Pokaż wyniki od 1 do 45 z 45

Wątek: NKS Nysa - Skra Bełchatów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NKS Nysa - Skra Bełchatów

    Już za parę dni do Nysy przyjedzie, zajmująca 3 miejsce Skra.Mecz zapowiada się wyjątkowo interesująco. Faworytem jest Skra, walcząca o czołówkę tabeli. Jednak w poprzedniej kolejce Nysa wygrała w Bełchatowie 3:0. Skra bez wątpienia zechce się zrewanżować. Atutami NKS są hala i kibice, co sprawiło, że w ostatnich meczach Pamapol i Sosnowiec zostawiły w niej 3 punkty.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz wbrew pozorom może być bardzo ciekawy, bo tak jak pisze mój przedmówca w tej hali przyjezdnym bardzoi ciężko się gra. Jednak Skra to zespół dobry. Moim zdaniem każdy wynik jest możliwy.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno będzie to pasjonujący mecz, obfitujący w wiele emocji i dramaturgii. Absolutnie nie można wskazać moim zdaniem faworyta. Dlaczego ??
    1. Nysa pokonała SKRĘ w Bełchatowie 3:0
    2. Atutem NKSu będzie niewątpliwie Hala i publiczność.
    Do Nysy na pewno przyjedzie blisko 30 osobowa ekipa Klubu Kibica EKS SKRA, także to spotkanie będzie miało chyba wszystko, co do dobrego meczu jest potrzebne. Pozdrowienia dla kibiców z Nysy i do zobaczenia w sobotę.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z przedmówcami, że mecz będzie bardzo ciekawy i każdy wynik jest możliwy. Jednak myślę, że Nysę stać na zdobycie kompletu punktów - już raz w tym sezonie wygrała ze Skrą na wyjeździe.
    Po tym co chłopaki pokazali w Olsztynie a tydzień wcześniej z Sosnowcem jestem optymistą - Nysa ma szanse wygrać. Kibice powinni zapełnić salę przy Głuchołaskiej do ostatniego miejsca, przy intensywnym dopingu przyjezdni nie mają szans sie skoncentrować. Pozdrowienia dla kibiców z Bełchatowa i chłopaków z Nysy

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomimo tego, że Nysa gra u siebie stawiam jednak na SKRE. Może i w Bełchatowie wygrali, ale wtedy SKRA miała jeszcze puchar CEV, a teraz mogą się skupić tylko na lidze. 3:0 dla SKRY.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sie ciesze ze bede mógl w sobote być na tak ciekawie zapowiadajacym sie meczu i wierze zwycięstwo NKS bo nie moze być inaczej! Mimo że Skra może teraz skupic sie wyłacznie na lidze w przeciwienstwie do pierwszego meczu na jesień to niewystarczy na Nyse poniewaz nyska drużyna się w trakcie sezonu "dotarła" i teraz prezentuje skuteczną i dobra siatkówkę a z pomocą nyskich kibiców nie widzę innego wyniku w sobote jak naszej wygranej.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Correggio, jednak ta Nysa dotarta jak to mówisz przegrała w Olsztynie 3:0. Mecz myśle będzie ciekawy, ale do pewnego stanu, w każdym secie. Wygra ten kto będzie grał mądrzej w końcówkach !!!! Wynik jest sprawą otwartą, ale mam nadzieje, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie SKRA (za 3 punkty).

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NKS pokazał już w tym sezonie, że we własnej hali staje się nieobliczalny. Napewno łatwa przeprawa dla Skry to nie będzie, i jeżeli zlekceważą rywala to jestem prawie pewien że Nysa wygra, ale szczerze mówiąc wątpie żeby tak się stało.
    Bełchatów powinien wyciągnąć wnioski z pierwszego meczu pomiedzy tymi zespołami (0:3 dla Nysy).
    Osobiście mam nadzieję że Nysa urwie jakies punkty EKSowi.

    Sianko tylko nie płacz jak przegracie !

    Pozdrawiam.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie siatkarze Skry Bełchatów już dawno zapomnieli o porażce z NKS-em i nie sądzę, aby wynik tamtego pojedynku mógł mieć jakieś szczególnie ważne znaczenie podczas sobotniego spotkania.
    Myślę, że naszej drużynie uda się utrzymać bardzo dobrą ostatnio dyspozycję, pokonując u siebie znacznie lepiej notowanych rywali. Mam nadzieję, że do sobotniego meczu nysanie przystąpią z odpowiednią koncentracją, a wtedy przyzwyczajenie do własnej, specyficznej hali oraz doping (mam nadzieję kompletu publiczności) powinny pomóc siatkarzom gospodarzy.
    Nie spodziewam się, aby którakolwiek ze stron wygrała łatwo to spotkanie. Cieszyłbym się ze zdobycia jednego punktu przez NKS :).
    Pozdrowienia dla kibiców Skry Bełchatów wybierających się na ten mecz :).

    Pozdrawiam
    ____________

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2004
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po 10 miesiacach abstynecji wreszcie mecz serii A zobacze ;) he Juz sie ciesze ;) Takze mam nadzieje, ze mimo roznicy w tabeli mecz bedzie zaciety, bym miala na co (nie na kogo;) popatrzec ;) Do zobaczenia w sobote

    "i bede glosowac na dwie rece" ;)

    Pozdrowionka!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NYSA NYSA NYSA

    TO ONA NAS POZBAWILA PUNKTOW 2 TYGODNIE TEMU!! BELCHATOW STRACI PUNKTY BO HALA W NYSIE JEST SPECYFICZNA...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chester każda Hala w PLS jest specyficzna i ma swój klimat. Samą Halą meczu sie nie wygra. Myśle, że zawodnicy SKRY mają coś do udowodnienia, nie tylko sobie ale kibicom z Bełchatowa. Nie chce przesądzać wyniku tego spotkania, jednak mam nadzieje, że 3 punkty zostaną dopisane na konto SKRY :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rozczarownie

    Słyszałem tu na forum, zę na ten meczy przyjedzie grupka kibiców z Bełchatoa. Do Nysy w tym sezonie przyjeżdżali, aby wspierwać swoja drużyne już kibice z Mostostalu, Pamapolu, Jastrzębia i teraz przyjeżdżaja z Bełchatowa! Natomiast nasz szanowny Klub Kibica z Nysy próbował organizować jedynie wyjazd do Bielska!Zbliża się bardzo ważny mecz z Gwardią, na który nam kibicom wypadało by jechać, jednak narazie nie ma żadnej orgaznizacji ze strony KK. Czy w tym szonie bęzie jakikolwiek wyjazd??

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z KIBICEM_NKS'u że wypadałoby zorganizować wyjazd i ogłosić na stronie klubowej- Wrocław oprócz K-K leży najbliżej a i mecz ważniejszy bo o byt ligowy.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwie się bardzo też gdzie jest nasz KLUB KIBICA?
    Dlaczego nic nie jest już wcześniej organizowane mam na myśli wyjazd do Wrocławia.
    Wszystko rozumię że w Nysie nie ma pieniędzy ale do Wrocławia moglibyśmy się wybrać.
    Pozdrowienia dla kibiców NKS-u NYSA

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do boju NYSA !!!!!
    licze na 3 pkt dla NKS

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie widzę inaczej niż 3 punkty dla NKS-u i jest to całkiem możliwe ponieważ gramy u siebie a wszyscy wiedzą już jak się gra w Nysie przy takiej publiczności jaką mamy i specyficznej hali.
    U nas nie powinno być faworyta typowanego żadnego z wyszej lokaty każdy jest do ogrania , przekonały się już ostatnio rywale lepsi z nazwiskami.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wycieczki...................

    W pełni się z tym zgadzam!!!!!!!!! mówi sięże mamy wspaniałych kibiców w nysie.. Ale tak naprawdę wyglądamy przy innych jak "Kury domowe". prosty przykład: niedawno byłem na meczu LM w Opolu. Jestem kibicem NKSu, ale łezka w oku mi się zakręciła gdy ujrzałem wchodzących do okrąglaka kibiców z Jastrzębia aby wspomódz Moosto. Dlatego nie rozumiem co stoi na przeszkodzie fanom z Nysy zrobić sobie od czasu do czasu wycieczkę na jakiś wyjazdowy meczyk.
    Pozdro dla fanów NKS NYSA

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do przedstawicieli Nyskiego KLUBU KIBICA!!!
    Wierzę że postaracie się coś zorganizować do Wrocławia, bo jak się nie myle to będzie jeden z najważniejszych meczów dla nas.Przydało by się pomóc naszym siatkarzom w uzyskaniu jakiś punktów tam.
    Myśle że w miare szybko gdzieś na naszej stronie będzie jakiś link z info o wyjeżdzie do Wrocławia!!!
    Pozdrowienia dla wszystkich kibiców siatkówki.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich zainteresowanych - wyjazd do wrocka i wszystkie szczegóły na www.nks.nysa.pl

    Zapraszam.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NKS NYSA: EKS SKRA BEŁCHATÓW 0:3

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nysa-Bełchatów 0:3

    Przegraliśmy 0-3 (21-25, 21-25, 19-25)


  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    porazka

    Niestety poleglismy!W zespole nyskim wogule niefunkcjonowl blok!Zagrywka takze byla kiepska naaszym wykonaniu!Soje piec grosz do zwycciestwa Skry dolozyl sedddzia liniowy!Co najmniej dwa razy kiedy pilka po zagrywce nysna ladowala w polu sedzzii wskazyal na aut!Slabo zprezentowwal sie Michl Jaszewskii oraz Piotr Luka! W zespole Skrz dobrze gral Wlazły, orax Stelmach, który gubil blok rywalii!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mecz bez historii

    Tak w najkrótszych słowach mozna opisać dziesiejszy występ NKS-u Nysa przeciwko Skrze Bełchatów. Mecz był właściwie przez cały czas toczony pod dyktando drużyny gości; to bełchatowianie całkowicie kontrolowali przebieg wydarzeń na placu gry i bez najmniejszeego problemu uzyskiwali w każdej z partii wyraźną przewagę, którą spokojnie utrzymywali do końca seta. Gratulacje dla Skry za zasłużone zwycięstwo i zdobycie trzech punktów w tabeli PLS.

    Skra była lepsza we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła, a szczególnie na zagrywce i w przyjęciu zagrywki. Od samego początku wyraźnie odrzucili nysan od siatki, co umożliwilo im ustawienie skutecznego bloku bądź też wyprowadzanie kontr. Dobre przyjęcie z kolei pozwoliło Andrzejowi Stelmachowi na rozegranie piłki tam, gdzie tylko sobie zażyczył. Przyspieszał piłki na skrzydła, grał kombinacyjnie na środku siatki i gospodarze momentami byli zupełnie bezradni.

    Wśród gości na wyróżnienia zasługuje przede wszystkim tercet przyjmujących: Ignaczak, Ruciak i Bąkiewicz. Ci dwaj ostatni dodatkowo zdobywali seryjnie punkty na zagrywce. W ataku świetnie wspierał ich Wlazły. Poprawny mecz w wykonaniu środkowych, szczególnie Radosława Wnuka.

    Nysanie zagrali wyraźnie poniżej oczekiwań; nie potrafili w żaden sposób przeciwstawić się rywalom. Praktycznie nikt nie zagrał na choćby zadowalającym poziomie; NKS popełniał mnóstwo niewymuszonych błędów i nie podjął właściwie walki; według mnie najgorzej dzisiaj spisali się obydwaj środkowi - nie dochodzili na skrzydła do bloku oraz zagrali wyjątkowo bojaźliwie w ataku i na zagrywce.

    Pozdrawiam
    ____________

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratki dla ziomków z Bełchatowa.

    U nas wygrana z Gwardią 3-0(23,22,23)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra wygrała dzięki mądrej i spokojnej grze całego zespołu. Doskonale zagrał Bąkiewicz - bezbłedne przyjęcie i inteligentne ataki. Mógła się także podobać gra Wlazłego; zresztą wszyscy zagrali dobrze.
    Stelmach wielokrotnie gubił nyski blok i trudno się nie zgodzić z Albimarem, ze obecność nyskich środkowych była czysto formalna, bo blok w ich wykonaniu nie istniał. A rywale swoim blokiem zdobyli mnóstwo punktów.
    Pozdrawiam.
    dakuul

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje ziomale z Bełka.W środe u nas bawimy sie i pomagamy Marcinowi.DOzobaczyska w Radomiu.PS niestety nie dostałem pieniędzy za wpisowe z Nysy i w zwiazku z tym będzie 8 drużyn.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez paniki Nysa jest w pewnym mikro cyklu treningowym, i forma ma przyjść na mecz z Gwardią bo on jest stokroć ważniejszy niż z Bełchatowem.
    Zatem powiadam wam, nie lękajcie się... ha ha ha

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to jak mam taką propozycję.
    Wy wygrywacie we wrocq a my u siebie politechniką.
    oczywiście za 3 punkty:)

    dobrze,że tam jedziecie!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki BBTSPSYCHOFANS :) , również gratulujemy wam cennego zwycięstwa z Gwardią :D. Jka to sie mówi, alleluja i do przodu.
    Wydaje mi się że najlepiej zagrał Andrzej Stelmach, najelpszy mecz w SKRZE od początku, można powiedzieć, że jedyny w którym nie można mu nic zarzucić. Trudno żeby był blok w Nysie skoro praktycznie non stop Stelmach ten blok gubił, prezentując pełną gamę rozegrań. Pokazał na co go stać i za co jest w reprezentacji. Jak tak dalej bedzie rozgrywał to jest spokojny o dalsze losy. Michał Bąkiewicz obok Krzyśka Ignaczaka najrówniej grający zawodnik SKRY, co mecz to bardzo dobra i równa gra. Według mnie już powinien wskoczyć do pierwszej szóstki reprezentacji. Środek był bardzo aktywny w dzisiejszym meczu, Darek Szulik i Radek Wnuk zrobili to co do nich należy i za co wielkie brawa w ich strone. Krzysiek Ignaczak podobnie jak Baku, równa bardzo dobra gra. No i Mariusz Wlazły, wyrasta na najlepszego atakującego PLS. Żaden blok go nie łapie bo z jakiej roacji skoro on łapie piłke średnio 350 a blok skacze na 340. Fenomenalne warunki me ten chłopak.

    Sam mecz hmmmm, Nysa miała dobre początki, jednak potem zaczeła gubić punkty. SKRA zagrała można powiedzieć że z małą ilością błędów. Postawa w dniu dzisiejszym o niebo lepsza niż ta z BBTS tydzień temu. Forma rośnie mam nadzieje, oby tak dalej bo zostały najcięższe mecze, a potem PLAY OFF :).

    Aha do kibiców którzy zakładali zwycięstwo Nysy 3:0 nie bądźcie nigdy zbyt pewni swego, bo to potrafi zgubić. Wy sie o tym dziś przekonaliście i sam musze przyznać że też przekonałem się o tym podczas pierwszego meczu w Bełchatowie gdzie SKRA przegrała. Ale nie ma co do tego wracać, trza iść za ciosem.
    NEXT ---> Mostostal !!

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz Wlazły, wyrasta na najlepszego atakującego PLS. Żaden blok go nie łapie bo z jakiej roacji skoro on łapie piłke średnio 350 a blok skacze na 340. Fenomenalne warunki me ten chłopak.
    niech on pogra z 2 sezony na dobrym poziomie to powiemy ze wyrasta na czołowego atakujacego :) ale nie wg Elwerniesa już jest tzn nie - wyrasta już na najlepszego :)
    Divis i Rybak łapią również piłke na ponad 350 :)

    aha no i Bąkiewicz już do 1 szóstki reprezentacji no nie ...... wole tego nie komentowac :) no ale :)


  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bąkieiwcz rozegrał wczoraj doskonałe spotkanie, i o ile mi wiadomo był to jego kolejny dobry mecz. Moim zdaniem zrobił w ostatnim czasie znaczące postepy i bardzo dojrzał jako zawodnik. Szczególnie podobały mi się wczoraj jego ataki: nie "na siłę", ale czysto techniczne uderzenia w wybrane miejsce. A przyjęcie miał lepsze niż tak przez wszystkich chwalony Ruciak.
    Trudno się zatem dziwić, że ktoś widzi go z podstawowej szóstce reprezentacji.
    Pozdrawiam.
    dakuul

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyzsczosc Skry niepodlegala dyskusji!! Mam nadzieje ,ze ta obnizka formy to tylko chwilowa niedyspozycja NKS-u.Teraz nadchodza mecze prawdy.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazły łapie piłke 355, a średnio 350, Divis i Rybak nie skaczą tak wysoko z tego co mogłem zobaczyć. Wlazły ma lepszy % skończonych ataków od Divisa i Rybaka, tego nie zaprzeczysz. Kto miał okazje widzieć Wlazłego w ostatnich 3 meczach ten niech powie jak grał i ile piłek skończył. Wlazły to przyszłość siatkówki i naszej reprezentacji. On nie musi grać 2 3 sezonów by wyrósł na najlepszego atakującego on to moze potwierdzić po tym sezonie, a już daje ku temu powody. To wokół niego będzie się krecić gra reprezentacji myśle że już niedługo. Nie mówie tu tylko że gra w SKRZE, ale tak będzie !!!

    Radosław Rybak 348
    Peter Divis 348
    Obaj skaczą maksymalnie po tyle, ale rzadko kiedy doskakują do tej wysokości podczas wystawianych piłek :)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazły łapie piłke 355, a średnio 350, Divis i Rybak nie skaczą tak wysoko z tego co mogłem zobaczyć. Wlazły ma lepszy % skończonych ataków od Divisa i Rybaka, tego nie zaprzeczysz. Kto miał okazje widzieć Wlazłego w ostatnich 3 meczach ten niech powie jak grał i ile piłek skończył. Wlazły to przyszłość siatkówki i naszej reprezentacji. On nie musi grać 2 3 sezonów by wyrósł na najlepszego atakującego on to moze potwierdzić po tym sezonie, a już daje ku temu powody. To wokół niego będzie się krecić gra reprezentacji myśle że już niedługo. Nie mówie tu tylko że gra w SKRZE, ale tak będzie !!!

    Radosław Rybak 348
    Peter Divis 348
    Obaj skaczą maksymalnie po tyle, ale rzadko kiedy doskakują do tej wysokości podczas wystawianych piłek
    Elwiernes_, skończ już, proszę... Widzę po Twoim wpisie, że jedyna rzecz, którą należy oceniać zawodników i za którą należy ich podziwiać, to zasięg w ataku. Elwiernes_ - czy Ty masz jakąś manię na tym punkcie?
    Wychwalasz Wlazłego pod niebiosa i zgodzę się, że obecnie jest za co. Ale bez przesady... z tonu Twojego wpisu wynika, że teraz Sartoretti, Miljković, Dineykin i inni razem wzięci nie są nic warci wobec umiejętności Wlazłego. Trochę dystansu do sytuacji, poczekajmy jeszcze, co atakujący Skry zaprezentuje.
    Skacze faktycznie wysoko, ale przeciążenia, które musi włożyć w każdy wyskok są ogromne, co niestety może doprowadzić do tego, że za kilka lat mogą wystąpić u niego kontuzje kolana (czego zresztą absolutnie mu nie życzę).

    Pozdrawiam
    ____________

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,995
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 630 w 358 postach
    A ja mam nadzieje ze w przyszlym sezonie znajda sie wieksze pieniadze w Czestochowie to Baku tutaj wroci, w koncu onjest jedynie wypozyczony do Belchatowa ....

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto wysoko skacze, ten krótko skacze, a Wlazły jest przecież dość niski, więc ten jego zasięg znamionuje naprawe niespotykaną skoczność i to widać w meczach. Dobrze, że nie miał kontaktu z Waldemarem W., bo pewnie już byłby kaleką. Jedyna szansa, że uniknie kontuzji, to jego skromna postura, ile on waży?? Góra 80kg - i tak chyba nabrał trochę masy bo jak go widziałem latem, to się bałem, że jak wiatr zawieje, to Mariusz odleci. Mniejsze obciążenie na te chude kolana, to mniejszy problem. Taki np. Świderski waży jednak sporo więcej, a jest jeszcze niższy.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lefan -nie sadze ,zeby Bakiewicz wrocil,z reszta w Czestochowie potrzebny jest dobry libero poniewaz Krys jest zdecydowanie najslabszym punktem zespolu;
    co do meczu-myslalem ,ze Nysa bedzie stawiac trudniejsze warunki Skrze,a szkoda....
    pozdr

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszę pogratulować Skrze zwycięstwa zagrali bardzo dobry mecz i z tego co widziałem Ireneusz Mazur świetnie ustawił zespół taktycznie mocna zagrywka nie pozwalała nyskiej druzynie na zbyt szerokie pole manewru w rozegraniu piłki a środkowi Nysy wogóle nie istnieli.Klasą zabłysnął Andrzej Stelmach który swą kombinacyjną grą gubił nasz blok jak chciał a z tego co pamietam niewidziałem skutecznego bloku. Świetnie zagrał Wlazły-agresywne mocne zbicia i Bąkiewicz bardziej techniczne akcje ale przedewszystkim skuteczne.Podsumowując Skra wygrała w pełni zasłużenie i widać że bedą sie liczyć w walce o mistrzostwo.Nysa trzeba sie podnieść za tydzień mecz we Wrocławiu tam już trzeba bedzie wykrzesać wszystkie siły a my kibice jedziemy was dopingować!Do boju NKS!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazły ma 196 cm, niski to on nie jest.
    Albimar wychwalam i będe wychwalał tego chłopaka, Bo na to zasługuje. Jak ci sie nie podoba nie musisz tego czytać.
    Gra jest ważna, a nie wyskok. Nie znasz mnie kolego to po co te uwagi z twojej strony?? Skoro nie wiesz o co tak naprawde mi chodzi, sprawa wyskoku była kierowana do Pantersa.
    Albimar te gwiazdy co wymieniłeś, są poza zasięgiem, a tak w ogóle skąd takie bzdury się wzieły z twojej strony?? Przecież ja czegoś takiego nie napisałem. Jakiś nerwowy chłopie jesteś :). Więcej luzu, panuje wolność słowo.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazły to kolejna nadzieja polskiej siatkówki, która, obym się mylił, ale raczej nie, pozostanie na lata nadzieją i tylko nadzieją...

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albimar wychwalam i będe wychwalał tego chłopaka, Bo na to zasługuje. Jak ci sie nie podoba nie musisz tego czytać.
    Pozwól, że sam zadecyduję, co przeczytam, a co nie...

    Gra jest ważna, a nie wyskok.
    Otóż to. Ale po Twoim ostatnim wpisie, gdzie bądź co bądź dużo cyferek się pojawiło, odniosłem całkowicie inne wrażenie.

    Nie znasz mnie kolego to po co te uwagi z twojej strony??
    OK. W takim razie nie mogę zgłaszać uwag na wpisy większości osób na tym forum, bo ich nie znam ;). Ciekawie, coraz ciekawiej...:)

    Skoro nie wiesz o co tak naprawde mi chodzi, sprawa wyskoku była kierowana do Pantersa.
    ... i z tego tytułu, że wypowiedź była skierowana do Pantersa, nikt nie może odezwać się na temat Twojego wpisu.

    Albimar te gwiazdy co wymieniłeś, są poza zasięgiem, a tak w ogóle skąd takie bzdury się wzieły z twojej strony?? Przecież ja czegoś takiego nie napisałem.
    Obecność gwiazd obecnej siatkówki to była tylko aluzja do tonu Twojej wypowiedzi. To, że ktoś świetnie zagrał w kilku kolejnych spotkaniach jeszcze nie znaczy, że jest nie wiadomo jaką gwiazdą (napisałeś przecież, że: "Wlazły to przyszłość siatkówki i reprezentacji"). Myślę, że należy poczekać na taką ocenę do czasu, gdy Wlazły swoją postawą na placu gry potwierdzi swoje możliwości. Mam nadzieję, że nie będzie on jedynie "objawieniem jednego sezonu".

    Jakiś nerwowy chłopie jesteś . Więcej luzu,
    O to się nie martw :). Chociaż z tymi nerwami coraz trudniej patrząc na Twoje posty w tym wątku ;).

    panuje wolność słowo.
    I tutaj przyznaję Ci rację :). Zatem wyobraź sobie, że ja również mam możliwość wyrażenia swoich poglądów zgodnie z zasadą owej "wolności słowa".

    A tak na poważnie, to darujmy sobie tą dyskusję, która według mnie i tak nic nie zmieni. Nie sądzę, żebyśmy przekonali się nawzajem i chyba nie ma sensu dalej tej rozmowy kontynuować.

    Pozdrawiam
    ____________

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem ale chyba niektórzy pomylili się - jest forum o meczu Nysa-Skra a nie o tym jak wysoko skacze Wlazły!!!
    Dajcie już spokój, chłopak rozegrał dobry mecz, był nie do zatrzymania ale to nie powód żeby go nazywać "najlepszym atakującym". Jest młody, życzę jemu świetnej kariery ale żeby czasem mu woda sodowa do głowy nie uderzyła - jak ma to miejsce z większością polskich zawodników.

    Co do meczu, nie był to udany wystę zawodników z Nysy, brak rozegrania, tragiczny odbiór, brak bloku - to obraz gry Nysy. Myślę, że Nysa odrodzi się na mecze z Gwardią i Politechniką.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszą 3 pkt zdobyte na ciężkim terenie w Nysie tym bardziej, że przed nami seria meczy z przeciwnikami z wyższej półki.
    Mam nadzieje, że Stelmach potwierdzi swoją dobrą formę również za tydzień przeciwko Mostostalowi,a co do Wlazłego to jak narazie chłopak gra znakomicie aczkolwiek dopiero teraz przed nim prawdziwe egzaminy ( mecze z Mosto, Pamapolem, Ivettką i Sosnowcem ), jeśli w nich potwierdzi swoją wysoka forme to wtedy rzeczywiście będzie można śmiało wychwalać chłopaka pod niebiosa :-)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz ze Skrą obnażył wszystkie słabości NKSu. W żadnym elemencie Nysa przegrała, a żaden zawodnik nie brał na siebie ciężaru gry.
    Co do Skry to można mówić w samych superlatywach. Dobra zagrywka, odbiór, ATAK zwłaszcza. Każdy z zawodników zagrał dobrze. To młody i bardzo perpektywiczny zespół...
    Jest trochę niedosyt, że trener NKSu nie wpuścił za Jaszewskiego Kurka, myślę, że mimio to Nysa by przegrała, ale Kurek mógł trochę namieszać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •