Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1448

Wątek: PGE Bełt po raz piaty 2008/2009 czyli w polskiej siatkówce bez zmian

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sie Kazek przeliczył ;)
    No to faktycznie Liga będzie arcyciekawa....
    To w sumie te 18 spotkań to o pietruszkę.
    Wawa, Bydgoszcz i Radom o przetrwanie a potem długo długo nic/nikt ;)

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 2:3 (25:23, 19:25, 22:25, 25:23, 11:15)
    AZS Częstochowa: Nowakowski (8), Stelmach (2), Gradowski (6), Mlyakow (11), Wrona (1), Bartman (25), Zatorski Paweł (libero) oraz Wierzbowski, Drzyzga (2), Michalczyk (4) i Gunia (7)

    AZS PW: Kłos (10), Rybak (3), Gladyr (21), Kapelus (18), Kvasnićka (7), Neroj (5), Milczarek (libero) oraz Buszek (9), Skórski (6) i Polozhevets.

    Niby po pierwszym meczu w sezonie nie powinno się przesądzać końcowej klasyfikacji, ale Politechnika dziś pokazała, że będą walczyć i to utrzymanie nie powinno być tak trudne jak w ubiegłym.
    Nasz nowy środkowy prezentuje się niesamowicie, po niecałych 2 tygodniach treningu z zespołem ugrał aż 21 pkt i został MVP, a te 3 asy w końcówce seta:] oby tak dalej:)
    Nareszcie też Buszek dostaje swoją szansę, wreszcie Rybak będzie mógł odpocząć;)

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś niewidze Częstochowy... chyba im Bartman ugrał 1 pkt bo gdyby nie on to szybkie lanie 0-3. Warszwa bardzo fajnie grała, dużo środkiem, Rybak grał słabiej, wszedł Buszek i grał bardzo dobrze. Ale ci ukraińcy: Kapelus i Gladyr, bardzo dobry mecz. Podobali mi się, świetnie grali. A Częstochowa? Bez atakującego i samym Bartmanem meczu nie wygrają, a już w sobote mecz z Mistrzem Polski... czyżby szybkie 0-3? Oj ciężkie czasy teraz w Częstochowie nastały...

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Ja jestem przerażony po tym co zobaczyłem wczoraj.
    Jeżeli można liczyć na postęp na środku i na pozycji atakującego to drugiego przyjmującego brak, a z Michalczyka czy Gradowskiego nic nie będzie.Moim zdaniem jeżeli AZS nie zatrudni jakiegoś dobrego drugiego przyjmującego może być bardzo kiepsko. Po raz pierwszy od nastu lat zaczynam się obawiać czy utrzymamy się w lidze.

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jezeli nasi wlodarze nie zamierzaja nikogo sciagac na przyjecie to ja bym proponowal dac grac Wierzbowskiemu. U niego jest jakas nadzieja, ze ten chlopak zacznie grac, bo na gre Gradowskiego czy Michalczyka, az zal patrzec. Niestety jednym zawodnikiem meczu sie nie wygra.

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z przedmowcami...Michalczyk i Gradowski to zupelna zenada...totalne dno...a mogl byc Pecherz przykladowo...

    Bartman podobal mi sie niesamowicie....ten power w ataku...energia...bedzie z niego niesamowity rzeznik....

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zawsze spadniecie na cztery lapy. Nie martwil bym sie przedwczesnie, mimo ze jak juz pisaliscie GR+MI to nie jest piorunujaca mieszanka, jadnak ci ludzie w siatke grac potrafia i do slabeluszy nie naleza, to solidni zawodnicy i pwenie za pare dni lub tygodni zaczna grac na swoim dtsounkowo dobrym poziomie. Nie wroze wam medalu ale jestem wrecz przekonany ze jak co roku, jeszcze nie raz wprawicie w zdziwienie siatkarski swiat wygrywajac z mocarzami.
    Szczerze wam tego zycze.

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do assecco to beda sie chlopaki rozkrecac z meczu na mecz !!

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Tez sadze, ze z tygodnia na tydzien beda tworzyc coraz lepsze oprogramowanie.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsze spotkania za nami
    Jadar Radom - jastrzębski Węgiel 0:3
    Politechnika AZS UWM Olsztyn 1:3

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    k***a mać, jak ja nie cierpię skry bełchatów ...

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niespodzianka w PLS! Bełchatów pokonany

    Resovia pokonała Skrę Bełchatów!
    W korespondencyjnym pojedynku ekipa z Rzeszowa pozwoliła swoim przeciwnikom na zdobycie 48 oczek . Bełchatowiania stracili w swoim meczu o oczko więcej

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia pokonała Skrę Bełchatów!
    W korespondencyjnym pojedynku ekipa z Rzeszowa pozwoliła swoim przeciwnikom na zdobycie 48 oczek . Bełchatowiania stracili w swoim meczu o oczko więcej
    W takim razie Mostostal wygra z Bełchatowem. Resovia wygrała korespondencyjnie ze Skrą, a w pojedynku z Kędzierzynem przegrała. To oznacza, iż kierując się tą logiką drużyna z Kędzierzyna wygra pojedynek 22 listopada :)

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reasumujac dwie kolejki , bedzie 5 mocnych zespołów Skra , Ptaki, Olsztyn, Resovia i Mosto dalej długo długo nic.

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Next week Trefl powinien więc zniszczyć Czewę a Skra wygrać w Olsztynie...hmmm zapowiada sie ciekawie.;)

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik, niebyłbym tego taki pewny ze Trefl zniszczy AZS. Może akurat im wyjdzie mecz, może do 3 razy sztuka? A Mosto musi ograć Delecte za 3pkt, inaczej katastrofa, ale po ostatnim waleczynm meczu, moge być spokojnym, niż w Częstochowie:) A jak grali ci Kubańczycy z Radomia? Ktoś coś wie? Dzięki za odp i Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podziwiam Polsat za samobója jaki sobie strzelili tj. transmitowanie w niedziele ligi kobiet zamiast meżczyzn. moze po tygodniu gdy zobacza ze ogladalnosc jest 10x mniejsza zorientuja sie, ze byl to blad.

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podziwiam Polsat za samobója jaki sobie strzelili tj. transmitowanie w niedziele ligi kobiet zamiast meżczyzn. moze po tygodniu gdy zobacza ze ogladalnosc jest 10x mniejsza zorientuja sie, ze byl to blad.
    cos takiego mialo miejsce juz w zeszlym sezonie. ogladalnosc musiała spa¶ć, a jak widać nie odstraszyło ich to, skoro to sama robi± teraz

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem, to jak podpisywana była umowa z Polsatem to było chyba, iż piątek-sobota to mężczyźni a niedziela-poniedziałek kobiety.

    Zresztą i tak to lepiej niż transmitowanie kobiet i mężczyzn w jeden czas ... a tak już kiedyś było.


    Ale najbardziej idelnie to jak by na kilku kanałach transmitowali każde spotkanie. Każdy by wybrał swoją ulubiona drużynę i oglądał ... a hit kolejki szedł by w otwartym oknie tak jak teraz.

    Z piłką się dało ....... a z siatką?? Może i do Polski dotrą wzorce z zachodu ....

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W którymś wywiadzie z człowiekiem z Polsatu była mowa o tym że chcą oni stworzyć kanał/y międzynarodowe coś na wzór Eurosportu tylko i wyłącznie o siatkówce. FIVB dowiedziało się o tym pomyśle przy okazji obwieszczenia gospodarza MŚ 2014. Zobaczymy co z tego wyjdzie, przydałby się kanał/y na których leciałyby na żywo ligi: polska, włoska, rosyjska. Przy okazji tego kanału może będzie okazja robić transmisje z każdego spotkania.


    Na turnieju finałowym PP ma być testowana pomoc dla sędziów za pomocą kamer. Jeśli to przejdzie i od przyszłego sezonu będzie to obowiązywać to transmisja będzie musiała być z każdego spotkania.

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem, to jak podpisywana była umowa z Polsatem to było chyba, iż piątek-sobota to mężczyźni a niedziela-poniedziałek kobiety.
    w takim razie to PZPS strzelił gola Polsatowi. przecietny kibic sporo na tym traci bo zamiast 4-ech transmisji ma 2.

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem, to jak podpisywana była umowa z Polsatem to było chyba, iż piątek-sobota to mężczyźni a niedziela-poniedziałek kobiety.
    w takim razie to PZPS strzelił gola Polsatowi. przecietny kibic sporo na tym traci bo zamiast 4-ech transmisji ma 2.
    Chrison zapominasz że żeńska siatkówka ma też swoich fanów i też chcieliby oglądnąć swoje drużyny w TV. W Polsce nie ma tylko męskiej ligi, a Plus oraz związek chcą aby obie ligi były równie dobrze rozwinięte zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym. Fajniejszy były kompromis po 3 spotkania z danej ligi w pt (męska) i pn (żeńska) po 1 spotkaniu o 18, a w sb i nd po 2 spotkania, np o 14 i 17. Zapewne z czasem będzie coś takiego możliwe tylko zabraknie komentatorów a teksty Iwańskiego wołają o pomstę do nieba

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem, to jak podpisywana była umowa z Polsatem to było chyba, iż piątek-sobota to mężczyźni a niedziela-poniedziałek kobiety.
    w takim razie to PZPS strzelił gola Polsatowi. przecietny kibic sporo na tym traci bo zamiast 4-ech transmisji ma 2.
    Nie do końca. Są 4 transmisje. 2 z damskiej i 2 z męskiej. Klub LSK teraz to chyba PlusLiga kobiet też chcą się pokazać w TV .... transmisja w TV otwartej podnosi ich prestiż i nie mówiąc o tym iż sponsorzy też się pokażą. Sprzedając prawa do transmisji musiały sobie te kluby zagwarantować, iż X meczów zostanie pokazanych LIVE .... z tego przecież są pieniądze. Wiem, iż męska siatka jest bardziej popularna, ale myślę iż żeńska ma też swoich zagorzałych fanów. Zapytaj się w Pile czy Bydgoszczy która drużyna jest bardziej popularna. Męska czy żeńska?

    Polsat musi chyba w końcu zacząć transmitować więcej meczów LIVE. Ale nie tak jak obecnie, iż transmituje kilka spotkań ale każde w innym dniu. O ile pamiętam to był sezon gdzie od poniedziałku do niedzieli codziennie był jakiś mecz ..... co na dłuższą perspektywę powoduje iż mecze zaczynają nudzić. Troszeczkę zaczyna być jak z piłką ... gdzie przy posiadaniu odpowiednich pakietów programów PayTv można codziennie o 20.00 oglądać piłkę na najwyższym poziomie.

    Zresztą, trudno też wypośrodkować i trafić w gusta kibica ..... mnie jako kibica Resovii, średnio interesują postępy np. Chemika Bydgoszcz. JA bym chciał aby Polsat transmitował mecze Resovii a najlepiej jak by to robił w soboty, tak abym mógł sobie na ten meczyk pojechać. Zaraz może odezwać się kibic z Bydgoszczy, który w Tv chciałby oglądać tylko Chemika a Resovia to go interesuje tylko jak gra z Bydgoszczą.

    Tak więc panowie z Polsatu macie 2 kanały sportowe [Polsat Sport i Polsat Sport Extra] oraz otwartą stacje TV4. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaspokoić potrzeby klientów takich jak ja i w sobotę jednocześnie transmitować 3 spotkania. A ja sobie wybiorę które chcę obejrzeć .... a może nawet podwyższę swój abonament aby mieć taką możliwość do śledzenia losów swojej drużyny.

    Ale póki co to pozostaje w kwestii pobożnych życzeń, gdyż nasz rynek Telewizyjne jest ciągle parę lat za Europą Zachodnią.

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szacuneczek dla kibicow ze stolicy

    Mimo trudnej, długiej i męczącej podróży, Klub Kibica AZS Politechniki Warszawskiej w Jastrzębiu spisał się świetnie i miał swój udział w wywalczeniu przez siatkarzy Akademików na trudnym terenie jednego punktu. - Kibice nam pomogli - przyznawali zgodnie zawodnicy.




    Fani stołecznego zespołu w liczbie kilkunastu osób - przy kilkuset kibicach z Jastrzębia - dali na Śląsku o sobie znać. W charakterystycznej hali na Szerokiej przez cały mecz bardzo głośno śpiewali i dopingowali Politechnikę. - O, przyjechali nasi kibice? - nie krył zdziwienia przyjmujący Politechniki, Karel Kvasnicka, który w tym spotkaniu z powodu kontuzji kręgosłupa zasiadł na trybunach. - Przecież to aż 350 kilometrów - przecierał oczy ze zdziwienia.




    Przyjechali i pomogli wywalczyć jeden punkt. - Dziękujemy im za wspaniały doping i jednocześnie prosimy o więcej. Ze swojej strony obiecujemy dobrą grę i walkę o każdą piłkę, w każdym meczu - mówili zadowoleni "Inżynierowie
    Adrian Komorowski (www.azspw.com)

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co to ich pierwszy zorganizowany wyjazd byl?:)

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zawsze musi byc ten pierwszy raz- nie, oni u nas jzu bywali. Cóz, może wasi byli na tyle cicho ze tamtych byłoslychac;) tzrebaby zapytac siatkarzy alo po prostu to tzw -fakt medialny-

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle że AZS Olsztyn może namieszać w plus lidze. Warunek jest jeden utrzymanie składu i zapewnienie stabilizacji finansowej.

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle że AZS Olsztyn może namieszać w plus lidze. Warunek jest jeden utrzymanie składu i zapewnienie stabilizacji finansowej.
    Ale to pewne jak w banku :) ... sponsor będzie ale od nowego roku i gwiazdy Olsztyna o tym wiedzą ..... wiec muszą ten czas do 1 stycznie jakoś przezimować ... a że przyszłość rysuje się świetlana to i zdobyli się na obniżenie kontraktów do końca roku ...... w końcu w ten trudny czas należy wspomagać klub. Bo jak upadnie to i tak nic nie zarobią.

    Tak wiec co do losów Olsztyna byłbym spokojny.

  29. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja slyszalem wrecz przeciwnie ze nie ma zadnych obnizonych kontraktow.

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    4 kolejka Plusligi

    Gdańsk-Bydzia 1.3-2.81 moj typ (3-2)
    Kędzierzyn-Radom 1.1-4.4 (3-2)
    Wawa-Rzeszów 2.6-1.3 (2-3)
    Czewa-Olsztyn 2.00-1.6 (2-3)
    Bełk-Jastrzębie 1.22-3.20 (2-3)
    ;)
    Z punktu widzenia szukajacych "underdogs" to Ptaki, OlsztynBydgoszcz i kentaki andaja sie do obstawienia

    Ci którzy wola "pewniaki" to mogą się baaardzo w tej rundzie nastresowac

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie jak dobrze zagra to wygra ze Skierką i żeby tak było bo utarli by trochę nosa tym pewniaczką.Skra ma problem tego typu że już kontuzje mają Antiga i Możdzonek a jak rozłoży się kulejący co chwile Murek i Wlazły to jest po drużynie i zobaczymy co wtedy powiedzą kochani komentatorzy polsatu

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oho, pierwszy raz od 5 czy 6 lat nie beda trasmitowane derby AZSów. Za to bedzie mozna zobaczyc powtorke jak Skra dostaje w dupsko od Niemcow.

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem doboru meczów, jutro wiadomo Skra bo jakżeby inaczej notabene na 8 meczy transmitowanych 4 mecz z ich udziałem, ale ok akurat ten warty transmisji, ale czemu nie ma meczu Politechnika-Resovia, który byłby na pewno ciekawszy ze względu na to, że Politechnika gra w tym sezonie całkiem nieźle i na pewno będą większe emocje i lepszy mecz niż Mostostalu z Jadarem, który jeszcze punktu nie zdobył w tym sezonie.

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Derby AZS-ów(tylko po wyniku) baaaaaaardzo ciekawe. szybkie 3-0 dla gości, w setach do 20, 19 i 18 były naprawde ciekawe. Częstochowa się niestety w tym sezonie nie liczy i to jest fakt. Pozdro

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest, natomiast Jadar z Mostostalem to była jedna wielka nuda, praktycznie cały mecz grałem na komórce w Simsy z nudów ;>
    No i po co było ten mecz transmitować wogóle?:)))

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem doboru meczów, jutro wiadomo Skra bo jakżeby inaczej notabene na 8 meczy transmitowanych 4 mecz z ich udziałem, ale ok akurat ten warty transmisji,
    Ja powiem tak: jeśli weźmiemy pod uwagę transmisje w TV4, to na PIĘĆ transmisji JEDNA nie dotyczyła Skry (mecz Resovia-Kędzierzyn z pierwszego weekendu) :-P.

    Skra tędy, Skra owędy, Skra wszędy.

    Dzisiaj mam nadzieję, że Jastrzębie pokażą, na co ich stać.

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie mimo wszytko waga meczu AZSO-AZSCZ jest wieksza niz Mosto z ostatnim w tabeli Radomiem. Z drugiej jednak strony trzeba rozumiec ze Radom tez chce miec transmisje a znacznie bardziej prawdopodobne jest ze zagra wyrownany mecz z Mostostalem niz z Belchatowem, Jastrzebiem, Olsztynem czy Rzeszowem. Tak samo jak dajmy na to mecz Trefl-Chemik msle ze ze wzgledu na zblizony potencjal i miejsce w tabeli byl duzo ciekawszy niz np. Belchatow-Czewa.
    Kazdy kibic chce ogladac swoja druzyne i nie odmawiajmy tego nikomu.

  38. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz wyczytalem na innym portalu ze w srode zamiast meczy AZS Olsztyn - Lokomotiv Bielgorod polsat puszcza Resovie z jakims zespolem z Bialorusi. No coz, Chamuckih, Celitans, Kosariev, Alan to za male nazwiska na transmisje TV :)

    A co do meczu ligowego to nie ma o czym gadac bo mecz w Czestochowie przegral z jakimis babami, mecz w KK byl w piatek.

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcoss88 napewno set w KK 36-24 był emocjonujący niż gładka porażka częstochowy u siebie. 3 sety też praktycznie przespałem, no może 3 nie bo jadar prowadził, ale 4 set był emocjonujący i tego niemożesz zaprzeczyć. A i pewnie nie kibicujesz mosto i jadarowi i dlatego grałeś na komie:) Pozdro

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nastepny mecz Częstochowy ( w Jastrzebiu) bedzie na tv4 (1niedziela 6 listopada)
    no a dzien później Skra w Rzeszowie
    ciekawe czy będzie transmisja z pojedynku lidera z viceliderem za 2 tygodnie ;)

    parę słow o meczu ze strony siatka.org:

    W sobotę zawodnicy AZS Olsztyn wywieźli z Częstochowy komplet punktów. Widoczna jest radość i odprężenie w ekipie Mariusza Sordyla, choć samo spotkanie nie należało do najprzyjemniejszych. Ciśnienie przed akademickimi derbami jest zawsze bardzo wysokie. Sobotni mecz był dotkliwą porażką drużyny spod Jasnej Góry, na ostre słowa krytyki zasługują jednak w pierwszej kolejności wybrane sektory publiczności. Niektórzy "sympatycy" siatkówki zapomnieli, zdawać by się mogło, czym jest sport. Nie jest to czas ani miejsce na pisanie skomplikowanych definicji. Warto jednak pamiętać, że sport to przede wszystkich przyjemność dla wszystkich kibiców oraz samych zawodników.




    - W Częstochowie zawsze się gra bardzo trudno. Doping niektórych częstochowskich kibiców jest, delikatnie mówiąc, niewybredny… Nawet teraz, kiedy rozmawiamy, niecenzuralne okrzyki nie ustają. Podobnie jest w trakcie meczu – wybrana grupka kibiców wręcz anty – dopinguje swoją drużynę – przyznaje Wojciech Grzyb. – Jednocześnie chciałem bardzo podziękować wszystkim sympatykom siatkówki, którzy czerpią radość z gry swojej drużyny. W szczególności chciałem złożyć ukłon w stronę kibiców przybyłych z Olsztyna. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że również na wyjazdach słyszymy dopingujące okrzyki. Jeździ z nami zaprzyjaźniona grupa kibiców, której jeszcze raz bardzo dziękuję. Jesteście wspaniali, a nową flagę zauważyliśmy wszyscy! (śmiech) – dodaje już uśmiechnięty kapitan akademików.
    *Rozmawiały Małgorzata Myl oraz Patrycja Bytner (Strefa Siatkówki

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komentatorzy juz usprawiedliwiaja Skre jakby im nie poszlo (przeciez do cholery jasnej maja tylu zawodnikow ze spokojnie 2 teamy mozna by bylo wystawic)...
    Ale jak Jbie w finale grali z jednorekim Płamenem to dziwnym trafem tego nie zauwazali.

    "wszyscy witaja pszczolke, machamy" Litosci... [']

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze moderatora o usuniecie postu Kuby_JW, co to za krytykowanie naszego dobra narodowego?!

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba! ty sie chlopie ciesz ze w Jastrzebiu tak slabe chlopaki grają ze Skierka nie wykupiła wam graczy ktorzy w razie kontuzji 4tego środkowego i 6 skrzydlowego mogliby wskoczyc na parkiet chocwsumie pojedynek byłby nierówny-powinnosie grac tylkokiedy cała12stka jest zdrowa
    ooops zapomniałem o Murku ;)

    -obiektywnie w "wykupywaniu" nie ma nic zlego. A wykupienie dobrego gracza z klubu ktory moze rywalizowac z "naszym" klubem to spory suckes- tak to teraz działa...takwiec neich chlopaki z Radomia, Bydgoszczy czy wawy sie staraja bo za poł roku sezon transferowy!

    Zeby nie było ze Kentaki bez winy- pomoglismy :rozebrać: upadający Sosnowiec, dalismy chlopakowi z bełchatowskich rezerw miejsce w skladzie i przygarnelismy dwóch schorowanych graczy oraz jednego dziadka na wylocie ;)

    a zapomnialem o plinskim


  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I o zdrajcy zapomniales :)
    Poki co Skra strasznie slabo... My nic ciekawego... Lider Skry- Bakiewicz. I to powinno wszystko wyjasnic.
    Lider zagrywki - Adam (klepnij dziewczyne w tyłek) Nowik \o/

    Nudy nudy nudy... Prygiel Show... Bedzie 3:1...
    Oj dalismy dupy :-D

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie może sobie pluć w brodę, że stracili punkta. Z taką grą Skry spokojnie mogło być 3:1, żeby nie powiedzieć 3:0.

Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •