Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 631 do 647 z 647

Wątek: Stal Rzeszów 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #631
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wszystkim ale tuz po rozpoczeciu sezonu mamy przerwe na wlasnym torze 6 tygodni? To jest jakis dramat.

  2. Powrót do góry    #632
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otóż to! I dlaczego wła¶nie przełozono mecz z Lokomotivem? i na kiedy? Nigdzie nie ma żadnej info na ten temat?

  3. Powrót do góry    #633
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz przełożono ponieważ dzień przed naszymi zawodami na Łotwie jest runda kwalifikacyjna do DPŚ z udziałem Łotyszy, jeśli zdarzyłaby się sytuacja że zawody odwołano to automatycznie przełożone zostałyby na niedziele czyli w dzień kolejki.

    Mecz z Lokomotivem przełożony jest bodajże na 24 maja.

  4. Powrót do góry    #634
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    To co zrobił dzisiaj Cameron w ostatnim biegu z Adamsem i McGowanem to mistrzostwo świata :) :) :) !
    Taka akcja po przegranym starcie i pościgu dająca 3 punkty gospodarzom na torze na którym było chyba 11 czy 12 upadków, coś niesamowitego ! Brawo za "bieg życia" !

    http://www.youtube.com/watch?v=8Am-rcEykRo

  5. Powrót do góry    #635
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://patrz.pl/mp3/frustrat-song

    jak coś - nie ja jestem autorem :)
    pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #636
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sportowefakty
    Prezes Marmy nie chciała rozmawiać o nazwiskach, jednak zdradziła, jakie będą plany zespołu na przyszły sezon. Kibice mogą oczekiwać walki o awans do Ekstraligi. - Mamy doświadczenia minionych sezonów. W poprzednich latach mieliśmy zespół z wyraźnym liderem, który brał na siebie ciężar wyniku i tak było za czasów Nicki Pedersena. Mieliśmy także wyrównany skład, bez wyraźnego lidera i tak było chociażby w tym roku. Idealne jest połączenie obu tych wariantów. W przyszłym sezonie mamy zamiar zbudować zespół, który bez problemów wywalczy awans do Ekstraligi. Czy chciałabym, aby powrócił Nicki Pedersen? Oczywiście. Nie wiem jednak, czy sam zawodnik będzie zainteresowany jazdą w I lidze - zakończyła Marta Półtorak.
    Jesli to wszystko na powaznie to takich zawodników proponuje sciagac:

    Świderski
    B. Pedersen
    Zorro
    Ferjan
    Okoniewski

    Sprawdzeni na 1 lige.


    I oczywiscie koszulki EKSTRALIGA 2011 ;P

  7. Powrót do góry    #637
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jaki B. Pedersen... :)

    Z Martą? :D

    Tylko Nicki :D

    Sorry, ale nie mogłem, jak znów po kolejnej porażce słyszę z ust Marty jakąkolwiek wzmiankę o Nickim :)


  8. Powrót do góry    #638
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje skupic sie na swoim zespole! a mianowicie na dopasowaniu skladu do poziomu ligi co Wam ostatnio wybitnie nie idzie :) Czym psujecie nieco zabawe..

  9. Powrót do góry    #639
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Psujemy zabawe komu? Wam!? :D

    U nas zabawa wyśmienita, powiedziałbym wręcz- do pozazdroszczenia ;-) dużo ludzi na stadionie, doping, zabawa :)

    A o dopasowaniu składu... hmm cóż faktycznie masz racje, ale czy przypadkiem nie przemawia przez Ciebie zazdrość... ani troszkę? :D

    Tak, tak wiem, wygraliście 72-18 :) i to by było na tyle :-)

    A śmianie się z N. Pedersena w ustach Półtorak będzie już nieodzownym elementem, po tych wszystkich obietnicach. Czy Ty nie widzisz, że po przegranym sezonie (gdzie mieliście realne szanse na baraż), ta kobieta znów mydli Wam oczy?
    "Ok daliśmy dupy i przegraliśmy z Dauga, straciliśmy szanse na baraż z bankrutującym LOTOSEM, ale za rok Nicki, Tomek Gollob będzie miał sponsora w GP itd." - śmiech, śmiech, śmiech... Niespełnione chore ambicje Martusi i tyle!

    Forum daje mi prawo się śmiać z takich rzeczy, nie wtrącam się w Wasze sprawy kadrowe, broń Boże, a co do nabijania się z osiągnięć tarnowskiej Unii powiem tylko to co już raz zamknęło Ci usta:
    Kołodziej zdobył sam więcej medali niż Wasza cała drużyna razem

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #640
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak tylko ze sama Unia nie zdobyla wiele wiecej medali niz sam Kolodziej :)

    Co do zazdroszczenia to uwierz mi ze nie o to chodzi tylko o to ze juz przed startem ligi (zarowno 2008 - gdzie wiadomo ze lecicie, tak i 2009 gdzie wiadomo ze awansujecie) ciezko sie takimi rozgrywkami emocjonowac - dla mnie np emocje w tym roku skonczyly sie wraz z RZ. Pozniej juz naprawde mialem gdzies czy zajmiemy 2 czy 6 miejsce. Szanse na awans byly ponizej 1%. Gdyby nie to ze wiekszosc ekip do konca walczylo o unikniecie miejsc 7-8 to byloby kosmicznie nudno.
    Z Nickim moze masz racje ze troche smieszne ze o nim wspomina przy okazji kazdych transferów/planów. Ale akurat tym razem jak i wczesniej to bylo tylko wpsominanie o tym ze chcialabym/prowadzimy rozmowy a nie obiecywanie jak nam sugerujesz. Co nie zmienia faktu ze po takich zapowiedziach licze ze zobacze sklad ktory chociaz realnie powalczy o e-lige.

    Takze prosba, utrzymajcie elige chociaz przez rok., wrocimy po Was ;D Jesli wiesz o co mi chodzi...

  11. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Co do Kołodzieja- oczywiście, masz racje, ale Janusz to Unia, a Unia to Janusz :) macie szanse wychować zawodnika na miare Koldiego (Lampart) i znów będą prawdziwe derby z przynajmniej jednym znaczącym wychowankiem w każdej z drużyn- tego szczerze Wam życzę. Tak samo jak życzyłem Wam awansu do finału. Wcale nie uważam, że szanse na awans były 1%, jeśli Lotos przegra ze Spartą, to nie wiadomo jakim składem powalczy w barażach- tu upartywałem szanse dla Was.

    Co do ligi, cóż- temat 2008 był wałkowany wielokrotnie, stało się, jak się stało- trudno. 2009? No cóż sytuacja odwróciła się o 180 stopni i mimo wielu szczerych życzeń z Waszej strony dotyczących bankructwa Unii, awansowaliśmy do e-ligi w pełnym składzie, bez zaległości.

    Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na derby :P

  12. Powrót do góry    #642
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Savage

    Jeśli Lotos przegra ze Spartą, to jego skład nie będzie miał już żadnego znaczenia, bo to Sparta pojedzie w barażu.

  13. Powrót do góry    #643
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze to nawet w sytuacji kiedy Gdansk przechodzi Wrocek i pozniej startuje bez dwojki dunow to moim zdaniem dalej by byli lekkimi faworytami:
    1 Skornicki
    2 Kroner
    3 Kylmaekorpi
    4 Gafurov
    5 Zorro
    6 Sperz
    7 Vaculik

    ;)

  14. Powrót do góry    #644
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Witajcie.
    Mam do was taką prośbę.
    W niedzielę jadę służbowo z Torunia do Rzeszowa właśnie. 10h pociągiem ;p . No i nie będę na meczu.
    Czy w Rzeszowie można będzie gdzieś w pubie/klubie obejrzeć mecz na żywo? Jeżeli tak to proszę o podanie w miarę dokładnych adresów, bo będę poruszał się taksówką.

    Pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #645
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,422
    Kliknij i podziękuj
    7,720
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    Szczerze to nawet w sytuacji kiedy Gdansk przechodzi Wrocek i pozniej startuje bez dwojki dunow to moim zdaniem dalej by byli lekkimi faworytami:
    1 Skornicki
    2 Kroner
    3 Kylmaekorpi
    4 Gafurov
    5 Zorro
    6 Sperz
    7 Vaculik
    Z tej ekipy to bym sie bal tylko Vacula ktory moglby kolo kompletu trzasnac ze wzgledu na swietny seozn i znajomosc toru. Reszta to na kartoflach pojedzie srednio i slabo wiec do objechania..
    Zreszta.. Gollobow polozyliscie torem, pamietne 72-18 to kogo wy sie boicie, chyba nie Zorra? :D

    Tylko, ze Ferjan, Allen czy Monberg to nie Kylmakorpi, Zorro czy ubiegloroczny IMP Sqra..
    Ferjan i Allen wypowiedali sie jak bardzo im ten tor lezy.
    No ale domyslam sie ze lepiej wiesz na co stac wasza ekipe..

  16. Powrót do góry    #646
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczy zobaczyc jak Ferjan, Allen zy Monberg u nas jezdzili. Nie mam watpliwosci ze Zorro by u nas byl blisko kompletu.
    Co do pamietnego 71-18 to bodajze na podobnym torze w nastepnym sezonie zlala nas UL, bo to druzyna z jajami byla.. ;)

  17. Powrót do góry    #647
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •