Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 239

Wątek: Ekstraklasa - nasze polskie bagienko

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach

    Ekstraklasa - nasze polskie bagienko

    Meczem o Superpuchar Polski, w którym Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 2-1, rozpoczął się oficjalnie kolejny sezon naszej rodzimej ligi piłki kopanej. Do rozpoczęcia pierwszego meczu pozostało kilka dni a jak to jest u nas w zwyczaju nic jeszcze nie jest pewne. Z OE pożegnały się najpierw karnie zdegradowane Zagłębie Lubin, Zagłębie Sosnowiec oraz Widzew Łódź. W przerwie wakacyjnej zdegradowana została również Korona Kielce i nadal słychać informacje o kolejnych możliwych degradacjach a także niektóre z w/w klubów jeszcze szukają swoich szans w odwołaniach do wyższych instancji krajowych oraz europejskich. Wszystko to sprawiało, że nie było rozgrywanych baraży, a na chwilę obecną do najwyższej klasy rozgrywkowej awansowały: Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice oraz Arka Gdynia. Ostatnim nowym zespołem w rozgrywkach będzie Polonia Warszawa, której właściciel wykupił zespół oraz miejsce w OE od Zbigniewa Drzymały, dotychczasowego głównego sponsora drużyny Groclinu Grodzisk Wlkp.

    Do faworytów ligi zapewne należeć będą jak zawsze: Wisła Kraków, która przed batalią o LM jakoś specjalnie nie kwapi się z wzmacnianiem składu; Legia Warszawa oraz zapewne Lech Poznań, który dokonał w przerwie między sezonami najpoważniejszych wzmocnień. Zapraszam wszystkich do dyskusji oraz udziału w Typerze FTL.


    PS. obecnie trwają negocjacje z kilkoma zainteresowanymi firmami dotyczące sponsoringu rozgrywek, dlatego też nazwa wątku jest jeszcze z firmą sponsorującą ligę przez kilka ostatnich lat. Po podjęciu decyzji temat wątku zostanie zmieniony.

    Podobne wątki:
      #MistrzJestJeden

    • Powrót do góry    #2
      Ekspert
      eksModerator FTSL

      Dołączył
      28-07-2003
      Postów
      3,912
      Kliknij i podziękuj
      147
      Podziękowania: 98 w 52 postach
      Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim uchylił decyzje Polskiego Związku Piłki Nożnej o degradacji Widzewa Łódź o jedną klasę rozgrywkową i umorzył postępowanie - poinformowała sekretarz Trubunału Katarzyna Grabska.
      W środę nie zapadł wyrok w sprawie Zagłębia Lubin, które także odwołało się od decyzji związku. Postępowanie odroczono do 22 sierpnia, a do tego czasu wstrzymano wykonanie zaskarżonych decyzji.

      - Trybunał Arbitrażowy motywował decyzję w sprawie Widzewa przedawnieniem czynów. Uznał, że czyny korupcyjne popełniono wiosną 2005 roku, zatem uległy przedawnieniu po dwóch latach, czyli wiosną 2007 roku - wyjaśnił PAP uczestniczący w posiedzeniu szef Związkowego Trybunału Piłkarskiego Krzysztof Malinowski.
      - Nasuwają mi się następujące wnioski: po pierwsze - prawo nie jest równe dla wszystkich. Rok temu Trybunał Arbitrażowy, w tym samym składzie osobowym, orzekając w sprawie Arki Gdynia, Górnika Łęczna i KSZO Ostrowiec, które były w podobnej sytuacji, jak Widzew, wydał wyrok zupełnie inny. Po drugie - to jest koniec walki z korupcją. Osoby takie jak pan Wdowczyk czy pan Fijarczyk mogą wrócić do futbolu - skomentował Malinowski.

      - Co do Zagłębia Lubin, decyzja o odroczeniu postępowania jest niezaskarżalna, a każda inna mogłaby stanowić podstawę do naszej apelacji. Domyślam się, że w grę wchodzi także przedawnienie czynów korupcyjnych - ocenił, dodając, że w tej sytuacji rozważa oddanie się do dyspozycji zarządu PZPN.

      Wydział Dyscypliny PZPN 16 stycznia zdegradował Widzew Łódź o jedną klasę rozgrywkową w związku z udziałem klubu w aferze korupcyjnej. Nowy sezon miał również rozpocząć z sześcioma minusowymi punktami i wyznaczono karę pieniężną w wysokości 35 tysięcy złotych.

      Klub odwołał się do Związkowego Trybunału Piłkarskiego, który 2 kwietnia podtrzymał decyzję Wydziału Dysycpliny. Kolejnym krokiem łódzkich działaczy była apelacja do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl.

      Przypadek Zagłębia Lubin Wydział Dyscypliny rozpatrywał dwukrotnie. Ostatecznie 20 czerwca Związkowy Trybunał Piłkarski podtrzymał decyzję o degradacji klubu o jedną klasę rozgrywkową oraz ukaraniu go grzywną w wysokości 70 tys. złotych za korupcję. Podobnie jak Widzew, Zagłębie odwołało się do Trybunału Arbitrażowego przy PKOl.

      Środowe decyzje oznaczają, iż Widzew grać będzie w 1. lidze, bo spadł w ubiegłym sezonie w sportowej rywalizacji, zaś Zagłębie - w ekstraklasie! Czyim kosztem? Na razie nie wiadomo... Wszystko wskazuje na to, że... Arki Gdynia.

      onet.pl
      I bądź tu mądry :D
      #MistrzJestJeden

    • Powrót do góry    #3
      Użytkownik
      Dołączył
      10-01-2003
      Postów
      335
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      To co wyrabia się w tym zasranym pzpn-ie przekroczyło juz granice smaku(jak to określają politycy:P). Jak drużynie która jest przygotowana do gry w ekstraklasie za dwa dni powiedzieć że jednak zagra w 1 lidze. Aż mnie sciska , gdy takie rzeczy czytam. Dla mnie to ścierwo (czyt. PZPN) powinni już dawno zawiesić.
      Mam gdzieś takie gadanie , że to strata dla polskiej piłki i brak wystepów europejskch. tyle w temacie

      pzdr

    • Powrót do góry    #4
      Stały bywalec
      Dołączył
      19-05-2004
      Postów
      904
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Już od dawna mówiłem ze to jest parodia... Pisano ostatnio w pewnym polskim tygodniku piłkarskim ze PZPN powoli wygrzebuje sie z chaosu... Chyba jednak nie... Trudno okreslic słowami to co sie wyrabia. Mógłbym powiedziec BURDEL !

    • Powrót do góry    #5
      Stały bywalec
      Dołączył
      03-09-2002
      Postów
      680
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Ten sezon miał być dla mnie szczególny z racji tego, że Śląsk wrócił do ekstraklasy, teraz jednak straciłem wszelką ochotę do oglądania piłki nożnej w krajowym wydaniu. Przywraca się do ligi skorumpowanych przestępców, bo inaczej ich się nazwać po prostu nie da, więc jak można ufać w czystość tego co się będzie działo? Usłyszałem hasło "koniec walki z korupcją" - ja nie wiem, to jakiś żart ma być, to oznacza, że teraz można znowu kupczyć na potęgę? Wg mnie przesłanie tego jest jednoznaczne. Nie wierzę już w to, że może być czysto i normalnie. Jeśli nie rozpieprzy się tego całego, chorego układu ludzi zarządzających polską piłką, to zawsze będzie tak samo. A murowanym kandydatem na następnego prezesa PZPN jest Grzegorz Lato przedstawiciel najbardziej zatwardziałego betonu nieskorego do jakichkolwiek zmian. Minęło 20 lat od zmian ustrojowych, a związki sportowe mentalnie nadal tkwią w komunie.

    • Powrót do góry    #6
      Zaawansowany Awatar Mietow
      Dołączył
      19-09-2003
      Postów
      1,682
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Skopać, zaorać i **********c tyle na temat naszej ligi.

    • Powrót do góry    #7
      Ekspert Awatar kalif
      Dołączył
      20-09-2003
      Postów
      3,930
      Kliknij i podziękuj
      1
      Podziękowania: 3 w 3 postach
      Aż wstyd w Europie że mająca się za profesjonalną polska iga nie potrafi nawet wystrtować we wcześniej ustalonym terminie.
      To czysta partyzantka i kopanie ziemniaków.

      Róbcie dalej wszystko aby zohydzić wszystkim polskie rozgrywki.

    • Powrót do góry    #8
      Trener Awatar -Dorian-
      Dołączył
      25-11-2006
      Postów
      3,343
      Kliknij i podziękuj
      10
      Podziękowania: 3 w 3 postach
      Nie będzie ligi w weekend!

      Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował, że w rozgrywkach będzie uczestniczyło 16 zespołów.


      Zmiana liczby drużyn z 16 do 18, nie jest możliwa bez zgody Ekstraklasy S.A.
      PZPN i Ekstraklasa S.A., przy zgodzie Canal Plus, zdecydowali że liga... nie ruszy w ten weekend.


      Najprawdopodobniej rozgrywki rozpoczną się w przyszłym tygodniu (9-10 sierpnia)... od trzeciej kolejki.


      Decyzja o ostatecznym składzie Ekstraklasy zostanie podjęta... przez PZPN, po czwartkowym posiedzeniu Trybunału Arbitrażowego PKOl, który zadecyduje o losach Zagłębia Lubin i Korony Kielce. PZPN nie musi jednak zaakceptowac dezyzji Trybunału.
      polskieradioeuro.pl


    • Powrót do góry    #9
      Super Snajper FTSL
      Dołączył
      02-09-2001
      Postów
      2,900
      Kliknij i podziękuj
      1
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Skopać, zaorać i **********c tyle na temat naszej ligi.
      Nie poznaje kolegi :D jak mozna tak oczerniac jedna z najmocniejszych lig w euopie :D :D :D

    • Powrót do góry    #10
      Stały bywalec
      Dołączył
      19-05-2004
      Postów
      904
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      To jest Patologia. To co sie wyprawia w polskiej lidze jest naprawde niedopuszczalne. Zero jakiejś organizacji, pełno niedomówień i mozna by tak wymieniać jeszcze dłuuuuugo. I popieram Mietowa. Dokładnie tak trzebaby bylo zrobic.

    • Powrót do góry    #11
      Ekspert
      eksModerator FTSL

      Dołączył
      28-07-2003
      Postów
      3,912
      Kliknij i podziękuj
      147
      Podziękowania: 98 w 52 postach
      Trybunał Arbitrażowy podczas dzisiejszego posiedzenia nie podjął decyzji w sprawie przyszłości Zagłębia Lubin i Korony Kielce. Wydanie decyzji w przypadku obu klubów zostało przełożone do 6 sierpnia.

      Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim zobowiązał Polski Związek Piłki Nożnej do dostarczenia do poniedziałku dodatkowych dokumentów na podstawie których będzie mogła zostać podjęta ostateczna decyzja.
      PilkaNozna.pl
      #MistrzJestJeden

    • Powrót do góry    #12
      Stały bywalec
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      676
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Ciekawe ile teraz kluby dają w łapę temu Trybunałowi, żeby czasem ich nie zdegradowali, bo już im sie nudzi, a i tak jestem pewien, że niczego nie można być pewnym w polskiej lidze.
      Kto to wymyślił?

    • Powrót do góry    #13
      Początkujący
      Dołączył
      03-08-2008
      Postów
      1
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Witam serdecznie

      Ostatnio szukając nowych stron przed rozpoczynającym się już kilka tygodni sezonem piłkarskiej ekstraklasy trafiłem na bardzo ciekawą stronę informacyjną o naszej lidze. www.Ekstraklasainfo.pl bo tak się nazywa ta strona ma bardzo fajne i sprawdzone informacje i co jest najważniejsze nie biorą wszystkich info z innych stron tylko starają się pisać po swojemu. Bardzo podobają mi się zwłaszcza fotorelacje i wywiady, ale to tylko moje zdanie dlatego postanowiłem pomóc chłopakom którzy próbują coś osiągnąć i BARDZO WAS PROSZĘ ŻEBYŚCIE ZAGLĄDALI NA TĄ STRONĘ I KOMENTOWALI ICH NEWSY BO ONI TEGO POTRZEBUJĄ. Udało mi się dowiedzieć że za kilka dni będą mieli nowy tysiąc lepszy layout od obecnego więc myślę, że stronka się rozwija.

      Jako kibic i użytkownik tej strony polecam ją bardzo serdecznie
      www.Ekstraklasainfo.pl ZAPRASZAM, POMÓŻCIE STWORZYĆ CENTRUM INFORMACJI O NASZEJ LIDZE!!!

    • Powrót do góry    #14
      Ekspert Awatar wolf666
      Dołączył
      21-04-2002
      Postów
      12,381
      Kliknij i podziękuj
      61
      Podziękowania: 38 w 32 postach
      Tyle razy spuszczalem sie na temat ***** listka, ze chyba mi sie odechcialo :P.
      Obecne zamieszanie wskazuje, ze nadal rzadzi stara klika i jeszcze troche to potrwa.
      Jak nie damy im samym zdechnac, okazujac brak zainteresowania, to nie odejda od koryta.
      Nie ma na nich mocnych.

    • Powrót do góry    #15
      Stały bywalec
      Dołączył
      19-05-2004
      Postów
      904
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Trybunał Arbitrażowy przy PKOl. podtrzymał decyzję PZPN o degradacji Zagłębia Lubin! Trwa rozpatrywanie podobnej sprawy Korony Kielce. Jeśli zapadanie podobny wyrok wówczas Zagłębie i Korona zagrają w pierwszej lidze, a Ekstraklasa zagra w 16-drużynowym składzie.
      Pilkanozna.pl

    • Powrót do góry    #16
      Ekspert Awatar wolf666
      Dołączył
      21-04-2002
      Postów
      12,381
      Kliknij i podziękuj
      61
      Podziękowania: 38 w 32 postach
      Legia beznadziejnie w pierwszej kolejce.
      Wszyscy czekamy na LKS :D.!!!

    • Powrót do góry    #17
      Stały bywalec
      Dołączył
      19-05-2004
      Postów
      904
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      No i udany powrót Janasa. Bełchatów ograł Lech 3:2 i to na wyjezdzie. Mieli troche szcześcia ale szczeście jest czasami potrzebne ;). Derby na remis. Poraz kolejny sie potwierdza ze w derbach faworyt nie zawsze wygrywa.

      Lechijka na inauguracje w meczu przyjaźni remisik ze Śląskiem 1:1. Mimo że to Śląsk miał przewage to po trafionym w poprzeczke karnym Vuka Sotirovicia zdołaliśmy wyrównac a konkretnie Łukasz Trałka. Ogromny błąd bramkarza Śląska, Kaczmarka przy bramce ;).

    • Powrót do góry    #18
      Stały bywalec
      Dołączył
      03-09-2002
      Postów
      680
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Byłem na meczu Śląska i się nieco wkurzyłem. 2 pkt straciliśmy na własne życzenie, ehh gdyby nie ten karny mielibyśmy zwycięstwo na inaugurację. Sebastian Mila nie przypomina póki co zawodnika, który wymiatał w Groclinie, momentami miałem wrażenie, że chce się położyć na boisku, bo już nie wyrabia. No cóż może się chłopak rozegra, bo wszyscy oczekują od niego dużo więcej.

    • Powrót do góry    #19
      Użytkownik
      Dołączył
      04-05-2008
      Postów
      94
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Byłem na meczu Śląska i się nieco wkurzyłem. 2 pkt straciliśmy na własne życzenie, ehh gdyby nie ten karny mielibyśmy zwycięstwo na inaugurację. Sebastian Mila nie przypomina póki co zawodnika, który wymiatał w Groclinie, momentami miałem wrażenie, że chce się położyć na boisku, bo już nie wyrabia. No cóż może się chłopak rozegra, bo wszyscy oczekują od niego dużo więcej.
      Ja nie byłem na tym meczu ale oglądałem transmisję. Przestrzelone karne to nieodłączy element piłki, tak jak np. odgwizdane spalone, których nie było. Z przebiegu meczu myślę, że remis to najsprawiedliwszy wynik.

      pozdrawiam

    • Powrót do góry    #20
      Ekspert Awatar wolf666
      Dołączył
      21-04-2002
      Postów
      12,381
      Kliknij i podziękuj
      61
      Podziękowania: 38 w 32 postach
      Obejrzałem Ligę+, potem zaś programik w Ogólnodostępnej, śmieć z wybiórczej brzydal Górski oraz dureń Maciej Szczęsny stwierdzili autorytatywnie po 2. kolejce, że ŁKS to dno i nie zdobędzie 10 punktów w rundzie, że o utrzymaniu się nie wspomnę.

      W pogoni za głupotą wypowiedzi sensacyjkami a'la Fuckt chłoptasie przechodzą samych siebie i swoje stare.

      W C+ broniono także zażarcie pijaków Majdana i Świerczewskiego, głównie czynił to kolejny superidiota i niewygadany matoł, czyli Grzesio Dyrektor Sportowy Wisełki Mielcarski.

      Kto tych debili tam wpuszcza i kto chce ich oglądać?
      Tomek Wieszczycki był wyraźnie zażenowany.

      ---

      ŁKS pomału się odbudowuje :).
      Czyżby pomoc sąsiedzka? ;)
      Tak, czy owak, jest nieźle ...

    • Powrót do góry    #21
      Stały bywalec
      Dołączył
      16-02-2006
      Postów
      588
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      W C+ broniono także zażarcie pijaków Majdana i Świerczewskiego, głównie czynił to kolejny superidiota i niewygadany matoł, czyli Grzesio Dyrektor Sportowy Wisełki Mielcarski.
      Należy im się obrona. Choć za obydwoma nie przepadam, to trzeba przyznać rację, że cała akcja była szwindlem policji.

    • Powrót do góry    #22
      Ekspert Awatar wolf666
      Dołączył
      21-04-2002
      Postów
      12,381
      Kliknij i podziękuj
      61
      Podziękowania: 38 w 32 postach
      W C+ broniono także zażarcie pijaków Majdana i Świerczewskiego, głównie czynił to kolejny superidiota i niewygadany matoł, czyli Grzesio Dyrektor Sportowy Wisełki Mielcarski.
      Należy im się obrona. Choć za obydwoma nie przepadam, to trzeba przyznać rację, że cała akcja była szwindlem policji.
      Nie sadze.
      Wina lezy posrodku. Tych dwoch pijokow juz dawno powinno sobie dac spoko z pileczka. Nigdy nie lubilem ni jednego, ni drugiego, to be honest ;).

      ---

      Kolejne zwyciestwo Elksy :)
      Wymeczone :)
      Tylko LKS :)

    • Powrót do góry    #23
      Stały bywalec
      Dołączył
      19-05-2004
      Postów
      904
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      A Lechijka zgodnie z planem. Nalezała sie ta bramka Buzale, bo chlopak sie starał dużo razy ale miał pecha. Znów bramka profesora Trałki :D.

      Mąka hat-trick :O

    • Powrót do góry    #24
      Stały bywalec
      Dołączył
      17-03-2002
      Postów
      896
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Legia zaczyna wygrywac, BRAWO !!!!

    • Powrót do góry    #25
      Początkujący
      Dołączył
      04-05-2008
      Postów
      12
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      To wszystko nic w porównaniu Z Kolejorzem. Pyry wreszcie zaczynają mecz tak jak powinny. Wielki szacunek po demolce na Reymonta, niech się Wisła uczy gry. Oby tak dalej panowie i wygrana w Wiedniu będzie nasza, bo o rewanż jestem spokojny.
      Wielki Kolejorz KKS!

    • Powrót do góry    #26
      Ekspert Awatar wolf666
      Dołączył
      21-04-2002
      Postów
      12,381
      Kliknij i podziękuj
      61
      Podziękowania: 38 w 32 postach
      Oberwa w Wiedniu i euforia opadnie :P.

    • Powrót do góry    #27
      Stały bywalec
      Dołączył
      11-01-2003
      Postów
      763
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      - Dla mnie Lechia to typowy ligowy średniak. Są bardzo groźni na własnym boisku. Mają wspaniałych kibiców, którzy ich nieśli do przodu. Gospodarze wykorzystali to, co sobie stworzyli i wygrali - uważa były zawodnik Górnika Łęczna.
      reszta wywiadu z Zahorskim http://lechia.gda.pl/news/14790/]

      Panie Tomaszu, jeśli my jesteśmy średniakiem, to kim jesteście Wy?

    • Powrót do góry    #28
      Stały bywalec
      Dołączył
      18-04-2006
      Postów
      727
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Znowu Wisła dostała w dupę 1:2. Na pochwałę zasługuje bramkarz legi który w końcówce uratował zespół od utraty 3 punktów. Tak więc zapowiada się ciekawa walka o mistrzostwo Polski o które walczy 5 zespołów a najsilniejsze wedłu mnie to 3 zespoły Polonia Legia i Wisła do walki może się dołączyć Lech po tym jak przestanie głupio tracić punktów.

    • Powrót do góry    #29
      Użytkownik
      Dołączył
      06-11-2008
      Postów
      69
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      liga w tym roku super dużo niespodzianek na razie naj równiej o dziwo Polonia ale i tak obstawiam że mistrzostwo zdobędzie ktoś z trójki Wisła Legia Lech

    • Powrót do góry    #30
      Ekspert Awatar wolf666
      Dołączył
      21-04-2002
      Postów
      12,381
      Kliknij i podziękuj
      61
      Podziękowania: 38 w 32 postach
      Liga nie wie, jak dzielić lupy za sprzedawane mecze, wiec sa niespodzianki.
      Grzegorz z Latowic nie zdążył jeszcze ustabilizować nowego regulaminu prowizyjnego od opylonych meczy, wiec panuje konsternacja.
      Kiedy przestanie pic z radości po zwycięstwie, wtedy zaczną się normalne wyniki :).

    • Powrót do góry    #31
      Użytkownik
      Dołączył
      15-11-2008
      Postów
      51
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Ja się cieszę z wczorajszego meczu Legii. Jak widać kibice pomogli drużynie i doping był fantastyczny, niech ITI się zastanowi nad sobą! Piłka nożna dla kibiców! Piękne pożegnanie Żylety.

      Obecny sezon bardzo mi się podoba. Będzie ciekawa walka o mistrza i o utrzymanie. Wreszcie też w TVP można coś zobaczyć.

    • Powrót do góry    #32
      Użytkownik
      Dołączył
      06-11-2008
      Postów
      69
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      raz do roku i w święta bydlęta śpiewają hehe

    • Powrót do góry    #33
      Ekspert Awatar wolf666
      Dołączył
      21-04-2002
      Postów
      12,381
      Kliknij i podziękuj
      61
      Podziękowania: 38 w 32 postach
      Mnie sezon sie nie podoba z uwagi na denna postawe mojego klubu bez pieniedzy.

      Doceniam jak zwykle Legie, nie trawie Wisly i Lecha.
      Czekam na awans Zawiszy do wyzszej klasy rozgrywkowej, ale poki co to jeszcze sie troche poczeka ;).

    • Powrót do góry    #34
      Stały bywalec
      Dołączył
      16-02-2006
      Postów
      588
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Ja się cieszę z wczorajszego meczu Legii. Jak widać kibice pomogli drużynie i doping był fantastyczny, niech ITI się zastanowi nad sobą! Piłka nożna dla kibiców! Piękne pożegnanie Żylety.
      Wojna nie jest winą tylko ITI, jednak to nie jest ważne. Obydwie strony powinny bezwarunkowo zawiesić topór wojenny, wracając do tego, co było przed zaczątkiem sporów.

      Zastanawiałem się jeszcze niedawno, kiedy od wodzących ekip ekstraklasy (Lecha, Legii, Wisły) odpadnie Polonia. Ku mojemu zdziwieniu, Polonia gra czasami naprawdę dobrą piłkę. Do tego do "ucieczki" dołączył GKS. O ile Wisła nie zdoła uciec do końca jesieni, liga może być w tym sezonie emocjonująca chociaż pod względem walki o tytuł.

    • Powrót do góry    #35
      Trener Awatar -Dorian-
      Dołączył
      25-11-2006
      Postów
      3,343
      Kliknij i podziękuj
      10
      Podziękowania: 3 w 3 postach
      Ekstraklasa SA pozyskała nowego sponsora, od środy oficjalnie będzie nim Grupa Żywiec SA.

    • Powrót do góry    #36
      Stały bywalec
      Dołączył
      16-02-2006
      Postów
      588
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Ekstraklasa SA pozyskała nowego sponsora, od środy oficjalnie będzie nim Grupa Żywiec SA.
      Grupa Żywiec SA nie będzie sponsorem, tylko wchodząca w skład tej grupy WARKA. :)

    • Powrót do góry    #37
      Stały bywalec
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      676
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Jak to zwykle bywa, polska piłka najbardziej nieprzewidywalna ;]
      Polonia Bytom - Wisła 1:1
      Polonia - Legia 0:0

      heh, kupony u bukmacherów poszły do kosza :(

    • Powrót do góry    #38
      Stały bywalec
      Dołączył
      16-02-2006
      Postów
      588
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Mi właśnie weszły obydwa piątkowe :D Dziś jeszcze niech GKS walnie remis z Leszkiem, a będzie dobrze... :)

    • Powrót do góry    #39
      Użytkownik
      Dołączył
      15-11-2008
      Postów
      51
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Polonia Bytom już tak ma ;) Lubi kąsać liderów.

      Brawo Jagiellonia! 3-0 nad Arką, 2 gole Franka. Narazie niezła frekwencja tzn. taka jaka była możliwa z powodu różnych ograniczań.

      Derby Śląska 40 tys kibiców, znakomita oprawa i doping! Ruch pokzał się z dobrej strony, Górnik mniej efektownie niż przed rokiem, ale z wiadomych względów. 1-0 dla Górnika mnie cieszy, powinni piąć się w górę tabeli.

      Oprawa Ruchu, piro wyszło ekstra:
      http://www.youtube.com/watch?v=LklRb4qz2A4

      Efekt z pelerynami też fajny.

    • Powrót do góry    #40
      Stały bywalec
      Dołączył
      25-01-2006
      Postów
      676
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Ogromnie się cieszę na powrót Franka do Jagi :}
      On sam nie mówi już o grze w reprezentacji, ale Leo podkreślał zawsze, że żaden polski piłkarz, który gra dobrze nie jest obojętny.
      może jeszcze nadejdzie czas Franka :)

    • Powrót do góry    #41
      Użytkownik
      Dołączył
      15-11-2008
      Postów
      51
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Lech funduje kibicom emocje niezależnie czy liga Polska czy Puchary

      GKS Bełchatów - Lech 2-3. Gol Lewandowskiego w 90 min., trzy minuty wczesniej wyrównał GKS.

      Odra - ŁKS 0-1. Też wynik dla mnie pozytywny ;)

    • Powrót do góry    #42
      Ekspert Awatar Adas
      Dołączył
      10-08-2002
      Postów
      5,911
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Mecz GKS - Lech zdecydowanie najlepszym w tej kolejce. Emocje do samego konca mimo sporego oslabienia skladu GKS. Ciekawie zagrala Jagiellonia, ale czy jest taka mocna, czy to raczej niemoc Arki, zweryfikuja nastepne kolejki. Frankowski strzelil dwie bramki, ale to bylo raczej dolozenie nogi.

    • Powrót do góry    #43
      Użytkownik
      Dołączył
      02-08-2004
      Postów
      88
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      Mistrzem bedzie bez watpienia Lech, bo gra najlepszy futbol i po prostu w tym sezonie jest najlepszy. Pokazuja to wyniki i basta.

      Ile druzyn wchodzi z naszej ligi do UEFA ??

    • Powrót do góry    #44
      Stały bywalec
      Dołączył
      16-02-2006
      Postów
      588
      Kliknij i podziękuj
      2
      Podziękowano 1 raz w 1 poście
      Do UEFA wchodzą dwa zespoły plus zwycięzca Pucharu Polski.

      Co do Mistrza Polski, to nie przyznawałbym po pierwszej kolejce w tym roku tytułu żadnej z drużyn. Pamiętajmy, że Lech cały czas niby gra ten rewelacyjny futbol, a w lidze z końcem roku miał tyle samo punktów, co Legia Warszawa, a wygrywał tylko tym, że strzelił o jedną bramkę więcej (bo obydwa zespoły miały tak samo bramki na plusie).
      Moim zdaniem pierwsza drużyna z czwórki, która odpada z walki to Wisła. Tytuł przypadnie Lechowi, Legii, bądź Polonii - kolejność nieprzypadkowa.

    • Powrót do góry    #45
      Użytkownik
      Dołączył
      02-08-2004
      Postów
      88
      Kliknij i podziękuj
      0
      Podziękowania: 0 w 0 postach
      To byl jeden mecz, ale wg mnie Lech jest najbardziej zgrana druzyna, w zimie nie bylo tam rewolucji i poprostu wszystko tam sie dzieje w jak najwiekszym porzadku. Licze, ze nieco podniesie sie takze Wisla Krakow. Warto tez pamietac, ze na wiosne zostalo juz tylko 12 kolejek.

      ps. jutro Wisla - Lecha !!

    Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

    Uprawnienia umieszczania postów

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz pisać wiadomości
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz edytować swoich postów
    •