Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 109

Wątek: Partia Kobiet vs. Polski Związek Motorowy

  1. Powrót do góry    #46
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    w jeździectwie panie i panowie rywalizują razem:)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2008
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktos wie jak jest w szachach? :)

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szachy osobno :D

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2008
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kobiety na zuzlu RATUNKU

    Jako samo dyscyplina zuzel powinny jezdzic tylko faceci bo nie ktore wypadki masakra a ze zuzel to sport urazowy wiec panie zastanowcie sie.Jezdzicie sobie amatorsko oki. Ale ktos musi ugotowac obiadek facetowi ktory idzie na speedway hahaha

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2007
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako samo dyscyplina zuzel powinny jezdzic tylko faceci bo nie ktore wypadki masakra a ze zuzel to sport urazowy wiec panie zastanowcie sie.Jezdzicie sobie amatorsko oki. Ale ktos musi ugotowac obiadek facetowi ktory idzie na speedway hahaha
    Dzieci NEO zaatakowały niemal każdy wątek. Kryć się!

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2008
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieckiem neo to ty jestes heraklit czy jak ci tam

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W związku z dyskusją dotyczącą ograniczeń stawianym kobietom w sporcie żużlowym, w imieniu Partii Kobiet zwracam się z apelem do włodarzy tego sportu w Polsce, Panowie, pozwólcie kobietom ścigać się na żużlu! Okazuje się, że wcale nie będzie to krok do przodu w stosunku do innych federacji, ale zaledwie równanie do reszty krajów Europy, w których takich absurdalnych regulacji nie ma i pewnie nawet nigdy nie było.
    Pani Ania nie do końca ma rację :) Otóż w Anglii zakazano udziału kobietom w wyścigach żużlowych dokładnie 15 maja 1930 roku i z tego co mi wiadomo, to przepis ten obowiązywał prawie pół wieku.

    Kobiety i speedway - piękny kawałek historii tej dyscypliny. :) Ciekaw jestem referatu p. Marszałka z Leszna - w notatce napisano, iż wspominał o udziale kobiet w angielskim speedwayu w latach 20tych.

    Otóż wyścigi kobiet w tym czasie cieszyły sie nie mniejszą popularnością niż mężczyzn - zwłaszcza niejaka Fay Taylour (nazywana "Królową Speedwaya") budziła popłoch wśród żużlowców lejąc ich niemiłosiernie w wyścigach pokazowych a pojedynki z jej udziałem reklamowano na plakatach jako super-atrakcję wieczoru.

    Na fotce poniżej właśnie Fay Taylour:



    Jej główną konkurentką była Eva Askquith (obydwie śmigały na motocyklach Douglas):


    Jednak to niejaka Billie Smith, która podczas wyjazdu do wyścigu pokazowego na stadionie Wembley w 1930 r. uległa kontuzji (złamany obojczyk) przyczyniła się do wprowadzenia przez ACU wspomnianego zakazu jazdy kobiet na żużlu w Anglii.

    Niestrudzona Fay Taylour rozpoczęła wędrówkę po świecie, szukając miejsca, gdzie mogłaby uprawiać speedway. Los rzucił ją początkowo do Niemiec, potem Australia i Nowa Zelandia.

    I na koniec mała ciekawostka - Fay przebywając przez krótki czas w Niemczech (dokładnie w Oberhausen) wzięła udział w "Frauen Speedway Weltmeisterschaft" - czyli Mistrzostwach Świata Kobiet na żużlu!! :) Może takie mistrzostwa to właśnie to, czego naszym spragnionym ścigania Paniom potrzeba?? :)



  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kobiety i speedway - piękny kawałek historii tej dyscypliny. :) Ciekaw jestem referatu p. Marszałka z Leszna - w notatce napisano, iż wspominał o udziale kobiet w angielskim speedwayu w latach 20tych.
    Otóż wyścigi kobiet w tym czasie cieszyły sie nie mniejszą popularnością niż mężczyzn - zwłaszcza niejaka Fay Taylour (nazywana "Królową Speedwaya") budziła popłoch wśród żużlowców lejąc ich niemiłosiernie w wyścigach pokazowych a pojedynki z jej udziałem reklamowano na plakatach jako super-atrakcję wieczoru.
    (...)
    I na koniec mała ciekawostka - Fay przebywając przez krótki czas w Niemczech (dokładnie w Oberhausen) wzięła udział w "Frauen Speedway Weltmeisterschaft" - czyli Mistrzostwach Świata Kobiet na żużlu!! :) Może takie mistrzostwa to właśnie to, czego naszym spragnionym ścigania Paniom potrzeba?? :)
    ot, mądrego to i miło, i dobrze poczytać :)
    zacznę od końca- takie Mistrzostwa odbędą się także w roku 2008 w Berlinie (21.09.) Speedway Grirls Cup. Zawody zostaną zorganizowane przy okazji Oberkrämerpokal 2008 Berlin Wolfslake.
    Referat boski, ale ja wiedziałam, że tak będzie ;).Wśród wymienionych pań: Jessie i Vera Hole, Babs Nields, Dot Cowley, Gladys Thohill, Edith Foley i najbardziej popularna Fay Taylor, a także Eva Askquith. Było też o Polkach, które jeździły w Lesznie w 1946!!!

    Ja bym jeszcze ponaciskała p. Marszałka o kolejny wykład, bardziej publiczny... :D


  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Na początku swojej długoletniej kariery Paweł Waloszek w turnieju młodych talentów przegrał z panną Czyżówną - córką działacza i bratanicą zawodnika (wszyscy z Cieszyna). Wspomina o tym Andrzej Martynkin w książce "Czarny Sport".

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zdaje się, że pisząc o kobietach, nawet wspominając spotkanie z dn 9.08.2008 bez sensu wątek nazywać od czapy Partia Kobiet, nie zasłużyły i nie zapracowały na jakikolwiek wątek.
    Może czas na zebranie wszystkich wieści- zapotrzebowanie na kolejną ciekawą publikację jest :)

  11. Powrót do góry    #56
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Heh, a ile obecnie kobiet startuje? Dwie mieliśmy w Tarnowie. Do tego dochodzi Nynke de Jong. W Norwegii startuje Stina Borufsen, w Argentynie kilka razy w finale tegorocznych mistrzostw był Micaela Bazan. W Anglii Jessica Lamb? Całkiem niedawno startowały Niemki, bodaj Stefania Rubin, Nadine Papke i Julia Frenk.

    I moja ulubiona rzecz :) Rok 2001.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2007
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Kobiety startują także w Czechach. Wczoraj w dzienniku speedway.info.pl ukazał się bardzo ciekawy artykuł o jednej z nich, co prawda startuje na razie na motocyklach o mniejszej pojemności, ale jednak. Nazywa się Jana Racakova. :)

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś w TiVi w naszej kochanej publicznej, w samych głownych wiadomościach (sic!) był materiał o Kindze Wachowskiej i o tym, ze kobiety beda sie scigac na zuzlu.

    Wypowiadał sie m.in.Walas (w swoim stylu, jak beda sie panienki scigac i to jemu przyjdzie zakonczyc kariere;-).

    Wypowiadał się też kibic, znany na niniejszym forum jako Falubazzini.

    Cieszy, ze publiczna pokazała coś o żużlu i to w pozytywnym świetle (ogromna publiczność, swietne widowiska) w prime time...

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Przewraca sie tym babom w glowach. :D Snia im sie rownouprawnienia, ale tylko tam, gdzie chodzi o przywileje. Tam, gdzie chodzi o obowiazki, to juz rownouprawnien nie chca.

    Proponuje Partii Kobiet wytoczyc sprawe organizatorom Igrzysk Olimpijskich, bo tam chyba wszystkie dyscpliny sa podzielone na kobiet i mezczyzn. Kiedy juz to uda im sie przejsc, niech ida do sadu z PZM-ot.
    Regards from Sydney
    Dexter

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się składa, że Partia Kobiet akurat w tym temacie nie ma nic do powiedzenia. Od samego początku do końca czynny udział w tej kwestii miały zupełnie inne osoby. Tak więc proszę nie przypisywać tym paniom zasług :)

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    No co tu tak cicho...
    Taka wiadomosc, a my nic :D

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Pomysł kompletnie poroniony i jeszcze kilka lat temu absurdalny. Niestety nastały takie czasy, że wszystko jest możliwe. Jak chcą się ściagać, to niech się ściagają między sobą. Niech stworzą swoją własną ligę i tyle w temacie. Ciekawe kto by przychodził na taki gniot? Nie ma nic bardziej nudnego niż oglądanie sportu w wykonaniu kobiet. Kobieca siatkówka, koszykówka czy piłka nożna to profanacja tych dyscyplin.

    Podsumować to można klasyką:

    "Sfiksowały, bo chłopa dawno nie miały..."

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    To jest jakaś paranoja i totalne ośmieszenie naszego klubu w tym momencie. Stefański od dawna próbuje robić cyrk z KMu, ale w tym momencie granice obłędu zostały przekroczone. Ten facet jest chory i tyle w temacie.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    To jest jakaś paranoja i totalne ośmieszenie naszego klubu w tym momencie. Stefański od dawna próbuje robić cyrk z KMu, ale w tym momencie granice obłędu zostały przekroczone. Ten facet jest chory i tyle w temacie.
    O co Ci chodzi Kolego? Wszyscy poprawni politycznie okrzykną Was najbardziej postępowym klubem w Polsce ;)

  20. Powrót do góry    #65
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Gratuluję ludziom szowinizmu :) Wszystkim którzy mówią, że kobiety nie powinny startować na żużlu razem z mężczyznami "bo nie" gratuluję argumentacji :) Jakoś na zachodzie nawet w Niemczech, Danii czy Anglii kobiety są i tyle. U nas się robi wielkie halo. Nanna będzie miała 20 lat w tym sezonie, więc może Klindta wygryzie nawet ze składu ;) Ja tam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, może chociaż w naszych młodzieżówkach będzie jeździć. Jak ktoś jest przeciw Nannie w KMO niech przedstawi jakiś konkretny argument :)

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Jak ktoś jest przeciw Nannie w KMO niech przedstawi jakiś konkretny argument :)
    Wiesz dlaczego nie ma koedukacyjnych lig piłki nożnej, recznej, siatkówki czy kosza? Bo po kilku minutach wspólnej rywalizacji kobiety schodziłyby z boiska z płaczem, a potem przez tydzień lizały sińce. Róznice w budowie ciała, sprawności, sile, motoryce, wytrzymalości są olbrzymie. Dlaczego w maratonie nie biegają razem kobiety z meżczyznami? Bo najlepsza kobieta zajęłaby miejsce w którejś tam dziesiątce. Rozumiem, że w dobrym guście jest zakłamywanie rzeczywistości, ale nie dajmy się zwariować do końca...

  22. Powrót do góry    #67
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nijak ma się porównywanie takich sportów do żużla. Speedway jest dyscypliną motorową.

    Pytanie: w jakich dyscyplinach kobiety startują razem z mężczynami? W sportach motorowych (nie tylko żużel) więc wszystko jest ok :)

    Poza tym podkreślam - za granicą startują, to czemu nie u nas?

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Poza tym podkreślam - za granicą startują, to czemu nie u nas?
    Żużel za granicą to piknik. Żużel u nas to walka na "śmierć i życie". Jak będę chciał oglądnać cyrk, to sobie włącze Monty Pythona.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Gdyby speedway był sportem indywidualnym to proszę bardzo, niech sobie tam wożą ogony. Natomiast w polskiej lidze jest ogromna presja na wynik i wstawienie słabszej fizycznie kobiety do składu jest strzałem do własnej bramki.
    W innych krajach niech eksperymentują i poparzą łapki. W Polsce to absurd.

  25. Powrót do góry    #70
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Żużel za granicą to piknik. Żużel u nas to walka na "śmierć i życie". Jak będę chciał oglądnać cyrk, to sobie włącze Monty Pythona.
    Dla Ciebie to walka na śmierć i życie, gdy twój klub jedzie z odwiecznym rywalem, ja wiem że za granicą jeżdżą tacy sami żużlowcy jak u nas i też skręcają w lewo. I wiem, że kobieta, zwłaszcza w sporcie motorowym, też może powalczyć. Odkręcić gaz, czy wcisnąć się w wąską szczelinę.

    Artur - jeśli kobieta będzie słabsza fizycznie, to do składu wystawiona nie będzie - proste. Jeśli będzie silniejsza to czemu nie?

    EDIT: Wyczerpał mi się limit na ten miesiąc, więc tu odpowiem na posty poniższe. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta

    Gratuluję ludziom szowinizmu
    Nie jestem szowinistą, tylko racjonalistą.
    Nie wydaje mi się

    Jak ktoś jest przeciw Nannie w KMO niech przedstawi jakiś konkretny argument
    Pierwszy konkretny argument - nie ma jaj.
    Drugi konkretny argument - jestem kibicem KMu i nie życzę sobie, żeby jakiś pajac w okularkach robił cyrk z instytucji, która jest moim życiem. Jeśli nie widzisz problemu w tym, by piękne tradycje Polonii Bydgoszcz były niszczone w taki sposób, to bierz sobie tą laskę do siebie. Ja jej tu nie chcę i biorac pod uwagę wpisy na ostrowskim forum, takich jak ja, jest większość.
    Żaden argument nie jest konkretny :) Obecność baby w klubie to psucie tradycji? O, to ciekawe.

    //Tak właściwie to wolałbym, żeby baba jeździła w Polonii, bo jak by jeździła w barwach rywala i pokonałaby moich to byłby wstyd. Lepiej więc mieć u siebie :P

    Nanna będzie miała 20 lat w tym sezonie, więc może Klindta wygryzie nawet ze składu Ja tam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, może chociaż w naszych młodzieżówkach będzie jeździć.
    A ja jestem ciekaw jak będzie wyglądać ładna, młoda kobieta np. ze złamanym obojczykiem..
    Ja nie jestem ciekaw. Było już kilka kobiet ze złamanymi obojczykami, np na nartach. Zabrońmy kobietom jeździć na nartach :(

    A tak poza tym myślałem, że się bardziej postaracie z tymi argumentami :) Wszyscy jesteście jak ludzie z komentarzy pod SF. Nie bo nie! I już! Bo ja tak uważam! Nie można! Psucie tradycji! Jak dzieci z piaskownicy :) Niestety ale mamy dorosły świat i trzeba czegoś więcej niż focha jeśli chce się swoją rację udowodnić

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    noooo to temat się od razu rozkręcił :] Jedno podstawowe pytanie, czy ktoś Wam każe chodzić na żużel i oglądać baby? odpowiedź brzmi-Nie.
    Nie rozumiem w tym momencie dlaczego wszyscy tak od razu są przeciwni. Bez jakichkolwiek przesłanek ku temu, oprócz takich,że to kobieta,czyli nie ma jaj,a jedynie poduszki powietrzne z przodu :] Kobiety z małymi wyjątkami naprawdę [!] myślą ;)...gdzie u większości żużlowców to rzadko spotykane zjawisko. Przyjdzie czas sparingów,zabawa się rozkręci i wtedy dyskutujmy na temat,czy kobieta w speedway'u to cyrk :] Tymczasem dajmy im się zaprezentować i pokazać.
    z pozdrowieniami 'Femina power' :D

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jeżeli znajdzie się (przepraszam za zwrot) HersztBaba, która w równym stopniu, co facet utrzyma żużlowy motor na "kopie" i będzie objeżdżać mężczyzn z podstawowego składu (w co szczerzę wątpię) to mooooożna spróbować.

    Jednak chyba jeszcze taka się nie narodziła:D

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    czy wcisnąć się w wąską szczelinę.
    Idealnie :)
    Przepraszam za seksizm.

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I czym wy sie tak podniecacie?


    Jedyne co bedzie roznilo ja od Ostergaarda,Roynona czy innych(z calej tej watachy) to to ze niema ptaszka:D
    mam na mysli oczywiscie ze nikomu nie przyjdzie do glowy sprowadzic ja na mecz-chyba ze Nanna "sie postara":P
    " In and Out of Love "

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale wy wszyscy pierd.... jak potluczeni szowinisci. Bedzie lepsza na treningach od innych juniorow, to bedzie jezdzic, jak bedzie z nimi przegrywac, to bedzie siedziec na lawce. Proste jak konstrukcja cepa. Jak zwykle porownania do pilki noznej i innych sportow blablabla. Zgadzam sie z vicarem w 100%. Sport motorowy to inna bajka. A mlodej Dunce zycze przebicia sie do skladu i zdobywania punktow co moze sprawi, ze przestaniecie widziec kobiete na motorze jako ZUO w czystej postaci ;p

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I czym wy sie tak podniecacie?


    Jedyne co bedzie roznilo ja od Ostergaarda,Roynona czy innych(z calej tej watachy) to to ze niema ptaszka:D
    mam na mysli oczywiscie ze nikomu nie przyjdzie do glowy sprowadzic ja na mecz-chyba ze Nanna "sie postara":P
    Chyba nie wiesz co mówisz, porównując Roynona do Ostergaarda sie po prostu ośmieszasz. Widać że nie widziałeś Roynona na torze ;)
    I nie rozumiem kibiców z Ostrowa, powinniście się cieszyć że Stefański promuje cały czas KMO, że jest o was cały czas głośno. O to właśnie chodzi, żeby mówić o klubie jak najwięcej ;]

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Gratuluję ludziom szowinizmu
    Nie jestem szowinistą, tylko racjonalistą.

    Jak ktoś jest przeciw Nannie w KMO niech przedstawi jakiś konkretny argument
    Pierwszy konkretny argument - nie ma jaj.
    Drugi konkretny argument - jestem kibicem KMu i nie życzę sobie, żeby jakiś pajac w okularkach robił cyrk z instytucji, która jest moim życiem. Jeśli nie widzisz problemu w tym, by piękne tradycje Polonii Bydgoszcz były niszczone w taki sposób, to bierz sobie tą laskę do siebie. Ja jej tu nie chcę i biorac pod uwagę wpisy na ostrowskim forum, takich jak ja, jest większość.

    Poza tym podkreślam - za granicą startują, to czemu nie u nas?
    Bo zagranicą nie ma żużla, tylko cyrk. Czego często nie zauważają polscy działacze, ściągajac pomysły na zmainę regulaminu właśnie stamtąd. A prawda jest taka, że to Polska jest krajem (jeszcze) zdrowym i cywilizowanym, więc to raczej zagranica powinna ściągać z Polski patenty do siebie.

    Jedno podstawowe pytanie, czy ktoś Wam każe chodzić na żużel i oglądać baby? odpowiedź brzmi-Nie.
    Jedno podstawowe pytanie brzmi, czy ktoś każe babom wpieprzać się z brudnymi łapami w męski świat? Odpowiedź brzmi - nie. Niech sobie idą do swojej piaskownicy, ja im w tym przeszkadzał nie będę.

    mam na mysli oczywiscie ze nikomu nie przyjdzie do glowy sprowadzic ja na mecz-chyba ze Nanna "sie postara"
    Jeszcze rok temu nikomu nie przychodziło do głowy by w ogóle babę kontraktowac do kadry. Jak widać naszym prezesom głupich pomysłów nigdy nie brakowało. Wobec powyższych wiadomosci można wywnioskować, że kolejna granica, którą można przekroczyć, jest już bardzo blisko. Masz gwarancję, że Stefańskiemu nie chce się bić kolejnych rekordów z cyklu "w meczu KM Ostrów po raz pierwszy w dziejach żużla wystartuje baba"? tym bardziej, że wiele wskazuje na to, że sezon będzie po prostu do odjechania?

    O to właśnie chodzi, żeby mówić o klubie jak najwięcej ;]
    Chodzi o to, żeby klub wygrywał jak najwięcej a nie żeby o nim mowiono.

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nanna będzie miała 20 lat w tym sezonie, więc może Klindta wygryzie nawet ze składu Ja tam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, może chociaż w naszych młodzieżówkach będzie jeździć.
    A ja jestem ciekaw jak będzie wyglądać ładna, młoda kobieta np. ze złamanym obojczykiem..

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I czym wy sie tak podniecacie?


    Jedyne co bedzie roznilo ja od Ostergaarda,Roynona czy innych(z calej tej watachy) to to ze niema ptaszka:D
    mam na mysli oczywiscie ze nikomu nie przyjdzie do glowy sprowadzic ja na mecz-chyba ze Nanna "sie postara":P
    Chyba nie wiesz co mówisz, porównując Roynona do Ostergaarda sie po prostu ośmieszasz. Widać że nie widziałeś Roynona na torze ;)
    I nie rozumiem kibiców z Ostrowa, powinniście się cieszyć że Stefański promuje cały czas KMO, że jest o was cały czas głośno. O to właśnie chodzi, żeby mówić o klubie jak najwięcej ;]

    Naprawde ...czy czytanie ze zrozumieniem jest umiejetnoscia nie do opanowania?!
    Nie porownywalem tych dwoch gosci tylko zaznaczylem ze miedzy nimi a Nana niebedzie pewnie zadnej roznicy tj.tamci niewyjechali na tor.POmylilem sie jednak o 3 biegi w ktorych Roynon blysnal nieziemsko.

    Wiec daruj sobie teksty o osmieszaniu bo to raczej Tobie udala sie ta sztuka.

    GRIF


    Jak to jak bedzie wygladac?Normalnie.Bardziej bym sie martwil o liczne since,zadrapania czy oparzenia...
    Abstrahujac od tego,ze jesli sie niemyle to kobiece cialo jest zdecydowanie mniej wytrzymale niz meskie...
    " In and Out of Love "

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    jeśli kobieta będzie słabsza fizycznie, to do składu wystawiona nie będzie - proste. Jeśli będzie silniejsza to czemu nie?
    Nie ma obawy, że kobieta będzie silniejsza od przeciętnego żużlowca-faceta. Ja sie boję tylko tego, że jak się zorientują, iż są zdecydowanie słabsze, to zaczną forsować jakiś głupi przepis, aby był obowiązek wystawienia baby w składzie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie wystarczającej ilości zawodniczek...

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jasne.A Moze pomeczowy obowiazek minetki?
    Maja to czego chcialy.I niema sily by wprowadzic to co napisales...
    " In and Out of Love "

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A Moze pomeczowy obowiazek minetki?
    Leże.. :D

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Maja to czego chcialy.I niema sily by wprowadzic to co napisales...
    Dać babie palec, to weźmie całą rękę. Z kobietami nie chodzi się na kompromis...
    http://pl.youtube.com/watch?v=cz1io4...eature=related

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Pierwszy konkretny argument - nie ma jaj.
    Oj zdarzają się faceci w żużlu, którzy też nie mają cojones ;) albo Panienkami są nazywani ;) .
    Z jednej strony miło będzie pooglądać taką ładną dziewczynę na torze, z drugiej zaś żal będzie, kiedy kobieta wyrżnie w bandę albo nie daj Boże załapie takiego dzwona jak Ząbik z motoru Balińskiego. Nie chcę sobie czegoś takiego wyobrażać...
    Zastanawiam się też, w jaki sposób będą na torze traktować Ją przeciwnicy? Czy będzie walka na łokcie i ostre wejścia? Czy może jednak będą gentlemanami? Dziwna sytuacja...

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    sf.pl:

    "Tym razem z ostrowskim klubem nie zwiąże się kolejny zawodnik, tylko jedna z kobiet, która ściga się na żużlu."

    Owijanie w bawełnę, żeby była heca.
    No tak, ona nie jest zawodnikiem tylko zawodniczką.
    Po prostu żużlowiec i kwita.




  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak jestem zawodnikiem amatorem w angli gdzie trenuje i startuje na zawodach,kobieta pod tasma na torze nie jest zadna wyjatkowa sytuacja.Mowiac szczerze kilka z nich sa naprawde dobre i wygrywaja z facetami,ale o ile w amatorce jest to ok,poniewaz traktujemy to jako zabawe,to w zawodowej lidze nawet w angli nie startuja zadna z nich a czemu??
    Odpowiedz jest prosta,widzialem Nane na zawodach w Tarnowie i styl jazdy i szybkosc,jaka osiagala odbiegaly znacznie od zawodnikow plci meskiej.Zycze jej powodzenia a mysle ze sezon pokaze jak to sie przelozy na punkty i czestotliwos startow w lidze.

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    A moze tu wcale nie chodzi o to zeby jezdzila?:P wstawić ją na rezerwie juniorskiej przyjedzie raz ostatnia i wystarczy, a reszta skladu na bank nie bedzie miala nic przeciwko:D

    espeedway.pl
    W wywiadzie Dunka mówi, że nie krępuje się obecnością mężczyzn w szatni i pod prysznicem.
    -Nie kąpie się z chłopakami pod prysznicem, zazwyczaj idę do szatni i się przebieram, a oni mogą patrzeć ile chcą. Ponieważ nie mam nic czego wcześniej nie widzieli, to oni się zawstydzają nie ja - zakończyła Jorgensen.

    ;)

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    ...jestem zawodnikiem amatorem w anglji...

    ...w zawodowej lidze nawet w anglji
    Zasadnicze pytanie. Gdzie jest ta anglija?


  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do profesora !!!!

    Jak nie wiesz popatrz na mape czasem warto!!!!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •