    Matołek to możesz mówić do swoich kolegów z piaskownicy .To był plebiscyt na najlepszego sportowca Polski a nie na najbardziej rozpoznawalnego.Jak tego nie rozumiesz to wróć do szkoły bo podejrzewam ,ze nawet matury nie posiadasz z takim płytkim myśleniem...

    przeczytaj tego posta może zrozumiesz choć wątpie

    Najbardziej znany i najlepszy chyba jednak to nie to samo.
    Andrzej Gołota jest znanym bokserem...

    Pozatym

    No ale oczywiscie zawsze sie musi znalezc madrala ktory na przekor wszyskim powie nie
    To musisz walczyc z 90% tego forum bo wiekszosc jest na nie ale widac i wzrok niedomaga u Ciebie.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Kubica mieszka we Włoszech, ma wi±ż±ce kontrakty reklamowe ze sponsorami, relacje z F1 kupił Polsat - więc po co miał przyjeżdżać na finał drugorzędnego (z jego punktu widzenia) plebiscytu organizowanego przez TVP ? Tłumaczenie Kurzajewskiego ("niekorzystne warunki pogodowe nie pozwoliły przybyć Robertowi na Galę") zabrzmiało ¶miesznie, choć pewnie niektórzy uwierzyli.

    Pewnie spora czę¶ć osób się ze mn± nie zgodzi, ale tak od siebie skrytykuję całe wydarzenie. Za co?

    Minusy:
    * za towarzystwo wzajemnej adoracji (Kurzajewski zapowiada P.Babiarza jak gwiazdę, która będzie wręczać statuetkę - przypuszczam, że w kolejnej edycji będzie na odwrót i tutaj macie odpowied¼ na pytanie sk±d się bior± polscy celebrities "znani z tego, że s± znani");
    * za robienie z ludzi w balona (zaproszona została tylko dziesi±tka: co z osobami, które głosowały na sportowców spoza dwudziestki, skoro sportowcy z miejsc 11-20 wiedzieli już przynajmniej z tydzień wcze¶niej, że mog± sobie zostać w domu?) - chyba, że były jakie¶ inne zasady, bo nie ¶ledziłem cały czas, wtedy poprawcie;
    * za sztuczne rozci±ganie czasu programu a la TVN (cokolwiek sensownego działo się tylko przez ostatnie 30 min programu, wczesniejsze 1,5h zapełnione zapychaczami);
    * jeszcze raz za towarzystwo wzajemnej adoracji (na sali Czerkawski - nie miał za co dostać nagrody, to dostał za całokształt ;) ; Lang i och-achy o TdP - nie dyskredytuję ich osi±gnięć, tylko nie podoba mi się polityka TVP...);
    * za lansowanego na siłę Kurzajewskiego (m.in. pomruk niezadowolenia w¶ród widowni po komentarzu po zbyt długiej przemowie: "Ogl±dali państwo wieczór z Tomaszem Gollobem").

    Plusy:
    * ogólnie sportowcy ładnie się spisali, mamy kilka wyra¼nych osobowo¶ci;
    * Malicki & company - za kolejne umiejętne wpasowanie się w konwencję. Jeden z nielicznych ja¶niejszych punktów wieczoru :)
    * Gollob - dobra przemowa, nieoczekiwanie wspomniał o "dr ¦laku" i Unii Tarnów, było dużo żużlowych akcentów :)
    * Szpaku - humorystycznie: "Witam państwa, witam telewidzów i witam Leo Beenhakkera" :D

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    więc po co miał przyjeżdżać na finał drugorzędnego (z jego punktu widzenia) plebiscytu organizowanego przez TVP ?
    Pierwsza edycja plebiscytu była w 1926 roku i trwa do dziś z przerwą na II wojnę światową, zatem dlaczego Robert miałby sądzić, że to konkurs drugorzędny?
    W takim razie który plebiscyt w Polsce jest pierwszorzędny?
    Organizatorzy to "Przegląd Sportowy" i "TVP".

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz. Ty musiałbyś wszystko trenować, a mi wystarcza odrobina wyobraźni.
    Aha czyli wystarczy trochę wyobraźni żeby jezdzić tak jak Kubica :D

    Na dzień dzisiejszy Kubica jest najbardziej popularnym sportowcem i dlatego wygrał. Popatrzcie na osobę Adama Małysza, ile razy to już wygrywał zawody, zdobywał złoto
    i co ? jeden słabszy sezon i nie ma go nawet w pierwszej 10 pomimo tylu medali zdobytych dla Polski.

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Pierwsza edycja plebiscytu była w 1926 roku i trwa do dziś z przerwą na II wojnę światową, zatem dlaczego Robert miałby sądzić, że to konkurs drugorzędny?
    W takim razie który plebiscyt w Polsce jest pierwszorzędny?
    Organizatorzy to "Przegląd Sportowy" i "TVP".
    Dla Kubicy w pierwszym rzędzie stoj± np. nagrody sponsorów (BMW, Petronas, Intel, Sauber, Dell, CreditSuisse, Bridgestone), nagrody F1 i np. prestiżowe w branży Trofeo Lorenzo Bandini.

    Dlatego ogl±damy sesje zdjęciowe Kubicy np. z czapk± kucharsk± na głowie przy garnku ze spaghetti a nie z warszawskiego teatru na wręczeniu prestiżowej nagrody w Polsce :)
    http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...edl_z_BMW.html

    Nie wróc± już dawne lata, komercji dookoła coraz więcej :/

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    z czapk± kucharsk± na głowie przy garnku ze spaghetti

    Zgoda.


    Jeśli akurat 3 stycznia 2009 w godzinach wieczornych miał sesję fotograficzną z czapką kucharską na głowie przy garnku ze spaghetti, to jego nieobecność dla gali wręczenia polskiej nagrody dla najlepszego polskiego sportowca roku 2008 jest w pełni usprawiedliwiona.



  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Matołek to możesz mówić do swoich kolegów z piaskownicy .To był plebiscyt na najlepszego sportowca Polski a nie na najbardziej rozpoznawalnego.Jak tego nie rozumiesz to wróć do szkoły bo podejrzewam ,ze nawet matury nie posiadasz z takim płytkim myśleniem...
    to jak kolego wybierzesz najlepszego ?? Co posadzisz Golloba w F1, a Kubice na zuzlowce i porownasz czasy ?? Nierozumiem wedlug jakich kryteriow uwazacie ze jeden jest lepszy od drugiego ?? Bo popularnosc jest w miare do wyliczenia, ale to ze jeden jest lepszy od drugiego ?? Powiedz mi szybko kolego kto jest lepszy, Gollob, Blanik, Kubica czy wioslarze ?? Jedni startuja w niszowych konkurencjach uprawianych przez garstke ludzi ktorzy nie wykazali sie w tych popularniejszych. Druga sprawa to jak porownasz dwa skoki blanika do kilku godzin spedzonych na torze przez Kubice ?? Nie mozna ustalic kto jest najlepszym, mozna ustalic jedynie ktory sporowiec sprawil najwiecej radochy. Bezwatpienia jest nim Kubica. Jestem fanem zuzla, ale stawianie Golloba nad Kubica jest wyjatkowo nieobiektywne. Choc sam na Tomka wyslalem glos, zrobilem to tylko dlatego zeby pokonal szpadzistow, wioslarzy czy innych rowerzystow. Napewno nie liczylem na to ze pokona najbardziej znanego sportowca z naszego kraju.

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Kubica póki co w F1 niewiele osiągnął (porównując go np do Małysza, który w skokach zdobył prawie wszystko, co było do zdobycia), a mimo to wygrał prestiżowy mimo wszystko Plebiscyt Przeglądu Sportowego.
    a fakt, że formułę ogląda co trzeci Polak nie miał żadnego znaczenia, w końcu Robert jest najlepszym polskim sportowcem, prawda?:P

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Kubica poki co niewiele osiagnal w F1 ?? buehehe , takie rzeczy to tylko w Bydloszczy... Podpowiem Ci kolego ze jadac na najslabszym bolidzie z czolowki zdobyl tyle samo punktow co 3 zawodnik. Na trzy turnieje przed koncem mial szanse byc mistrzem swiata. No rzeczywiscie, malusio...

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    faktycznie, miał szansę...;)

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    poczekam az bedziesz plakal ze Tomek nie byl IMS. (choc uwazam ze to wielka niesprawiedliwosc)

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    podejrzewam, że gdyby nawet został, to i tak nie wygrałby z Kubicą (przykładowo czwartym w generalce) w plebiscycie.

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Wracając do plebiscytu (balu) iGP .W wczorajszej sportowej niedzieli był wywiad z Blanikiem . Który powiedział ,że rozmawiał na balu z Tomkiem i on(Gollob) powiedział ze będzie jeszcze Mistrzem Świata . :P
    Teraz tak troszke żartobliwie .
    Jak myślicie Tomek był po kilku głębszych ? ,czy myślał i DMŚ ??:P

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jak to powiedzial Tomek na gali "dobrze sie prowadze". Zatem watpie zeby mowil do Blanika z jakimi kolwiek % we krwi. Nie dam sobie odciac reki za to, ale Tomek to CHYBA abstynent.
    pzdr

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie, nie bedzie - ktoz to wie...mysle ze wystarczy DOBRY sprzet i wszystko jest mozliwe :)

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    824
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Wracając do plebiscytu (balu) iGP .W wczorajszej sportowej niedzieli był wywiad z Blanikiem . Który powiedział ,że rozmawiał na balu z Tomkiem i on(Gollob) powiedział ze będzie jeszcze Mistrzem Świata . :P
    Teraz tak troszke żartobliwie .
    Jak myślicie Tomek był po kilku głębszych ? ,czy myślał i DMŚ ??:P
    Tomek nie pije alkoholu, więc coś na rzeczy musi być :)


    A co do Kubicy.
    Niesprawiedliwe to fakt. Ale odkąd sms-y i internet to kanały dzięki, którym można głosować na Najlepszego Sportowca, to nie ma co się dziwić wynikom.
    A pretensje do Kubicy, że go nie było bezsensowne.
    On ledwo co dostał wolne na święta w Polsce :)

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    A kto to jest Gollob

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bezsensowna dyskusja. To Polacy wybrali najlepszego, więc miejcie pretensje tylko do siebie. Mogliście więcej kuponów i smsów wysyłać na Golloba i byłoby inaczej. Czasem cała Polska się myli (wybory prezydenckie), ale tak zdecydowano. Jedynie można się przyczepić do wyboru 25 nominowanych.

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Wynik Kubicy nie jest zaskoczeniem. Było wokół niego najwięcej szumu i prezentuje bardzo prestiżową dyscyplinę sportu. Te dwa elementy uzupełniają nawet brak spektakularnego sukcesu na tle pozostałych. Podobnie było z Andrew Gołotą. W 1996 przegrał dwie najważniejsze walki, ale jak dobrze pamiętam był na pudle plebiscytu.

    okano1 - to już zdarta płyta :) Twoja listę przebojów zna już każdy :)

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Wynik Kubicy nie jest zaskoczeniem. Było wokół niego najwięcej szumu i prezentuje bardzo prestiżową dyscyplinę sportu. Te dwa elementy uzupełniają nawet brak spektakularnego sukcesu na tle pozostałych. Podobnie było z Andrew Gołotą. W 1996 przegrał dwie najważniejsze walki, ale jak dobrze pamiętam był na pudle plebiscytu.

    okano1 - to już zdarta płyta :) Twoja listę przebojów zna już każdy :)
    drozd nic zdartego

    Golloba i zuzel zna tylko garstka z 45 milionow ludzi.

    Ale widze ze do tego trzeba dorosnąc

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •