Strona 11 z 56 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 2516

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach

    Udzielił mi sie nastrój świąteczny więc jadę po bandzie ;)
    - wyższe niż Toruń :P
    - pierwsze :P
    - Falubaz, Sparta, Włókniarz,Unia,Stal

    No to "pobiłem" Rafika :P:P

    Ps ja tu jeszcze wrócę jak będe wkur... ;)[/quote]

    Jesli to maja byc zyczenia czy postanowienia na nowy rok,to lepiej zebys zazyczyl sobie lotu w kosmos jako glowny pilot - astronauta.Wieksze prawdopodobienstwo ,ze sie zisci.;);):):)




  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    hm - no i z mojej malej swiatecznej prowokacji wyszla wielka lipa :> gratulacje. nawet rafik nie dal sie podpuscic i to co mysli obrocl w zart ;) ;p

  3. Powrót do góry    #453
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2006
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyrazy wspolczucia dla rodziny i kibicow polonii
    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,...olowanie_.html
    W Solcu Kujawskim a nie w Bydgoszczy.
    W Solcu, nie w Solcu, ale zabity to kibic Polonii.

  4. Powrót do góry    #454
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,658
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    wyrazy wspolczucia dla rodziny i kibicow polonii
    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,...olowanie_.html
    W Solcu Kujawskim a nie w Bydgoszczy.
    W Solcu, nie w Solcu, ale zabity to kibic Polonii.
    Sorry, widocznie nie doczytałem do końca.

    Pozwolę sobie na krótką opowiastkę.
    Kilka lat temu, jeszcze za studenckich czasów, będąc w Bydgoszczy poszedłem z kumplami (bydgoszczanami) do Geanta przy rondzie chyba Grunwaldzkim po browar by wypić w parku powyżej hipermarketu. W parku siedzimy, pijemy, gadamy. Nagle widzimy jak conajmniej piętnastoosobowa zgraja jakichś gości biegnie w naszym kierunku. My zdziwieni o co chodzi, ale gdy dobiegają już wiemy. Kibice Zawiszy. Teksty: wyp... ze Szwederka! Zawisza rządzi na Szwederku! Nikt nie miał przecież żadnego szalika, tylko ja z całej ekipy byłem kibicem żużla i to Wybrzeża. Od razu tłuczonymi butelkami po ryjach chcieli nas trzaskać. Później oczywiście zostałem wprowadzony w obyczaje zawiszowo - polonijne, jednak tak drastyczne zetknięcie z rzeczywistością dało mi aż nadto do zrozumienia jak Wy, kibice Polonii musicie czasami znosić kibiców spod znaku litery "Z".

    Ps. JD, jakbyś mógł mi podać swoją punktację odnośnie postu miesiąca, byłbym rad.


  5. Powrót do góry    #455
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kto powiedział, że chodziło o Skórę? Dla niego i tak nie ma już w naszej drużynie miejsca.
    siwy napisal. nie powiedzial :)
    a ja mam pytania do wszystkich fanow bydgoskiej poloni w szczegolnosci do realisty ;p
    - na ktore miejsce liczycie w nadchodzacym sezonie?
    - ktore miejsce nie bedzie rozczarowaniem?
    - i czy spodziewacie sie na koniec sezonu w ligowej tabeli przeskoczyc kogos jeszcze poza gdanskiem?;)
    ad1) pierwsza czwórka
    ad2) każde poza 6 max. nie będzie rozczarowaniem
    ad3) Wrocław,Gdańsk,Zieloną Górę,Częstochowę,Gorzów a szczególnie to pragnę wyprzedzić...Leszno;)
    Wesołych i Zdrowych Świąt dziękując za uwagę :)


    Sam przeczysz swojemu nickowi. :P

  6. Powrót do góry    #456
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuję się pod tymi życzeniami wszystkimi kończynami. Rym niezamierzony ...
    Co do niespodzianki, o której napomyka JD: czyżby Tillingeiro miał się podać do dymisji, a na jego miejsce miał wrócić Sawarski?!

  7. Powrót do góry    #457
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety - Bogdan Sawarski nie wróci na stanowisko prezesa (brak czasu przy prowadzeniu firmy jako jedyny właściciel).

  8. Powrót do góry    #458
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety - Bogdan Sawarski nie wróci na stanowisko prezesa (brak czasu przy prowadzeniu firmy jako jedyny właściciel).
    Kak żal!
    Panie Bogdanie, błagam na kolanach... Nie wracaj!!!

  9. Powrót do góry    #459
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyrazy wspolczucia dla rodziny i kibicow polonii
    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,...olowanie_.html
    W Solcu Kujawskim a nie w Bydgoszczy.
    W Solcu, nie w Solcu, ale zabity to kibic Polonii.
    Żaden kibic Polonii, z naszym klubem miał on tyle wspólnego co ja z Mazowszanką Pruszków, poprostu przypadkowa ofiara debili.

  10. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    wyrazy wspolczucia dla rodziny i kibicow polonii
    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,...olowanie_.html
    W Solcu Kujawskim a nie w Bydgoszczy.
    W Solcu, nie w Solcu, ale zabity to kibic Polonii.
    Sensacyjka z Wybiórczej, a podniecenie jak u małego chłopca przed Gwiazdką.
    Polowanie na wybitnie słabe umysły, to tak.

  11. Powrót do góry    #461
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    andreagassi :
    "Panie Bogdanie, błagam na kolanach... Nie wracaj!!!"

    -----------------------------------------------------------
    Facet poświecał czas,własne pieniadze a taki potrafi jedynie opluć.
    Kultura bydgoskich kibiców sięgnęła dna !

  12. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    bydgoskiego kibica jak już.

    jak tu wszyscy lubią generalizować.

  13. Powrót do góry    #463
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    "wszyscy lubią generalizować" czyż to nie generalizowanie? wiec jak narazie mamy dwóch generalizujących ;P

  14. Powrót do góry    #464
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Łukasz Stanisławski był jednym z najlepiej zapowiadaj±cych się wychowanków bydgoskiej Polonii. Wielu znawców czarnego sportu wróżyło mu wielk± karierę. Pojawiały się nawet głosy, że jest to talent na miarę Tomasza Golloba. Jednak głównie poprzez bardzo poważne i liczne kontuzje, został zmuszony do rezygnacji z uprawiania tego sportu. O tym, co jeszcze wpłynęło na tak±, a nie inn± decyzję, opowiada on sam."

    Reszta TUTAJ

    A może kto¶ pamięta Krzysztofa Ziarnika? O tym, czym zajmuje się dzisiaj TUTAJ

  15. Powrót do góry    #465
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    andreagassi :
    "Panie Bogdanie, błagam na kolanach... Nie wracaj!!!"

    -----------------------------------------------------------
    Facet poświecał czas,własne pieniadze a taki potrafi jedynie opluć.
    Kultura bydgoskich kibiców sięgnęła dna !
    Pan Bogdan S. więcej z Polonii pieniędzy wyciągnął niż włożył. Całe szczęście, że w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i odsunął tego Grabarza Bydgoskiego Żużla!

    Bogdan S. (gdy nastanie sprawiedliwość, tylko w takiej formie będzie można o nim pisać) niech się lepiej zajmie parówkami, bo z tego co wiem firma podupada...

  16. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Remo to już drugi wątek, w którym polecasz artykuł o Stanisławskim.

    Coś mi się widzi, że to twoje "dzieło".


  17. Powrót do góry    #467
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://przegladzuzlowy.pl/news_gorzow.php?id=1089904217
    co za darmozjad..
    "Nie będę rozpaczał. Ale będzie to dla mnie przede wszystkim mobilizacja. O tym, kto jedzie w ekstralidze, niech decyduje aktualna forma. Wtedy w każdym meczu Stal wystawi aktualnie najmocniejszy skład. Bo przecież chodzi o drużynę. W Zielonej Górze czy w Bydgoszczy byłem odsuwany od składu. Miałem słabsze momenty, ale się nie dołowałem. Zdaję sobie sprawę, że idę szczebel wyżej, że będzie trudniej. To nie jest pierwszy raz w mojej karierze. Były takie sezony, że awansowałem z drużyną, że spadałem do niższej ligi. To dla mnie normalna sprawa. Elity przecież zasmakowałem. Realia znam."
    Boże Ty widzisz nie grzmisz? co za kretyn.. Jak jeździł jak ***** u nas przez połowę sezonu to miał wsparcie trenera i dobre rady, ale widać jak tak kretyn podchodzi do spraw..

  18. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    był tak odsuwany od składu, że wystąpił we wszystkich meczach.:D

  19. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Kobe .... ale co Ty tu chłopa od darmozjadów wyzywasz niech walczy o teraz o pewne miejsce w zespole Stali a sezon zweryfikuje jego zapowiedzi.Potencjał ma oby potrafił go wykorzystać,ani mnie on grzeje ani ziębi a kasy to może zarabiac i trzy miliony w końcu nie płacimy :P .Czy kazdy zawodnik który od nas odejdzie musi być zaraz ****em ;).

  20. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy kazdy zawodnik który od nas odejdzie musi być zaraz ****em ;).
    No to ja Ci odpowiem, że takich przypadków było tylko dwa Protasiewicz no i teraz Okoniewski, czy ktoś źle pisał o np. Szczepaniaku? Po prostu niektórzy potrafią zachować się fair, a nie palą za sobą mosty.

  21. Powrót do góry    #471
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Czy wie ktoś ile sprzedanych zostało obecnie karnetow na 2009 r. ? Chodzi mi raczej o liczbę przybliżoną.
    Tylko nie piszcie, że przybliżona do zera...

  22. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy kazdy zawodnik który od nas odejdzie musi być zaraz ****em ;).
    No to ja Ci odpowiem, że takich przypadków było tylko dwa Protasiewicz no i teraz Okoniewski, czy ktoś źle pisał o np. Szczepaniaku? Po prostu niektórzy potrafią zachować się fair, a nie palą za sobą mosty.

    A czy Szczepaniak to ten sam poziom sportowy co
    Okoniewski , a tymbardziej Protasiewicz? :D
    Odpowiedz sobie sam.
    Zreszt± ze Szczepaniaka Leszek zrezygnował sam , a
    na Pepe i Okoniu raczje mu zależało...

  23. Powrót do góry    #473
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy Szczepaniak to ten sam poziom sportowy co
    Okoniewski , a tymbardziej Protasiewicz? :D
    a czy Protasiewicz lub Okoniewski to tez sam poziom sportowy co Tomasz Gollob? Ja go nie wyzywał jak odszedł do Tarnowa, bo wiem, że parę lat jeździł za grosze. Paru niedobitków gwizdało na Golloba, ale to tacy frustraci jak Ty :)

  24. Powrót do góry    #474
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Tomasz Gollob? Ja go nie wyzywał jak odszedł do Tarnowa, bo wiem, że parę lat jeździł za grosze.
    Ekstra :) Mozesz zapodac jakie to byly grosze :)

  25. Powrót do góry    #475
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu niektórzy potrafią zachować się fair, a nie palą za sobą mosty.
    A Okon spalil za soba most odchodzac z Polonii? Po prostu postapil fair - nie podpisal kontraktu, byl dogadany z Lechem, ale znalazl sie ktos kto dal mu wiecej kasy i miejsce w skladzie [nie to ze u nas nie mialby pewnego miejsca bo by mial]wiec odszedl. Postapil bardzo fair ze nie mydlil oczu i ze szybko w miare powiedzial ze odchodzi, a nie jak co niektorzy co sie umawiaja na podpisanie kontraktu a potem tego samoge dnia gdzie wszyscy sieszykuja do uroczystego podpisania umowy dowiaduja sie z radia ze juz tenze podpisal gdzie indziej na 3 lata...

    Wiec Okon wcale mostow nie spalil za soba - ot wybral lepsza oferte i niech mu na lepsze wyjdzie

  26. Powrót do góry    #476
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Tomasz Gollob? Ja go nie wyzywał jak odszedł do Tarnowa, bo wiem, że parę lat jeździł za grosze.

    Ekstra :) Mozesz zapodac jakie to byly grosze :)
    Morciasz , Kobe ubezpiecza Tillingera wiec on operuje zupełnie innymi sumami niz my zwykli ludzie :P :D

  27. Powrót do góry    #477
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Forumowiczów
    Troszkę nie na temat, ale mamy do sprzedania kalendarze Polonii Bydgoszcz na 2009 rok. Nie są to stricte kalrendarze żużlowe, ale warto moim zdaniem taki kalendarz mieć na swoje kibicowskiej ścianie. Tu można je zobaczyć
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=501741241
    Jeżeli ktoś się zdecyduje to proszę o kontakt na nr telefonu
    606 344 933
    602 608 179
    Zamówiony kalendarz mogę dowieźć w każde miejsce w Bydgoszczy. Zakup takiego kalendarza to jedyne 10 PLN. Całkowity dochód ze sprzedaży (czyli całe 10 PLN) przeznaczamy na młodzieżowe sekcje piłki nożnej na Polonii oraz na oprawy w nowym Ekstraligowym sezonie
    pozdrawiam
    Gralus

  28. Powrót do góry    #478
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2008
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Relację z "Żużlowego wieczoru" można obejrzeć na stronie www.itv24.com.pl

  29. Powrót do góry    #479
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

  30. Powrót do góry    #480
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak mówiłem wcześniej :) Oczywiście zaraz pewnie JD czymś dogryzie ;] Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie w szczególności biorąc pod uwagę że sezon jest długi.

  31. Powrót do góry    #481
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2008
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My też mieliśmy w swojej kadrze braci D. Niestety żaden z nich delikatnie mówiąc nie zachwycił. Co prawda Jonas jest już dużo lepszym i dojrzalszym zawodnikiem niż w sezonie w którym u nas startował ale z Daniela niewiem czy będziecie mieli pożytek. Choć jego występy w elite league w ubiegłym sezonie nie były najgorsze, lecz jak powszechnie wiadomo EL a nasza SE to zupełnie inna bajka. Ale pomimo to życzę wam powodzenia na torach ekstraligowych i pożytku z Daniela.

  32. Powrót do góry    #482
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    "....Bardzo dobre rozwiązanie ... " no to sie tak delikatnie spytam , ale kur... rozwiązanie czego ??? od kiedy mamy Tillingera co roku przerabiamy różne wynalazki, jak się to kończy wszyscy wiedzą.Teraz jeszcze do pełni osiągnięc naszego prezesa brakuje wykupienia lekcji jezyka szwedzkiego co by czuli się jak w domu :P.
    Mam nadzieje że w końcu go wypierd... z klubu, niewiele już brakuje

  33. Powrót do góry    #483
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "....Bardzo dobre rozwiązanie ... " no to sie tak delikatnie spytam , ale kur... rozwiązanie czego ??? od kiedy mamy Tillingera co roku przerabiamy różne wynalazki, jak się to kończy wszyscy wiedzą.Teraz jeszcze do pełni osiągnięc naszego prezesa brakuje wykupienia lekcji jezyka szwedzkiego co by czuli się jak w domu :P.
    Mam nadzieje że w końcu go wypierd... z klubu, niewiele już brakuje
    Tobie dogodzić, skoro sponsorujesz klub to wiesz jakim budżetem dysponujemy. Następna sprawa na nikogo z czołówki nas po prostu nie stać, owszem na Tomasza Golloba tak, ale to 75% kontraktu miało zapłacić Sowa/Jasiakiewicz, więc jaki kontrakt by Ciebie zadowalał hm? by nie stał się "wynalazkiem" według Ciebie..
    A druga sprawa skąd masz info że Tillinger ma być w końcu wypierd... ? Hm? czy to tylko Twoje widzi misie? Ja Ci odpowiem on sam chętnie by zrezygnował tylko wiesz co? Nie ma żadnego kandydata na rolę prezesa klubu. Nikt nie chce wziąć takiej odpowiedzialności na siebie. A może po prostu inni się boją porażki. Zapewne Ty będziesz dalej "tajemniczy" w swoich wypowiedziach: "wiem, ale nie powiem" to po jakiego grzyba się odzywasz.. ? Żeby nie było nie bronię go, ale nie widzę żadnej osoby która by mogła pokierować klubem, bo to nie może być pierwsza lepsza osoba z ulicy tylko z doświadczeniem. Tak jest Sawarski, ale on za dużo ma roboty ze swoją firmą. Ja do tego składu chciałbym "Małego" ale niestety i tak jestem zadowolony z transferów, przynajmniej na własnym torze powinniśmy być niepokonani a pod takimi kierunkiem jest budowany skład. Aha i Cie wkurzę jeszcze raz myślę, że Lars Daniel Gunnestad też będzie dobrym rozwiązaniem, podpisać z nim wieloletni kontrakt i będą z niego jeszcze pociecha.

  34. Powrót do góry    #484
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    .
    A druga sprawa skąd masz info że Tillinger ma być w końcu wypierd... ? Hm? czy to tylko Twoje widzi misie? Ja Ci odpowiem on sam chętnie by zrezygnował tylko wiesz co? Nie ma żadnego kandydata na rolę prezesa klubu. Nikt nie chce wziąć takiej odpowiedzialności na siebie.
    Kobe nie pierd... chłopie że nie ma osób które mogą zastąpic Tillingera.Są i to nie jedna .Gdyby Tillinger miał zrezygnować zrezygnowałby po spadku Polonii do 1 ligi.Kasa misiu kasa .Jest jedna rzecz którą potrafi zrobić dobrze , to GP.Każdy głupi potrafi rządzić jak się ma kasę a że teraz trzeba ruszyć swoją szanowną dupę to i prezes strzela focha i a to rada nadzorcza mu mne pomaga a to zawodnicy wariują z cenami a to kibiców nie ma na stadionie.Jak działa komunikacja na lini klub -kibice dno .Za Sawarskiego było inaczej.Zeby rozwiac wątpliwości B.Sawarski nie wróci do Polonii ma dość innych obowiązków wobec swojej firmy ( agassi posika się ze szczęscia :P ).
    Jak masz taki dobry z nim kontakt namów go do tej dymisji w końcu jest chętny i uwierz nie będzie płaczu po nim .

  35. Powrót do góry    #485
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a jakich byscie zawodnikow proponowali na lawke?
    Ja sie ciesze ze Daniel dolaczyl do Polonii. Wiadomo wiekszosci by sie marzyly wzmocnienia w rodzaju Andersen Hancock czy podobni klasowi zawonicy ale w Bydgoszczy jest ten problem ze malo kto chce sponsorowac Polonie. Sa duze firmy ktore mogly by sypnac groszem ale nie daja nic bo ich siedziba miesci sie naprzyklad w Warszawie a tam o zuzlu za duzo nie wiadomo. W Bydgoszczy skonczyly sie czasy ze byl jeden duzy sponsor np. Budlex, Jutrzenka czy Pluszzzzz. Trzeba sie cieszyc z tego co sie ma bo budzet do najwyzszych nienalezy. Co do naszego skladu moze wymarzony to nie jest ale swoje moze zrobic w e-lidze. ;)

  36. Powrót do góry    #486
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kobe nie pierd... chłopie że nie ma osób które mogą zastąpic Tillingera.Są i to nie jedna .
    To wymień te osoby jeżeli jest ich parę, słucham. Może weźmiemy kogoś kto ma własną firmę/spółkę zatrudnia ze 100 osób i to starczy? a np zajmuje się branżą spożywczą. Rzuć parę nazwisk, jeżeli nie będę znał to opisz daną osobę.

  37. Powrót do góry    #487
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kobe nie pierd... chłopie że nie ma osób które mogą zastąpic Tillingera.Są i to nie jedna .
    To wymień te osoby jeżeli jest ich parę, słucham. Może weźmiemy kogoś kto ma własną firmę/spółkę zatrudnia ze 100 osób i to starczy? a np zajmuje się branżą spożywczą. Rzuć parę nazwisk, jeżeli nie będę znał to opisz daną osobę.

    Antoni Ptak. :D

  38. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Kobe nie pierd... chłopie że nie ma osób które mogą zastąpic Tillingera.Są i to nie jedna .
    To wymień te osoby jeżeli jest ich parę, słucham. Może weźmiemy kogoś kto ma własną firmę/spółkę zatrudnia ze 100 osób i to starczy? a np zajmuje się branżą spożywczą. Rzuć parę nazwisk, jeżeli nie będę znał to opisz daną osobę.
    hmmm.. może Gotowski?

  39. Powrót do góry    #489
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A ja uważam, że z Danielem to też dobre posunięcie. Nie ma to być zawodnik, który ma wygryźć kogoś ze składu, ale w razie kontuzji by wskoczył (zaraz będzie blabla, że jest ZZ, ale do k* nędzy nie za każdego). Poza tym ostatni sezon miał o wiele lepszy niż poprzednie, więc może będzie się piął w górę. Ja nie widzę, nic złego w zakontraktowaniu tego zawodnika.

    Przydałby się jakiś junior zagraniczny jeszcze. Wiem, że będziecie gadać, że swoich, ale co jak Emila nie daj boże złapie kontuzja? Wyrwa w składzie na pięć metrów. Trzeba jakiegoś zagranicznego zmiennika jeszcze zakontraktować. Wymieniłeś Kobe Larsa... może jest talent, ale póki co chłopak nie doświadczony, żadnego obycia. Nawet w Norwegi, gdzie poziom nie jest wysoki, jeszcze nie zachwycił. Ja bym się za to skusił na... Simona Gustafssona :) I niech się JD gorączkuje o lekcjach szwedzkiego, jego sprawa ;) Jak dla mnie zagranicznego juniora (o, może Linus) warto skaperować

  40. Powrót do góry    #490
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    co ciekawe - Daniel jest starszy od Jonasa, a byłem pewien, że jest odwrotnie.:D

  41. Powrót do góry    #491
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co ciekawe - Daniel jest starszy od Jonasa, a byłem pewien, że jest odwrotnie.:D
    a Jacek Gollob też jest starszy od Tomka :D
    Bartek rzuciłeś nazwisko Gotowskiego, ale on nawet nie sponsoruje klubu, co za tym idzie pewnie nie interesuje się żużlem, to po co nam taka osobą którą trzeba wprowadzać?

  42. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    To wymień te osoby jeżeli jest ich parę, słucham. Może weźmiemy kogoś kto ma własną firmę/spółkę zatrudnia ze 100 osób i to starczy? a np zajmuje się branżą spożywczą. Rzuć parę nazwisk, jeżeli nie będę znał to opisz daną osobę.
    Wszystko w swoim czasie. Kto powiedział że ma to byc osoba/y które mają własne firmy ?
    Jak dziecko ech

  43. Powrót do góry    #493
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To wymień te osoby jeżeli jest ich parę, słucham. Może weźmiemy kogoś kto ma własną firmę/spółkę zatrudnia ze 100 osób i to starczy? a np zajmuje się branżą spożywczą. Rzuć parę nazwisk, jeżeli nie będę znał to opisz daną osobę.
    Kto powiedział że ma to byc osoba/y które mają własne firmy ?
    Jak dziecko ech
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania, taki dorosły facet a nie potrafi zrozumieć zwykłej ironii? Widzisz teraz ja będę wobec Ciebie bardzo szczegółowy;)

  44. Powrót do góry    #494
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    JD - w kółko ta sama śpiewka.

    wszyscy już wiedzą, że masz kontakty w klubie i informacje z pierwszej ręki, ale chyba lepiej, jak zatrzymasz je dla siebie.
    po cóż piszesz, że... jest na coś szansa, ale nie mogę powiedzieć, wszystko w swoim czasie..., jak i tak nic z tego nie wynika? :D
    chyba, że jak już coś będzie wiadomo, to z dumą napiszesz: a nie mówiłem?
    ale czym tu się właściwie szczycić?

    Kobe_bks - jak to Gotowski nie sponsoruje klubu?

  45. Powrót do góry    #495
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    JD - w kółko ta sama śpiewka.

    wszyscy już wiedzą, że masz kontakty w klubie i informacje z pierwszej ręki, ale chyba lepiej, jak zatrzymasz je dla siebie.
    po cóż piszesz, że... jest na coś szansa, ale nie mogę powiedzieć, wszystko w swoim czasie..., jak i tak nic z tego nie wynika? :D
    chyba, że jak już coś będzie wiadomo, to z dumą napiszesz: a nie mówiłem?
    ale czym tu się właściwie szczycić?

    Kobe_bks - jak to Gotowski nie sponsoruje klubu?
    kurde ludzie tu nie chodzi o to że mogę coś wiedzieć ,tylko jeśli widze że ktos wypisuje bzdury lub znacząco mija się ze stanem faktycznym staram sie przedstawić inny punkt widzenia.
    Myślicie że mnie bawi to iż nie mogę "sprzedać " jakiegos info tak sie składa że sytuacja jest dla mnie mało komfortowa bo pojawiają sie uwagi takie jak wyżej.
    Znajdź mi przykład tego "a nie mówiłem" dziwnie sie składa że nie bardzo pamietam taki wpis.
    Co do Gotowskiego to ich chyba nawet jest dwa sztuki :P jedna to firma transportowa ( taki *****iście wielki baner na stadionie za gąsiorka albo obok nie jestem teraz pewien )
    a drugi to firma budowlana i gość na pewno kładzie kasę na Emila .

    Nie mam nic do Kobe a staram się mu tylko pokazać że istnieje też spojrzenie na żużel inne od pana Tillingera.
    Tillinger zbudował druzyne na miare naszych możliwości jednak gdyby chcial te możliwości byłby dużo wieksze .Tegoroczne działania obecnego prezesa można ocenic na 2+ ( plus za GP )

Strona 11 z 56 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •