Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 647

Wątek: Stal Rzeszów 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    savage pewnie że Marta nakręca rynek po gdyby prezesi kubów byli lojalni wobec siebie(wiem, że to śmieszne) to nikt by nie negocjował z Pedersenem, a ten musiałby zgodzi się na niższy kontrakt w Częstochowie. Taka akcja spowodowałaby, że w przyszłym sezonie (utrzymując lojalność prezesów względem siebie) z pewnością udałoby się obniżyć stawki największym krwiopijcą.
    Zgadza sie jest to śmieszne i to bardzo . Pokaz w którym miejscu zawinił Pedersen żeby go tak traktować? .
    -Maślanka podpisał wirtualny kontrakt z Nickim
    -Maślanka chce renegocjować ten kontrakt o 50%
    Pedersen na to sie nie godzi i szuka klubu i w którym miejscu zawinił Nicki >??

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    w którym miejscu zawinił Nicki >??
    02.04.1977 w Odense. Urodził sie. ;)

  3. Powrót do góry    #543
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Wszystko zgoda, ale nie robcie tu z Poltorak jakiejs samarytanki, ktora pochyla sie nad losem wykolowanego Pedersena. Bez jaj, ona robi po prostu interes. Albo sie on jej oplaci (czyli Rzeszow uzyska awans, czy to bezposrednio czy tez w barazu) albo wtopi na tym niemalo (brak awansu). Niewatpliwie liczy tez na wieksze wplywy z biletow, jakby nie patrzec Pedersen jest dobrym stymulatorem ilosci widzow na trybunach, niezaleznie gdzie startuje.

    Tak wiec to czysty biznes (zreszta sport od dawna takim wlasnie jest) a nie zadne "fifte-fluszki" (:P kto pamieta skad to ten poczuje aluzje).

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy dobrze wiedza ze nawet z Nickim szanse na awans nie sa jakies wielkie, Marta juz zrobila biznes reklamujac swoja firme, nie mowiac o tym jaka reklama bedzie w TV: mistrz swiata bedzie strartowal w 1ligowej Marmie Hadykowce Rzeszów - nie mowiac juz o tym ze Nicki moze zdobyc kolejny tytul w naszych barwach co tez jest prestizowe. Ja wciaz uwazam ze mozemy, a nie musimy - biorac pod uwage sklad UT.

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    savage pewnie że Marta nakręca rynek po gdyby prezesi kubów byli lojalni wobec siebie(wiem, że to śmieszne) to nikt by nie negocjował z Pedersenem, a ten musiałby zgodzi się na niższy kontrakt w Częstochowie. Taka akcja spowodowałaby, że w przyszłym sezonie (utrzymując lojalność prezesów względem siebie) z pewnością udałoby się obniżyć stawki największym krwiopijcą.
    Trochę utopijne ale może by się udało, a tak wiadomo, że jak ten nie da tyle ile sobie zażyczy zawodnik to znajdzie się inny naiwniak czytaj Marta.

    pozdrawiam i życzę wam awansu do e-ligi bez Nickiego.
    Co to za bełkot i brednie?;)

    Dodajmy, ze napisal to kibic Wlokniarza, o zgrozo prawnik.
    Magik zdejmij klapki z oczu;) Skad tyle niecheci do Nickiego, ktory w zeszlym sezonie najwiecej dla Was zrobil??

  6. Powrót do góry    #546
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ale to Maslanka nakrecil rynek ludzie zwroccie uwage na pare rzeczy:

    Marta wziela wolnego strzelca, czym nakrecala rynek? Jestem 100% przekonany,ze nicki dostal mniej niz obiecano mu w Czewie przed sezonem ;]. Nakrecanie rozumiem wtedy, gdy Maslanka walczy o Nickiego z Marta i etyczna maksymalna kwota jest np. 1,8 mln zl i Marta obiecuje mu 2 mln- to jest moze nieetyczne ;], ale on dostanie wiecej niz moze mu dac Czewa (ale mniej niz mu ta Czewa obiecala).

    Smieszy mnie to, bo gdyby ktokolwiek w e-lidze mial dziury w skladzie to pewnie Pedersen by tam wyladowal.

    Prosta sprawa Maslanka nakrecil rynek i stal sie tego ofiara, Marta nie wykupila mu zawodnika, tylko wziela wolnego strzelca i stanela w dobrej sytuacji negocjacyjnej, gdzie praktycznie tylko Rzeszow mu zostal.

    Jestem kibicem z Tarnowa, ale w 100% nie zgadzam sie z tym,ze to wina marty,ze stranieri zarabiaja tak wiele.

  7. Powrót do góry    #547
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    shatter nie chce mi się czytać wszystkiego, ale raczej nie zauważyłem żeby ludzie nawet z Rzeszowa mówili tak o M.P. Wyczuła biznes i go robi, Pedersen za darmo startował nie będzie i to jest jasne, ale żadnej winy nie ponosi za to, że Maslanka dał ciała i teraz może go mieć taniej.

    A co do awansu, to nadal faworytem są sąsiedzi zza miedzy i jeden Pedersen tego nie zmienia.

  8. Powrót do góry    #548
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    shatter nie chce mi się czytać wszystkiego, ale raczej nie zauważyłem żeby ludzie nawet z Rzeszowa mówili tak o M.P. Wyczuła biznes i go robi, Pedersen za darmo startował nie będzie i to jest jasne, ale żadnej winy nie ponosi za to, że Maslanka dał ciała i teraz może go mieć taniej.

    A co do awansu, to nadal faworytem są sąsiedzi zza miedzy i jeden Pedersen tego nie zmienia.
    A ja odnioslem wrazenie ze przynajmniej niektorzy zdaja sie widziec w tej calej sytuacji jakas przysluge ktora MP wyswiadcza NP. "Zostal bez pracy i placy to ja go wezme, niech sobie zarobi". By-Zy-dura.

    A co do szans - moze w obecnym ukladzie sil jego angaz znaczaco nie wplynie na jego drastyczna zmiane, ale sezon jest dlugi. Ktos moze zlapac kontuzje (tfu) ktos inny forme (tfu tfu) a jak wiadomo najbardziej znaczace mecze beda na koniec sezonu. Wy w osobie NP zyskacvie niezawodnego lidera ktory w takim przypadku moze przechylic szale zwyciestwa w najistotniejszym dwumeczu. Czego przynajmniej w derbach Wam nie zycze :P

  9. Powrót do góry    #549
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Czego przynajmniej w derbach Wam nie zycze :P
    tfu tfu tfu :P

    A narazie wbrew oczekiwaniom N.P. nie ma na dzisiejszym treningu.

  10. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Wg mnie myli się ten kto mysli, ze gdy Nicki pozostanie bez klubu w tym sezonie (hipotetycznie) to zawodnicy nagle zejda z ceny. Wg mnie to nierealne. Czolowi zawodnicy swiata beda chcieli przynajmniej jakas znaczna czesc kasy przed sezonem (wieksza niz obecnie) a na to nie ebdzie stac wiekszosci klubow. Sumasumarum : Zawodnicy wystarszeni wirtualnymi kontraktami a startujacy w GP beda sie bali ze kontrakt ktory podpisali wyglada swietnie ale tylko na papierze, bo okazuje sie ze nie jada bo klubu na nich nie stac.. A sklady innych podopinane, nie ma gdzie sie zaczepic, zeby w GP cos znaczyc extraliga jest konieczna (zwlaszcza pieniazki z niej) jak sobie z tym poradza? Przeciez nie skontrolują, nie ma szans, prezesów i działaczy czy aby napewno kasa dla nich na sezon jest i nie zniknie. Beda chcieli baaardzo duzą część przed sezonem. I to dopiero bedzie chore ;/ Bo taki Hansior* wezmie sobie gruba kase a bedzie jezdzil na 2,1,2,3,1


    * pierwszy lepszy nasuwajacy sie przyklad, moze dotyczyc kazdego

  11. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    kibice z Czestochowy, bo widze ze juz kilku placze o tym ze ktos kogos przeplaca. U kogo Pedersen podpisal kontrakt wart ponad 2 miliony ?? no u kogo ?? pamietacie ?? u was ... :) ludzie jacy wy jestescie zenujacy...

  12. Powrót do góry    #552
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    W pole człowieku do roboty

  13. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Z tymi dwoma z ZG nie dyskutuje bo.. a szkoda klawiatury.

    damianos ale ja nigdzie nie napisałem, że winny jest Nicki, tylko ktoś musi być pierwszy. Przypominam natomiast, że prezesi ustalili, że można renegocjować kontrakty. Ja to rozumiałem w ten sposób jeżeli jakiś klub mam problemy finansowe to może próbować obniżać kontrakt, a pozostałe kluby w bieżącym sezonie w imię powyższej umowy nie przygarną danego zawodnika do swojego klubu. Innego sensu tego porozumienia nie widzę. Oczywiście oficjalnie nikt tego nie może powiedzieć.
    Po drugie w tej kwestii nigdy nie broniłem i nie będę bronił Maślanki i to, że jestem z Częstochowy nie mam w tym wypadku żadnego znaczenia.
    Zastanawia mnie również dlaczego zawodnicy i kibice w innych dyscyplinach sportowych ba nawet w normalnych firmach pracownicy potrafią zrozumieć problemy finansowe swoich pracodawców i godzą się na obniżenie wypłat, a w żużlu jakoś nie. Tam też wiedzą co to znaczy, że umów należy dotrzymywać, a jakoś inaczej do tego podchodzą.
    Choć może pisząc,że w "żużlu nie" zbytnio generalizuje, być może po prostu tych krzykaczy z klubów gdzie teraz wiedzie się w miarę dobrze na forach najbardziej słychać.
    Warto jednak przypomnieć ,że wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

  14. Powrót do góry    #554
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypominam natomiast, że prezesi ustalili, że można renegocjować kontrakty. Ja to rozumiałem w ten sposób jeżeli jakiś klub mam problemy finansowe to może próbować obniżać kontrakt, a pozostałe kluby w bieżącym sezonie w imię powyższej umowy nie przygarną danego zawodnika do swojego klubu. Innego sensu tego porozumienia nie widzę. Oczywiście oficjalnie nikt tego nie może powiedzieć.
    I w imie przymierza ma dochodzic do paradoksow gdzie zawodnik zrobiony w konia przez klub zostaje wykopany z polskiej ligi? A zdajesz sobie sprawe ze jesli taki zawodnik nie znajdzie sobie innego klubu to moze zadac odszkodowania za niewywiazanie sie z kontraktu? Drugi paradoks jaki moze powstac jest taki ze kluby beda kupowac zawodnikow po zawyzonych cenach a pozniej nagminie obnizac im place (a moze inny klub stac by bylo na takiego zawodnika ale jak mial konkurowac przed "renegocjacjami"?)Wrescie trzeci paradoks, w imie przymierza zawodnik - maszynka do robienia punktow ma dostawac wyplate mniejsza od zawodnikow znacznie slabszych od siebie.

  15. Powrót do góry    #555
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    www.onet.pl

    Nicki Pedersen podpisał w czwartek kontrakt z Marmą Rzeszów. Działacze I-ligowca do godziny 15 w piątek mają czas, by załatwić wszystkie formalności związane z wypożyczeniem Duńczyka z Włókniarza Częstochowa.
    Do ostatnich chwil były spore rozbieżności między finansowymi oczekiwaniami mistrza świata, a tym co proponowała Marma, ale zawodnik był skazany na Rzeszów. Dlaczego? - Prezesi klubów Ekstraligi umówili się, że żaden z nich nie zakontraktuje Pedersena - zdradza nam jeden z nich. - Dlatego Duńczyk puka do kolejnych drzwi i odchodzi z niczym - przekonuje.

    Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom "Przeglądu Sportowego", rzeszowianie mają od razu wypłacić żużlowcowi 800 tysięcy złotych. Kolejna transza ma wynosić 700 tys. zł. Pedersen ma też otrzymywać stały ryczałt za udział w spotkaniu, rzędu 50 tys. zł. Nie jest jednak wykluczone, że wypłata za punkty zostanie zawarta w drugiej z podanych sum.

  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Niezle wytargowal Nicki! Jesli to prawda to liczac obie transze oraz ryczalt za kazde spotkanie wyjdzie ponad 2 banki! Gdzie niby ta nizsza cena za Powera i solidarnosc prezesow aby zmniejszyc wymagania finansowe niektorych gwiazd? Jak na zawodnika ktory nie mogl znalezc nigdzie angazu w ekstralidze sporo sobie Nicki zaspiewal za swoje uslugi :)

  17. Powrót do góry    #557
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Z tego co piszę o tym kontrakcie to dostanie niezły hajs.Ale też trzeba wziąśc pod uwagę że często w gazetach przesadzają z tymi kontraktami,co nie zmienia faktu że teraz i tak wszyscy będą się śmiac z Rzeszowa bo wydadzą 2 mln a awansu i tak nie będzie.

  18. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Magik mi tez szkoda Twojej klawiatury, podobnie jak szkoda mi wielu osob, ktore musza sie znizac w mysleniu i polemizowac z wpisami, ktore Ty zapodales lub z innymi wpisami w podobnym tonie.

    Koledzy powyzej Ci skrobneli troche co mysla o Twoich wpisach, mentalnosci.
    Bez odbioru bo tu ani nie ma z kim, ani o czym dyskutowac:) Pa


    A co do Onetu to chyba jest to ostatnie medium gdzie powinno sie szukac informacji na temat speedwaya;)

    Wystarczy przeczytac to:
    Jak udalo sie dowiedziec dziennikarzom "Przegladu Sportowego", rzeszowianie maja od razu wyplacic zuzlowcowi 800 tysiecy zlotych. Kolejna transza ma wynosic 700 tys. zl. Pedersen ma tez otrzymywac staly ryczalt za udzial w spotkaniu, rzedu 50 tys. zl. Nie jest jednak wykluczone, ze wyplata za punkty zostanie zawarta w drugiej z podanych sum.

    W jednej informacji 2 wersje kontraktu rozniace sie plus-minus 500-600 tysiecy PLN (lub cos kolo tego):)

    Pozyjemy zobaczymy za ile pojdzie Nicky. Pewnie potwierdzi sie tylko to, ze jest na tyle dobry, ze gdyby MM go poinformowal za wczasu o problemach to Nicky bez problemu znalazlby miejsce w innym klubie za konkretne pieniadze.

    Pozdro

  19. Powrót do góry    #559
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Koniec spekulacji! Nicki już w Rzeszowiehttp://www.espeedway.pl/news,marta_p...,29196,12.html

  20. Powrót do góry    #560
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Mam nadzieje,że Rzeszów przez kontrakt z Nikodemem nie stanie się w przyszłym sezonie drugą Częstochową.Czy jest sens wydawać ok 2 mln na zawodnika, bez gwarancji awansu do ekstraligi?
    Jaka jest przyjemność z oglądania egoistycznej jazdy zawodnika który prawie nigdy nie patrzy na partnera z drużyny.Kasa się zgadza,więc teraz Nicki znalazł sobie poligon doświadczalny do testowania silników w lidze na GP i Elitserien.Nie miejcie mu kibice za złe gdy przytrafi się Dunowi słabszy występ(czyt. 11, 12 pkt) w meczu.Mistrz ma swoje prawa ;)

    Ciekawe ile Nicki będzie miał bonusów :)

  21. Powrót do góry    #561
    slavo
    Koniec spekulacji! Nicki już w Rzeszowiehttp://www.espeedway.pl/news,marta_p...,29196,12.html

    Jedyny + to fakt, iż liga będzie ciekawsza. 21 pkt Pedersena w każdym meczu.

  22. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Nie miejcie mu kibice za złe gdy przytrafi się Dunowi słabszy występ(czyt. 11, 12 pkt) w meczu.Mistrz ma swoje prawa ;)
    Dla mnie to on moze robic i 2 pkt, byle by cieszyl mnie swoja jazda! :)
    Hmm z tego co pamietam to najslabszy wystep Nickiego od 3 lat to 8 pkt z Bydzia w Rzeszowie co niby mial defekt na 4 pozycji a moze nie mial :D czy 10 pkt w derbach 2006 w Tarnowie w 6 startach. No i nie liczac meczu o 3 msc. z Wrockiem gdzie mial upadek w 1 biegu i pozniej nie jechal to robil same dwucyfrowki :D Ale byl chyba jeszcze jeden slabszy mecz... pozdro :D

  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Nie miejcie mu kibice za złe gdy przytrafi się Dunowi słabszy występ(czyt. 11, 12 pkt) w meczu.Mistrz ma swoje prawa ;)
    Dla mnie to on moze robic i 2 pkt, byle by cieszyl mnie swoja jazda! :)
    Poważnie? :) 2 pkt w meczu to ok 30 w sezonie.Wychodzi jakieś 70.000 za punkt.Troche drogo;)

  24. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Tu macie podane ile warte sa zuzlowe rewelacje Onetu, albo Przegladu Sportowego

    http://<br /> http://www.sportowefa...kontrakt-z-pe/

  25. Powrót do góry    #565
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zespsules humor tym ktorzy cieszyli sie ze Marta tak wybulila ;)

    No to coz Nicki w pierwszym meczu na rezerwe, jak ktos pojedzie slabiej to wskakuje ;P;P;P

    A powaznie:

    1 L.Dryml
    2 M.Kuciapa / P.Miesiac
    3 C.Gjedde
    4 M.Max / A.Dryml
    5 N.Pedersen
    6 D.Lampart
    7 M.Szostek
    8 P.Miesiac / A.Dryml / D.Stachyra

    Moze ktos krotko pojasnic jak w tym sezonie wyglada runda PO?

  26. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Nic mi do tego, ale.
    Żaden prezes, menadżer czy też biznesmen nie wyjawi kwoty kontraktu, ile ona by nie była.
    Wiadomo że Nickiemu nie wystarczy kasa na waciki tylko na dobre fury na których będzie zarabiał - a to kosztuje.

    Dajmy na to że budżet Rzeszowa do chwili obecnej miałby się zamykać kwotą około 2,5 mln. zł. do tego niech dojdzie około 1,3 mln. zł dla Nickiego /bo nie wierzę żeby zgodził się za mniej/ to daje nam kwotę około 3,5 - 3,8 mln. zł.

    No to wybaczcie, ale wydając taką kwotę w sezonie, było by wielką klęską brak awansu do Ekstraligi.
    Tak że w tej sytuacji, Rzeszów też musi. Nie tylko Tarnów i Ostrów.
    Dlatego uważam że 1 liga będzie bardzo, a to bardzo ciekawa i oby wszystko odbywało się w sportowej walce.

  27. Powrót do góry    #567
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Po rundzie zasadniczej zostaną utworzone 3 pary:
    1-6,2-5,3-4 Dwumecz wyłoni zwycięzców.Dodatkowo do półfinału awansuje jedna przegrana drużyna z najlepszym bilansem małych punktów w tych meczach.Później tradycyjnie półfinały i wielki finał.Identyczne zasady jak w SE.

  28. Powrót do góry    #568
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co sie oszukiwac, UT jest wciaz zdecydowanym faworytem do zajecia 1 miejsca. Stal wlaczyla sie do walki o elige ale kazdy racjonalny kibic na chwile obecna da nam max 2 miejsce i walke w barazach w ktorych napewno nie bedziemy faworytem.
    Czy brak awansu bedzie kleska? Kleska bylo spadniecie z drozszym skladem '08. Budzety klubow ekstraligowych pokazuja ze budzet 4mln to raczej minimum zeby starac sie dostac do elity. Prawdopodobnie mamy 2 budzet w lidze wiec logiczne ze powinny nam przypasc jedynie baraze, ale zuzel to zuzel.

  29. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    A co do Onetu to chyba jest to ostatnie medium gdzie powinno sie szukac informacji na temat speedwaya

    Wystarczy przeczytac to:
    Jak udalo sie dowiedziec dziennikarzom "Przegladu Sportowego", rzeszowianie maja od razu wyplacic zuzlowcowi 800 tysiecy zlotych. Kolejna transza ma wynosic 700 tys. zl. Pedersen ma tez otrzymywac staly ryczalt za udzial w spotkaniu, rzedu 50 tys. zl. Nie jest jednak wykluczone, ze wyplata za punkty zostanie zawarta w drugiej z podanych sum.?

    onet jest po to, żeby czytelnik łapał się za głowę i wzdychał do monitora.
    Ma być wielkie halo.
    Duża ilość wejść.
    Astronomiczne pieniądze za kontrakty, śmierć zawodnika, wypadki, awantury...

    Szczerze, to gówno mnie obchodzi za ile kasy jedzie jakikolwiek zawodnik.
    Niech będzie i w setkach milionach euro, złotych czy funtach.
    Co z tego, że wiem, ile dostał za jazdę dla klubu?

  30. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co się tak czepiacie tego Onetu? Przecież oni sami nie produkują tych artykułów. Onet to tylko taka powtarzajka, kopiująca teksty od innych. Że kopiują wybiórczo? Dbają o wysoką czytelność. :) Ale to nie Onet a inne media szafują kwotami, kontuzjami i skandalami.

  31. Powrót do góry    #571
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    [quote]
    Szczerze, to gówno mnie obchodzi za ile kasy jedzie jakikolwiek zawodnik.
    Niech będzie i w setkach milionach euro, złotych czy funtach.
    Co z tego, że wiem, ile dostał za jazdę dla klubu?
    Z jednej strony racja.Z drugiej w każdym zawodowym sporcie ujawnianie zarobków jest na porządku dziennym,dlatego śmieszy mnie jakaś tajemnica handlowa czy coś w tym stylu.Skoro w każdym sporcie jest jawność finasowa jeśli chodzi o kontrakty to dlaczego w żużlu jest inaczej? Pewnie z obawy przed kompromitacją prezesów,bo jak wytłumaczyć kibicom że Pan x dostał 300.000 zł za podpis,a uzyskał średnią ok 1,000/bieg.Conajmniej kilku zawodników zostało w sezonie 2008 "przepłaconych".
    Wszystkie wpływy od sponsorów determinuje zwrot "tajemnica handlowa".Tylko dlaczego obowiązuje ona przeważnie w żużlu? Sam chciałbym wiedzieć....

  32. Powrót do góry    #572
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Strona TVP podała,że Nicki zostaje w Czewie czyli Marian zebrał jednak kasę... Jeśli tak to k.... mać !!~! I niech go szlag trafi (Maślankę, nie Nickiego)! Niech w końcu gdzieś podpisze, lekarz zabronił mi się denerwować !
    Oby ten news nie był prawdziwy, TVP tyle razy się myliła, że mogłaby jeszcze ten jeden raz..

    ps> działa forum rzeszowskie ? (coś mi wyskakuje przy logowaniu)

  33. Powrót do góry    #573
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  34. Powrót do góry    #574
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    A nie lepiej czasem pójść na zawody, usiąść na trybunie, otworzyć program i stwierdzić: O, Nicki Pedersen u nas jedzie.

  35. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Wyobrazam sobie co czuja teraz czestochowianie i rzeszowianie.
    Jednym radosc drugim placz. Tylko co komu?

  36. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Z jednej strony racja.Z drugiej w każdym zawodowym sporcie ujawnianie zarobków jest na porządku dziennym,dlatego śmieszy mnie jakaś tajemnica handlowa czy coś w tym stylu.Skoro w każdym sporcie jest jawność finasowa jeśli chodzi o kontrakty to dlaczego w żużlu jest inaczej? Pewnie z obawy przed kompromitacją prezesów,bo jak wytłumaczyć kibicom że Pan x dostał 300.000 zł za podpis,a uzyskał średnią ok 1,000/bieg.Conajmniej kilku zawodników zostało w sezonie 2008 "przepłaconych".
    Wszystkie wpływy od sponsorów determinuje zwrot "tajemnica handlowa".Tylko dlaczego obowiązuje ona przeważnie w żużlu? Sam chciałbym wiedzieć....
    Tzn. jakim sporcie? :P Chyba w tenisie, w którym wiadoma jest pula nagród.

  37. Powrót do góry    #577
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To się nazywa robić biznes !
    Marta podbiła bębenek z czego Nicki skorzystał w negocjacjach z Maślanką (o ile to prawda, że podpisał w Czewie).

    Choć z drugiej strony fajnie by było zobaczyć miny kibiców rzeszowskich po sezonie, gdy po braku awansu Marta powie biorę zabawki i spadam... ale w sumie do Krosna nie macie daleko (no chyba, że ta pani się wreszcie czegoś nauczy).

    Takim sposobem w związku z tym, że płaci się zawodnikom zagranicznym horrendalne sumy nigdy nie będziemy mieli IMŚ.


  38. Powrót do góry    #578
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    A nie lepiej czasem pójść na zawody, usiąść na trybunie, otworzyć program i stwierdzić: O, Nicki Pedersen u nas jedzie.
    hmmm - Ja raczej stwierdze że to Pani Marta niepotrzebnie sie chwali czyms co jeszcze nie jest jak widać takie pewne - Po co mówic o niespodziance - dla mnie prawdziwa niespodzianka by była jakby nikt o niej nie wiedział ,ale taki już urok Kobiet.
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #579
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2008
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do niespodzianki nie musi wcale chodzić o Pedersena. Dziś w Ostrowie był egzamin na licencję i startował tam nasz Łukasz Kret. Może tą niespodzianką jest fakt zdania przez niego licencji. :D

  40. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ale w czym się tutaj gubić? Chyba bardziej wiarygodna informacja z TVP, gdzie na moich oczach w TV był telefon do Pedersena i oficjalnie zdementowano kontrakt w Rzeszowie...niestety, ale Nicki chyba jednak we Włókniarzu ;/

  41. Powrót do góry    #581
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    telegazeta na TVP 1 strona bodajże 205.Pedersen prawdopodobnie jednak zostaje w Czewie.

  42. Powrót do góry    #582
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    To będzie jeszcze jeden powód by nie płacić abonamentu !
    Za złe informacje nie płacę ! :)


    A gdzie niby się chwali ? Czy powiedziała "Dzik będzie nasz" ?
    Im więcej zrobi wokół sprawy szumu medialnego, tym lepiej dla niej i firmy MPF. I ja to rozumiem. Na jej miejscu bym robił dokładnie tak samo: dozował informacje, spekulacje itd.. nawet jeśli się nie uda to będzie głośno.
    Jako że są to negocjacje z pozycji pierwszoligowca, brak kontraktu nie będzie żadną porażką, a w mediach Marma-Hadykówka otrzaska się trochę...

    Potem wielki Marian (zapinający budżet pod koniec kwietnia) ogłosi, że udało mu się i jaki on to nie jest "profi" a Marta wyda setne oświadczenie dla prasy (typu "Nicki był bardzo bliski powrotu" ) :( + wywiad w Nowinach "o kulisach rozmów :) " wszystko cacy, ale dla fanów, bez happy endu, lepiej żeby tego całego zamieszania nie było bo tylko ciśnienie skacze..

  43. Powrót do góry    #583
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Mariner do tego co piszesz mozna podejsc takze z drugiej strony:

    Prawdziwy biznes robi ten, ktory wypowiada sie o dokonaniach, a nie o planach, szansach itd. Marta cala swoja kariere medialna robi mowiac wiele o tym co planuje, jak jest blisko itd.

    Przypominam sobie okres ogorkowy kiedy codziennie niemal byl wywiad, oswiadczenie itd w sprawie Golloba w Rzeszowie, sponsoringu Tomka w GP, rozkminki, warunki cenowe, kontrakty etc. i coraz to nowsze fotki Marty.

    Co wszylo z tego... Wiadomo


    Mnie sie wydaje bez wzgledu na to czy Nicki bedzie u was czy nie, ze Marta zagubila sie bardzo w kreowaniu swojej medialnej kariery i ten szum caly wokol klubu robiony co chwile tak na prawde szkodzi Stali i jej kibicom.

    Dobry przyklad akurat tak sie zlozylo,ze z naszego podworka, nikt nie pisal, nie udzielal wywiadow, nie swiecil twarza w mediach, tylko pojawialy sie informacje: SWIDERSKI W TARNOWIE, PEDERSEN W TARNOWIE, ULAMEK W TARNOWIE. Moze na Was to podziala jak plachta na byka, ale mnie osobiscie taki sposob zalatwiania interesow jest blizszy i wedlug mojej opinii bardziej profesjonalny.

    Siedziec cicho, negocjowac, a pozniej swiecic w mediach z efektami swojej pracy, a nei nakrecac atmosfere, pisac, udzielac wywiadow usmiechac sie, a pozniej powiedziec: " Niestety" ;]


    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #584
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    "Nie zastanawiałem się nad przejściem do I ligi, bo jestem mistrzem świata i muszę jeździć z najlepszymi". Nawet się "nie zastanawiał". Takiego cyrku nie powstydziłyby się najlepsze zimowe sezony ogórkowe razem wzięte :)

  45. Powrót do góry    #585
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Ale jakby nie patrzeć: im częściej nazwa firmy pojawia się w newsach tym lepiej, i to jest skuteczna metoda. U nas używana na potęgę, co prawda Marma jest już bardzo rozreklamowana ale Hadykówka jeszcze nie :) no to jedziemy !
    Podobnie jest z Unibaxem w Toruniu i z Caelum w Gorzowie. Trzeba zwrócić uwagę, że Stępniewski czy Komarnicki też wypowiadają się "co drugi dzień" i też robią dużo szumu wokół Andersenów, Kusów, Wardów itd..

    Tarnów nie ma tytularnego sponsora to nie ma o co robić hałasu :) tylko pokazuje się 5 podpisanych kontraktów z tuzami i "popatrzcie jacy jesteśmy bogaci" ... :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •