Strona 4 z 33 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1448

Wątek: PGE Bełt po raz piaty 2008/2009 czyli w polskiej siatkówce bez zmian

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    będzie kolejna żałoba narodowa - Skra poległa 2:3 :D. wielkie gratulacje dla Jastrzębia!

    Kędzierzyn, mamy lidera :D

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehhh Kuba wiedzialem, ze jak zacziesz pisac, ze nudy i ze 3 : 1 to to przegramy... Dobrze, ze tie - break do przodu chociaz. Niemniej jednak punkt mniej i Kedzierzyn liderem ;-)

    Co do meczu:
    1. Dziadek Prygiel mi dzis zaimponowal. Nie bede mu wytykal 4 seta bo cala druzyna zagrala padake wtedy
    2. Nowik chyba juz na stale do 1 6.
    3. Wlazly to 50% Skry. I zolci moga gadac co chca, ale bez niego nie istnieja.
    4. Nie widzialem jeszcze nigdy tak dennego Murka.
    5. Wiadomosci jednak o potedze zmiennikow Skry mocno przesadzone. Bez Wlazlego i Antigi sa do zlania i to mocno.

    Haslo dnia. "Set dla PGE Jastrzebie". hehe oni chyba tez ich oplacaja.

  3. Powrót do góry    #138
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal - Zaksa liderem :) Pie3k otwiera szampana:)

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no podejrzewam ze nieotwiera tego szampana tylko mysli jak zrobic zeby utrzymac ten fotel - moze ciekawy jakis zakup jeszcze ?

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj oj oj, co sie stało ze Skierk±, czyżby przegrała? Nie, to niemożliwe, nikt nie może pokonać Skierki. Jak to nie ma tej zasady w regulaminie PlusLigi? To Piechocki wprowadzi:

    "Wszystkie drużyny w pojedynku ze S(k)r± Bełchatów maj± przegrywać. Jeżeli zawonik S(k)ry Bełchatów jest kontuzjowany, to kontuzjowany musi byc też zawodnik drużyny przeciwnej. Jeżeli drużyny nie dostosuj± się to zostan± karnie wykupione przez Konrada Piechockiego."

    I nie ma zmiłuj sie, w końcu Polsat Bełchatów rz±dzi w PlusLidze.


    Gratuluje Jastrzębianom, i życze dalszych sukcesów (może oprócz w meczu z ZAKS¡ ;P). To jest wielkie ¶więto polskiej siatkówki, może w końcu elektrownia bełchatów sie odes(k)ra ;) od PlusLigi:))

    No i jestesmy liderem, cieszmy sie, bo jeszcze przyjda chudsze dni:)

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczescie dla Skry mecz z Ruskimi w Lm dopiero po Mikołaju więć kontuzjowani wróca do składu.W Grecji moze im sie uda ale raczej w czarnych barwach to widze o ile nie wyjda z Mariuszkiem ..
    potem mecz w Rzeszowie (prawdopodonie z dwomawielkimi przegranymi tegorocznych pucharow)


    no podejrzewam ze nieotwiera tego szampana tylko mysli jak zrobic zeby utrzymac ten fotel - moze ciekawy jakis zakup jeszcze
    spokojnie. 3 punkty z Wawą, tiebreak w Bełku a potem punkty w Jastrzebiu i Olsztynie-wtedy Pietrzyk bedzie mogl otworzyc szampana i relnei myslec o 4ce.

    (nie)ststy o wszystkim zadecyduje playoffs
    Tak czy siak, jest 5 druzyn z ktorych kazda moze ograć każda, najpewniej do tej grupy dołaczy Trefl, Czewa musi kupic skrzydlowego jeszcze jednego...

  7. Powrót do góry    #142
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jak sie tak zastanowic to za kogo jeszcze jakis zakup
    Srodek - na lige ok
    Przyjecie - jest w czym wybierac, a jak wroci Dan bedzie bardzo dobrze
    atak - do kontuzji Kuby bedzie taki jak trzeba
    moze libero?? - bo Mierzej z tym odbiorem narazie niepewnie??

    nie wiem jak Wy ale ja nie widze podstaw do zmian - i nowych zakupow.


  8. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5 kolejka: mój typ
    Olsztyn-Trefl 3-1
    Ptaki- Czewa 3-1
    Sovia-Bełk hmmm 3-2
    Mosto-Wawa 3-2
    Bydzia-Radom 3-1

    Ostatni raz Mosto było liderem....
    4 pazdziernika 2003 roku popierwszym,wygranym 3-0 spotkaniu z Nysą.



  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    *****isty mecz! Brawo Jastrzebie, Brawo Robert Prygiel! :) :) dokł±dnie tak jak w zeszłym sezonie, tylko boisko inne
    kto¶ napisał że jeszcze nie widział tak dennego Murka - ja widziałem, dwa tygodnie temu w Olsztynie chyba było gorzej (z tego co pamiętam to Drzyzga mówił iż ten miał 6% przyjęcia idealnego). Oczywi¶cie całe to zwycięstwo to jest tzw małe szczęscie, o którym kiey¶ spiewał R. Janson. Wróci duet Wlazły & Antiga, Kurek z Rudym pójd± na ławke, Falasca z Murkiem przestan± grać tak± żenadę jak do tej pory, i 1 plac przed playoffs dla Belchatowa, w playoffs też sobie poradza. co nie zmienia faktu że mnie każda ich porażka w PLS niezmiernie cieszy :)

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Momentami bardzo dobrym mecz w naszym wykonaniu :)
    Szkoda straconego punktu, dawno nasz zespół tak frajersko nie oddał słabemu przeciwnikowi punktu. Zamiast 3-1 wygraliśmy 3-2. Wynik i zwycięstwo cieszą, tylko tak się zastanawiam, jak nasza drużyna wyglądałby na tle Skry z Wlazłym i Antigą... Ale ich nie było i nasi to wykorzystali (choć nie do końca). Zmiennicy w Skrze są bardzo przeciętni, Murek z meczu na mecz coraz gorzej.

    Dobre zmiany w naszym zespole, tj. Rafa i Nowik. Często miałem dużego banana na ustach jak Rafa "bawił" się w ataku :) Szacunek dla Prygla za ten mecz.

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta spark za szybko wypalilem :/
    Hardy w pierwszej "6" to zart. Nie wiem jaka forme ma Sebek i Igor ale ciezko prezentowac sie gorzej niz Benek :P
    Co jak co mecz raczej slaby poza kilkoma ladnymi akcjami z naszej strony.

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta spark za szybko wypalilem :/
    Hardy w pierwszej "6" to zart. Nie wiem jaka forme ma Sebek i Igor ale ciezko prezentowac sie gorzej niz Benek :P
    Co jak co mecz raczej slaby poza kilkoma ladnymi akcjami z naszej strony.
    Pęcherz niestety sobie nie pogra :-/

    Chcielibyśmy zadedykować to zwycięstwo naszemu koledze Sebastianowi Pęcherzowi, którego czeka bardzo poważna operacja. Jedzie do Włoch i niestety, może się okazać, że będzie bardzo długo nieobecny. Jesteśmy z nim i liczymy, że wszystko się dobrze dla niego skończy.

  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba albo ja na siatkówce się nie znam albo oglądałem inny mecz.według mnie bardzo dobry mecz Jastrzębia który nie pozwolił się skrze rozkręcić. Widać już było po meczu z znami (AZS Olsztyn) że Skra jest do ogrania tylko zabrakło armat a tych w Jastrzębiu nie brakowało prygiel. Rafa,Samica. to wystarczyło na skrę która była bez wlazłego czy Jastrzębie też by wygrało trudno powiedzieć.

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo duzo bledow w zagrywce i te przestoje w 1 i 4 secie = sredni mecz z naszej strony.
    Nie wiem jak Ty ale ja za 2 strona siatki nie widzialem zbyt trudnego rywala dlatego uwazam ze Jastrzebie nie zagralo jakiegos reweacyjnego meczu. Wiem ze stac ich na wiecej, na sporo wiecej bo z tak grajaca Skra 3:2 jest porazka.

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Santilli nakreślił zwycięską taktykę, wyciągnął wnioski z pierwszego seta i odnalazł na ławce surowych egzekutorów. Po drugiej stronie siatki Castellani żonglował kontr-koncepcjami, ale żadna z nich nie okazała się złotym środkiem. Przyjemnie było patrzeć na taki pojedynek. 1 punkt dla Skry to najniższy wymiar kary, bo Jastrzębie jest na fali i zasłużyło na 3 punkty.

  16. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczatek ligi.Pierwsze powazniejsze wnioski bedzie mozna wyciagac po pierwszej rundzie. Zespoły graja wmocno przemeblowanych (wzgeledem ostatniego sezonu) składach.
    Część graczy nie jst w formie lub jest kontuzjowana.
    Niektore ekipy maja "szeroką ławkę" ale trudno by w tak wyrownanej lidze rezerwowi mogli prowadzić do wygranej w starciu z "najlepsząsióemką" danego zespołu.

    Oczywiście trzeba zakładac ze kontuzje czy słabsza dyspozycja może miećchwilowy wplyw na osiagnięcia druzyny (ilośc punktow i lokata w tabeli) ale biorąc pod uwagę cały sezon, to tak jak w zakladach bukmacherskich, czynnik zdrowotny i tzw "szczęście" nie odgrywa duzej roli...

    Kontuzje czy "nieszczęsliwe nieskonczenie setbola" to tylko jeden z wyznacznikow tego czy druzyna jestdobra czy nie...

    Są ekipy w ktorych jest 7 dobrych graczy, reszta to koszulki.jasne ze pzrez sezon mozna pzrejsc bez urazów i niedyspozycji, mzona etz "zajechac " graczy ale przygotowacich do tych kluczowych 2-4 tygodni na wiosne...
    Sąrózne metody. Dobra jest ta ktora na koniec przynosi realizacje określonych celów.
    Inaczej wygladalaby sytuacja gdyby nie byloplayoffs a tylko liga...wtedy takie wygrane jak Mosto w Rzeszowie czy Ptaków w Bełkumogłyby byc kluczowe.


    Przy obecnej formule wiadomo już ze granie zaczyna sie w marcu,przewaga boiska czy tez przewaga psychologiczna
    ( wygrac z kims w playoffs połatwej wygranej w lidze to o dziwo trudny orzech do zgryzienia..) jest małoistotna...

    Czewa postawiła na "młodość"i poza brakiem drugiego skrzydła,chimerycznościa pierwszego skrzydłowego orazuszczypliwościami bułgarskiego gwiazdora nieststy nie byławstanie udowodnić ze czewa na cztery łapy spada...pozyjemy zobaczymy.

    Trefl czeka na Zanutto jak na zbawienie>jesli przyjdzie na playoffs to i tak gdańszczanie faworytem nie będą (Stancelewski na środku,Serek jako zmiennik skrzydłowego,"objawienie seoznu" Winnik na ataku..hmm)

    Sovia się zgra......no kiedys musi;)
    Gorzej jak zaczna sie klocicpoporazkach z Białorusinami i Skrą... ale do marcaotymiourazach i zmeczniu zapomną.

    Skra sie wyleczy (takiej plagi nikomu nie życze, nawet ekipie posiadającej dwie wyrownane szóstki-brak atakującego, skrzydłowego i środkowego każdą druzynę skazywałby na porażke z w miarę dobrym rywalem


    Czy Olsztyn dokoptuje sobie kogos w zimowym okienku czy tez zespol po ktorym sie nikt niczego nie spodziewa zrobi wynik podobny do lat ubiegłych keidy to balonik byłwieeeelki?!

    Mosto grało tzry w miare trudne mecze, ten w Gdańsku wydawałsie byc nałatwiejszy choc w kazdyym rywal cisnął,doganiał, wygrywałsety. Jak na razie "szczęscie" sprzyjało kedzierzynianomaletodopierostarcia z Bełchatowem,Jastrzebiem i Olsztynem odpowiedza czy zespołna solidna "piatke-szóstkę" czy moze coś wyżej..

    a Ptaki-transfery jak transfery, troszkę wyśmiewane ale Samica jak na razie "rulez"





  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo duzo bledow w zagrywce i te przestoje w 1 i 4 secie = sredni mecz z naszej strony.
    Nie wiem jak Ty ale ja za 2 strona siatki nie widzialem zbyt trudnego rywala dlatego uwazam ze Jastrzebie nie zagralo jakiegos reweacyjnego meczu. Wiem ze stac ich na wiecej, na sporo wiecej bo z tak grajaca Skra 3:2 jest porazka.
    Ja się zgadzam z Tobą w 100%. Tak naprawdę ten mecz wcale nie był taki rewelacyjny w wykonaniu JW. Dwa sety przegrane na własne życzenie, 16 zepsutych zagrywek i przede wsszytkim grali w 9 bo Murek i Falasca byli z nimi..
    Jakoś nie rozumiem, co w składzie robił Hardy, jak macie takiego grajka jak Rafa. Świetny mecz zagrali Prygiel i Samica (moim zdaniem najlepszy obok Janica transfer do Polski w ostatnich latach). Jakoś też miałem wrażenie, że nie wyciągnęliście wniosków z meczy Skry z Olsztynem, oraz Mosto/Zaksy z poprzednich sezonów. Jak się nie ma takiej zagrywki jak Friedrichshafen to na Kurka gra się lekkie "brazylijki" i jest po gościu, no a na Murka w tym sezonie sposób jest taki sam (wszedł Nowik na zagrywkę i od razu seria poszła dla Was). No ale w sumie liczy się wynik i wielkie gratulacje dla Ptaków (dodatkowo mnie to cieszy bo postawiłem na Ptaki u buka). Szkoda tylko, że tak jak pisze Kuchcik, mamy system rozgrywek jaki mamy (moim zdaniem totalnie beznadziejny) i tak naprawdę taka porażka nie ma zadnych konsekwencji, bo mamy głupi play off (jak już musi być to mógłby 1 z 2 grać o złoto, 3 z 4 o brąz itd.)
    Skra moim zdaniem w Atenach w środę pogra godzinę z prysznicem, bo sam Agamez walnie 3-4 asy w każdym secie i z takim przyjęciem nie ma o czym mówić. No i kolejny raz było też widać ile Wlazły stanowi dla swojej ekipy. To przynajmniej 50% wartości, bo naprawia większość złych przyjęć (po serbsku atakujący to "korektor" tu sprawdza się w 100%). Uważam też, że każdy z 4 Resovia, Ptaki, Olsztyn i Mosto/ZAKSA obecnie wzmocniona o Wlazłego ogrywałaby Skrę przynajmniej w 50% meczy. No ale Wlazły gra w Skrze :)
    Fajnie jest na razie, że liga ciekawa, każdy mecz trzeba grać na maksa (patrz Mosto/ZAKSA z Radomiem gdzie chwila dekoncentracji i o mało punkt pojechałby do Radomia). A najfajniejszy to i tak jest obecny lider ;)

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, od srody ani jedna pszczolka nie bzyka na forum.
    Aleeee czakajta do wekeendu jak wygraja "slonka" mecz ligowy to bedzie masowy wylew postow.

    Gratulacje dla Jastrzebia. Jak ktos napisal Skra=50% Wlazly + 25% Antiga. Nawet bez nich to swietny zespol z naprawde bardzo dobrymi graczami ale jak widac nie sa niezniszczalni i mozna ich smialo ugryzc.

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ha ha ha jak to się stało że skra przegrała jeszcze w czwartek w atenach baty dostaną i ani z grupy nie wyjdą cwaniaczki finał pewny w tamtym roku sobie finał kupili i nic nie ugrali Jastrzębie wkącu przebiło ten nadmuchany balon wokół skry.Przeciesz skra ma dwie równe szóstki więdz nie gadajcie że skra była osłabiona

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No sorry, ale Kurka nie można równać z Antig±, Jarosza z Wlazłym a Wnuka z Heikkinenem (cholera, jak to sie pisze). Dodatkowo bez formy jest Ikerrrr "wystawie do Murka" Falasca.
    Będe sie upierał, że musi wrócić Heikkinen, żeby Plińskiego odci±żyć na ¶rodku. No i Antiga, żeby wogóle była mowa o graniu ¶rodkiem.

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiedziałem że będziecie usprawiedliwiać skrę.Cały polsat z włodarzami klubu twierdził przed sezonem że ma dwie równe szóstki.Jastrzębie po prostu było lepsze i koniec

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no cóż, mecz w wykonaniu MOJEJ Skry fatalny, dziwię się dlaczego nie dostliśmy 3-1 w każdym do 17, ale cóż, lekkie przebudzenie w 4 secie nie wystarczyło. pamiętajcie, że Wlazły też jest bez formy, nie wiem czy Piechocki zdawał sobie sprawę z dyspozycji Murka i Falaski jak ich brał, jednak nazwiska nie grają i muszę coś z tym zrobić, bo w Plus lidze jakoś się doczołgają do play offów, ale w LM, przykro by było nie wygrać seta. Dlaczego nie gra Dobrowolski, czyżby trener na siłę zgrywał go z zespołem. Z tego co pamiętam, to Dobrowolski szybciej się aklimatyzował.

    A 666 tak się nie napinaj to nie www.siatka.net, pamiętaj, ten się śmieje kto się śmieje ostatni.


  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ha ha ha jak to się stało że skra przegrała jeszcze w czwartek w atenach baty dostaną i ani z grupy nie wyjdą cwaniaczki finał pewny w tamtym roku sobie finał kupili i nic nie ugrali Jastrzębie wkącu przebiło ten nadmuchany balon wokół skry.Przeciesz skra ma dwie równe szóstki więdz nie gadajcie że skra była osłabiona
    tak to bedzie ciebie cieszyć, je¶li nie wyjd± z grupy? pies ogrodnika...
    666 - ty jeste¶ tu od niedawna i zapewne zauważyłe¶, że na tym forum jest bardzo trendy je¼dzić po skrze. tylko jako¶ mam wrażenie że ty trochę przeginasz. po prostu nie zachowuj się jak dziecko neostrady ;)

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -666-: to, że Piechocki powiedział, że maj± dwa równe składy, to znaczy że tak powiedział :D a kto my¶li racjonalnie ten nie porówna Antigi z Kurkiem i tyle. I cóż Ty mnie ze Skr± kojarzysz bezpodstawnie?

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -666-: to, że Piechocki powiedział, że maj± dwa równe składy, to znaczy że tak powiedział :D a kto my¶li racjonalnie ten nie porówna Antigi z Kurkiem i tyle. I cóż Ty mnie ze Skr± kojarzysz bezpodstawnie?
    na tym forum to standard, że jak kto¶ napisze posta w którym nie zmiesza skry z błotem to na 100% jest kibicem skry, ma mieszkanie w bełchatowie, a piechocki to jego wujek :)

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bieniamin jak Ci sie tak strasznie to nie podoba to zawsze mozesz przestac tu zagladac lub przerzucic sie na jakies oficjalne forum Skry Belchatow.

    Nikt o zdrowych zmyslach po przegranej z Jastrzebiem, bez Wlazlego, Antigi, Mozdzonka, "Heinekena" nie skazuje Skry na spadek do nizszej klasy rozgrywkowej. Dalej sa murowanym faworytem do zlota, dalej sa najlepsiejsi, dalej maja 90% czasu w TV, zeby to wszystkim udowodnic.

    To tak ja w meczu rewanzowym Wisla wygrala z Barcelona 1:0. Nic im to nie dalo, ale pilkarze Wisly beda jeszcze opowiadac o tym swoim wnukom.

  27. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sovia-Bełchatow 1.95vs 1.65
    Ptaki-Czewa 1.1 vs 5.0
    Olsztyn-Gdańsk 1.1 vs 5.0
    Kedzierzyn-Wawa 1.2 vs 3.6
    Bydgoszcz-Radom 1.5 vs 2.3

    Mój typ 1-3,3-0,3-2,3-2,3-1

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytaty z siatka.org

    "Rzeszowianie w środowy wieczór swoją grą zaskoczyli wszystkich. Najpierw w świetnym stylu odrobili straty z pierwszego meczu, by po chwili przestać grać... - Nie wiem, co się stało, to jest nieprawdopodobne, żeby przez trzy sety grać koncertowo, a później przegrać tego decydującego - mówił po meczu trener Ljubo Travica, do którego najwięcej zastrzeżeń mieli kibice. Po meczu w okolicach ławki rezerwowych doszło do ostrej wymiany zdań kilku kibiców z trenerem Travicą, w której stroną mocno atakującą byli fani."

    "Zarząd klubu dziś spotka się ze sztabem szkoleniowym, który ma wyjaśnić przyczyny porażki. - Nie przejdziemy na pewno obojętnie obok tego rezultatu, który jest wynikiem poniżej oczekiwań i możliwości zawodników - mówi Górski, który twierdzi, że do jakichś radykalnych posunięć nie powinno dojść. - Liczymy, że trenerzy wyjaśnią przyczyny porażki. Może wynikają one ze sposobu trenowania, może problem tkwi w zawodnikach, a może wynika z braku rotacji - zastanawia się wiceprezes"

    Znając mentalność Serbów i ich mocne więzy narodowe, chyba ciężko było liczyć, że u Travicy Woicki będzie grał jak w składzie jest Ilic. Bo domyślam się, że o to chodziło kibicom. Czyżby nasze polskie "gwiazdy" chciały grać przeciwko trenerowi? No ale jak się nie wie do ilu się gra w złotym secie to czego oczekiwać od takiego gracza. Mógł się zapytać tych kilku tysięcy ludzi, którzy zapłacili za bilety, oni zapewne wiedzieli...


  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Panowie to co zobaczyłem dzisiaj na Łuczniczce przeszło moje naj¶mielsze oczekiwania. Jestem w kompletnym szoku. Co prawda Chemik już nie raz potrafił przerypać w tragicznym stylu mecz, ale dzisiaj to już chyba było naprawdę apogeum. Szykuje się trzeci kolejny fatalny sezon, z roku na rok jest coraz gorzej. Chyba nie ma sensu aby¶my zajmowali miejsce w elicie bo zaniżamy jej poziom. Jadar też nie grał jako¶ rewelacyjne, popełniali sporo błędów, ale to jak widac wystarczyło na nasz± bydgosk± popelinę...

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w końcu 3 najsilniejsza liga w Europie....................................

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    4 spostrzeżenia dot. naszej ligii w tym sezonie na gorąco :

    1. Skazywany na rozsypkę i katastrofę Olsztyn radzi sobie bardzo dobrze (a pamiętajmy że z początku grał bez Gumy) i moim zdaniem ma nieźle poukładany skład,a libero jest rozwojowy jak tylko okrzepnie w PLS.

    2. Wciskany przez "znawców" na podium Trefl radzi sobie fatalnie,atmosfera jak wynika z doniesień medialnych jest makabryczna i nikt nie wie co się dzieje. Moja refleksja jest następująca : z oceną zespołu poczekajmy aż wróci Zanuto + trudno się spodziewać wyników jeśli zespół gra bez trenera (bo p. Kaszy za trenera nie uważam) i taktyki.

    3. Zgadzam się z K. Stelmachem, że póki co poziom ligi w porównaniu do zeszłego roku spadł i się wyrównał. Jest wielu nowych zawodników, zespoły się wzmocniły, ale póki co się to jakoś rozmywa. Myślę, że do play off poziom będzie dużo lepszy a zespoły pokażą na co je stać.

    4. Bardzo ciekawy i fajny zespół na AZS PW - tak trzymać! Jednak bez ogromnych pieniędzy też da się coś fajnego zrobić.

  32. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Nie wazne jak wyglda ten mecz. Wazne, ze juz chociaz jeden punkt zostaje wywieziony z Jastrzebia :)

  33. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta liga jest niezle pokrecona.....
    przynajmniej ciekawie jest/bedzie
    no i lider wsumie sie nie zmienia...a jutro 5 setow w Rzeszowie?!

    Gratulacje dla Czewy, z miasta lidera ;)



    a juz was zaczeli skreslac w tym sesonie,rozumiem, oddech Polibudy wiec tzreba punkty robic...
    wytypowanie kolejniosci w tym roku to jak trafienie 6 w totka

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jaki wstyd...

    brawa dla mlodziezy czestochowskiej za obicie tych mietkich bolkow.

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozytywne w tym meczu jest tylko to ze jak gramy "swoje" to jest luzik :)

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Kadziewicz w 2 mecze nastukał więcej punktowych bloków niż przez całą karierę.

    Ogólnie rzecz biorąc to dziwna ta liga.

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś mecz dwóch faworytów. jakie są Wasze typy na końcowy wynik? Ja myślę, że Resovia powinna wygrać 3:1. Mimo zwycięstwa w Atenach myślę, że Skra nadal w kryzysie, natomiast Resovia, po występach z Metallurgiem chyba jednak da radę się zrehabilitować. Decydująca będzie postawa Murka chyba. Jak zagra tak jak w Atenach, to Skra moze wygrać, jeżeli tak jak w poprzednich meczach Plusligi to jednak Resovia. Oczywiście pod warunkiem, że na odprawie przedmeczowej ktoś przypomni zawodnikom gospodarzy zasady gry (tzn. że do 3 setów wygranych i do 25 pkt w secie lub 2 przewagi)... pozdro

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze Skra pyknie ich 3 : 0


  39. Powrót do góry    #174
    Początkujący
    Dołączył
    14-11-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obstawiać wynik w takim meczu, trudna sprawa:)
    życze Resovii przełamania tej złej passy porażek ze Skr±, ale moim skromnym zdaniem , będzie bardzo ciężko o korzystny dla Sovii wynik...
    Pewnie jest tak, że w lepszej formie jest Resovia ale w siatkówce trzeba mieć chlodne głowy i silne przekonanie o zwycięstwie a tutaj silniejsza wydaje sie byc Skra,
    obstawiam 3-1 dla Skry

  40. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wlazly zdrowy Skra wygrywa

    Skra ostatnio swoje przegrała, czas na zmiane na fotelu lidera...
    1-3
    Skra juz w tym roku w LS punktów nie straci a co do Sovii to mam andzieje ze problemy dalej beda w tej ekipie i będa tracić punkty w kazdym z tegorocznych spotkań

  41. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Rowniez wydaje mi sie, ze faworytem tego spotkania jest Skra. Widac, ze rozsadnym pomyslem w tej druzynie przy zdrowym Wlazlym jest wstawienie Bakiewicza w miejsce strasznie chimerycznego Kurka. Przy zabezpieczonym przyjeciu Falasca ma strasznie ulatwione zadanie.

    W meczu tym na parkiecie mozemy zobaczyc nawet 4 zawodnikow z pierwszej 7 AZSu z zeszlego sezonu. A 9 zawodnikow z obu druzyn ma przeszlosc czestochowska. 8 z AZSu i jeden z Delic-Polu.

  42. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli i tak wygranym jest......Częstochowa ;)

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy ostatnio Skra przegrała w polskiej lidze 0:3? Bo kurs na 3:0 dla Resovii jest 9,0. To chyba jedyna szansa w tym sezonie żeby taki wynik padł...

    poza tym u buków Resovia 2,55 - Skra 1,45.
    Resovia że wygra przynajmniej jednego seta - 1,3. (to chyba wejdzie??)
    Resovia że wygra przynajmniej 2 sety - 1,72.
    Skra że wygra 3:0 - 3,20
    Skra że wygra za 3 punkty - 2,0.
    Resovia że wygra za 3 punkty - 3,70

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie Travica jak może pomaga Skrze trzymając na boisku Ilica. Póki co zupełnie nie widoczny Ignaczak, a jego obron brakuje. I takie małe spostrzeżenie - Czy set wygrany, czy przegrany Wika jest szczęsliwy ;]

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    miasto lidera-Bełchatów miasto lidera

    ile to placili za 3-0 dla najlepszej ekipy w Polsce? 3.20? No to mozna teraz kazdy mech Skry obstawiać jako 3-0;)
    Gratulacje dla nowego lidera.
    Wszystko wraca do normy.... Mriusz wyzdrowiały...

    Dobry news dla Mosto jest taki ze teraz mogą spokojnie pojechać do bełka, zebrać 0-3 i nikt nie ebdzie miał prawa złego słowa powiedzieć o nich...
    walka o drugie meijsce pzred plaoffs będzie dluga i zacięta

    ps. dziś wiedza ze gramy do 25ciu nie pomogła Sovii...
    no ale jak sypacz jest z tego samego kraju co treneiro....

    aha- w kilku innych klubach sypacz tez jest z tego kraju co trener ale to chyba nie ma az takiego wplywu na gre ;)

Strona 4 z 33 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •