Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Konkurs na najlepszego typer PLS

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Konkurs na najlepszego typer PLS

    Hej!

    Ponieważ zbliża się dużymi krokami nowy sezon PLS, mam propozycję konkursu, jaki moglibyśmy zrobić na tym forum dla wszystkich chętnych forumowiczów.

    Pokrótce zasady mogłyby wyglądać tak:
    - typujemy dokładne wyniki wszystkich spotkań PLS
    - punkty przyznajemy trochę inaczej niż w standartowych konkursach tego typu, a mianowicie na podstawie notowań bukmachera. Liczy się nie tylko trafienie wyniku, ale także trafianie niespodzianek. Punkty przyznawane byłyby na podstawie zysku jaki uzyskalibyśmy obstawiając kurs, który wystawił bukmacher na dany mecz. Za trafienie zwycięzcy każdy dostawałby tyle pkt ile zarobiłby wg kursu (jeżeli kurs byłby 1,8 to dostaje się 0,8 pkt – czyli wygrana 1,8 pomniejszona o postawioną kwotę czyli 1). Za trafienie dokładnego wyniku do zysku z kursu doliczamy 1,0 pkt dodatkowo. Za nie trafienie zwycięzcy otrzymujemy 0 pkt. (nie będziemy odejmować pkt, bo jakby ktoś nie postawił na jakiś mecz bo mu się zapomni albo coś to żeby nie tracił zdobytych pkt. Po prostu ich nie zdobędzie) Wg przykładu mogłoby to wyglądać tak:

    Przykładowy kurs bukmachera

    Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn 1,1 - 6,0.

    Gracz 1 stawia wynik 3:0
    Gracz 2 stawia wynik 1:3
    Gracz 3 stawia wynik 2:3


    W rzeczywistości mecz kończy się wynikiem 1:3 
    Punkty przyznajemy tak:
    Gracz 1 – 0 pkt
    Gracz 2 – 6 pkt (kurs 6 – pomniejszony o stawkę - 1 czyli 5, plus premia za dokładny wynik +1 razem 6 pkt)
    Gracz 3 – 5 pkt. (kurs 6 pomniejszony o stawke - 1).

    - klasyfikacja generalna będzie robiona na podstawie klasyfikacji miesięcznych. W każdym miesiącu będzie ranking pkt za dany miesiąc, a na jego podstawie będą przyznawane pkt jak w pucharze świata do klasyfikacji generalnej. Punkty zdobędzie pierwsza 20 w każdym miesiącu (mam nadzieję, że tylu się nas nazbiera) na zasadach 1 miejsce – 20 pkt, 2 miejsce – 19 pkt, 3 miejsce – 18 pkt itd. Na tej podstawie zrobimy klasyfikację generalną na najlepszego typera.
    - typy będziemy podawać na forum, tak żeby nie było żadnych wątpliwości kto co stawiał.
    - ja mogę prowadzić klasyfikację i podawać kursy od buka
    - nagrody nie ma żadnej oprócz szacunku pozostałych graczy, chyba że znajdziemy jakiś sposób zebrania od każdego jakiejś drobnej kasy ( 5-10 zł) i za to kupimy jakieś nagrody.

    Czekam na ewentualnych chętnych do gry, żeby wiedzieć czy szykować jakieś arkusze do grania czy nie będzie chętnych. Ewentualnie jakby ktoś miał jakieś pomysły jak uatrakcyjnić konkurs to niech pisze.

    Pozdrowienia



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem chetny :)

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    26-06-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcesz sie dorobic kasy na tym konkursie i tyle. Stary typer byl fajniejszy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JESTEM ZA
    ____________
    POZDRAWIAM

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcesz sie dorobic kasy na tym konkursie i tyle. Stary typer byl fajniejszy.
    Sorry za mocne słowa, ale ...o ci? Niby jak mam zarobić na tym konkursie? Nie chcesz nie graj, ale nie gadaj głupot.
    Zamiarem konkursu jest dobra zabawa i sprawdzenie kto będzie miał najwiekszego "nosa" do rozstrzygnięć w PLS.
    Jak masz jakieś podejrzenia to zgłoś je do CBA albo napisz do Faktu..

    PS. Miło mi, że jest już 4 chętnych (razem ze mną :) ). W takim tempie do startu rozgrywek będzie nas ponad 40 ;)

    moderated by kuchcik

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie metoda archaiczna i z minionej epoki. Jak juz typer to na normalnych zasadach punktowania i oczywiscie takie do ktorego kazdy uyztkownik moze sam sie zalogowac, oddawac typy i ogladac wlasne statystyki. Ot tyle w temacie, chetnie zagram jak bedzie stary typer.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie metoda archaiczna i z minionej epoki. Jak juz typer to na normalnych zasadach punktowania i oczywiscie takie do ktorego kazdy uyztkownik moze sam sie zalogowac, oddawac typy i ogladac wlasne statystyki. Ot tyle w temacie, chetnie zagram jak bedzie stary typer.
    Chętnie bym też zagrał w taką "profesjonalną" wersję, ale niestety nie znam się na komputerach na tyle, żeby coś takiego zorganizować, a chyba nikt inny czegoś takiego nie organizuje tutaj. Co do zasad punktowania, dlatego chcę oprzeć je na kursach bukmacherskich, żeby za wytypowanie zwycięstwa Skry nad Warszawą nie przyznawać tyle samo pkt, co za wytypowanie rezultatu meczu np. Resovia - Jastrzębie. No nic, szkoda, że nie chcecesz zagrać. Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcesz sie dorobic kasy na tym konkursie i tyle. Stary typer byl fajniejszy.
    Sorry za mocne słowa, ale o...o ci? Niby jak mam zarobić na tym konkursie? Nie chcesz nie graj, ale nie gadaj głupot.
    Zamiarem konkursu jest dobra zabawa i sprawdzenie kto będzie miał najwiekszego "nosa" do rozstrzygnięć w PLS.
    Jak masz jakieś podejrzenia to zgłoś je do CBA albo napisz do Faktu..

    PS. Miło mi, że jest już 4 chętnych (razem ze mną :) ). W takim tempie do startu rozgrywek będzie nas ponad 40 ;)
    Zwazaj na slowa przedszkolaku.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj to sie mylisz kiedys zainstalowoalem skrypt PHP na serwerze i oglaszalem, oglaszalem, naziebralo sie "az" 14 chetnych z czego 4 aktywnie gralo. Po 3 kolejkach zrezygnowalem.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez jestem chetny.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj to sie mylisz kiedys zainstalowoalem skrypt PHP na serwerze i oglaszalem, oglaszalem, naziebralo sie "az" 14 chetnych z czego 4 aktywnie gralo. Po 3 kolejkach zrezygnowalem.
    Niestety to jest standard, do zgłaszania jest pełno chętnych, a później już gorzej.

    Nie ma co liczyć chętnych, walnąć 1 kolejkę i się okaże ilu będzie się bawić w to.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FUKS Typer lub Prediction football

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tedi systemy to ja mam, chodzi o to ze ludzie nie maja checi grac. Chcecie to podam linka mozemy grac, mam wszystko poustawiane.

    Z reszta, prosze bardzo, poustawiam kolejki za chwile. Jak sie zarejstruje wiecej niz 20 osob to gramy a jak nie to...nie:)

    http://www.kibicemosto.cba.pl/typer/index.php

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zarejestorwałem się, dostałem info że nie udało się wysłać maila, drugiego konta nie mogę założyć bo moj email jest juz w bazie, a teraz nie mogę się zalogować. co dalej?

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj wieczorem siade do tego i to zrobie, poprawie wzglad itd itp.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam tak samo próbowałem się od nowa zalogować ale jest komunikat że login i e mail jest już w bazie.Miałem taki sam problem jak poprzednik że nier udało się wysłać e maila. Da się coś z tym zrobić.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zalogowałam sie , podało mo info ze nie ma zadnego meczu do typowania. Jesli ktośw brał juz wczesniej udział w tym typerze wystarczy wpisac ten sam nick i hasło co na sportboardzie

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalia, niestety nie to nie to samo, baza jest wyczyszczona, ale jest problem z funkcjonowaniem maili, musze przeniesc to na nowy serwer ktory kupilem dla mosto,troche to potrwa z racji tego ze jestem u tesciow w KK i nie mam pelnego odstepu do netu, mam nadzieje ze do konca weekendu bedzie.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Uszat za info, wracaj do siebie i rób tego typera , fajnie było się pobawic
    pozdrówka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •