Strona 13 z 33 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1448

Wątek: PGE Bełt po raz piaty 2008/2009 czyli w polskiej siatkówce bez zmian

  1. Powrót do góry    #541
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie byla mowa o zak tylko AZOTY.
    Z reszta myslisz ze z kad wziela sie nazwa ZAKSA:)
    Pod taka wlasnie nazwa wchodz an gielde.

  2. Powrót do góry    #542
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat - debilnosc, nieuzasadniona pewnosc siebie i hipokryzja w twoich wypowiedziach porazaja nie od dzis. A dlaczego konkretnie w tym watku, to ci wytlumacze lopatologicznie, tak abys ty i tobie podobni zrozumieli...

    1. Cytacik z Pani dyrektor o planowanej prywatyzacji ma byc argumentem ze ZAKSA to co innego niz PGE i moze sponsorowac Waszych siatkarzy, a PGE Skry nie? Otoz wyobraz sobie ze PGE wejdzie na gielde duzo wczesniej niz ZAKSA (planowany termin to kwiecien 2009), doradcow w sprawie prywatyzacji ma praktycznie tych samych Goldman Sachs International i UniCredit CA IB Poland. Po co wklejales ta wypowiedz?
    2.
    Z reszta spolka juz tylko na papierku jest jest "skarbu panstwa" bo struktura i dzialanie jest u zupelnie inne, ale nie o tym tu pisac.
    I jak mowie u nas to dzialanie strikte markatingowe podyktowane owa prywatyzacja oraz wspieraniem lokalnego sportu ktory jest wyzytowka miasta.
    Az zal komentowac takie bzdury ale sie przemoge :-) Chetnie przeczytam twoje opinie dlaczego to ZAKSA jest tylko na papierku spolka Skarbu Panstwa i jak bardzo sie rozni od PGE. Bardzo cie o to prosze :-))))) No chyba, ze tym ze ZAKSA miala w poprzednim roku okolo 120 milionow pln zysku, a PGE 2 miliardy pln! Jakby policzyc to procentowo ZAKSA wydaje wieksza czesc swojego zysku na siatkarzy, niz PGE na Skre i pozostale kluby (GKS, Turów) razem wziete!!!

    Jak ZAKSA sponsoruje siatkarzy to jest dzialanie "markatingowe" i wspieranie lokalnego sportu, a sponsorowanie Skry takim dzialaniem juz nie jest? To jest marnotrawienie pieniedzy, tak ;-) ? Gratuluje dobrego poczucia humoru, ale zeby miec czelnosc dzielic sie takimi debilnie hipokryzyjnymi opiniami na publicznym forum?

    3.
    Wracajac jednak do meritum. Jestem absolutnie "za"! Nie mowie o zabieraniu pieniedzy ale owe "przyjzenie sie" niekomu nie zaszkodzi. Pozatem za prad placa wszyscy i sa od niego uzaleznieni to nie jest wegiel czy sweterek w paski. No ale jak napisal Macius, to juz bylo...
    I tu mogloby sie wydawac ze po raz pierwszy masz racje, niestety tylko wydawac. TAK - prad kupuje kazdy! Owszem, ale moze sobie wybrac od kogo PGE jest tylko jednym z dostawcow obok Enei, Vattenfalla, RWE itp. Wszyscy pozostali rowniez sie reklamuja i rowniez tez przez sport! Co to oznacza? Ze kazdy jest potencjalnym klientem PGE i warto i potrzeba sie reklamowac, zeby marke znano, dobrze kojarzono i nazwa sponsora pojawiala sie praktycznie codziennie w mediach! Podsumowujac potencjalni klienci PGE to 99,9% spoleczenstwa polskiego, nie liczac pustelnikow ;-) - stad wysokie uzasadnienie reklamy. A jakie uzasadnienie ma reklamowanie sie ZAKSY przez sport? Ile % osob, ktore uslysza o ZAK dzieki siatkarzom moze byc jego potencjalnymi klientami ktory kupia nawozy azotowe, plastyfikatory, alkohole oxo i inne chemikalia przez nia produkowane? Uzasadnienie ekonomiczne (o potrzebie reklamy ZAK przez sport jest duzo duzo duzo mniejsze zeby nie napisac bezcelowe!

    Zdaje sobie sprawe ze to forum w wiekszosci jest opanowane przez ludzi, ktorzy zle zycza Skrze i dlatego pewnie FAKTY z mojej wypowiedzi okaza sie wg moderatow obrazliwie i post zostanie usuniety ;-) ale nie moglem sie powstrzymac od komentarz tych bzdur.

  3. Powrót do góry    #543
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziękuje za merytoryczny post. Wcale nie mam zamiaru nic ujsuwac bo oskarzanie moda o stronniczośc to juz wieksze przegięcie niz wypowiedzi pana Piechockiego aczkolwiek zaraz przytoczysz mi (moze slyszne) argumenty ze jest odwrotnie.
    Wiele osob pisalo, ze to ZAWIŚĆ kieruje wypowiedziamy uzykowników, włodarzy posłow i zwykłych ludzi.Taka prawda, biedni fani Czestochowy, Kedzierzyna czy Rzeszowa zazdrościli innym fanom, tym ktorych kluby sa sponsorowane przez spólki SP. ze jedni maja wiecej kasy niz drudzy....Wszytstko jest pieniądzem, biznesem.

    A propos gieldy to obie te spólki mają w planach przesunięcie giełdowego debiutu...
    a clue wczesniejszej wypowiedzi to chyba to zdanie:
    Musimy mieć pewność, że to finansowanie nie było podyktowane decyzją polityczną i odbywało się na zdrowych zasadach rynkowych



  4. Powrót do góry    #544
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmiotles mnie swoim przesprytem z powierzchni ziemi, zostal po mnie tylko smrod.

    Moj drogi, mam gleboko w powazaniu Skre Belchatow i jej pieniazki, niech bierze sobie je z ksiezyca. Nigdzie tego smiesznego klubu nie takowalem wiec racz sie odsunac odemnie cztery kroki w bok. Dziekuje najmocniej.

    Narazie udowodniles wyzszosc marchewki nad groszkiem i w twoich komentarzach jest sama merytoryka, zimna analiza faktow poparta aktami prawynmi. Zal...

    Chcialem kolegom z Kedzierzyna przedstawic niektore fakty na temat prywatyzacji i mogles zrobic to samo jeli chciales sie tym z kims podzielic. Ja np. nie mialem pojecia ze PGE wchodzi na gielde.



    Mogles rowniez poprosic o nie usowanie posta i obraz a nie bawiac sie w podchody jak przedszkolak jadac po sumieniu moda.

    I na koniec chcialbym uprzejmie prosic zebys jednak mnie nie obrazal nazywajac wielokrotnei debilem i hipokryta bo i ja Ciebie czlowiecze nei obrazilem.

    Przywyklem ze zza klaiatury kazdy jes chojrak...to tak a propos pewnosci siebie.

  5. Powrót do góry    #545
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja wole, ze Panstwo laduje w sport, zamiast zbudowac kolejny kosciol...

    wracajac do watku:
    w Olsztynie popili czy Skra naprawde taka mocna?

  6. Powrót do góry    #546
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nigdzie nie napisalem ze jestes debilem - napisalem ze twoje wypowiedzi sa debilne i hipokryzyjne i udowodnilem to, a to roznica. Nadal podtrzymuje ten poglad. Jesli uwazasz, ze nie mam racji to prosze odnies sie merytorycznie do tresci - na razie tego nie zrobiles, nazwales jedynie Skre smiesznym klubem - co jest obrazliwe wlasnie i to nie tylko dla Skry - bo jak nazwac tych ktorzy ogladaja od kilku lat plecy "smiesznego klubu"?
    [/quote]Chcialem kolegom z Kedzierzyna przedstawic niektore fakty na temat prywatyzacji i mogles zrobic to samo jeli chciales sie tym z kims podzielic. Ja np. nie mialem pojecia ze PGE wchodzi na gielde.[/quote]


    Pojecia nie miales o wielu rzeczach, nie tylko o tym ze PGE wchodzi na gielde ale tez o tym ze ma wielu konkurentow i mozesz wybrac od kogo bierzesz prad (proponuje Ci Vattenfall - tez panstwowy ale szwedzki i to Szwecja a nie Polska zarabiac bedzie na twoim korzystaniu z energii)- stad wysoka potrzeba reklamy, znacznie wyzsza niz w ZAK. Twoje wnioski sa dokladnie odwrotne od rzeczywistosci. Jak sie nie ma o czyms pojecia (jak sam przyznales) to wypadaloby sie nie odzywac, bo inaczej mozna sie skompromitowac.. I nie wciskaj kitow, ze swoim postem chciales tylko poinformowac kolegow z Kedzierzyna o wejsciu na gielde , bo wyraznie chciales dac znac ze ZAK SA jest cacy, a PGE jest be. Nadal usilujesz sie wykpic zamiast posypac glowe popiolem, a jak nie ma argumentow to usilujesz byc dowcipny i wtracasz o marchewce i groszku ;-)To jest zenujace ;-)

  7. Powrót do góry    #547
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze sie na brak kasy wkurzyli;) ale w tym sezonie olsztynianie musza zostac olsztynianami...

  8. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i udowodnilem to
    tak? nie zauwazylem.
    Ale po raz kolejny nie moeiszkales mnie obrazic.
    To ci dobrze idzie.
    Przepraszam wszytkich za forme, ale gdybys mi to w twarz powiedzial w tyki sposob jak to napisales to wkomponowal bym cie w podloge. Niestety bedziesz sie dalej slinil zza klawiatury.


    Chyba jednak popili;)
    Olsztyn juz od poczatku sezonu nie gra tego co mogl by grac a pszczoly grja swoje, dobrze taktycznie i konsekwetnie.

    Szkoda Olsztyna, moze po tym meczu sie przebudza.


    Spark, co racja to racja.

  9. Powrót do góry    #549
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorszy mecz jaki miałem przyjemnośćobejrzećw TV :) (pomijając mecz z Mostostal-Gwardia Wrocław 2 sezony czy tam 3 temu ) Heh Skra wcale nie taka mocna ataki były niespecjalne a blokiem zagrali równo i dobrze. Prawdziwa weryfikacja możliwości czeka ich w środę.
    Jeśli Mosto pokona Delekte, poźniej Skra Sovię i my Warszawę to mecz w Kędzierzynie koniec stycznia bedzie meczem sezonu i 5000 tys. widownia w KK czego sobie i Wam życzę ;)

  10. Powrót do góry    #550
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak czytam niektore posty, to wydaje mi sie ze sami menagerowie spotu tu zasiadaja...

    taka mala prowokacja:

    ogladalem mecz ktry mialbyc "gwiezdnymi wojnami" w towarzystwie swego ojca, ktory rzucil dwoma tekstami:

    'czy tam kibicuja geje ze krzycza ciagle imiona zawdnikow?przeciez kibicuje sie druzynie...'

    'skad ni wzieli kolegow Ediego do tego klubu kibica?' nie majac za pewne na mysli olsztynian:)

  11. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coldcut gdzie Ty masz coś związane z PGE w poście Uszata z dnia 09-01-2009 15:39, nie licząc stwierdzenia faktu, że z prądu korzystają prawie wszyscy ?


    Skra przejechała się jak walce po Olsztynie, czyżby brak kasy na koncie zawodników ?

  12. Powrót do góry    #552
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    'czy tam kibicuja geje ze krzycza ciagle imiona zawdnikow?przeciez kibicuje sie druzynie...'
    przeciez spiewali SKRAAA BELCHAAATOW ''BUM BUM BUM'' :d

    co do meczu, nudy nudy nudy, Olsztynianom zabraklo ambicji i woli walki, brak kasy na koncie robi swoje, niestety ;/

  13. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    i mozesz wybrac od kogo bierzesz prad
    Swego czasu byl artykul bodaj w Polityce traktujacy o uwolnieniu rynku energii elektrycznej w Polsce. Wynikalo z tego jasno, ze zmiana dostawcy energii jest tylko ciekawa na papierze, bo faktyczna zamiana jest calkowicie nieoplacalna, czasochlonna i skomplikowana. Dostawcy pradu po prostu pokroili Polske na kawalki i tak wyglada wprowadzenie konkurencji w polskim stylu.

  14. Powrót do góry    #554
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2005
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Wiele racji w wypowiedzi coldcud pod względem ekonomicznym, Chłop ma rację i chyba zna się na tym. Ja nie odniosłem wrażenia, iż Skra to jest coś, a reszta to zero. Tak to wygląda na rynkach ekonomicznych,należy się z tym pogodzić. Zak 150 min netto do przodu, ale to jest tylko rachunek ekonomiczny, a rzeczywistość bywa brutalna może być różnie w okresie kryzysu. Chociaż sam kryzys jest trochę zbyt medialny niż realny. Nie nauczyliśmy się jeszcze rynków i ta panika jest trochę na wyrost plus wpływy obcego kapitału. Uszat.. wyluzuj każdemu musisz jechać ze skarpetami, nawet jak nie masz racji? Pompujesz się jak balonik i po co? Nie widzę sensu...

  15. Powrót do góry    #555
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale mnie to nie interesuje co ma Skra, ja pisalem do Kuchcika ze azoty maja w planie sie prywatyzowac i tyle.

    Tak jade, bo mam miedzy nogami dwa jajka i za te inwektywy wypowiedziane prostow twarz dal bym mu zwyczajnie w morde, ot co, taka moja prosta, chlopska mozna powiedziec, natura.

    A tego ze nie ma racji w kwestii Belchatowa nikt nie napisal.

  16. Powrót do góry    #556
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Najgorszy mecz jaki miałem przyjemnośćobejrzećw TV :) (pomijając mecz z Mostostal-Gwardia Wrocław 2 sezony czy tam 3 temu ) Heh Skra wcale nie taka mocna ataki były niespecjalne a blokiem zagrali równo i dobrze. Prawdziwa weryfikacja możliwości czeka ich w środę.
    Jeśli Mosto pokona Delekte, poźniej Skra Sovię i my Warszawę to mecz w Kędzierzynie koniec stycznia bedzie meczem sezonu i 5000 tys. widownia w KK czego sobie i Wam życzę ;)
    Tylko,ze Mosto nie pokona Delecty bo to Bydgoszczanie wygrają i przerwą dobrą passę Kędzierzyna...pokonają ich i to za 3 punkty zobaczycie to jeszcze;)

  17. Powrót do góry    #557
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z t± zmian± dostawcy energii to chyba raczysz czynić jaki¶ ponury żart, kolego Coldout:)))

    Na 13 mln gospodarstw domowych dostawcę zmieniło jako¶ kilkaset odbiorców, to chyba o czym¶ ¶wiadczy? (dane niepewnie przezemnie zapamiętane, ale obrazuj±ce sytuację)
    Rynek był już dokładnie podzielony na długo przed uwolnieniem rynku, PGE ma byt pewny nawet w czasach najgłębszego kryzysu, konkurencji nie ma, jest oligopol i tyle, panie specjalisto. Takie s± realia, a aktami prawnymi reguluj±cymi t± meterie można sie spokojnie podetrzeć. Gadanie, że moge sobie zmienić odbiorcę jest jawnym obrażaniem inteligencji forumowiczów, a w tej materii sie faktycznie sprawdzasz.

    Co za¶ do ZAK to my¶le, że spółka chce sie zareklamować w Europie, i być rozpoznawaln± na giełdzie (taki sam powód ma najwyra¼niej PGE).

    Olsztyn sie nei popisał dzisiaj. NIe postawili poprzeczki Skrez, więc nie ma co oceniać ich formy...

  18. Powrót do góry    #558
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko,ze Mosto nie pokona Delecty bo to Bydgoszczanie wygrają i przerwą dobrą passę Kędzierzyna...pokonają ich i to za 3 punkty zobaczycie to jeszcze
    ziew
    mysle ze wszyscy w Kentaki czekaja na ćwierćfinały z Olsztynem/Częstochową/Warszawą bo na 95procent z która z tych ekip zagramy o półfinał
    jak przegrają w Bydgoszczy to jeszcze teoretycznie poza czwórke wypaść mozna.Jak wygraja to zaczne wierzyć w drugi plac....

  19. Powrót do góry    #559
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wedlug realisty w zeszlym roku mial sie Chemik utrzymac, wedlug niego rowniez 2 lata temu Polonia B. miala sie spokojnie w elidze zuzlowej utrzymac. Jego typowania w ciemno mozna brac, ze bedzie odwrotnie :) Chociaz i czasem jemu uda sie moze trafic :P

    Ja widzialem Bydgoszcz w Czestochowie i wydaje mi sie, ze nie jest to druzyna ktora powinna zagrozic Mostostalowi.
    Ciekawe jak bedzie wygladal jutrzejszy mecz w Gdansku. Powiem szczerze, ze kurs na Trefla jest bardzo zachecajacy :)

  20. Powrót do góry    #560
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra - AZS Olsztyn 3:0
    To ze ktos nie dostaje calej kasy nie znaczy ze moze robic z siebie, klubu i kibicow posmiewisko. Byly kluby gdzie zawodnicy nie widzieli zlotowki przez 3 miesiace ale mimo to dawali z siebie maksa przynajmniej dla kibicow. Teraz juz wiadomo ze w AZSie gra banda nieudacznikow dla ktorych liczy sie tylko kasa na koncie. Sordylowi tez sie powinno dostac bo bajki ladne w wywiadach opowiada o motywacji, walce itp. a jak przychodzi co do meczu (2xLokomotiv, 2xSisley, Resovia, Mosto, Jadar, Skra) to zawodnicy od razu klada sie na parkiecie.

  21. Powrót do góry    #561
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak? nie zauwazylem.
    Ale po raz kolejny nie moeiszkales mnie obrazic.
    To ci dobrze idzie.
    Nie zauwazyles? To ciekawe. Jesli obrazasz sie jak ktos ci powie ze nie masz racji to spewnoscia wieksza czesc swojego zycia chodzisz obrazony ;-)
    Przepraszam wszytkich za forme, ale gdybys mi to w twarz powiedzial w tyki sposob jak to napisales to wkomponowal bym cie w podloge. Niestety bedziesz sie dalej slinil zza klawiatury.
    Tak jade, bo mam miedzy nogami dwa jajka i za te inwektywy wypowiedziane prostow twarz dal bym mu zwyczajnie w morde, ot co, taka moja prosta, chlopska mozna powiedziec, natura.
    Znowu zero merytorycznego odniesienia sie do slusznej krytyki, za ktora sie obrazasz (o jak mi przykro ;-)), za to straszenie "wkomponowaniem w podloge" Dno i trzy metry mulu.

    Swego czasu byl artykul bodaj w Polityce traktujacy o uwolnieniu rynku energii elektrycznej w Polsce. Wynikalo z tego jasno, ze zmiana dostawcy energii jest tylko ciekawa na papierze, bo faktyczna zamiana jest calkowicie nieoplacalna, czasochlonna i skomplikowana. Dostawcy pradu po prostu pokroili Polske na kawalki i tak wyglada wprowadzenie konkurencji w polskim stylu.
    Lafan dla niektorych skomplikowane jest zakupienie bulek w najblizszym sklepie ;-) Zmiana dostawcy energii trwa do 30 dni, a cala procedure moze za ciebie wykonac nowy dostawca energii. Ty tylko dajesz mu upowaznienie. Proste i mozliwe?
    http://www.energia-elektryczna.pl/content/view/49/46/


    czy tam kibicuja geje ze krzycza ciagle imiona zawdnikow?przeciez kibicuje sie druzynie...'

    'skad ni wzieli kolegow Ediego do tego klubu kibica?' nie majac za pewne na mysli olsztynian
    Gratuluje tatusia, jego zlote mysli sa tak elokwentne, ze spewnoscia warto je publikowac nie tylko tutaj. I do tego ta trafna psychoanaliza - kibic krzyczacy imie zawodnika = gej. Oj sporo ich w takim razie w kazdym klubie, zmartwie Cie w Twoim tez! ;-)

    t± zmian± dostawcy energii to chyba raczysz czynić jaki¶ ponury żart, kolego Coldout))

    Na 13 mln gospodarstw domowych dostawcę zmieniło jako¶ kilkaset odbiorców, to chyba o czym¶ ¶wiadczy? (dane niepewnie przezemnie zapamiętane, ale obrazuj±ce sytuację)
    Rynek był już dokładnie podzielony na długo przed uwolnieniem rynku, PGE ma byt pewny nawet w czasach najgłębszego kryzysu, konkurencji nie ma, jest oligopol i tyle, panie specjalisto. Takie s± realia, a aktami prawnymi reguluj±cymi t± meterie można sie spokojnie podetrzeć. Gadanie, że moge sobie zmienić odbiorcę jest jawnym obrażaniem inteligencji forumowiczów, a w tej materii sie faktycznie sprawdzasz.
    Ja dostawce zmienilem (RWE na PGE), w tym konkretnym przypadku trwalo to nieco ponad 2 tygodnie, teraz place mniej i polskiemu, a nie niemieckiemu kapitalowi(roznica w rachunkach moze nie jest bardzo duza ale po przemnozeniu przez miesiace / lata da zauwazalna kwote). Przeniesienie numeru telefonu komorkowego z jednego operatora do drugiego zajelo mi wiecej czasu i bylo bardziej skomplikowane. Dlaczego inni nie zmieniaja? Nie wiem - ich zapytaj. Stawiam na to ze a) jeszcze o tym nie wiedza b) blednie uwazaja ze sie im nie oplaca c) po prostu nie chce im sie. A Ty probowales zmienic dostawce pradu, czy tez byles zbyt leniwya swoje poglady o niemozliwosci takiej operacji czerpiesz z niesprawdzonych opowiesci innych? Uwazaj bo moze "sponsorujesz" Skre! ;-) Jesli nie ma konkurencji jak napisales, to po co wielkie kampanie reklamowe Vattenfalla, RWE, Enei itp? Wydaja bezsensownie pieniadze? Moze ich uswiadom, ze to bez sensu, a podziela sie z Toba oszczedzonymi pieniedzmi! ;-) Kto wie, moze nawet za swoje genialne ekonomiczne rozwiazania zostaniesz mianowany prezesem?!
    Co miales na mysli piszac ze "gadanie że moge sobie zmienić odbiorcę jest jawnym obrażaniem inteligencji forumowiczów" bo nie do konca rozumiem. Zmienic dostawce mozna, to wychodzi na to za chciales powiedziec ze forumowicze nie sa do tej operacji wystarczajaco inteligentni? Ja bym nie wyciagal takich pochopnych wnioskow ;-)


    3:0, psy szczekaja, karawana jedzie dalej! ;-)

  22. Powrót do góry    #562
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy tam kibicuja geje ze krzycza ciagle imiona zawdnikow?przeciez kibicuje sie druzynie...'

    'skad ni wzieli kolegow Ediego do tego klubu kibica?' nie majac za pewne na mysli olsztynian
    Gratuluje tatusia, jego zlote mysli sa tak elokwentne, ze spewnoscia warto je publikowac nie tylko tutaj. I do tego ta trafna psychoanaliza - kibic krzyczacy imie zawodnika = gej. Oj sporo ich w takim razie w kazdym klubie, zmartwie Cie w Twoim tez! ;-)
    od mojego ojca laskawie sie *********. a jezeli co masz to zadwon, potkamy sie w polowie drogi i wyjasnimy sobie nieporozumienie. wyrazil swoja opinie i ma prawo, w koncu konstytucja mu na to pozwala.

    poza tym tylko w waszym elektrycznie wyimaginowanym swiecie kryczy sie caly mecz imiona zawodnikow, jakos ogladam relacje z innych hali tego nie slysze.

    masz jakies halo? badz mezczyzna i przyjedz do KK na mecz 9nawet ci bilet postawie) i wylej swje zale prosto w oczy.

  23. Powrót do góry    #563
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli można..... zmienic to end user moze co najwyzej dostawce energi ("kiosk" w którym kupi). W zakresie wytwarzania nic sie nie zmienia PGE ma 30% rynku. Tak wiec bedąc np. klientem RWE (dawny stoen) - i tak kupujesz energie PGE. Mysle ze obie strony maja czesciwo racje. PGE dziala czesciowo na rynku gdzie decyzja konsumenta ma znaczenie (minimalne) i stad mogą uzasadniać potrzebę reklamy. Z drugiej zaś strony czy sponsorowanie klubu z Bełchatowa spowoduje ze ktos (np. w Olsztynie czy Żorach) zmieni dostawce energi na PGE ?? - chyba wyłącznie cena energi jest decydująca (to nie dobro typu samochód gdzie liczą sie inne cechy typu kolor, silnik, marka itp). Chodzi raczej o integracje lokalnego srodowiska.

  24. Powrót do góry    #564
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczy poczytać różne fora w Polsce. To jest tak pol Polski ja kocha a pol przeklina i nienawidzi. Zal mi że przez nich jest oceniany potencjal kibicowania siatkarskiego w Polsce. Wystarczy pogadac z kims z innej dyscypliny to słyszysz: "W siatkowce nie ma dobrych kibicó tylko żenujący pajace ubrani na jeden kolor i spiewajacy pedalskie piosenki" I to wlasnie przez Skre taki stereotyp się stworzył;/ Zycze aby Mosto z Skra byli w finale i aby nas 500 pojechalo do Bełka. Badzmy powazni, ja mnie mowie że młyn nasz jest idealny ale w Belchatowie naliczylkem wczoraj chyba z 4 osoby z srodowiska mlodziezy. Dalej to: emeryci, rencisci, matki z dziecmi, bezrobotni ...

  25. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko żenujący pajace ubrani na jeden kolor i spiewajacy pedalskie piosenki"
    nie wiem co Ty za fora czytasz, albo z kim przestajesz. Kibice np. Lecha, Jagi tez sa wszyscy ubrani na jeden kolor. Proponuje im powiedziec, ze spiewaja gejowe piosenki.

  26. Powrót do góry    #566
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To zobacz Skrę :) i co Ci się nasuwa ...

  27. Powrót do góry    #567
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko żenujący pajace ubrani na jeden kolor i spiewajacy pedalskie piosenki"
    nie wiem co Ty za fora czytasz, albo z kim przestajesz. Kibice np. Lecha, Jagi tez sa wszyscy ubrani na jeden kolor. Proponuje im powiedziec, ze spiewaja gejowe piosenki.

    tylko ze nie maja koron na glowie:P


  28. Powrót do góry    #568
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie bawmy sie w licytacje kto jest lepszym kibicem i czy lepiej jak wsrod kibicow sa emeryci czy gimnazjaliści...
    kazdy ma swoje zdanie, ba, nawet to zdanie moze się z wiekiem/sukcesami klubu/pieniędzmi zmienić...
    Raczej jest tak ze mówi sie o kibicach klubu ktory aktualnie jest na topie. Było kibicowanie ala Czewa bylo ala Kedzierzyn teraz jest po bełchatowsku.

    MOżna sie nielubic, mozna bratać, mozna miec jakies sztamy, z innymi na piwo chodzic dlakazdego co kto lubi.
    Mozna miec szaliki, koszulki, nawet czapki lub inna rzecz na glowie, kazdy wyraża emocje w swoj sposob.
    Kiedys w powszechnym uzyciu były trabki, na wielu halach skandowana imiona i nazwiska bądź same nazwiska ( z tylko imionami sie nie spotkalem ale nie nazwalbym tego gejowszczyzna)


    Cóz kibice pilkarscu i siatkarscy mimo wszystko maja duzo wspolnego.I jedni i drudzy coraz częściej noszą klubowe koszulki, tak samo często owijaja twarz szalikiem lub unosza go nad glowami nucąc klubowe ksera tfu przyspiewki.
    nawet chca zeby ich klub wygrał, zrównał z ziemią przeciwnika, czasem obrażaja graczy lub innych kibiców. Siatkarscy fani róznia sie tym ze nie rzucają krzeselkami w swych przeciwników..........aaaa no tak, rzucający w futbolu to nie kibice, to pseudokibole, debile itd.
    tak więc z grubsza ujmując zóltoczarni nie róznia sie od kibiców gieksy Lecha czy innej maści fanów swoich zespołow
    Po prostu i jedni i drudzy uskuteczniają swoje atawistyczne wojenne pragnienia w sposob bardziej lub mniej cywilizowany

  29. Powrót do góry    #569
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chcialem zauwazyc kolejna prawidlowosc. ze Skry nasmiewaja sie wszyscy a tylko 3 kipy z PLSu mowia to otwarcie. reszta z nich szydzi i .... pije nimi piwo;)

  30. Powrót do góry    #570
    Początkujący
    Dołączył
    10-01-2009
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć, sorry, ze zmieniam temat, ale podpisywaliście się pod tą petycją kibiców do TVP, zeby bylo jej więcej w publicznej TV? Szkoda, że nie ma wersji elektronicznej, bo na pewno więcej by się podpisów zebrało... Są wydzielone miejsca, gdzie można się podnią podpisać czy ktoś chodzi po hali, jak to jest?

  31. Powrót do góry    #571
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chcialem zauwazyc kolejna prawidlowosc. ze Skry nasmiewaja sie wszyscy a tylko 3 kipy z PLSu mowia to otwarcie. reszta z nich szydzi i .... pije nimi piwo;)
    Te 3 ekipy to Mostostal, Częstochowa i chyba Jastrzębie ..... jeżeli się mylę to mnie popraw ... z drugiej strony to jeszcze chyba Politechnika z nim nie za bardzo ...... na pewno z nimi pije Radom ... i niestety [takie jest moje prywatne zdanie] Resovia .... Trefl zapewne też ........ Bydgoszcz, jak zobaczę jakąś grupę na wyjeździe dalszym to może będzie okazja zapytać ...... teraz nie wiem ..... Olsztyn zapewne też ..... czyli tak naprawdę to jest pół na pół ....... 4 ekipy z nimi nie piją a tylko 2 z nimi piją na 100% ...... ale jak ktoś wcześniej napisał w Polsce demokracja i każdy może napić się z każdym ..... nawet Uszat z Częstochową ... :)

    Cześć, sorry, ze zmieniam temat, ale podpisywaliście się pod tą petycją kibiców do TVP, zeby bylo jej więcej w publicznej TV? Szkoda, że nie ma wersji elektronicznej, bo na pewno więcej by się podpisów zebrało... Są wydzielone miejsca, gdzie można się podnią podpisać czy ktoś chodzi po hali, jak to jest?
    Moja opinia jest taka, iż ja bym tej petycji nie podpisał. TVP już wielokrotnie udowodniła, iż sport dla niej to 5 kolo u wozu. Mając np. Puchar Polski [Kielce] transmitowała chyba jedynie finał. Zresztą jak dorwie prawa do transmisji to będzie to robić na antenie TVP Sport, czyli tzw. Telewizji widmo jeszcze trudniej dostępnej niż Polsat Sport. Siatkówce w TVP należy powiedzieć stanowcze NIE!!!!

  32. Powrót do góry    #572
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko ze nie maja koron na glowie
    i pszczole i spikera, wiem wiem, ale problemem byli kibice ubrani w jeden kolor i spiewajacy gejowskie piosenki.

    co do nakryc glow. Katowicka Gieksa ma w zwyczaju ubierac ZOLTE czapki a na przyklad jastrzebski GKS zielone.

    Tomekautograf moge Cie poprosic o definicje gejowskiej piosenki?

    a ***** beznadzieja....

  33. Powrót do góry    #573
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Santilli jest o włos od utraty posady.

  34. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla W-wy za pełni zasłużone zwycięstwo.

    A co naszych: ****A jestem już tak mocno na nich w****iony, że przestaję chodzić na mecze! Santili wypad!!! Co to ma ****a być?! Żenada, dno, dramat, zbyt często takie stwierdzania mam po meczach naszej drużyny. Mam już ****a dość....

  35. Powrót do góry    #575
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A czy w Jastrzebiu placa regularnie ??

  36. Powrót do góry    #576
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My zenada. Sedziowie zenada. Tyle.

  37. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to juz mamy winnych porazki ....:P

  38. Powrót do góry    #578
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W jastrzębiu to wy sobie rozgrywajacego zmieńcie bo to co on gra to jest żenada i dno... Santilli wypad? Chłop robi co może zmiany, i inne, no ale mu nie idzie, jak całemu Jastrzębiu. przegraliście kolejny mecz, kolejne punkty stracone, a już strat punktowych nie miało być... Politechniak gra bardzo dobrze, i niespodziewałem się tego po nich. To co gra ten Gladyr! Chłop gra bardzo dobrze: atak, zagrywka, a bloki niczym rosjanie. Chyba nie zagrzeje długo miejsca w Warszawie. Ogólnie cała Politechniak na duuuuuuuuży plus w tym sezonie, a w tym spotkaniu najbardziej. Widać że jest tam atmosfera, i chęć grania i walczenia do końca. Mosto będzie miał tam ciężką przeprawe ale... na torwarze już;]

    PS: więc wszyscy kibice Mosto się zmieszczą;] Pozdro

  39. Powrót do góry    #579
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tak± form± Jastrzebia i Olsztyna to już znamy druzyny z podium. Nie znamy kolejno¶ci.

    Zagrywaka Polibudy robi wrażenie. Czterech chłopa idzie na maksa ( w ataku tę zbardzo odważnie) i maj± efekty. To że Olsztynowi nie zabrali punktów w ubiegłym tygodniu traktuje w kategoriach szczę¶cia.

  40. Powrót do góry    #580
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcieliście niespodzianki to ja macie choć wygrana Politechniki dla wielu osób supryzą nie jest aczkolwiek za trzy punkty to juz cos...
    Jastrzebie gra falami, przeplatając dobre występy ze słabymi co niedobrze wróży im na playoffs....
    Zagranicziak na trybunach, duża rotacja w skladzie ale nie podyktowana równą dwunastka tylko szukaniem jako-takiego ustawienia.
    Ptaki raczej w trójce pzred playoffs nie będa..

    Dla Polibudy pewne utzymanie na pozycji 6-7 czy może nawet oczko wyżej...

    Za dwa tygodie Warszawa ma spore szanse przynajmniej powtórzyć wynik z Kedzierzyna.

    Sovia planowo ogrywa przyszłego spadkowicza.

  41. Powrót do góry    #581
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gladyr 21 pkt, 3 asy, 4 pkt blokiem i 70% w ataku. Podejrzewam ze albo Jastrzebie albo Resovia moze miec na niegio chrapke po sezonie.

  42. Powrót do góry    #582
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2009
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    od mojego ojca laskawie sie *********. a jezeli co masz to zadwon, potkamy sie w polowie drogi i wyjasnimy sobie nieporozumienie. wyrazil swoja opinie i ma prawo, w koncu konstytucja mu na to pozwala.
    Swieta racja - konstytucja mu pozwala, pozwala tez tobie pisac bzdury bez pokrycia. A mi pozwala skomentowac takie "elokwentne" wypowiedzi. Proste.

    poza tym tylko w waszym elektrycznie wyimaginowanym swiecie kryczy sie caly mecz imiona zawodnikow, jakos ogladam relacje z innych hali tego nie slysze.
    To ze malo slyszysz i tyle samo wiesz ustalilismy juz wczesniej.

    masz jakies halo? badz mezczyzna i przyjedz do KK na mecz 9nawet ci bilet postawie) i wylej swje zale prosto w oczy.
    Kolega widze sie zdenerwowal i z braku argumentow w dyskusji, chce sie bic :-))). Tylko cos niekonsekwentnie.. Bo raz chce sie spotkac w polowie drogi, chwile potem na meczu w KK. Ja mam za toba jezdzic i ci silowo tlumaczyc jeszcze? Wolne zarty. Nie ten poziom.





    Poraza mnie to forum. Jak Skra wygrywa zdecydowanie to o meczu nikt nie napisze slowa, a napisze za to poraz nty ZAWISTNE BAJECZKI o:
    a) niesprawiedliwosci z tytulu panstwowego sponsora (bo ten z KK i JW jest tylko na papierze panstwowy i to sie nie liczy ;-) )
    b) kibicach - za zolci, za starzy, za mlodzi, krzycza imiona zawodnikow (a to gejowskie!), niektorzy maja korony na glowie, za glosni (tylko i wylacznie przez bebny), za cisi, pija piwo z kibicami druzyn przeciwnych itp
    c) sedziowie sie nie spisali i faworyzowali Skre
    d) Polsat sie uparl i pokazuje tylko Skre
    e) FF bylo kupione a nie wywalczone, hala swiecila pustkami, a zachwyt pozostalych uczestnikow turnieju nt oragnizacji imprezy / dopingu byl niesluszny
    f) zawodnicy Skry to przeplacone i sprzedajne gwiazdy (a Wlazly tak na prawde jest slaby i w dodatku symuluje kontuzje)
    g) trener Skry nie nadaje sie do niczego, a z takim skladem to nawet tesciowa by wygrywala
    h) przeciwnicy Skry graja z nia dziwnie slabo (albo popili albo zostali przekupieni, albo licza na to ze Skra ich wkrotce wezmie itp
    i) prezes Skry to nieudacznik i do tego smie w mediach mowic ze ma profesjonalnie zarzadzany klub i chwali sie zdobytymi mistrzostwami, zamiast w ciszy czekac az mistrzostwo trafi do prawdziwych klubow "z tradycja i kibicami" ;-)))
    j) kibice Skry jezdza na wyjazdy bo klub im je sponsoruje w 100% i jeszcze flaszke dodaje, do tego maja duzo czasu bo wszyscy sa bezrobotnymi / emerytami / rencistami / matkami z dziecmi, a przeciez wiadomo ze prawdziwi kibice powinni byc w wieku 18 - 30 lat ;-))) (Tomekautograf rozumiem sprawdzales im odcinki z ZUSu przed wejsciem na sektor? ;-)

    dopiszcie sobie pozostale literki alfabetu z kolejnymi zarzutami, mam nadzieje ze rownie sie usmieje jak z tych. posty piszcie na temat sportowej strony meczu (jakby policzyc te nt Skry to moze jeden na dziesiec taki jest)

    ZAWISC ZAWISC ZAWISC ;-)




  43. Powrót do góry    #583
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W drużynie Resovii Igła doznał kontuzji [co dokładnie się stało to nie wiadomo, po meczu może będzie coś więcej wiadomo]. Został zniesiony z boiska i zastąpił go Olek Mitrovic. To chyba większa strata niż strata punktów. Sytuacja na boisku w związku z tym się odwróciła i może być wynik różny ... zwycięstwo nie jest już takie pewne. Jadar w natarciu :(

    W Resovii nastąpiły zmiany .. nie może grać Hernandez [limit obcokrajowców]w jego miejsce Gawryszewski. Przed meczem Łuka doznał kontuzji.

    ps. W meczu gwiazd za Igłe najprawdopodobniej Gacek.

  44. Powrót do góry    #584
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestes gosci kurna mistrzem swiata przyznaje bez bicia, trafila kosa na kamien ro****ales caly kedzierzynski siatkarski swiatek w drobny mak. bije poklony,cos jeszcze?
    powiedziec ze jestescie cacy zle ze do dupy etz zle, fakt chlopaki daja dupy ze proponuja spotkanie "w polowie drogi" niczym azsiacy z lat 90tych czy gorzej... mas zracje miejsce w tabeli wksazuje kto ma racje a to ze klubik nie ejst w stanie załatwic forsy to jego problem, taki swiat, malego pozre wiekszy i ak bylo jest i bedzie w normalnym swiecie...
    zeby mi tu nikt o ksenofobii nie pisałale Twoje posty to tak jak pewien naród, mozna nienawidziec ale tzra podziwiac ze sie kupy trzymaja i daja rade

    Zawiśc masz racje,
    ludzkie? chyba tak...
    napisales 100procentową prawde wypieraną czasem przez większośc ludzi choć z niektorymi punktami moznaby polemizowac...

    to ze klub komus daje kase-ok, fajnie ale ci ktorzyod zawsze jezdza za swoej to...albo frajerzy albo ktos kto ma inne podejscie do kibicowania i im sie szacunek nalezy i tu wlasnie ejst pies pogrzebany, czy ja sie moge nasmiewać z kogos ze jezdzi za klubowa kase i ubiera cholera wie co na łeb?Niby moge ale wtedy musze liczyć sie z ripostą...


  45. Powrót do góry    #585
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do coldcut

    pozwolilem sobie na edycje twojej wypowiedzi, wiesz w jakim punkcie i myśle ze wiesz czemu.jesli nie to namiary na admina mozesz latwo znaleźć.Pozdrawiam, bez odbioru dzis

Strona 13 z 33 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •