Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 647

Wątek: Stal Rzeszów 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Stal Rzeszów 2009 - wątek klubowy

    Stary temat zamkniety, trzeba wiec zalozyc nowy.

    Rzeszowska druzyne opuscil sponsor i prezes w jednej osobie. Jak na razie w miescie z Wielka Kuciapa totalna cisza. Domyslam sie, ze jest planowane zebranie klubowe i wybory nowego zarzadu. Wiadomosci (moze Kezman cos wie) beda jak najbardziej mile widziane.

    Wazne kontrakty maja Vaculik, Watt, Stachyra, Lampart, Szostek o ile sie nie myle, a z klubem na pewno pozegna sie Bjerre. Pytanie czy uda sie zatrzymac Zagara i Nichollsa. Czy tym drugim klub w ogole bedzie zainteresowany?


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2008
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co? ma wazny kontrakt? Bo z tego co pamietam to on podpisal na 2 lata i tyle juz jezdzil (chyba ze cos pomieszalem).
    Narazie nie ma za bardzo o czym gadac i znajac zycie bedziemy bardzo dlugo czekac na konkrety w sprawie: skład Stali 2009.
    Osobiscie licze ze jednak wystartujemy w rozgrywkach i to w skladzie walczacym o awans no i ze do nazwy zespolu powroci STAL.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co mówi się w klubie większość tegorocznych riderów zadeklarowala chęć pozostania w Stali i pomoc w powrocie do elity.
    Jednak pod warunkiem, że klub będzie miał płynność finansową. I to chyba jest najważniejszy problem - szukanie sponsora strategicznego i utrzymanie kilku najważniejszych pomniejszych , które są z rzeszowskim żużlem od lat.

    Mimo wszystko jestem dobrej myśli - nie było pieniędzy Marty i jakoś sie trzymaliśmy (lepiej lub gorzej), ale widma upadku nie było.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2008
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wszystkim ale z tym "Wierzymy ze z Marmą na plastronie zawodnicy rzeszowscy w sezonie 2010.." zabrzmialo wyjatkowo lizusowsko :/
    Ale prawda jest taka ze Marta zrobila sporo dobrego a ze odeszla w "niesławie" to glownie przez to iz bluzganie na nią zrobilo sie zwyczajnie modne.. (szczegolnie po odpuszczeniu Pedersena).

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2008
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    List otwarty kibiców Stali Rzeszów
    Szanowni Państwo,


    Kilka dni temu rzeszowski żużel stanął w obliczu nowego wyzwania. Przegrane mecze barażowe z Wybrzeżem Gdańsk spowodowały, że po trzech latach startów w Ekstralidze sekcja żużlowa ZKS Stal Rzeszów ponownie znalazła się w I lidze.

    Dla nas, kibiców, to przykra niespodzianka, na którą nie byliśmy przygotowani. Postanowiliśmy jednak, że w tych trudnych chwilach nie tylko nie odwrócimy się od ukochanego Klubu, lecz pomożemy mu powrócić tam, gdzie jego miejsce – do Ekstraligi. Byliśmy z Klubem i Zawodnikami przez cały ten sezon, gdy porażki nękały żużlowców Stali. Będziemy i teraz.

    By ambitne zadanie powrotu do Ekstraligi mogło się powieść potrzeba zaangażowania nas wszystkich. My ze swojej strony zrobimy wszystko, co tylko potrzebne, i co w naszej mocy, by cel zrealizować. Zabraliśmy się już do pracy. W piątkowe popołudnie, 24 października, niemal stuosobowa grupa Kibiców spotkała się w siedzibie ZKS Stal Rzeszów, by ustalić plan działań na najbliższe tygodnie – kluczowe dla zbudowania mocnego składu, który mógłby ponownie wywalczyć awans do Ekstraligi.

    Dlatego 3 listopada o godzinie 18 serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, podczas którego chcemy rozmawiać o roli nas wszystkich w zbudowaniu silnych podstaw finansowych na rok 2009. Spotkanie odbędzie się w Sali Trofeów, w budynku ZKS Stal Rzeszów, przy ulicy Hetmańskiej 69. Pomoc ze strony Władz miasta Rzeszowa i województwa podkarpackiego oraz Posłów i Eurodeputowanych będzie dla nas nieoceniona.

    Wyrażamy chęć wszelkiej możliwej pomocy w budowaniu zespołu w obliczu pierwszoligowej rzeczywistości. Rzeczywistości, którą doskonale znamy i pamiętamy. Do dziś w naszej pamięci są te wspaniałe dni, gdy Stal Rzeszów przy wsparciu Marmy Polskie Folie święciła triumfy w roku 2005 i po wspaniałym sezonie, przy pełnych trybunach, awansowała do grona Ekstraligowców. Ale pamiętamy też poprzednie, chude lata, gdy ukończenie każdego sezonu było sukcesem Klubu, który jest naszą wizytówką w Polsce. Chcemy, by Klub o wieloletniej tradycji nadal mógł być wizytówką Rzeszowa na mapie Polski. By wspominała o nim telewizja, radio i prasa.


    Z wyrazami szacunku
    Kibice ZKS Stal Rzeszów

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,687
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    a ze odeszla w "niesławie" to glownie przez to iz bluzganie na nią zrobilo sie zwyczajnie modne.. (szczegolnie po odpuszczeniu Pedersena).
    Ze co? Przeciez wiekszosc huczala na forum, ze nie chca Pedersena za takie pieniadze, a ja mowilem zeby go zatrzymac nawet za 3 banki! Dopiero po sromotnych porazkach ludziom oczy sie otworzyly i ze bledem bylo odpuszczenie sobie Nickiego. Ale tacy kibice sa w Rzeszowie: bieg 3 -gwizdy, bieg 7 - brawa, bieg 13 - gwizdy...*

    * - taka metafora odnosnie nie meczu ale calego sezonu/sezonów...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak zwykle pier**** Co było po porażce z Wybrzeżem? Goście dostali brawa...Rozumiesz to zespoł z Rzeszowa spadł z E-ligi, a jedzie Zorro, Jabuszko itd i dostali brawa. W innych miastach to pewnie by butelki leciały itd itd itd przykład 2001 jak wygraliśmy w Gdańsku czy 2004 jak w Gorzowie pierwsze z głowy. Wiec skończ raz na zawsze pisać te farmazony. Kuwa wielki opiniotwórczy krytyk się znalazł, Polaczki to Polaczki tamto, kibice w Rzeszowie kibice tamto, najpierw patrz na siebie, a potem coś pieprz o innych grupach/narodach etc. etc...

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,687
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    Ja podam tylko 2 nazwiska: Nicholls, Watt. Dziekuje. Do zobaczenia wszystkim w marcu ;) A i ja nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale pewna sytuacja mnie rozbawila jesli chodzi o choragwieki :D

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2006
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robi - <rotfl>
    List z Wyborczej napisany przez "niewiadomo kogo" do 1 1/2k - <rotfl2>

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Trzeba przyznac, ze Nicholls w sezonie 2008 wywalczyl sobie pozycje solidnej drugiej linii, wiec w 1 lidze jego skutecznosc prawdopodobnie by wzrosla, a Zagar jest kandydatem na lidera. Z kolei Watt - jesli dobrze pamietam - podpisal nowy dwuletni kontrakt na sezony 2008 - 2009.

    Sytuacja jest o tyle rozna od tej po zakonczeniu sezonu 2003, ze nie ma zaleglosci w stosunku do zawodnikow. Zatem nowy zarzad ma latwiejsze zadanie.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko ze nichols ma aspiracje e ligowe :)
    co do zagara to na niego parol ponoc zagiol wladek ;)a kontrakty byly podpisywane z opcja rozwiazania w razie spadku

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie zazdroszcze wam gdyz kolejni zawodnicy od Was odchodza:(.Vaculik bedzie jezdzil w Toruniu,a Watt wydzwania i mejluje do Gdanska.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To albo Ty albo Dexter tu klamie... Kto?

    Zakladajac nawet ze Watt niema kontraktu to tak pali sie do jazdy w Elidze?Ciezko mi w to wierzyc...
    To ze Wybrzeze chce go sciagnac za wszelka cene!W to i owszem,a nawet bym sie nie zdziwil bo na rynku jest raptem kilka nazwisk,ktore moga uchronic(dac nadzieje)Gks przed spadkiem.
    Akurat Davey jakis tam wzmocnieniem napewno bedzie,chocby z tej racji ze morskie klimaty opuszcza Zorro i Barnej,Chrzanek sie wacha wiec mzoe sie okazac Ze Gks spadnie zanim rozpocznie sie sezon:PW teori oczywiscie...bo moze Sperz...:P

    A Zagara niestety Komarnicki kusic juz niebedzie...
    A szkoda,bylby znakomita II linia.

    A walka o Scotta i Zagara rozegra sie pewnie miedzy Rzeszowem i Gdanskiem...
    Tylko kto sypnie mocniej?

    Komu zalezy bardziej?
    " In and Out of Love "

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lexy - Watt miałby kontrakt ze Stalą w przypadku utrzymania się w elidze. Podobno w jego kontrakcie widniał zapisek mówiący o tym, że w przypadku spadku do 1 ligi ten kontrakt automatycznie wygasa...


  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Dzisiaj na SF pojawiło się info, że Watt może pojedzie w Sparcie?. Poza tym Biardyk ma rację, chodzi tylko oto Lexy, że nie bardzo jest chęć drugiej strony. Sam nie wiem co sądzić o tym chłopaku. Miał różne ostatnie dwa sezonu. Tak czy owak te Jego poszukiwania klubu w ekstralidze, pewnie zakończą się powodzeniem :).

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Wszytkie te wiadomosci nie wroza dobrze druzynie z Rzeszowa! Cos mi sie wydaje ze cala ta ekipa pojdzie w rozsypke! Wcale sie nie zdziwie jak bedziecie musieli sie przeprosic z Kuciapa, Trojanowskim oraz Miesiacem. A Watt widac jaka wielka "miloscia" zapalal do Rzeszowa oraz jej kibicow i jak na "kapitana" przystalo pierwszy zwiewa z tonacego okretu!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki kapitan taka drużyna.


    Faktycznie może dojść do tego że ten zespół może oprzeć się na wychowankach i jechać w składzie Kuciapa, Baran, Trojanowski, Leś, Miesiąc, M. rempała tylko czy ci zawodnicy będą chcieli jeździć w zespole bez perspektyw?

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem dlaczego niektórzy mają pretensje do Watta. Ciekaw jestem jak Wy byście postąpili w jego sytuacji. Obecnie nie wiadomo czy Stal wogóle wystartuje w 1 lidze - nie wiadomo również kiedy się to wszystko wyjaśni. I co teraz Watt ma czekać w nieskończoność na ruchy ze strony rzeszowskiego klubu? A nie daj Boże nie znajdziemy sponsora - i nie wystartujemy - i co wtedy? Watt zostaje na lodzie... A to wszystko dlatego, że jest kapitanem i nie wolno mu uciekać z tonącego okrętu... To jakiś bezsens!
    Po drugie - nie każdy jest taki jak Bjarne "bez ambicji" Pedersen i nie każdy chce jeździć w 1 lidze. To też bym proponował uwzględnić.
    Osobiście nie mam za złe żadnemu zawodnikowi Stali, że szuka klubu czy coś w tym stylu, bo sam podobnie postąpiłbym w takiej sytuacji.

    Jaki kapitan taka drużyna.
    whiski - daruj sobie te Twoje jak zwykle żałosne uwagi.

    A tutaj coś dla Ciebie i dla wszystkich jadących po Wattcie:
    Wypowiedz Marty:

    "...obserwowałam zachowania zawodników w parkingu podczas meczu z Wybrzeżem. Miałam wrażenie, że to właśnie obcokrajowcy przeżyli tę porażkę bardziej niż nasi wychowankowie. Na twarzach niektórych naszych Polskich zawodników widziałam uśmiech. Nie wiem z jakiego powodu było im tak wesoło. Może był to śmiech ironiczny. Natomiast jeden z zawodników zagranicznych, kapitan naszego zespołu - Davey Watt, kiedy było już jasne, że nie obronimy ekstraligi usiadł w swoim boksie i w jego oczach pojawiły się łzy...
    To wiele wyjaśnia...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pojawiły się łzy... że za tak beznadziejną jazdę nie będzie mógł tak doić tego klubu.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2008
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra whiski podniecaj się dalej. Nie zapomnij jutro pochwalić się kolegom w szkole, że pojechałeś nam na SB. Jaraj się tym, że "jak udało się ustalić" wielu portalom Bjarne Pedersen będzie w Tarnowie oraz tym że uzgodniliście warunki kontraktu z Monbergiem.
    Jesteś żałosny i nie kompromituj się więcej ...
    Wiem, że takie dzieci jak ty i wiele innych z tarnofa cieszą się na myśl że w Rzeszowie może nie być 1 ligi a nawet żużla. Ja za wami też nie przepadam ale gdy rok temu było u was krucho to trzymałem kciuki żebyście wystąpili w lidze bo przynajmniej derby były. Zresztą żadnej drużynie nie życze upadku. No ale u was są takie typki.

    Mam nadzieję, że znajdą się sponsorzy lub sponsor i uda zbudować się skład walczący o awans do Eligi.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Oby tylko prawdziwi kibice po wygonieniu Marty Poltorak i jej Marmy nie zapomnieli zglosic zespolu do rozgrywek 1 ligowych. :D Zwykle termin mijal 31 pazdziernika, choc przyznaje, ze nie wiem, czy to sie jakis czas temu nie zmienilo.

    A swoja droga to ciekawe - sekcja zostawiona w duzo lepszej kondycji niz 5 lat temu, bez zaleglosci i moze nie wystartowac w lidze.

    BTW Whiski to facet, ktory szkole skonczyl wtedy, jak prawdziwi kibice nie byli nawet w planach. :D

    Bjarne "bez ambicji" Pedersen
    Slimson, mlody jestes i wielu rzeczy nie rozumiesz. Nawet jesli w 1 lidze Pedersen dostaje nizsze stawki niz mialby w ekstralidze, to prawdopodobnie zdobywa o 50% wyzsze zdobycze punktowe. Dzieki temu zarabia na tym calym przedsiewzieciu wiecej. A on nikomu nic nie musi juz udowadniac.
    Regards from Sydney
    Dexter

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wstepie do Whiskacza ...dej se spokoj bo rece opadaja ja tam sie wcale nie ciesze ze Rzeszow ma tekie problemy...i ze MY i Oni spadli z extraklasy bo to tylko swiadczy jaka mamy mizerie zuzlowa na poludniu ...

    Jedyne co Cie usprawiedliwia w twym szydzeniu to to ze teraz ,,buczoki,, odgrywaja sie na ,,jozefach,, za wpisy w watku meczu -rzeszow-tarnow o 7 miejsce

    ale lezacego sie nie kopie a puki co rzeszow jest na czworakach...../mam nadzieje ze sie pozbieraja/

    U nas tez wsumie jakies rewelacji nie ma ....puki co kuuuupa obietnic ....a czas pokaze co z tego wyniknie......ale zebysmy sie nie obudzili z reka w nocniku bo znow sie zacznie szydera tylko w druga str.

    i na koniec Panowie nie ma sie co gniewac obrazac itd. szyderstwo ,wyzwyska itd itp. byly sa i beda taka juz nasza rzeszowsko-tarnowska specyfika , poprostu ja do tego podchodze z usmiechem na ustach .

    Serdecznie pozdrawiam kolegow z Rzeszowa i wierze ze dacie rade.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BTW Whiski to facet, ktory szkole skonczyl wtedy, jak prawdziwi kibice nie byli nawet w planach.
    Jak ja kocham takie wypowiedzi :D Tylko co to ma do rzeczy? Czy to czyni go lepszym i w jakiś sposób go usprawiedliwia? Od kiedy zarejestrowałem się na tym forum to whiski jedzie po całości - nie ma dnia, żeby nie napisał jakiegoś bezsensownego posta w którym albo obraża któregoś z żużlowców Stali, albo całą drużynę - a ciesząc się z upadku drużyny żużlowej(nie usprawiedliwia go nawet to, że jest to Stal) sięgnął dna...

    Dexter - może i Bjarnemu się ta jazda w 1 lidze opłaca, ale gdybym miał dostać nawet te kilkadziesiąt tysięcy więcej(w porównaniu z tym co zarabiają żużlowcy pokroju Bjarnego to jest nic) to chyba wybrałbym ekstralige i rywalizację z najlepszymi... To świadczy o jakiś ambicjach.
    Warto zauważyć, że w next sezonie w 1 lidze prawdopodobnie zostanie sam Bjarne - z tej światowej czołówki. Jonsson pojedzie w ekstralidze - ewentualnie mogą zostać tam Harris i Dryml, ale to nie jest poziom B. Pedersena. No chyba, że Bjarne chce się zniżyć do tego poziomu to nie ma problemu :)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia ma szansę odegrać się na Rzeszowie za wszelkie niegodziwości poczynione naszej drużynie w ostatnich dziesięcioleciach i zesłać do Rzeszowa na banicję Jacka i Marcina R. :D Wobec prawdopodobnego rozpadu drużyny z tego sezonu, dwaj przedstawiciele rodu Rempałów będą na I ligę jak znalazł.

    Przejście Rempałów do Rzeszowa wydaje mi się w tym momencie najbardziej prawdopodobnym wariantem. Oni zawsze czuli miętę do sąsiadów, w Unii nie mają chyba czego szukać a I liga to i tak duże dla nich wyzwanie. Także nie załamujcie rąk tam w Józefowie. Dwóch lierów już macie. :)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Slimson jak dorosniesz i wreszcie pojdziesz do pracy to moze wtedy zrozumiesz zachowanie Bjarne! Co w tym dziwnego ze koles wybral pewna kase w 1 lidze anizeli niepewne zarobki w ekstralidze? Koles zdaje sobie sprawe z tego ze cale zycie na zuzlu nie bedzie sie scigal wiec juz teraz dba o swoja przyszlos. Czy jak by Watt zdecydowal sie na start w Stali w przyszlym sezonie to tez napisal bys ze nie ma ambicji?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Wiem, że takie dzieci jak ty i wiele innych z tarnofa cieszą się na myśl że w Rzeszowie może nie być 1 ligi a nawet żużla.
    Pomijajac fakt ze na forum wpisuja sie nie do konca dojrzale emocjonalnie dzieci pokroju Slimsona czy przejrzali emocjonalnie fanatycy pokroju Whiskiego wytlumacz mi co chciales uzyskac piszac to co powyzej? To dosc ciekawe zjawisko wystepujace na tym forum, ze probuje sie kogos obrazic znieksztalcajac nazwe miasta w ktorym mieszka czy z ktorym sie identyfikuje :) (i to niezaleznie czy mowimy tu o "rzeszofie" "tarnofie" czy "zielonej dziurze")

    Nie zastanawiales sie czasem ze piszac tak a nie inaczej swiadczysz raczej o sobie?

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BTW Whiski to facet, ktory szkole skonczyl wtedy, jak prawdziwi kibice nie byli nawet w planach.


    Dexter - może i Bjarnemu się ta jazda w 1 lidze opłaca, ale gdybym miał dostać nawet te kilkadziesiąt tysięcy więcej(w porównaniu z tym co zarabiają żużlowcy pokroju Bjarnego to jest nic) to chyba wybrałbym ekstralige i rywalizację z najlepszymi... To świadczy o jakiś ambicjach.
    Warto zauważyć, że w next sezonie w 1 lidze prawdopodobnie zostanie sam Bjarne - z tej światowej czołówki. Jonsson pojedzie w ekstralidze - ewentualnie mogą zostać tam Harris i Dryml, ale to nie jest poziom B. Pedersena. No chyba, że Bjarne chce się zniżyć do tego poziomu to nie ma problemu :)
    O jakich Ty ambicjach piszesz ? Ambicje zawodników są następujące : zarobić w każdym sezonie jak najwięcej, a jak można sie przy tym nie namęczyć to OK. Bjarne ma Poole ( notabene mistrz EL ). Vastervik, no i nieraz ścigał się w GP. Najwidoczniej chłopakowi starczy ! Wie dobrze że dostanie tyle samo $$$ w polskiej 1 lidze jak i w extra, a w 1 lidze o punkty mega łatwiej. Ma w d... ambicję i Nas kibiców !

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    A co by się stało, gdyby sprawdził się czarny scenariusz odnośnie Złomrexu Częstochowa i nie przystąpił do rozgrywek e-ligowych w 2009 roku? Wtedy to Rzeszów zostaje w ekstraklasie o ile się nie mylę...

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby tylko prawdziwi kibice po wygonieniu Marty Poltorak i jej Marmy nie zapomnieli zglosic zespolu do rozgrywek 1 ligowych.
    Zmień płytę, ileż można to samo gadać? A i dobrze wiesz, że Półtorak nie odeszła z powodu kibiców, więc nie wiem po co piszesz te bzdury?

    A swoja droga to ciekawe - sekcja zostawiona w duzo lepszej kondycji niz 5 lat temu, bez zaleglosci i moze nie wystartowac w lidze.
    Usprawiedliwiasz swoją nieudolność pisząc o tej kondycji? nie umiało się zakontraktować obco to trzeba gadać o tym jakie się miało problemy. Oj Janusz nie wstyd Ci? To takie typowo Polskie, nie udało mi się bo cały świat przeciwko mnie był.



    BTW Whiski to facet, ktory szkole skonczyl wtedy, jak prawdziwi kibice nie byli nawet w planach
    I jakie to ma znacznie? Wezmę jakiegoś dziecka z jakiegoś programy tam 9-letniego i niech rywalizuje na wiedzę z jakimś 20 letnim menelem. Zobaczymy kto okaże się lepszy. Oj Janusz jak jesteś taki dobry to pokonaj tą bandę dzieciaków na wiedzę, inteligencją, ciętą ripostą, a nie patrz w metrykę. Komuś tak dobremu jak ty nie wypada.


    Slimson, mlody jestes i wielu rzeczy nie rozumiesz. Nawet jesli w 1 lidze Pedersen dostaje nizsze stawki niz mialby w ekstralidze, to prawdopodobnie zdobywa o 50% wyzsze zdobycze punktowe. Dzieki temu zarabia na tym calym przedsiewzieciu wiecej.
    Ten dalej swoją gadką. Jak to jest taki *****isty pomysł to czemu tylko Bjarne to robi? Czemu Nicholls Watt nie chce teraz śmigać w 1 lidze. Taki szkot na bank zarobiłby więcej. Weźmy GP stawki za zwycięstwa są śmieszne, a jednak zawodnicy tam daja z siebie to co najlepsze, i jadą na tym co najlepsze. Oj Janusz kiedy do Ciebie to w końcu dojdzie, że niektórzy ludzie mają jeszcze w sobie coś takiego jak ambicja. I nie gadaj mi tutaj o jeżdżeniu za darmo itd itd itd bo nic takiego nie sugeruje. Mówię tylko, że kasa jest niezwykle ważna, ale oprócz niej jest jeszcze coś. Nie każdy jest tobą który wszystko by sprzedał za pieniądze :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby tylko prawdziwi kibice po wygonieniu Marty Poltorak i jej Marmy nie zapomnieli zglosic zespolu do rozgrywek 1 ligowych.
    I tym samym nasz wielmożny Dominik wymyślił nową rolę dla kibiców. Kibice według niego mają zająć się zarządzaniem klubu. Czym więc mają zająć się działacze? Jazdą na motorze? A zawodnicy rozumiem powinni znaleźć się na trybunach? Bomba! Dziękujemy Dominikowi za jego mądrości życiowe! Viva Dominik!

    ps w żadnych stopniu nie zaliczam się obecnie do prawdziwych kibiców. Wyniki drużyny od przeszło dwóch lat (po wejściu do e-ligi) mało mnie jakoś obchodziły. Od tego czasu nie byłem pewnie na ani jednym wyjeździe. Ba, opuściłem nawet trochę meczów przy Hetmańskiej. Co nie zmienia faktu, że jak najbardziej popieram tych, którzy krytykują panią P. za jej dziecinadę.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2008
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Dominika vel Dexter, Jasiek itp. to szkoda gadać. On wszystko wie najlepiej. Siedzi tam w tej swojej Australii i myśli że jest mądrzejszy od wszystkich. Teraz Australia to jego kraj, na Polskę już sra. Wiele razy mówił, że Polska jest be i wszystko w niej jest do dupy. Powiedz mi tylko jedno, czemu tak teraz nienawidzisz Polski? Miałeś trudne dzieciństwo czy jaki ciul...? Dla ciebie najważniejsze są pieniądze i jeśli tam masz większą kasę to swój naród, w którym się urodziło i wychowało trzeba olać ...

    gushman--> tych dziadów Rempałów to nawet nie chce widzieć. Jacuś to już dawno powinien zakończyć karierę. Marcinek nie lepszy zresztą. Jako junior jeździł *****iście ale teraz to zrobiła się kupa dziada.


  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co w tym dziwnego ze koles wybral pewna kase w 1 lidze anizeli niepewne zarobki w ekstralidze?
    Kasa, kasa, kasa... Wszystko tylko sprowadzacie do kasy. Ok kasa jest bardzo ważna i jest chyba kluczowym czynnikiem do sukcesu w sporcie żużlowym - nikt nie jeździ za darmo, ale jest jeszcze takie coś jak ambicja. Jak ktoś tego nie potrafi zrozumiem to tylko świadczy o nim...
    Przeczytaj ostatni akapit postu Kamila232 - tam jest wszystko *****iście wyjaśnione.






  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar bull
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    502
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy możecie mi przypomnieć jaki to był transparent na stadionie podczas meczu rewanżowego z UT w rewanżu w PO ?? "Za dwa lata derby z Krosnem" ?? ma ktoś może zdjęcie tego proroczego transparentu ?
    A tak na serio, to szkoda, że popadacie w tarapaty. Zawsze to było miło jechać na derby... A tak nawiasem mam pytanie do Pani Prezes.. Co to za kibic, co pozostawia swój klub po porażce ?? Dumni ze zwycięstwa, wierni po porażce !!- proszę Pani Prezes...

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta- jeszcze na tym forum na nia najezdzajcie , to juz sie babina calkiem obrazi i nawet t.golloba nie zasponsoruje ahahahah:)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,935
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Wielu kibicow obrzucalo kobiecine blotem, narzekali na nia, to sie jej odechcialo i idzie w *****... Postawcie sie w jej sytuacji!!


    Teraz widzicie, narzekaliscie na nia, a alternatywy nie ma, lepsza Marta w garsci niz zuraw na dachu :/

    Szkoda, bo zyczylem Wam dobrze w barazach,mam nadzieje,ze derby beda dalej trzymac poziom, a do tego potrzebny jest silny rywal!

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No i prawdziwi kibice zaczeli sie odzywac na forum. :D Nie majac juz Marty i Marmy teraz beda atakowali mnie. :D Jak widac, sa w tym znakomici, wiec nie odbierajmy im tej przyjemnosci i pozwolmy im robic to, co potrafia najlepiej i co przynosi takie znakomite efekty.

    Zgadzam sie z tym, ze dzialacze powinni ratowac klub. Jest tylko jeden problem - zostali przegonieni przez prawdziwych kibicow. :D Poza tym, jesli sie nie myle, grupa 100 prawdziwych kibicow zorganizowala zebranie w sprawie ratowania rzeszowskiego zuzla, wiec jego ratowanie nalezy zaczac od zgloszenia zespolu do rozgrywek.
    Regards from Sydney
    Dexter

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i prawdziwi kibice zaczeli sie odzywac na forum. Nie majac juz Marty i Marmy teraz beda atakowali mnie. Jak widac, sa w tym znakomici, wiec nie odbierajmy im tej przyjemnosci i pozwolmy im robic to, co potrafia najlepiej i co przynosi takie znakomite efekty.
    Nie wiem jak owa tajemnicza grupa zwana przez Ciebie "prawdziwymi kibicami", ale osobiście staram się reagować na każdy przejaw głupoty, którego jestem świadkiem. Ty prawisz - nie po raz pierwszy zresztą - jak potłuczony, więc reaguje.


  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zwykle. Zero argumentów. Pieprzenie trzy po trzy. Oj Janusz przecież Ty taki niezwykły, wykształcony, obyty na świecie, intelektualista nie umiesz zabić na argumenty dwóch Polaczków? Oj Janusz zawiodłem się na tobie.

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2008
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli to mówiłeś do mnie, że zacząłem na ciebie najeżdżać i nazywasz mnie tym prawdziwym kibicem co obraża Marte to się mylisz.
    Choć nie mówię że Pani Półtorak wszystko robiła dobrze i jest święta. Bo błędy popełniła a najgorsze co zrobiła to mówienie, że to przez kibiców nie będzie sponsorem. Sory ale ja nie wierzę że decyzja została podjęta nagle po wpisach kibiców. Jeśli ty wierzysz w te brednie to ok.
    Zresztą przestań już pierdzielić tylko te słowa "prawdziwy kibic", "prawdziwi kibice" bo to jest już żałosne.
    Dużo osób ma do niej pretensje i słusznie. Ale ty wszystko wiesz lepiej. Wyczytałeś na jakimś portalu wypowiedź Pani Półtorak że odchodzi bo kibice na nią najeżdżali i we wszystko uwierzyłeś. Ale została ta Pani skrzywdzona :9 ...
    Mówisz prawdziwi kibice. Tylko właśnie większość jest tymi prawdziwymi kibicami, którzy nie zostawiają klubu w potrzebie i będą chodzić na ekstra, 1 czy 2 ligę. Co innego marmoludy, które po spadku wypną się na Stal. No bo skoro jest 1 liga to już nie jestem kibicem Stali.
    Może ty jesteś prawdziwym kibicem Stali?? Wydaje mi się, że ciebie to wali co się stanie ze Stalą. Zresztą tak samo jak się wypiąłeś na całą Polskę po tym jak wyemigrowałeś do kangurolandi.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasiek - nie wiem czy Ty stworzyłeś temat z wątkiem Stali po to, żeby robić sobie z nas jaja? Weź zluzuj, bo baśnie o "prawdziwych kibicach" już się przejadły. A tak ogólnie rzecz biorąc to czytałem Twoje posty na forum Stali i tam często podkreślałeś, że Rzeszów jest dla Ciebie miastem obojętnym. Ok - skoro Rzeszów jest Ci miastem obojętnym to po kiego zakładasz wątek klubu z tego obojętnego Ci miasta? Więc albo czegoś tutaj nie rozumiem, albo założyłeś ten temat, żeby prawić nam tutaj morały nt. świętości byłej pani prezes... Nie czaje... - płacą Ci za to? :)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Dla mnie jasiu jest śmieszny udaje że ma wszystko gdzieś jest mu to objętne itp. itd. że niby nie jest w temacie ale mimo wszystko dalej się udziela :/

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Wyczytałeś na jakimś portalu wypowiedź Pani Półtorak że odchodzi bo kibice na nią najeżdżali i we wszystko uwierzyłeś.
    Owo najezdzanie czytalem od lat na forum Stali Rzeszow, wiec nie potrzeba mi bylo wypowiedzi Marty, zeby byc tego swiadom. Zreszta wiecej osob tutaj pisalo, ze cos takiego czytalo.

    Tak Slimson, ci z Marmy placa mi - ostatnio w dolarach amerykanskich i japonskich jenach, bo te ida w gore. :D Wczesniej placili w kontraktach na rope naftowa, a jeszcze wczesniej w kontraktach na zloto. :D

    I teraz nagle wszyscy okaza sie nie byc prawdziwymi kibicami, a juz na pewno nie tymi, ktorzy na Marte najezdzali. :D Rzeszow i druzyna sa mi obojetne, ale cala sytuacja jest jednoczesnie przezabawna i bardzo smutna. Jesli druzyna upadnie, to trudno - swiat sie na tym nie konczy, co pokazal przyklad Swietochlowic, Lublina czy paru innych. Przezabawne w calej sytuacji jest, ze teraz ci, ktorzy wyliczali bledy Marmie i atakowali ich maja szanse sie wykazac, co potrafia od nich zrobic lepiej - wprowadzic slowa w czyny. A ze z tymi przemadrymi kibicami mialem nieraz do czynienia, to pomyslalem, ze sie wlacze.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Dexter, a gdzie nie piszą?. Przyznam, że gdybym był prezesem klubu, to pewnie zrezygnowałbym z internetu:P. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i co innego gdy krytyka jest w miarę konstruktywna, a co innego gdy wylewa się pomyje. Na forum Stali tej konstruktywnej krytyki także nie brakuje. Gdyby "mój" prezes żalił się wszędzie jacy to źli kibice w klubie byli, to bym ani przez chwilę Go nie bronił. Pani Półtorak wyraźnie klasy zabrakło i stąd te żenujące tłumaczenia.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No, jeden obowiazek prawdziwym kibicom odpada - zglaszanie druzyny do rozgrywek. Zrobil to stary zarzad na zebraniu, ale dopiero na poczatku grudnia maja sie odbyc wybory nowego zarzadu.

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •