Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 647

Wątek: Stal Rzeszów 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Widzisz tylko,ze strategia "Nie wazne jak, wazne zeby sie mowilo" jest dobra dla osob ktorch ambicje sa na poziomie SUPER EKSPRESU. Dla powaznych przedsiebiorcow wazne jest to, aby ich firma byla kojarzona z sukcesem. Juz zeby nie podawac przykladow z Tarnowa, powiem na przykladzie Telefoniki w Wisle: Nikt nie robil szumow w stylu: WISLA TELEFONIKA KUPI REDONDO, ani nawet nie ingerowano w nazwe klubu, a firma pojawiala sie na koszulkach zawodnikow unoszacych do gory puchary, medale, odnoszacych sukcesy- TO JEST REKLAMA!

    Marketing, a cyrk to dwie rozne rzeczy-tyle.


    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #587
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Jakby dobrze rozplanować godziny rozpoczęcia zawodów, to może udałoby się jakimś cudem aby Nicki wystartował w dwóch drużynach. W Częstochowie i w Rzeszowie.
    Przecież to są dwie różne ligi. Eksraliga i I liga. Mistrz mógłby zarobić dwa razy więcej. Po co mu kłody pod nogi rzucają, że musi wybierać... kto da mu więcej.

    Czy ktoś tu jeszcze nie kłamie?

  3. Powrót do góry    #588
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Unibax jest vice i mistrzem w dwóch ostatnich latach.
    Ich strategia niczym nie różni się od naszej. Najwięcej spekulacji, oświadczeń, newsów sprawdzonych/niesprawdzonych/dementowanych czy wywiadów dotyczy właśnie tego klubu, takie same "cyrki"- telenowele z Hansem czy Kusem/Vaculikiem itd..
    Widać tak też można i to skutecznie..

    A marketing to jest swego rodzaju cyrk..

  4. Powrót do góry    #589
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    A mnie szczerze mowiac, jest zal kibicow Stali, Marta tak nakrecila wszystkich, ze wrecz juz na forum kibice rzeszowcy tak uwierzyli w ZBAWICIELA Nickiego, ze juz ukladali tabele itd. Szkoda mi,ze kolejny raz Marta zwodzi ich i cala Polske, tylko po to, zeby ogladac sie na sportowych faktach ;/

  5. Powrót do góry    #590
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...l-czestochowe/

    Zakończyłam rozmowy z Mistrzem, życzę miłego dnia. Marta P.

  6. Powrót do góry    #591
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Dla mnie to jest smieszne i tyle, ten cyrk Poltorakowej. Rano dumnie mowi,ze uzgodnila warunki i, ze w piatek umowa, po poludniu Pedersen mowi, ze wogole nie zastanawial sie nad I liga, a teraz potwierdza to sama Marta mowiac, ze wybral Czewe!!

    Dla mnie Marta to nie menadzer tylko pajac medialny.

  7. Powrót do góry    #592
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Zaraz zwymiotuję, dobrze że właśnie wychodzę z pracy !
    No to teraz powrót do szarej rzeczywistości :(
    Szkoda, że wygrał nieuczciwy klub, tylko dlatego że jest ekstraligowy ...
    Ze sportowego punktu widzenia: mieliśmy szansę na baraż i awans a teraz mamy szansę tylko na baraż (gdzie nas rozjadą).
    Poza tym Leszno fartem zdobyło punkt i pewny bonus.

  8. Powrót do góry    #593
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Dla mnie to jest smieszne i tyle, ten cyrk Poltorakowej. Rano dumnie mowi,ze uzgodnila warunki i, ze w piatek umowa, po poludniu Pedersen mowi, ze wogole nie zastanawial sie nad I liga, a teraz potwierdza to sama Marta mowiac, ze wybral Czewe!!

    Dla mnie Marta to nie menadzer tylko pajac medialny.
    Jakie media taki pajac ;) To samo było w SF w zimie bodajże z Ułamkiem. "Dowiedzieliśmy się, że...", a chwilę później stwierdzają, że jednak dowiedzieli się czegoś innego. Teraz jest o tyle żałośniej, że na tej fali bajdurzenia popłynęli wszyscy od kopiującego Onetu zaczynając. Wielka kupa amatorów i bajkopisarzy którzy nie potrafią usiedzieć na dupie dopóki nie mają absolutnej pewności tylko klepią i klepią byle licznik z dziennymi "newsami" szybko się kręcił.

    Co do samej sprawy to ciekawe o ile Pedersen podbił bębenek dzięki temu zamieszaniu. Miała być "zmowa" i ukrócenie zapędów a teraz misterny plan poszedł w ***** i wszystko zostaje po staremu. No ale "kto bogatemu zabroni" :)

  9. Powrót do góry    #594
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie savage ...szkoda gadac w poprzednim poscie zamocno pojechale bo mnie ponioslo i dlatego zostal on slusznie skasowany
    ....co do tematu to rzeczywiscie MP to porazka ....ciekaw jestem co teraz maja do powiedzenia kibice Rzeszowa/zal mi ich/...to jest jakas paranoja i medialny cyrk......moim skromnym zdaniem ta kobieta jest falszywcem na calej lini .

  10. Powrót do góry    #595
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Szkoda, że wygrał nieuczciwy klub, tylko dlatego że jest ekstraligowy ...
    Dlaczego nieuczciwy? Myślę że nieuczciwy by był wtedy kiedy by w połowie sezonu okazał się niewypłacalny, a tak strony doszły prawdopodobnie do porozumienia. Póki co nie znamy warunków ew. porozumienia więc trudno coś więcej na ten temat powiedzieć.

    Ze sportowego punktu widzenia: mieliśmy szansę na baraż i awans a teraz mamy szansę tylko na baraż (gdzie nas rozjadą).
    Myśle, że po wypowiedzi Nickiego takiej szansy nie było wcale.

    Poza tym Leszno fartem zdobyło punkt i pewny bonus.
    Czy fartem? nie wiadomo, warto przypomnieć że w tamtym sezonie z Nickim i Ułamkiem dostaliśmy baty od Leszna.
    Mając powyższe na uwadze mam nadzieje (jeżeli info z Nickim się potwierdzi),że ta fajna atmosfera która była w parkingu miedzy naszymi zawodnikami podczas ostatniego meczu nie pryśnie jak bańka mydlana.

    pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Wszystko wskazuje na to ze szopka pod tytulem "Gdzie bedzie jezdzil Nicki" dobiegla konca. Szkoda tylko kibicow z Rzeszowa gdyz najpierw Marta wlala w ich serca troche nadziei ze Power bedzie jezdzil u nich nastepnie byla juz pewna ze dzis oglosi mila niespodzianke po czym wszystko pryslo jak banka mydlana. Strasznie wiele szumu robi wokol siebie ta kobieta. Pomyslec ze jeszcze dzis w poludnie ta pani wrocila do lask kibicow z Rzeszowa i ponownie zaczeto ja nazywac pania Marta a nie ruda Grazyna. :P

  12. Powrót do góry    #597
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Teksty o grażynie to domena rzeszowskich nastolatków, a nastolatki są wszędzie, jak dorosną, przyjdą nowi..
    Dopiero dochodzę do siebie po tej traumatycznej wieści... Szkoda bo nawet zaopatrzyłem się w bardzo zacny trunek na tę okazję, będzie więc musiał ze 2 lata zaczekać...
    Nie można mieć pretensji do Marty,że chciała ściągnąć do nas IMŚ (wręcz przeciwnie, to się chwali), pretensje bym zgłaszał gdyby chciała zakontraktować Marcina Rempałę czy tam kogoś...
    Że się nie udało, trudno. Nie można mieć też pretensji do IMŚ że wybrał e-ligę (skoro częstochowianie zebrali na kontrakt).
    A że fani się napalili, a no napalili się bo naszym obecnym zawodnikom(z całym szacunkiem) tak samo blisko do amatorów jak do Pedersena (albo i bliżej)i fajnie oglądać mistrza nawet zajmując 4 miejsce w 1 lidze...
    Ufam że Marta prowadziła rozmowy z prawdziwym Dzikiem, (nie z malowanym :) ) więc nie mówić, że nie było szans bo gdyby Medaliki nie wyżebrały jakoś tej kasy to jeździłby u nas, chyba nie w Grudziądzu do jasnej cholery.. Przecież e-ligowcy mają komplety GP-riderów i pozapinane budżety (nie mylić z jakąś wydumaną solidarnością z Maślanką czy zmową prezesów).

    >Magic:
    Włókniarz był nieuczciwy, koniec końców zawarł 2 umowy (jedną chyba 2-letnią) z których nie był w stanie się wywiązać, pozbawił zawodników 2 startów (Grega jednego) więc i zarobku - i niejako wymusił podpisanie gorszych kontraktów; zrobił ten cały bajzel i zaczęto pisać o żużlowych bankrutach, wymaganiach itp.
    Szkoda,że nie udało się wykorzystać tej nieudolności i braku profesjonalizmu Czewy..
    I znowu ten piep..... spadek wyszedł nam bokiem..

    ps. Lampart z Szostkiem dopełnili dziś obrazu rozpaczy na własnym torze.. Dawid przegrywa u siebie z Flegerem i jakimiś Stróżykami i Dudkami, którzy w lidze chyba z raz pojechali w życiu... Mateusz jak zwykle czyli bardzo słabo..

  13. Powrót do góry    #598
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Pedersen:
    Nie zastanawiałem się nad przejściem do I ligi, bo jestem mistrzem świata i muszę jeździć z najlepszymi
    Prezesowa:
    Wszystko było już uzgodnione. Pozostała tylko kwestia wypożyczenia zawodnika z Włókniarza Częstochowa. I wtedy zaczęły się problemy - komentuje Marta Półtorak, prezes Marmy Polskie Folie Rzeszów wyraźnie zdegustowana takim obrotem spraw. - Najprawdopodobniej kierownictwo tego klubu widząc, że Nicki wymyka im się z rąk, złożyło mu nową ofertę, którą zawodnik zaakceptował.

    - Jestem trochę poirytowana, bo po co były te rozmowy, negocjacje warunków startów, skoro można było poprzestać na ofercie, nie tracić czasu i rozbudzać nadziei - dodaje prezes. - Nawet gdyby Nickiemu teraz coś nie wyszło, to temat jego startów w tym sezonie w naszej drużynie jest już zamknięty. A w przyszłości? Nie mówię, nie.
    Ktoś tu ostro kłamie i to bardzo.
    Jeżeli Nicki pojedzie w ten weekend, to powinno wszystko już się wyjaśnić, bo na pewno ktoś z nim większy wywiad przeprowadzi. Cyrk jak nic.

    ps. 1. Po co były te zapowiedzi prezesowej o niespodziance?? Nicki na pewno nie na ostatnia chwile to zostawił. Najlepsze jest to, że Ona przez media dowiedziała się o pozostaniu w CKMie i co pech dopiero gdy TVP przeprowadziła z nim wywiad.

  14. Powrót do góry    #599
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktoś tu ostro kłamie i to bardzo.
    Ci którzy śledzą poczynania MP od początku jej przyjścia do klubu, wiedzą doskonale kto kłamie. Jedynie jej zakon nadal nas będzie karmił hasłami o "twardej negocjatorce"<lol2>

  15. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jakie media taki pajac ;) To samo było w SF w zimie bodajże z Ułamkiem. "Dowiedzieliśmy się, że...", a chwilę później stwierdzają, że jednak dowiedzieli się czegoś innego.
    Czyli kolejny zwolennik teorii, że media gonią za sensacją.. Jeżeli dowiadujemy się, że zawodnik x prowadzi rozmowy z klubem y - to o tym piszemy. Żadna z informacji, które pojawiły się odnośnie Sebastiana Ułamka nie była informacją niesprawdzoną. To, że pojawiły informacje o tym iż rozmawia z kilkoma klubami świadczy o dwóch rzeczach: 1. Sebastian Ułamek miał dużo ofert 2. SportoweFakty.pl potrafiły dotrzeć do tej informacji. Zauważ, że większość informacji - w tym również te dotyczące Pedersena poparte są wypowiedziami działaczy. Tylko po to, aby te informacje były maksymalnie wiarygodne.
    Od jakiego działacza mieliście informację o obecności na rzeszowskim stadionie mechaników i sprzętu Pedersena ?

  16. Powrót do góry    #601
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    mariner napisał:

    Szkoda, że wygrał nieuczciwy klub, tylko dlatego że jest ekstraligowy ...
    hmmm
    Czasami ktoś umiera,
    czasami ktoś bankrutuje,
    Wtedy dzieją się niekontrolowane sytuacje.
    Włókniarz dał wolną rękę swoim zawodnikom w tej sytuacji.
    Nie widzę tu nieuczciwości.
    Myślę, że zawodnicy docenili właśnie uczciwość klubu z Częstochowy i wszyscy podpisali stare/nowe kontrakty.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #602
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Szkoda, że wygrał nieuczciwy klub, tylko dlatego że jest ekstraligowy ...
    hmmm
    Czasami ktoś umiera,
    czasami ktoś bankrutuje,
    Wtedy dzieją się niekontrolowane sytuacje.
    Włókniarz dał wolną rękę swoim zawodnikom w tej sytuacji.
    Nie widzę tu nieuczciwości.
    Myślę, że zawodnicy docenili właśnie uczciwość klubu z Częstochowy i wszyscy podpisali stare/nowe kontrakty.

    pozdrawiam
    No,chyba żeby okazało się ze Maślanka wiedział dużo wcześniej, że sponsor(Cognor) się wycofa z strategicznego . Co jest bardzo możliwe,tylko nie do udowodnienia. Przeciągnął ta informacje aż do ligi, by zawodnicy byli pod ścianą .Zresztą o tym wspominał Hancok ,ze nie wierzy w to wycofanie się sponsora z dnia na dzień .
    Ja też jakoś nie wierze w te słodkie pierdzenie Maślanki

  18. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Włókniarz dał wolną rękę swoim zawodnikom w tej sytuacji.
    Nie widzę tu nieuczciwości.
    Myślę, że zawodnicy docenili właśnie uczciwość klubu z Częstochowy i wszyscy podpisali stare/nowe kontrakty.
    No to blacktop poleciałeś:))
    Temat już był wałkowany. Hancock ostro nawtykał Maślance. Przed sezonem próbował się dowiedzieć w klubie o co come on. A Ty tu takie kwiatuszki wypisujesz:)

  19. Powrót do góry    #604
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    W wielu klubach o gwiazdach w składzie decydują sponsorzy.
    (trywialne stwierdzenie)
    Jednakże w przypadku Włókniarza ma ono specyficzne znaczenie.
    Złomrex sponoruje występy Herbiego oraz Pedersena w GP.
    Występy z lwem na plastronie są dodatkiem do umowy sponsorskiej.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #605
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    No wiesz sfp, pewnie niedługo się dowiemy, że żadnego kryzysu w Częstochowie nie było...

  21. Powrót do góry    #606
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tam w Czewie to muszą ostro przeklinać ten dzień, w którym Martuchna zdecydowała się na wielki "kambek" do speedwaya. Zdaje się liczyli na to, że Nicki w końcu odpuści i zmniejszy swoje pobory. A tu wyskoczyła taka Półtorakowa i zmąciła wodę. I kto na tym dobrze wyszedł? Pedersen! :)

  22. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Aaaahahahaha. :D

    Cala sytuacja jestem megarozbawiony. :D
    Regards from Sydney
    Dexter

  23. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cala sytuacja jestem megarozbawiony.
    JA rowniez.
    Ale Stalowcy chyba niezbyt, cos ich ubylo we wlasnym wątku ;P

  24. Powrót do góry    #609
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czym tu się ekscytować? Marta Póltorak jak to kobieta uwielbia zawiłe sytuacje więc to naturalne że gdy tylko wyczuła okazje nie mogła się oprzeć przed wprowadzeniem na żużlowe podwórko serialowej intrygi. A dorosłe chłopy uwierzyli i jeden nawet flaszke sobie kupił :)

  25. Powrót do góry    #610
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Czyli wszystko zostaje po staremu. Już myślałem, że trzeba będzie poddać weryfikacji plan maksimum, ale jednak nic takiego nie musi mieć miejsca. Jedziemy po komplet zwycięstw.

  26. Powrót do góry    #611
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie media taki pajac ;) To samo było w SF w zimie bodajże z Ułamkiem. "Dowiedzieliśmy się, że...", a chwilę później stwierdzają, że jednak dowiedzieli się czegoś innego.
    Czyli kolejny zwolennik teorii, że media gonią za sensacją.. Jeżeli dowiadujemy się, że zawodnik x prowadzi rozmowy z klubem y - to o tym piszemy. Żadna z informacji, które pojawiły się odnośnie Sebastiana Ułamka nie była informacją niesprawdzoną. To, że pojawiły informacje o tym iż rozmawia z kilkoma klubami świadczy o dwóch rzeczach: 1. Sebastian Ułamek miał dużo ofert 2. SportoweFakty.pl potrafiły dotrzeć do tej informacji. Zauważ, że większość informacji - w tym również te dotyczące Pedersena poparte są wypowiedziami działaczy. Tylko po to, aby te informacje były maksymalnie wiarygodne.
    Od jakiego działacza mieliście informację o obecności na rzeszowskim stadionie mechaników i sprzętu Pedersena ?
    a no od zadnego , ktos na forum stali napisal o ze widzial busa i mechanikow nikiego , a sf zaraz puscily niusa :):):) pelen profesjonalizm

  27. Powrót do góry    #612
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po napince!! A co na to Pani Marta Półtorak, mistrzyni konfabulacji??

  28. Powrót do góry    #613
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach

    Nie można mieć pretensji do Marty,że chciała ściągnąć do nas IMŚ (wręcz przeciwnie, to się chwali), pretensje bym zgłaszał gdyby chciała zakontraktować Marcina Rempałę czy tam kogoś...
    Oczywiscie,ze nie mozna miec pretensji,ze chciala wzmocnic klub tylko widzisz: Jezeli mialbys okazje dokonac jakiegos swietnego biznesu, to rozpowiedzialbys wszystkim o tym w momencie, kiedy jeszcze nie jestes pewny,ze Ci sie to uda, bedziesz mowil,ze juz na 99% sie dorobilem, to jest przesadzone? To jest pajacowanie i tyle, szczegolnie kiedy wchodza w gre media...


    Ufam że Marta prowadziła rozmowy z prawdziwym Dzikiem, (nie z malowanym ) więc nie mówić, że nie było szans bo gdyby Medaliki nie wyżebrały jakoś tej kasy to jeździłby u nas, chyba nie w Grudziądzu do jasnej cholery..
    No tak, tylko jak swiadczy o waszym menadzerze fakt,ze juz w mediach wyskakuje z tekstami w stylu; Nicki juz na nastepnym treningu, Nicki juz podpisze w piatek, a zaraz Nickiego wypowiedz: NIE BRALEM TEGO POD UWAGE NAWET :]



  29. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach



    No tak, tylko jak swiadczy o waszym menadzerze fakt,ze juz w mediach wyskakuje z tekstami w stylu; Nicki juz na nastepnym treningu, Nicki juz podpisze w piatek, a zaraz Nickiego wypowiedz: NIE BRALEM TEGO POD UWAGE NAWET :]

    Nickus faktycznie nie bral pod uwage startow na zapleczu ekstraligi,co wcale nie kolidowalo z uzgadnianiem warunkow jego jazdy w Rzeszowie.Musial miec jakis papier dla Maslanki,aby od niego jak najwiecej wydoic.
    Wydoil Mariana ile sie dalo a Marte zrobil w trabe.Proste.

  30. Powrót do góry    #615
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byc moze po sezonie skubniemy zawodnikow UT (ktorzy w wiekszosci za zakochani w 1 lidze) i ruszymy po awans, tak jak nam wielu radzilo w obliczu mozliwego zakontraktowania Powera :) A w tym sezonie liga raczej bedzie nudna..

    A niespodzianka byla dla Alesa Drymla i Pawla Miesiaca :)

  31. Powrót do góry    #616
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie media taki pajac ;) To samo było w SF w zimie bodajże z Ułamkiem. "Dowiedzieliśmy się, że...", a chwilę później stwierdzają, że jednak dowiedzieli się czegoś innego.
    Czyli kolejny zwolennik teorii, że media gonią za sensacją.. Jeżeli dowiadujemy się, że zawodnik x prowadzi rozmowy z klubem y - to o tym piszemy. Żadna z informacji, które pojawiły się odnośnie Sebastiana Ułamka nie była informacją niesprawdzoną. To, że pojawiły informacje o tym iż rozmawia z kilkoma klubami świadczy o dwóch rzeczach: 1. Sebastian Ułamek miał dużo ofert 2. SportoweFakty.pl potrafiły dotrzeć do tej informacji. Zauważ, że większość informacji - w tym również te dotyczące Pedersena poparte są wypowiedziami działaczy. Tylko po to, aby te informacje były maksymalnie wiarygodne.
    Od jakiego działacza mieliście informację o obecności na rzeszowskim stadionie mechaników i sprzętu Pedersena ?
    Pan Redaktor nie pisze, więc mu pomogę, że to podobno informacja z forum kibiców Stali :D I nie chcę mi się tam szukać, ale nie mam też powodów, by nie wierzyć.

  32. Powrót do góry    #617
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Mimo wszystko takie zagrania mogą szkodzić tylko całemu środowisku żużlowemu w Rzeszowie, bo nikt z taka prezesowa nie będzie chciał robić żadnych układów. Jeżeli czegoś się nie jest pewnym, to nie można tego obiecywać i ogłaszać na wszystkie strony. Takim zagraniem jestem przekonany, że wyszła tylko na minus i żaden poważniejszy sponsor nie będzie chciał podejmować jakichkolwiek interesów.


  33. Powrót do góry    #618
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nicki doczekal sie satysfakcjonujacej oferty Wlokniarza i podziekowal, ot cala historia.

  34. Powrót do góry    #619
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2008
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to rudzielec znow zrobił z was żeszofiaki posmiewisko na cała Polske!Niki juz był w parkingu:) juz prawie na torze i wtlądował w CONGORZE.

    Pozostaje wam walka o utrzymanie.Jutro Grudziać wam wyrostuje poglądy.

  35. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    A niby kiedy Półtorakowa obiecała 100% Nickiego Pedersena??

    Mówiła tylko o tym, że jest zainteresowana pozyskaniem Pedersena i że ją stać na tego zawodnika, dodatkowo wspomniała o konkretnej ofercie.
    Nie widzę w jej zachowaniu nic niestosownego.
    Mało tego, widzę, że Półtorakowa chce coś zrobić dla speedwaya w Rzeszowie, ale jak zwykle maruderzy muszą się znaleźć;)

    Pozdro

  36. Powrót do góry    #621
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    danczeslaw ja WAM zycze jak najwyzszych zwyciestw w lidze :)

  37. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    A niby kiedy Półtorakowa obiecała 100% Nickiego Pedersena??
    No wlasnie nie obiecala. Nie powiedziala tez w zadnym momencie, ze "Nicki juz jest nasz". Doszlo tylko do tego, ze "ustalilismy warunki kontraktu z Nickim" oraz ze "jesli podpiszemy kontrakt z Pedersenem to tylko w piatek". Nie widze zadnej kompromitacji ze strony wlascicielki Marmy.

    Widze jedynie kompromitacje ze strony tych, ktorzy juz otwierali szampany oraz oczywiscie krzykaczy vel prawdziwych kibicow, ktorzy twierdza, ze Marta ich oszukala. Rzeczywiscie, fajnie by bylo, gdyby Nicki mogl wspomoc druzyne. Nie udalo sie, trudno. Jedzie sie dalej...
    Regards from Sydney
    Dexter

  38. Powrót do góry    #623
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Niektórzy rzeczywiście mają jakieś niedorozwinięte problemy, usiłując sprowadzić do przenajwiększej komedi to co się stało na linii Pedersen-Półtorak.
    Czy ostateczny finał tej zabawy może dziwić? Chyba tylko idiotów!
    Pedersen potrzebuje jazdy z najlepszymi jak Rydzyk starych dewotek; żeby biznes się kręcił musi być odpowiedni partner. Lada moment GP, a tu co? Miałby się przygotować trenując np. w niedzielę z drużyną GTŻ? Gdyby jeździł od początku roku w Anglii, nie byłoby tematu, tak pozostał w kropce. Miał wybór - łatwa kasa albo walka o 4 IMŚ. Chyba jasne (wbrew temu co piszą różni idioci, "najlepiej wiedzący") jakiego wyboru tym razem dokonał.
    Teraz kiedy jest wszystko jasne pozostaje pytanie, w jakiej jest formie? To totalna niewiadoma. Będzie ciekawie.

    Co do Rzeszowa, tj. Marmy-Hadykówki, to stało się wręcz idealnie, że Pedersena nie będzie. Fakt, byłaby gwiazda, ale po co? Gdyby Max zasuwał jak w sezonie 2005 to wówczas można byłoby z Pedersenem bawić się w próbę powrotu do eligii, natomiast w obecnej sytuacji nie było na to szas. Czy z Pedersenem czy bez niego, drużyna z Rzeszowa jest personalnie duża słabsza od tarnowskiej i wypada to sobie uświadomić. Druga sprawa, to pójście w totalną odstawkę Stachyry i Miesiąca. Dla nich akurat brak kontraktu z Duńczykiem to dar z nieba (Jasnej Góry).

  39. Powrót do góry    #624
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze się stało jak się stało . A po diabli nam Pedersena. Od początku byłem temu przeciwny. Jak to zauważyło kilku bystrzejszych moich przedmówców angaż NP kompletnie nic nam nie dawał. Nawet w barażach nie ważne z kim - bylibyśmy skazani na porażkę. Tarnów i tak byłby poza zasięgiem zatem nie widzę sensu pozyskania tego gościa do Rzeszowa no chyba że za przysłowiową " czapkę śliwek" i to tylko dlatego żeby młodzi mieli się na kim wzorować.
    Od początku nastawialiśmy się w tym sezonie na "przeczekanie". Ligę swobodnie skończymy w środku tabeli. Za rok można myśleć o awansie.
    Jedyne co mi się w tym wszystkim nie podobało to zachowanie i wypowiedzi półtorakowej - ona się już niczego nie nauczy.
    W żużlu nie ma sentymentów i ładny nawet uśmiech tu nie pomoże.

    jogurt ja też życzę Tobie i Twojej drużynie samych zwycięstw. ;)


  40. Powrót do góry    #625
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    A ja mysle ze Rzeszów nawet gdyby był w barazach to zwyciezy ! To przeciesz fantastyczni zawodnicy wiec z kim mieliby przegrac baraze? Z Krosnem ? Opolem ? A moze z PIłą?[quote]Marta The Best

  41. Powrót do góry    #626
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    A ja przypadkowo trafiłem w dniu wczorajszym w TV Kultura na program poświęcony polskiej emigracji w Australii i zapamietałem z niego twarz Waszego dozgonnego kibica Dominika Janusza, który z dumą a nawet pewnym zacietrzewieniem powiedział, że nie tylko do Polski nigdy nie wróci, ale nawet nie zamierza jej w przyszłości kiedykolwiek odwiedzać;)

  42. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Prawdziwi kibice beda ta informacja bardzo rozczarowani. ;) Zdjecia krecono jakies 3 lata temu.
    Regards from Sydney
    Dexter

  43. Powrót do góry    #628
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    A ja przypadkowo trafiłem w dniu wczorajszym w TV Kultura na program poświęcony polskiej emigracji w Australii i zapamietałem z niego twarz Waszego dozgonnego kibica Dominika Janusza, który z dumą a nawet pewnym zacietrzewieniem powiedział, że nie tylko do Polski nigdy nie wróci, ale nawet nie zamierza jej w przyszłości kiedykolwiek odwiedzać;)
    Niektorzy rodza sie kobieta w ciele mezczyzny lub mezczyzna w ciele kobiety...Dexter urodzil sie Australijczykiem w ciele Polaka...takie anomalie sie zdarzaja...


  44. Powrót do góry    #629
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...kowka-rzeszow/

    Matej Ferjan (GTŻ Grudziądz):... Ja osobiście bardzo lubię startować na torze w Rzeszowie, dla mnie mógłby być nawet dłuższy [śmiech]. Znakomicie czuję się na długich torach, na których można się porządnie rozpędzić. Dzisiaj tor był lekko przyczepny, dokładnie taki jak lubię, czułem się na tej nawierzchni naprawdę świetnie.

    Oliver Allen (GTŻ Grudziądz): Jestem pierwszy raz w Rzeszowie i bardzo odpowiada mi tutejszy tor. Długi, szeroki do walki. Teraz to będzie jeden z moich ulubionych torów w Polsce....
    Moze by tak pomyslec o tych dwoch zawodnikach w kontekscie przyszloroczne walki o awans :) Szczegolnie Fery ktory w Rzeszowie zawsze czul sie jak ryba w wodzie.

  45. Powrót do góry    #630
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...z-cen-biletow/

    Wszystko rozumiem, ale glownymi niezadowolonymi z cen biletow sa tzw. kibice Stali, szczegolnie ci prawdziwi i tez przedstawiciel kibicow, ktory sie w artykule wypowiada, do nich sie zalicza. Moim zdaniem, jesli Marta chce tym ruchem wykurzyc element ze stadionu, to zle sie za to zabiera. Bilety rzeczywiscie jak na polskie pierwszoligowe warunki sa dosc drogie i moga wykurzyc rowniez tych normalnych kibicow (czyli nie-prawdziwych). Zamiast podnosic obie ceny biletow, nalezalo zniesc bilety ulgowe dla studentow i podwyzszyc tylko ceny biletow ulgowych. Prawdziwi kibice w ramach protestu (spowodowanego niewystarczajaca kasa z kieszonkowego) bardzo by sie wykruszyli, ale na forach i tak by pisali, ze oni maja honor i dlatego nie przyjda. :D

    A tak juz bardziej serio - to w tym Rzeszowie jest chyba jakas naprawde spora inflacja, bo faktycznie jak na tamte warunki wyglada to drogo. Te bilety wydaja mi sie ciut wysokie, choc tu w Gosford na zawodach skupiajacych zawodnikow klasy B i C australijskiego speedwaya bilety byly po okolo $20, co na polska kieszen wychodzi prawie 50 zl. ;)
    Regards from Sydney
    Dexter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •