Strona 56 z 56 PierwszyPierwszy ... 646545556
Pokaż wyniki od 2,476 do 2,516 z 2516

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2476
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale czy ja mówię, że to Kołodziej:) Ludzie spokojnie, też jest w kręgu zainteresowań, ale to nie on jest najbliżej. Ludzie jak wypali to wszystko będziecie szczęśliwi, a jak uda się uzyskać Vaculika to w ogóle super byłoby:)
    Vicar: nie ma tematu Henki Gustafssona w Polonii, niestety..
    Dokładnie Vaculik i w miare solidny Polak i mozemy jechac. Tylko czy Vaculik do nas przyjdzie o to jest pytanie :)

  2. Powrót do góry    #2477
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Odpowiedzi poznamy w grudniu ;) Kiedy to można podpisywać umowy i rozmawiać z zawodnikami z innych klubów ;)

    Z tego co słychać i wyczytać można źle nie będzie :)

  3. Powrót do góry    #2478
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiedzi poznamy w grudniu ;) Kiedy to można podpisywać umowy i rozmawiać z zawodnikami z innych klubów ;)

    Z tego co słychać i wyczytać można źle nie będzie :)
    A czasmai nie mozna pospisywac juz od Listopada

  4. Powrót do góry    #2479
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiedzi poznamy w grudniu ;) Kiedy to można podpisywać umowy i rozmawiać z zawodnikami z innych klubów ;)

    Z tego co słychać i wyczytać można źle nie będzie :)
    Oj byś się zdziwił że większość zawodników którzy chcą zmienić klub są już praktycznie dogadani z innych klubach i brakuję już tylko podpisu ..

  5. Powrót do góry    #2480
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Czytam ten wątek i ze śmiechu nie mogę wytrzymać.

    Drużyna jest zadłużona, zalega z platnosciami zawodnikom i prawdopodobnie nie dostani licencji na przyszły sezon. Mam nadzieję, że PZMot będzie konsekwentny i nie da licencji tym, którzy na nią nie zasługują.

    A Ciemnogród bydgoski jeszcze kupuje bajki o zatrzymaniu Sajftudinova i dokoptowaniu krajowych zawodników. Bydgoszcz nie jest klubem w pełni wypłacalnym, nie ma do tego klubu zaufania na rynku zawodników, zresztą mam nadzieję że jeśli długów się nie pozbędzie to licencji nie otrzyma.

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #2481
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drużyna jest zadłużona, zalega z platnosciami zawodnikom i prawdopodobnie nie dostani licencji na przyszły sezon. Mam nadzieję, że PZMot będzie konsekwentny i nie da licencji tym, którzy na nią nie zasługują.

    A Ciemnogród bydgoski jeszcze kupuje bajki o zatrzymaniu Sajftudinova i dokoptowaniu krajowych zawodników. Bydgoszcz nie jest klubem w pełni wypłacalnym, nie ma do tego klubu zaufania na rynku zawodników, zresztą mam nadzieję że jeśli długów się nie pozbędzie to licencji nie otrzyma.

    Pozdrawiam
    Gul Ci skacze że Emil olał Zieloną Górę:)? Rozumiem Twoją frustrację bo za życia nie doczekasz się takiego zawodnika w Zielonej dziurze:) Klub nie ma żadnych zaległości, nawet jest na plusie po GP, o licencję też się nie martw:) Dobrze Ci radzę martw się o Falubaz w przyszłym sezonie:)

  7. Powrót do góry    #2482
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buhaha odezwał sie typ a zielonej dziury Ty sie chłopie lepiej martw o swojego kapitana który co sezon mowi ze odchodzi a wy jak pieski dupe mu lizecie zeby został Kapitan od pięciu boleści

  8. Powrót do góry    #2483
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Byś się wstydził WojtekF, że klub który słynie z wychowanków chciał położyć łapę na Emilu :) Jak napisał kobe o nasz długi się nie martw. Martw się o Falubaz, te 4 spotkania odwołane i kilka firm budowlanych czapki śliwek nie kosztowały :)

    Nie pozdrawiam trolli :)

  9. Powrót do góry    #2484
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Walasek w Polonii... hmm... Coś się dziś nie popisał.

    A zielona niech sie cieszy ze wywalczyła srebrny medal bo jutro w dupe dostanie :)

  10. Powrót do góry    #2485
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Ale u Was kultura panuje a raczej jej brak. Ja do Was z chlebem a Wy do mnie z kamieniem. Ja nie przekręcam nazwy Waszego miasta ani Was nie wyzywam.
    Jeśli moje informacje odnośnie zaległości nie są aktualne, to przepraszam. Falubaz akurat należy do klubów, które były wymieniane jako w pełni wypłacalne więc i Wy się o niego nie martwcie.

    Martw się o Falubaz, te 4 spotkania odwołane i kilka firm budowlanych czapki śliwek nie kosztowały
    Firmy budowalne robiły to za darmo tzn. za odpowiednią reklamę na przysżły sezon więc pieniądze z bieżącej kasy Falubazu na wymianę nawierzchni nie poszły.

    Jeśli chodzi o Walaska, Emila i innych zawodników, to zobaczymy gdzie trafią. Tak byliście pewnie Protasa przed sezonem 2007 a On Wam numer zrobił i teraz mam nadzieję skutecznie walczy o DMP. Jeśli w klubie są pieniądze to jednego dobrego można zastąpić innym dobrym, przecież to jest oczywiste.

    A jeśli o ruchach na rynku transferowym ma decydować forumowicz, którego średnia długość postów wynosi 2 linijki, nie zna nazwy miasta w zachodniej części Polski w województwie lubuskim i pisze dyrdymały na poziomie 10-latka (kobe_bks) to ja w te farmazony nie wierzę.

    Nie jestem Trollem ale pozdrawiam wszystkich, Trolli także.

  11. Powrót do góry    #2486
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Kobe:

    Ja wiem ze Ty wiesz ze pewien zawodnik z Zielonej Gory jest prawie dogadany w Polonii. Ale czy Ty wiesz z kim Zielona Gora jest dogadana by im caly czas wciskac ze maja sie martwic o swoj sklad?

    Fakty tego sezonu sa takie ze:

    - wy sie zasluzenie utrzymaliscie i wiecej !!!
    - Zielona Gora walczy w finale i to mimo twoich szyderczych podchodow.

  12. Powrót do góry    #2487
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można pisać długie brednie takie jak Ty i właściwie nic nie wnosić do rozmowy, aczkolwiek w tym się lubujesz i Ci to wybaczam :) Spoko nie napinaj się tak dzieciaku, bo jutro przez cały mecz będziesz obecny na forum i swoje frustracje wylewał tutaj:)
    Ja nie decyduje o transferach, bo zdradzę Ci sekret nie jestem zawodnikiem żużlowym:) Ja wiem kto jest mniej więcej blisko klubu z Polonii:)
    A o baletnicy nie ma co rozmawiać, bo niektórzy mają klasę, a niektórzy kochają każdy klub od razu gdy dostanie wyższy kontrakt:) Ale w Falubazie mu mistrzostwo DMP nie grozi:)
    Edit:
    GKS-iak zobacz ja nie napisałem, że jakiś zawodnik z Zielonej jest dogadany w Polonii. Ja nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Co do Zielonej Góry to chodzą głosy przez wychowanka Falubazu(już nie jeździ) że paru zawodników będzie ciężko zatrzymać w Zielonej.. Wybacz nazwisko Ci nie zdradzę bo to rodzina;)

    Oczywiście fakty są takie jak napisałeś - aczkolwiek jak miałbym gdybać to ten deszcz potwornie pomógł w półfinale Falubazowi w Bydgoszczy.. Wielu Ci to potwierdzi, ale wynik poszedł w świat, ale nie mówię że Falubaz jest tam z przypadku - mieli bardzo dużo szczęścia, ale ono jest cholernie potrzebne w Speedwayu..

  13. Powrót do góry    #2488
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Po GP zaległości zostaną spłacone. Rozliczenie po mału nastapi. Tutaj nie ma co się martwić. Zmiana prezesa pociągnie za sobą kilku nowych sponsorów, którzy wstrzymywali się do czasu odejścia LT.
    WojtekF, to Ty właśnie zacząłeś agresywnie to nie dziw się, że doskoczyli do Ciebie. Na dzień dzisiejszy Emil jest bliżej Bydgoszczy.
    Zobaczymy jak będzie. Dopóki nie widzę podpisu to możemy sobie podyskutować i pomarzyć.

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #2489
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    FALUBAZ ZIELONA GÓRA

    Seniorzy:

    Grzegorz Zengota
    Piotr Protasiewicz
    Fredrik Lindgren (SWE)
    Niels Kristian Iversen (DK)
    Tak wygląda na chwilę obecną kadra Falubazu na sezon 2010.
    Dobrucki w wielu wywiadach podkreślał, że chce w Falubazie jeździć. Ma bardzo wysoką punktówkę i klub nie ma do Niego (jak do każdego innego zawodnika) zaległości więc jedynym zawodnikiem o którego może chodzić jest Walasek. Też słyszałem, że żąda niebotycznych sum ale tak samo słyszałem że blisko jest do porozumienia Falubazu z Sajftudinovem czy Pedersenem. A taka wymiana Walasek-Dzik byłaby dobra. Zresztą klub ma pieniądze więc nie ma co się martwić o ZG nawet gdyby Walasek przeszedł do Polonii.

    Nauczmy się kulturalnie rozmawiać zamiast siebie nawzajem atakować.

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #2490
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A Ciemnogród bydgoski jeszcze kupuje bajki o zatrzymaniu Sajftudinova i dokoptowaniu krajowych zawodników.
    Ale u Was kultura panuje a raczej jej brak. Ja do Was z chlebem a Wy do mnie z kamieniem. Ja nie przekręcam nazwy Waszego miasta ani Was nie wyzywam.
    Hm, na tym dyskusję już możnaby zakończyć właściwie ;)

    Firmy budowalne robiły to za darmo tzn. za odpowiednią reklamę na przysżły sezon więc pieniądze z bieżącej kasy Falubazu na wymianę nawierzchni nie poszły.
    Tak twierdzi Dowhan, budowlańcy na pewno się cieszą, że w weekend wyciągnięto ich z domu, bo firma nie musi im płacić - w zamian za to dostanie reklamę w przyszłym sezonie;) Itd.

    Jeśli moje informacje odnośnie zaległości nie są aktualne, to przepraszam.
    Falubaz ma 3mln długu. Zawodnicy nie chcą w nim jeździć i grożą strajkiem przed meczem w Toruniu. Nie starcza na metanol ani nawet na prąd w klubie. Jeśli moje informacje są błędne to przepraszam, nikogo nie chciałem urazić ;)

  16. Powrót do góry    #2491
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak samo słyszałem że blisko jest do porozumienia Falubazu z Sajftudinovem
    A jak sam zainteresowany zaprzecza:)? Chcę i wierzy, że będzie jeździł w Polonii. Niedługo podpisze kontrakt w końcu nie nazywa się Piotr Protasiewicz:)

  17. Powrót do góry    #2492
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Chcę tylko jednego i pozwólcie, że to powtórzę:

    Nauczmy się kulturalnie rozmawiać zamiast siebie nawzajem atakować.

    Nie mam nic do Polonii ani do Was. Wiem, że przesadziłem trochę i za to bez ironii przepraszam. Jutro na mszy przed wyjazdem do Torunia zrobię odpowiedni rachunek sumienia.

    Zauważyłem wiele radości z ewentualnych niepowodzeń Falubazu wśród bydgoszczan, stąd się wzięło moje zdenerwowanie. Jeszcze raz szczerze przepraszam, że przesadziłem.
    Falubaz sprawi, że Wy (kobe, barthezz) nie będzie mieć jutro podstaw do radości i tyle.

    Pozdrawiam serdecznie i życzę spokoju mimo, że Falubaz zostanie DMP.

  18. Powrót do góry    #2493
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kobe, czy ten zawodnik o jakim mowa skończył już 30 lat ?:) Chciałbym tylko to wiedzieć.
    (P)ozdro

    A co dziś w Bydgoszczy tyle oszalikowanych ludzi z pod znaku "Z"??

  19. Powrót do góry    #2494
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten co jest najbliżej nie ma 30 lat - Może inaczej ten co odbył najwięcej rozmów nie ma 30 lat. Wydaję mi się że te nazwiska padały w gazecie aczkolwiek tam chyba już wszystkie nazwiska były. Są też dwóch powyżej 30 lat.. Obecnie są rozmowy prowadzone z maksymalnie 6 zawodnikami..
    Gdzieś tam pierdzą o tym młodziaku z Danii, ale to miałaby być taka inwestycja coś jak Emil. Z tym, że jest Szymon i klub w niego będzie dużo inwestował. Efekty myślę, że przyjdą już na wiosnę. A ten młodziak z Danii no zobaczymy. Sam się zastanawiam nad sensem jego jak mamy Szymona i mam nadzieję, że pójdą tą drogą.. Tyle lat czekaliśmy na dobrego wychowanka..
    Były Derby z Elaną na Zawiszy..

  20. Powrót do góry    #2495
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2008
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jak tam drodzy bydgoszczanie ma się sprawa Krzysia Buczkowskiego? Puścicie go ? Jeśli dojdzie do wzmocnień , które są zapowiadane dla Buczka moze zabraknąć miejsca w składzie Polonii.

  21. Powrót do góry    #2496
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    dzięki za odpowiedź :)
    a jacyś seniorzy zagraniczni są na liście?

  22. Powrót do góry    #2497
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Są, ale jako opcja rezerwowa - Polonia jest w stanie nawet trochę przepłacić za zawodnika z Polski.. a co do Buczka póki co zostaje, ale zobaczymy bo chłopak stanął w miejscu.

  23. Powrót do góry    #2498
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    nie wierze w to co czytam
    kto by słyszał że Polonia
    może przepłacić za kogoś :)
    wkońcu coś się dzieje w tym
    klubie pozytywnego :)

  24. Powrót do góry    #2499
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy to jest pozytywny i na koniec przyszłego sezonu nie odbije nam się czkawką? Zobaczymy - mam nadzieję jednak, że nie.
    Jedno mogę teraz powiedzieć w klubie dobrze się dzieje, dobre podejście do biznesu jako spółki. Więc wydaję mi się że w sezon ogórkowy będziemy zadowoleni, aczkolwiek nic nie będę obiecywał. Póki co można patrzeć z pozytywem w przyszłość.

  25. Powrót do góry    #2500
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    taa zawsze można w ostateczności ściągnąć 1-ligowców.Bo już nie pamiętam ostatniego bydgoskiego zakupu ekstraligowego :)ale mam nadzieje że wkońcu coś ruszyło i nie będzie już zaciągu z 1 ligi :) a czy któryś z tych kandydatów ma w swojej klubowej historii drużynę Częstochowską?? :D

  26. Powrót do góry    #2501
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    nie wierze w to co czytam
    kto by słyszał że Polonia
    może przepłacić za kogoś :)
    wkońcu coś się dzieje w tym
    klubie pozytywnego :)
    Wywalili Leszka i teraz można podbijać stawki :D

  27. Powrót do góry    #2502
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Kobe, z calym szacunkiem... ale cholera z Ciebie to niezly "informator"! Najpierw wiesci prosto od Leszka, bo to Twoj klient... teraz z kims tam rodzina... zrobilo sie z Ciebie "pewniejsze" zrodlo niz JD :)


  28. Powrót do góry    #2503
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    JD coś nam sie ostatnio nie udziela, więc spadło na Kobe'go :)
    Ma chłopak na razie wolne,niedługo sezon w NBA zaczną to się skończą plotki :)

  29. Powrót do góry    #2504
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Czyatm ten wątek i mam wrażenie, że kibice bydgoscy strzelają sobie samobója.

    Rozmowa z zawodnikami przed zakończeniem sezonu niesie ze sobą kary finansowe. Więc gdyby ktoś zgłosił fakt złamania regulaminu przez drużynę bydgoską pokazując jako dowód posty pisane przez kobe, to zespół bydgoski musiałby się z tego tłumaczyć. A gdyby zespół bydgoski powiedział "Nie jesteśmy odpowiedzialni za posty forumowiczów" to wówczas po IP należy nakryć delikwenta i wyciągnąć wobec niego odpowiednie konsekwencje prawne.

    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #2505
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Czyatm ten wątek i mam wrażenie, że kibice bydgoscy strzelają sobie samobója.

    Rozmowa z zawodnikami przed zakończeniem sezonu niesie ze sobą kary finansowe. Więc gdyby ktoś zgłosił fakt złamania regulaminu przez drużynę bydgoską pokazując jako dowód posty pisane przez kobe, to zespół bydgoski musiałby się z tego tłumaczyć. A gdyby zespół bydgoski powiedział "Nie jesteśmy odpowiedzialni za posty forumowiczów" to wówczas po IP należy nakryć delikwenta i wyciągnąć wobec niego odpowiednie konsekwencje prawne.

    Pozdrawiam
    O matko.. No czegoś takiego to bym nawet na największej bani nie wymyślił..
    Głupiś jak tapeta w motylki.. Nie chcesz iść sobie na SF? Tam znajdziesz odpowiednie towarzystwo..

  31. Powrót do góry    #2506
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kobe, z calym szacunkiem... ale cholera z Ciebie to niezly "informator"! Najpierw wiesci prosto od Leszka, bo to Twoj klient... teraz z kims tam rodzina... zrobilo sie z Ciebie "pewniejsze" zrodlo niz JD :)
    Leszek już dawno nie jest związany z pewną ubezpieczalnią w której pracowałem wcześniej - tak na marginesie wycofał kasę podejrzewając stratę posady. Teraz zmieniłem branże i pracuję w dziale promocji i marketingu dużego sponsora Polonii, jak nie największego, odpowiadam też za umowy sponsorskie sporządzanie etc. A rodziny no cóż nie wybiera się nawet tej z Zielonej Góry. Aczkolwiek dopiero teraz usłyszałem, że w Zielonej jest średnio, bo wcześniej nie było narzekania..

    To tak na marginesie tyle o mnie. To taka wiadomość dla tych, co wątpią, a nawet jeśli nie wierzą to lepiej. Przynajmniej będą pozytywnie zaskoczeni:)

    Tak Barthezz sezon niedługo rusza i znowu Lakersi wygrają:)

    Minusem jedynie teraz jest stadion, ta modernizacja tak szybko nie ruszy niestety, ale niektórzy przedstawiciele klubu i miasta dobrze potrafią wejść w tyłek firmie BSI, więc jest duża szansa by przedłużyć GP w Bydgoszczy..

    WojtekF to każdy klub by musiał płacić tą karę, a wszyscy zaprzeczą:) Ale może zabaw się w Sherlocka Holmsa przynajmniej parę dni będzie spokój od Ciebie na forum:)

  32. Powrót do góry    #2507
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od kiedy mozna odpisywac kontrakty z nowymi zawodnikami od Listopada czy Grudnia ?

  33. Powrót do góry    #2508
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    ... A gdyby zespół bydgoski powiedział "Nie jesteśmy odpowiedzialni za posty forumowiczów" to wówczas po IP należy nakryć delikwenta i wyciągnąć wobec niego odpowiednie konsekwencje prawne...
    Troszke za duzo bajek o hakerach sie naogladales. :)

    Nie bede ci pisal co by sie musialo stac, aby ktorakolwiek z firmie telekomunikacyjnej podal ci lokal do "ktorego jest przepisany IP".

    Zglos ten fakt do sadu to sie zdziwisz.

  34. Powrót do góry    #2509
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Lewy od grudnia. Do końca listopada obowiązuje zakaz rozmów z zawodnikami z innych klubów, który i tak każdy klub ma w nosie...

  35. Powrót do góry    #2510
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od listopada chyba można podpisywać umowy jak i prowadzić rozmowy:)

  36. Powrót do góry    #2511
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Jak wybuchła sytuacja A.Laguty portale pisały, że od grudnia.

  37. Powrót do góry    #2512
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galeria Grand Prix Polski 2009 - część IV - ZAWODY:



    www.speedway-photography.pl

    Cz I - Trening
    Cz II - Prezentacja
    Cz III - Kibice
    Cz IV - Zawody

    Zapraszam :-)

  38. Powrót do góry    #2513
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten co jest najbliżej nie ma 30 lat - Może inaczej ten co odbył najwięcej rozmów nie ma 30 lat
    Kobe a ten zawodnik nie ma czasami inicjałów naszego najlepszego wychowanka?????? :)

  39. Powrót do góry    #2514
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-07-2004
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy nazwisko tego zawodnika nie kojarzy się z intensywnym wpatrywaniem się w coś? ;)

  40. Powrót do góry    #2515
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj Emil konczy 20 lat a więc wszystkiego najlepszego dla niego :)

  41. Powrót do góry    #2516
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lewy :) może tak może nie, zaawansowane rozmowy odbyły się przed GP w Bydgoszcz.. Co najważniejsze rozmów nie prowadził tylko Tillinger :) Myślę, że doskonale wiecie o kogo chodzi..
    Ktoś wie kiedy Emil wraca z Egiptu? Bo kontrakt czeka do podpisania: No Emilku wszystkiego najlepszego by przyszły sezon był tak dobry dla Ciebie w lidze jak w GP :)

Strona 56 z 56 PierwszyPierwszy ... 646545556

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •