Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 144

Wątek: Plebiscyt Przeglądu Sportowego i TVP na sportowca roku.

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Akurat w żużlu nie ma takich dysproporcji pomiędzy sprzętem zawodników, szczególnie tych z górnej półki. Pedersen wygra na sprzęcie np Nichollsa i na odwrót. A w formule liczy się praktycznie tylko 3 zespoły, wsadź Kubicę do np Hondy. W sporcie powinien liczyć się zawodnik, nie to czym dysponuje.
    Gdyby był najlepszym kierowcą, to wygrałby mistrzostwa świata, a tu nie ma nawet medalu.
    Taaa...hehe. Widok Pedersena, jak na prostej wciąga resztę stawki...to najlepiej świadczy "o braku dużych dysproporcji sprzętowych". Szczególnie to,że na 5-kilometrowym okrążeniu różnice w czasach bolidów wynosić mogą małe części sekundy, świadczy o wielkich dysproporcjach. Najlepsze dowody, że to właśnie w F1 nie do końca liczy się sprzęt to Kovalainen i Heidfeld. Kovalainen w super bolidzie jeździł padakę, a Heidfeld przecież w takim samym bolidzie, jak Kubica (potem jak się okazało,nawet lepszym) często nie kwalifikował się do wyścigów.Ogólnie to śmieszy mnie ta teoria,ale szanuję to,że każdy ma swoje zdanie.

    A czemu ktoś ma nie krytykować Kubicy? Dla ciebie niedopuszczalne jest nazwanie go pajacem, ale Golloba juz można tak nazywać? Coś nie tak z logiką.
    Z żadnego konia nie spadłem, nie pisałem też nic o znajomości języków obcych. A jąkanie nie jest czymś z czego powinno się szydzić - fajnie, ze ty jesteś taki super wygadany (chociaż mnóstwo rzeczy nie rozumiesz).
    Możesz sobie go cenić za co chcesz, ja ci tego nie bronię, to czemu mi zabraniasz go nie lubić? Istnieje jakiś nakaz - kochajmy Kubice? Jeszcze długo nie, a potem wcale.

    Aluzja do bierek jest bez sensu, to jest plebiscyt na sportowca roku i tu liczą się osiągnięcia, a te Gollob miał zdecydowanie lepsze od kubicy. Tak samo jak chociażby mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a nawet mistrz świata w bierkach (jeśli takowy by był i była to dyscyplina sportowa). Nikt tu nie nazywa kubicy pajacem bo nie zdobył medalu, ale sportowców rozlicza się właśnie z nich, a tych u Kubicy brak.
    Właśnie aluzja do bierek ma jak najlepszy sens-ktoś już to wytłumaczył.Co do jąkania to nie jest fair, ale nie fair jest również czepianie się Kubicowego polskiego, który IMO jest na dobrym poziomie.A Golloba mogę nazwać większym pajacem, no chyba że Robert zacznie walić pięścią innych kierowców i gonić z kluczem innych ludzi.Ale to jest moje zdanie, które mam prawo mieć.

    Ale to nie jest plebiscyt na dyscyplinę sportową roku a na sportowca roku.
    Powiedz mistrzowi olimpijskiemu w rzucie dyskiem czy pchnięciu kulą - chłopie po co się wysilasz skoro, twój sport jest do bani. Nie jesteś sportowcem, twój tytuł jest, za przeproszeniem, gówno warty. On nie promował Polski?
    Spytaj Majewskiego ile potu wylał na treningach, ile ton podniósł na swoich barkach.
    I tak dla mnie brąz Golloba jest dużo więcej warty niż start Kubicy w F1.

    Ja zdania nie zmienię, a Kubica i formuła dla mnie osobiście może nie istnieć.
    No i właśnie w tym momencie przeczysz swojemu zdaniu,że aluzja do bierek jest bez sensu.Dalej już bez komentarza.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Slawek
    Ja zdania nie zmienię, a Kubica i formuła dla mnie osobiście może nie istnieć.
    Kiedyś miałem okazję rozmawiać z bratem mojego znajomego, w przerwie na papieroska między partiami pokera.
    Zeszło na temat zainteresowań, więc mówię, że jestem kibicem żużla, na to on, uwaga cytuję:
    "Żużel, to jest najgłupszy sport na świecie. Czterech debili jeździ w kółko."

    Tak mogą mówić osoby, które nigdy nie były na żużlu i znają ten sport z dziesięciosekundowej wstawki w Teleekspresie. To jest ich jedyne usprawieliwienie.

    Kiedyś będąc w Wielkiej Brytanii chciałem zobaczyć powtórkę bodaj DMŚ na żużlu. Idę do pubu i patrzę na tv a tam krykiet i kilkanaście osób. Pytam barmana, czy jest szansa na przełączenie na kanał gdzie jest DMŚ. On zdziwiony pyta: Jak to? Przecież jest krytkiet, mecz Anglia - Indie, piąty dzień rozgrywki!!!

    Ludzie w pubie przez pół dnia wgapieni w gościa co próbuje strącić piłeczką drewniany palik!!!

    Nie znam się na tym sporcie, ale być może gdybym poszedł na jakiś dobry mecz, to kto wie, może bym chociaż poznał reguły.

    Zatem Slawek, jeśli powiedzmy za namową Twoich znajomych (kibiców F1) poszedłbyś z nimi na takie jedno GP F1, może zmieniłbyś zdanie...

    Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Taaa...hehe. Widok Pedersena, jak na prostej wciąga resztę stawki...to najlepiej świadczy "o braku dużych dysproporcji sprzętowych". Szczególnie to,że na 5-kilometrowym okrążeniu różnice w czasach bolidów wynosić mogą małe części sekundy, świadczy o wielkich dysproporcjach. Najlepsze dowody, że to właśnie w F1 nie do końca liczy się sprzęt to Kovalainen i Heidfeld. Kovalainen w super bolidzie jeździł padakę, a Heidfeld przecież w takim samym bolidzie, jak Kubica (potem jak się okazało,nawet lepszym) często nie kwalifikował się do wyścigów.Ogólnie to śmieszy mnie ta teoria,ale szanuję to,że każdy ma swoje zdanie.
    Ty porównujesz Ferrari do Mclarena (dwa najlepsze auta) i twierdzisz, że nie ma dysproporcji. A porównaj sobie Ferrari z Hondą. To jakbyś w pchnięciu kulą dał zawodnikom kule o różnej wadze. A Pedersen w GP wcale nie miał takich przewag. Już pisałem wsadź Kubicę do hondy, zobaczymy ile jest wart.
    Żaden sport motorowy nie jest sprawiedliwy, ale w formule te dysproporcje są aż nadto widoczne. Czy w żużlu są mistrzostwa konstruktorów?



    No i właśnie w tym momencie przeczysz swojemu zdaniu,że aluzja do bierek jest bez sensu.Dalej już bez komentarza.
    W którym miejscu sobie zaprzeczyłem? Bo ja jakoś tego nie widzę. Stwierdziłem, że mistrz bierek powinien być wyżej od Kubicy, bo jest mistrzem, a nie czwartym. To nie ja usilnie wywyższam formule ponad wszystko bo to formula.



    kris

    Ja nigdzie nie napisałem, że żużel jest najlepszy, jest ale dla mnie (a przeczytaj sobie post Thengela). Tak samo napisałem, że dla mnie formuła jest bez sensu. Oczywiście są kibice różnych sportów, krykieta czy pływania synchronicznego i są również tacy, którzy są strasznie przeciwko np. żużlowi.

    Mnie formuła straaaaasznie nudzi, z resztą tak jest praktycznie z każdym sportem, w którym nie można śledzić cały czas sytuacji na bieżąco np. spróbuj oglądnąć kolarstwo na żywo i cały czas być na bieżąco :)

    Więc nie. Nie zmienię zdania co do formuły i nikt mnie nie namówi żeby tam pójść, no chyba żeby pooglądać hostessy :)

    Nie mówię nie krykietowi, nie znam zasad, nie znam sportu, ale mistrz krykieta 2008 (chociaż chyba nie może być mistrza indywidualnego) może być w plebiscycie przed Kubicą, a dla niektórych jest to nie do przyjęcia. No przecież to kierowca formuły 1
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Z resztą na temat Otylii też mam swoje zdanie, ale wole je zatrzymać chyba jednak dla siebie :)
    To chyba zdanie mamy podobne. :P

    No ale dzieci neo glosuja..
    Na 14 pozycji zloci medalisci olimpijscy, dramat.
    Takie czasy... Wygrywają Kubice, Citki i inne wynalazki. Dziś sukces sportowy to towar na którym się zarabia. Kogo obchodzą jakieś tam igrzyska. Nie ma logo Coca-coli, Grupy Lotos :P i szczerzącej się Vicki Beckham.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Nie mówię nie krykietowi, nie znam zasad, nie znam sportu, ale mistrz krykieta 2008 (chociaż chyba nie może być mistrza indywidualnego) może być w plebiscycie przed Kubicą, a dla niektórych jest to nie do przyjęcia. No przecież to kierowca formuły 1
    I to jest sedno sprawy-ja mam swoje zdanie, ktoś inny ma swoje zdanie-nikt nikogo nie przekona. EOT

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Wygrywają Kubice, Citki i inne wynalazki. Dziś sukces sportowy to towar na którym się zarabia.
    Taki konkurs równie można nazwać "Najbardziej medialny sportowiec roku"

    Co do sukcesu sportowego jako towaru.

    Przypomniała mi się pewna scena z Wołgą przed stadionem:
    - Grundole!!! Skombinujcie jakiś towar.
    - Jaka ma być?
    - Jakiś drobny cymes...

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach


    :( :( :(

    Thengel Ty też :(
    Nie ma Boga, wiec o kotka sie nie boj...

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach

    Cząstkowe wyniki I etapu plebiscytu (stan na 18.12.2008, na godz. 15:00; )

    1. Robert Kubica (57 848 głosów) 12,37%
    2. Leszek Blanik (30 772 głosy) 6,58%
    3. Tomasz Majewski (29 835 głosów) 6,38%
    4. Tomasz Sikora (29 318 głosów) 6,27%
    5. Agnieszka Radwańska (25 487 głosów) 5,45%
    6. Szymon Kołecki (24 906 głosów) 5,32%
    7. Jakub Błaszczykowski (23 559 głosów) 5,04%
    8. Tomasz Adamek (23 388 głosów) 5,00%
    9. Maja Włoszczowska (19 044 głosy) 4,07%
    10. Artur Boruc (18 418 głosów) 3,94%
    11. Mariusz Pudzianowski (17 537 głosów) 3,75%
    12. Mariusz Wlazły (16 993 głosy) 3,63%
    13. Justyna Kowalczyk (16 947 głosów) 3,62%
    14. Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Adam Korol, Konrad Wasielewski (14 224 głosy) 3,04%
    15. Tomasz Gollob (13 801 głosów) 2,95%
    16. Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski (10 457 głosów) 2,24%



    http://sport.onet.pl/0,1271299,1883499,wiadomosc.html

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to do roboty !!! Glosowac !!! Roznica wynosi tylko 17.000 ;)

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://sport.onet.pl/0,1271299,1885750,wiadomosc.html
    Teraz macie okazję głosować na Tomka :)


  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    numery SMS będą podane przez TVP 27 XII

    Miejmy nadzieję że Tomasz nie znajdzie się poza 20, która zostanie tego dnia ogłoszona i będzie wtedy można na niego głosować. Szczegóły i materiały wideo z Gollobem poznamy na stronie http://www.tvp.pl/sport/magazyny-spo...lski-2008-roku
    ...ale dopiero 27 XII

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie podniecaj sie tak bardzo :/

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIEPRAWDA!!!!

    Będzie można głosować tylko na Golloba, dlatego że od 27 grudnia zaczyna się grugi etap konkursu w którym głosujesz tylko SMS. Na stronie http://www.tvp.pl/sport/magazyny-spo...lski-2008-roku będzie podany numer SMS i tylko na jednego sportowca tak będzie można głosować. Finałową 20 ogłoszą niebawem, mam nadzieję że trafi tam Tomasz G

    dobrze byloby gdyby kazda grupa kibicowska zze wszystkich osrodkow zuzlowych w kraju podjela stosowne wpisy na forach internetowych. Moze ktos przyblizyc jak wygladaly miejsca Tomka w ppoprzednich plebiscytach???

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gollob w finałowej 20 74. Plebiscytu!

    No i proszę bardzo można już głosować na Tomasza Golloba. Dziś w Sportowej Niedzieli ogłoszoną finałową 20 kandydatów w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i TVP. Teraz będzie głosowanie sms. Numery i inne pierdołki (wideo) na stronie http://tvp.pl/sport sylwetki: http://tvp.pl/sport/magazyny-sportow...lski-2008-roku[b]

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie zalowac tych 3 zlociszow :)

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej browca wypić niż na cieniasa głosować;)

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    www.mistrzowiesportu.pl
    Tomek pierwszym liderem plebiscytu, oby tak dalej. A teraz smski o tresci 7 na numer 7398 i glosujemy :)

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Lubie F1, ale jeśli wygra Kubica to się załamie. Jest wielu świetnych sportowców w tym roku, z mało docenianych w Polsce dyscyplin, a wygrać ma kierowca który wsiada do odpicowanego bolidu i narzeka że jest za wolny, a o wygranej decyduje ilość benzyny i strategia tankowania? Czas docenić ludzi którzy pracują nad swoim ciałem całe życie żeby osiągnąć w sporcie sukces, mimo wszystko, tak jak robili to i robią np. Leszek Blanik czy Paweł Małachowski. Oczywiście w pierwszej kolejności moje głosy, bo nie jeden, uzyskał Tomek Gollob, bo mam nadzieje zobaczyć żużlowca w TOP10, oby jak najwyżej, bo przez długie lata później może się to już nie zdarzyć.

    pzdr.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnie zdanie - swiete slowa :(

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    F1 jest nudna niemiłosiernie, ale prestiżowa i popularna. W sumie więcej się o niej gada niż się ją ogląda, więc myślę, że Kubica będzie wysoko. Pseudosport, ale trzeba uwzględnić to, że Kubica sławi nasz kraj. W przeciwieństwie do żużla, bo żużel nie jest rozpoznawalny ani prestiżowy na świecie. Sam nie głosowałem, ale typuje dzisiaj taki wynik:

    1. Majewski
    2. Kubica
    3. Blanik
    4. wioślarze ci złoci - tak mi się wydaje, tylko jak 4 gości może być traktowanych jako jeden sportowiec :D
    5. Maja Włoszczowska
    6. Tomasz Adamek (kolejny sport gdzie liczy się tylko komercja)
    7. Szymon Kołecki
    8. Agnieszka Radwańska
    9. szermierze - to co przy punkcie 4.
    10. Piotr Małachowski - choć mam poważne wątpliwości...

    Ogólnie stawka bardzo wyrównana, w poprzednich latach było oczywiste Jędrzejczak, wcześniej Małysz, a jak wygrywał Gollob to chyba nie było innych sukcesów. ;) Gdyby nie rok Olimpijski Gollob czy Błaszczykowski mieliby dużo wieksze szanse, możliwe że ktoś z zimowych się załapie - Sikora albo Kowalczyk, naprawdę wszystko może się zdarzyć, skoro na wstępie odpadły srebrne medalistki.

    Drużyna roku tu bezkonkurencyjnie wygrał Lech, paradoks bo było Euro, były 3 zespoły na Igrzyskach, należało im się!

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Wg mnie Gollob w 10 będzie na bank.

    Jeśli się jeszcze kibice żużla zmobilizują to 5 miejsce jest w zasięgu, ale to tylko przy pełnej mobilizacji żużlowego 'elektoratu'. SMSy bedzie można wysyłać w trakcie gali, także komy w dłoń!

    7 pod nr 7398

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    T. Gollob wygrał ten plebiscyt w 1999, kiedy zdobył srebro IMŚ. Tym razem jest brąz. Cóż, liczę na jakieś 7 miejsce. Ewentualna wygrana w plebiscycie dopiero po złocie...

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    siodmy :)

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Przemówienie pierdyknął, że hej, jakby Oscara odbierał za całokształt twórczości...



    ...ale, że siódmy, to nie tak źle... jak na brąz akurat.


    ps. uff, że był bez bidonu...

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Niech ktos teraz nazwie Tomasza troglodyta...

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po tym przemówieniu widze, że Tomek ma jeszcze sporo motywacji by dalej się ścigać

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chociaz tyle :))) Choc mysle, ze niewielu kibiców ZUZLA zaglosowalo...

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kubica wygrał:D;p

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Chociaz tyle :))) Choc mysle, ze niewielu kibiców ZUZLA zaglosowalo...
    hmm spoko ja zorganizowałem 7 głosów ;)

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe dlaczego nie było zwycięzcy na gali;p

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez kilka :)
    Pozdro :)
    Dlatego zal....
    Swoją drogą Kubica :/

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie było go bo olewa to wszystko

    nie lubie faceta ;)

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    ciekawe dlaczego nie było zwycięzcy na gali;p
    Był pewny, że nie będzie go w dziesiątce i odpuścił sobie...

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe dlaczego nie było zwycięzcy na gali;p
    Był pewny, że nie będzie go w dziesiątce i odpuścił sobie...
    Hehe...
    Swoja droga na WP wyniki byly juz dawno....

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    T. Gollob wygrał ten plebiscyt w 1999, kiedy zdobył srebro IMŚ.
    Konkurenci zgoła inni, także nie ma porównania. Nigdy nie głosuje w tego typu plebiscytach, ale zawsze cieszy, że żużlowiec znalazł się w 10. W roku IO i reprezentując dyscyplinę podobnie jak wiele innych, mało goszczącą w mediach.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Kubica wygrał:D;p
    czyli sporty motorowe gora :)
    zwyciezyl Robert (4 w klasyfikacji koncowej F1)
    Tomek siodmy
    majac na uwadze, ze 2008 byl rokiem olimpijskim...
    w 10 zabraklo reprezentanta "kopanej"...
    (Lech sie nie liczy :P )

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    T. Gollob wygrał ten plebiscyt w 1999, kiedy zdobył srebro IMŚ.
    Konkurenci zgoła inni, także nie ma porównania. Nigdy nie głosuje w tego typu plebiscytach, ale zawsze cieszy, że żużlowiec znalazł się w 10. W roku IO i reprezentując dyscyplinę podobnie jak wiele innych, mało goszczącą w mediach.
    No wlasnie...cieszy ale nie glosuje :/

  39. Powrót do góry    #84
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Kubicy nie było bo ma w dupie Polskę i Polaków. Bo jak to można inaczej wytłumaczyć? Rozumiem gdyby był w sezonie. Ale było nie było, to w Polsce bardzo prestiżowy konkurs. Wyniki plebiscytu kuriozalne. Od zwycięzcy zaczynając. Blanik przed Majewskim to też nieporozumienie, biorąc pod uwagę kto w jakim stylu wygrywał.

    Miejsce dla Tomasza przyzwoite i generalnie adekwatne do sukcesów. Ale akurat Kubicę powinien wyprzedzić - obiektywnie bije go na głowę wynikami, długowiecznością, a dyscyplina nieporównywalnie trudniejsza. Uważam, że Kubica powinien przegrać też z Radwańską. Podobne osiągnięcia, a dyscyplina bardziej popularna i też nieporównywalnie trudniejsza. Trochę śmieszne, ale co zrobić - w końcu "To tutaj Asa zabija Król". Liczyłem, że Tomek będzie też przed Włoszczowską, ale tu nie mam jakichś pretensji.

    Taki Vettel(klasa Kubicy) nie jest chyba najlepszym sportowcem Niemiec AD 2008?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #85
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2003
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystlko luzik ale to gadanie Tomka o sponsorach i to ze jakim mentorem i super prezesem nie jest Komarnicki to juz wedlug mnie troche niesmaczne bo nie lubie CUKRU!!!!Ale to moje zdanie subiektywne

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Miejsce Golloba dobre, ciesze się że znalazł się w dziesiątce, na dodatek w roku Olimpijskim. Jak rabnie medal w przyszłym roku to będzie wyżej. Bardzo żaluje jednak że Majewski, Blanik czy nawet Gollob byli pod Kubicą. Nie mam do niego absolutnie nic, ale nie znalazł się nawet na podium - inni osiągneli znacznie więcej, a tu wygrała komercja. Cóż. Bezmyślność narodu?

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buszmen No nie zle teraz porównałeś Niemcy do Polski ;] Tylko zobacz że Niemcy mają 3 razy więcej boisk dla młodych, 3 razy więcej obiektów do trenowania dla młodych, 3 razy lepsze warunki ;] a ty tu piszesz o jakimś Vettelu którego połowa Niemiec pewnie nie zna bo mają lepszych sportowców ;]
    Tak czy siak podium powinno wyglądać tak:
    1.Majewski
    2.Kajakarze
    3.Blanik

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Taki Vettel(klasa Kubicy) nie jest chyba najlepszym sportowcem Niemiec AD 2008?
    Vettel był 5. spośród mężczyzn, ale trzeba nadmienić, że głosowali dziennikarze niemieccy. Inna sprawa, że głosowanie przez publikę zawsze będzie konkursem popularności a nie klasy sportowej. Gollob uprawia zaściankowy w skali światowej sport, więc i wynik do tego adekwatny. A co do trudności dyscypliny, to ile godzin przejeździłeś na motorze żużlowym, a ile bolidem Formuły 1? No i zakładam, że grałeś w tenisa parę lat, bo jednak porównanie skali trudności masz ;D .
    Ja takiego porównania nie mam, więc swojej opinii na temat ten wyrażać nie będę.

  44. Powrót do góry    #89
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Widzisz. Ty musiałbyś wszystko trenować, a mi wystarcza odrobina wyobraźni. Jakby Kubica wylądował gdzieś pod koniec dziesiątki, byłoby okej(jak Vettel: 5 miejsce niespecjalnie różni się od 8). Wygrana to trochę inna sprawa, bo chyba każdy wie, że tak naprawdę to ten plebiscyt składa się ze zwycięzcy, z czołowej 10, a reszta to przegrani.

    Pikej: My też mamy lepszych sportowców od Kubicy. Najlepszy przykład to Tomek Gollob. I wiecie co? Jarek Hampel klasą sportową wiele mu nie ustępuje :) A i srebrny medal na piersi w mistrzostwach świata wywalczył.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Głupie gadanie, ten plebiscyt zawsze wzbudzał wątpliwości. Należy przejść po ogłoszeniu wyników do porządku dziennego, a nie roztrząsać dlaczego Blanik jest wyżej od Majewskiego, bądź skąd zwycięstwo Kubicy. Zarówno Leszek jak i Tomek zwyciężyli w trudnych i mało popularnych (uprawianych) u nas konkurencjach. Ich wyniki wcale nie były w finale rewelacyjne, więc jakie miary tu przyjąć?. Do tego Blanik w 10 już bywał. Robert przez cały rok był obecny w telewizji. Oglądałem jeśli to było możliwe wszystkie treningi, kwalifikacje i wyścigi. Przez wiele poprzednich lat tylko te ostatnie :). Doszedł do F1 bez takiego wsparcia, jakie ma wielu kierowców. Nie stał za nim żaden wielki sponsor, żadna znacząca federacja. Jego dyscyplinę przez ostatni rok rozkładano na czynniki pierwsze, zdobył wielką popularność licząc się w prestiżowej konkurencji. A w tym plebiscycie decyduję właśnie popularność. Bo dlaczego Gollob, a nie inni medaliści IO, którzy znaleźli się poza 10. Gdyby decydowali dziennikarze sportowi być może wynik byłby całkiem inny.

    http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...rzy,1232126,19

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •