Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 239

Wątek: Ekstraklasa - nasze polskie bagienko

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To byl jeden mecz, ale wg mnie Lech jest najbardziej zgrana druzyna, w zimie nie bylo tam rewolucji i poprostu wszystko tam sie dzieje w jak najwiekszym porzadku. Licze, ze nieco podniesie sie takze Wisla Krakow. Warto tez pamietac, ze na wiosne zostalo juz tylko 12 kolejek.
    Lech jest najbardziej zgraną drużyną, fakt. Ale dlaczego? Lech gra cały sezon praktycznie czternastoma zawodnikami. Na jak długo to starczy? Czy do końca ligi? Tym bardziej, że Franz zapowiada walkę o Puchar Polski, przez co można wysnuć wnioski, iż nie będzie wstawiał rezerwowego składu na np. środowe spotkanie z Wisłą. Stilić, Murawski, Bandrowski i Peszko robią dobrą robotę w drużynie, ale paradoksalnie właśnie druga linia Lecha może odbić się czkawką. Widać to było momentami w meczach z Udinese. Lech miał długie przestoje, bo nie funkcjonowała dobrze druga linia. Jeśli Murawski, bądź Bandrowski mają chwilę zadyszki, powstaje wielka dziura w środku pola. To jest mankament Lecha, którego - jak widać przez pryzmat meczów z Udinese - nie udało się wyeliminować. Nie oglądam każdego meczu Lecha, a opisuje to jedynie na podstawie około dziesięciu, które w tym sezonie widziałem. Należy pamiętać, że Lech gra na wiosnę dwa mecze w Warszawie, a kluby warszawskie z trudnych wyjazdów tylko w Krakowie.
    Oczywiście w Lechu upatruję głównego kandydata do Mistrzostwa. Ale gra będzie się toczyła do ostatnich gier, bo Legia i Polonia raczej nie odpuszczą.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będzie P. UEFA, przecież ma powstać zamiast niego Liga Europejska. W fazie grupowej będzie 48 drużyn! 12 grup po 4 zespoły, myślę, że dobre posunięcie.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Górnik Zabrze 2:2 (1:2) Arka Gdynia
    Lech Poznań 1:0 (0:0) Jagiellonia Białystok
    Legia Warszawa 4:0 (1:0) Odra Wodzisław
    ŁKS Łódź 4:3 (1:2) Cracovia Kraków
    Wisła Kraków 2:1 (1:0) Polonia Warszawa
    Lechia Gdańsk 2:0 (0:0) Ruch Chorzów
    Śląsk Wrocław 3:0 (1:0) Polonia Bytom
    Piast Gliwice 1:0 (1:0) GKS Bełchatów

    Nieźle się zaczęło meczami piątkowymi ;) ŁKS - Cracovia niezły spektakl. Najpierw 0-2, potem 2-2, znów 2-3 dla gości i dopiero w 95. min ŁKS zdobywa zwycięskiego gola!

    SKRÓT ŁKS - CRACOVIA

    Gol Cracovii na 2-3.. no no ;)

    W meczu na szczycie Wisła - Polonia górą Wiślacy!! Wciaż zachowują szanse na mistrzostwo.

    Bramki Wisła - Polonia

    Tabela:
    1. Lech Poznań 19 36:13 42
    2. Legia Warszawa (P) 19 35:10 40
    3. Wisła Kraków (M) 19 31:15 37
    4. Polonia Warszawa 19 26:11 36
    5. Śląsk Wrocław (b) 19 30:21 34
    6. GKS Bełchatów 19 24:22 31
    7. Arka Gdynia (b) 19 18:22 24
    8. Polonia Bytom 19 22:30 22
    9. Ruch Chorzów 19 12:20 22
    10. Lechia Gdańsk (b) 19 18:27 22
    11. ŁKS Łódź 19 16:27 22
    12. Jagiellonia Białystok 19 16:20 21
    13. Piast Gliwice (b) 19 9:18 18
    14. Cracovia Kraków 19 14:25 17
    15. Odra Wodzisław 19 14:27 17
    16. Górnik Zabrze 19 11:24 16

    W dolnej strefie coraz ciekawiej ;)

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie na dole bedzie ciekawie i podejrzewam, ze dopiero ostatnia kolejka wyloni spadkowicza(ow).

    Lech wczoraj tylko 1-0 z Jaga. Wyraznie bylo widac brak Stilicia. Nie bylo "rezysera" gry, ale 3 kolejny punkty sa najwazniejsze.

    Mam nadzieje, ze Wisla sie przelamala na dobre.

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawie będzie i na dole i na górze.

    Kolejka cholernie interesująca. A dreszczowiec w Łodzi to sama sól futbolu.
    Legia mimo wysokiego wyniku nie zachwyciła grą (szczególnie w pierwszej połowie). Ale w porównaniu z poziomem derbów są postępy.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj ku mojej uciesze Jaga pokonała Legię 2-1!
    http://www.youtube.com/watch?v=cU60qutNyGs - tu jest skrót i widzimy, jak piękną bramkę strzelił Tomasz Frankowski, niesamowita.

    Rozczarowuje jednak porażka Polonii z ŁKSem, przeglądałem pokrótce typy wyniku z tego meczu i chyba nikt nie dał nawet możliwości remisu w tym meczu, a tu taka niespodzianka, a na dodatek kupony poszły w łeb :(

    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj bardzo pozytywne wyniki. Brawa dla ŁKSu, znakomita wiosna, wygrana na Polonii cieszy mnie ogromnie.
    Podobnie Jagiellonia. Rzeczywiście piękny gol Franka. ;)W niedzielę trzymam kciuki za Górnik. Mecz z Lechem zapowiada się niezwykle ciekawie.

    Dziś startuje 1 liga i od razu hit. Korona - Widzew, na meczu będzie 15 000 widzów. TVP wykupiła prawa na transmisję 1 ligi na 2,5 roku. Niestety mecze będą w TVP Sport i w regionalnych ośrodkach TVP. Całe szczęście jest też net - itvp.pl. Stawiam remis 1-1.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontuzja Brożka :(
    http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
    ech... no to powołanie Jelenia wydaje się bardziej realne

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ech... no to powołanie Jelenia wydaje się bardziej realne
    Jak to bardziej realne? Przecież Jeleń i tak przyjechałby na zgrupowanie, czy Brożek byłby zdrowy, czy nie. Realizm powołania Jelenia jest równy w obu sytuacjach :) A za Brożka coach powołał Sosina.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a to sorry, nie wiedziałem, że kadra już jest powołana ;]

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5 kwietnia TVP2 g.17:00

    LECH POZNAŃ - WISŁA KRAKÓW

    Wisła tylko zwycięstwo!!

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To, co wyprawia Lech w lidze można nazwać wielorako: fart, szczęście, albo gra do końca. Fakt jest taki, że mecz z o wiele słabszym Łódzkim KS był siódmym (!), w którym poznaniacy ratują wynik w końcówce meczu (piątym, kiedy ratują się w doliczonym czasie).
    Do meczu "za 6 punktów" to Legia przystąpi z pozycji lidera i to ona będzie faworytem. Lech coś łapie zadyszkę, chociaż w ostatnim spotkaniu mieli sporo sytuacji. Kto wie, czy najbliższy mecz nie przesądzi o tytule mistrzowskim dla Legii, dla Lecha, a w przypadku remisu, na czoło może wysunąć się Wisła... Liga chociaż jest ciekawa pod względem wyników, tabeli, to jednak sportowo chyba gorsza aniżeli w ub. sezonie.


  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Lech miażdży, zobaczymy jak będzie za tydzień z Legią ;)

    Cieszy mnie wreszcie wygrana Górnika, sytuacja nadal ciężka, ale może wreszcie odblokują się na dobre.

    A kto awansuje do esktraklasy, też ciężko wyrokować na dzień dzisiejszy. Oj, zrobiły się nam te ligi :D

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2009
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gornika szansa mozebyc terminarz, nawet jak pzegraja wyjazdy z LKS czy Cracovią. Ale takie mlynu jak w dole tabeli to dawno nie było.A zwolnienie BOBO to jakas masakra!

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wisła - Górnik 3-1

    i oprawa godna uwagi:

    http://galeria.wislakrakow.com/20090424/tb/01.jpg

    !!

    Dziś derby Trójmiasta, jutro Legia - Lech godz. 17:00 TVP 2. Wraca doping na Legii.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz Legia -Lech był dziwny. 1 połowa dla Legii, 2 dla poznaniaków więc wynik sprawiedliwy. Ale zawiodłem się trochę. Spodziewałem się 90 minut ostrej walki. Od głownych kandydatów na mistrza można oczekiwać większego zaangażowania.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mecz Legia -Lech był dziwny. 1 połowa dla Legii, 2 dla poznaniaków więc wynik sprawiedliwy. Ale zawiodłem się trochę. Spodziewałem się 90 minut ostrej walki. Od głownych kandydatów na mistrza można oczekiwać większego zaangażowania.
    Dopóki Legią będzie kierowała myśl szkoleniowa Urbana, a Lechem Smudy, mecze pomiędzy tymi drużynami będą zawsze takimi, jak widzieliśmy ostatnio. Najlepsze mecze, jeśli chodzi o widowiskowość to np. Legia z Wisłą, o czym można było się przekonać na jesieni i zapewne zobaczymy też za kilkanaście dni. :)


  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Mecz Legia -Lech był dziwny. 1 połowa dla Legii, 2 dla poznaniaków więc wynik sprawiedliwy. Ale zawiodłem się trochę. Spodziewałem się 90 minut ostrej walki. Od głownych kandydatów na mistrza można oczekiwać większego zaangażowania.
    Lech kandydatem do mistrzostwa???
    Wolne zarty :).

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podsumowanie ostatniej kolejki:
    Legia zagrała jak ****...
    wygrała...
    reszta zagarała dla Legii...
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na mecz Wisła - Legia bilety rozeszły się w 6 godzin, szkoda, że mecz obejrzy tylko 15 000 widzów. Będzie ciśnienie, Wisła musi wygrać. Dawno nie było tak waznych pojedynków pomiędzy wielką trójką Legia - Wisła - Lech! Oby taki sezon się powtórzył po oddaniu nowych stadionów :)

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Na mecz Wisła - Legia bilety rozeszły się w 6 godzin, szkoda, że mecz obejrzy tylko 15 000 widzów. Będzie ciśnienie, Wisła musi wygrać. Dawno nie było tak waznych pojedynków pomiędzy wielką trójką Legia - Wisła - Lech! Oby taki sezon się powtórzył po oddaniu nowych stadionów :)
    Tak się teraz zastanawiałem, jaki wynik najbardziej uatrakcyjniłby walkę o tytuł mistrza i doszedłem do wniosku, że remis bezbramkowy. w takiej sytuacji pierwsza trójka wyglądała by tak:

    1. Wisła 55 pkt
    2. Lech 54 pkt
    3. Legia 54 pkt

    Jeszcze ciekawiej dzieje się na miejscach 9-16, gdzie przed rozpoczęciem kolejki różnica między właśnie 9 a 16 drużyną to 4 punkty. Dawno nie było tak ciekawego sezonu :)

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    LKS-ik ogolil frajerow z Zabrza i utrzymal sie w lidze :).

    Mam nadzieje, ze Midzem nie awansuje i ze derbow nadal nie bedzie :P.

    http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liga bardzo się wyrównała w tym sezonie, co dodaje jej atrakcyjności. Niestety mam przykre wrażenie, że jest to równanie w dół. Cienko widzę występy naszych drużyn w tegorocznych pucharach.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to co się dzieje dziś jakiś kosmos :) niezły odjazd, ale bram :):) ale emocje.

  25. Powrót do góry    #70
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    811
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 25 postach
    No cóż mistrzem Wisła, gratulacje z Poznania. Zespół rzeczywiście chyba najrówniejszy, potrafiący wygrać ważne mecze. Bardzo mocna ławka, dobry trener i jest mistrz.
    Start Gniezno Fan
    Supporters de L'OM

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.youtube.com/watch?v=YCKWSwpnpbE tylko dla ciekawości oglądnijcie sobie tak być nie może że sędziowie za wszelką cene ratują dupe lechowi .. cieszy mnie to że Wisełka ma "prawie" mistrza brakuje 1 ptk ale jak patrzę na formę ostatnio to 3 ptk ze Śląskiem jak w morde strzelił .. MISTRZ MISTRZ NASZ TS !!

    PS. wraca Widzew będzie za rok ciekawie ojj będzie ;)

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzew i Zagłębie (z nowym stadionem) wracają do ekstraklasy. Oby utrzymały się Górnik i Lechia! Liga będzie znowu ciekawa, tylko szkoda, że jeszcze w nastęnym sezonie niektórzy będą grać na okrojonych stadionach.

    Z I ligi wchodzą dwa cywilizowane kluby, do tego prawdopodobnie do baraży załapie się Podbeskidzie, klub dynamicznie się rozwijający z perspektywą nowego stadionu... ale jak patrze na niektóre kluby z zaplecza ekstraklasy typu Znicz, Warta, Dolcan to się pytam gdzie Pogoń Szczecin (oby udało się jej awansowac do 1 ligi), Raków, Zawisza, Elana, Radomiak, Resovia, Stomil, Tychy itd.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZPN zadziałał i nie udzielił licencji ŁKS-owi. No ale przecież trzeba ratować Górnika, bo jeszcze biedactwa się potkną i spadną. Za długo ślizgają się w tej lidze, oj za długo...

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Lato, szmaciarzu i pijaku!
    Lodzki Klub Sportowy ci to zapamieta!

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odrze Opole zawiesili licencje na 2 kolejki przed końcem, to są nienormalni ludzie?. Jak ktoś nie ma kasy to jego sprawa, sam spadnie. Wnerwia mnie ingerowanie w sport, takie coś jak np. w koszu dzikie karty. Precz z PZPNem!!

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZPN zadziałał i nie udzielił licencji ŁKS-owi. No ale przecież trzeba ratować Górnika, bo jeszcze biedactwa się potkną i spadną. Za długo ślizgają się w tej lidze, oj za długo...
    Górnik sam się uratuje, bo Cracovia nie wygra w Poznaniu, a Lechia polegnie w Gliwicach. Nie powinno odbierac ŁKSowi licencji w takim momencie. Zreszta czym tu sie przejmowac. PZPN nie potrafi przeciez odbierac licencji. Zawsze miekna..

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wszystko jasne mistrzem polski Wisła Kraków na drugim Legia Warszawa na trzecim Lech Poznań. Lechia dzięki wygranej uchroniła się baraży. Spada Górnik Zabrze, Cracovia, a w barażach o utrzymanie gra Arka Gdynia. Gratulacje biała gwiazdo kolejnego tytułu mistrza polski.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Górnik sam się uratuje, bo Cracovia nie wygra w Poznaniu, a Lechia polegnie w Gliwicach.
    Jak to dobrze, że wiele z Twoich przewidywań się nie sprawdziło! Nareszcie zobacze zabrzańskich ślizgaczy w niższej klasie rozgrywkowej! Za mojego życia, taki fakt nie miał miejsca.

    Śląsk-Wisełka-Lechia Gdańsk!!!

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem mocno zdziwiony, że Górnik znalazł się na ostatnim miejscu. Przecież nie byli tak blisko utrzymania. zamiast tego utrzymały się takie tuzy jak Piast czy Odra... szkoda mi kibiców Górnika, choć nie przepadam jakoś za drużyną

    To że Wisła ma tytuł wiadomo było tydzień temu. W końcówce sezonu wygrali co trzeba i chyba najbardziej zasłużyli na tytuł

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Tylko LKS!!!

    Niech lesne dziadostwo sprobuje ich zdegradowac, poleca lby!!!

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darze sympatia Gornika, ale przyznaje ze przyda im sie troche pokory. Szkoda tylko ze Szuster fantasta, ktory gadał o mistrzostwie teraz siedzi cicho w kacie... Spadek to tez jego dzieło... Gratuluje utrzymania innym ekipom.Najbardziej dziwi mnie baraz dla Arki. Niedawno na weszlo.com (http://www.weszlo.com/news/2885) czytalem wywiad z Michniewiczem i jak tak opisywal sytuacje w Arce, to byłem pewien, ze nie dadzą rady. No ale to tym bardziej gratuluje

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jestem w szoku !!!!!!!!!! własnie jakis stary dziad w wiadomosciach cos piepszy ze ŁKS jest ostatni !!!
    Ale mamy w Polsce lige !!!! By to ch.. strzelił !

  38. Powrót do góry    #83
    Trener Awatar -Dorian-
    Dołączył
    25-11-2006
    Postów
    3,343
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Kasperczak: Odchodzę z Górnika

    Henryk Kasperczak nie jest już trenerem Górnika Zabrze. Na dzisiejszej konferencji prasowej ujawniono, że klub i sam zainteresowany rozwiązali kontrakt za obopólną zgodą.

    „Moim celem było utrzymanie klubu w ekstraklasie i z zadania się nie wywiązałem” – powiedział Kasperczak.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i ŁKS zdegradowany.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz znowu w 1 lidze będzie gorąco... ŁKS, Górnik, powracająca Pogoń Szczecin, do tego Cracovia (albo Korona - stawiam na Cracovię). Z drugiej strony jakieś Dolcany, Kluczborki etc. Jedno mnie cieszy, że sporo znanych klubów w niższych ligach osiągnęło awanse np. Resovia, Olimpia Elbląg i Grudziądz, Górnik Wałbrzych, Radomiak Radom, KSZO, Sandecja, Pogoń Szcz. Może za parę lat wróci wszystko do normy :)

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    No i ŁKS zdegradowany.
    Jeszcze nie.

  42. Powrót do góry    #87
    Trener Awatar -Dorian-
    Dołączył
    25-11-2006
    Postów
    3,343
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Oj ta Polska liga. Najpierw nie wiedzieli w jakim skladze wystartowac, a teraz nie wiedza w jakim zakonczyc.

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    **** mac a ten Widzew to awansował czy awansujac nie awansował ? hahah ale bago PZPN

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie ma takiego klubu, jak fidzef :(.

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    03-03-2008
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma to jak stara, rodzima liga, gdzie nigdy nic nie wiadomo, a z normalnego kibica robiona jest kpina.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •