Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 152

Wątek: Kontuzje żużlowców

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie, SF podały na podstawie strony klubowej. Masz przecież to jak byk napisane w artykule. Klub dał dupy, pytanie czy idiotę zatrudnili w swoich mediach społecznościowych czy dostał prikaz napisania steku bzdur.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Który portal - row.rybnik.com.pl ? Bo w przypadku Sundstroema to on jest źródłem tych informacji, inni tylko przekopiowali.
    Dobrze wiesz o jaki chodzi.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Dobrze wiem, że w tym przypadku to nie ten portal odpowiada za dezinformacje.

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie, SF podały na podstawie strony klubowej. Masz przecież to jak byk napisane w artykule. Klub dał dupy, pytanie czy idiotę zatrudnili w swoich mediach społecznościowych czy dostał prikaz napisania steku bzdur.
    Żeby to wiedzieć musiałbym przeczytać ten artykuł. Z zasady czytam tylko wyniki na syfach, resztę przeglądam po tytułach.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Żeby to wiedzieć musiałbym przeczytać ten artykuł. Z zasady czytam tylko wyniki na syfach, resztę przeglądam po tytułach.
    No to dlaczego przyjąłeś tezę, ze klub skopiował artykuł ze SF? Czy jakikolwiek klub podając informacje dotyczące własnych zawodników, własnego klubu tak robi?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    No to dlaczego przyjąłeś tezę, ze klub skopiował artykuł ze SF? Czy jakikolwiek klub podając informacje dotyczące własnych zawodników, własnego klubu tak robi?
    Bo takie wiadomości to miód na ich portfele.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Patrzac na szwedzkie zrodla (np. https://www.expressen.se/sport/motor...i-flera-dagar/, tlumaczone Google Translate wiec nie biore odpowiedzialnosci)
    to sytuacja byla naprawde niewesola, ale info z klubu poszlo dzisiaj, kiedy wszystko wyglada juz o niebo lepiej. Info pochodzi niby od ojca Linusa. Sa jakies uszkodzenia watroby,
    a przy transporcie do Piekar doszlo do obrzeku mozgu, ale wszystko znowu wydaje sie byc pod pelna kontrola.

    Moze wiec nie ma w tym wszystkim zlej woli, tylko bardziej jest to nieporozumienie i nierozwaga odnosnie tzw. "timingu" publikujacych te wiadomosci.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Bo takie wiadomości to miód na ich portfele.
    Klubowe? Jak niby na kopiowaniu takiej informacji miałby zarobić klub? Bo dyskutujemy o tym, kto od kogo skopiował info, pamiętasz?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Gadol ładnie wyjaśnia tych, co rzucili się, aby błotem obrzucać SF, w tym wypadku obrzucać niesłusznie.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Klubowe? Jak niby na kopiowaniu takiej informacji miałby zarobić klub? Bo dyskutujemy o tym, kto od kogo skopiował info, pamiętasz?
    co za różnica kto od kogo. jeśli ostaf i jego portal uważają się za profesjonalistów to powinni ta informacje sprawdzić tym bardziej ze coś juz nie pasowało z Gdańskim szpitalem. no ale ostaf pokazuje kolejny raz ze jest kanalia i debilem. ciesze się ze będzie miał szlaban na olimpijski. we Wrocławiu pamiętają jak w chamski sposób potraktował drabika za którym murem stanęli wroclawscy zawodnicy i działacze.

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Kanalia i debil bo przekazał dalej informację PROSTO Z KLUBU? Czytasz czasem prasę, wiesz, że większość artykułów polega na przekazaniu dalej jednego podania medialnego? A tu mieliśmy do czynienia z oficjalną, autoryzowaną stroną klubową.

    Chyba wróciłeś do alkoholu znowu...
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wyjdz z domu i idź pobiegać może wtedy zrozumiesz co napisałem

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Mogliby jakoś przytwierdzać te dmuchawce do toru. To już nie pierwszy przypadek kiedy się unoszą i żużlowiec wpada pod.
    E tam, ważniejsza jest nowa tabela biegowa i zagraniczny junior pod siódemką.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi greggor za jego przydatny post!

    Marsh (29-09-2019)

  15. Powrót do góry    #104
    Początkujący
    Dołączył
    15-11-2018
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach

    Mrozek

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie, SF podały na podstawie strony klubowej. Masz przecież to jak byk napisane w artykule. Klub dał dupy, pytanie czy idiotę zatrudnili w swoich mediach społecznościowych czy dostał prikaz napisania steku bzdur.
    Chodziło mi tylko i wyłącznie, że docierały różne informacje - tytuł na stronie klubowej nietrafiony. Ale przecież Mrozek nie redaguje klubowej strony, w jego wypowiedzi nie było informacji nieprawdziwych (jak potwierdzil wywiad z ojcem, czy dzisiejszy z Bałabuchem). Chodziło mi tylko o Wasze insynuacje, że Mrozek kazał coś podkolorować, że chce wprowadzić temat zastępczy bo ma słaby skład itd. Dla mnie to mega słabe jest, ale widzę że tutaj to już na porządku dziennym oskarżanie zawodników o sprzedawanie meczów, ustawianie, teraz forum weszło stopień wyżej.

    Dla potwierdzenia, jaki Mrozek zły.

    Fragment wywiadu z mechanikiem Szymonem:

    Podobno szybko po wypadku zareagował prezes polskiego klubu Linusa PGG ROW-u Rybnik Krzysztof Mrozek. Jaką rolę odegrał w tym, że trafiliście do placówki w Piekarach Śląskich?

    Ogromną. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Należy mu się olbrzymi szacunek. Pozostajemy na łączach praktycznie trzy razy dziennie. Dopytuje, interesuje się losem Linusa, nie ma chwili by nie zasięgał języka, czy czegoś nam nie potrzeba. Mi.in. dzięki staraniom pana prezesa, nad Linusem roztoczono najlepszą, dostępną opiekę.

  16. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A później bohaterski Mrozek uratował mu życie, po czym ten zawodnik jest winny klubowi tak wielką przysługę, który to Mrozek uruchomił wszystkie kontakty z najlepszymi lekarzami i ten musi zostać na kolejny rok bądź dwa.
    Propaganda w Rybniku musi się zgadzać.
    O tym wczoraj pisałem. Propaganda w Rybniku musi się zgadzać i nie zdziwiłbym się gdyby to była celowa zagrywka.
    Poniżej już info w stylu o jakim wczoraj pisałem - to było do przewidzenia czysty PR

    Cytat Zamieszczone przez wogu Zobacz posta
    Dla potwierdzenia, jaki Mrozek zły.

    Fragment wywiadu z mechanikiem Szymonem:

    Podobno szybko po wypadku zareagował prezes polskiego klubu Linusa PGG ROW-u Rybnik Krzysztof Mrozek. Jaką rolę odegrał w tym, że trafiliście do placówki w Piekarach Śląskich?

    Ogromną. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Należy mu się olbrzymi szacunek. Pozostajemy na łączach praktycznie trzy razy dziennie. Dopytuje, interesuje się losem Linusa, nie ma chwili by nie zasięgał języka, czy czegoś nam nie potrzeba. Mi.in. dzięki staraniom pana prezesa, nad Linusem roztoczono najlepszą, dostępną opiekę.

  17. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    O tym wczoraj pisałem. Propaganda w Rybniku musi się zgadzać i nie zdziwiłbym się gdyby to była celowa zagrywka.
    Poniżej już info w stylu o jakim wczoraj pisałem - to było do przewidzenia czysty PR

    Jak będziesz kiedyś musiał, to spróbuj dostać się do szpitala w Piekarach ot tak.

  18. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Mogliby jakoś przytwierdzać te dmuchawce do toru. To już nie pierwszy przypadek kiedy się unoszą i żużlowiec wpada pod.
    Tak właściwie to chyba póki co... nie mogliby. Jakiś czas temu był o tym artykuł na SF, że przytwierdzenie ich do toru powodowałoby ich nieregulaminową wysokość, czy coś takiego, nie pamiętam czy byłyby wtedy za niskie czy za wysokie, ale taki był sens artykułu. Oczywiście rozwiązaniem mogłaby być zmiana regulaminu, ale jak słusznie napisano parę postów wyżej, istnieje mnóstwo "ważniejszych" tematów.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  19. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez wogu Zobacz posta
    Chodziło mi tylko i wyłącznie, że docierały różne informacje - tytuł na stronie klubowej nietrafiony. Ale przecież Mrozek nie redaguje klubowej strony, w jego wypowiedzi nie było informacji nieprawdziwych (jak potwierdzil wywiad z ojcem, czy dzisiejszy z Bałabuchem). Chodziło mi tylko o Wasze insynuacje, że Mrozek kazał coś podkolorować, że chce wprowadzić temat zastępczy bo ma słaby skład itd. Dla mnie to mega słabe jest, ale widzę że tutaj to już na porządku dziennym oskarżanie zawodników o sprzedawanie meczów, ustawianie, teraz forum weszło stopień wyżej.

    Dla potwierdzenia, jaki Mrozek zły.

    Fragment wywiadu z mechanikiem Szymonem:

    Podobno szybko po wypadku zareagował prezes polskiego klubu Linusa PGG ROW-u Rybnik Krzysztof Mrozek. Jaką rolę odegrał w tym, że trafiliście do placówki w Piekarach Śląskich?

    Ogromną. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Należy mu się olbrzymi szacunek. Pozostajemy na łączach praktycznie trzy razy dziennie. Dopytuje, interesuje się losem Linusa, nie ma chwili by nie zasięgał języka, czy czegoś nam nie potrzeba. Mi.in. dzięki staraniom pana prezesa, nad Linusem roztoczono najlepszą, dostępną opiekę.
    Jak już podpierasz się cytatami to nie wybieraj tylko takich pasujących do twojej tezy pomijając inne. Wychodzisz wtedy na kretyna po prostu

    . Jedni mówili, że mamy do czynienia z małym obrzękiem mózgu, a inni z kolei, że to tylko wstrząśnienie. W końcu ustalono, że to coś na pograniczu. W brzuchu także nic nie stwierdzono.

    Zaraz po karambolu podejrzewano pęknięcie wątroby. Definitywnie wykluczono je w środę rano. Lekarze potrzebowali poobserwować parę dni, jak ona się zachowuje. Nie było krwawienia więc doktorzy zachowywali spokój. Podejrzewali, że pojawiła się na niej ryska, która może doprowadzić do pęknięcia. Dzięki Bogu tak się nie stało i chłop będzie żył długo i szczęśliwie!
    A tu info klubowe z czwartku:
    Największym problemem nie są u niego połamane kości, ale skomplikowane urazy wewnętrzne i uraz głowy.
    Jeśli więc Mrozek kontaktuje się z najbliższymi kilka razy dziennie to w środę wiedział o tym, że uraz głowy nie stanowi dużego problemu, oraz że nie ma urazów wewnętrznych. Jeśli więc ktoś na stronie klubowej zamieszcza dzień później nieprawdziwe, przesadzone informacje na temat zdrowia zawodnika to zaraz bym kazał artykuł wy....ć w kosmos i w te pędy zamieścić sprostowanie. Jak wiemy nic takiego nie nastąpiło.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 29-09-2019 o 01:10
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2020
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Exclamation Nadzieja

    Hej,
    mam nadzieję, że w sezonie 2020 ten wątek, będzie jak najmniej wykorzystywany.

  21. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,593
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    ktoś ma jakieś wiarygodne info o Ljungu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,865
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ktoś ma jakieś wiarygodne info o Ljungu?
    Za SF
    "[AKTUALIZACJA - 21:30] Jak udało nam się potwierdzić w teamie Petera Ljunga, żużlowiec na szczęście ma czucie w całym ciele. Stracił przytomność na 5 minut, jednak ją odzyskał. Został przetransportowany do szpitala, gdzie przechodzi szczegółowe badania. Po ostatecznej diagnozie będziemy wiedzieć więcej"

  23. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Kto jeszcze nie widział, to filmik z wypadku: https://twitter.com/chriskirby4/stat...55182361468928

    Kupa szczęścia, że gość jeszcze żyje. Podobno stracił przytomność na 5min, ale odzyskał jeszcze na torze... albo raczej za dmuchańcem.

  24. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Z tego co udało mi się dziś dowiedzieć to wstrząśnienie mózgu i złamane 3 żebra.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gary za jego przydatny post!

    j-rules (12-08-2020), mkk (12-08-2020)

  26. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,446 w 1,292 postach
    kto k u r w a stawia słup na łuku, tuż za bandą???
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #115
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Takie pytanie zadał też kiedyś Tomasz Gollob.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    750
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 89 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    kto k u r w a stawia słup na łuku, tuż za bandą???
    to oswietlenie..

  29. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Ljung już wczoraj w nocy wrócił do domu. Jak wcześniej pisałem wstrząśnienie mózgu i złamane 3 żebra.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gary za jego przydatny post!

    j-rules (12-08-2020), mkk (12-08-2020)

  31. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,593
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    to ultra szczesliwie, bo mogl byc koniec kariery...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,321
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    wygladalo bardzo groznie ,Cegla chyba wlasnie uderzyl podobnie jesli dobrze pamietam

  33. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2020
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 21 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    wygladalo bardzo groznie ,Cegla chyba wlasnie uderzyl podobnie jesli dobrze pamietam
    Za czasów Cegielskiego w Szwecji jeszcze nie było dmuchanych band,gdyby nie one z takiego dzwonu jak wczorajszy Ljunga nie byłoby co zbierać.Szybkiego powrotu do zdrowia dla tego faceta,pare złamanych żeber i wstrząśnienie mózgu można rozpatrywać w kategorii cudu

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mkk za jego przydatny post!

    j-rules (12-08-2020)

  35. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    750
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 89 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    wygladalo bardzo groznie ,Cegla chyba wlasnie uderzyl podobnie jesli dobrze pamietam
    calkiem inny upadek. ten Ljunga to takie polaczenie upadku Szczepaniaka https://www.youtube.com/watch?v=afM1-rnLBBM i Golloba z ZK

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xpc za jego przydatny post!

    j-rules (12-08-2020)

  37. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,593
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    calkiem inny upadek. ten Ljunga to takie polaczenie upadku Szczepaniaka https://www.youtube.com/watch?v=afM1-rnLBBM i Golloba z ZK
    po prostu "uwielbiam" ten materiał TVP i niesamowicie blyskotliwa mysl zdaje sie Darzynkiewicza... "jaka role odegraly dmuchane bandy - nie wie nikt"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Upadek Cegły to bardziej Per Jonsson. Po prostu niesamowity pech.

  39. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    wygladalo bardzo groznie ,Cegla chyba wlasnie uderzyl podobnie jesli dobrze pamietam
    Tutaj masz wypadek Cegły w Szwecji ✓ KLIK ✓
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 13-08-2020 o 11:50

  40. Powrót do góry    #125
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dokładnie - o upadku Ljunga i Cegły można powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to że były podobne
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Tu sie klasycznie potwierdzilo, ze napowazniejsze kontuzje powoduja upadki, ktore wcale nie wygladaja jakos spektakularnie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,865
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    "Mateusz Jabłoński w wyniku wypadku doznał poważnej kontuzji. Złamaną ma zarówno kość promieniową, jak i łokciową, czyli obydwie kości przedramienia."
    Zdrowia dzieciaku !


    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...-przedramienia

  43. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Ljung w czwartek wraca do ścigania w Szwecji.

  44. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Kolejną, grubą sprawę można zamknąć klamrą historii! Gratulacje Zengi! Twoje IMŚ wygrane z platynowo-diamentowym medalem

    SZYKUJE SIĘ SENSACJA. ZENGOTA GOTOWY NA MECZ Z FALUBAZEM

    źródło: https://www.przegladsportowy.pl/zuze...lublin/exb746w

  45. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ale wiesz, że z Falubazem nie pojedzie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    To nie istotne... Ważne, że w ogóle go biorą pod uwagę. Nie rozpatruję Zengiego w kategoriach zbawcy Motoru, tylko w kategoriach mega kozaka, który po 2 latach od kontuzji w której prawie stracił nogę, wskakuje na Motor i jest brany pod uwagę na treningu drużyny bijącej się o PO Ekstralidze.

  47. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ok, myślałem, że Ciebie też poniosło, tak jak autora tego krzykliwego artykułu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #133
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2021
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekaw jestem jak u Tomasza Golloba ..

  49. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,069
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez sportman Zobacz posta
    Ciekaw jestem jak u Tomasza Golloba ..
    Post - prosto z FB Tomka
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •