Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 239

Wątek: Ekstraklasa - nasze polskie bagienko

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznam, że nie wnikałem szczegółowo w sytuację ŁKSu, ale warunki licencyjne są po to by ich dopełniać. Do tej pory pZPN (celowo z małej litery) przymykał oko i robił sobie jajca z własnych przepisów. Może wreszcie zacznie je surowo egzekwować. Bo później są narzekania jaka to nędza i żenada na ekstraklasowych stadionach. Narzekania na skórokopów, którym nie chce się biegać bo prezio klubu nie płaci (właśnie buduje willę nad Adriatykiem i nie ma płynności finansowej). Narzekania, że zły zUS (tu też celowo z małej) chce jakieś papiery. Itd. itp.
    Piszę to wszystko przy całej mojej sympatii dla ŁKSu (jako legionista rozumuję - największy wróg mojego największego wroga nie może przecież być moim wrogiem ;) ), ale do k... nędzy musi ktoś w końcu zrobić porządek i zacząć egzekwować przepisy.
    Oczywiście możliwe jest, że ŁKS podpadł czymś Dżordżowi Summerowi i ten się mści albo chodzi o inne rozgrywki przy zielonym stoliku. Ale mam nadzieję (tak, tak, wiem czyją ona jest matką), że to zmiana polityki licencyjnej i koniec pobłażania klubom **********jącym prowizorkę.
    Szkoda tylko, że trafiło na ŁKS.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz jeszcze Widzew może zostac w I lidze - wtedy jej atrakcyjność sięgnęłaby ekstraklasy ! Na trybunach napewno szczególnie zważywszy na remonty stadionów ekstraklasowych drużyn :) Zamieszanie jak zwykle, PZPN nie umie tego ogarnąć, takich sytuacji rok w rok nie ma nigdzie w Europie. Przykre.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    PZPN - czyli Lato.
    Z jego polotem i zdolnosciami organizacyjnymi nie ma szans na reformy ligi.
    Taki jeszcze gorszy Listkiewicz, bez oglady tamtego zlodziejaszka.

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orientuje się ktoś do kiedy się kto do kiedy ma się to wszystko wyjaśnić co z ŁKS z barażami czy Widzew będzie grał w ekstraklasie.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nikt sie nie orientuje.
    George Summer celowo robi zaslone dymna, zeby po postkomuszemu uciac leb sprawie z nagla i z lekkim huczkiem.
    Lysa swinia jak dla mnie.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ŁKS Łódź bez licencji
    Komisja Odwoławcza PZPN ds. Licencji Klubowych po rozpatrzeniu odwołania klubu ŁKS Łódź z dnia 25 maja 2009 r. podtrzymała decyzję I instancji i odmówiła klubowi wydania licencji uprawniającej do uczestnictwa w rozgrywkach ekstraklasy w sezonie 2009/2010. Klubowi przysługuje odwołanie do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, za pośrednictwem Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych, w terminie 30 dni od otrzymania decyzji wraz z uzasadnieniem.
    Po rozpatrzeniu treści odwołania i analizie przekazanych dokumentów, w tym dostarczonych po decyzji I instancji, obradująca 28 maja 2009 r. Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych postanowiła:



    - oddalić zarzut Komisji ds. Licencji dla Klubów Ekstraklasy i uznać dostarczoną umowę pomiędzy ŁKS Łódź SSA a GKS Bełchatów SSA za ważną, a tym samym znoszącą zastrzeżenia organu I instancji w obszarze infrastruktury stadionowej w Łodzi przy Al. Unii 2.



    - utrzymać w mocy decyzję Komisji ds. Licencji dla Klubów Ekstraklasy z dnia 18 maja 2009 o niespełnieniu wymogu złożenia obowiązujących informacji finansowych. Pomimo otrzymania decyzji organu I instancji, ŁKS Łódź SSA nie przedłożył wiarygodnych dokumentów, stanowiących uzupełnienie istotnych informacji, co do prognozowania finansowego, niezbędnych do spełnienia warunków licencyjnych, zapisanych w Rozdziale 10 Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy. Informacje o potencjalnych skutkach finansowych zdarzeń najbliższego sezonu, na który ma być wydana licencja, nie są wystarczające i nie ukazują skonkretyzowanych możliwości działania Klubu ŁKS Łódź SSA, dających przekonanie o zabezpieczeniu finansowym uczestnictwa w rozgrywkach sezonu 2009/2010 w tej klasie rozgrywkowej, a więc spełnienia wymogu, jaki stawia Ekstraklasa.
    Nieuzupełnienie obowiązujących informacji finansowych o prognozach Klubu stworzyło uzasadnione obawy, że późniejsze zdarzenia, po wydaniu decyzji licencyjnej, mogą w znaczącym stopniu wpłynąć na naruszenie warunków licencyjnych przez ŁKS Łódź SSA.
    Wątpliwości w tym zakresie nie rozwiało wystąpienie w trakcie obrad Komisji prezesa Klubu ŁKS Łódź SSA, Pana Romana Gałuszki, gdyż nie było ono poparte żadnymi dokumentami pisanymi.
    Działając zgodnie z zapisem 10.11.6 Podręcznika Licencyjnego PZPN, Komisja stwierdziła, że wnioskujący – Klub ŁKS Łódź SSA - nie złożył przyszłych informacji finansowych w taki sposób, aby spełniały minimalne wymagania licencyjne dla Klubów Ekstraklasy.
    Naruszono wyraźnie wskaźnik IND.03 (punkt 10.11.5.2) – spółka ma w każdym okresie, w tym w prognozach na lata 2009 i 2010, ujemną wartość aktywów obrotowych netto (kapitał obrotowy netto – KON) i nie przedłożono żadnych wiarygodnych informacji co do poprawy tego stanu rzeczy w 2009 i 2010 roku.
    W świetle powyższego Komisja uznaje, że ŁKS Łódź SSA nie spełnia warunków uczestnictwa w rozgrywkach ekstraklasy w sezonie 2009/2010
    http://www.pzpn.pl/rozgrywki_krajowe.php?inf=16209

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj zostały pozdjęte decyzje przez PZPN oto one:
    ŁKS wygląda na to że zagra w ekstraklasie decyzja ostatecznie ma być podjęta 21 lipca.
    Widzew zagra w I lidze
    Korona Kielce awansuje zamiast Widzewa.
    Baraże odwołane.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ełksa w Ekstraklasie, co było do przewidzenia.
    Widzew nie wchodzi - hahaha :D.

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak nie ŁKS zagra w I lidze a nie w ekstraklasie.

  10. Powrót do góry    #100
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem superpuchar i było nieźle. Ładny stadion w Lubinie, szybki żywy mecz. Szkoda, że taki bałagan panuje w Polsce... a nasze media niech nie szukają dziur na Ukrainie, bo tam liga mimo szumnych doniesien w Polsce wystartowała normalnie a u nas? Oby już nie było takiego zamieszania, bo naprawdę ręce opadają.

    I czas wziąść się wreszcie za szkolenie, bo nawet jeśli będą pieniądze w klubach to bez szkolenia nie bedzie dobrej ligi!!

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Sezon 2009/2010

    Nie ma sensu zakładania nowego tematu dla nowego sezonu naszej rodzimej piłki kopanej. Jest to takie bagno, że więcej słowa wstępu do nowego sezonu nie będzie.

    Niech wygra lepszy (na boisku, w szatni, na stole, pod stołem, w bagażniku - wszędzie gdzie da się włożyć korupcyjną kasę).
    #MistrzJestJeden

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    **** mnie za przeproszeniem obchodzi, kto wygra te swinska lige, skoro mozna zrzucic jednym pociagnieciem piora druzyne z 7. miejsca w otchlan 1. ligowa.

    Filipiak, smieciu krakowski, i ty sie doczekasz, podobnie jak lato i reszta zgnilcow z pzpn.

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2009
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie ukrywajmy, że odkąd w PZPN-ie pojawił się Grzegorz Lato dzieje się jakaś ... komedia? Nadal nie mogę zrozumieć degradacji, nie przyznaniu licencji ŁKS-owi Łódź - skoro kilka lat temu (może dwa, może trzy) Polonia Bytom była w identycznej sytuacji i bez żadnego problemu grała na swoim obiekcie.

    Moim skromnym zdaniem, trzeba po prostu zamknąć ten syf, który zwie się Orange Ekstraklasą.

  14. Powrót do góry    #104
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe jeszcze fajniejsze rzeczy np. w II lidze - Jastrzębie które grało w 1 lidze, dostało w końcu licencję na 2 ligę, ale już rozgrywki ruszyły to przyłączyli ich do wschodu :) bo na wschodzie brakowało drużyny - mimo kilku kandydatów na to miejsce nikt odpowiedni się nie znalazł xD

    Pięknie ruszyła wreszcie ekstraklasa - Czytałem przypadkiem typy spoconego Janka, który zatrzymał Anglię i... Polonia - Bechatów typ 2, Lechia - Arka typ 2... Gratulacje dla eksperta xD czekam na kolene mecze haha

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    Szkoda cokolwiek mówić o tej śmiesznej lidze. Powiem tylko, że chcę aby Jagielonia odrobiła te 10 punktów i zdobyła mistrza a co i tak to jest wielka komedia więc nic mnie nie zdziwi.

  16. Powrót do góry    #106
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liga nie jest śmieszna, tylko PZPN :) Liga jest ciekawa, oby równie jak przed rokiem. To leśne ludki dopuściły do najwiekszej korupcji w Europie, do tego, że polscy piłkarze sa słabo wyszkoleni i słabi mentalnie, ale jak ma byc inaczej jak wychowują się wśród takich działaczy.

    Na zapleczu ładnie odbudowuje się Pogoń Szczecin. Marzyłby się awans Pogoni i Górnika frekwencyjnie byłyby w samym czubie ekstraklasy.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    No nie ukrywajmy, że odkąd w PZPN-ie pojawił się Grzegorz Lato dzieje się jakaś ... komedia? Nadal nie mogę zrozumieć degradacji, nie przyznaniu licencji ŁKS-owi Łódź - skoro kilka lat temu (może dwa, może trzy) Polonia Bytom była w identycznej sytuacji i bez żadnego problemu grała na swoim obiekcie.

    Moim skromnym zdaniem, trzeba po prostu zamknąć ten syf, który zwie się Orange Ekstraklasą.
    Syf ten powoduje Rusko, czyli pupilek Canal+, skaczacy ze stolka na stolek, szmal przeslania mu wroclawskie oczeta, LKS zajal 7. miejsce, a te ***** spuscily go do 1. ligi, najwiekszy przekret w historii polskiej pilki stal sie faktem, chamy i zlodzieje triumfuja.

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2009
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie ukrywajmy, że odkąd w PZPN-ie pojawił się Grzegorz Lato dzieje się jakaś ... komedia? Nadal nie mogę zrozumieć degradacji, nie przyznaniu licencji ŁKS-owi Łódź - skoro kilka lat temu (może dwa, może trzy) Polonia Bytom była w identycznej sytuacji i bez żadnego problemu grała na swoim obiekcie.

    Moim skromnym zdaniem, trzeba po prostu zamknąć ten syf, który zwie się Orange Ekstraklasą.
    Syf ten powoduje Rusko, czyli pupilek Canal+, skaczacy ze stolka na stolek, szmal przeslania mu wroclawskie oczeta, LKS zajal 7. miejsce, a te ***** spuscily go do 1. ligi, najwiekszy przekret w historii polskiej pilki stal sie faktem, chamy i zlodzieje triumfuja.
    Z tym stołkiem to się zgodzę, gdzie Ruski nie było? Żużel był? Był. Teraz piłka. Niedługo zapewne przerzuci się na siatkówkę bądź koszykówkę. Wracając do tematu, to:

    http://sport.onet.pl/74331,1248675,2019617,wiadomosc.html

    Początek ligi, a zanosi sie na kolejne "kabarety".


  19. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Górnik udowodnił, że nie upadnie. 15 000 kibiców po spadku z ekstraklasy, brawo! Mam nadzieję , że za parę lat zobaczymy mistrzowską walkę Wisły, Lecha, Śląska, Lechii, Górnika... a ITI spier*** !! :)

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Górnik udowodnił, że nie upadnie. 15 000 kibiców po spadku z ekstraklasy, brawo! Mam nadzieję , że za parę lat zobaczymy mistrzowską walkę Wisły, Lecha, Śląska, Lechii, Górnika... a ITI spier*** !! :)
    O takiej frekwencji moze pomarzyc wiekszosc klubow ekstraligowych.
    Brawo.
    Na pohybel chorzowskim psom.

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Póki co, bo za parę lat się to zmieni, co nie zmienia faktu, że Górnik wypracował sobie znakomitą markę.

    Wczoraj 2 mecze ekstraklasy i 13 goli! hehe może awansujemy w europejskich statystykach w środniej goli na mecz. Dziś kolejna wygrana Polonii Bytom, tym razem z Odrą.

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Znakomita marke GZ wypracowal sobie -dziesiat lat temu.
    Teraz to ochlap.
    Co do frekwencji na polskich stadionach ligowych bylbym ostrozny, ma sie powiekszac sukcesywnie od lat, podobnie jak produkt krajowy brutto ;).

  23. Powrót do góry    #113
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polska ma potencjał ogromny. Piłka nożna jako jedyna jest popularna niezależnie od wyników. Kwestia nowych stadionów i lepszej promocji, poziomu etc. Stadiony na 30-40 tys. mągą wcale nie być takie wielkie jak się wydaje. Jeżeli zainteresowanie piłką % wykazuje więcej Polaków niż np. Holendrów, Francuzów czy Brytyjczyków, a oni zajmują obiekty i na 60 tys. osób, to czemu nie my? W sumie mi nie zależy na przesadnym zalewaniu stadionów piknikami, najlepiej zachować umiar :)

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak z frekwencją jest postęp w porównaniu z latami 90, gdzie np. 3000 widzów na pierwszoligowym Lechu nie było niczym dziwnym (a w dno zapukali na jakimś meczu z 800 widzami na trybunach). IMO problem w tym, że więcej ludzi na stadionach nie wzięło się z powodu wysokiego poziomu naszej piłki, super obiektów czy działań promocyjnych działaczy. Po prostu w Polsce od pewnego czasu obserwuję tendencje do aktywniejszego spędzania czasu niz z pilotem przed debilizorem. Ludzie wychodzą na imprezy plenerowe, organizują sobie wolny czas poza domem. Stąd większy tłok na meczach. Jedynym co ewentualnie może przyciągać szary tłum to prężny w Polsce ruch ultras, ale to raczej taka wisienka na torcie.
    Ale chyba trochę temat rozmywamy, jest specjalny o frekwencjach :)

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, jeszcze niedawno wyjazd w 300 osób to było coś, dziś się jeździ nawet w kilka tysięcy na wyjazd. W tej kolejce mogło dojść do spektalularnej chwili, że 3 mecze 1 ligi mogły mieć frekwencję wyższą od ekstraklasy, jednak wczoraj Lechia uratowała honor - 11 000 widzów. Jednak i tak nr 1 Górnik Zabrze - GKS Katowice 20 000 kibiców, oglądało się ten mecz z przyjemnością! Cieszą też oprawy z piro mimo zakazów.

    Wczorajsze wyniki mnie zaskoczyły, dobrze że nie stawiałem :) Lech i Lechia przegrały na własnym boisku (Lech we Wronkach). Wisła pozostała więc sama z komplecikiem :) Cieszy mnie postawa Jagiellonii, szybko odrabiają minusy, grają bardzo ciekawie. Franek jeszcze nazdobywa trochę bramek :)

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,679
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Do tego kibice życzyli Frankowi tyle lat, ile ma na koncie goli, więc każd± kolejn± bramk± przedłuża sobie żywot o 365 dni. ;)

    A czy wyniki s± zaskoczeniem? Może i tak, ale raczej 'in minus', bo skoro nasze eksportowe zespoły nie wygrywaj± na własnych obiektach z drużynami, które jeszcze tydzień-dwa wcze¶niej były wręcz o¶mieszane przez ligowych ¶redniaków, to co¶ jest chyba nie tak.

    No i ta szczęsna-nieszczęsna Wisła - w lidze jak na razie robi najlepsze wrażenie i chyba faktycznie szczyt formy szykowany był na ostatni± rundę eliminacji LM, bo z kolejki na kolejkę graj± coraz lepiej. Ale to zweryfikuje nam kolejny mecz z szukaj±c± 'na gwałt' punktów Ark±, której zreszt± terminarz ułożył się fatalnie, bo z pierwszych czterech spotkań u siebie graj± kolejno z Legi±, Wisł±, Poloni± i Lechem, a na dokładkę z rozpędzaj±c± się Jag±. A przecież następna w kolejno¶ci Odra pokazała, że w Trójmie¶cie czuje się całkiem dobrze ;)

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Polska ma potencjał ogromny. Piłka nożna jako jedyna jest popularna niezależnie od wyników. Kwestia nowych stadionów i lepszej promocji, poziomu etc. Stadiony na 30-40 tys. mągą wcale nie być takie wielkie jak się wydaje. Jeżeli zainteresowanie piłką % wykazuje więcej Polaków niż np. Holendrów, Francuzów czy Brytyjczyków, a oni zajmują obiekty i na 60 tys. osób, to czemu nie my? W sumie mi nie zależy na przesadnym zalewaniu stadionów piknikami, najlepiej zachować umiar :)
    Skad te dane, w GB futbol to religia i tu na meczach sa nieustanne komplety, brakuje wejsciowek, podejrzewam, ze we Francji i Holandii jest podobnie, wiec nie siejmy bzdet, niepodpartych niczym.

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gdańsku na każdym prawie meczu jest komplet 10 tys, a wiem że chętnych jest więcej, więc jak wybudują BA to może będzie zapełniona.

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Darz Bor-Komorowski!

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mogę znaleźć teraz wyników tych badań, chodziło o zainteresowanie piłką nożną wśród tych, którzy wogóle interesują się sportem. W Polsce ten wskaźik osągnął blisko 68% i było to więcej niż w krajach wymienionych przeze mnie. Co ciekawe Indonezja była wyżej od nas. Co wcale nie musi się przekładać na frekwencję, bo po pierwsze - w Anglii może ogólnie sportem się interesować wiekszy procent niż u nas (u nas jest to ok. 44%), po drugie u nas zaledwie 27% z deklarujących zainteresowanie sportem chodzi na jakieś imprezy sportowe, reszta interesuje się przez telewizję, neta itd. Jest to bardzo niski wskaźnik. Po trzecie w Anglii są dużo większe aglomeracje miejskie. Z tą religią bym tam nie przesadzał, rugby ma podobną popularność, są kraje gdzie futbol jest jeszcze bardziej popularny.

    Nasza ekstraklasa zaskakuje. Dzisiaj porażki Lech i Legii. A tego, że na 2 miejscu jest Lechia, a na 3 Polonia Bytom z Ruchem chyba nikt nie przewidywał.

    Wisła z fartem komplet i pewny lider.

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Przyjedz do Anglii, zobaczysz, jaka dyscyplina jest religia.

    Rugby to sport pasjonatow, owszem, interesuje sie nim duzo ludzi, ale pilka kopana duzo wiecej.

    Podobnie jak krykietem, ktory popularny jest, ale w sferze reprezentacji.

    Rugby interesuja sie ludzie, ktorzy maja w dupie komercjalizacje sportu i zwiazany z tym megagruby szmal.

    Rugbisci maja naj*****istsze koszulki - zbieram je, podobnie, jak koszulki Liverpoolu :).

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ....:o NIE DLA WIDZEWA !!!!! Nie ma miejsca dla przekupnych druzyn i tyle !!!
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek
    Odra-korona 0:2
    Polonia B.-Piast 4:0
    Sobota
    PGE GKS- Ruch 2:1
    Cracovia- Arka 1:1
    Śląsk - Legia 0:0
    Jagiellonia Lech 2:3
    Ten ostatni mecz był najbardziej emocjonujący Jagiellonia prowadziła 2:0 by w przerwie meczu stracić 2 bramki. W końcówce Lech strzelił bramkę i wygrał to spotkanie.

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i Polonia Bytom 2 w tabeli. To jest wyczyn na skalę światową!!!

  36. Powrót do góry    #126
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wisła Kraków 1:1 (0:1) Polonia Bytom
    Korona Kielce 1:1 (0:0) Śląsk Wrocław
    Lech Poznań 1:0 (1:0) Odra Wodzisław
    Ruch Chorzów 2:0 (1:0) Cracovia Kraków
    Zagłębie Lubin 1:1 (0:0) GKS Bełchatów
    Arka Gdynia 0:0 Polonia Warszawa
    Piast Gliwice 0:0 Jagiellonia Białystok
    Legia Warszawa 2:0 (1:0) Lechia Gdańsk

    I Polonia Bytom była bliska sensacji, 2 miejsce dla Ruchu Chorzów :)

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby ruch Chorzów włączył się do walki o tytuł mistrza polski. Raczej mało prawdopodobne chciaż kto wie. O tytuł jak zwykle będzie się ubiegał Lech, Wisła, Legia.

  38. Powrót do góry    #128
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo dla wszystkich za protest, transparenty itd! Precz z komuną PZPN i Ekstraklasa SA! :)

    Polonia Bytom znów zaskakuje a i dużo piro na trybunach! Tak trzymać i walczyć z mafią. :)

    Ogólnie był ciekawy weekend.

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

  40. Powrót do góry    #130
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Dawno mnie tutaj nie było w tym dziale, ale jedno muszę napisać.

    Takiej deklasacji wisły, jak w obecnym sezonie, to jeszcze nigdy nie było.

    Teraz pytanie. Czy wisła taka mocna, czy polska kopana taka słaba.... :)

  41. Powrót do góry    #131
    Trener Awatar -Dorian-
    Dołączył
    25-11-2006
    Postów
    3,343
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Teraz pytanie. Czy wisła taka mocna, czy polska kopana taka słaba.... :)
    Zdecydowanie to drugie. (moim zdaniem)

  42. Powrót do góry    #132
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zależy jak na to patrzeć, 26 miejsce w Europie, to na 53 federacje - środeczek :).

  43. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Już odeszło.
    Mamy jesień.

  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Legia wygrala z Wisla, ogladalem w barze na Saskiej z Zyga i Kasia :).
    Interesujacy byl tez wystep pani, spiewajacej Besame Mucho w barze naprzeciwko :D.
    Wrzuce na UTube :D.

    http://www.youtube.com/watch?v=29-MrW_6F4U :D:D:D

  45. Powrót do góry    #135
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2009
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety szlagier to nie był, za to dzisiejszy mecz Ruch - Jagiellonia pełen klasyk. Super mecz. Bardzo bym chciał, żeby Ruch został wicemistrzem kraju!

    Wreszcie Odra ostatnia w tabeli! CUD! Przedostatnia Polonia Warszawa... CUD!

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •