Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1448

Wątek: PGE Bełt po raz piaty 2008/2009 czyli w polskiej siatkówce bez zmian

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mcbajak naprawde liczyles, ze ludzie to przemilcza? ;-) W sumie to minelo juz prawie pol roku i kazdemu sie moglo zapomniec jakim to cudem Skra znalazla sie miedzy najlepszymi...

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla wszystkich hazardzistów pojawiły sie kursy na MP w siatce w nowym sezonie. Pierwszy kurs na mistrza polski, drugi na to, że drużyna zdobędzie jakikolwiek medal.

    PGE Skra Bełchatów 1.25 1.01
    Asseco Resovia SSA Rzeszów 7.50 1.40
    Jastrzębski Węgiel S.A. 7.50 1.40
    Mlekpol AZS Olsztyn 12.00 2.50
    Trefl Gdańsk 25.00 3.00
    Wkręt-met Domex AZS Częstochowa 50.00 10.00
    ZAK SA Kędzierzyn Koźle 50.00 10.00
    AZS Politechnika Warszawska 150.0 30.00
    Jadar Sport SA Radom 250.0 40.00
    Delecta Bydgoszcz BKSCh 400.0 100.0

    Moim zdaniem dosyć wysoko wycenili Trefla. Skład mają mocno nierówny, plus niezrównoważony psychicznie Kadziewicz, który po kilku porażkach rozwali drużynę od środka. ZAKSA ma chyba większe szanse namieszać (pod warunkiem że nie trafi na Ptaki :)

    Jakieś ciekawe typy??


  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe, ze Mosto oceniana jak AZS Częstochowa. Personalnie jestesmy z pewnoscia słabsi od KedZierzyna. Jezeli zgodzic sie z zapowiedziami składu Olsztyne na przyszly sezon, w ramach czystej zabawy przewiduje taka tabele:

    1. Skra
    2. JAstrzebie
    3. Resovia
    4. Olsztyn
    5. Trefl
    6. Kedzierzyn
    7. AZS
    8. POlitechnika
    9. Bydgoszcz
    10. Radom

    Chociaz sercem jestem za tym, aby jednak AZS przeskoczyl Kedzierzyn i Trufle :) i zebysmy ten 21 sezon z kolei zagrali w pucharach.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurs na na kolejnego MP spada, na innym buku było chyba troszkę wyżej z tego co pamietam
    Co do obstawiania to jedynym "pewniakiem" powina być Resovia-choć niezły "koktajl" maja w Rzeszowie- pytanie czy "ex-Czewa- znów zagra tak dobrze...
    Złoto Skry raczej tez pewne ale nie przy tak niskim kursie a brąz... tu kwestia psychiki, lepszy byłby kurs na półfinalistów-stawiałym na Mleko i Ptaki.
    Cóż,za pół roku będziemy o wiele mądrzejsi

    Taka ciekawostka, Trefl będzie miał czterech "Włochów" w swoim składzie...
    tak czy siak jedna para ćwierćfinałowa pewna. Ptaki-Mosto ;)

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozdzonek w Skrze na 3 lata.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie ma swojego Plinę, my mamy swojego Marcinka. Brawo, najwięksi tchórze uciekaj± pierwsi, wychowanek klubu i spierdziela na 4tego ¶rodkowego, wstyd, wstyd, wstyd...

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja go rozumiem i zycze mu powodzenia.

    Mam tylko jedno 'ale': nie oplaca sie szkolic mlodziezy: Czestochowa wyszkolila-Skra podkupila, Mostostal wyszkolil-Skra podkupila, Olsztyn wyszkolil-Skra podkupila.

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mission impossible

    Jedyne wyjscie-podkupic kogos kogo Skra wychowała ;)

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zabawa to zabawa, moje typy:

    1. Skra
    2. JW
    3. Resovia
    4. Mosto
    5. Olsztyn (?)
    6. Cz-wa
    7. Trefl
    8. Delecta
    9. PW
    10.Jadar

    Poza pewniakiem Skrą cała reszta jest wielką niewiadomą. Nie wiadomo jak ostatecznie będzie wyglądał skład Olsztyna? Nie wiem też jakie to atuty plasują tak wysoko Trefla. Owszem pozyskali niezłych grajków, ale inne zespoły też poczyniły niezłe zakupy. Nie skreślał bym też Cz-wy, jest tam zdolna, waleczna młodzież, trochę starszyzny a znając ambicje tego zespołu może nieźle namieszać. Co do Możdżonka, jak dla mnie to sensacyjna wiadomość, i jego transferu do Skry to tak sobie myslę, że dla Wnuka znalazło by się miejsce w ... Mosto. W końcu Stelmach po starej znajomości mógłyby śladem Lewisa i Witczaka przyciągnąć do KK Wnuka? Może też w ramach dobrych praktyk klubowych (vide sprawa Kurka) Piechocki łaskawszym okiem spojrzy na Kędzierzyn? To takie moje spekulacje, ale jak widać wszystko jest możliwe.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niema co sie szczypac i ludzic, takie sa dzisiaj realia profesjonalnego sportu. Kto ma kase ten ma zawodnikow, kto ma dobrych zawodnikow u tego chce grac inni dobrzy zawodnicy, kto ma i jednych i drugich ma sponsora, kto ma sponsora ten ma kase i zaplecze, kto ma kase i zaplecze...i kolko sie zamyka. Na dzien dzisiajszy Belchatow jest naszym falgowym klubem i wszyscy robia wszytko zeby w sezonie poza kadrowym tea nasza kadra "c" odnosila sukcesy.

    Jak to ostatnio powiedzial Kazek w belchatowie na konferencji "czasy szkolenia mlodziezy sie skonczyly". I nie ma w tym nic dziwnego, take prawa rynku.
    Jedyne co mnie niepokoi to fakt ze za rok, dwa kluby przestana wykladac pieniadze na szkolenie mlodzierzy ktora i tak predzej niz sie tego ktokolwiek spodziewa wyfrunie do zrodelka ze plynacym zlotem i pieniazkami. Zamiast tego bediemy sprowadzac uksztaltowanych juz sredniakow z zagranicy i zrobi sie to co mamy obecnie w koszykowce.

    Szkoda.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natomiast Ty zamiast przyznac racje ze gosc jawnie oklamuje ludzi to idziesz w zaparte i robisz z siebie debila.
    Awansowala to Resovia do swojego FF a nie Wy.

    Debila to możesz u siebie poszukać, trochę przystopuj z tymi inwektywami.

    Zobaczymy jak wypadnie Skra w tym roku. Boisko wszystko zweryfikuje.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie chodzi o to jak wypadnie w tym roku, w ktorym ma znacznie lepszy sklad i naprwde wielie szanse na gre w FF i ugranie moze czegos wiecej. Chodzi o niezdrowa propagande.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jeszcze jedna porcja kursów. Te są zdecydowanie najciekawsze.

    PlusLiga: Best Finishing Position in 2008/2009 Season

    Including Playoffs
    PGE Skra Bełchatów 1.10
    Asseco Resovia SSA Rzeszów 6.00

    Including Playoffs
    Wkręt-met Domex AZS Częstochowa 1.50
    AZS Politechnika Warszawska 2.50

    Including Playoffs
    Asseco Resovia SSA Rzeszów 1.85
    Jastrzębski Węgiel S.A. 1.90

    Including Playoffs
    Wkręt-met Domex AZS Częstochowa 1.85
    ZAK SA Kędzierzyn Koźle 1.85

    Including Playoffs
    PGE Skra Bełchatów 1.10
    Jastrzębski Węgiel S.A. 6.00

    Including Playoffs
    Mlekpol AZS Olsztyn 1.60
    Trefl Gdańsk 2.25

    Including Playoffs
    Jastrzębski Węgiel S.A. 1.50
    Mlekpol AZS Olsztyn 2.50

    Including Playoffs
    Jastrzębski Węgiel S.A. 1.35
    Trefl Gdańsk 3.00


    Mosto lepsze od Czewy, Ptaki lepsze od Olsztyna i 1000 zł stawki to mamy do wypłaty 2700. Niezła lokata kapitału :)

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy jak wypadnie Skra w tym roku. Boisko wszystko zweryfikuje.
    A co ma do tej dyskusji postawa Skry w tegorocznych rozgrywkach? Moze jak sie nie wie o czym pisze to lepiej sie nie odzywac..

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    to po co się odzywasz jak nie wiesz o czym mowisz,

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli chodzi zdetronizowanie Skry Polsat Bełchatów to w tej chwili tylko chyba minister finansów może to uczynić - zakazuj±c sp. skarbu państwa finansować sport

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja nie trawię skry a jestem przeciwny tej ustawie...Może poziom ligowy by się wyrównał ale za to Europa by nam odleciała.

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2008
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tera Skra z takim składem to bedzie walczyc tylko o medale w Lidze Mistrzow!!!:D
    To juz zaczyna robic sie nudne,ze co roku mistrza polski ma Skra!!!

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lubię gry w typowanie więc i swoje propozycje dam:

    wymażone:
    1.Mostostal
    2.Jastrzębie
    3.Resovia
    4.Trefl
    5.Olsztyn
    6. Warszawa
    7.czewa
    8.Jadar
    9.Delecta(?)
    10.Skra

    realna:
    1.Skra
    2.Jastrzębie
    3.Resovia
    4.Mostostal
    5.Olsztyn trefl
    6.olsztyn jadar
    7.Olsztyn czewa

    itp, zależy od składu Olsztyna

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zacznę od czegoś ( dla mnie ) zabawnego.
    Cytat:
    SF: "Mazur pozytywnie ocenia pracę Lozano"
    dla mnie brzmi prawie jak np wójt gminy Zawoja pozytywnie ocenił prace premiera

    Mariusz Sordyl niczym dzielny kapitan pozostaje na pokładzie tonącego ( bynajmniej nie w mleku) olsztyńskiego okretu. Gdyby nie przywiązanie do swego rodzinnego miasta zapewne tez ewakuowałby sie gdzies..

    Jesli inni prezesi tez wychodzą z założenia ze tylko "autochton" pozostanie wierny klubowi to teraz wiemy skąd przywiazanie prezesa Pietrzyka do byłego trenera ekipy z Kedzierzyna ;)
    Miejmy nadzieje ze nadejda czasy kiedy stery bełchatowskiego zespołu przejmie rodowity bełchatowianin.

    gdyby poproszono Lutczyna, Mleczko czy Kobylińskiego o rysunek nt naszych siatkarskich potentatów to moze za pewien czas ukazłoby się coś co wygladaloby mniej wiecej tak...

    -kalendarz 2004-2008 z Jasna Góra w tle, młodzież wspinająca się po stopniach podium i dupna żółtoczarna królowa pszczół porywajaca kilku "młodzieńcow"

    -kolejny kalendarz przedstawiałby dobrze ubezpieczonego prezesa popijającego łaciate mleko który co roku skrada się po " złote runo" a w "grudniu po południu" zderza się z samochodem z pociagiem udjacym sie do stacji " bankrut"..Prezes ksztusi się, budzi się ze swego snu i widzi ze został sam, samiusienki...

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mazura dla mnie zawsze oprocz bycia wybitnym polskim trenerem bedzie mi sie kojarzyl z jego dziennikarska(expercka??) kariera w TV i forsowaniem fachowego slownictwa sportowego czyli :
    "to byla zagrywka wykonana tzw flotem" ;-)

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podobno brazylijczyk w treflu poważnie kontuzjowany jeśli info się potwierdzi czeka go kilka miesięcy gry z głowy

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedługo Kunnari będzie wolny ....

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy będzie, to jeszcze zobaczymy...

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedługo Kunnari będzie wolny ....
    niektorych jeszcze boli zaszloroczna porazka w walce o pierwsza czworke :)

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale o co chodzi? Jaki ból? Jaka porażka w zeszłym sezonie?

    Chyba nie zrozumiałam - jeśli to było do mnie :-).

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zacznę od czegoś ( dla mnie ) zabawnego.
    Cytat:
    SF: "Mazur pozytywnie ocenia pracę Lozano"
    dla mnie brzmi prawie jak np wójt gminy Zawoja pozytywnie ocenił prace premiera
    Ok - łykam haczyk. Uzasadnisz?

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle dyskutowalismy na temat kadry Belchatowian.
    Pieknoe spletowal to Lozano:
    - "Tak, miałem mnóstwo konkretnych rozwiązań. Bardzo konkretnych - aż za bardzo dla polskich działaczy. Proszę zobaczyć politykę Bełchatowa. Tam na sześć miejsc w składzie aż cztery zajmują obcokrajowcy, piąte Pliński, a więc zawodnik, który na igrzyskach olimpijskich w Londynie, czy mistrzostwach świata w 2014 roku nie będzie się liczył. Szóstym jest Mariusz Wlazły. Tymczasem na ławce rezerwowych jest czterech bardzo zdolnych siatkarzy. To ci zawodnicy mogą stanowić trzon drużyny na mundial w 2014 roku. Tyle że tak naprawdę nie mogą sobie pozwolić na siedzenie na ławce rezerwowych, bo to zabija rozwój ich talentu. Bełchatów ma już 40 zawodników. Potrafi sięgnąć po ośmiu reprezentacyjnych juniorów. To nie jest normalne. Trzeba pomyśleć o czymś takim jak draft. Niech dwóch zdolnych siatkarzy trafi do Bełchatowa, a reszta do innych klubów."
    Nic dodac nic ujac, i niech mi jakis bajak czy inny dar powie ze "on sie na siatce nie zna"

    W czasach Czewo-Mosto w tych wlasnie klubach grali kadrowicze, mlodzi zdolni...

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest, uszat udało ci się, wielkie gratulacje, jak ty to robisz, że masz czas na normalne życie, przecież cały czas musisz wyszukiwać czegoś na Skrę.

    Nikt nikomu nie kazał do nas przychodzić więc wyluzuj.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wierz mi, nie trzeba być bystrzakiem, żeby o takich oczywistościach wiedzieć. Problem w tym, że wszyscy wiedzą a nikt nie reaguje. Jednak, gdy ktoś kto miał naprawić polską siatkówkę wytyka placem te wady, Ty dalej tkwisz w swoim. A jedyną obroną jest tupnięcie nogą i utrwalenie się w tym, że wszyscy są źli tylko Ty i Twoja Skra nie.


    btw. Fajnie o wszystkim napisał Iwańczyk. "Skra" zamienił na "bogate kluby". Na cały problem poświęcił akapit. Na resztę-czyli atak na Lozano-trzy.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nigdzie nie napisałem, że wszyscy są źli, więc nie wmawiaj mi tego, że tak twierdzę, bo to duże uproszczenie, i wielka manipulacja.

    Kurde jeśli tak postąpił by twój klub, nawet byś palcem nie kiwnął aby się temu przeciwstawić

    pamiętaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ja cię nie przekonam a ty mnie ale nie musisz mnie obrażać.

    I żeby nie było nie znam się na siatkówce, tak jak Iwańczyk, który śmie bronić bogatego klubu.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wierz mi, nie trzeba być bystrzakiem, żeby o takich oczywistościach wiedzieć. Problem w tym, że wszyscy wiedzą a nikt nie reaguje. Jednak, gdy ktoś kto miał naprawić polską siatkówkę wytyka placem te wady, Ty dalej tkwisz w swoim. A jedyną obroną jest tupnięcie nogą i utrwalenie się w tym, że wszyscy są źli tylko Ty i Twoja Skra nie.
    Panowie! Macie 100% racji co do tego, że taka sytuacja, w której młodzi siedzą na ławce, a grają obcokrajowcy jest zła dla polskiej reprezentacji, ale chyba macie pretensję nie do tych co trzeba. To chyba nie jest wina szefów Skry, że udało im sie załatwić najlepszego sponsora w kraju i stać ich praktycznie na każdego polskiego grajka i prawie wszyscy chcą u nich grać. Może to raczej wina pozostałych prezesów, że nie załatwili podobnych sponsorów dla swoich teamów a mamy ich w Polsce kilku (Orlen, PGNiG, cała fura elektrowni i ciepłowni itd.) A może nasi super działacze w postaci wspaniałego i spółki ruszyliby dupy i załatwili kasę dla pozostałych co by ich było stać na równorzędnych dla Skry graczy? A może wprowadzić jakieś ograniczenia, jakie mieliśmy w lidze żużlowej, kiedy nie można było mieć w składzie zbyt wielu "dobrych" zawodników? Wydaje mi się, że mamy tu polski syndrom "najważniejsze żeby inni nie mieli lepiej niż ja". A trzeba się chyba zastanowić, jak dorównać poziomem sportowym i finansowym do (dla niektórych niestety..) najlepszych, a nie jak najlepszych sprowadzić do poziomu naszego...

    PS. Moim zdaniem granie w pierwszej 6 u trenerów pokroju Kubackiego jest znacznie gorsze niż bycie ostatnim rezerwowym u Castellaniego.. Poza tym myślę, że w meczach z całym dołem PLS Kurek, Jarosz będą grali więcej niz Antiga i Wlazły. Możdżonek bedzie w pierwszej szóstce wraz z Plinskim więc bez obaw..
    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj andrez, zaraz będzie tu gorąco ;-).

    Ja skomentuję tylko jedno zdanie: "(...) poza tym myślę, że w meczach z całym dołem PLS Kurek, Jarosz będą grali więcej niz Antiga i Wlazły". Oby, problem w tym, że w ubiegłym roku Castellani prawie nie zmieniał szóstki, nawet w meczach z najsłabszymi w tabeli. Pamiętam jak dziś oburzenie, że nie w pelni sprawny Wlazły był wystawiany w meczu z Politechniką (?).

    Damiao zagrał może jedno pełne spotkanie... Neroj zaliczał średnio jedno wejście na mecz (podwyższenie bloku), Bąkiewicz jedno wejście na poprawę odbioru.

    Jakoś wątpię, że teraz wiele się zmieni....

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co poniektórzy zachowuję się jak garbaty, który złapał złotą rybkę, miał tylko jedno życzenie i życzył aby wszyscy ludzie na świecie mieli garby.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Oj andrez, zaraz będzie tu gorąco ;-).

    quote]

    eee, tam od razu gorąco :). W końcu od tego mamy forum, żeby wymieniać się swoimi opiniami.. w sumie im mniej się zgadzamy tym ciekawiej.

    Co do zmian Castellaniego. Myślę, że w tym sezonie, biorąc pod uwagę siłę ławki Skry, jednak będzie inaczej. Teraz dwie szóstki Skry miałyby realne szanse na czwórkę w PLS. W zeszłym roku tak chyba jednak nie było. Dodatkowo tym razem Skrę czeka bardzo trudna LM już w grupie, no i jak chcą do Final 4 to jeszcze 2 rundy dodatkowe. Więc kwestia formy i świeżości bedzie miała zasadniczą rolę. A jak będą grali faktycznie cały czas tym samym składem, to znaczy, że Castellani wyznaje zasadę "zgrywania" zespołu (a raczej pierwszej szóstki) tak aby grali na pamięć i wtedy faktycznie Kurki i Jarosze zaliczą sezon na ławce. Zobaczymy. Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    całe szczęście w PLS-ie jest ograniczenie dla obcokrajowców na boisku. Przekonała się o tym Resovia, Olsztyn też miał okazję ... może teraz czas na Skrę. Na boisku może grać tylko 3 obcokrajowców, co powoduję iż Polacy też będą na boisku. To jest szansa dla najlepszych, aby grać z najlepszymi. Jednakże, miejsc w Bełchatowie jest mało a chętnych dużo ..... rywalizacja będzie zaciekła .... ale dla zwycięzcy chwała na boisku a pokonany będzie podawał bidony :)

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwne jest to ze przeciez sitkarze, nei tylko kadrowicze, to jakas tam grupa. Wiekszosc trzyma sie razem znaja sie oprawie wszyscy, nei rozumiem tego ciagu do grania na huraaa w jednym zespole, moze wszystkich zrzeszyc w jedna dupna druzyne i niech graja ze soba ... na treningach;) a rozgrywki bedziemy prowadzili w I lidze.

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po pierwszej kolejce Azs Olsztyn wygrał 3:0 z Jadarem Radom. Wynik nie sugeruje jaki w rzeczywistości był mecz było cieżko, a najważniejsze są 3 punkty.

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sadzilem ze Kowalczyk bedzie tak dobrze gral, ogolnie jest ok tylko ten Andrzejewski...

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sadzilem ze Kowalczyk bedzie tak dobrze gral, ogolnie jest ok tylko ten Andrzejewski...
    Andrzejewski musi się jeszcze przyzwyczaić do gry w PLS, było widać że z każdym setem było troszkę lepiej u niego. W obronie jest dobry, gorzej z przyjęciem. Może jeszcze się rozkręci ;)

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Skra (80% prawdopodobienstwa ze wywalczy minimum to miejsce)
    2.Jastrzebie (50%)
    3.Resovia (50%)
    4.Olsztyn (75%)
    5.Mosto/AZS (75%/60%)
    6:Trefl (65%)
    7.Radom
    8.Polibuda
    9.Bydgoszcz

    Tak a propos Skry i jej mega skladu "na papierze" > Bayern Monachium...i wszytko jasne. Chociaz w siatkowce raczej sie nie takie numery nie zdarzaja. Pozyjem zobaczym.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwszych paru meczach widze to tak:
    1.Skra - dream team bez komentarza
    2.Jastrzębie - niesamowity Samik(nagroda za najlepszego gracza ostatniego meczu) według mnie najlepszy zawodnik na tej pozycji jaki był do tej pory w Jastrzębiu
    3.Mostostal - pokazał pazur, Novotny klasa sama dla siebie
    4.Olsztyn - patrząc na wszystkie problemy finansowe ten zespoł ma naprawde dobrych zawodników
    5.Resovia - czemu tak nisko ? Wika i Gierek zagrają jeszcze nie jeden dobry mecz ale na dzien dzisiejszy kadra daje sie we znaki
    6:Częstochowa - jak zawsze spada na cztery łapy
    7.Polibuda - dobry zespol napewno się utrzyma
    8.Bydgoszcz - Z Janczakiem powinni sobie poradzic i się utrzymają
    9.Gdańsk - Kadziewicz zrobi swoje
    10.Jadar - jak dla mnie pewny kandydat do spadku

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ooo widze, że Wlazły już ozdrowiał na lige;p i do tego w jakiej formie;p

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz Gdansk-Kedzierzyn przełozony na 30 pazdziernika.
    Pewnei KP nie zgodził sie na zmiane gospodarza tego meczu (hala gospodarzy zajeta), w kentaki moze ktosozdrowieje w 2 tygodnie

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozniej juz Samardzic bedzie gral w Treflu http://www.sport.pl/siatkowka/1,6506..._wszystko.html

Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •