Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 647

Wątek: Stal Rzeszów 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I teraz nagle wszyscy okaza sie nie byc prawdziwymi kibicami, a juz na pewno nie tymi, ktorzy na Marte najezdzali.
    Tak przyznaje się na nią najeżdżałem. Niech jeszcze wymieni mój nick w jakiejś gazecie <lol>

    Rzeszow i druzyna sa mi obojetne, ale cala sytuacja jest jednoczesnie przezabawna i bardzo smutna.
    Oj Janusz. Kogo ty chcesz oszukać? Mi obojętny jest Gdańsk, Toruń, Wrocław, widziałeś kiedyś tam mój wpis? Widziałeś, żebym siedział na ich forum i pisał, żebym zakładał temat o ich drużynie. Oj Janusz z kogo ty chcesz zrobić durnia?

    Przezabawne w calej sytuacji jest, ze teraz ci, ktorzy wyliczali bledy Marmie i atakowali ich maja szanse sie wykazac
    Oj Janusz takiś obyty, takiś mądry, wieli dziennikarz...a tu taka gafa. Jak mogłeś w gazecie czy w radio oceniać żużlowców czy kogokolwiek innego. Nie miałeś prawa, od żadnego żużlowca nie pojechałbyś lepiej. Każdy by ci powiedział siądź na motor i wykaż się. Oj Janusz Janusz Janusz znowu mnie zawiodłeś. (Pomijam już fakt, że bzdurą jest że możemy się wykazać.)

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie ma to jak Kamilek i jego przemyslenia. :D I jeszcze jedzie po nazwisku. Ot taka juz owa polska kultura praktykowana szczegolnie przez prawdziwych kibicow. :D Ja w przeciwienstwie do ciebie wypowiadam sie rowniez na tematy, ktore mnie nie interesuja, jezeli tylko cos mam na ten temat do powiedzenia. W tym przypadku mam bardzo wiele.

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2008
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ot taka juz owa polska kultura praktykowana szczegolnie przez prawdziwych kibicow.
    Co masz jeszcze ciekawego do powiedzenia na temat Polski?

    Odpowiem ci podobnie: ot taka juz owa australijska głupota.

    Może zaraz zaczniesz opowiadać jak to w Australi jest *****iście i tam można żyć dobrze, nie to co w Polsce. Przypomne również, że nasz Dominik nie ma nic przeciwko aborcji, paradzie gejów, a Kościół uznaje za niebezpieczną sektę.
    Widać typ ma sporo kompleksów i chyba miał trudne dzieciństwo w Polsce, że teraz tak na nią leje.

    No nie wiem czy masz tak dużo do powiedzenia w tym temacie. Chyba jedynie masz okazję pokazać jacy to kibice są źli bo zjechali Panią Prezes i teraz kobieta się załamała. Tylko powiem ci jedno, gdyby nie ci kibice to na stadionie byłyby pustki. Mimo że cały sezon dostawaliśmy oklep od drużyn to na stadion przychodziło dużo ludzi. No ale tak to jest trzeba znaleźć jakąś wymówkę. A że poszło na kibiców ...
    Wiem, że ta decyzja o odejściu nie była podjęta pod wpływem emocji, tylko podjęta została już wcześniej. A pretensje były już dużo wcześniej. Więc czemu wcześniej pani prezes nic na ten temat nie mówiła? Podobno czyta różne komentarze...
    Ludzie mieli pretensje przede wszystkim o to że jest łączona rola prezesa i sponsora. Prawie wszędzie (o ile nie wszędzie) jest prezes i sponsor a nie sponsor=prezes.
    Dodam że mimo Marta zrezygnowała z funkcji prezesa sekcji i sponsora to nadal Marma jest udziałowcem w spółce i to ona ma większość udziałów. Spółka nadal nazywa się Marma Stal SA a prezesem jest ... Pani Półtorak.
    Jest tyulko jedno wyjscie. Musi znaleźć się sponsor i musi odkupić udziały od Marmy. Inaczej jesteśmy udupieni i pozostaje nam zacząć wszystko od nowa, powołać nowy klubi zacząć od 2 ligi.

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem kibicem Stali Rzeszów od wielu, wielu lat i powiem Wam, ze jest mi po prostu wstyd za takich typów jak kamil, stalrzeszowska i tym podobnych "prawdziwych kibiców". Po odej¶ciu Pani Marty Półtorak, która zrobiła tak wiele dobrego dla rzeszowskiego żużla, mogę Wam po kolei powiedzieć tylko tyle: "Miałe¶ chamie złoty róg, ostał Ci sie ino sznur". I Wy pseudokibice, internetowi napinacze powinni¶cie się przy jego pomocy ze wstydu powiesić... Nie podobała się Marta, więc pokazcie teraz na co Was stać! Sekcja jest w lepszej sytuacji finansowej niz w chwili kiedy przejmowała j± Marta, więc do dzieła najm±drzejsi i wszechwiedz±cy!!! Szczerze życzę powodzenia...

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja ********...

    I Wy pseudokibice, internetowi napinacze powinni¶cie się przy jego pomocy ze wstydu powiesić...
    Tak masz racje - chyba niedlugo to zrobie jak przeczytam jeszcze ze dwa takie posty.

    Niektorzy po prostu są ślepo zapatrzeni w Martę - i pisza takie pierdoły ktorych nie da sie czytać.

    Co z tego, że Marta zrobiła wiele dobrego dla rzeszowskiego żużla skoro teraz wszystko spaprała i uciekła z tonącego okrętu? Ileż razy można powtarzać, to już sie robi nudne - zapewniam Cię Cannavaro, że KAŻDY kibic żużla w Rzeszowie( ten prawdziwy, ten nieprawdziwy, ten średnio prawdziwy i ten zaawansowanie prawdziwy) ma szacunek do Marty i dziekuje jej za to, że dzieki niej mogliśmy oglądać żużel na wysokim poziomie - dziekuje jej też za te kilka lat sponsoringu - za mistrza świata w ekipie. Można tak wymieniać i wymieniać. ALE każdy kij ma dwa końce i to, że Marta zrobiła wiele dobrego dla rzeszowskiego żużla to NIE OZNACZA, że ona jest święta! Bo pojawiały się też błędy i to nie jest tak, że ona jest super, cacy itd bo raz otarliśmy się o medal. A według niektórych na tym i nie tylko na tym forum - Marta jest Bogiem... Jesteście w błędzie! Marta popełniła takze sporo bledów przez te kilka raz prezesowania i każdy kibic ma prawo krytyki. A, że jeden robi to z głową i krytykuje konstruktywnie, a drugi jedzie po całości z wulgaryzmami itd to jest inna sprawa! 90% kibiców na stalrzeszow.com krytykuje z głową - zostaje 10% wieśniaków na których pani Marta najwyraźniej za bardzo się zapatruje i stąd to jej głupie gadanie do mediów, że rezygnuje, bo kibice jej nie chcą. A może lepiej niech popatrzy na tych kibiców, którzy przyjmowali baty na Hetmańskiej do 25? Może popatrzy na tych kibiców, ktorzy nie zniechecali sie i przychodzili na kazdy mecz nawet jesli z gory wiedzieli, że beda swiadkami kolejnej porażki? To jest nieważne... Najlepiej zasugerować sie dziesięcioma procentami zakompleksionych wieśniaków i wrzucić wszystkich to jednego wora.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma to jak Kamilek i jego przemyslenia
    Oj Janusz Janusz, zmień w końcu płytę, albo zacznij odpowiadać na argumenty. Czyż nie napisałem prawdy? Wg. takiego podejścia jakie ty prezentujesz na świecie nie byłoby dziennikarzy, krytyków filmowych, bo każdy skrytykowany powiedział by do nich "nie podoba się zrób lepiej". Oj Janusz Janusz napisz w końcu coś nowego ciekawego. Bo już nudny się strasznie zrobiłeś.

    I jeszcze jedzie po nazwisku. Ot taka juz owa polska kultura praktykowana szczegolnie przez prawdziwych kibicow
    Muszę Ci serdecznie podziękować. Bo ja nawet sam patrząc do lustra nie odważyłbym siebie nazwać prawdziwym kibicem. No, ale skoro inni tak widzą, to ja przecież przed komplementami się bronić nie będę :) Dzięki Janusz!

    Ja w przeciwienstwie do ciebie wypowiadam sie rowniez na tematy, ktore mnie nie interesuja, jezeli tylko cos mam na ten temat do powiedzenia
    Oj Janusz Janusz Janusz kolejna gafa. Jak można mieć coś do powiedzenia na temat który cie nie interesuje? Mnie nie interesuje krykiet nie mam nic do powiedzenia na ich temat, mnie nie interesuje sytuacja gospodarcza w Australii nie mam nic do powiedzenia na jej temat. Janusz toż to niedorzeczne co ty prawisz. Żeby coś powiedzieć na jakiś temat trzeba go liznąć. Ponawiam pytanie z kogo ty Janusz durnia robisz? Bo na pewno nie ze mnie ani z forumowiczów.

    Jestem kibicem Stali Rzeszów od wielu, wielu lat
    Tak? I jak się zapatrywałeś kibicu STALI na to, że Twój klub czyli STAL nosił nazwę Marmy Polskie Folie w herbie miał logo firmowe Marmy Polskie Folie a nie logo STALI

    Po odej¶ciu Pani Marty Półtorak, która zrobiła tak wiele dobrego dla rzeszowskiego żużla
    Która również doprowadziła go teraz na skraj przepaści.

    I Wy pseudokibice, internetowi napinacze powinni¶cie się przy jego pomocy ze wstydu powiesić...
    Przepraszam ale z jakiego powodu mam się wieszać?

    Nie podobała się Marta, więc pokazcie teraz na co Was stać!
    Ty nie podoba Ci się Tusk/Kaczyński? To pokaż na co Cię stać :)

    Sekcja jest w lepszej sytuacji finansowej niz w chwili kiedy przejmowała j± Marta, więc do dzieła najm±drzejsi i wszechwiedz±cy!!!
    Właśnie ten sezon był sezonem oszczedności. Bjerre nie wypłacono jednej raty kontraktowej, mam nadzieję, że ta kasa w klubie jest? Nie po to chyba oszczedaliśmy i przez to spadliśmy, żeby teraz nic w zamian nie dostać czyż nie?<lol>

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,685
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    Tak? I jak się zapatrywałeś kibicu STALI na to, że Twój klub czyli STAL nosił nazwę Marmy Polskie Folie w herbie miał logo firmowe Marmy Polskie Folie a nie logo STALI
    Bolalo, ale lepsze to niz w ogole brak zuzla przy Hetmanskiej...

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    jasiek [specjalnie z malej, na szacunek trzeba sobie zasluzyc] to po czym Kamil ma ci jezdzic jak nie po nazwisku? Po brzuchu?

    Zauwazyliscie? Jak jest sezon to dextera nie ma na forum - zaczyna sie sezon ogorkowy to sie pojawia. Zupelnie odwrotnie niz ptaki.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak? I jak się zapatrywałeś kibicu STALI na to, że Twój klub czyli STAL nosił nazwę Marmy Polskie Folie w herbie miał logo firmowe Marmy Polskie Folie a nie logo STALI
    Bolalo, ale lepsze to niz w ogole brak zuzla przy Hetmanskiej...
    Pora się obudzić. Przed Marmą też był przy Hetmańskiej żużel. Dla niektórych może być to dziwne, ale zapewniam, że właśnie tak było :)

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,685
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    Hmmm ale wtedy zawodnicy nie ż±dali po 2 mln za podpis (czy tam sezon)...

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Pora się obudzić. Przed Marmą też był przy Hetmańskiej żużel.
    Pytanie jest nie czy byl przed Marma, tylko czy bedzie po Marmie. :D

    Jestem przekonany, ze kolejny sponsor, podobnie jak Marma, Rafineria Jaslo, KKER czy Van Pur bedzie rowniez chcial wejsc w nazwe druzyny.

    Aby istnial sport, potrzeba sportowcow i dzialaczy. Potrzeba rowniez pieniedzy na uprawianie sportu. Bez kibicow da sie istniec, choc ich obecnosc na pewno jest mile widziana.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez kibicow da sie istniec, choc ich obecnosc na pewno jest mile widziana.
    Oj janusz janusz janusz, kolejna bzdura. Czy ktokolwiek sobie wyobraża jakikolwiek finał SGP, ME/MS w gałe, IO etc. etc. etc. bez kibiców? Czy jeśli nikt by się sportem nie interesował czy by on istniał? Sponsorzy by ładowali kupe pieniędzy etc. etc.? Odp. jest prosta NIE. Wspomnianych pieniędzy by nie było, bo nikt by nie ładował w sport kasy. Jak wiekszośc wie(chodź czytając niektóre wpisy może się mylę) sponsorzy to nie działacze charytatywni i kasy za darmo nie dają tylko oczekują czegoś w zamian. Więc po co mieliby się reklamować, jak nie mieli by dla kogo? Zresztą po co w ogóle ja tłumaczę sprawę prostą jak 2+2=4.
    Janusz takiś obyty, takiś inteligentny, takiś światowiec, a takie wtopy za wtopami popełniasz, że po prostu nie poznaje cie. Sushi ci chyba nie służy.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Sport profesjonalny bez kibicow by nie istnial - to prawda. Ale sport jako taki - jak najbardziej. Popatrz na akrobatyke, pilke nozna, koszykowke czy nawet zuzel w takich krajach jak Anglia, USA czy Australia - tu nie mamy tlumow kibicow i sie doskonale bez tego obchodzimy.

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Popatrz na akrobatyke, pilke nozna, koszykowke czy nawet zuzel w takich krajach jak Anglia, USA czy Australia - tu nie mamy tlumow kibicow i sie doskonale bez tego obchodzimy.
    Teraz pojechales po bandzie! Twierdzisz ze w Angli malo ludzi chodzi na pilke nozna? A moze w USA malo ludzi chodzi na NBA? :D

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam prośbę
    da się jakoś usunąc gościa o nicku dexter?
    Może da się jakoś poprosic moda zeby go zbanował.
    Bo nie mam zamiaru ciagle czytać wypowiedzi jakiegoś goscia
    którego nie ma w Polsce, i nie wnośi nic nowego do dyskusji poza powtarzającymi się hasłami:
    -to wina kibiców, -obraźiliście marme, -sami poprowadźcie klub
    itp itd.
    Poprostu nie da się czytac w kółko tego samego.
    Oraz nie mam zamiaru wysłuchiwać opini o tym jak to jest w Australii.
    Proponuję stworzyć dla goscia osobny tenat typu:
    "Japonia i inne kraje Oceanu Indyjskiego" - może tam dexter rozbłyśnie.
    Jeśli jest jakaś możliwość żeby usunąć tego dextera z forum to
    napiszcie mi na pw albo coś
    Przecierz on sobie z nas wszystkich jaja robi!!!

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Popatrz na akrobatyke, pilke nozna, koszykowke czy nawet zuzel w takich krajach jak Anglia, USA czy Australia - tu nie mamy tlumow kibicow i sie doskonale bez tego obchodzimy.
    Teraz pojechales po bandzie! Twierdzisz ze w Angli malo ludzi chodzi na pilke nozna? A moze w USA malo ludzi chodzi na NBA? :D
    Chodzilo mi jedynie o zuzel w tych trzech krajach. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wasz problem jest wręcz identyczny do tego jaki mieliśmy w Tarnowie.

    Całe dnie napieprzenia na na Szczepana Bukowkiego. Cały internet huczał jakim jest złym człowiekiem, co ukradł, co wziął, co z nudów niedopatrzył itp. Ale jak Go brakło to zaczął się u nas w Tarnowie totalny syf.

    Wy również napieprzaliście na Martę itp, jej i jej pieniędzy teraz braknie i macie ten problem taki jakiśmy mieli.

    Może to nauczka, że mamy nauczyć się cenić to co mamy?

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2008
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter, ty na prawdę jesteś taki głupi czy tylko takiego udajesz? Weź się puknij w ten głupawy łeb!!
    Pierwsze mówisz żeby popatrzeć na akrobatykę, koszykówkę piłkę nożna i żużel w tych trzech państwach a później mówisz że ci chodziło tylko o żużel - hahahahahahahhahahahahaha. Naprawdę robisz się coraz bardziej żałosny.

    I na koniec. Po co porównujesz sytuację w Polsce do kangurolandi? Czy kogoś to obchodzi jak jest w Australi?? Przestań już pier**lić o tej Australi bo to już jest nudne. Wszyscy jesteśmy Polakami i ten kraj nas obchodzi a nie jakaś tam Ausralia. Może nam zaraz zaczniesz opowiadać jak na forum Stali o tym jak wyglądają parady gejów w Australi i jak się na nich świetnie bawisz :D Oraz o tym, że u nas jest zabroniona aborcja a u was jest dozwolona i ty nie widzisz nic złego w aborcji ... No co za typ.
    Powiem jedno:
    Tego typa chyba ktoś na prawdę skrzywdził w dzieciństwie ...
    Może nikt go nie lubiał, chłopak się załamał, pojechał do kangurów i tam znalazł swoich przyjaciół i uważa że tam jest *****iście a u nas do du*y.

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja będę bronił Ja¶ka! Bo nikt z Was, którzy chc± aby go¶cia zbanowano, nie podaje jaki¶ konkretych argumentów, tylko sypie "ogólnikami" - Dajcie sobie na luz, bo wasze argumeny, wobe ja¶kowych s± jak 1:100 dla ja¶ka oczywi¶cie! Widzę, że szkoda wam, że nie nie ułożyło sie wam życie tak, jak ja¶kowi więc trzeba go¶ciowi "przywalić" Tylko te wasze "kosy" nie maj± takiej siły rażenia jak "armaty" ja¶ka!

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że szkoda wam, że nie nie ułożyło sie wam życie tak, jak ja¶kowi więc trzeba go¶ciowi "przywalić"
    Taa masz racje - żałuje, że nie ułożyło mi się życie tak jak Jaśkowi... ale może jeszcze sie ułoży? :D Żałuje, że jestem wychowany w wierze katolickiej. Zazdroszczę Jaśkowi, że on nie ma nic przeciwko aborcji, a ja mam. Zazdroszczę mu tego, że zapomniał o kraju w którym się wychował. Żałuję, że nie uważam tak jak Jasiek kościoła za niebezpieczną sektę. Czy Jaśkowi jest czego zazdrościć? Nie wiem...

    Jeśli jemu jest tam dobrze i lubi tak żyć to ok - to jest jego życie, jego sprawa i mnie to nie obchodzi, ale niech nie denerwuje ludzi swoją osobą, nie wypisuje tak żałosnych postów - nie mówiąc już o tworzeniu tematu klubu z miasta które jest mu obce... To już kompletnie się mija z celem.

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czasem czytam sobie te wpisy w tym w±tku i widzę, że wy wszyscy, którzy tak najeżdżacie na Dextera macie chyba poważne kompleksy. Nie dorastacie mu wiedz± i inteligencj± do pięt i wobec braku jakichkolwiek sensownych argumentów w dyskusji posługujecie się inwektywami. A pisanie po nazwisku jest już w ogóle poniżej krytyki. Wobec powyższego wnoszę o zbanowanie lub przynajmniej upomnienie użytkowników typu stalrzeszowska, kamil232, a6b4. Ja na przykład z dexterem w wielu sprawach też mogę się nie zgadzać, ale dyskusja wymaga pewnego poziomu, a Wy go tylko zaniżacie.

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt. za Slimson
    "Jeśli jemu jest tam dobrze i lubi tak żyć to ok - to jest jego życie, jego sprawa i mnie to nie obchodzi, ale niech nie denerwuje ludzi swoją osobą, nie wypisuje tak żałosnych postów - nie mówiąc już o tworzeniu tematu klubu z miasta które jest mu obce... To już kompletnie się mija z celem"

    No widzisz sam sobie zaprzeczasz. Jeżeli twierdzisz, że jego życie tam jest ok - to dobrze. Ale go¶ć (zapewniam Cię) ma o wiele więcej do powiedzenia niż Ty (z całym szacunkiem, bo pomalutku zaczynasz zbierać "szlify") na temat żużla. Dletego nie uogólniaj i nie powielaj zdań wygłoszonych przez "starych forumowiczów" z forum Stali, jak również z SB.
    Pozdrawiam! bez odbioru!

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje zakończyć temat Dextera a zająć się meritum wątku i dyskutować o tym co w temacie.
    Byłbym też za tym aby np. stworzyć temat "kontrowersyjni forumowicze i ich sposób prezentowania świata speedway'a" sam byłbym zaszczycony mogąc czytać o sobie w takim wątku a w przypadku braku informacji na specjalne prośby do których dołączone by było odpowiednie podanie, z umotywowaną prośbą i obowiązkowo zdjęciem ojca sam bym dostarczał informacji.
    W ogóle wy w rzeszówków lubicie prywatne wycieczki jakby PW nie istniały. Sam uwielbiam korzystać z PW i od początku istnienia na forum nie kasuje tam wiadomości, - mówie wam druga historia żużla w wydaniu wielotomowym.

    I tak jak na wstępie moja cicha propozycja by troszeczkę zająć się żużlem a z konieczności sekcją żużlową w pewnym małomiasteczkowym zagajniku gdzie by powiększyć sztucznie liczbę mieszkańców dołączane są do "miasta" okoliczne wsie.
    Dobrze też klub zrobił zgłaszając "drużynę" do rozgrywek w "I" lidze no bo nawet jak nie będzie możliwości w niej wystartować (wykup akcji, brak zawodników) to zawsze wtedy można się zgłosić do trzeciej ligi tam przyjmują każdego, nawet w marcu.

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje zakończyć temat Dextera a zająć się meritum wątku i dyskutować o tym co w temacie...

    ...I tak jak na wstępie moja cicha propozycja by troszeczkę zająć się żużlem a z konieczności sekcją żużlową w pewnym małomiasteczkowym zagajniku gdzie by powiększyć sztucznie liczbę mieszkańców dołączane są do "miasta" okoliczne wsie.
    Piszesz oczywi¶cie o swoim mie¶cie.
    Jeżeli wystartujemy w lidze to skład raczej nie będzie powalał na kolana. W najlepszym wypadku pozostanie nam walka o 2-3 miejsce, bo raczej Tarnów będzie poza zasięgiem.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak jak na wstępie moja cicha propozycja by troszeczkę zająć się żużlem a z konieczności sekcją żużlową w pewnym małomiasteczkowym zagajniku gdzie by powiększyć sztucznie liczbę mieszkańców dołączane są do "miasta" okoliczne wsie.
    Oj whiski whiski :) Powoli zaczynam godzić się z tym, że Ty się już nie zmienisz i Twój styl wypowiadania się(do każdego postu dołączony bonus z prywatną wycieczką w stronę kibiców rzeszowskiej Stali ;) ) pozostanie tutaj na długo. Jak tak lubisz... :D Ale wiedz, że te dołączane bonusy są już coraz mniej ciekawe - zmień płytę to pośmiejemy razem :)

    Pozatym to również proponuje już zakończyć temat Jaśka, bo to, że on założył ten temat nie oznacza, że mamy o nim gadać :P Temat brzmi Stal Rzeszów 2009 - wątek klubowy, a więc skupmy się na rozmowie nt. drużyny z nad Wisłoka.
    I też jestem za założeniem tematu o kontrowersyjnych userach - pewnie i o mnie by się tam coś znalazło :P

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I tak jak na wstępie moja cicha propozycja by troszeczkę zająć się żużlem a z konieczności sekcją żużlową w pewnym małomiasteczkowym zagajniku gdzie by powiększyć sztucznie liczbę mieszkańców dołączane są do "miasta" okoliczne wsie.
    Dobrze też klub zrobił zgłaszając "drużynę" do rozgrywek w "I" lidze no bo nawet jak nie będzie możliwości w niej wystartować (wykup akcji, brak zawodników) to zawsze wtedy można się zgłosić do trzeciej ligi tam przyjmują każdego, nawet w marcu.
    ach te powiatwe kompleksy :)

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2006
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Stali, bardzo szkoda, pamiętajcie jednak że nadzieja umiera ostatnia przed 2 laty w Toruniu też miało się nie najlepiej ale nagle znalazłe sie sponsor i podźwignął klub.

    Cały czas mam nadzieję że jednak ktoś sie znajdzie i zbudujecie silny skład i razem z nami wrócicie do e-ligi.

    Jeśli tym razem się nie uda napewno pozostaną w mojej pamięci te 3 sezony jako miłe wspomnienia kiedy razem walczyliśmy w ekstraligowych derbach, i będą osłodą w bezderbowe sezony aż wrócicie.

    3majcie się, nadzieja umiera ostatnia, pozdrowienia zza miedzy

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli nie znajdzie się jakis sponsor z jajami w najbliższym czasie, to może dojść do pewnego załamania. Możemy utracić bezpowrotnie takich zawodników jak Vaculik czy Lampart.
    Najbliższe tygodnie pokażą czy żyjemy na zadupiu gdzie każdy sie boi investowac czy może w konkretnym mieście.

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Byc moze warto by bylo isc sladami niejakiego Komarnickiego, zebrac z nich kilku mniejszych sponsorow i zrobic z nich tzw. rade sponsorska (nie wiem, czy on tak zrobil, ale ja na pewno bym tak zrobil). W ten sposob wiele zrodel bedzie w stanie wykupic akcje spolki i pozniej w przypadku wycofania sie jednego latwiej je bedzie odkupic. Poza tym, rozdzielajac zrodla pieniezne latwiej jest pozniej w przyszlosci odrobic taka strata jaka teraz ostatnio bylo odejscie glownego sponsora.
    Regards from Sydney
    Dexter

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice chcą ratować rzeszowski żużel
    - Zależy nam, aby żużel w Rzeszowie nie tylko trwał, ale także rozwijał się - deklarowali w poniedziałek kibice rzeszowskiego żużla.

    - Chcemy i jesteśmy gotowi robić wszystko, co może pomóc naszej najpopularniejszej w mieście dyscyplinie. Powiedzcie jak mamy pomagać, może się do czegoś przydamy. Chcemy tworzyć dobry klimat, dobrą atmosferę dla tego sportu - mówili fani czarnego sportu zebrani w Sali tradycji ZKS Stal.

    Inicjatywa na rzecz żużla

    Wśród inicjatorów poniedziałkowego spotkania, z której ma powstać stała grupa kibiców żużla w Rzeszowie, znajdują się studenci, młodzi menedżerowie i pracownicy rzeszowskich firm. Proponują m.in. wdrożyć program aktywizacji lokalnego środowiska biznesowego wokół żużla, który jest świetnym towarem marketingowym.

    - Miasto wspierało, wspiera i nadal będzie wspierać żużel - mówił Stanisław Sieńko, wiceprezydent Rzeszowa, dodając, że z miejskiej kasy wyasygnowane zostały środki na krzesełka i dofinansowanie band.

    - Co roku miasto wykupywało w spółce Marma - Stal promocję za 100 tys. zł oraz przeznaczało po 25 tys. zł na szkolenie młodzieży w sekcji żużlowej. Nie ma jednak podstaw prawnych, aby dawać bezpośrednio pieniądze do żużla - tłumaczył wiceprezydent Sieńko.

    Niektórzy przekonywali, że sytuacja z rzeszowskim żużlem wcale nie jest tak dramatyczna, jak to przedstawiają niektóre media. Nie ma długów i wkrótce powinni znaleźć się sponsorzy. Są widoki na lepszą przyszłość.
    promocja


    Szukajmy pieniędzy

    - Najważniejsze są pieniądze. Nie będziemy mieli pieniędzy, to nie będziemy mieli drużyny, nie wystartujemy. Wszyscy szukajmy pieniędzy - apelował Zbigniew Polak.

    - Brakuje w budżecie jeszcze milion dwieście tysięcy złotych, a nawet więcej na zbudowanie zespołu do rozgrywek I ligi, ale i tak nie będzie to drużyna marzeń - informował Władysław Prygoń, prezes Stali, twierdząc, ze prowadzone są rozmowy ze sponsorami. - Skoro budżet nie został zapięty, to nie możemy mówić jeszcze o zawodnikach. Ten tydzień lub następny może być bardzo ważny, jeżeli chodzi kwestię udziałów w spółce Marma Stal Rzeszów.

    - Zapisujcie się do sekcji, zostańcie jej członkami, wasza inicjatywa jest bardzo cenna - zachęcał kibiców Andrzej Skuba, dyrektor klubu.

    - Dajmy na żużel, kto ile może, złotówkę, sto czy tysiąc złotych. Zróbmy zbiórkę - zachęcał jeden z uczestników poniedziałkowego forum.

    Wciąż jednak brakuje konkretnych pomysłów, jak skutecznie przeprowadzić akcję ratunkową, bo nie można ukrywać, że sytuacja jest trudna. Najważniejsze, że nikt się nie poddaje. Ani klub, ani kibice.

    - Nie opuścimy żużla zwłaszcza teraz, kiedy potrzebuje pomocy - zapewniali na koniec organizatorzy tego sejmiku kibiców.

    Kibice liczyli, że na spotkanie przyjdą także przedstawiciele wojewody i marszałka oraz inni zaproszeni przez nich goście. - Szkoda, że nie przyszli - żałowali.

    zrodlo nowiny rzeszowskie

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z tym, ze dzialacze powinni ratowac klub. Jest tylko jeden problem - zostali przegonieni przez prawdziwych kibicow
    Jasiek i tu sie mylisz i wszyscy, ktorzy uwazaja ze to kibice przegonili Mart(m)e...
    Na lini zarzad-kibice panuje jak najlepsza atmosfera, a wrecz wspolpraca :)

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Polan, doskonale wiadomo, ze nie chodzi o WSZYSTKICH kibicow. :) Wiem, ze pewna grupa wziela sie za ratowanie zuzla, a biorac pod uwage, ze przy klubie nadal jest Janusz Karp zapewne im sie uda. Niestety, mam wrazenie, ze nie ma w niej zbyt wiele osob, ktore atakowaly i obrazaly Marte.
    Regards from Sydney
    Dexter

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ahahhahahahhahahahhah mogę się dowiedzieć na jakiej podstawie to stwierdziłeś? :D Byłeś może ostatnio w Rzeszowie? Może na którymś ze spotkań? ale dzięki Janusz odrobinka dawki humory na początek soboty jest zawsze wskazana :)

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym chciał taki skład

    Zagar
    Kuciapa
    Stachyra
    woodward/Vaculik/Trojanowski - najlepszy byłby trojan (POL)
    Watt
    Lampart
    Szostak

    Trojan byłby ważnym zawodnikiem ze względu na znajomość toru rywali, bo 1 ligowe tory dobrze zna. Kuciapa też się coś podszkolił w tym roku

    to optymistyczny wariant który by mnie bardzo satysfakcjonował.


    Pesymistyczny: to skład bez Watta , ew Vaculika lub bez nich obu

    Mysle ,ze niestety istnieje duże prawdopodobieństwo ze Watt nas opusci.
    Ale to nie jego wina, tylko braku kasy.
    Za grosze nie będzie nikt jeździł
    PS: przy pesymistycznym wariancie nie ma żadnych szans na awans do SE

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład składem, ale teraz najważniejsze, żeby znaleźć jakiegoś sponsora. Mam wrażenie, że to wszystko stanęło w miejscu, albo ja nie jestem w temacie. Kiedy odbędzie się to spotkanie ze przedstawicielami różnych firm? Ale chodzi już o konkretne spotkanie z którego coś wyniknie. Bo jak narazie chyba z tych spotkań nic sensownego nie wynikneło... Ktoś przedstawi mniej więcej sytuację? Bo z Rzeszowa niestety nie jestem i bardzo możliwe, że nie jestem w temacie.

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie sadze, aby ze zblizajacymi sie do konca kariery Kuciapa (specjalista od defektow) i Trojanowskim (specjalista od kontuzji) mozna bylo wlaczyc sie do walki o ekstralige. To juz lepiej Miesiaca i zatrzymac Stachyre - przynajmniej mlodzi.
    Regards from Sydney
    Dexter

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dexter prosze cie opusc to forum bo nie maasz pojęcia o czym piszesz

    po 1 kuciapa jest obecnie znacznie lepszy od miesiąca
    a po 2 czlowieku hancock ma 38 lat a miesiąc mogł by byc jego synem i co wolisz miesiaca?.
    Widac ze nie jestes Polakiem. Chyba ze tylko się w polsce urodziłes baranie skończony - napewno nie widziałes miesiąca na torze w rzeszowie w tym roku, ja widziałem i wiem ze gosc prezentuje poziom Mateusza Szostka
    I mowie to bez wahania

    CO MA WIEK DO UMIEJĘTNOŚCI i JAKOŚCI - NIC!!!!

    dexter z twoim poziomem wiedzy może lepiej zajmij się problematyką gospodarki AUSTRALII, bo chyba do tego ci znacznie bliżej, aniżeli do analizowana obecnej formy poszczególnych polskich wychowanków Stali Rzeszów

  38. Powrót do góry    #83
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2008
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter - wiedzę na różne tematy może i masz, nie neguje tego ale na temat formy naszych wychowanków masz blade pojęcie. Na jakiej podstawie wogóle sądzisz, że Maciek i Rafał nie nadają się. Tylko dlatego bo kiedyś Rafał miał "szczęście" że łapał kontuzje? Siedzisz w tej swojej Australii i tak na prawdę nie masz pojęcia jak jest teraz. Rafał i Maciek jeżdżą na pewno dużo lepiej od Pawła Miesiąca. Zresztą Maciek potrafił jeździć i nadal potrafi tylko jego największym problemem jest sprzęt. Ciągle zatarte silniki. Ale dopóki nie zmieni swojego podejścia to nadal tak będzie że będa zacierane silniki. No bo pytam się po jakiego chu*a grzebać przy sprzęcie skoro został przygotowany przez mechanika. Nieraz Maciek miał zrobione silniki przez mechanika a on musiał przy nich grzebać i później się dziwi że ciągle zaciera silniki. Rozumiem można zmienić przełożenia itp. ale nie grzebać przy silnikach skoro zostały już przygotowane!! Jeszcze gdyby się na tym faktycznie znał a mi się wydaje że on pojęcia o tym nie ma.
    No ale chciałbym aby wrócili do nas Maciek i Rafał. Do tego oczywiście Dawid Stachyra i jacyś obco np.Woodward, Watt, Zagar itp. ZResztą to będzie zależeć jakim budżetem będziemy dysponować.

  39. Powrót do góry    #84
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2008
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Światełko w tunelu, albo mydlenie oczu...
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_r...?id=1089903296

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ze Kuciapa i Trojanowski pozostaja poki co lepsi od Miesiaca, to nie mam watpliwosci. Natomiast chodzi o sposob budowania skladu. Ja wiem, ze prawdziwym kibicom marzy sie sklad oparty o wychowankow i dlatego wskazuja na Kuciape i Trojanowskiego, zwlaszcza ze ich kluby maja problemy finansowe. Oczywiscie, jesli chcecie przejezdzic sobie tylko sezon w 1 lidze, to kazdy sklad jest dobry. Ale jesli chcecie powalczyc o awans, to w przypadku jego nastapienia obaj panowie beda po sezonie do wymiany. Moze wiec lepiej postawic na Miesiaca i kogos zza granicy czy nawet z krajowego podworka, kto jest lepszy od wymienionej dwojki, jesli juz koniecznie chcecie miec wychowanka w skladzie (choc doprawdy nie wiem, po co, jesli inni sa lepsi).

    Co do obu zawodnikow - Kuciapa jest zawodnikiem dobrze wyszkolonym technicznie, ale nie potrafiacym sie obchodzic ze sprzetem. Trojanowski zas odwrotnie - ze sprzetem zwykle obchodzic sie umie, ale jest fatalny technicznie, co skutkuje w duzej liczbie bledow na dystansie, do tego dochodzi jego kontuzjogennosc. Obaj panowie juz maja sporo ponad 30 i prosze, nie porownujcie ich do Hancocka czy Golloba.
    Regards from Sydney
    Dexter

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Kuciapa
    2.Trojan
    3.Miesiac
    4.Stachyra
    5.Wegrzyk
    6.Lampart
    7.Vaculik

    Jesli nie bedzie kasy zeby zbudowac sklad na awans to taka opcja jaką podalem wyzej moze byc calkiem niezla. Jest to sklad na spokojne utrzymanie i ze spora szansą na pierwszą czwórkę ligi.

  42. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2008
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ok z tym się zgadzam, że gdyby w składzie byli Kuciapa i Trojan, wywalczylibyśmy awans to zapewne ta dwójka poszłaby do odstawki. Mówisz że jak już chcemy mieć w składzie wychowanka to lepiej wziąć Miesiąca oraz jakiś obco. Ok tylko gdy wywalczymy ten awans to Miesiąc również idzie do wymiany.
    Najważniejsze żeby była kasa no i zbudować skład który będzie w stanie wywalczyć awans. A czy to będą w nim wychowankowie czy nie to już inna sprawa. Osobiście chciałbym widzieć w składzie wychowanków bo wiadomo, to zawsze swoi.

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chcielibyscie awansowac to nawet ten sklad ktory byl w tym roku moze okazac sie za slaby...

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Kuba ma racje i moze wlasnie dlatego nalezy owa koncepcje skladu przebudowac. Nie ma juz Bjerre, mysle, ze nie bedzie rowniez Nichollsa, widzac jego wymagania finansowe. Ale to nie znaczy, ze kazdy element skladu byl zly.

    Zagar - na pewno warto go zatrzymac, poniewaz pokazal regularna skutecznosc
    Watt - pokazal skutecznosc w sezonie 2007 i nierowna jazde w 2008. Warto go sprobowac rowniez w 2009
    Stachyra - tu juz pisalem, mlody, rozwijacy sie zawodnik
    Woodward - bo druzynie potrzeba rezerwowego
    Lampart, Szostek, Vaculik - bo druzynie potrzeba juniorow, a ci wydaja sie calkiem niezli

    W skladzie zostaja dwa miejsca dla seniorow. Jesli je zapelniac, to warto by bylo pomyslec o takiej opcji, zeby choc jednego z tych zawodnikow mozna bylo zatrzymac na dluzej. Gdyby byly pieniadze, mozna by sprobowac negocjowac z kims z trojki Swiderski, Skornicki, Ulamek (ze wskazaniem na dwoch ostatnich), poniewaz sa oni w stanie byc regularnymi dostarczycielami punktow rowniez w ekstralidze. Do jednego takiego zawodnika mozna dostarczyc kogos, kogo pozniej bedzie mozna wymienic. Myslalem o Miesiacu, poniewaz mozna go zestawic z Dawidem Stachyra i zobaczyc, jak obaj wypadna w przekroju calego sezonu i potem wybrac jednego z nich na sezon kolejny w przypadku awansu (by zbudowac silniejsza druga linie). Kuciapa i Trojanowski nie beda sie rozwijac, a Miesiac i Stachyra jak najbardziej. Natomiast nie ma kompletnie znaczenia, czy sklad sie zbuduje z wychowankow, czy nie - to ze ktos tam marzy o posiadaniu "swoich" w skladzie nijak sie ma do brutalnej rzeczywistosci.

    Wsrod wielu bledow jakie popelniono za czasow Marmy bylo regularne przebudowanie skladu - i to nie kosmetyczne zmiany, a calkiem powazne. Czas pokazal, ze to byl blad, zawodnicy od nowa musieli uczyc sie toru, przygotowania sprzetu. Nawet Pedersen meczyl sie pare razy z ustawieniem motocykla, gdy przeszedl do Rzeszowa, ale juz w drugim sezonie takich problemow praktycznie nie mial. I nie budowac skladu z zawodnikow, ktorzy maja cos do udowodnienia, a raczej z takich, ktorzy znani sa z solidnosci i powaznego podejscia do obowiazkow - nie zas jak Nicholls czy Bjerre.
    Regards from Sydney
    Dexter

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dexter buahhahaa

    ale mi nowości wypisujesz
    skończ pisać to o czym wszyscy wiedzą bo jesteś nudny jak obornik na łące

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •