Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: AZS UWM Olsztyn - Skra Bełchatów

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS UWM Olsztyn - Skra Bełchatów

    25 Październiaka o godzinie 15 dojdzie do interesującego pojedynku między złotym medalistą Skrą a brązowym AZS. Wiadomo faworytem jest Skra ale nie bez szans upatrywałbym także AZS szczególnie świętnych setach z Politechniką i tu upatrywałbym szanse AZSu. Transmisja będzie na Polsacie Sport i pradopodobnie na TV 4. Tak więc zapraszam do dyskusji na temat meczu.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1:3 przy farcie Olsztyna.
    Poki co nie ma co sie oszukiwac ze wygrac ze Skra moze tylko Jastrzabek i Sovia...
    Skra kupila tylu zawodnikow ze nawet 2 sklad przy odrobinie szczescia (tzn wiadomo jak ta odrobina wyglada czyli sedziowie jak zwykle za Skra +PZPS tez za Skra) moglaby 2 skladem miec MP.

    We will see. Samik do boju \o/ I inne Prygle i Pęcherze!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    0:3, nie z tym libero.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba, Samica, tak jak kiedys Murek sam ze Skra nie wygra. Jastrzebie nie ma szans ze Skra na dzien dzisiejszy. No ale podobno "jastrzebski rzecznik, a juz nie trener" pan Dejewski wciaz twierdzi, ze graja na 60% ;-) W kim on te rezerwy widzi?

    Wedlug mnie Olsztyn powalczy ze Skra.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ale co na dzien dzisiejszy oznacza, ze ktos powalczy ze Skra ?? Urwie seta czy punkt ?? Niestety w tym roku liga bedzie jeszcze bardziej zdominowana przez Skre niz w zeszlym roku. Nie zdziwie sie jak oni meczu nie przegraja. Jednak kazda porazka Skry bedzie mnie niesamowicie cieszyc :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A się zdziwicie jak Mosto wygra w Bełku, bo Krzysiu Stelmach będzie na maxa zdeterminowany:) Nie no to w formie żartu, bo ze Skrą nikt ani nic nie wygra:D Oni powinni przed sezonem dostać MP, a reszta walczy o miejsca 2-10 xD Pozdro
    PS: niestety 3-1 dla Skry, ale po cięzkim boju.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W roku 2001 Mostostal lal wszytkich jak dzieci z przedszkola no i przyszedl pamietny mecz z Nysa u siebie...szybkie 3:0 dla gosci.
    Ja nie wierze ze Belchatow zagra caly sezon na 90% dyspozycji. Nie jestem tez przekonany o ich nadludzkich umiejetnosciach, nie zapominajmy ze poza Antiga i Falasca graja tam nasi kadrowicze a jak oni graja od dobrych 18mcy kazdy widzi... Z rezsta Olsztyn chlopcem do bicia nie jest (Guma, Szymanski, Gzyb) to sa naprawde swietni zawodnicy i w moim mniemaniu ani ani Szymanski nie jest slabszy od Wlazlego, ani Grzyb od Plinskiego a juz napewno Zagumny jest lepszy od Falasci. Problem zaczyna sie dalej bo kazdy zespol ma 2-3 graczy porownywalnych z belchatowsimi siatkarzykami. Reszta natomiast to albo rzemieslnicy albo jak typowi rezerwowi, zawodnicy trzech pilek. Belchatow natomiast ma poza ta trojka dwa solidne sklady.
    Z jednej strony "kazdy orze jak moze" z drugiej zas troche to zabawne. Ja optuje zeby wszyscy ligowcy wstapili w szeregi SKS sry belchatow, nie trzeba by sie meczyc z graniem sezonu obdzielic ich medalami wedle wieku i numeru buta i bedzie mega wysmienicie;):P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale co na dzien dzisiejszy oznacza, ze ktos powalczy ze Skra ?? Urwie seta czy punkt ?? Niestety w tym roku liga bedzie jeszcze bardziej zdominowana przez Skre niz w zeszlym roku. Nie zdziwie sie jak oni meczu nie przegraja. Jednak kazda porazka Skry bedzie mnie niesamowicie cieszyc :)
    nie bedzie blamazu...


    Uszat, historia, ktora przytoczyles to nic innego, jak wyjatek potwierdzajacy regule i tyle. Chyba, ani Skra nie bedzie plakac jak raz przegraja, ani my szalenie sie cieszyc, ze raz w sezonie ktos ich pokonal ;-) Mnie by ucieszyly oznaki slabosci, niech wygrywaja, ale po ciezkich bojach. 2 dobre sety Trefla napawaja mnie lekkim optymizmem, dlatego licze, ze Olsztyn bardziej sie im da we znaki.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co tu pisac O:3 i tyle w tym temacie.
    A tak na serio AZS zaczął całkiem niezle i Skrze nie bedzie łatwo wygrac w Olsztynie. Słabym punktem akademików jest libero, jeśli Bełchatów pogoni go zagrywką jak w meczu z Czewą, Bartmana to bedzie 0:3. a jesli nie to może byc emocjonująco, ale Olsztyn tego meczu raczej nie wygra.
    ____________
    POZDRAWIAM

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopóki nie rozpoczął się mecz każdy wynik jest możliwy nawet wygrana AZS. Tak więc zobaczymy w sobotę ja w każdym razie liczę na niespodziankę, a jak będzie to się już niedługo okaże.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak można było przegrać tego czwartego seta po takiej przewadzę tego pojąć nie mogę. Różnie tem mecz mógł się potoczyć.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie taki ten belchatow niezniszczalny. Dla mnie dwa rowne zespoly z lekka przewaga gosci.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra zagrała dziś srednie zawody, widac po nich ze są jeszcze w cięzkim treningu. Olszyn całkiem niezle, słaby Szymański dobrze się reprezentuje Fin.
    ____________
    POZDRAWIAM

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie Skra zagrala totalna kasze i gdyby nie to ze grali na 12% swoich mozliwosci bylo by szybkie 3:0 (17, 15, 18). Uffff jak to dobrze ze Belchatowianom zdarzaja sie tak tregiczne dni przynajmniej Olsztyn mial okazje sobie pograc i podpatrzec od "miszczuf".

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prawda jest taka, ze Olsztyn niezle sie dal Skrze we znaki, a pieprzenie niektorych, ze Skra zagrala slaby mecz? No coz gra sie tak jak przeciwnik pozwala.

    Tylko dzieki swojemu spokojnemu podejsciu, ktore zreszta mi bardzo imponuje wygrali ten mecz. Ich zdolnosc do "nie podpalania sie" i monotonne wrecz trzymanie sie taktyki + indywidualne umiejetnosci poszczegolnych zawodnikow robia z nich zespol niepokonany. Martwi mnie, jako kibica Jastrzebia, postawa Olsztyna, mimo ze czasem przeciwko Skrze byli bezradni ;-) ***** w tym sezonie raczej nie masz szans na medal, tym bardziej po tym co do tej pory pokazuje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •