Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 119

Wątek: KM Ostrów 2008 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    13-02-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KM Ostrów 2008 - wątek klubowy

    Sezon na torze zakończony. Poza torem, niestety, trwa dalej, i nie zanosi się, by szybko się zakończył.Co dalej z Klubem Motorowym Ostrów ?

    Mówi się o degradacji Ostrowa do drugiej ligi, więcej informacji w tym temacie mamy poznać we wtorek.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnym wątkiem wydaje się jedynie skład na przyszły sezon w pierwszej lidze z aktualnego ma pozostać jedynie Peter Karlsson i Daniel King.
    Pytanie czy on będzie chciał zostać ?
    Zostało mi kilka spotkań w Anglii. Gdy definitywnie zakończę sezon, usiądę i na spokojnie przeanalizuję wszystkie oferty. Miałem nadzieję, że awansujemy do Ekstraligi, wtedy na 100 % zostałbym w Ostrowie. Na razie czekam na koniec sezonu. Nie ma dla mnie różnicy, czy startuję w I lidze czy w Ekstralidze.
    za sf.pl

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mieijmy nadzieje ze sie wszystko ulozy dla waszego klubu. wazne zeby ten sezon przetrwac. ja bym proponowal tak sklad:
    1.Jankes
    2.Szczepaniak
    3.Węgrzyk
    4.screan
    5.zorro
    6. z leszna np houguard(nie wiem dokladnie jak sie pisze)
    7.jakis wychowanek.

    mysle ze ten sklad wzupelnosci by starczyl na utrzymanie. pozdrowienia od KANI GOSTYŃ

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Info ze sportowychf

    Harris zmieni barwy klubowe? Ostrów najbliższy pozyskania Anglika!

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=229729


  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    mieijmy nadzieje ze sie wszystko ulozy dla waszego klubu. wazne zeby ten sezon przetrwac. ja bym proponowal tak sklad:
    1.Jankes
    2.Szczepaniak
    3.Węgrzyk
    4.screan
    5.zorro
    6. z leszna np houguard(nie wiem dokladnie jak sie pisze)
    7.jakis wychowanek.

    mysle ze ten sklad wzupelnosci by starczyl na utrzymanie. pozdrowienia od KANI GOSTYŃ

    Jak się pisze Screen też za bardzo nie wiesz

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyskusja o składzie i o czymkolwiek nie ma sensu, gdyż prawdopodobnie klub został wywalony ze struktur związku.

    Taka wstępna decyzja zapadła ponoć na dzisiejszym tajnym spotkaniu PZM.

    ps Pewnie czekają na łapówkę do przyszłej soboty :)


  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby nie to PRAWDOPODOBNIE i PONOĆ to moze wnioslbys cos do tematu. A ja napisze, ze ponoc nie. Komuchy z pezetmlotu mysla o innej karze.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Jak udało nam się dowiedzieć, drużynę z Ostrowa może spotkać ostrzejsza kara. Prezes Polskiego Związku Motorowego - Andrzej Witkowski zaproponował, aby nałożyć na klub karę finansową w wysokości 400.000 zł i odjąć na starcie rozgrywek I ligi 10 punktów. Drużyna ostrowska ma czas do 16 listopada na ustosunkowanie się do propozycji PZMot. Jeżeli KM Ostrów nie przyjmie proponowanej kary, to sprawa trafi do Trybunału Arbitrażowego, który zgodnie z obowiązującymi przepisami, może nawet wykluczyć ostrowski klub ze struktur związkowych.
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=230161

    Teraz już jakiś większy konkret niż propozycja GKSŻ, która była raczej śmieszna. W takiej sytuacji ostrowskiemu klubowi lepiej będzie zaproponować start od drugiej ligi bo z -10 punktami nie powalczą. Korupcję trzeba karać dotkliwie, szkoda tylko kibiców z Ostrowa. No ale co zrobić, inaczej się nie da.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Jak udało nam się dowiedzieć, drużynę z Ostrowa może spotkać ostrzejsza kara. Prezes Polskiego Związku Motorowego - Andrzej Witkowski zaproponował, aby nałożyć na klub karę finansową w wysokości 400.000 zł i odjąć na starcie rozgrywek I ligi 10 punktów. Drużyna ostrowska ma czas do 16 listopada na ustosunkowanie się do propozycji PZMot. Jeżeli KM Ostrów nie przyjmie proponowanej kary, to sprawa trafi do Trybunału Arbitrażowego, który zgodnie z obowiązującymi przepisami, może nawet wykluczyć ostrowski klub ze struktur związkowych.
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=230161

    Teraz już jakiś większy konkret niż propozycja GKSŻ, która była raczej śmieszna. W takiej sytuacji ostrowskiemu klubowi lepiej będzie zaproponować start od drugiej ligi bo z -10 punktami nie powalczą. Korupcję trzeba karać dotkliwie, szkoda tylko kibiców z Ostrowa. No ale co zrobić, inaczej się nie da.
    cos mi sie wydaje ze jak OSTRÓW zostanie w 1 lidze to KARLSON wróci na stare śmieci , no ale jak to Władek powiedział ze są po słowie to chyba wie co mówi :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karę 200 tysiecy i 6 minusowych pkt moznaby ostatecznie przyjąć.Ale na propozycje 400 tysiecy i -10 pkt Stefanski powinien na Witkowskiego wypiąć wiadomą część ciała i startować na czysto w drugiej lidze,ale jednoczesnie zapowiedziec,że w przypadku uniewinnienia Łyczywka i Kędziory będzie szukał sprawiedliwosci nawet w instytucjach UE jesli zajdzie taka potrzeba.Bo w przypadku wyroków uniewinniajacych za co ta kara?Za spekulacje prasowe?Wogóle na przyszłość takie sprawy moim zdaniem powinny być rozstrzygane w ten sposob,że w razie pojawienia sie takich podejrzeń GKSŻ powinna wychodzić z propozycja kary,a klub miałby dwa wyjścia.Albo przyjąć karę bez względu na pózniejszy rozwój wypadków.Albo ją odrzucić,a wtedy Związek czeka na wyrok Sądu i w razie wyroku skazującego orzeka najsurowszą z możliwych kar.
    I nie wiem czemu tak długo zwleka sie z podjęciem decyzji.Przeciez Harris i Gomólski[a mówiło sie również o Crumpie,Holcie,Walasku,Karlssonie i innych]nie będą czekać w nieskonczoność.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje się że KM Ostrów po ciężkiej ,,chorobie" wraca do gry w wielkim stylu.Jutro konferencja prasowa wiele się wyjaśni poznamy lidera drużyny oraz lidera krajowego bo na takiego bedzie kreowany ten zawodnik choć nie będzie występował pod nr 9 ani 11. Wielu pewnie się zdziwi ale te nazwiska plus grono tych zawodników którzy chcą występować w KM Ostrów jest spore a i nzawiska które przewijają się przez klub w Ostrowie to uznane firmy.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ty chłopie już nie pij - nie dość że głupoty piszesz :D to jeszcze łapa Ci się strasznie trzęsie! :P
    Ja uważam, że karaz 400 tyś. i -6pkt. nie jest jakąś wygórowaną. Klub powinna spotkać kara najsurowsza - pod warunkiem, że udowodniony zostanie fakt usiłowania przekupstwa! W taki sposób podobnego postępowanie nie wytępimy, ale to tylko moje zdanie! :P

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz pewne: Bomber, Gomolski, King, Risager ...
    Robi sie ciekawie ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowni Ostrowiacy, po tym ciężkim okresie na naszym podwórku zaświeciło słoneczko

    Życze tego innym kibicom ( szczególnie tym z Tarnowa)


  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak jak pisałem poznaliśmy lidera drużyny oraz moim zdaniem lidera krajowego bo z tego co się dowiedziałem Adrian będzie dysponował sprzętem porównywalnym z zawodnikami GP a tego mu cały czas brakowało teraz czekamy na następnej na której kibice przekonają się że KM Ostrów wstaje z kolan i kroczy ku esktralidze
    ciekawy skład szykuje się w Ostrowie
    tak więc trochę zabawy
    9 - Ch.Harris
    10 - Edward Kenett (Michał Szczepaniak)
    11 - Tomasz Gapinski(Dawid Ruud)
    12 - Mikael Max
    13 - Peter Karlsson (Lukas Dryml opcja rezerwowa)
    14 - Morten Rissager
    15 - Sebastian Brucheiser
    16 ---Adrian Gomólski-----

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    martinn ja mam już dosyć panów L i B i będe wolał jak w składzie będzie sie pojawiał Emil

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pojadą najlepsi jateż mam dośc tych Panów ale ten sezon to będzie sezon brucheisera ! Przekonasz się

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No tak jak pisałem poznaliśmy lidera drużyny oraz moim zdaniem lidera krajowego bo z tego co się dowiedziałem Adrian będzie dysponował sprzętem porównywalnym z zawodnikami GP a tego mu cały czas brakowało teraz czekamy na następnej na której kibice przekonają się że KM Ostrów wstaje z kolan i kroczy ku esktralidze
    Z calym szacunkiem, ale nie przesadzajmy. Oczywiscie zycze Adrianowi wszystkiego naj bo poza torem to calkiem spoko koles (troche szkoda ze z jazda fair-play na bakier. Sprzet z GP? Jasne ;). No chyba ze zalozymy ze tacy zawodnicy jak Ulamek, Walasek, Protasiewicz, Kolodziej itd. mowiac o super sprzecie z GP, wcale nie klamia.
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście że nie musisz wierzyć przekonasz się w sezonie 2008 na jakim sprzęcie pojedzie Adik pewni ludzie w Ostrowie już to zabezpieczyli a co do rzeczy niemożliwych cóż tydzień temu byliśmy w 2 lidze dziś zakontraktowaliśmy zawodnika nr 1 pierwszej ligi ale to dobrze różnież dla Gdańska powalczymy o tą ekstraligę tak jak w tym sezonie te dwa mecze w Ostrowie z Gdańskiem to były wielkie widowiska !

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Oczywiście że nie musisz wierzyć przekonasz się w sezonie 2008 na jakim sprzęcie pojedzie Adik pewni ludzie w Ostrowie już to zabezpieczyli a co do rzeczy niemożliwych cóż tydzień temu byliśmy w 2 lidze dziś zakontraktowaliśmy zawodnika nr 1 pierwszej ligi ale to dobrze różnież dla Gdańska powalczymy o tą ekstraligę tak jak w tym sezonie te dwa mecze w Ostrowie z Gdańskiem to były wielkie widowiska !
    I tego wlasnie Wam zycze! Dla mnie jestescie ekipa, ktora zasluzyla poprostu na ekstralige. W zblizajacym siesezonie zycze Wam drugiego miejsca (za Wybrzezezem;) ). 3 lata pod rzad ocieracie sie o elite, ale zawsze brakuje kropki nad "i". Mysle ze w tym roku zabraklo Loramskiego. Oby w nastepnym sezonie bylo OK. Klub jest b.dobrze zorganizowany, a ze przytrafila sie Wam ta przygoda z korupcja... no trudno, kare dostaliscie i napewno wiecej sie to nie powtorzy.

    Gomolski to poki co nie tylko brak sprzetu, ale i umiejetnosci i talentu na zostanie liderem druzyny nawet w 1 lidze. Za jakies 10 miesiecy przekonamy sie kto ma dzisiaj racje;).
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A więc do zobaczenia na stadionie pojedynki Harris - Pederssen czy Gomólski - Chrzanowski będą z pewnością ozdobą 1 ligi

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... ten sezon to będzie sezon brucheisera ! Przekonasz się
    Kurde, od dwoch lat ma byc sezon Bruchaisera ... coz takiego wydarzy sie w tym roku ze wlasnie to nastapi ? Liberski tez mial miec sezon swojego zycia ... przeszedl na kontrakt zawodowy i .... dupa blada.
    Od Emila nikt nie oczekuje ze bedzie juniorem z pierwszej trojki 1 ligi, ale ten chlopak ma talent. Dlaczego kolejny rok mamy stawiac na ludzi, ktorzy sie nie sprawdzili? Dlaczego mamy blokowac miejsce mlodym, perspektywistycznym zawodnikom ? Zycze Sebastianowi i Marcinowi jak nalepiej, ale sorry, mieli swoja szanse, nie wykorzystali jej. To tak samo jak w skokach narciarskich, jak widze nieloty typu Mateja, Tajner to mnie krew zalewa ... a mamy przeciez utalentowanych mlodzikow.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Umiejętności Panów L i B są powszechnie znane.
    Nasunęła mi się myśl: LB oznacza przecież Leżenie Bykiem!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowi zawodnicy w Ostrowie

    Kylmaekorpi i Nermark w Ostrowie

    http://www.km.osw.pl/news.php?newsid=2691



  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ales i Lukas Dryml w Ostrowie. Jutro oficjalne info.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Rzeczywiście jeśli skompletujecie skłąd z Harrisem i Drymlami to w sposób jednoznaczny zgłosicie aspiracje do walki o awans.

    Znów więc będziemy mieć trzy silne drużyny w 1-ej lidze, mocno poukające do bram ekstraligi.

    Właściwie już od kilku lat w 1-ej lidze występują 2-3 drużyny znacznie silniejsze od pozostałych - jest to jednoznaczny dowód na poszerzenie ekstraligi do 10 drużyn. Myślę, że zarówno Ostrów jak i Bydgoszcz, czy Gdańsk mogłyby śmiało rywalizować z drużynami ekstraligowymi

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jako ciekawostkę podam, że zdziwiony tą informacją jest Maślanka :)
    Ostrów faktycznie się z nami kontaktował, ale były to luźne rozmowy
    Znając mentalność Mariana nie będzie robił Lukasowi przeszkód (podobnie jak Hefe) tylko teraz Wasz prezio musi zadzwonić do Częstochowy już z konkretną ofertą finansową :)

    Planowałem odwiedzić Ostrów bo dawno tam nie byłem
    Teraz będzie dodatkowy impuls do tego bo Drymla bardzo lubię

    pozdrowienia

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Właściwie już od kilku lat w 1-ej lidze występują 2-3 drużyny znacznie silniejsze od pozostałych - jest to jednoznaczny dowód na poszerzenie ekstraligi do 10 drużyn. Myślę, że zarówno Ostrów jak i Bydgoszcz, czy Gdańsk mogłyby śmiało rywalizować z drużynami ekstraligowymi
    Przesadna teoria. Bo w momencie połączenia 1 i 2 ligi, bedzie 4-5 drużyn silniejszych od pozostałych, a reszta... podobnie w ekstralidze... już w tym roku były 4 drużyny odstające poziomem od pozostałych, po połączeniu będzie jeszcze gorzej... Nie rozumiem czemu ludzie tak szybko zapominają... wystarczy przypomnieć lata 1998 i 1999 jak wtedy wyglądał żużel w Polsce i dlaczego właśnie dokonano podziału... na 3 ligi. Poza tym bardzo łatwo można by uniknąć tego, że mamy 3 silne drużyny... KSM lub limit wydatków, bo połączenie lig nie gwarantuje wyrównania poziomu z całą pewnością.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Gigant piszesz o szybkim zapominaniu, poczym przytazasz przykład KSM - no proszę Cię, jeśli uważasz, że KSM wyrówna składy drużyn, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Przecież przerabialiśmy już to w Polsce, te "dziwne" zdobycze punktowe liderów w końcówce sezonu w celu zbicia KSM itp.

    Uważasz, że w tym ekstraliga nie była wyrównana, gdzie prócz Bydgoszczy do końca o pierwszą szóstkę walczyły 4 zespoły.

    Także zostanę przy swoim zdaniu, że Bydgoszcz, Gdańsk, Ostrów z powodzeniem mogą się ścigać tocząc wyrównane pojedynki z takimi drużynami jak Gorzów, Tarnów, Wrocław, Rzeszów, czy ZG - nie widzę między tymi druyniami przepaści

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Coś takiego się szykuje?

    1. Harris
    2. Nermark
    3. A.Dryml
    4. Kylmakorpi
    5. L.Dryml
    6. Gomólski
    7. Bruchaiser

    Bardzo fajny skład i stawiam Was na równi z Gdańskiem i Bydgoszczą. Szkoda tylko straty punktowej, którą będziecie musieli odrabiać...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar davids
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 63 w 26 postach
    Coś takiego się szykuje?

    1. Harris
    2. Nermark
    3. A.Dryml
    4. Kylmakorpi
    5. L.Dryml
    6. Gomólski
    7. Bruchaiser
    Jeśli faktycznie będziecie mieli taki skład w sezonie 2008 to szczerze Gratuluję!!! Mam pewien sentyment do Ostrowa, więc trzymam mocno kciuki ;)

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ales Dryml pójdzie śladami brata?

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...d=233552&kom=1

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A co z Mariuszem Wegrzykiem? ostatni sezon mial przecietny ale przy odpowiednim przygotowaniu jest w stanie byc jednym z liderow i jest to zawodnik na pewno lepszy od Nermarka.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Trzeba przyznać, że skład który udało się zmontować (tym bardziej po tym co działo się na przełomie październiak i listopada) może przynieść sporo powodów do radości w najbliższym sezonie. Jednak przestrzegałbym przed hurraoptymizmem i hasłami typu "Awans albo kozy" :) Kluczowa będzie dyspozycja Dryml Racing Team. Jeśli podejdą do sprawy startów w Polsce na poważnie to czwórka powinna być nasza. Co będzie później - o to, mam nadzieję, będziemy martwić się jak przyjdzie pora :)
    Jedno jest pewne, nie obędzie się - prędzej czy później - bez "gdybania", co było było gdybyśmy jechali "od zera"... Jak dojdzie jeszcze trójka zawodników o których się mówi (szczególnie Krystek) to Janek będzie miał spore pole manewru. Oby tylko dobrze manewrował :D

    Jak to mówią - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :) Mnie ta ekipa (już teraz) w zupełności wystarczy po tej jesiennej traumie, którą przyszło nam przeżywać. Teraz byle do wiosny, bo można tą ekipą namieszać w lidze :)

    Podobno blisko podpisu jest były IMŚJ oraz były zawodnik Stalerny. Do końca trwa walka o jednego z ubiegłorocznych Polonistów i jednego Skorpiona. Dobrze poinformowani twierdzą, że to kwestia kilku dni i wszystko będzie jasne :)

    Tak więc GKS i Polonia już między sobą rozdzierały szaty, a tutaj wyrósł chcąc nie chcąc trzeci potentat pierwszoligowy ;)

    Odpowiadając na pytanie Lipena co z Mariolą. Nie wiem - zarobiony jestem :) W Ostrowie nie pojeździ, podobnie jak Yankes. Gdzie trafią? Ciężko powiedzieć. Grudziądz, Rybnik, Poznań...

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tych propozycji myślę że już niedługo będzie można powiedzieć że wyjsciowa 8 będzie wyglądała następująco
    9 Lukas Dryml
    10 Ales Dryml
    11 Peter Karlsson
    12 Jonas Kylymakoerpi
    13 CHRISS HARRIS
    14 Sebstian Bruchesier
    15 Maciej Piaszczyński
    16 Adrian Gomólski
    doi tego Robert Miśkowiak ,Dawid Ruud oraz Daniel Nermark cały czas otwrta jest sprawa Marka Lorama ale tutaj odpowiedzi poprostu muszą udzielić lekarze
    Skład najsilniejszy w dziejach KM Ostrów!!!!!!!!!!!!
    Osobiście chciałbym wielkiego rewanżu KM Ostrów Stal Gorzów czyli taki mecz w ewebtualnym barażu o tym marzy 80 % kibiców w Ostrowie !!

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Osobiście chciałbym wielkiego rewanżu KM Ostrów Stal Gorzów czyli taki mecz w ewebtualnym barażu o tym marzy 80 % kibiców w Ostrowie
    Że ile? :D Kto to takie badania prowadził? :) Ja tam nie mam żadnych chorych ambicji by coś komuś udowadniać. Tym bardziej, że nie ma czego :) Byli lepsi/bardziej cwani i nas ograli. Na dodatek w taki sposób, że Ekstralige mieliśmy z głowy nie tylko w poprzednim sezonie ale i (prawdopodobnie) w tym ;)

    Po ewentualnym zakontraktowaniu Golloba i Rune "serce pojemne jak przedwojenna wanna" Holty przeprowadź jeszcze raz te badania na tej samej próbie badawczej :D Podejrzewam, że odsetek chcących wziąc rewanż na Staleczce drastycznie spadnie :)

    Ps. Majkel "120 sekund" we Wrocku. Proponuje fanom Sparty zakupić ów gościowi budzik :)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Gratuluje skladu. Beda 3 bardzo silne druzyny w 1 lidze. Nie chce przesadzac ale strata 7 punktow jest zbyt ogromna aby awansowac, chyba ze poszerza lige, wowczas prawdopodobnie trzecia druzyna 1 ligi trafi na ostatnia w barazu, a wowczas calkiem mozliwe ze 3 zespoly awansuja. Zobaczymy co zrobi jeszcze Bydgoszcz, gdyz Gdansk juz prawdopodobnie zakonczyl budowanie skladu.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Ja do Gorzowa niczego nie mam. Byli lepsi, wygrali - tyle. Nie mam żadnych kompleksów wobec Stali by im teraz cokolwiek udowadniać.
    W chwili obecnej mamy skład, który powinien zagwarantowac nam utrzymanie w lidze. Aby myśleć o walce o awans potrzeba jeszcze jednej rakiety a zostal już tylko dokładnie jeden tego typu grajek, czyli Holta, któremu do Ostrowa jest daleko. Tym samym 4-te miejsce w lidze po rundzie zasadniczej będzie dla mnie sukcesem. Potem w sierpniu jeszcze tylko ******** od Wybrzeża i szybkie wakacje = budowanie składu na 2009 :)

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Gigant piszesz o szybkim zapominaniu, poczym przytazasz przykład KSM - no proszę Cię, jeśli uważasz, że KSM wyrówna składy drużyn, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Przecież przerabialiśmy już to w Polsce, te "dziwne" zdobycze punktowe liderów w końcówce sezonu w celu zbicia KSM itp.
    To, że w Polsce nikt nie potrafi ustanowić zdrowych zasad, nie znaczy, że KSM jest zły sam w sobie... Można znaleźć rozwiązanie i na zbijanie KSM... 10 zespołów w Ekstralidze jest równoznaczne z meczami bez urazy Rybnik - Krosno 70:20, bo myśląc tylko o bogatych zapominasz, że w Polsce jest też rzesza biedniejszych klubów, dla których też trzeba znaleźć miejsce, o co oni mają walczyć? Tam nigdy nie będzie pieniędzy na walke o Ekstralige, przeciez taka jest smutna prawda...

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście chciałbym wielkiego rewanżu KM Ostrów Stal Gorzów czyli taki mecz w ewebtualnym barażu o tym marzy 80 % kibiców w Ostrowie !!
    Papa Gollob pojawil nam sie nawet na SB i juz zaczyna swoje kompleksy leczyc i tutaj...

    ja tez nie mam nic do Gorzowa, wyglada na to, ze poza toba czlowieku, nikt z TUTAJ piszacych Ostrowiakow nie ma nic do Stali...wiec swoje spostrzezenia zachowaj dla siebie i "don`t make a village" na cala Polske

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg zapowiedzi w mediach dzis kolejne nazwiska zawodnikow KMO na sezon 2008.
    Czy w zwiazku z tym przewidywana jest konferencja prasowa ?

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    13-02-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak planowana jest ona na godzinę 13:00

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg Gazety Wyborczej niewykluczone ze szeregi KMu zasili Peter Karlsson, ale jesli trenerem mial byc Franciszek Jasiewicz, a do skladu dolaczy Ales Dryl, to nie mam pytan, wszystko jasne :D

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    13-02-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id =233736

    Karlsson jednak w zardzewiałej.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...d=233742&kom=1 - Grabowski wraca do Intaru, Ruud nowym obcokrajowcem.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •