I teraz nagle wszyscy okaza sie nie byc prawdziwymi kibicami, a juz na pewno nie tymi, ktorzy na Marte najezdzali.
Tak przyznaje się na nią najeżdżałem. Niech jeszcze wymieni mój nick w jakiejś gazecie <lol>

Rzeszow i druzyna sa mi obojetne, ale cala sytuacja jest jednoczesnie przezabawna i bardzo smutna.
Oj Janusz. Kogo ty chcesz oszukać? Mi obojętny jest Gdańsk, Toruń, Wrocław, widziałeś kiedyś tam mój wpis? Widziałeś, żebym siedział na ich forum i pisał, żebym zakładał temat o ich drużynie. Oj Janusz z kogo ty chcesz zrobić durnia?

Przezabawne w calej sytuacji jest, ze teraz ci, ktorzy wyliczali bledy Marmie i atakowali ich maja szanse sie wykazac
Oj Janusz takiś obyty, takiś mądry, wieli dziennikarz...a tu taka gafa. Jak mogłeś w gazecie czy w radio oceniać żużlowców czy kogokolwiek innego. Nie miałeś prawa, od żadnego żużlowca nie pojechałbyś lepiej. Każdy by ci powiedział siądź na motor i wykaż się. Oj Janusz Janusz Janusz znowu mnie zawiodłeś. (Pomijam już fakt, że bzdurą jest że możemy się wykazać.)