Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 155 z 155

Wątek: KM Ostrów 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tej chwili w Ostrowie panuje nastrój w stylu: Grabowski dawaj moje 100 000 000.

  2. Powrót do góry    #137
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drodzy kibice z Ostrowa.

    W życiu, w sporcie raz lepiej raz gorzej. Nie załamujcie się i nie szukajcie na siłę kozła ofiarnego. Fakt Jasiu Grabowski dał ciała, ale to nie powód, żeby go tak źle traktować... Jest tylko człowiekiem. Od kolejnej kolejki zaczniecie na pewno wygrywać... kto wie... oby nie... może wygracie w Rybniku?

    Zeszły sezon to w Rybniku było ciągłe uczycie "beznadziejności i braku celu". Ten sezon jest inny. Kibice i nowy zarząd wprowadzają nową jakość.

    Głowy do góry! Będzie lepiej!


  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Tutaj nikt na siłę niczego szukać nie musi, bo wszystko jest podane jak na tacy ;) Tutaj chodzi o coś innego. Mianowicie o to, aby w końcu mówić o tym, że białe jest białe a nie czarne. Ja osobiście Stefańskiego mam już powyżej uszu, w ogóle cały ten klub zrobił się coś a'la Wasz w Rybniku za czasów Olka. Prywata totalna. Tyle, że u nas niby skład lepszy.
    Ja wierzę w ten zespół, bo potencjał w nim jest spory jak na pierwszą ligę. Nie wierzę natomiast, że Stefański z Grabowskim są w stanie ten zespół jeszcze jakoś pobudzić do lepszej jazdy. Możecie mówić, że są PO, że system po naszej stronie. Wszystko ładnie pięknie tyle, że jakieś tam nadzieje daje tylko pozycja numer 2 po sezonie zasadniczym, a ta po kolejnych dwóch porażkach pójdzie w zapomnienie.

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Jak do tego mogło dojść...

    Mecz KM Ostrów - RKM ROW Rybnik
    http://www.km.osw.pl/news.php?newsid=3256

  5. Powrót do góry    #140
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2003
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mogło skoro doszło:)

  6. Powrót do góry    #141
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Osobiście nie chcę mi się wierzyć, żeby trener Graboeiro podczas prowadzenia drużyny we wczorajszym meczu znajdował się w stanie trzeźwości. A ten gość rzuca jeszcze dziś: "nie będę trzymał się stołka". No to podaj się do dymisji partaczu ! :D Śmierdzi ustawką pod zakłady na kilometr, ale chyba jednak to tylko... głupota(oj znowu mi się oberwie). Tobet na 1 ligę nie przyjmuje takich kwot by to było warte świeczki.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No to ja może ocenię formę zawodników KM-u.

    Karol Ząbik - w pierwszych meczach pokazał się z dobrej strony, na pewno szkoda tej kontuzji, bo jego punktów brakło w meczu z Rybnikiem.

    Nicolai Klindt - całkiem nieźle, ale chyba stać go na więcej. kompletnie zawalił mecz z Rzeszowem zasypiając na samolot

    Chris Harris - to co ta gwiazdka GP wyczynia to przechodzi wszelkie oczekiwania, szkoda, że inminus. 2 punkty u siebie z Rybnikiem to (oczywiście nie ubliżając nikomu) wynik na poziomie adepta

    Robert Miśkowiak - widać, że się stara. w ostatnim meczu kilka ciekawych akcji, z każdym meczem jest co raz lepiej, oby tak do końca sezonu

    Daniel King - w Gnieźnie słabo, ale ten zawodnik powinien dobrze punktować przede wszystkim w Ostrowie

    Mads Korneliussen - ma niestety niewdzięczną rolę rezerwowego. w Rzeszowie zdobył 2 punkty w 2 biegach, ale patrząc na poprzedni sezon wiem, że może osiągnąć wyższą średnią

    Simon Stead - temu panu to chyba podziękujemy, fatalny mecz z Rybnikiem i przeciętny wynik w Pucharze Prezydenta.

    Patryk Pawlaszczyk - miał tworzyć z Nicolaiem najlepszą parę juniorską, a jak na razie to jest fatalnie...

    Adrian Gomólski - widać, że w końcu zaczął powracać Adik z poprzedniego sezonu. niestety nie potrzebnie się obwiniał za to, że zajął ostatnie miejsce w decydującym biegu w poprzednim meczu...

    Daniel Nermark - lider z prawdziwego zdarzenia, niczym Peter Karlsson, gdy jeździł w barwach KM-u.

    Mariusz Staszewski - to wg mnie nieporozumienie. tyle się mówi o perspektywicznej młodej koncepcji zespołu, a tu pojawia się w składzie Staszewski...

    Pozostałych zawodników nie oceniam, gdyż nie dane im było wystąpić w barwach KMO.
    __________________________________
    Aha i jeszcze jedno:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...rem-km-ostrow/

  8. Powrót do góry    #143
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat z wywiadu
    za SF.

    Prezes Stefański nie zaprzeczył, że po meczu z Unią Tarnów może dojść do zmiany na tym stanowisku. Gdyby do zmiany doszło to największe szanse daje się Januszowi Stachyrze.
    Oby tylko nie było takiego toru jak w ubiegłych latach w Rzeszowie za Stachyry.

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktos wie co sie dzieje z ostrowskim forum klubowym ?
    witryna jest niedostepna od kilku dni ...

    przy okazji, wczoraj Adrian w meczu z Rzeszowem zaliczyl mocnego dzwona (http://www.youtube.com/watch?v=CFz4KhRiKoY)
    wygladalo to okropnie, na szczescie informacje jakie naplywaja na temat jego zdrowia sa optymistyczne. Jednak zlamana kostka raczej nie pozwoli na wystep Adriana w barazach. Ciekawe kim pojedziemy mecze z Grudziadzem ?

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam , chciałem napisać że bardzo mi was szkoda bo pech nie opuszcza waszej drużyny..
    być może będziecie musieli to co zrobiono u nas po rządach Aleksandra Wielkiego, całkowity nowy zarząd, spłata długów i wtedy może uda sie uratować żużel w waszym mieście, czego szczerze wam życzę

  13. Powrót do góry    #148
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co się stało z ostrowskim klubem i jak szybko? Jeszcze w ubiegłym sezonie niby wszystko było spoko, a teraz nawet na prąd nie ma? Grabowski nie dostał kasy również za sezon 2008? Aż się nie chce wierzyć, że taki klub w mgnieniu oka popadł w totalną ruinę.

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I to powinno być przestrogą dla prezesów. Nie podpisywać wirtualnych kontraktów i nie przebijac sie cenami! jeżeli zawodnik nie zgadza sie na daną stawke to trzeba podziękować i powiedziec do widzenia. Jeżeli wszystkie kluby by tak zrobiły to zawodnicy od razu by sie zastanowili.

  15. Powrót do góry    #150
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Coś na poprawę humoru ostrowianom:

    http://www.youtube.com/watch?v=2MzUV1lieCg

    Nanna Jorgensen śmiga jak natchniona w pojedynku czterech pań ;) Wygrała wszystkie cztery biegi :)

  16. Powrót do góry    #151

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2006
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kopanie leżącego trwa nadal :(

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/08/15/kolejna-kara-dla-km-u

    Po dwóch miesiącach się zreflektowali.

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kopanie leżącego trwa nadal
    A ktoś się kazał leżącemu kłaść??

  19. Powrót do góry    #154
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc bardzo szkoda mi Ostrowa.
    Bardzo lubie ten klub. eliga im się należała jak psu zupa , a teraz są blisko dna czyli 2 ligi. :/
    W międzyczasie jeszcze śmierć prezesa Łyczywka...
    Będe z całego serca kibicował "serkom" , aby sie utrzymali i za rok znów włączyli się do walki o Elige.
    Pasują do niej. ;)
    Pozdro dla Ostrowa!

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Po raz kolejny na pierwszych stronach... jak długo jeszcze.

    Dzisiejsze szoł przed kamerami to już w ogóle paranoja do sześcianu. Większy gnój jak na Wiejskiej, a wydawać by się mogło, że to niemożliwe...

    Nie mam żadnych złudzeń co do rozliczeń czy jakichkolwiek wierzytelnych danych płynących z Paderewskiego 2-6. Wielu narzekało, że zawodnicy się wypięli na kibiców legendarnej już niedzieli. To co stało się dzisiaj przerosło tamto wydarzenie "iks" razy. Słów brakuje, żeby to opisać.

    Nie widzę innej opcji jak wprowadzenie do klubu kogoś z zewnątrz. Nasłać tam wszystkich możliwych kontrolerów, prokuratorów i inne esbecje. Szans, żeby uratować ten klub nie ma żadnych, są jeszcze za to szanse, żeby wyłapać uciekające szczury. Zero litości i tolerancji dla tych złodziei.

    Pękł balon propagandy. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że p*erdolnięcie będzie takie konkretne... to już jest koniec.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •