Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Czy kibice Leszna chcieli by mieć w składzie M.Kowalika?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    14-02-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy kibice Leszna chcieli by mieć w składzie M.Kowalika?

    BO WIEM,ŻE MIREK KOWALIK UWIELBIA WASZĄ PUBLICZNOŚĆ ZAWSZE PO BIEGU ROBIŁ RUNDKE DO OKOŁA TORU;-)I MÓWI,ŻE MACIE NAJWSPANIALSZYCH KIBICÓW A JA UWAŻAM,ŻE JEŻELI ZAWODNIK CHCE BY PUBLICZNOŚĆ BIŁA MU BRAVO TO POWINIEN TAK NIEMÓWIĆ NA GŁOS ŻEBY INNI KIBICE APATORA TEGO NIESLYSZELI!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co w tym złego, że ja kibic Apatora dowiem się, że kapitan naszej drużyny bardzo ceni kibiców leszczyńskich? Kiedyś na czacie spytałęm Mirka na jakich stadionach jest przyjmowany najcieplej. Odpowiedział, że prócz Torunia są to Leszno, Bydgoszcz i chyba (tu mogę się mylić) Gdańsk. Nie widzę w tym nic złego, że Mirek lubi Leszno, a w tym mieście też darzą go jakąś sympatią. Czy kibice z Leszna mogą mieć pretensje do Kasprzaka, że ten podczas ostatniego meczu Apator-Unia został nagrodzony baawami na stojąco i wykonał wokół toru rundę pożegnalną? Przecież to naturalne i oby więcej miało miejsca podobnych gestów z obu stron.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    hehe ja uwielbiam tego zawodnika chetnie bym sie zamienil z apatorem gdybym mogl oddalbym im ulamka a wziol kowalika! dlaczego mirek jest w lesznie lubiany? zawsze po meczu pozdrawia publicznosc, jak siegam pamiecia czy wygrywal apator czy unia, czy zdobywal duzo punktow czy mniej zawsze pozdrawial - nas kibicow. jak mozna nie lubic takiego zawodnika? wiadomo iz zawodnicy jezdza dla pieniedzy ale co im szkodzi uszanowac nas kibicow, wydajacych wielke pieniadze zeby zobaczyc zawody. mirkowi nie szkodzi - potrafi nas docenic...
    szkoda ze inni nie.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja bylem na stadionie alfreda smoczyka (wanna;)) raz, na wyjeździe. To był mój jedyny wyjazd w zyciu na żużel (mam 15 lat a kibicem żużla wcale tak wielkim nie jestem!) i siedizlismy w klatce. nic glupiego nie robilismy, a mimo to dostalem z kamienia w glowe od kibiców Unii. Dlatego juz nie jezdze na wyjazdy

    Mailem wtedy 13 lat

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kowalik jest ogólnie lubianym zawodnikiem i jak najbardziej zasłużył sobie na to.Swoim zachowaniem zaskarbił sobie sympatię i brawo mu za to - prawdziwy zawodowiec.

    Pozdrawiam :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kowalik

    rzeczywiscie kowalik jest bardzo lubiany w lesznie. pamietam jak w zeszlym roku u siebie dostalismy z apatorem chyba 33:57 , kowalik wyjechal po ostatnim biegu na tor , zrobil runde honorowa, dostajac przy okazji owacje na stojąco. w przeciwienstwie do innych np. crumpa, czy golloba nigdy mu palma ie odbija. mimo wszystko nie zgodze sie z lynxem i na ulamka bym go nie zamienil. jest od niego troche slabszy

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    22-08-2001
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Lynx.Gdzie ty masz leb.Ulamek za Kowalika.Dla porownania kowalik ngdy nie wystapi w Gran Prix a o ULamku chyba mowic nie musze...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Kowalik, a Unia Leszno

    Zdecydowanie popieram Voyteckiego i Barrosa. Ja również nie zamieniłbym Ułamka na Kowalika, choć bardzo jest lubiany w Lesznie. Byłem ostatnio na spotkaniu z Kowalikiem w leszczyńskim pubie "Mamut", gdzie pokazał się jako facet o niezwykłej elegancji i inteligencji. Zresztą to, że jest współkomentatorem Grand PriX w Canale+ też o czymś świadczy. Wracając do aktualnego składu Unii nie widzę Kowalika w naszej drużynie. Myślę, że ten skład gwrantuje nam dobry wynik, może złoto.
    A Mirek Kowalik niech szczęśliwie jeździ sobie w Apatorze i zdobywa jak najwięcej punktów, ale nie przeciwko Unii.
    Pozdrawiam kibiców żużla w całej Polsce.
    Pozdrawiam Jasinek

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wracając do aktualnego składu Unii nie widzę Kowalika w naszej drużynie. Myślę, że ten skład gwrantuje nam dobry wynik, może złoto.

    A w przyszlorocznym sladzie go widzisz?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Po zakończonym zeszłym sezonie żużlowym, kiedy Unia ledwo się utrzymała w barażach, w przerwie między zajęciami na uczelni siedziałem sobie z kilkoma kumplami i rozmawialiśmy na temat tego, kto mógłby ewentualnie zasilić zespół Unii (nie wiedzialiśmy jeszcze o Okoniu i Sebie, bo był to początek listopada) i wspólnie doszliśmy do jednego - bardzo byśmy chcieli mieć w składzie Mirka, nie tylko ze waględu na to, iż był on w konflikcie z trenerem Apatora (po nie wystawieniu go do składu na ostatni mecz z WTS-em), przez co pozyskanie go mogłoby być łatwiejsze, ale przede wszystkim za to, iż darzymy go bardzo dużą sympatią i jest on solidnym zawodnikiem!
    Pozdrawiam!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pan Mirek

    Jestem z Leszna i również cenie tego zawodnika .Jest on bardzo sympatyczny o czym mogłem sie przekonac podczas spotkania z tym zuzlowcem w jednym z leszczynskich pubów.Człowiek otwarty z poczuciem humoru.Jednak ja Ułamka nie zamienil bym na tego zawodnika poniewaz moim zdaniem Sebastaian jest poprostu lepszym zawodnikiem od Kowalika,pewniejszym .Oczywiscie to tylko moje zdanie.Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie w temacie nie dotyczy Ulamka tylko Kowalika wiec nie spekulujcie ewentualnych zamian zawodnikow.Ja jak najbardziej w skladzie Bykow widzialbym Mirka jest on wspanialym zawodnikiem ale nie tylko pod wzgledem sportowym lecz rowniez a moze przedewszystkim jest nasympatyczniejszym zawodnikiem w Polsce przynajmniej tak mi sie wydaje.kto wie jezeli zniosa kretynski KSM to Unia postara sie o Mirka bylo by super
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dobrze by było!!!!!!!

    ja bardzo chciałbym żeby Mirek Kowalik zasilił Unię w następnym sezonie jest to bardzo sympatyczny i dobrze jeżdzący zawodnik.Mam nadzieje że nie dogada sie z Apatorem i przejdzie do UNI:-))))

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    A ja mam nadzieje ze Karwan z Zabikiem przyjda wreszcie po rozum do glowy i podpisza nowy kontrakt z MIRKIEM NA STARTY W Apatorze Torun.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kowalik a Unia

    Mirek jest super czlowiekiem i sportowcem.Zawsze usmiechniety, chetny do rozmow z kibicami, nigdy nie odmowi autografu.Dziwie sie dzialaczom Apatora i trenerowi Zabikowi
    ze rezygnowali z jego uslug!Mirek to solidna firma i nigdy nie schodzi ponizej pewnego poziomu w przeciwienstwie do np Sawiny.No coz to problem Apatora.Z pewnoscia zawodnik pokroju Mirka przydalby sie w skladzie Uni w przyszlym sezonie!!Pozdrowienia dla Fanow Speedwaya w calej Polsce i dla samego Mirka Kowalika!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •