Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 110

Wątek: ROW Rybnik 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ROW Rybnik 2009 - wątek klubowy

    po wyborze nowego zarzadu sie pewnie temat rozwinie bo dopiero wtedy bedzie mozna powiedziec o co jedziemy...


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2008
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze jedziecie o utrzymanie

    rybnik to malo miaste wiec w tym klubie bez tradycji nie powalczycie raczej o ekstralige

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzowiaku,nie wiesz co piszesz:P

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze jedziecie o utrzymanie

    rybnik to malo miaste wiec w tym klubie bez tradycji nie powalczycie raczej o ekstralige
    OMG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ...............
    holy shit ..
    od marca nie pale papierosow ale chyba czas zaczac : O

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe dobra prowokacja, troche dziwie sie, ze dajecie sie podpuszczac :)

    a tak na serio... Scotty, Gafurov, Swider, Harris, Zagar, Watt - nic tylko montowac ekipe :D

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie CzesiuZg w jednym ma racje bo jedziecie raczej o utrzymanie:) Ostrów,Tarnów i najprawdopodobniej Rzeszów będą raczej poza zasięgiem.Reszta ligi czyli:Daugavpils,Poznan,Grudziadz,Rybnik i Gniezno będą walczyć o dalsze pozycje.Najlepiej według mnie z tych klubów wygląda sytuacja Lokomotivu i Grudziądza,które chyba nie mają żadnych długów.Sytuacja Poznania i Rybnika jest mało ciekawa,a Gniezno musi mimo nienajwyższego budżetu wzmacniać się.Mam nadzieje ze uda sie wam utrzymac trzon zespolu i bedziecie walczyc o wysokie lokaty:]

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze uda sie wam utrzymac trzon zespolu i bedziecie walczyc o wysokie lokaty:]
    Trzonu zespołu na pewno nie da się utrzymać bo Świder ma propozycje z prawie wszystkich klubów ekstra i I-ligowych, Kuciapa pewnie wróci do Rzeszowa, a Lindbaeck na pewno będzie jeździł w ekstra. Wygląda więc na to, że ze składu zostają tylko juniorzy i Roman Chromik ;) Na razie w Rybniku zamiast budowaniem składu drużyny wszyscy emocjonują się składem zarządu i odpowiedzią na pytanie czy uda odspawać się od stołków duet Szołtysek&Wilaszek. Pomimo zapaści do której doprowadzili klub chłopaki trzymająsię mocno i nie mają zamiaru poddawać się bez walki. Doprowadzili do tego, że GI przejmie władzę klubie nie na swoich warunkach, ale na warunkach obecnego zarządu

    W RKM Rybnik dogadali się co do przyszłości klubu
    Kwestie dotyczące przyszłości rybnickiego żużla zostały wyjaśnione. Tzw. grupa inicjatywna, która ma plan uzdrowienia znajdującego się w zapaści finansowej RKM-u, zgodziła się wejść w struktury stowarzyszenia klubu.
    Tym samym przyjęła warunki obecnego zarządu z prezesami Aleksandrem Szołtyskiem i Piotrem Wilaszkiem na czele. Prawdopodobnie za dwa tygodnie dojdzie do walnego zebrania, na którym wybrane zostaną nowe władze w klubie. Dotychczasowi prezesi mają w nim pozostać, jednak tylko jako członkowie stowarzyszenia, a być może i nowego zarządu. - To lepsze niż zgoda na to, by dalej było tak, jak jest. Mieliśmy odwrócić się na pięcie i życzyć im jak najgorzej? - pyta przedstawiciel grupy inicjatywnej, Mariusz Goik.
    Rybnicki przedsiębiorca nie obawia się, że takie rozstrzygnięcie może zniechęcić potencjalnych sponsorów, z którymi grupa od dłuższego czasu prowadzi rozmowy. - Ich warunek był tylko jeden - ograniczenie wpływów Szołtyska i Wilaszka. A skoro ci zgodzili się oddać władzę, to nie ma takiego zagrożenia - przekonuje Goik, choć przyznaje, że nie wszyscy członkowie grupy przyjęli z entuzjazmem nowe rozdanie w RKM-ie. Jeden z członków grupy - Paweł Wowra jeszcze w czwartek mówił nam: - Nie chcemy od razu brać na swoje barki milionowego długu RKM-u!
    - Mimo to podejmujemy ryzyko. Na pewno nie będzie tak, że pieniądze, które jako grupa uzyskamy na bieżącą działalność pójdą na pokrycie długu - przekonuje Goik.
    Zarząd dąży do uzyskania licencji na występy w I lidze. Warunek jest jeden: zawarcie ugody z zawodnikami, wobec których klub ma zobowiązania finansowe. Komisja licencyjna daje na to czas do końca bieżącego miesiąca.
    Odbudowa tego klubu potrwa jakiś czas (o ile w ogóle się to uda). Trochę czasu musi minąć by powoli poukładać wszystkie klocki. Trzeba trzymać kciuki za chłopaków z GI bo jeśli im się nie uda to żużla w Rybniku po prostu nie będzie. No i w końcu wygląda na to, że wątek klubowy będzie zgodny z nazwą klubu :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rybnik to malo miaste wiec w tym klubie bez tradycji nie powalczycie raczej o ekstralige
    O kur** :o :D

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli wystartują w I lidze to walka o utrzymanie. Walka z Tarnowem i Ostrowem poza zasięgiem. Najważniejsze żeby utrzymać żużel w Rybniku.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli wystartują w I lidze to walka o utrzymanie. Walka z Tarnowem i Ostrowem poza zasięgiem. Najważniejsze żeby utrzymać żużel w Rybniku.
    Jeśli w całej swojej mądrości mógłbyś mi podać składy drużyn z Ostrowa,Tarnowa i Rybnika to byłbym Ci bardzo wdzięczny.Rozumiem , że właśnie na tej wiedzy opierasz swoją opinię , iż Tarnów i Ostrów będą poza zasięgiem Rybnika.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Może i składy drużyn nie są znane, ale póki co, wszystko wskazuje na to, że @spot będzie miał racje :p.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje trzymać się faktów a nie wróżb i informacji z kapelusza.Póki co nic jeszcze nie wiadomo więc uważam, że jeszcze za wcześnie by skazywać RKM na walkę o przetrwanie w I lidze a Tarnów i Ostrów jako pretendentów do walki o awans.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2008
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ludzie taka prawda... male miasto, malo ludzi przychodzi na zuzel... w takim miescie nigdy nie zdobedzie sie medalu

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    no ludzie taka prawda... male miasto, malo ludzi przychodzi na zuzel... w takim miescie nigdy nie zdobedzie sie medalu
    Rzeczywi¶cie nigdy bo przecież co to jest 12 tytułów Mistrza Polski? A o medalach z innego kruszcu w lidze nawet nie wspomnę. Niestety historia Twojego Falubazu w porównaniu do rybnickiego speedway'a jest bardzo uboga.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A skąd wiesz ze on jest z ZG? Widac przeciez ze to prowokacja gorzowska:P

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zarowno i gorzow jak i zielona gora sa miastem mniejszym od rybnika..
    i oba kluby w histori zdobyly mniej medali na arenach polskich i miedzynarodowych ..

    ale to temat nie o tym ..

    czesio do dom !

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://przegladzuzlowy.pl/news_rybnik.php?id=1089903094i jeszcze jedno , żeby nie było tak wesoło :http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-swiderskiego/ wynika z tego , że prezio robi wszystko żeby utrudnić swoim następcom normalny start.Szkoda gadać...

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm ... no cóż jeżeli myślisz, że Rybnik z takich problemów wyjdzie bez szwanku (ciążące długi) to masz dużo optymizmu życiowego. W Unii skład z Kołodziejem, Bjarnem, Ljungiem moim zdaniem też nie robi wrażenia :p Ostrów i tak już nas przyzwyczaił przez ostatnie lata do dobrego składu. Może w tym faktu na dziś nie ma ale długów w Ostrowie też nie! Chyba nie sądzisz, że Rybnik będzie budował skład na miarę walki o eligę? Niech najpierw posprzątają trochę u siebie, co potrwa trochę. Realnie panowie.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm ... no cóż jeżeli myślisz, że Rybnik z takich problemów wyjdzie bez szwanku (ciążące długi) to masz dużo optymizmu życiowego. W Unii skład z Kołodziejem, Bjarnem, Ljungiem moim zdaniem też nie robi wrażenia :p Ostrów i tak już nas przyzwyczaił przez ostatnie lata do dobrego składu. Może w tym faktu na dziś nie ma ale długów w Ostrowie też nie! Chyba nie sądzisz, że Rybnik będzie budował skład na miarę walki o eligę? Niech najpierw posprzątają trochę u siebie, co potrwa trochę. Realnie panowie.
    Rozumiem ,że przebierasz nóżkami na myśl,ze w Rybnik nie da rady zbudować składu , który mógłby powalczyć o cokolwiek.Więc nie popsuję Ci zabawy i myśl sobie co chcesz. Proszę tylko podaj mi żródło informacji jakoby Kołodziej,Perersen i Ljung byli w składzie Unii.Dzięki z góry.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jeśli w całej swojej mądrości" lub "pewnie przebierasz nóżkami" - takie fajne kompozycje słowne tutaj serwujesz Yogurth :p Wielkimi nogami przebieram, bo mam je duże :p Nie życzę Rybnikowi źle, ale chyba nie sposób tego nie widzieć, że to nie będzie sezon dla Rybnika - haaaalo! Dziś zamarło wszystko i czeka na rozstrzygnięcia. Nikt nie wie co tak naprawdę będzie z rybnickim żużlem a jeżeli będzie to o utrzymanie. Syf zresztą jest z starym preziem i jeszcze trochę pośmierdzi w Rybniku po tym jegomosciu. A o Unię i Iskrę się nie martw - jestem jasnowidzem :)

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2008
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na chwile obecna sytuacja w Rybniku wyglada tak, ze prawdopodobnie bedzie to trudny sezon, którego mottem przewodnim będzie wychodzenie na prost±. I je¶łi uda sie wygrzebac z bagna powinno byc juz tylko lepiej, ale sezon 2009 zapowiada sie jednak nie tyle walk± o utrzymanie co o przetrwanie.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walka o przetrwanie odbywa się teraz ;) W przyszłym roku albo nie będzie w ogóle w Rybniku żużla, albo powoli zacznie wychodzić na prostą.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sami widzicie - temat trup tak jak rybnicki żużel. Kibice gdzieś się pochowali. Z potęgi Rowu nic nie zostaje :( prezesostwo marne, żużel marny i marni kibice ...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sami widzicie - temat trup tak jak rybnicki żużel. Kibice gdzieś się pochowali. Z potęgi Rowu nic nie zostaje :( prezesostwo marne, żużel marny i marni kibice ...
    To że w tej chwili rybnicki żużel jest w dołku nie upoważnia Cię kolego do jego uśmiercania. Spokojna Twoja rozczochrana, żużel w Rybniku na pewno nie umrze więc Twoje wystawianie nekrologów jest lekko przedwczesne. To że kibice nie wypowiadają się na SB to wcale nie znaczy że ich nie ma. No chyba że SB jest Twoim jedynym źródłem wiedzy na temat żużla, to wtedy jesteś usprawiedliwiony :P A co do potęgi Rowu to z tego co wiem to najpotężniejszy jest Rów Mariański, tylko nie wiem jak to się ma do wątku o rybnickim żużlu w sezonie 2009 :P

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą sam go prawie uśmierciłeś poddając pod wątpliwość dalsze jego losy - kibicu. Na SB wątek słaby a z tego co widzę na waszym forum też bladziutko, tylko dzieciaki coś marzą. Gdzież zatem jesteście kibice? Niech ci będzie, że SB to dla mnie jedyne źródło informacji, satysfakcja po twojej stronie, a z tym rowem to marniutki żarcik, oj nie wysiliłeś się :p Uprzedzając też wiem że SB nie jest wymiernikiem ilości kibiców ale nie masz wrażenia, że wszędzie na całej linii powietrze uszło, nawet w was kibicach?
    pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą sam go prawie uśmierciłeś poddając pod wątpliwość dalsze jego losy - kibicu. Na SB wątek słaby a z tego co widzę na waszym forum też bladziutko, tylko dzieciaki coś marzą. Gdzież zatem jesteście kibice? Niech ci będzie, że SB to dla mnie jedyne źródło informacji, satysfakcja po twojej stronie, a z tym rowem to marniutki żarcik, oj nie wysiliłeś się :p Uprzedzając też wiem że SB nie jest wymiernikiem ilości kibiców ale nie masz wrażenia, że wszędzie na całej linii powietrze uszło, nawet w was kibicach?
    pozdrawiam
    Skoro Tobie nie chciało się przytrzymać shifta o dwie litery dłużej to i mnie nie chciało się silić na żart wysokich lotów :P Mógłby pozostać nieodczytany :P
    Co do marzeń to całe forum SB i pozostałe inne fora klubowe to w tej chwili wpisy o marzeniach ;) U nas kibice nie marzą bo nie mają na to czasu :P Są zajęci czym innym ;) Nie ja doprowadziłem żużel w Rybniku do upadku. Są ludzie których oderwać od stołków się nie da. Nawet w tej koszmarnej sytuacji nie dają za wygraną. To że całkiem prawdopodobny jest brak drużyny z Rybnika w przyszłorocznych rozgrywkach nie oznacza że żużel w Rybniku umrze. I czy to że realnie oceniam sytuację i uważam że RKM musi upaść by mozna było stworzyć normalny klub i poddaję w wątpliwość dalsze istnienie RKM-u jako tworu źle zarządzanego i źle zorganizowanego czyni ze mnie niekibica? A o tym czy uszło z nas powietrze przekonasz się w lutym/marcu kiedy to kibicowska brać ;) z całej Polski będzie się bawiła nie gdzie indziej tylko w Rybniku :P

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro Tobie nie chciało się przytrzymać shifta o dwie litery dłużej to i mnie nie chciało się silić na żart wysokich lotów :P Mógłby pozostać nieodczytany :P
    Co do marzeń to całe forum SB i pozostałe inne fora klubowe to w tej chwili wpisy o marzeniach ;) U nas kibice nie marzą bo nie mają na to czasu :P Są zajęci czym innym ;) Nie ja doprowadziłem żużel w Rybniku do upadku. Są ludzie których oderwać od stołków się nie da. Nawet w tej koszmarnej sytuacji nie dają za wygraną. To że całkiem prawdopodobny jest brak drużyny z Rybnika w przyszłorocznych rozgrywkach nie oznacza że żużel w Rybniku umrze. I czy to że realnie oceniam sytuację i uważam że RKM musi upaść by mozna było stworzyć normalny klub i poddaję w wątpliwość dalsze istnienie RKM-u jako tworu źle zarządzanego i źle zorganizowanego czyni ze mnie niekibica? A o tym czy uszło z nas powietrze przekonasz się w lutym/marcu kiedy to kibicowska brać ;) z całej Polski będzie się bawiła nie gdzie indziej tylko w Rybniku :P
    To o shifta chodziło? hehe - powiedz, że nie udał ci się żart po prostu :p też ci języków pokaże jak ty mi :p :p :p Ja nie twierdzę, że jesteś niekibicem, bo jako jeden z niewielu jesteś. Rzecz ma się tych, których nie ma. Powiem szczerze, że inicjatywa ta z lutego godna pochwały ale z tego co zauważyłem dużo się też mówiło o braku zaangażowania w tą inicjatywę właśnie ludzi z Rybnika? Jeżeli się mylę to popraw?! Jednak Szołtysek złamał twarde charaktery hanysów i wybił z głowy "kibica" żużel w tym mieście. Ja osobiście żałuję, że w Rybniku jest taka bryndza.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2006
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Proszę tylko podaj mi żródło informacji jakoby Kołodziej,Perersen i Ljung byli w składzie Unii.Dzięki z góry.
    Perersen - podobno nie podpisze

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę tylko podaj mi żródło informacji jakoby Kołodziej,Perersen i Ljung byli w składzie Unii.Dzięki z góry.
    Perersen - podobno nie podpisze
    A kolega widzę konkretnie ;) O Kołodzieju już jakiś czas temu było, że zostaje - artykuł z nim. Pedersen to spekulacje tak samo jak Świderski. Ljung ma ważny kontrakt. Jeszcze do tego młody Rempała w I lidze będzie miał łatwiej. Wygląda na to, że w Unii i Iskrze (zawsze maja ciekawy skład) będzie najlepiej. Poznań, Grudziądz, Litwa - nie sądzę?? Rzeszów zupełna niewiadoma (Marma zrezygnowała) zresztą jak Rybnik (długi i zmiana zarządu). Oczywiście opieram się w większości artykułów na temat każdego z klubów, bo jakieś informacje docierają i wypowiadają się często sami zainteresowani.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie zebym sie czepial ale to temat o Rybniku a nie o Ostrowie i Tarnowie i innych takich

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spot
    Weź przy sobocie chociaż zrób sobie wolne od komptera, wyjdź na zewnątrz i sie przewietrz. Umysł czasami potrzbebuje oddechu, gdyz jak go nie ma zacieśnia sie pole widzenia. Na świeżym powietrzu puśc parę bąków bo sam dobrze wiesz, że te niewypuszczone unoszą sie do góry i się posrane pomysły rodzą.

    Nikt w rybniku nie potrzebuje tego typu komentarzy, tego typu debilnej infantylizacji. Życzę Ci aby kiedyś w Twoim mieście nie pojawił sie Szołtysek i nie zrobił tego co zrobił nam.

    Kibice w Rybniku mają się dobrze, tylko nie zawracaja sobie dupy sportsboardem i takimi kolesiami jak Ty.

    Żużel w Rybniku będzie, jest wiele kwestii do wyjaśnienia. Trzymajcie kciuki

    A jak kolega spot nie ma nic innego do dodania to --> patrz na pierwsze zdanie. Ładna pogoda jest to i spacer będzie przyjemny.

    pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spot
    Weź przy sobocie chociaż zrób sobie wolne od komptera, wyjdź na zewnątrz i sie przewietrz. Umysł czasami potrzbebuje oddechu, gdyz jak go nie ma zacieśnia sie pole widzenia. Na świeżym powietrzu puśc parę bąków bo sam dobrze wiesz, że te niewypuszczone unoszą sie do góry i się posrane pomysły rodzą.
    Chce ci się takie pierdoły pisać? Rozumiem, że to twój slang :p Boże ile ci to musiało zająć czasu :)

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam zamiaru tu przeciągać liny z taką osobą jak Ty spot. Za bardzo cenię swój czas, Ty tez zrób to samo i oszczędź pisania swoich dyrdymałów w tym wątku. Nie zastanawiaj się ile czasu mi to zajęło tylko popracuj nad sobą.
    Z mojej strony EOT

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę się, że w Rybniku wszystko ok z kibicami. Też nie chce mi się wymieniać poglądów z kimś kto wchodzi tutaj nie wnosi nic do tematu tylko od razu z grubej rury "odwal się od nas".
    Pozdrawiam także.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2008
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezbyt mile slowa, ale raczej trzeba sie zgodzic ze spotem. Duzokibicoww Rybniku albo przestalo chodzic na zuzel w ogole a czesc chodzi jeszcze tylko z przyzwyczajenia. I nie sa to wcale kibice sukcesu, ktorzy przychodza tylko jak druzyna wygrywa. Najgorsze jest to, ze sa wsrod nich kibice, ktorzy dlugie lata regularnie chodzili na Gliwicka (na stadion oczywiscie;) a teraz zostali zniecheceni. Coraz nizszy poziom, degrengolada, co roku te same problemy, brak perspektyw. Juz nawet gwizdac i narzekac sie nie chce tym co chodza, na forum sie nie chce pisac, nawet o taczce dla Szoltyska juz malo kto wspomina. Smutne , naprawde smutne.
    Oczywiscie sukces, czy chociaz druzyna walczaca o awans, spowodowalaby ozywienie w srodowisku i powrot kibicow. Bo oni nadal sa zainteresowani zuzlem, ale nie ogladaniem swojej druzyny, ktora z roku na rok jest coraznizej w tabeli.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiecie może gdzie chodzi do roboty Piotrek Świderski?

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/11/18/witold-skrzydlewski-wykupi-dlugi-jednego-z-klubow-zuzlowych/

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    20-11-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mom yno pytani, czy yno jo sie nie umia zalogować na forum jak na stronie http://www.rkm.rybnik.pl/ jak i na www.forumrow.rybnik.pl
    Za każdym razym pokazuje mi błąd wczytywania strony :/
    Pozdrawiom :)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rkm.rybnik.pl/forum od 2 miesiecy zawieszone
    a forumrow.rybnik.pl nie dziala od wczoraj

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    20-11-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiadomo jak długo potrwo przerwa ??

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zawieszone na zawsze
    awaria trwa zazwyczaj do usuniecia

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto idzie o zakład, że admin nie zrobił kopii bazy?

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę syf z tym forum. Który to już raz? Może specjalnie to zrobili do czasu walnego;) ucięli wszelkie spekulacje - hehe

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Może znowu zapomnieli w klubie je opłacić ? :D

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może znowu zapomnieli w klubie je opłacić ? :D
    Pewnie tak. Ostatnie odgryzienie się tym niedobrym kibicom i pokazanie kto tutaj rządzi :D
    No cóż, 1 grudnia ma odbyć się walne i wszystko powinno być jasne. Jeśli potwierdzą się pojawiające się tu i ówdzie pogłoski to nie powinno być źle i na środek I-ligowej tabeli powinno wystarczyć. No chyba że Olo do końca nie odpuści ;)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •