Strona 1 z 56 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2516

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach

    Polonia Bydgoszcz 2009 - wątek klubowy

    Po roku banicji wracamy do ekstraklasy. Czy wzmocnimy się na tyle, aby walczyć o medale?Czy pozostanie nam walczyć o utrzymanie?? Zapraszam do kulturalnych wypowiedzi i dyskusji.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    je¶li chodzi o Okonia to potwierdza sie to co robi co roku $$$$$$ i nic więcej sie nie liczy , teraz pewnie jeszcze gada z Gdańskiem , Gorzowem i reszt± . Niby to jest normalne ale boli jak reszta potrafi się dogadać szybko i jeszcze na oczach kibiców podpisac umowe.
    Ot cały Rafał..

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Odpowiadając na pytanie postawione przez założyciela wątku - nie będziemy walczyć o medale :) Grunt żebyśmy się utrzymali, mam nadzieję, że Gdańsk będzie miał słabszy skład to jest szansa. Jeśli przyjdzie Antonio, to z powodu przepisu o trzech Polakach musimy szukać krajowego. Świder? Oby utrzymał formę z zeszłego roku. Widziałbym też Dobruckiego bądź Kostka. Innych wartościowych krajowych wolnych już nie ma.

    1.AJ
    2.Buczk
    3.Jonas
    4.Świder
    5.Antonio
    6.Woźniak
    7.Emil

    I modlimy się aby to wystarczyło :P A Okoń? Jak będzie Świder to Okoń nie jest potrzbny, ale jakiś rezerwowy na wypadek kontuzji by się przydał. W ogóle by się jakiś rezerwowy przydał. Trzeba podpisać kontrakty z jakimiś Ruudami czy innymi Allenami, żebyśmy nie kwiczeli po kontuzji Jonasa lub nie daj boże słabej dyspozycji Antonia...

    Generalnie wiele w nadchodzącym sezonie będzie zależało od tego, że rybnicka dwójka utrzyma formę, jeśli nie to kwiczymy.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    je¶li chodzi o Okonia to potwierdza sie to co robi co roku $$$$$$ i nic więcej sie nie liczy , teraz pewnie jeszcze gada z Gdańskiem , Gorzowem i reszt± . Niby to jest normalne ale boli jak reszta potrafi się dogadać szybko i jeszcze na oczach kibiców podpisac umowe.
    Ot cały Rafał..

    Pozdrawiam
    Dlatego ma czas do poniedzialku. Brawo prezes, nie ma czasu na zabawy z zawodnikami, nie on to inny (przeciez opcja juz jest) ;) Lepiej to szybko rozwiazac, bo Okon bedzie podbijal cene.

    Z jednej strony prezes Gorzowa mowi ze zawodnicy podbijaja cene, a zdrugiej sam sie na to godzi. Czyja to wina? Przeciez nie zawodnikow. Daja to sie bierze, a tylko malo inteligentny by z tego nie skorzystal. Winni sa WSZYSCY prezesi, bo nie potrafia sie dogadac.

    Co do transferow to ludki poczekajcie jeszcze miesiac. Niech Leszek to przekaze do mediow, w koncu to jakis tam jego sukcesik i niech MA sie czym pochwalic.
    Sklad da prawdopodobnie :) nam utrzymanie.

    Jestesmy beniaminkiem wiec pokazmy e-ligowca ze mozna z nimi wygrywac.

    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co do transferow to ludki poczekajcie jeszcze miesiac. Niech Leszek to przekaze do mediow, w koncu to jakis tam jego sukcesik i niech MA sie czym pochwalic.
    Świder czy Lindbaeck? A może obaj? A może ktoś jeszcze inny? Wiem, że nie można mówić, ale możesz to owinąć w słowa "Ktoś mojej babci mówił w sklepie, że to (...)" :P

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Co do transferow to ludki poczekajcie jeszcze miesiac. Niech Leszek to przekaze do mediow, w koncu to jakis tam jego sukcesik i niech MA sie czym pochwalic.
    Świder czy Lindbaeck? A może obaj? A może ktoś jeszcze inny? Wiem, że nie można mówić, ale możesz to owinąć w słowa "Ktoś mojej babci mówił w sklepie, że to (...)" :P
    Jak dotąd skład Polonii nie zachwyca. Dziwi mnie to. Trochę liczyłem, że Polonia wydrze jakiegoś dobrego zawodnika, może dwóch. W końcu w trakcie sezonu mówiło się, że Gollob jest w Gorzowie tylko dlatego bo Bydzia spadła. Co oznaczało, że Bydgoszcz ma ewentualną kasę na Golloba. Skoro ten podpisał w Gorzowie to znaczyłoby, że Bydgoszcz ma w cholerę kasy, za którą można kupić np. Kasprzaka i Dobruckiego jednocześnie. Wygląda jednak na to, że tak nie jest. Albo rzeczywiście budżet Polonii jest skromny albo zawodnicy nie bardzo ufają jej działaczom. W końcu i Gollob i Pepe bardzo na nią psioczą, aż do dziś.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1.AJ
    2.Buczk
    3.Jonas
    4.Świder
    5.Antonio
    6.Woźniak
    7.Emil

    Ten skład skazany jest na walke o utrzymanie.
    Potrzebna wam jedna rakieta typu Hancock , albo nawet Andersen.
    O ile Jonsson i Sajfutdinow to pewniaki to reszta jest
    wielk± niewiadom±.
    W tym roku taki skład gwarantowałby pewne utrzymanie za rok
    niekoniecznie , gdyż takich słabiaków jak dwie ekipy z południowo-wschodniej Polski raczej nie będzie.
    Mimo wielu bluzg z waszej strony na Falubaz ( i odwrotnie)
    życze wam wzmocnień "pełn± geb±" , poniważ niechce ogl±dać
    pseudowidowisk w Ekstralidze tak jak np. rok temu z Tarnowem. :P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach

    Ten skład skazany jest na walke o utrzymanie.
    Potrzebna wam jedna rakieta typu Hancock , albo nawet Andersen.
    O ile Jonsson i Sajfutdinow to pewniaki to reszta jest
    wielk± niewiadom±.
    W tym roku taki skład gwarantowałby pewne utrzymanie za rok
    niekoniecznie , gdyż takich słabiaków jak dwie ekipy z południowo-wschodniej Polski raczej nie będzie.
    Mimo wielu bluzg z waszej strony na Falubaz ( i odwrotnie)
    życze wam wzmocnień "pełn± geb±" , poniważ niechce ogl±dać
    pseudowidowisk w Ekstralidze tak jak np. rok temu z Tarnowem. :P
    Spokojnie Damy rade. Nie stac nas na Andersena :) Kiedys smiali sie z Sawiny jak przechodzil do Bydgoszczy, a on zrobil wiecej niz ktokolwiek mogl oczekiwac.

    Nasz sklad ma wygrywac w Bydgoszczy, a jesli uda sie cos wiecej to bedzie pieknie. Niech inni sie scigaja o zawodnikow.

    Smieszne to jest ze klub X mowi ze nie bedzie przeplacal za zadnego zawodnika, a jak przychodzi co do czego to jazda ile mozna. Tak przeciez bylo z Rzeszowem, Gorzowem i teraz z Wroclawiem. Po co jedno gadac, a drugie robic. Czestochowa przykladowo nie czarowala. Tam jasno powiedzieli, ze skoro maja kase to podpisza kontrakt tak jak chca - szacuneczek.

    Narazie troszke odstaje zespol z Gdanska, ale on najpozniej stal sie uczestnikiem SE. To o ten zespol powinnes sie kolego z Zielonej Gory bardziej martwic. Im bardziej jest potrzebny Hancock (o Andersenie moga zapomniec). Bodaj tam jedynie dekleruja pozostanie zlozyli zawodnicy 2 linii i to z zespolu ktory wywalczyl awans (1 ligowego). To chyba troszke moze martwic wspanialych kibicow z Gdanska.

    PS Tarnowem z tego sezonu Bydgoszcz nie bedzie.

    Co do "przyjazni" ZG i Bydgoszczy to napinka jest dobra, byle slownictwo z obu stron bylo na wyzszym poziomie. Ale niektorzy nie potrafia, a inni nie chca. Zreszta sam wiesz. :) My zawsze mamy Apator (nie tam Unibax), a wy Stal. Co nie znaczy ze nie wpadne do was i troszke sie podrocze. Oj dla niektorych zuzel to ..... religia (celowo napisane z malej litery)

    Pozdrowionka.


  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    szczerze to wolę Okonia niż Świdra, dlatego liczę, że się wreszcie dogadają i Rafał zostanie w Bydgoszczy :)

  10. Powrót do góry    #10
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Trochę liczyłem, że Polonia wydrze jakiegoś dobrego zawodnika, może dwóch. W końcu w trakcie sezonu mówiło się, że Gollob jest w Gorzowie tylko dlatego bo Bydzia spadła. Co oznaczało, że Bydgoszcz ma ewentualną kasę na Golloba. Skoro ten podpisał w Gorzowie to znaczyłoby, że Bydgoszcz ma w cholerę kasy, za którą można kupić np. Kasprzaka i Dobruckiego jednocześnie. Wygląda jednak na to, że tak nie jest. Albo rzeczywiście budżet Polonii jest skromny albo zawodnicy nie bardzo ufają jej działaczom. W końcu i Gollob i Pepe bardzo na nią psioczą, aż do dziś.
    Odpowiem - chodzi o to pierwsze, w Polonii nie ma kasy ;) Za ewentualnego Golloba miał zapłacić pewien sponsor. A Tomek psioczy głównie na ten dług i poprzednich działaczcy z BKS-u, a z Piotrem... Obie strony mają sobie za złe sposób odejścia ;)

    Ten skład skazany jest na walke o utrzymanie.
    Potrzebna wam jedna rakieta typu Hancock , albo nawet Andersen.
    O ile Jonsson i Sajfutdinow to pewniaki to reszta jest
    wielk± niewiadom±.
    W tym roku taki skład gwarantowałby pewne utrzymanie za rok
    niekoniecznie , gdyż takich słabiaków jak dwie ekipy z południowo-wschodniej Polski raczej nie będzie.
    I tego się obawiam, ze składem 2007 to w tym roku byśmy się najpewniej w lidze utrzymali, za to sezon 2009 znowu może się okazać niezwykle wyrównany i przez to stresujący. Jeden błąd i się leży. Też uważam, że dobrze by było wycisnąć jakiegoś Hancocka czy Andersena (ale to kosztem Antonia, bo limit krajowych), albo z krajowych Dobruca lub ew. Kostka. Więcej nie ma co wybierać. Ale nie da się ukryć, że Gdańsk też ma problem, gdyż większość dobrych zawodników już jest zaklepana.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    A co do dywagacji transferowych: dzisiaj w Czestochowie dosc glosno mowilo sie o nieobecnosci Ulamka na Pucharze Goracych Serc z powodu... zaplanowanych rozmow kontraktowych w Bydgoszczy ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    malo prawdopodobne, przeciez Polonia ma AJ a Emil prawie napewno dostanie dzika. ;p ale nie wiadomo co wymysli LT

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Czy Ulamek kontrakt podpisze w Bydgoszczy - tego nie wiem. Jednakze sam "fakt" (bo informacja zaslyszana) rozmow wydaje mi sie warty odnotowania ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A można wiedzieć skąd masz to info?;)

  15. Powrót do góry    #15
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Albo rzeczywiście budżet Polonii jest skromny albo zawodnicy nie bardzo ufają jej działaczom. W końcu i Gollob i Pepe bardzo na nią psioczą, aż do dziś.
    __________________________________________________ _____

    Jeżeli tak piszesz, to musisz cos wiedzieć. A to znaczy, że coś jest na rzeczy.
    Publicznie nie słyszałem by wymienieni zawodnicy puszczali farbe, ale miedzy wierszami daje sie zauważyć, że jeden jak i drugi został "przekręcony". Więc nic dziwnego,że sentymenty poszły na bok. Nie potrzebnie Tylinger robi mądrą minę do głupiej gry, i czasami coś bredzi.
    Przecież lepiej powiedzieć prawedę, niż fakty owijać w bawełne.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No tak na serio to sie lepiej nie oszukiwac bo ciezko bedzie zamknac budzet na pozionie 6,5-7 mln

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    malo prawdopodobne, przeciez Polonia ma AJ a Emil prawie napewno dostanie dzika. ;p ale nie wiadomo co wymysli LT
    Nie wiem skąd ta 100% pewność , że Emil dostanie dziką kartę?Jak na razie są to tylko dywagacje.
    Może na Prezio przy okazji dogadywania się co do przełożonego GP szepnął coś na ucho szefom BSI, żeby nie uszczęśliwiali Emila dzikusem :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2008
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedy farbujecie lisa ? bo jestem ciekawy kiedy ajejek pokocha szczezrz i do glebnie Polske, a za raz za nim pewnie ruski:) szkoda ze nie umiecie sie z dolarem nr 3 dogadac, ale licze na to ze wam sie uda. Ma ktorys z waszych kolegow racje ze beda sie liczyly wygrane u siebie a na to was niewatpliwie stac.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    No i pierwszy się już wychylił :P:P.A miało być miło i spokojnie ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2008
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    osiwadczam tobie ze jestem bardzo spokojny:) napisalem tylko z ciekawosci z tm ajejkiem, nic wiecej:)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1.AJ
    2.Buczek ( ja GO nie widzę jako seniora w E-lidze )
    3.Jonas ( wg mnie POMYŁKA e-ligowa )
    4.Świder (wg mnie jednak Okoń no ale Wasz Prezes zadecyduje...)
    5.Antonio ( zagadka niesamowita może być strzał w 10 może być d... wolę aby był to strzał w 10, facet mam papiery na jazdę z Emilem będzie robił SHOW )
    6.Woźniak
    7.Emil ( Z A Z D R O S Z C Z Ę ehhhh )
    trzech Polaków w składzie wymusza sporo na prezesach ( tu mój Falubaz jak podpisze z Dobruckim to mają mega plus ). No ale co tam, zrobili sobie furtkę he he he na rezerwie może być zagraniczny i to wiek obojętny...

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    osiwadczam tobie ze jestem bardzo spokojny:) napisalem tylko z ciekawosci z tm ajejkiem, nic wiecej:)
    Tutaj JD chodzi zapewne nie o Twoja wypowiedz tylko o Ułamka,ze prowadzone są rozmowy z Polonią a miało byc robione po cichu i w spokoju.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2008
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok ok zwracam honor i sie poprawiam.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    tylko po co nam Ułamek? :o
    tym bardziej, że jest stałym uczestnikiem GP!

    coś czuję, że Tillinger nie dogada się z Okoniem i będzie trzeba na gwałt szukać innych polskich zawodników.
    a może Siopek na wiosnę wystrzeli z formą? :P

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No co do Siopka to lubie tego zawodnika ale powinnismy go wypozyczyc na pierwsza lige bo jego szanse na pierwszy sklad nie sa duze

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2008
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siemka wszystkim wiadomo cos o okoniu?? wczoraj na bydgoskiej podawali ze stosowne dokumenty sa uzgodnione i okon ma podpisac dzisiaj ..lecz cicho cos .pozdrawaim

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    a ja jakąś godzinę temu w okolicy FocusPark, czyli nieopodal stadionu widziałem samochód z logo firmy Boll i tak sobie pomyślałem, że Okoń wraca do siebie z podpisanym kontraktem :P

    to oczywiście żart, ale oby był to dobry znak ;)

  28. Powrót do góry    #28
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No ale co tam, zrobili sobie furtkę he he he na rezerwie może być zagraniczny i to wiek obojętny...
    Dziennikarze muszą zacząć inaczej newsy pisać ;) Już nie wystarcza "Zmiany w regulaminie 1 i 2 ligi" w tytule, musi być "Zmiany w regulaminie 1 i 2 ligi UWAGA UWAGA! NIC TU NIE MA O ZMIANACH W EKSTRALIDZE!" Chyba, że o czymś nie wiem ;)

    A Ułamek... Szczerze wolałbym Chrzana, nie dażę (darzę?) sympatią Ułamka a poza tym zabiera miejsce w składzie dla ewentualnego uczestnika GP, choć moim zdaniem ani Emil ani Jonas DK teraz nie dostaną (a jak dostanie Emil to co?). Jakoś bardziej do Chrzana jestem przekonanym.

    A Okoń nie podpisał. Na SF coś piszą, że w związku z jakimś regulaminem? Nie wiem o co chodzi, jakoś mętnie napisano. I że Lechu wyjeżdża na wakacje :O Teraz trzeba godać z zawodnikami, wakacje to conajwyżej w lutym można sobie zrobić, albo po zamknięciu składu... Wszak jeszcze kimś musimy się wzmocnić.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Aj to mnie zabolalo. Oczywiscie nie to ze Okon nie podpisal, ale to ze Zieloni z Gor nabijaja nam posty. Niewazne ile nam ich nabija, bo i tak ich nie dogonimy :) Oni juz wyszli na prowadzenie ktorego nie oddadza do samego konca. Dla mnie DREAM TEAM forum.

    Juz nie moge sie doczekac jak oni to zwesza ze Rafal nie podpisal, a w ich zespol juz zakonczyl budowe :) Zaraz sie tu rzuca jak sepy na wagon bebechow. Trzeba sie przygotowac do obrony.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    też nie wiem, o co może chodzić w przypadku Okonia z tym regulaminem? może jakieś kwestie sponsorskie?

    cóż, no trzeba czekać aż Tillinger wróci z urlopu.
    kurde, też sobie facet wybrał 'idealny' moment! :/

    co do dzikich kart.. Emil pewnie dostanie, a Jonas nie.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    też nie wiem, o co może chodzić w przypadku Okonia z tym regulaminem? może jakieś kwestie sponsorskie?
    Juz jeden taki byl co mu nie odpowiadaly kwestie sponsorskie...

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A Okoń nie podpisał. Na SF coś piszą, że w związku z jakimś regulaminem? Nie wiem o co chodzi, jakoś mętnie napisano. I że Lechu wyjeżdża na wakacje :O Teraz trzeba godać z zawodnikami, wakacje to conajwyżej w lutym można sobie zrobić, albo po zamknięciu składu... Wszak jeszcze kimś musimy się wzmocnić.
    Może to Okoń boi się że dostanie dzika kartę i woli poczekać na dezyzję hehehe

  33. Powrót do góry    #33
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    wez sie tyfusie nie napinaj bo za rok lecicie z hukiem razem z zardziewialym gorzowem (oni za dlugi)
    Panie .... panie tyfusie jak juz. Czasami nie przepowiadaliscie tego Stali juz po tym sezonie?

    Czesiu was poprostu jest wszedzie pelno. Zerknij sobie na inne watki. Co watek to jegomosc z Zielonego Wzgorza.
    Macie juz sklad wiec jakos armat nie widze. Bardzo dobry Walasek, a pozniej.... dobra 2 linia. Bonusa na Zielonych zrobimy ;)

    Co by nie pisac ja tam ludki z Zielonego Wzgorza lubie.

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jeśli uważasz, że Czesiu jest z Zielonej to ja Tobie gratuluję inteligencji. :)
    I żeby było na temat. Co byście powiedzieli na Andersena ? (zakładając brak dzikusa dla Emila)
    TeamLindgren

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Jeśli uważasz, że Czesiu jest z Zielonej to ja Tobie gratuluję inteligencji. :)
    I żeby było na temat. Co byście powiedzieli na Andersena ? (zakładając brak dzikusa dla Emila)
    Nick CzesiuZG - wnioskuje ze te "ZG" to skrot miasta, do tego mieszkam/kibicuje jak byk napisane Kronopol, czy jakos tak.
    AAAAA to podly bezduszny byd.... z Gorzowa, ktory podszywa sie pod Zielonego. ;) Nie no daj spokoj gosciu jest z mego ulubionego miasta.

    Co do Andersena..... Emil dostanie DK koniec kropka ;) (a kto by chcial nam dac kase na Hansa?)
    Nie mydl nam tu oczow Hansem bierzemy Dobruckiego ;)

  37. Powrót do góry    #37
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jeśli uważasz, że Czesiu jest z Zielonej to ja Tobie gratuluję inteligencji. :)
    I żeby było na temat. Co byście powiedzieli na Andersena ? (zakładając brak dzikusa dla Emila)
    Może i byśmy powiedzieli, ale jak przyjdzie Antonio to obcokrajowców mamy komplet ;) Trza trzech krajowych mieć więc tu się rozglądam za wzmocnieniem.

    A Czesiu to przeca troll...nie karmić trolla!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Jeśli uważasz, że Czesiu jest z Zielonej to ja Tobie gratuluję inteligencji. :)
    I żeby było na temat. Co byście powiedzieli na Andersena ? (zakładając brak dzikusa dla Emila)
    powiedzielibyśmy tyle ze nas na niego nie stać, hansior sobie zawołał potężna sumkę, spodobały mu się zera w kontrakcie nickiego i podobną ich ilośc bedzie miał na pepierku ale nie u nas......i raczej też nie w toroncie.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okoń zapewne chce więcej mamony bo jest Polakiem a takich musi być w składzie trzech ! to wyniuchał kasę, jako ze macie juz w zasadzie zaklepanych obco ! JD, Jonsson, i Toninio, Polacy co potrafią jechać będą teraz chcieli jeszcze więcej !

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no i Emil z Dzika Karta :)

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/10/28/rafal-okoniewski-jestem-w-niezrecznej-sytuacji/
    Ja uważam że Okoń powinien dostać kopa w d...
    Jego kombinacje są śmieszne. To nie jest jakaś gwiazda żeby się z nim obchodzić jak z jajkiem.
    Ja bym chętnie zrobił zamianę Okonia na Dobruckiego, Crzanowskiego albo Świderskiego. Obawiam się że po przejściu do E-ligii Okoń stanie się zawodnikiem na 5-6 punktów i to u siebie więc nie ma co tak o niego walczyć.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Jakby nie patrzeć dobrze że Jonas nie dostał DK.
    A co do Okonia-w czwartek niech się zdecyduje. Wóz albo przewóz.

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2008
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Co Panowie Za Rok Para AJ-Emil w GP Bedą śmigac ;) już nie moge sie doczekać ah ;) POZDRO...

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    tym samym kolejne zwycięstwo Tomka w Bydgoszczy staje pod dużym znakiem zapytania! ;)

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2008
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Emil jest torpedą nie wiem jak to bedzie wygladac w przyszlym roku ale jak emil bedzie taki szybki to moze by nawet o medal walczyl ? niby nierealne ale.. ja slyszalem ze AJ ma mieć torpedy silniki na caly sezon.. zobaczymy jak bedzie , miejmy nadzieje ze dobrze pujdzie naszym zawodnikom ;)

Strona 1 z 56 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •