Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 152

Wątek: Kontuzje żużlowców

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach

    Kontuzje żużlowców

    W celu uniknięcia "zaśmiecania" Forum informacjami o kontuzjach kolejnych zawodników - a tych (jako, że jest to sport wysoce urazowy) zdarza się niekiedy kilka w tygodniu, zakładam ten wątek. Tylko proszę nie opisywać szczegółowo i z przerażeniem jeśli dotyczy to np. złamania paznokcia choć początkowe doniesienia agencyjne mówią o złamaniu kręgosłupa.
    Ponieważ jest to mój pierwszy wątek, który odważyłem się założyć po czterech latach bytności na tym Forum pozwalam sobie zauważyć, że wiele z sensacyjnych informacji da się spokojnie zamieścić w setkach innych wątków już istniejących. A poza tym sądzę, że użytkownicy tego Forum nie tylko z niego czerpią informacje na tematy związane ze speedwayem.
    Pozdrawiam, a wszystkim kontuzjowanym życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia.



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar djkarol1983
    Dołączył
    18-09-2006
    Postów
    2,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawiazujac do kontuzji Jonasa to jezeli okaze sie powazniejsza to jedziemy Z/Z i z Poznaniem i Gdanskiem. Sprowadzanie Hefe bedzie niesensowne biorac pod uwage jego wyniki o ile gdzies startuje?? Mam nadzieje ze to jednak nic groznego i szybko sie wykuruje bo moze byc ciezko potem o bonusy o wygranych wyjazdowych nie wspominajac.
    Jezeli ktos bedzie mial jakies info o stanie zdrowia to niech napisze!!

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    o Jonasie

    Na sportowych faktach napisane jest,że "Jonas doznał kontuzji lewego barku,żeber oraz ma przebite płuco".a więc niech tylko szybko zdrowieje bo na wyjazdach bez niego bedzie ciężko.

  4. Powrót do góry    #4
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Z przebitym płucem tak szybko nie wyzdrowieje...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    W miesiąc mozna się zebrać, wiem co mówie. Zależy wszystko o tego czy uszkodzone (przecięte) zostaly mięśnie między żebrami. Jeśli tak, to będzie trwało dłużej, bo to bardzo bolesne.

    Tak czy siak zdrowiej spokojnie Jonas, nic na siłe. Szkoda że to się stało teraz. Ale szwedzka strzała wroci i będzie wygrywać.

    pzdr

  6. Powrót do góry    #6
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tak, ale czy bez szwedzkiej strzały będzie wygrywać Polonia :P W każdym razie zdrowiej!

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze to dobrze ,że pierwszy mecz jedziemy u siebie z Poznaniem,bo na wyjazdach Jonas bardzo dobrze punktował(o ile nie jechał w 15 biegu),a u nas z Poznaniem jak sobie poradziliśmy bez Emila to miejmy nadzieje,że bez Jonasa tym bardziej.Tak czy siak Jonas zdrowiej szybko i żebyś mógł w najbliższych meczach dalej śmigać tak jak do tej pory.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Proponuję przy okazji tego tematu żeby każdy wypisał zawodników z jego zespołu, którzy w tym sezonei odnieśli jakieś urazy.

    Włókniarz:
    Lee Richardson- złamanie nadgarstka, Tomasz Gapiński - złamanie piątej kości śródstopia nogi prawej, Mateusz Szczepaniak - wybity bark, Borys Miturski - stłuczona ręka, Nicki Pedersen - problemy z żołądkiem (będzie musiał poddać się operacji)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Jonas najprawdopodobniej ma oprocz przebitego płuca pogruchotane żebra i uszkodzone mięśnie, tego czego można się bylo obawiać najbardziej. Dojście do pewnej sprawności jest bardzo bolesne i wymaga dluższej rehabilitacj. Niestety, lekarze nie dają mu wiekszych szans na powrot do żużla w tym roku.

    Eskilstuna nie jest w tym roku zbyt szczęśliwa, bo pare dni temu na tym samym obiekcie swoją tragedią przeżyl Kim Jansson. Przykre, bardzo przykre...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://svt.se/svt/road/Classic/share...5&lpos=extra_1
    Jakoś mnie nie dziwi, że popierd*lony Pedersen brał udział w tym wypadku..

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie dziwi ze sugerujesz sie nazwiskiem Nickiego a nie patrzysz na film... wedlug mnie to Joonas zmienil tor jazdy i stad ta wwywrotka

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    sugerujesz sie nazwiskiem Nickiego
    Taka drobna uwaga - jechała Bjarne, a nie Nicki :P

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś mnie nie dziwi, że popierd*lony Pedersen brał udział w tym wypadku..
    Musisz być chyba niespełna rozumu skoro piszesz takie rzeczy. Opisz swoimi słowami na czym polegała wina Pedersena i czy można wskazać jakiegokolwiek sprawce tego wypadku. Takie zdarzenia maja miejsce praktycznie podczas każdego meczu ligowego. Musisz mieć bardzo silne dowody żeby wysuwać takie oskarżenia. Stało się nieszczęście ale takie jest ryzyko wkalkulowane w ten sport. Jonasowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a tobie większego obiektywizmu i mniejszego fanatyzmu.http://www.przegladzuzlowy.pl/news_la.php?id=1089901204
    Z tego widać, że napewno ryzykował swoim zdrowiem żeby wyeliminowac Jonasa. Pomyśl trochę.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Taka drobna uwaga - jechała Bjarne, a nie Nicki
    Tez Pedersen :P:P

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    To w Szwecji sie jeszcze nie nauczono po wypadku Cegielskiego, ze dmuchane bandy powinno sie stosowac?

    Ten co widzi w wypadku wine Pedersena... wez sie lecz.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hahahahaha

    Proponuję przy okazji tego tematu żeby każdy wypisał zawodników z jego zespołu, którzy w tym sezonei odnieśli jakieś urazy.

    Włókniarz:
    Borys Miturski - stłuczona ręka, Nicki Pedersen - problemy z żołądkiem (będzie musiał poddać się operacji)
    Dobrucki -rozwolnienie, Protas - sinniak na lewej ręce, Iversen - pryszcz na pośladku.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Proponuję przy okazji tego tematu żeby każdy wypisał zawodników z jego zespołu, którzy w tym sezonei odnieśli jakieś urazy.

    Włókniarz:
    Borys Miturski - stłuczona ręka, Nicki Pedersen - problemy z żołądkiem (będzie musiał poddać się operacji)
    Dobrucki -rozwolnienie, Protas - sinniak na lewej ręce, Iversen - pryszcz na pośladku.
    A co w mojej propozycji jest dziwnego przygłupie? Wiesz jaki zawodnik jakie kontuzje odniósł np w zespole z Gdańska?

    Myślenie nie boli dzieciaku.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję przy okazji tego tematu żeby każdy wypisał zawodników z jego zespołu, którzy w tym sezonei odnieśli jakieś urazy.

    Włókniarz:
    Borys Miturski - stłuczona ręka, Nicki Pedersen - problemy z żołądkiem (będzie musiał poddać się operacji)
    Dobrucki -rozwolnienie, Protas - sinniak na lewej ręce, Iversen - pryszcz na pośladku.
    A co w mojej propozycji jest dziwnego przygłupie? Wiesz jaki zawodnik jakie kontuzje odniósł np w zespole z Gdańska?

    Myślenie nie boli dzieciaku.
    Tobie sie marzy coś takiego jak w NBA - oficjalna lista zawodników kontuzjowanych, wraz z nazwą urazu i przewidywanym okresem leczenia. :) O nie, to nie przejdzie. Zdrowie i kasa to nie są tematy, które należy poruszać. :)

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie, nie mówię o oficjalnej liście. Ale cały czas pojawiają się doniesienia o kontuzjach różnych zawodników. Niewielkim wysiłkiem można te informacje skupić w jednym miejscu.

    I nie bardzo potrafie zrozumieć dlaczego tematu kasy i zdrowia nie należy poruszać? Bo jeśli tak to czemu kluby na swoich stronach informują o stanie zdrowia zawodników? Gushmanie, to jest istotą tego sportu i dziwi mnie Twoje podejście, wszak liberała jak sądziłem dotąd.

    ---
    Nie wyczułem ironii ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie, nie mówię o oficjalnej liście. Ale cały czas pojawiają się doniesienia o kontuzjach różnych zawodników. Niewielkim wysiłkiem można te informacje skupić w jednym miejscu.

    I nie bardzo potrafie zrozumieć dlaczego tematu kasy i zdrowia nie należy poruszać? Bo jeśli tak to czemu kluby na swoich stronach informują o stanie zdrowia zawodników? Gushmanie, to jest istotą tego sportu i dziwi mnie Twoje podejście, wszak liberała jak sądziłem dotąd.
    No ale ja to ironicznie pisałem. :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj groznemu wypadkowi ulegl Zbyszek Czerwinski.
    Jego stan jest ciezki, na cale szczescie stabilny.
    Wo wypadku doszlo w 1 biegu Memorialu Igora Marko.
    http://www.youtube.com/watch?v=ht9LT7zDrrw

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Początek sezonu i pierwsze kontuzje:

    Jesper Monberg - Unia Tarnów - złamany nadgarstek - 6 tygodni przerwy.

    Tomasz Piszcz - KMŻ Lublin - kontuzja nogi - być może w czerwcu pojawi się na torze.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniałeś umieścić na pierwszym miejscu poważną kontuzję Petera Karlssona w meczu w Częstochowie w niedziele.

  24. Powrót do góry    #24
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Daj już spokój Kobe, ile można. Karawana jedzie dalej.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Peter Karlsson zdaje sie odniosl kontuzje - tyle, ze we wtorek w meczu ligi szwedzkiej. Nie jakas powazna, ale wykluczy go ze startow na jakis czas i moze go zabraknac w niedzielnym meczu Wlokniarza.
    Regards from Sydney
    Dexter

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    (kontynuuję stary wątek, ale nie znalazłem lepszego miejsca dla tej informacji ze świata medycyny)

    13.11.2016

    Bezprzewodowy sposób na paraliż

    Niezwykły eksperyment szwajcarskich badaczy. Dzięki bezprzewodowej komunikacji ominęli uszkodzony fragment rdzenia kręgowego i umożliwili sparaliżowanym małpom poruszanie się.

    To pierwszy test tego rodzaju. Zdaniem specjalistów z Politechniki Federalnej w Lozannie (EFPL) na zastosowanie podobnej techniki u ludzi będziemy musieli poczekać co najmniej dekadę. Daje ona jednak nadzieję na przywrócenie możliwości chodzenia osobom sparaliżowanym z powodu uszkodzenia rdzenia kręgowego.

    Szwajcarzy użyli do eksperymentów rezusów, którym uszkodzono rdzeń kręgowy w taki sposób, aby straciły władzę w jednej łapie. Przerwany rdzeń nie przesyła impulsów nerwowych - to tak, jakby ktoś przeciął kable. Następnie wszczepiono im do mózgów implant - elektrody analizujące aktywność kory w miejscach odpowiedzialnych za ruch kończynami. Sygnały te były następnie przesyłane do komputera, który je dekodował. Odpowiednio obrobione impulsy były wysyłane do innego implantu - elektrod umieszczonych poniżej miejsca uszkodzenia rdzenia. Tam elektronika stymulowała odpowiednie nerwy i mięśnie do ruchu.
    http://www.rp.pl/Medycyna-i-zdrowie/...a-paraliz.html

    13 listopada 2016

    Czy będzie można wstać z wózka inwalidzkiego?
    Międzynarodowy zespół naukowców przywrócił sparaliżowanym małpom władzę w nogach. Szykuje się przełom w medycynie?

    Za wcześnie, by mówić o przełomie i milowym kroku w neurochirurgii. Ale nowa metoda, dzięki której przywrócona zostaje komunikacja między korą mózgową a sparaliżowanymi nogami, daje nadzieję pacjentom po uszkodzeniach rdzenia kręgowego.

    Większość z nich jest jeszcze na tyle młoda, że może doczekać kiedy terapia okaże się dostępna u ludzi – na razie jej spektakularne wyniki zaobserwowano u makaków rezusów z uszkodzonym piersiowym odcinkiem rdzenia. Ktoś powie, że droga od małpy do człowieka wciąż daleka, ale uczonym udało się po raz pierwszy odnieść tego rodzaju sukces u ssaków naczelnych
    http://www.polityka.pl/tygodnikpolit...a-wozkach.read
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2016
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że w tym roku obędzie się bez kontuzji w okresie przygotowawczym przez jakieś ewolucje na motocrossach...

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar adamoff
    Dołączył
    08-06-2016
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio się natknąłem na stronie redbulla i zobaczyłem znany skok w Anaheim... http://www.redbull.com/pl/pl/motorsp...s-i-supercross
    Moja strona - fotografia i Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach


    "
    Komórki macierzyste, jeszcze parę lat temu przedstawiane jako teoretyczne rozwiązanie problemu paraliżu, powoli przechodzą do sfery rozwiązań praktycznych. Amerykańskim neurologom właśnie z pomocą tych komórek udało się przywrócić władzę w rękach sparaliżowanemu 21-latkowi.
    Kris Boesen, który po urazie kręgosłupa w wypadku samochodowym nie był w stanie samodzielnie się żywić, trzy miesiące po eksperymentalnym zabiegu przeprowadzonym na University of Southern California, nie tylko potrafi jeść, ale też pisze i porusza się samodzielnie na wózku inwalidzkim - dla niego jest to jednak jak wyjście z więzienia własnego ciała, wcześniej bowiem nie czuł on nic od szyi w dół, nie miał też żadnej kontroli nad swoim ciałem poniżej tej granicy.
    Pacjentowi podczas operacji wstrzyknięto prosto do szyjnego odcinka rdzenia kręgowego około 10 milionów komórek AST-OPC1 opracowanych przez firmę Asterias Biotherapeutics, które już na miejscu zaczęły przekształcać się w komórki progenitorowe oligodendrocytów. Już dwa tygodnie po zabiegu widać było wyraźną poprawę - Boesenowi powróciło w pewnym stopniu czucie, ale na dalsze efekty trzeba było poczekać jeszcze dwa i pół miesiąca."

    Tak było jeszcze we wrześniu. Dzisiaj gość może sam jeść i podnosić sztangę.

    http://theheartysoul.com/stem-cells-cure-paralysis/
    UNSCARED

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2017
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @adamoff

    dobre

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Wczoraj podczas treningu na motocrossie we Włoszech Maciej Janowski miał upadek. Lekarze stwierdzili złamanie obojczyka.
    - Maciej jest już w Polsce, przebywa w poznańskiej klinice Rehasport, gdzie jeszcze dziś przejdzie zabieg. Zawodnik jest w kontakcie z klubem. W tym momencie jest zbyt wcześnie, by określić ile może potrwać jego rehabilitacja - mówi Adrian Skubis, koordynator ds. komunikacji w WTS Sparcie Wrocław.
    O przebiegu leczenia Macieja Janowskiego będziemy informować w kolejnych komunikatach Klubu.

    https://www.facebook.com/notes/wts-s...7001446032217/

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Z dwa tygodnie leczenia, tydzień rehabilitacji, i może w zawodach startować. Na pierwsze sparingi zdąży.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2017
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, co kiedyś uważane było za kontuzję kończącą karierę, dzisiaj naprawia się w formie zabiegu...

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2018
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko idzie do przodu, a zawodnicy są coraz bardziej zawzięci by nie kończyć kariery

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2018
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon9.gif Znak czasu

    W niedziele zmarl zuzlowiec wszechczasow Ivan Mauger a na forum ani slowa. Warto by o nim choc wspomniec Bo takiego juz nie bedzie .wprawdzie Rickardson tez mial 6 tytulow mistrzowskich ale Mauger wygrywal tez na dlugim torze . Czesc jego pamieci

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Było słowo, a może nawet kilka- moje w wątku Unii Leszno:

    "Nieco off-topic, ale zmarł wielki Ivan Mauger ... Według mnie, najważniejsza postać w historii żużla (jeśli chodzi o zawodników), tak jak słusznie napisali Anglicy - pionier profesjonalizmu w speedway'u. Pod tym względem rzeczywiście wyprzedził swój czas. W latach 80., gdy zaczynała się moja kibicowska przygoda z tym sportem, już bardziej bawił się w żużel (zajął się menedżerką, pomagał m.in. nieszczęsnemu Kenny'emu Carterowi), ale i tak poniżej pewnego dobrego poziomu nie zszedł. Jeszcze w finalnym dla niego 1985 roku, w wieku 46 lat reprezentował Nową Zelandię w finale MŚP w Rybniku. Pamiętam jego turniej pożegnalny w Lesznie w tym samym 1985 roku, który wygrał Preben Eriksen. Niestety, nie dane było mi wtedy zobaczyć Ivana na żywo, bo doznał kontuzji kilka dni wcześniej w Gnieźnie i na zawodach w Lesznie pojawił się w cywilu i o kulach. Wielka strata. RIP"

    i zdaje się, że jeszcze ktoś wzmiankował tę smutnąwiadomość w wątku toruńskim.
    Szkoda, że prawdziwe legendy się powoli wykruszają. Spoczywaj w pokoju, Ivan!
    Ostatnio edytowane przez pejotl3 ; 18-04-2018 o 01:10

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Szukałem dobrego wątku, bo koledzy wspominali o bardzo poważnym wypadku na zawodach w Mureck (Austria). Sprawa rzeczywiście jest bardzo poważna - pojawił się artykuł na portalu krone.at, w którym piszą o podejrzeniach poważnych obrażeń mózgu lub wielonarządowych u dwójki żużlowców - Słoweńca i Słowaka. Miejmy nadzieję, że te przypuszczenia się nie potwierdzą.
    http://www.krone.at/1701535
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Na grupie polish speedway na Facebooku pojawiły się nowe informacje:
    "Jak udało mi się ustalić.Słowak ma otwarte złamanie nogi Słoweniec pluł krwią był intubowany a Koscielski w kolejnym zaliczył upadek miał kłopoty z oddychaniem i uskarzal się na ból nogi zabrała go karetka do szpitala na przeswietlenie"

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Na grupie polish speedway na Facebooku pojawiły się nowe informacje:
    "Jak udało mi się ustalić.Słowak ma otwarte złamanie nogi Słoweniec pluł krwią był intubowany a Koscielski w kolejnym zaliczył upadek miał kłopoty z oddychaniem i uskarzal się na ból nogi zabrała go karetka do szpitala na przeswietlenie"
    Kościelskiemu nic nie jest - po upadku noga utknęła mu między kierownicą a silnikem - info bezpośrednio od Marcina.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kielpin za jego przydatny post!

    PrzemoZG (01-05-2018)

  41. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Niestety z Janem Pintarem nie jest dobrze - został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i więcej o jego stanie zdrowia będzie można powiedzieć w ciągu kilku dni. Źródło: https://www.facebook.com/speedway.AM...72267529484699
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  42. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    nie znalazlem lepszego watku, ale zdecydowanie wiadomosc o stanie zdrowia Witalija Biełousowa jest wg mnie wiadomoscia dnia, tygodnia, kto wie, moze i sezonu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    stanior (12-07-2018)

  44. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    może nie kontuzja, ale raczej problem z głową i używkami...
    Tylko ostrzegam, że tego się nie da odzobczyć i odusłyszeć...
    Oskar Gollob i wszystko jasne...

    https://www.youtube.com/watch?v=ll1ygLg5OLE
    https://www.youtube.com/watch?v=Rg4rEe6HVME
    https://www.youtube.com/watch?v=S7vU7l2m23U
    z resztą jak trochę poszperacie w necie to znajdziecie dużo więcej kwiatków znajdziecie!!

  45. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    może nie kontuzja, ale raczej problem z głową i używkami...
    Tylko ostrzegam, że tego się nie da odzobczyć i odusłyszeć...
    Oskar Gollob i wszystko jasne...

    https://www.youtube.com/watch?v=ll1ygLg5OLE
    https://www.youtube.com/watch?v=Rg4rEe6HVME
    https://www.youtube.com/watch?v=S7vU7l2m23U
    z resztą jak trochę poszperacie w necie to znajdziecie dużo więcej kwiatków znajdziecie!!
    Tylko po co to wrzucasz do tylu wątków na raz ? Zobaczyliśmy i współczujemy kibicom Polonii (nie od dzisiaj zresztą).

  46. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    tak na serio to jest tak zakręcone, że nie wiedziałem gdzie to wepchnąć...

  47. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    brawo za odwage... pomoc finansowa dla zawodnika ktory w karierze zarobil miliony a pomoc tym ktorzy nie zarobili nic zbedna.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...wny-zuzlowiec-

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    kiki (29-09-2018)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •