Strona 1 z 126 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 5635

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2009 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubaz Zielona Góra 2009 - wątek klubowy

    Po rado¶ci zwi±zanej z medalem.
    Czas my¶lec o sezonie 2009.
    Sezonie na pewno trudnym.
    Jak na
    razie ważne umowy ma połowa składu.
    Walasek , Protasiewicz , Zengota.
    Czyżby utrzymanie składu z tego sezonu??
    A może wzmocnienia??



    Zapraszam do dyskusji. Sezon ogórkowy
    zapowiada się niezwykle ciekawie.
    Szczególnie bior±c pod uwage rezygnacje Kronopolu...


  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy jeszcze jakieś atrakcje czekają nas w niedzielne popołudnie? Może któryś z zawodników zdecyduje się przedłużyć kontrakt z ZKŻ. Nowych umów jeszcze nie podpisali Rafał Dobrucki, Niels Iversen i Fredrik Lindgren. Ten ostatni będzie w niedzielę ścigał się w parze ze swoim bratem Ludvikiem - juniorem, który ma ważny kontrakt z ZKŻ na sezon 2009. Czy "Freddie" też zostanie w naszej drużynie? Wieść niesie, że zielonogórscy kibice mogą być spokojni, bo on już wcześniej zdecydował się na kolejne starty u nas. - Fredrik już dawno jest w Unii Leszno - żartował w piątek prezes zielonogórskiego klubu Robert Dowhan. A na pytanie, czy któryś z zawodników podpisze w niedzielę nowy kontrakt, odpowiedział: - Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam.
    http://miasta.gazeta.pl/zielonagora/...podpisze_.html

    Kawicki w swoim felietonie;
    W niedzielę jeszcze trochę żużla w Zielonej Górze. Możemy zatem podziękować brązowej drużynie. Niels Iversen już w poniedziałek poddaje się operacji barku i nie przyjedzie. Ale Fredrik Lindgren chętnie zjawił się przy Wrocławskiej. Już słyszałem, że można to łączyć z podpisaniem kontraktu na kolejny sezon. Ponoć w każdej plotce jest ziarnko prawdy...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Kto słuchał wczorajsze Speedway Caffe ten słyszał, że Czesiu Czernicki był konsultantem Dowhana. Podobno część zasługi za wygraną w Gorzowie jest właśnie Czesia. Szczegółów CzeCze nie chciał zdradzać :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Kto słuchał wczorajsze Speedway Caffe ten słyszał, że Czesiu Czernicki był konsultantem Dowhana. Podobno część zasługi za wygraną w Gorzowie jest właśnie Czesia. Szczegółów CzeCze nie chciał zdradzać :D
    czy jest gdzieś zapis z tej rozmowy? sa one archiwizowane na jakiejś www i do ściągnięcia/odsłuchania np teraz?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpie, ale dla Twojej informacji powiem że Czernicki stwierdził jednoznacznie, że zostaje w Unii na przyszły rok ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to szkoda, bo liczyłem na przyjście CzeCze do Falubazu. To uznany szkoleniowiec.
    p.s Reptile szepnij tu słówko jaka jest sprawa z Lindgrenem.

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto słuchał wczorajsze Speedway Caffe ten słyszał, że Czesiu Czernicki był konsultantem Dowhana. Podobno część zasługi za wygraną w Gorzowie jest właśnie Czesia. Szczegółów CzeCze nie chciał zdradzać
    Swiadczy to o tym ze obecnych ,,klubowych fachowców" próżno tam szukac.Jeden geniusz brzebudowal juz łuki i niech to wystarczy.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    miejmy nadzieje że wizyta Fredki zaowocuje podpisaniem kontraktu.

    Przeciez brata samego tu nie zostawi :)

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.wrzuta.pl/audio/cSrPMqGwJ...way_cafe_24.10 tutaj jest audycja z piątku, plik jest nieobrobiony więc audycja zaczyna się około 11 minuty ale lepsze to niż nic :) pzdr

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...n-na-dwa-lata/

    Fredka i Iversen na kolejne dwa sezony w Falubazie!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jest to skład z przyszłością i pozostaje się tylko cieszyć, obaj zawodnicy już dawno byli dogadani z klubem. :) Fredek za rok będzie dużo skuteczniejszy i powinien już prowadzić parę, zamiast Protasa. Iversen..no cóż pozostaje liczyć, że nie odstawi takiej żenady jak w tym roku. :)
    TeamLindgren

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co z Dobruckim :) Dziwne, że o nim tak cicho, ale możliwe, że Dowhan chcę to załatwić na samym końcu żeby było o czym gadać w światku kibicowskim przez kilka najbliższych dni/tygodni;)

    Tak w ogóle to tez podoba mi się, że nasi skandynawowie zostają.Lepsze to niż gwiazdeczki typu Bjerre, albo tacy jak Andersen którzy rządają niebotycznych sum za kontrakt.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PUK jak nie jeździ w GP to całkiem przyzwoity wynik robi w lidze przynajmniej tak można było to zauważyć przez te 3 latka wiec raczej gorzej niż w tym sezonie nie może być :D
    i ważne żeby znowu derby wygrać :D hehehe ;p

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walas jedzie w GP , Fredka dostaje dzikusa , Niels wchodzi do GP , bo ktoś z czołowej ósemki ma się wycofać z cyklu - i co wtedy ? :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestes pewien ze Dowhan nie dogadal sie z Iversenem,ze w tym roku nawet jak bedzie taka szansa to Niels nie wystartuje w GP?

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,545
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Spoko! Brakuje jednego. Może szykuje się jednak jakaś zmiana w składzie. Dobrucki był bez wątpienia mocnym punktem naszej drużyny. Zaskoczył mnie dość mocno. Stawiałem go w jednej linii z Okoniem. Ale ten sezon wyjątkowo mu wyszedł, lecz ...

    ... Rafał udowodnił po raz wtóry, że jest strasznie podatny na kontuzje.
    Może wiec nie zobaczymy go w przyszłym sezonie.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Po dzisiejszym turnieju jestem pod niesamowitym wrażeniem młodego Dudka. Widac, że chłopak ma papiery na świetnego żużlowca, jest szybki, ma fantastyczna sylwetke i myśli na torze. Fantastycznie na pierwszym łuku pod płotem objechał Zengote a w jednym z wcześniejszych biegów na dystansie pokonał Ząbika wykonując świetne nożyce. Jeżeli dalej bedzie sie rozwijał jego talent to możemy byc spokojni o przyszłośc zielonogórskigo żużla.

    Janusz Baniak tez pozytywnie zaskoczył, bardzo ładnie walczył na dystansie i nie było u niego widac jakichs problemów z technika jazdy jak to czasem bywało podczas meczów ligowych. Potrafił objechac Ząbika, Dudersa i młodego Lindgrena.

    Ogólnie ciekawe zawody i dużo walki.

    Zastanawiała mnie postawa młodego Ząbika, wyglądało na to jakby chciał sie bardzo przypodobac publiczności. Kilkakrotnie wykonywał "bączki" czym byc moze chciał zrekompensowac kibicom słabsza postawę.

    Czy przypadkiem nie ma opcji trafienia Ząbika wraz ojcem Jankiem pod winny gród??

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Bardzo fajnie ze zostali Fred i Puk , ciekawe co jeszcze będzie z Dobruckim...

    Mi podobała się jazda Baniaka , wreszcie się nie przeraził stawk± , walczył , akakował i nie upadł :)

    Mysle ze to dobry prognastyk przed nastepnym sezonem .

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2008
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Duzo walki - taki tor powinni robic na lige.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar MarcinMarcin
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajny turniej dzisiaj był :) Jestem pozytywnie zaskoczony jeśli chodzi o frekwencję, bo było pół stadionu (czyli było 3x więcej kibiców niż na GP CH :P). Ja się troszkę spóźniłem i już programów nie było :P Szkoda, że było tylko 10 biegów... Ale co zrobić, jak leszczynianie nie chcieli jechać + Gwóźdź, Zarzycki, Łukowiak itp...

    Dzisiaj wszystko wyszło. Pogoda git, walka na torze git. Seniorzy i Zengota jak na ekstraligowców przystało, nieźle śmigali. Wielki plus dla Dudka i Baniaka. Janusz naprawdę spoko jeździ, tylko jak przychodzi czas na ligę to się spala, a szkoda... W II lidze Baniak średnią 1.6 miałby jak nic :D Więc może zatem Kolejarz Rawicz? :P

    Fajnie, że Fredrik Lindgren i Niels Iversen zostają u nas na dwa lata. Freddie jest w stanie zrobić średnią 2.000. jesli będzie prowadził parę. A Iversen? Mam nadzieję, że sezon 2009 będzie taki jak sezon 2007 jesli chodzi o średnią, czyli 1.800. i będzie super. TERAZ CZEKAMY NA PREZESA R.DOWHANA, żeby powiedział że też zostaje na 2 lata. On to zaczął, więc musi zostać. Sam tego chciał :D

    Prezes też coś wspominał o krytycę... Ale tak to już jest... Tymbardziej w sporcie, tymbardziej w żużlu i tymbardziej w Zielonej, gdzie my kibice jesteśmy wymagający :) Tak naprawdę, to najwięcej dostało mu się za pięć porażek pod rząd, i szczególnie za ceny biletów na GP CH... Ale miejmy nadzieję, że tego błędu już nie popełni :)

    Cieszmy się medalem przez zimę, bo następny speedway dopiero za pół roku. Cieszmy się medalem, bo na następny możemy czekać kolejne 17 lat :P (oby nie, odpukać :D ).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Jestem zadowolony z faktu, iż wikingowie zostają z nami na kolejne 2 lata. Przede wszystkim dobrze, że nikomu nie udało się podkupic Fredki.
    Co do Puka to powiem wam, że zamiana na Nicholsa, Zagara, Harrisa czy innego Bjerre nie dawała absolutnie żadnych gwarancji na poprawę wyniku drużyny. I prezes i sam zawodnik doskonale zdają sobie sprawę ze słabszej postawy Puka w tym sezonie i to moim zdaniem przełożyło się na warunki kontraktu i podpis Nielsa nie kosztował nas dużo. Jest to zawodnik młody i dużo jeszcze ścigania przed nim mam nadzieje, że również dużo sukcesów dla Falubazu i indywidualnych.

    Ciekawa sprawa będzie teraz z obsadą pozostałego miejsca w składzie...

    EDIT: Czesiu nie słuchaj bajkopisarzy i zastanów się następnym razem jak takie pierdy będziesz wrzucał w publiczne fora...

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2008
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrucki na pewno podpisze, poza tym bedzie hampelek a iversen na wyporzyczenie do gorzowa

    ma jezdzic jak najgozej i jesli dzieki niemu wygramy derby dostanie 300 tys zl


    wiecej powiedziec nie moge

  23. Powrót do góry    #23
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wskazuje na to, że w następnym roku zielonogórski zespół w ekstralidze będzie rywalizował w tym samym składzie. Podpisu pod nowy kontrakt nie złożył jeszcze Rafał Dobrucki, ale jego pozostanie w naszym klubie jest w zasadzie przesądzone. - Dobrze mi w Zielonej Górze, to po co mam zmieniać klimat - twierdzi "Rafi".
    http://miasta.gazeta.pl/zielonagora/..._dwa_lata.html

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    dobrucki na pewno podpisze, poza tym bedzie hampelek a iversen na wyporzyczenie do gorzowa

    ma jezdzic jak najgozej i jesli dzieki niemu wygramy derby dostanie 300 tys zl


    wiecej powiedziec nie moge
    Kiedy¶ twierdziłem że jestes z Gorzowa , teraz to nie wiem czy nawet do Wawrowa siegasz....

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Falubazy, co jest z wami ??? Do niedawna nikt z was nie widział w składzie na przyszły sezon Iversena (przeglądnijcie sobie posty). Teraz uważacie, że to kapitalny pomysł ? No, no, jak to się u was szybko zmienia.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Falubazy, co jest z wami ??? Do niedawna nikt z was nie widział w składzie na przyszły sezon Iversena (przeglądnijcie sobie posty). Teraz uważacie, że to kapitalny pomysł ? No, no, jak to się u was szybko zmienia.
    Kolego zobacz na to z innej strony - Gorszego sezonu jak ten co był Iversen mieć nie może ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no wiesz...

    Falubazy, co jest z wami ??? Do niedawna nikt z was nie widział w składzie na przyszły sezon Iversena (przeglądnijcie sobie posty). Teraz uważacie, że to kapitalny pomysł ? No, no, jak to się u was szybko zmienia.
    Chcielismy kogoś doświadczonego, ale Władek pod***** z rynku wszystko 35+. Więc został Iversen.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2008
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh,dobre Bula :P Ty-Gorzowiak,lepiej martw się o swoich dziadków,co Cię obchodzi nasz Iversen?Chcemy to mamy,jeśli według Ciebie to zła inwestycja to ciesz się-być może nie przegracie derbów 2-0 ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajlando Baniak śmigał dziś bo nie było kopy..więcej nie trzeba dodawać...aaaa w tych 10 biegach było więcej mijanek jak na lidze w całym roku !!!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Wy wyjątkowo często gościcie na naszym forum, no to mogę chyba coś napisać na waszym. A cieszę się, cieszę, że nadal będziecie mieli gwiazdę duńskiego speedwaya, bo nie zgadzam się z opinią, że gorszego sezonu nie może już ona (ta gwiazda) zaliczyć. Pożyjemy - zobaczymy. Z resztą nie musi mieć gorszego, wystarczy taki sam jak w tym sezonie.
    Tak w ogóle gratuluję medalu, obiektywnie: zasłużyliście. Ale przyszły sezon zapowiada się tak sobie. Iversen - sami siebie teraz przekonujecie, że jego zakontraktowanie nie jest pełną klapą, Lindgren - dobry, ale go przeceniacie. Coś mi się wydaje, że rozwija się tak sobie - czy tego sezonu nie miał przypadkiem gorszego niż rok temu ? Walasek - super sezon ( najlepszy w karierze ?), trudno wymagać lepszego w 2009, jeśli coś się zmieni, to tylko na gorsze. Protasiewicz - no ten to na pewno lepszy nie będzie. Dobrucki - bardzo dobry sezon, ale czy zostanie u was (i czy nie rozwali się na początku sezonu)? Zengota - pierwsza połowa sezonu super, ale ostatnie spotkania w jego wykonaniu to inna bajka. Kogoś naprawdę dobrego raczej nie kupicie, zostaje w najlepszym razie skład z tego sezonu (a jak odejdzie Dobrucki, to będzie cienko). Podsumowując: oczywiście liczę, że 2x wp.... jaki miał być w tym sezonie, spełni się w przyszłym.
    Pozdrawiam.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Walas ma taki sezon juz 2 rok z rzedu, PePe gorzej niz w tamtym sezonie i sam przyznal, ze o tym wie. Juz zaczal intensywne przygotowania, aby nie powtorzyla sie sytuacja z tego roku. Freddie mam nadzieje, bedzie smigac jak w drugiej czesci sezonu. PUK juz bez GP to calkiem inny PUK, oby to pokazal ;). Dobrucki, tutaj mozna sie obawiac gorszej dyspozycji lub co gorsze kolejnej kontuzji(pfu), oczywiscie gdy podpisze ;). Zengi, Artem i Duzers to juniorka wiec przynajmniej teoretycznie powinni z czasem jezdzic coraz lepiej.
    Podsumowujac twoja wypowiedz nie byla w zadnym stopniu obiektywna. Daj "se" siana i lepiej martw sie o swoja ekipe ;).

    pozdrawiam
    TYLKO FALUBAZ

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2007
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HAHA rozumowanie gorzowiakow jest boskie :) oczywiście wszyscy spuszcza z tonu, juniorzy tez się nie rozwiną....nie wiem po co nam Puk i Fredi, skoro oni pojeżdżą góra jeden sezon(a podpisali na dwa :( )...... martwcie się o swoich dziadków, my przynajmniej jedziemy wychowankami, a nie kupujemy zawodników 35+ za grube miliony :) A i tak wygraliśmy z wami derby i to 2 razy, tymi beznadziejnymi jak mnie wam żużlowcami :) i nie zasłaniajcie się tym że byliście beniaminkiem, bo z takimi zawodnikami jak Gollob i Holta to jest porażka walczyć o utrzymanie, jednym słowem wywalenie dużo siana na emerytów, tylko po to żeby się utrzymać?

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak hehe wg gorzowiaka mamy pięciu mierniaków ;p Ci co dotąd jeździli słabo dalej będą mierni(Lindgren Iversen) a Ci co byli liderami(Walasek)już nic więcej nie wycisną :D No cóż falubazy zacznijmy modlić się o utrzymanie skoro mamy tak beznadziejnych kolarzy :D
    Gorzowiak a TY kim się pochwalisz ? Gollob i kogo tam jeszcze macie bo jakoś zapomniałem? Tak czy inaczej idziecie na mistrza co nie ?:D

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,545
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Wy wyjątkowo często gościcie na naszym forum, no to mogę chyba coś napisać na waszym. A cieszę się, cieszę, że nadal będziecie mieli gwiazdę duńskiego speedwaya, bo nie zgadzam się z opinią, że gorszego sezonu nie może już ona (ta gwiazda) zaliczyć. Pożyjemy - zobaczymy. Z resztą nie musi mieć gorszego, wystarczy taki sam jak w tym sezonie.
    Tak w ogóle gratuluję medalu, obiektywnie: zasłużyliście. Ale przyszły sezon zapowiada się tak sobie. Iversen - sami siebie teraz przekonujecie, że jego zakontraktowanie nie jest pełną klapą, Lindgren - dobry, ale go przeceniacie. Coś mi się wydaje, że rozwija się tak sobie - czy tego sezonu nie miał przypadkiem gorszego niż rok temu ? Walasek - super sezon ( najlepszy w karierze ?), trudno wymagać lepszego w 2009, jeśli coś się zmieni, to tylko na gorsze. Protasiewicz - no ten to na pewno lepszy nie będzie. Dobrucki - bardzo dobry sezon, ale czy zostanie u was (i czy nie rozwali się na początku sezonu)? Zengota - pierwsza połowa sezonu super, ale ostatnie spotkania w jego wykonaniu to inna bajka. Kogoś naprawdę dobrego raczej nie kupicie, zostaje w najlepszym razie skład z tego sezonu (a jak odejdzie Dobrucki, to będzie cienko). Podsumowując: oczywiście liczę, że 2x wp.... jaki miał być w tym sezonie, spełni się w przyszłym.
    Pozdrawiam.
    Wydaje mi się, że co do naszego składu kolega z północy ma rację. Myli się tylko w jednym, że w przyszłym sezonie dwa razy Gorzów wygra z Falubazem. Znowu dostaną dwa razy! A dlaczego? Kasz kolega powinien to wiedzieć. Przeanalizujmy drużynę z Gorzowa.
    Gollob - młodszy i lepszy już nie będzie, w GP będzie jechał bo na tym mu zależy! To jedyne co mu w życiu nie wyszło "IMŚ"
    Karlsson - młodszy i lepszy już nie będzie ;-). Poza tym miał najlepszy sezon w karierze ;-) (jak nasz Walasek HAHA)
    Holta - nie radzi sobie w drużynie gorzowskiej, poza tym nie wiadomo czy podpisze. Warunki uzgodnił, a podpisu nie składa. Znudziły mu się zakupy w Askanie, niech wpada do Focus Parku ;-)
    Ferjan - on nawet średniej Iversena nie umiał w elidze ujechać. Ekstraklasa mu pasuje jak świni chomąto.

    Resztę składu można przemilczeć. Jak się nie uda kogoś poważnego sprowadzić nad Wartę można się skupić na walce z Bydzią i Gdańskiem o utrzymanie.
    Poza tym zmiana przepisów brak Jocka i obowiązek 3 polaków w składzie kładzie na glebę koncepcje budowania składu przez paplającego Władka.

    I co?

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    jednym słowem wywalenie dużo siana na emerytów, tylko po to żeby się utrzymać?
    Jeden z tych emerytów zdobył brązowy medal, a w lidze wymiatał aż miło. Taki z niego emeryt, że Pani z drugiego końca Polski będzie mu placić emeryturę w wysokości kilkaset tysięcy PLN. Drugi pojechał poniżej oczekiwań, ale jest w ósemce najlepszych rajderów świata.

    Stal padła, bo druga linia zawiodła, praktycznie jej nie mieli. Karlsson pojechal swoje, Holta trochę obniżył loty.
    Władek zrobi korektę (jedną!!) i będzie się tłukł o medale.

    Ja wiem, że jest wojenka zielonogórsko-gorzowska, ale nazywanie emerytem kolesia, który sportowo miażdzy całą Polskę to lekkie przegięcie.


    Co do dzisiejszych kontraktów to ja też jestem zadowolony.
    Sytuacja jest jaka jest. Kto ma tyle energii i nerwów (i kasy oczywiście), aby ryzykować i się licytować o lepszych zawodników? Komu by się chciało? Ponadto podejrzewam, że utrzymanie dotychczasowych zawodników jest tańsze.

    Wikingowie są na 2 lata, to ważne, bo za rok trzeba będzie przedłużać z Walaskiem i Protasem.

    Choć w przyszłym sezonie Ekstraliga moze być piekielnie mocna i przy niesprzyjających wiatrach, możemy się bić o utrzymanie z bieżącym składem. Oby nie.

    Pozdro

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2008
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie, nie emeryt, a najlepszy polski żużlowiec. A co poza tym? Tak samo jak u nas? Nie, bo u nas Walas jest nr 1, jak u Was Gollob a teraz porównajmy drugą linię: - Holta - Fredi, Protas - Karlson, Iversen - kto?, Zengota- Kto? Prawdopodobnie jest jeszcze Dobrucki (oby)...
    Chciałbym, żeby każdy obiektywnie patrzył na to co się dzieje. Składy na papierze porównywać łatwo - życie jednak pisze inne scenariusze, lecz trochę pokory GORZOWIAKI, to nie jest trudne, naprawdę. :zaxcase:

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam!

    Wczoraj oglądałem na TVPInfo mecz Zagłąbia Lubin z Flotą Świnoujście. Na płocie w sektorze gości zdawało mi się, że wisi flaga ...Falubazu! Nowa sztama?!

    http://foto.ziolo.eu/?dao=5&id=14036

    Pozdrawiam!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fragmet wywiadu z Fredem w Lubuskiej

    - W pierwszej części sezonu miałeś dużo kłopotów z dopasowaniem sprzętu. Czy zostajesz wierny jawie?

    - Nie jest to jeszcze pewne na sto procent, ale raczej zostaniemy razem. Ciągle się waham i nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji.

    Reptile czy może ty coś więcej wiesz o jego decyzji ? Kiedyś pisałeś ,że Fred przesiada się na GM




  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2008
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pieknie ze podpisalismy na dwalata ze skandynawami , oto chodzilo, bo ja osobiscie bardzo wieżę ze sezon 08 byl wypadkeim przy pracy owych panow:) Zostal Rafi ale to z nim tylko kwestia czasu, malo realne jest aby ktos go od nas wyciagnal, zwlaszcza po jego kontuzji, mysle ze bedzie dalej skuteczny. Stalo sie tak jak wieksykosc chciala, teraz trzeba pomyslec nad kims mlodszm na rezerwe, moze ktos taki byl wczoraj przy W69?:) ktoz to wie, poczekajmy cierpliwie.
    Mozemy powoli przygladac sie karuzeli transferowej w pelnym spokoju, z bedzie sie dzialo, nasi bracie grubsi a polnocy musza sie koniecznie wzmocnic, gdansk, miliscjanci z bydgoszczy tez, a zawodnikow nie ma od groma:) zostaja nam powoli fotele, kapcie i obserwowanie dzialan wojennych:)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-07-2004
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważałem, że na ten sezon (2008) macie całkiem fajną drużynę i z niedowierzaniem słuchałem/czytałem komentarze przedsezonowe/wtrakciesezonowe stawiające Was niżej w rankingu niż Gorzów. No i wyszło, że się nie myliłem mimo, że większość Waszych zawodników pojechała poniżej oczekiwań.

    Tak samo na ten sezon, jeżeli utrzymacie skład będziecie mieli ciekawy zespół. Prawie każdy z Waszych zawodników powinien pojechać lepiej niż w 2008 (wyjątki to Dobrucki i Walasek, ale tu nie obrazicie się jeżeli po prostu powtórzą wynik tegoroczny, prawda?) wliczając (niestety) Protasiewicza, który będzie już myślał o tym, żeby pokazać się przed negocjacjami na kolejne sezony (możecie się zżymać na moją opinię o nim, ale jej nie zmienię).
    Niektórzy z Was, pewnie z przyzwyczajenia nisko oceniają Polonię, ale myślę, że będziemy chcieli z Wami wygrać i meczyki będą przednie.

  41. Powrót do góry    #41
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisanie kontraktu z F.Lindgrenem

    http://www.youtube.com/watch?v=1JzJ4XHdlQk

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda tylko ze Pepety nie pogonili tam gdzie jego miejsce. Punkty na Szczepaniakach, Bridgerze czy Woffindenie to Artiom tez spokojnie moze robic ( i to za duzo mniejsze pieniadze ). Nie potrafie sie do niego przekonac i dla mnie to zawsze bedzie zawodnik z Bydgoszczy!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2008
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Scottie troche przesadziles..

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Scottie troche przesadziles..
    a ja uważam, że nie przesadził.

    Swego czasu Sfp usilnie przekonywał, że zdobycz punktowa (średnia biegopunktówka) to nie wszystko. Ważne na kim się te punkty zrobiło, kogo pokonało. Pepe zazwyczaj łykał swojego kolegę z pary oraz druga linię przeciwnika. Chętnie zapoznałby się ze statystyką ukazująca ile razy przywiózl za plecami klasowych zawodników (z pierwszej 20-tki ligi)

    Może małym poparciem moich słów bedzie fakt, że Pepe lideruje w klasyfikacji zawodnikow przyjeżdzających na 3 pozycji (choć mam świadomość, że to naciągane uzasadnienie)
    http://sportowefakty.pl/img/_tmp/stateliga08.htm

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Piszesz głupoty Scottie.

    Masz tu występy Protasa w rundzie play-off. Wydaje mi sie, ze pierwsza 4-ka ligi to nie sa kelnerzy. Chyba, ze masz inne zdanie.

    ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unia Leszno 49:40
    Piotr Protasiewicz (3,1,w,1*,3,3) 11+1
    Unia Leszno - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 54:38
    Piotr Protasiewicz (2,3,1,1*,3,1,2*) 13+2
    ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unibax Toruń 48:42
    Piotr Protasiewicz (2,1,2,2*,3,3) 13+1
    Unibax Toruń - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 57:36
    Piotr Protasiewicz (2,0,0,-,1) 3
    Kronopol - Złomrex 62-28
    Piotr Protasiewicz (3,1*,1*,1*,1*,2*) 9+5
    Złomrex - Kronopol 51-41
    Piotr Protasiewicz (2,2,2,3,1,4!) 14 (najlepszy zawodnik zespoółu)

    Poza jednym nieudanym występem w Toruniu Piotr nie zawodził. Nie oczekuj od niego, że bedzie woził komplety co mecz jak Nicky. Może Pepe troche w tym roku spuścił z tonu ale robił w większości meczów rundy finałowej dwucyfrówki i to w dużej mierze dzięki niemu możesz sie teraz cieszyc z medalu.

    Piszesz, że Wodjakow robiłby to samo... Gratuluje znajomości tego sportu. Jeszcze kilku takich kibiców jak Ty i Piotr spełni Twoje marzenia i za rok odejdzie. Nikt nie lubi nagonki na siebie a wtedy bedziesz za nim płakał albo wieszał na nim psy że zostawił klub i że zdrajca

    Ps. Specjalnie sprawdziłem kogo Pepe objezdzał w tych wszystkich zawodach i wynika z tego, że nie udało mu się ukłuc tylko Pedersena (raz z nim jechał) i Hancocka ale to akuratu udaje się niewielu. Wszystkie inne gwiazdy z Adamsem, Hampelem czy Andersenem na czele oglądały jego plecy. A Wodjakow z tego co pamietam to na razie wygrywa z juniorka (i to tez nie zawsze) takze porownywanie obu zawodników jest według mnie nie na miejscu.

Strona 1 z 126 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •