Strona 51 z 56 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 2516

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Tylko Janek będąc przy akcji taczka nie krzyknął żadnego wulgarnego słowa. Zachowywał się spokojnie. Stał spokojnie, a taczka była wyrazem niezadowolenia. Cała akcja została skonsultowana z odpowiednimi osobami i prawnie nie można było się doczepić. ;)

  2. Powrót do góry    #2252
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Tylko co z rozmowami kontraktowymi na następny sezon. Mam nadzieję, że nowy prezes będzie na tyle znaną i szanowaną osobą, że nie odstraszy potencjalnych nowych zawodników.

  3. Powrót do góry    #2253
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    No to moze w koncu u sasiadow bedzie normalnie:)

    Zycze odspawania od stolka lesnego dziada - Torun jest z Wami!

  4. Powrót do góry    #2254
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K....a rece opadaja....

  5. Powrót do góry    #2255
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Tylko Janek będąc przy akcji taczka nie krzyknął żadnego wulgarnego słowa. Zachowywał się spokojnie. Stał spokojnie, a taczka była wyrazem niezadowolenia. Cała akcja została skonsultowana z odpowiednimi osobami i prawnie nie można było się doczepić. ;)
    No i z opóźnieniem ale w końcu dopiął swego:) Ten Janek może być waszym bohaterem, poświęcił swoje zdrowie dla dobra klubu :P

    "może syna serce ruszyło" hahaha

  6. Powrót do góry    #2256
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Taaaa ;] Zresztą wraz ze swoim kolegą Rzeźnikiem i tak są już maskotkami kibiców :D

    Jak wyrwiemy Prezesa wraz z fotelem to Janek litra ma ode mnie jak nic :D :D

  7. Powrót do góry    #2257
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JD nazwisko na S czy na G?? :)
    A może na "W"

  8. Powrót do góry    #2258
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    a co wy z tymi literkami a skad ja mam to wiedzieć. ja zwykły piknik jestem co nawet dobrze zakładu nie moze wygrac :P:P.

    czekać nie robic scen.dobrze bedzie.

    a teraz od siebie jak kuswa netfans kłapał dziobem pisał listy to wiekszosc dziobem na nas kłapała i teraz na czyje wychodzi ??
    szkoda ze tak pózno bo pewnie GP nie wystarczy na pokrycie długów ehhh a mówilismy to o mało nas nie zjedli.

  9. Powrót do góry    #2259
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Nie badzcie tacy surowi i jednoznaczni w osadach bo i Wy mozecie kiedys zostac zbyt szybko uznani winnymi.
    Podejrzewam, ze wina lezala po obu stronach. A z wywyiadu z poszkodowanym jasno wynika, ze nic wielkiego mu sie nie stalo. Juz nie mial co wymuslic to, ze go polik i szyja pobolewa...
    Inna sprawa, ze wogole nie powinno dosjc do terrortyzowania kogos na meczu itp.
    Jednak za darmo, tez mu sie to pewnie nie uzbieralo i powinien ktos na to zareagowac tylko w bardziej cywilizowany sposb. Na przyklad reakcja ochrony na zaczepki opojow wzgledem prezesa Tyllingera. Choc, znajac tych naszych polskich "ochroniarzy" (cieciow) ze stadionow i supermarketow to rece opadaja.
    Poczekajmy na wynik sledztwa i wyrok sadu a wtedy bedzie mozna oceniac.


  10. Powrót do góry    #2260
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    I dobrze, że mówiliście. Polonia ma za mało kibiców, za to sporo widzów. Widz przychodzi na stadion raz na dwa, trzy tygodniu i dla niego liczy się tylko tu i teraz. A co się przez te dwa, trzy tygodnie w klubie dzieje, to już nie bardzo widza interesuje.

    Takich widzów najłatwiej zapchać wynikami. Widz pluje się, gdy Polonii grozi spadek, ale pieje z zachwytu, gdy fuksem drużyna ląduje w półfinale. A na oczywiste fakty pozostaje ślepy.

  11. Powrót do góry    #2261
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    uhonorować Janka :)

    Ten Janek może być waszym bohaterem, poświęcił swoje zdrowie dla dobra klubu
    __________________________________________________ _______

    Może uhonorować Go za życia, a stadionu Polonii nazwać imieniem Janka :)

  12. Powrót do góry    #2262
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Poczekajmy na wynik sledztwa i wyrok sadu a wtedy bedzie mozna oceniac.
    Nawet jeśli nikogo nie pobili, nawet jeśli nie uderzyli, to na filmie widać, że bandyci w bandycki sposób wybierają ofiarę z tłumu i usiłują ją schwytać. Jednym z nich jest syn prezesa klubu.

    Nawet jeśli okaże się, że żaden z nich nie popełnił przestępstwa, to nie wyobrażam sobie aby ojciec bandyty, który nie odżegnuje się od takich działań pełnił dalej funkcję prezesa klubu.

  13. Powrót do góry    #2263
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda ze tak pózno bo pewnie GP nie wystarczy na pokrycie długów ehhh a mówilismy to o mało nas nie zjedli.

    To niby ile tych długów jest.Ogolnie z tego co pisano to Gp przynosi około 1 miliona lub wiecej zysku!!! Więc tych długów jest jeszcze wiecej???? niedługo powiecie ze tych długów jest 2 miliony!!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #2264
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Jeśli długów jest więcej niż planowanych wpływów, to szykują się problemy z uzyskaniem licencji.

  15. Powrót do góry    #2265
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    licencja nie ma nic do tego na nia zawsze musi znaleźc sie kasa ;)choc to tez powód aby lechu poleciał .

  16. Powrót do góry    #2266
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Coś mi się wydaje JD, że masz tylko mglistą wiedze na temat długów Polonii. W kwity pewnie nie zaglądałeś tylko pewnie ktoś Ci coś tam powiedział. Więc proszę Cię nie pisz więcej o długach jeśli nie możesz niczego udowodnić. Że są każdy wie ale klepanie, że nawet GP ich nie pokryje jest tylko czarnowidztwem w Twoim wykonaniu.

  17. Powrót do góry    #2267
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    JD wie więcej, niż zwykły kibic z trybun i najwyraźniej chce się tu wykazać jakie to on ma wtyki w klubie.

    wiadomo, że jest sponsorem (Emila na pewno) i dzięki temu jest tak jak gdyby wewnątrz. zna sporo osób, które wiedzą więcej o sytuacji w klubie i jest na bieżąco z informacjami, które opisuje na forum, lecz ich nie rozwija, zasłaniając się tajemnicą.

    tylko po co? :)

    toć zachowaj te informacje dla siebie panie JD, bo Twoje wpisy niewiele wnoszą.

  18. Powrót do góry    #2268
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    To jaką wartość mają w takim razie wpisy pozostałych użytkowników forum, skoro większość swoje stanowisko opiera jedynie na własnym zdaniu? Wolę nieco pokrętnie napisany post JD, z którego da się wyczytać co i jak w klubie niż *******...e na 10 stron, że ktoś widział busa zawodnika X na Polonii (albo w Bydgoszczy na ulicy Y) i, co za tym idzie, że zawodnik ten prowadzi (z pewnością - zdaniem autora wpisu) zaawansowane rozmowy z bydgoskim klubem.

  19. Powrót do góry    #2269
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko dlaczego JD nie chce napisac ile faktycznie wynoszą długi Polonii skoro tak chce odejscia Tylingera to niech powiadomi nas kibiców ile ten Leszek narobił długów bo w koncu on jest odpowiedzialny za budzet.No chyba ze chce zasłaniac nietyklanego o jego fatalne zarzadzanie i narobienie grubo ponad "milionowego" długu

  20. Powrót do góry    #2270
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    no przecież JD nie może nic powiedzieć, poza "pokrętnym" formułowaniem postów, które wprowadzają tylko zamęt.

  21. Powrót do góry    #2271
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    A ja wam wszystkim powiem, że gó.... wiecie :)

    Nie potraficie trafnie zinterpretować pewnych zachowań ludzkich.
    Psioczycie na nijakiego Krzysztofa T. i wyzywacie go od bandytów. Nie rozumiem.
    Przejżyjcie na oczy!!!
    No skoro nie potraficie sami to ja Wam pomogę.
    Wiadomo, że Leszeka T. dosyć mają już wszyscy. I to dosłownie. Okazuje się, że nawet własna rodzina ma dość jego prezesowania klubie. Z odsieczą przybywa syn i knuje intrygę. Ma nazwisko jakie ma więc wszystko co zrobi na stadionie i tak obciąży konto ojca - prezesa. Postanawia zrobić mały skandal i z kolegami wybiera się na Sportową w nadzieji na realizację planu. Chodzą sobie po trybunach zgrywają cwaniaków, aż w pewnym umówionym miejscy o umówionej godzinie spotykają się z wcześniej dogadanym kibicem. Parę razy go popychają, żeby było widać, że nastąpił atak. Potem zabierają jegomoscia pod parking gdzie pod pozorem przyniesienia ciepłego kisielu dla Leszka pojawia się on u tegoż sameo płota. Następuje krótka wymiana zdań. Kibic przedstawia później swoją wersję wydarzeń. Wiadomo teraz, że jemu i tak we wszystko uwierzą.mZupełnie nieoczekiwanie pojawia się również film z całego zdarzenia, kręcony przez gościa w czarnej skórze. Synek w rodzinie jest czysty bo chciał niby dobrze, ale osiągnął swój cel. Ojciec w końcu odwali się od Polonii!!! Leszek przecież nie powie, że własna latorośl chciała się go pozbyć, więc nawija o jego sumieniu. Młodby nie obawia się policji i prokuratury bo jak wiadomo i tak ma wszędzie plecy.
    Dzięki Chris. Myślę, że na następnym meczu powinniśmy przygotować jakiś trans dla niego. Proponuję tekst - KRZYŚ WYBAWCA, DZIĘKUJEMY.

  22. Powrót do góry    #2272
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no przecież JD nie może nic powiedzieć, poza "pokrętnym" formułowaniem postów, które wprowadzają tylko zamęt.
    to po co wogóle cokolwiek pisze jak i tak nic dobrego z tego nie wychodzi tylko zaraz 100 pytan do jego postu i tak zero konkretnej odpowiedzi

  23. Powrót do góry    #2273
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    nie miało wyciec ale ktos sie wyklepał wiec to juz chyba nie jest tajemnica ponad 1,5 milona .Majac do wyboru uczciwosc wobec pewnych osób nie pisszze o wielu sprawach czesto podsuwam wam kierunek w jakim macie iśc .ale to ****a za mało :P:P najlepiej sprzedaj kazda wiadomosc dotyczacą klubu .nie rozumiecie ze wiele informacji nie moze byc opublikowana?? nie podoba sie co pisze omijac moje post i wszystko bedzie ok.was nie bedzie wkur... a ja nie bede musiał sie tu tłumaczyc byle leszczowi bo mu sie to nie podoba.Dotarło?

    Tilliner zostaje do 26-10.

  24. Powrót do góry    #2274
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2008
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie miało wyciec ale ktos sie wyklepał wiec to juz chyba nie jest tajemnica ponad 1,5 milona .Majac do wyboru uczciwosc wobec pewnych osób nie pisszze o wielu sprawach czesto podsuwam wam kierunek w jakim macie iśc .ale to ****a za mało :P:P najlepiej sprzedaj kazda wiadomosc dotyczacą klubu .nie rozumiecie ze wiele informacji nie moze byc opublikowana?? nie podoba sie co pisze omijac moje post i wszystko bedzie ok.was nie bedzie wkur... a ja nie bede musiał sie tu tłumaczyc byle leszczowi bo mu sie to nie podoba.Dotarło?

    Tilliner zostaje do 26-10.

    Tylingera powinni od razu wy***** zeby nowy prezes juz mogł powoli przymierzac sie do budowania zespołu na 2010 rok.

    JD a jak wygląda sytuacja z nowym prezesem i czy są moze jakies dobre wieści na temat Polonii może jakis sponsor czy cus :)

    P.S Skoro ja sie dopytywałem to mnie też to dotyczy. Czy ty wiesz co to jest rozumowanie LESZCZ??? Jak tak to za kogo ty sie uwazasz bądz kim jestes waznym zeby tak na kogos mówic a faktycznie nawet nie wiesz z kim piszesz przytaczając go do BYLE LESZCZY

  25. Powrót do góry    #2275
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Majac do wyboru uczciwosc wobec pewnych osób nie pisze o wielu sprawach czesto podsuwam wam kierunek w jakim macie iśc.
    to jest Twoja misja na forum, czy tak?


    i co to za "pewne osoby"? prosimy o nazwiska!

    nie no, zgrywam się. wiadomo że nie powiesz. ;)

  26. Powrót do góry    #2276
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Szkoda :( Bo transfery kompletnie oleje mając taka wiedzę.

    Czy "miszcunio" od programów zostanie z nami na nowy seozn? Czy całą bandę gonimy??:D :D

  27. Powrót do góry    #2277
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czarne chmury nad Polonią

    No tak,wywalić prezesa,zabrać mu wszystko,pozbawić możliwości organizacji GP.Czy nie widzicie do cholery że to prowokacja.Kto w takiej sytuacji będzie miał otwartą drogę do organizacji nowych cykli GP. może ktoś wie?.I co?nie trudno było zgadnąć.Więc zamiast niszczyć wszystko i wszystkich którzy są związani z bydgoskim żużlem,zacznijmy ratować to co jest jeszcze do uratowania.Zapominacie co prezes zrobił dobrego dla klubu,dla rozsławiania miasta, organizując od kilku lat w Bydgoszczy GP.Jest się czym pochwalić,ale pewnie do dzisiaj, bo jak dobrze pójdzie to w szybkim tempie, sami postaramy się o to by ludzie z innych miast zapomnieli o Bydgoszczy.Do tych wszystkich co tak ujadają;
    -gratulacje, jesteście na dobrej drodze, do szybkiej realizacji plan uknutego przez naszych wrogów,pewnie uda się w 100%.

  28. Powrót do góry    #2278
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    ło... to szykuje nam się w takim razie Polonia-gate :P
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  29. Powrót do góry    #2279
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak,wywalić prezesa,zabrać mu wszystko,pozbawić możliwości organizacji GP.Czy nie widzicie do cholery że to prowokacja.Kto w takiej sytuacji będzie miał otwartą drogę do organizacji nowych cykli GP. może ktoś wie?.I co?nie trudno było zgadnąć.Więc zamiast niszczyć wszystko i wszystkich którzy są związani z bydgoskim żużlem,zacznijmy ratować to co jest jeszcze do uratowania.Zapominacie co prezes zrobił dobrego dla klubu,dla rozsławiania miasta, organizując od kilku lat w Bydgoszczy GP.Jest się czym pochwalić,ale pewnie do dzisiaj, bo jak dobrze pójdzie to w szybkim tempie, sami postaramy się o to by ludzie z innych miast zapomnieli o Bydgoszczy.Do tych wszystkich co tak ujadają;
    -gratulacje, jesteście na dobrej drodze, do szybkiej realizacji plan uknutego przez naszych wrogów,pewnie uda się w 100%.
    Leszek a jednak się zarejestrowałeś na forum. Kochasz syna co :)? W końcu kupiłeś mu betę za jakieś 150 tys ;)

  30. Powrót do góry    #2280
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Czy nie widzicie do cholery że to prowokacja.Kto w takiej sytuacji będzie miał otwartą drogę do organizacji nowych cykli GP. może ktoś wie?.I co?nie trudno było zgadnąć.Więc zamiast niszczyć wszystko i wszystkich którzy są związani z bydgoskim żużlem,zacznijmy ratować to co jest jeszcze do uratowania.Zapominacie co prezes zrobił dobrego dla klubu,dla rozsławiania miasta, organizując od kilku lat w Bydgoszczy GP.Jest się czym pochwalić,ale pewnie do dzisiaj, bo jak dobrze pójdzie to w szybkim tempie, sami postaramy się o to by ludzie z innych miast zapomnieli o Bydgoszczy.Do tych wszystkich co tak ujadają;
    -gratulacje, jesteście na dobrej drodze, do szybkiej realizacji plan uknutego przez naszych wrogów,pewnie uda się w 100%.
    ku...a człowieku weź nie dramatyzuj!ogarnij się troche albo tabletki odstaw!myślisz że nie ma ludzi niezastąpionych? takim myśleniem będziemy tkwić w tym bagnie kilka lat albo i będzie gorzej, LT jest nowotworem rozwalającym nasz klub od środka!
    co według ciebie takiego pozostanie po prezesie?wyremontowany kibel na stadionie?weź sie nie osmieszaj!!organizacja GP?jakoś jak go w klubie nie było też sobie radziliśmy! a z resztą dla mnie super organizator GP Leszek to mit, moze od strony BSI-IMG, zawodników czy VIPów wygląda to nieźle, ale od strony kibiców dla mnie to katastrofa, wystarczy żebyś sie przejechał po innych stadionach i zobaczył jak sie tam dba o dobrą zabawę kibiców! a poza tym to z tego co mi wiadomo to organizacje GP i tak zalatwia miasto, daje kase podpisuje umowę po czym "zleca " organizację klubowi (tak to formalnie wygląda), i jeśli GP nie będzie w Bydzi to tylko i wyłącznie przez to że mamy w tym momencie zapyzialy stadion, o fatalnej widoczności i kiepskiej infrastrukturze,bo władze najwidoczniej nadal żyją podniecone wybudowaniem 10 lat temu nowoczesnej trybuny głównej

  31. Powrót do góry    #2281
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach

    P.S Skoro ja sie dopytywałem to mnie też to dotyczy. Czy ty wiesz co to jest rozumowanie LESZCZ??? Jak tak to za kogo ty sie uwazasz bądz kim jestes waznym zeby tak na kogos mówic a faktycznie nawet nie wiesz z kim piszesz przytaczając go do BYLE LESZCZY
    no dokładnei ale bartek jest bardziej ciezkim przypadkiem . zreszta czekajcie na gazety tam sie wielu spraw dowiecie.

    cos wam sie na forum podpowiada sugeruje i za chwile z dziobem na mnie nie bawi mnie to.

    Ps nie jstem nikim waznym jestem takimm samym kibicem jak i wym moze tylko troche bardziej zzangazowany w pewne sprawy. wsio.jak moge sie dzielic informacjami to to robie wiec kur... nie czepiajcie sie tego ze o wielu sprawach nie moge powiedzeć załapali??

  32. Powrót do góry    #2282
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JD a nie obawiasz się, że Grześkowiak obsadzi swojego człowieka? Przecież Grześkowiak to GANGSTER !
    http://www.nowenowosci.friko.pl/#100
    polecam

  33. Powrót do góry    #2283
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    spoko gorszy od Tillingera nie bedzie :P

  34. Powrót do góry    #2284
    Zbanowany
    Dołączył
    02-11-2007
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...EL01/976138813
    Do końca umowy Tillinger zostanie

  35. Powrót do góry    #2285
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Leszek wiedząc, że ochodzi oleje kontrakty na przyszły sezon, a jak przyjdzie nowy prezes to sie okaże że nie ma kim sie wzmacniać.

  36. Powrót do góry    #2286
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2005
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez się o to boję, barthezz23

  37. Powrót do góry    #2287
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    można wymienić na inny model,ale jeszcze nikt nie zna modelu

    [quote]
    ku...a człowieku weź nie dramatyzuj!ogarnij się troche albo tabletki odstaw!myślisz że nie ma ludzi niezastąpionych?
    Wiesz, nie chcę dyskutować na temat którego nie rozumiesz, i jeszcze powiem ci tak, uważam że ludzie są niezastąpieni.Na stanowisku dyrektora,prezesa,prezydenta, można zastąpić pana X na pana Y ,ale pana X nie można zastąpić panem X, jeszcze nie teraz, musimy poczekać do czasu w którym będzie można klonować ludzi.Tabletek nie odstawię bo nie łykam.

  38. Powrót do góry    #2288
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leszek wiedząc, że ochodzi oleje kontrakty na przyszły sezon, a jak przyjdzie nowy prezes to sie okaże że nie ma kim sie wzmacniać.
    Właśnie, takie myślenie zaczyna mi się podobać.Pomyśleć i zrobić, nigdy odwrotnie.

  39. Powrót do góry    #2289
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    [quote]
    ku...a człowieku weź nie dramatyzuj!ogarnij się troche albo tabletki odstaw!myślisz że nie ma ludzi niezastąpionych?
    Wiesz, nie chcę dyskutować na temat którego nie rozumiesz, i jeszcze powiem ci tak, uważam że ludzie są niezastąpieni.Na stanowisku dyrektora,prezesa,prezydenta, można zastąpić pana X na pana Y ,ale pana X nie można zastąpić panem X, jeszcze nie teraz, musimy poczekać do czasu w którym będzie można klonować ludzi.Tabletek nie odstawię bo nie łykam.
    ty chyba nie za bardzo czaisz o co chodzi.
    no to tkwij w przekonaniu ze leszek jest super prezesem masz tu filmik naucz sie tekstu i zasuwaj na sportową: http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40

    na rewolucje nigdy nie ma odpowiedniego momentu (teraz trasfery, przedtem było mówione że środek sezonu i walka o utrzymanie, potem będzie przygotowanie do sezonu itp. itd) ale trzeba ją zrobić żeby coś w końcu się zmieniło.
    nie ma ludzi niezastąpionych? buhahahaaha a jak było z innymi prezesami? choćby rufinem w lesznie? czy w rybniku?w stali?czy choćby swego czasu w wybrzeżu. też prezesi twierdzili jak to bez nich zuzel by nie istniał w tych miastach!udało ich sie pozbyc, i co? jakoś u wszystkich zuzel wyglada o wiele lepiej niz wczesniej!
    Leszek ci obieca Hampela wiec cały osliniony bedziesz czekał na ten transfer! a potem co? dupa! wyda znowu miliony na zawodników pokroju chrzana, albo sciagnie asa a wpolowie sezonu kasa sie skonczy, bo wredni sponsorzy nie chca sami do klubu przyjsc, a frajerzy kibice na mecze nie chodza......

  40. Powrót do góry    #2290
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Leszek wiedząc, że ochodzi oleje kontrakty na przyszły sezon, a jak przyjdzie nowy prezes to sie okaże że nie ma kim sie wzmacniać.
    bo z takich stanowisk to sie wypier...a z dnia na dzien, masz tu karto spakuj swoje rzeczy, odprawa i do widzenia za nim zdązy coś namieszać.

  41. Powrót do góry    #2291
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Może są ludzie, których trudno zastąpić, ale to chyba nie o Tillingerze? Chyba, że w nieudacznictwie i krętactwie. Najbardziej mnie śmieszy to robienie z niego jakiegoś "speca od GP". W naszym kraju robi się non stop pełno większych imprez sportowych i kulturalnych, a on jeden ma patent na GP, gdzie zresztą wszystko jest w zasadzie na tacy i nawet wielkiej promocji nie potrzeba? No ludzie :D

    Jako fan bydgoskich GP, które uwielbiam i na których goszczę od wielu lat, mogę ponadto stwierdzić, że organizacja tej imprezy jest krótko mówiąc - kiepska, momentami - fatalna. I tak zawsze chętnie na GP do Bydgoszczy przyjadę, ale to nie przysłania oczu na te mankamenty, które są rażące. Gdyby nie ten tor... i gdyby nie Gollob to tego GP w Bydgoszczy nie byłoby już dawno.

  42. Powrót do góry    #2292
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Leszek wiedząc, że ochodzi oleje kontrakty na przyszły sezon, a jak przyjdzie nowy prezes to sie okaże że nie ma kim sie wzmacniać.
    Czy ja wiem. Raczej nie chciałby po sobie takich zgliszcz pozostawić. W końcu zawsze można dorwać kolejną fuchę gdzieś w Warszawie i reaktywować speedway :P

    Równie dobrze, obieca komuś dużo kasy, zbuduje pakę, odejdzie w "wielkim stylu", a niech nowy prezes znajdzie na t kasę.:)
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  43. Powrót do góry    #2293
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spoko gorszy od Tillingera nie bedzie :P
    Żebyś się nie zdziwił... D&G tworzą system autofinansowania poprzez kluby sportowe, z jednym im nie poszło, kibice nie pozwalają, to chwycą się za następny. Dostaniemy jakąś marionetkę z podrzędnego portalu albo niespełnionego redaktorzynę i pozamiatane. Zamiast budować będą niszczyć, to potrafią. I jeszcze jedno- nie jestem fanem LT, powinni go wypier... wcześniej, teraz niech posiedzi do 26.10 bez świadczenia obowiązku pracy. Przyszły prezio niech już teraz zacznie budować konstrukcję.

  44. Powrót do góry    #2294
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    No tak sie składa ze nowy prezes nie bedzie z nadania ratusza :P.Spoko. Druga sprawa L.T jest na zwolnieniu i do końca umowy o prace w klubie nie ma sie juz pojawic :D.Dlatego bedzie za niego prokurent czy osoba "po. prezesa" która spokojnie moze rozmawiac z zawodnikami.Nie zapomnijcie ze jeszcze trzeba zapiac budżet bo jakby nie patrzył jestesmy troche pod kreską.
    Ps i gdyby cos chodziło po głowie co do zawodników Golloba w Polonii pewnie nie zobaczymy .

  45. Powrót do góry    #2295
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    No tak sie składa ze nowy prezes nie bedzie z nadania ratusz
    Ps i gdyby cos chodziło po głowie co do zawodników Golloba w Polonii pewnie nie zobaczymy .
    Szkoda kasy czy coś innego?

Strona 51 z 56 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •