Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 647

Wątek: Stal Rzeszów 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Bo akurat nas obchodzi Twoja opinia o naszym awansie... O_o czy ktos prosil o jakis komenatrz? Chyba nie...

    Do zobaczenia na derbach...

  2. Powrót do góry    #497
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    No to bylyby jaja jak berety :) Dryml+Dryml+Pedersen+Gjedde+Kuciapa... no bylaby ciekawa walka o awans i to jeszcze derbowa :)

    I jeden plus dla nas tej sytuacji, zamknie usta osobom, ktore krytykowaly sens brania Ulamka do skladu ;-)


    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #498
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2009
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo akurat nas obchodzi Twoja opinia o naszym awansie... O_o czy ktos prosil o jakis komenatrz? Chyba nie...
    Kolego - chciałem Ci przypomnieć, że to OGÓLNOPOLSKIE forum, a nie józkowy grajdołek

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Tak oczywiscie, ale jakos Twojego posta nie widze wiec byl raczej nieregulaminowy... Z napinka to sobie mozesz wyjezdzac.. ale u siebie...

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Kolego - chciałem Ci przypomnieć, że to OGÓLNOPOLSKIE forum(...)
    Co za szczęście, że przy tej okazji nie negujesz naszej przynależności narodowej i faktu, ze "możemy" korzystać z tego forum. No ale wystarczy, że robisz to przy każdej okazji w innych wątkach pokazując tym samym jak niewiele masz w głowie.

  6. Powrót do góry    #501
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cale szczescie godziny usera peter... cos tam sa na tym forum policzone :)

  7. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    A ja mam takie wrazenie, ze dla Pedersena Rzeszow jest ostatnim wyjsciem - najpierw sprobuje wszystkie kluby w ekstralidze zanim rzeczywiscie powazniej wezmie oferte Rzeszowa.

    Zupelnie to inna postawa niz jeszcze 6 - 7 lat temu, kiedy to Nicki wprowadzal druzyny do ekstraligi, a potem z nich odchodzil, bo nie chcial startowac w ekstralidze.
    Regards from Sydney
    Dexter

  8. Powrót do góry    #503
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    I o ile pamiętam dopiero przepisy zmusiły Dzika do opuszczenia I ligi, bo siedziałby w niej do dziś :)

  9. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ale o I lidze nie ma nawet mowy ;) Obecnie to jego sponsorzy są jego źródłem utrzymania, bo nigdzie nie startuje, a jak wiadomo wymagają twardo aby byli pokazywani w TV. I liga jak wiadomo TV nie ma poza niektórymi spotkaniami Rybnika czy Tarnowa ;) Nicki już wie, że albo Częstochowa i mniejszy kontrakt, albo Rzeszów i problemy ze sponsorami ;) Najpewniej wybierze to pierwsze, choć jest mi zupełnie obojętny i najlepiej jakby wcale klubu na sezon 2009 w Polsce nie znalazł ;)

  10. Powrót do góry    #505
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Ja tam wątpię w to, że Nicki będzie jeździł dla Włókniarza mimo wszystko bardziej wydaje się powrót do Rzeszowa ( Robi będzie miał radocha jak nigdy :p )

    Chociaż z 2 strony ciągle ktoś coś pisze, że ma znaleźć się jakiś sponsor

  11. Powrót do góry    #506
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/04/15/pedersen-ustalil-warunki-kontraktu-w-rzeszowie/

    Nicki ;)
    "Jedyn± przeszkod± jest aspekt sportowy."
    Czy to jest przeszkoda? Nie wydaje mi sie :D

  12. Powrót do góry    #507
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tymczasem przegladsportowy:
    Dwa tygodnie temu Nicki Pedersen dostał od działaczy Włókniarza Częstochowa wolną rękę w poszukiwaniu pracodawcy. Mistrz świata dzwonił już do niemal wszystkich klubów w Polsce i nikt nie jest w stanie spełnić żądań finansowych Duńczyka.

    Pod Jasną Górą miał on zarobić 500 tysięcy euro rocznie i po zmianie barw nie zamierzał rezygnować takich poborów. I to główny powód, dla którego Pedersen nie może znaleźć zatrudnienia w Polsce.

    Prezes umie liczyć
    Kilka dni temu wydawało się, że żużlowiec przeniesie się do I-ligowej Marmy Rzeszów. Jednak pani prezes Marta Półtorak, która w znacznym stopniu wspiera finansowo zespół, szybko zrezygnowała z tego pomysłu. Bardziej była ona skłonna wykupić kontrakt Grega Hancocka. Gdy jednak okazało się, że Amerykanin zostaje pod Jasną Górą, temat pozyskania Pedersena przez Marmę także upadł.

    - Marta potrafi liczyć pieniądze. Poza tym przyjście Pedersena nie odmieniłoby raptownie oblicza ekipy. Co innego, gdyby angaż Duńczyka gwarantował zdystansowanie Unii Tarnów w ligowej tabeli. Wtedy, być może, pani prezes by zaryzykowała i wydała ogromne pieniądze - twierdzi Andrzej Haehne, były działacz żużlowy i znajomy szefowej Marmy.


    Przenosiny do Rzeszowa byłyby też kłopotliwe dla mistrza. Wielkie firmy, które reklamują się na jego kevlarze, chcą być widoczne w mediach, a spotkania I ligi nie są regularnie transmitowane przez telewizję. Dlatego Pedersen nie był zdeterminowany, aby związać się z Marmą.

    Wygląda na to, że będzie raczej czekał na kontuzję zawodnika z cyklu Grand Prix, bo nieszczęście któregokolwiek kolegi pozwoliłoby mu wskoczyć do kadry jednej z ekip Speedway Ekstraligi. Może się również okazać, że Pedersen wróci do Częstochowy. - Nie można tego wykluczyć - powiedział trener Włókniarza Grzegorz Dzikowski po ostatnim meczu z Unią Leszno.

    W środowisku mówi się, że częstochowianie zbierają kasę na zatrudnienie gwiazdora. Gdyby Duńczyk pojawił się w składzie, to Lwy znowu liczyłyby się w walce o medale. Prezes Marian Maślanka niczego oficjalnie nie potwierdza. Mówi, że skupia się na znalezieniu drobnych sponsorów, których pieniądze pozwolą dopiąć budżet.


  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Trzeba poczekac tyle ze Nicki w Czewie zostanie... :/ a Marta bije rankingi popularnosci :D

  14. Powrót do góry    #509
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Zastanawia mnie jedno: Jesli wierzyc PS, to Marta juz dawno wykalkulowala (nie ona jedna),ze ryzyko kupienia Dunczyka jest z perspektywy klubu z Rzeszowa ogromne, to dlaczego od tygodnia ponad slychac caly czas o Marcie :> kto napedza ten medialny kociol w centrum ktorego jest Pani Poltorak? Czy przypadkiem nie ona sama weszac kolejna szanse promocji medialnej?


    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    A jednak?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/04/15/pedersen-ustalil-warunki-kontraktu-w-rzeszowie/

  16. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Co innego, gdyby angaż Duńczyka gwarantował zdystansowanie Unii Tarnów w ligowej tabeli.
    Komar Style :D

  17. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    A tymczasem przegladsportowy:
    Dwa tygodnie temu Nicki Pedersen dostał od działaczy Włókniarza Częstochowa wolną rękę w poszukiwaniu pracodawcy. Mistrz świata dzwonił już do niemal wszystkich klubów w Polsce i nikt nie jest w stanie spełnić żądań finansowych Duńczyka.

    Pod Jasną Górą miał on zarobić 500 tysięcy euro rocznie i po zmianie barw nie zamierzał rezygnować takich poborów. I to główny powód, dla którego Pedersen nie może znaleźć zatrudnienia w Polsce.

    Prezes umie liczyć
    Kilka dni temu wydawało się, że żużlowiec przeniesie się do I-ligowej Marmy Rzeszów. Jednak pani prezes Marta Półtorak, która w znacznym stopniu wspiera finansowo zespół, szybko zrezygnowała z tego pomysłu. Bardziej była ona skłonna wykupić kontrakt Grega Hancocka. Gdy jednak okazało się, że Amerykanin zostaje pod Jasną Górą, temat pozyskania Pedersena przez Marmę także upadł.

    - Marta potrafi liczyć pieniądze. Poza tym przyjście Pedersena nie odmieniłoby raptownie oblicza ekipy. Co innego, gdyby angaż Duńczyka gwarantował zdystansowanie Unii Tarnów w ligowej tabeli. Wtedy, być może, pani prezes by zaryzykowała i wydała ogromne pieniądze - twierdzi Andrzej Haehne, były działacz żużlowy i znajomy szefowej Marmy.


    Przenosiny do Rzeszowa byłyby też kłopotliwe dla mistrza. Wielkie firmy, które reklamują się na jego kevlarze, chcą być widoczne w mediach, a spotkania I ligi nie są regularnie transmitowane przez telewizję. Dlatego Pedersen nie był zdeterminowany, aby związać się z Marmą.

    Wygląda na to, że będzie raczej czekał na kontuzję zawodnika z cyklu Grand Prix, bo nieszczęście któregokolwiek kolegi pozwoliłoby mu wskoczyć do kadry jednej z ekip Speedway Ekstraligi. Może się również okazać, że Pedersen wróci do Częstochowy. - Nie można tego wykluczyć - powiedział trener Włókniarza Grzegorz Dzikowski po ostatnim meczu z Unią Leszno.

    W środowisku mówi się, że częstochowianie zbierają kasę na zatrudnienie gwiazdora. Gdyby Duńczyk pojawił się w składzie, to Lwy znowu liczyłyby się w walce o medale. Prezes Marian Maślanka niczego oficjalnie nie potwierdza. Mówi, że skupia się na znalezieniu drobnych sponsorów, których pieniądze pozwolą dopiąć budżet.

    Ty podrozujesz z Pedersenem od klubu do klubu skoro tak
    doskonale znasz jego zadania finasowe.

    zenada

  18. Powrót do góry    #513
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2008
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/04/15/mechanicy-pedersena-juz-w-rzeszowie/
    No i można powiedzieć, że wszystko jest już jasne! :P

  19. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    "Wszystko wskazuje na to, że Nicki Pedersen już wkrótce podpisze kontrakt w Rzeszowie. W środę do Rzeszowa zawitali mechanicy mistrza świata wraz z motocyklami.
    Na czwartek zaplanowano trening Marmy Hadykówki, w którym Duńczyk najprawdopodobniej weźmie udział. Przypomnijmy, że Pedersen ustalił już warunki kontraktu z rzeszowskim klubem. Teraz pozostaje mu tylko podjęcie decyzji, czy chce startować na zapleczu Speedway Ekstraligi."

    za sf.pl

    Hmmm, a ja nie pojmuję na co Wam Pedersen? :D Z nim czy bez o ekstraligę nie powalczycie, więc Martusia sypnie tyle kasy w błoto ;) No i druga sprawa. Wszyscy narzekają na kryzys tymczasem pani Półtorak znowu nakręca rynek, ba! Robi to w czasie sezonu... żenada... ;) Liczyłem, że Nicki nie znajdzie zatrudnienia w Polsce, ale się przeliczyłem...

  20. Powrót do góry    #515
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Pedersenem Rzeszów ma pewne 2 miejsce , a i w barażach z Czewa , Gdańskiem lub Bydgoszcz± nie jest bez szans. Wg mnie dobra decyzja Marty...

  21. Powrót do góry    #516
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2008
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możecie mówić co chcecie ale ktoś taki jak Nicki bardzo wzmacnia siłę razenia naszej drużyny. Awansu nam nie zapewnia ale wzmacnia nas w walce o niego. Jestem pewna, ze przy jego pomocy część z naszych zawodnikow będzie śmigać aż miło. W końcu to IMŚ we wlasnej osobie i lider z prawdziwego zdarzenia.
    Co do finansów to lepszej kampani reklamowej Półtorakowa nie mogła sobie wysnić. To nie tylko reklama w Polsce, ale też za granica a o to chodzi, bo ona eksportuje produkty a przy obecnym kursie euro to idealny zysk. Skoro ma na tyle kasy żeby mu je wylożyć to czemu nie skorzystać z takiej okazji!
    Nicki witamy spowrotem! :D

  22. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Marma Hadykówka Rzeszów:
    1. Lukas Dryml (0,1',-,2',3) 6+2
    2. Ales Dryml (1,2,2,1,1') 7+1
    3. Maciej Kuciapa (0,1,w,-) 1
    4. Charlie Gjedde (2,3,2,6,d,2) 15
    5. Mikael Max (2,0,-,-) 2
    6. Dawid Lampart (3,w,1,0,3) 7
    7. Mateusz Szostek (u) 0
    8. Paweł Miesiąc (1',3,1,1) 6+1

    Z taką jazdą na pewno mają szansę, a przyjdzie im jeszcze rywalizować z dużo mocniejszymi od Rybnika na wyjazdach :) Zejdźmy na ziemię ;) Polegli w mocniejszym składzie z Wybrzeżem, więc teraz w słabszym mają sobie poradzić z kimś z trójki: Włókniarz, Wybrzeże, Polonia? Z resztą przypomnę sytuację po sezonie ;)

  23. Powrót do góry    #518
    Użytkownik Awatar GeturDone
    Dołączył
    06-12-2008
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Wszyscy narzekają na kryzys tymczasem pani Półtorak znowu nakręca rynek, ba! Robi to w czasie sezonu... żenada... ;) Liczyłem, że Nicki nie znajdzie zatrudnienia w Polsce, ale się przeliczyłem...
    Jedna uwaga, bo chyba słabą macie pamięć w Częstochowie. Co było przed sezonem 2008, kto licytował się o Pedersena? Półtorak chciała go zatrzymać na kolejny sezon i budować drużynę opartą o niego, ale wtedy do gry włączył się...MAŚLANKA. Podbijał stawki do takich rozmiarów, że nawet 1,2k spasowała. ŻENADA

  24. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Spoko, ale wtedy kryzysu nie było,, kolego ;) i nikt o nim nawet nie słyszał ;) A teraz zawodnicy będą schodzić z tonu, ale jeśli pani Półtorak pokaże, że dalej w Polsce mają eldorado to się nic zmieni ;)

  25. Powrót do góry    #520
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dockm napisałem , że nie sa bez szans , a to czy wygraj± czy nie okaże się dopiero na koniec sezonu. Faworytem będzie mimo wszystko ekstraligowiec.

  26. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Hmmm, a ja nie pojmuję na co Wam Pedersen? Z nim czy bez o ekstraligę nie powalczycie, więc Martusia sypnie tyle kasy w błoto No i druga sprawa. Wszyscy narzekają na kryzys tymczasem pani Półtorak znowu nakręca rynek, ba! Robi to w czasie sezonu... żenada... Liczyłem, że Nicki nie znajdzie zatrudnienia w Polsce, ale się przeliczyłem...
    co za fajfus ! zostawiliscie Nickiego na lodzie, nakrecilisci rynek tak ze az z trybow wypadliscie. Marta ratuje tylek oszukanemu mistrzowi. Tak to wyglada, wyscie spieprzyli sprawe. Tylko i wylacznie wy. Zalatwiliscie Pedersena i prawie Hancocka. Az dziw bierze ze sa takie szuje jak Ty. Zrozum ze wasz smeszny klubik sam sie zajechal finansowo. Trzeba bylo nie brac Pedersena. Marte stac wiec placi. Obyscie spadli po barazu z Marma, zycze z calego serca. heh... gnojek...

    Spoko, ale wtedy kryzysu nie było,, kolego i nikt o nim nawet nie słyszał
    komu to pan tlumaczysz ?? koniowi to pan tlumacz Kur... :P

  27. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Hmmm, a ja nie pojmuję na co Wam Pedersen? Z nim czy bez o ekstraligę nie powalczycie, więc Martusia sypnie tyle kasy w błoto No i druga sprawa. Wszyscy narzekają na kryzys tymczasem pani Półtorak znowu nakręca rynek, ba! Robi to w czasie sezonu... żenada... Liczyłem, że Nicki nie znajdzie zatrudnienia w Polsce, ale się przeliczyłem...
    co za fajfus ! zostawiliscie Nickiego na lodzie, nakrecilisci rynek tak ze az z trybow wypadliscie. Marta ratuje tylek oszukanemu mistrzowi. Tak to wyglada, wyscie spieprzyli sprawe. Tylko i wylacznie wy. Zalatwiliscie Pedersena i prawie Hancocka. Az dziw bierze ze sa takie szuje jak Ty. Zrozum ze wasz smeszny klubik sam sie zajechal finansowo. Trzeba bylo nie brac Pedersena. Marte stac wiec placi. Obyscie spadli po barazu z Marma, zycze z calego serca. heh... gnojek...
    Nie znasz sytuacji, więc stul pyszczek ;) Widzę, że rozgoryczenie przemawia, bo Nickiego, mimo plotek, zabraknie w Falubazie ;) Dziękujemy za życzenia ;) Mocno się postaramy, żeby takie gnojki jak Ty się srogo zawiodły ;)

  28. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Nie znasz sytuacji, więc stul pyszczek Widzę, że rozgoryczenie przemawia, bo Nickiego, mimo plotek, zabraknie w Falubazie Dziękujemy za życzenia Mocno się postaramy, żeby takie gnojki jak Ty się srogo zawiodły
    ja w Falubazie mam wychowankow i taki sklad na jaki nas stac. A gul chodzi tylko i wylacznie Tobie, ze wasz CKM sie wystrzelal ze zlotowek :) co udowodniles swoim niebywale chamsko-nieobiektywnym wpisem. heh beda teraz odwracac kota ogonem na forum. Moze odrazu zrobic zrzutke na wasz biedny Włokniarz com ?? heh.. paranoja... Co do Nickiego, bardzo sie ciesze ze zalazl sobie klub, tymbardziej ze nei wzmocnil rywali z ligi.

  29. Powrót do góry    #524
    Użytkownik Awatar GeturDone
    Dołączył
    06-12-2008
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    komu to pan tlumaczysz ?? koniowi to pan tlumacz Kur... :P
    Falu, ten tekst wbija w fotel. :D

    Pozdro!

  30. Powrót do góry    #525
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt normalny z ZG w tym sezonie Nickiego nie chciał. Falu kontrakt z Pedersenem podpisywał Ma¶lanka , a nie kibice CKM-u więc troche szacunku , bo kibice s± Bogu ducha tutaj winni. Za transparent z Lesznem życze Włókniarzowie utrzymania. :D

  31. Powrót do góry    #526
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    a nie kibice CKM-u więc troche szacunku
    ale kibice CKMu wyzywaja bogu ducha winnego Pedersena i Marte. Przyznaj ze to troche nie fair. Zreszta ja tylko do tego fajfokloka a nie do calej czewy :P

  32. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    a nie kibice CKM-u więc troche szacunku
    ale kibice CKMu wyzywaja bogu ducha winnego Pedersena i Marte. Przyznaj ze to troche nie fair. Zreszta ja tylko do tego fajfokloka a nie do calej czewy :P
    Trochę się koleżko gubisz w tym co piszesz ;) Najpierw, że kibice, potem, że problem do mnie, więc jak to jest synku? :) Druga sprawa. Przytocz mi posta w którym wyzywam Pedersena lub Półtorak tylko dokładnie proszę o cytat. Pomówienia mogą być karane na tym forum, pamiętaj o tym! ;)

  33. Powrót do góry    #528
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niki w Rzeszowie to przedewszystkim duuuuzo atrakcyjniesze rozgrywki pierwszej ligi. My kibice Uni powinnismy sie z tego cieszyc, w koncu frekwencja na stadionie teraz w dobie kryzysu najwazniejsza.

    Sam Pedersen mocno sie skompromituje jesli przejdzie rzeczywiscie do 1 ligi ( nie chodzi mi tu o Rzeszow ).
    Kazdy pismak na swiecie, piszacy o zuzlu moze teraz napisac
    ze w Polsce mistrz swiata nie lapie sie do skladu w najwyzszej klasie rozgrywek. W Dani Pedersen jest znany niczym Rickardsson w Szwecji, musi sie to odbic na jego estymie.

    Jesli chodzi o Pania Poltorak, to chyba nie ma goscia ktory powiedzialby ze wie o co jej chodzi. Zatrudniajac Nikiego musi myslec ze wywali Nas czyli Jaskolki z bezposredniego awansu. Ale szanse w moim odczuciu sa 50/50 jesli wciaz nie na korzysc Tarnowa. Ona naprawde musi myslec ze z Pedersenem awansuje bezposrednio, a to jest tylko zuzel, wszystko moze sie zdarzyc; np. kontuzje czego Wam i Nam nie zycze.

    I w koncu Niki w Rzeszowie to najwieksza szansa na mistrza swiata dla Tomka Golloba.

  34. Powrót do góry    #529
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ja powiem tak:

    1. Ani Poltorakowa nie nakreca rynku
    2. Ani dla Pedersena nie jest to wstyd
    3. Ani nie gwarantuje to Rzeszowowi awansu

    Ad 1.

    Marta nie nakreca rynku, mylicie troche pojecia, gdyby chciala nakrecic rynek to licytowalaby sie z kims o Pedersena, a takiej sytuacji nie bylo: Nikt z e-ligi go nie chcial, z I ligi tylko Rzeszow mial rezerwy finansowe na jego zatrudnienie, wiec stalo sie jak sie mialo stac.

    Ad 2.
    Hans Nielsen-slynny profesor zuzla, ktory swego czasu zdominowal tory podobnie jak Nicki, rowniez ma w swojej karierze (za najlepszych lat) jazde w Motorze Lublin w owczesnej II lidze.

    Ad 3.

    Tu najciekawszy podpunkt: Otoz wydaje mi sie,ze dla klubu z Rzeszowa jest to zagrywka iscie pokerowa: z tarcza, albo na tarczy. Kazdy wie,ze Nicki nie gwarantuje awansu, gwarantuje jedynie walke o awans. W wypadku, gdy Stal nie wejdzie do e-ligi, Marta wywala gruba kase w bloto i raczej klub traci najwiekszego od lat sponsora i istnieje ryzyko zapasci jaka przechodzil sasiad zza miedzy. W razie awansu, chyba zle nie bedzie.


    Ciekawie to sie wszystko zapowiada, oj ciekawie :)

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #530
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Hans Nielsen-slynny profesor zuzla, ktory swego czasu zdominowal tory podobnie jak Nicki, rowniez ma w swojej karierze (za najlepszych lat) jazde w Motorze Lublin w owczesnej II lidze.
    Je¶li już to w Polonii Piła - rok 1994.

  36. Powrót do góry    #531
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Starty aktualnego mistrza swiata, czy kogos z czołowki swiatej w slabszej lidze, to nic nowego. Jan Oswald Pedersen (mentor Nickiego za dzieciaka, lokal hero z Fjelsted)w 1992 roku trafił do ROW Rybnik za sprawa Romana Niemyjskiego. Pedy mial dostawac za mecz 15 tys. marek. To wtedy uczylismy zachodnie gwiazdy zarabiac zuzlowe krocie.

    Z innych przypadków:
    Tood Wiltshire Włókniarz Czestochowa 1991 (II vicemistrz)
    Tony Rickardsson Iska Ostrów 1992 (vicemistrz swiata)
    Hans Nielsen Polonia Piła 1994 (vicemistrz swiata)
    Sam Ermolenko JAG Łódź 1995-1996 (czołówka i II vicemistrz swiata)
    Greg Hancock Atlas Wrocław 1998 (mistrz świata)
    Chris Louis ZKZ ZG 1999 TOP 5 z poprzedniego roku
    Mark Loram Włókniarz Czestochowa 1999 TOP 5
    Mikael Karlsson RKM Rybnik 2002 TOP 5.

  37. Powrót do góry    #532
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do finansów to lepszej kampani reklamowej Półtorakowa nie mogła sobie wysnić. To nie tylko reklama w Polsce, ale też za granica a o to chodzi, bo ona eksportuje produkty a przy obecnym kursie euro to idealny zysk. Skoro ma na tyle kasy żeby mu je wylożyć to czemu nie skorzystać z takiej okazji!
    Spojrzmy prawdzie w oczy - nikt za granica, poza malymi jednostkami, nie interesuje sie zuzlem. W najwiekszych europejskich gazetach nie bedzie nawet wzmianki o tym - a szkoda.

  38. Powrót do góry    #533
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2006
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kolega drozd zapomniał wspomnieć o Billy Hamillu (mistrz i v-ce mistrz swiata), który jeździł w Grudziądzu w 2004 roku...

  39. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Kolega drozd zapomniał wspomnieć o Billy Hamillu (mistrz i v-ce mistrz swiata), który jeździł w Grudziądzu w 2004 roku...
    drozd wymienił zawodników którzy zeszli ligę niżej w czasie gdy byli na topie, a Hamill w 2004 roku już nawet w GP nie jeździł. Ale zostawał w Grudziądzu pomimo spadków z najwyższej ligi w latach 1996 i 1999 i nie przeszkadzało mu to zdobyć złoto i dwa srebra w GP w latach 1996, 1997 i 2000.


    A co do Pedersena to kulawy zapis o Jokerze mocno podratuje Rzeszów w walce o eligę, ale to bardziej zmartwienie Ostrowa niż Tarnowa ;) W finałowym systemie pucharowym jaki jest w 1 lidze Rzeszów natknie się co najmniej na jednego z tych rywali (a być może na obu) a mecz w Rybniku pokazał na co Rzeszów będzie mógł poza Pedersenem liczyć. A w barażach Jokera już nie ma...

    Dla Tarnowa to same plusy bo sezon nie będzie tak nudny jak się zapowiadał :)

  40. Powrót do góry    #535
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli w fazie play off nie ma jokera?? Starsznie skomplikowany ten regulamin

  41. Powrót do góry    #536
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2008
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyraźnie pisze, że nie chodzi mu o faze play off tylko o baraże. W barażach z drużyną z ekstraligi jokera użyć już nie można.

  42. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Napisałem "w barażach" a nie "play-off". Baraże rozgrywane są według regulaminu DMP.

  43. Powrót do góry    #538
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    savage pewnie że Marta nakręca rynek po gdyby prezesi kubów byli lojalni wobec siebie(wiem, że to śmieszne) to nikt by nie negocjował z Pedersenem, a ten musiałby zgodzi się na niższy kontrakt w Częstochowie. Taka akcja spowodowałaby, że w przyszłym sezonie (utrzymując lojalność prezesów względem siebie) z pewnością udałoby się obniżyć stawki największym krwiopijcą.
    Trochę utopijne ale może by się udało, a tak wiadomo, że jak ten nie da tyle ile sobie zażyczy zawodnik to znajdzie się inny naiwniak czytaj Marta.

    pozdrawiam i życzę wam awansu do e-ligi bez Nickiego.

  44. Powrót do góry    #539
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    savage pewnie że Marta nakręca rynek po gdyby prezesi kubów byli lojalni wobec siebie(wiem, że to śmieszne) to nikt by nie negocjował z Pedersenem, a ten musiałby zgodzi się na niższy kontrakt w Częstochowie. Taka akcja spowodowałaby, że w przyszłym sezonie (utrzymując lojalność prezesów względem siebie) z pewnością udałoby się obniżyć stawki największym krwiopijcą.
    Hehe dobre ... szkoda w takim razie, że prezesi nie potrafili być lojalni przed sezonem. A teraz niby dlaczego mają nagradzać Maślankę za to, ze podpisał "wirtualny" kontrakt? To może w przyszłym sezonie niech się prezesi umówią tak, że dają na papierze tyle ile zawodnicy chcą, a potem wszyscy "lojalnie" obniżają zarobki o 70% <lol>

  45. Powrót do góry    #540
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy czekac az Czewa zbierze kase na Nickiego? Kiedy to nastapi po 5 kolejce czy po 12stej? Badzmy powaznie to zawodnik jest poszkodowany, a Wlokniarz za wirtualny kontrakt powinien dostac solidna kare! Z tym nakrecaniem rynku to jest mega glupota, kto do cholery ma obowiazek spelniac w sezonie 2010 zadania Nickiego? NIE MA TAKIEGO OBOWIAZKU! A gdy nie bedzie chetnych Nicki sam spusci z ceny, ale na litosc boska nie mozna miec pretensji do chetnych ludzie.. (i pretensja czemu ktos ma Nickiego drozej, a nie mamy my, taniej)


Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •