Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 188

Wątek: X kolejka Ekstaligi Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2008
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zupełnie nie rozumiem tej decyzji co do składu po co rozdzielać dwóch skandynawów.Rok temu jak jeździli w jednej parze było dobrze a ostatnie mecze pokazują,że powoli wracają do formy ( Puk-10 punktów w ostatnim meczu a Lindgren z Unią na wyjeździe 9 punktów) więc sensowniej byłoby wystawić ich w jednej parze. Według mnie Pepe powinien pojechac w parze z Rafim,a Walas z Zengim. Mecz myśle,że wygramy ale o bonus bedzie bardzo ciężko.Różne symulacje biegów nie mają sensu bo one nie uwzględniają upadków,defektów i tym podobnych spraw.
    Mój typ to 54-39 dla naszych,ale bedzie oto bardzo trudno.

    Pozdrowienia dla kibiców Falubazu i Sparty.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Żenada. Przecież Iversen z Lindgrenem ani razu w parze nie pojechali, bo raz nie było jednego, raz drugiego.
    Po prostu ręce opadają.
    Pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Przypomina mi to bicie głową w mur. Tutaj od zaraz potrzeba myślących ludzi ustawiajacych skład drużyny (usawienie par). Może jeszcze powróćmy do składu z Sucheckim i Świderskim to napewno sytuacja naszego klubu się zmieni. Dwa mecze ze zmienionym ustawieniem z 2 skandynawów w parze, w zadnym z nich ta para nie moze jechac z powodu kontuzji któregoś z zawodników i trener stwierdza błyskotliwie, ze wracamy bo poprzednie (beznadziejne) ustawienie było jednak lepsze. Jak on ku...wa na to wpadł??? Respect...

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    w jakiej cenie bilety na mecz?
    Nie wiadomo jeszcze ale pewnie ulgowe z 20 zł a normalne 30 zł tak gdzieś będą kosztowały .

    wiadomo juz po ile bilety???!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2007
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    25 dla wszystkich, masz info na sport.zgora.pl

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żenada. Przecież Iversen z Lindgrenem ani razu w parze nie pojechali, bo raz nie było jednego, raz drugiego.
    Po prostu ręce opadają.
    Pozdrawiam.
    Problem raczej lezy w tym czy nasza trojka liderow chce byc razem w parze. Na meczu z Rzeszowem Protas wrecz sie zabijal o 1 punkt z Dobrucem. A Iversen i Lindgren przyjada przed meczem, zobacza z jakim jada numerem i tyle.

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Żenada. Przecież Iversen z Lindgrenem ani razu w parze nie pojechali, bo raz nie było jednego, raz drugiego.
    Po prostu ręce opadają.
    Pozdrawiam.
    Tylko obaj, gdy jechali jako prowadzący parę, prezentowali w miarę fajny speedway.
    Od poczatku roku męczy się ich jako druga linię, co nie zdaje egzaminu.

    Zaznaczyć chcę jedno - to że jadąc rozdzieleni robią po 0 w biegu, nie znaczy automatycznie, że jadąc w parze dostaną 1:5.

    W meczu z Częstochową PUK jako prowadzący zrobił najlepszy wynik w drużynie. Po to sa między innymi te mecze w zasadniczej rundzie, by na play-offy wykrystalizować optymalne ustawienie. Tymczasem my gramy w tę sama tubę cały sezon i fałszujemy okrutnie ;)

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    To już nawet nie chodzi o to, że Lindgren powinien jechać w parze z Iversenem tylko o to że trener zestawia w jednej parze dwóch zawodników którzy moim zdaniem są w najsłabszej formie (Piotrek, Fredrik) a w drugiej dwóch w najlepszej (Rafał, Niels)

    Jak jeszcze usłyszę, że w składzie jest Ricky "prosty daszek" Kling to się załamie.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    W meczu z Częstochową PUK jako prowadzący zrobił najlepszy wynik w drużynie.
    Dodajmy, ze Iversen jako jedyny ****** Hancocka 2 razy.
    Przelknalbym jeszcze takie ustawienie, gdybym mial 100% pewnosc, ze na podjecie takiej decyzji mialy wplyw tylko czynniki sportowe.
    Niestety po wypowiedziach Pepe po meczu w Lesznie i patrzac na to, jak dla niego *****istym priorytetem jest przyjechac przed kolega z druzyny, mam *****iste watpliwosci, z czego tak naprawde wyniknelo takie, a nie inne ustawienie par.
    I to mnie wqrwia.

    Jestesmy po dwoch meczach gdzie raz Lidngren, za drugim razem Iversen zaliczyli najlepsze wyniki w calym sezonie.

    P.S.
    Cala sytuacja nie ma logicznego uzasadnienia. Najpierw byly tlumaczenia, ze Li-Iv nie pojada w parze, bo zrobia 3x 1:5. Wbrew temu jednak zostali wrzuceni do jednej pary (kontuzje tylko nie pozwolily im sie razem zgrac). I gdy to wypalilo, trener wrocil do starego ustawienia. Kompletny brak logiki.
    Ale wszystko sie staje logiczne jak sie wroci do wypowiedzi Pepe;)

  10. Powrót do góry    #55
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aleś ty głupi....

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Zaczynasz być przykry Bok, jak masz inne zdanie to je przedstaw albo wyyypierdalaj :)

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Aleś ty głupi....
    Słuchaj no kmiocie, przestań w końcu obrażać ludzi, sam nie mając zupełnie nic do powiedzenia. Jeśli już krytykujesz, to przedstaw swoje argumenty. Zupełny dramat i jeszcze ponoć "koleś" jest z ZG...

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    problem jest ze protas tylko chce jechać w parze z obcokrajowcami :D bo oni nie zwyzywają go po meczu :D za indywidualna jazdę :D

  14. Powrót do góry    #59
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie nie wejdziesz napotykasz na zakamuflowanych z Bydgoszczy. Faktycznie macie problem życiowy....

  15. Powrót do góry    #60
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smiesza mnie wywody kibicow z zielonki na wszystkich forach ze niby tor jest zly, ze trener fatalny, prezes do kitu, zle dobrane pary i takie tam pierdoly.
    to sa zawodowcy ktorzy umieja jezdzic praktycznie na kazdym torze, a trener jest trenerem tylko z nazwy, on jest potrzebny szkolce ale nie walaskowi czy protasiowi. czy wy wierzycie ze zawodnicy sami pozbawiaja sie pieniedzy i celowo jezdza slabo ? albo ze ten tor jest taki zly? tak naprawde ci zawodnicy maja w dupie trenera i jego rady, bo w czym on moze im pomoc - w zlapaniu formy czy zakupieniu nowego sprzetu?
    chlopaki zlapaly totalnego dola z wynikami i tak szybko sie nie podniosa.
    prawda jest prozaiczna - oni sa ciency w tym sezonie i malo istotne czy nie maja formy czy sprzetu. ludzie wypisuja banialuki ze to bedzie przelomowy mecz za 3 pkt. oj zeby nikt sie nie zdziwil jak ten mecz wygra sparta ktora jest cienka jak rabarbar.
    niestety ale zielonka ma zlepek indywidualnosci taki jak sparta w ubieglym roku, a z takimi ludzmi zle sie pracuje przy okazji braku wynikow.
    wydaje mi sie ze ten sklad pojdzie w rozsypke i z pewnoscia nie bedzie kadrowo tak wygladal zespol z zielonki w przyszlym roku.

    pozdrowienia dla kibicow z zielonki i dozobaczyska na meczu

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O to może obserwatorek zostaniesz u Nas prezesem - takiego Nam trzeba, gościa co ***** widział ale wszystko wie!

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma racje obserwatorekk, Oni sa po prostu słabi, nikt Tego nie widzi ? maja wszystko, są zawodowcami, więc niech to udowodnią,trener to śmieszne słowo w zawodowym żużlu, manager dużo lepsze ! z Spartą będą męki, bonus wg mnie Naszych poza zasięgiem. Problem w tym obecnym żużlu polega na tym że ten zespół jest w stanie "zaskoczyć" jeśli dojdzie do PO i wówczas znów będziemy Nasz Falubaz wychwalać pod niebiosa hehe.

    POZDRO dla all kibiców, niezależnie skąd są !

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przybliż mi proszę pojęcie MAJĄ WSZYSTKO - taki często używany slogan a za cholerę nikt nie pisze co to jest to wszystko. Bo nie mówisz chyba o profesjonalnym sztabie kierowniczo - menadżersko - szkoleniowym (jak u Mickiewicza), do tego doskonale wyposażonym warsztacie z profesjonalną hamownią obsługiwany przez doświadczonych mechaników śledzących wszystkie nowinki techniczne światka żużlowego oraz uznanego tunera żeby nie trzeba było hasać po świecie, nieoceniona jest również ciągła opieka psychologa i fizjoterapeuty. Na wagę złota jest również ekipa specjalistów zajmująca się stanem nawierzchni, to naprawdę profesjonalny w każdym calu team toromistrzów będących w stanie przechytrzyć najlepszych nawet tuzów światowego speedwaya goszczących przy W69.

    To fakt - nie mam pojęcia jak to możliwe żeby przy takim zapleczu nie wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

    Pozdrawiam - zwłaszcza tych zachwyconych parkingiem w ZG

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie nie wejdziesz napotykasz na zakamuflowanych z Bydgoszczy. Faktycznie macie problem życiowy....
    Tak to sobie możesz mówić do osób na Twoim poziomie ja sobie wypraszam. Dla twojej informacji jestem z Zielonej Góry ;] w sumie może inaczej mieszkam tutaj 20 lat ;] urodziłem się w Gdańsku nazwanie mnie tyfusem to obraza tak ciężko poszukać moich innych wpisów ? Moje zdanie o Protasie to moje zdanie potwierdzone faktami z W69 ;] Nie wiesz to się nie wypowiadaj

    Pozdrawiam ;]

  20. Powrót do góry    #65
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mogę się nie znać, ale tyfusa czuć na odległość... Więc pocieszę, że bycie tyfusem nie jest grzechem, co najwyżej wstydem. Ale podszywanie sie pod Zielonogórzanina to kretyństwo. Radze byś patrzył na swój grajdołek, jeżeli coś z niego jeszcze pozostało.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buahhahaha rozwalasz mnie ;] chcesz się spotkać na meczu z Wrocławiem ?:D udowodnię Ci że jestem z ZG a jeśli jeździsz na każdy wyjazd Falubazu to mnie szybciutko rozpoznasz ;p Jeśli nie wierzysz i nie chcesz się spotkac zapytaj starą gwardie forum np ADASIA VEL CYCA :] lub AUSTRALISKIEGO WYGNANCA JASKA :P

    PS sprawdź profil ;]

    Jestem na forum od: 16-08-2002
    Moje zajęcie: Asystent Dopisu - Poczta Polska
    Mieszkam/kibicuję: Zielona Góra
    Moja strona: http://www.gryzuzlowe.pl

    Nie mam nic innego do roboty jak od 2002 roku udawać Bydgoszczaka :D no co za gość :P

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buahhahaha rozwalasz mnie ;] chcesz się spotkać na meczu z Wrocławiem ?:D udowodnię Ci że jestem z ZG a jeśli jeździsz na każdy wyjazd Falubazu to mnie szybciutko rozpoznasz ;p Jeśli nie wierzysz i nie chcesz się spotkac zapytaj starą gwardie forum np ADASIA VEL CYCA :] lub AUSTRALISKIEGO WYGNANCA JASKA :P

    PS sprawdź profil ;]

    Jestem na forum od: 16-08-2002
    Moje zajęcie: Asystent Dopisu - Poczta Polska
    Mieszkam/kibicuję: Zielona Góra
    Moja strona: http://www.gryzuzlowe.pl

    Nie mam nic innego do roboty jak od 2002 roku udawać Bydgoszczaka :D no co za gość :P


    Po co się tłumaczysz???
    Wyluzuj.
    Co do meczu.
    W grę wchodzi tylko i wył±cznie wygrana z bonusem.
    Każdy inny wynik jest nasz± porażka.
    Za Dobruca Z/Z i jakos damy rade.
    Musimy...
    Co do fatum nad zielonogórskim żużlem niedawno dobry znajomy
    mi wspominał iż znana zielonogórska wróżka Dorota
    mówiła , że nad Falubazem od jakiego¶ czasu ci±ży kl±twa , fatum.
    Nie wierze w te brednie , ale ... co¶ może w tym jest.


    Pozdrawiam.
    57:35 dla Falubazu.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bok nie kompromituj się :D Twierdzenie że Limp jest z Bydgoszczy jest dużym nadużyciem i nie ma podstaw żeby tak twierdzić.Racja że potwierdzi to Adaś czy ktokolwiek inny np moja skromna osoba :)
    Rafi kontuzjowany.Ciekawe jak to naszym asom wyjdzie w Niedzielę?

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2008
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważacie że kontuzja dobruckiego to sciema? czy zz będzie naszym atutem czy raczej osłabieniem?

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i życie pisze swoje scenariusze .
    Zz za Dobruckiego może spowodować ,że Fred i Puk pojadą razem w parze 3 razy (2 w zasadniczej i 1 w nominowanych)

  26. Powrót do góry    #71
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przybliż mi proszę pojęcie MAJĄ WSZYSTKO - taki często używany slogan a za cholerę nikt nie pisze co to jest to wszystko. Bo nie mówisz chyba o profesjonalnym sztabie kierowniczo - menadżersko - szkoleniowym (jak u Mickiewicza), do tego doskonale wyposażonym warsztacie z profesjonalną hamownią obsługiwany przez doświadczonych mechaników śledzących wszystkie nowinki techniczne światka żużlowego oraz uznanego tunera żeby nie trzeba było hasać po świecie, nieoceniona jest również ciągła opieka psychologa i fizjoterapeuty. Na wagę złota jest również ekipa specjalistów zajmująca się stanem nawierzchni, to naprawdę profesjonalny w każdym calu team toromistrzów będących w stanie przechytrzyć najlepszych nawet tuzów światowego speedwaya goszczących przy W69.

    To fakt - nie mam pojęcia jak to możliwe żeby przy takim zapleczu nie wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

    Pozdrawiam - zwłaszcza tych zachwyconych parkingiem w ZG
    fajnie odpowiedziales koledze z zielonki na jego post

    widac, ze masz spore pojecie co to jest kontrakt zawodowy:)

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli taki Kubica lub Małysz mają kontrakty amatorskie bo mają opiekę specjalistów i techników od sprzętu - bzdura.

    Dodatkowo - to tylko kwestia poukładania - mamy tunera w parkingu i jego usługi są dostępne wszystkim za kasę, Naszym zawodowcom również - mogą być w promocyjnych cenach, może normalnie ale z pierwszeństwem tuningu. Natomiast kompetentny kiero-menago i profesjonalny toromistrz należy im się jak psu miska - a tego u Nas nie mają - a mój jak to mówisz kolega z ZG twierdzi że mają WSZYSTKO.

    Bywaj


  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,584
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Jesli moglbym sie wtracic..
    Jak ja nielubie odniesien do innych sportow! Ludzie zuzel to zuzel, sport bardzo charakterystyczny i nie mozna go porownywac do chociazby skokow narciarskich!
    Co do formy zuzlowcow Falubazu - to ciezko stwierdzic czego im brak. Moze nie maja super warunkow, nie ma super menedzera, sztabu toromistrzow i tunera na miejscu ;) Ale ja sie pytam kto tak ma???
    To nie sa zawodnicy wyjeci z 2 ligi ze sobie nie moga poradzic pod wzgledem profesjonalizmu. Oni zasilali swe poprzednie kluby z naprawde dobrym skutkiem, od lat w extralidze, znaja kazdy tor w Polsce, niejeden na swiecie.
    Wg mnie problem moze byc glebszy niz brak formy/sprzetu. Ale jaki?

    Ale nie bojcie sie serio. Spojrzcie na Jaskółki. Kadra : dramat. Prezes : Dramat. Szkółka : Dramat.
    A jednak na Sparte dalo rade sie zmobilizowac i pyknac Wrocek bez problemu.
    Skład macie o 2 nieba lepszy wiec relax, take it easy ;)

  29. Powrót do góry    #74
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli taki Kubica lub Małysz mają kontrakty amatorskie bo mają opiekę specjalistów i techników od sprzętu - bzdura.

    Dodatkowo - to tylko kwestia poukładania - mamy tunera w parkingu i jego usługi są dostępne wszystkim za kasę, Naszym zawodowcom również - mogą być w promocyjnych cenach, może normalnie ale z pierwszeństwem tuningu. Natomiast kompetentny kiero-menago i profesjonalny toromistrz należy im się jak psu miska - a tego u Nas nie mają - a mój jak to mówisz kolega z ZG twierdzi że mają WSZYSTKO.

    Bywaj
    widze ze nic nie rozumiesz nic z tego co zostalo napisane, postaram sie to jeszcze raz napisac tylko ze troche prosciej.

    zawodnik podpisuje kontrakt i w nim jest zapisane jakie zobowiazania ma klub a jakie zawodnik, proste jak budowa cepa, ty natomiast na sile robisz wstawki typu tuner czy, trener itd. szkoda ze tego nie rozumiesz.
    nastepna sprawa to toromistrz, powiedz mi co ten czlowiek zrobil zlego ze tak sie jego czepiasz?
    czy moze idziesz slepym torem walaska ktory narzekal na tor ze byl inny na treningu a inny na meczu, a potem sie okazalo ze wogole nie byl na treningu.
    nastepnie powiedz czego oczekujesz od jak to nazwales kiero-menago i profesjonalnego toromistrza. mysle ze zbyt jestes zapatrzony w zawodnikow i nie widzisz nic zlego po ich stronie ale to twoj problem.
    natomiast przestan walic porownania zuzla do F1 czy malysza bo to sa zupelnie rozne bajki i piszac to pokazujesz jakim jestes laikiem w tym temacie.

    podaj mi jedna rzecz ktorej brakuje tym zawodnikom a jest ona zapisana w kontrakcie, dlatego koles mial racje piszac ze maja wszystko czego chcieli. oni podpisujac kontrakt zaakceptowali warunki na jakich beda reprezentowac ten klub
    to byl ostatni moj post w tym temacie
    bye

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2007
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie przyczyna sa kontrakty ;] Walas napewno ma taka kase za sam mecz ze wiekszosc zawodnikow nie ma takiej za komplet punktow ;] wkoncu jakos trzeba bylo zatrzymac naszego "kapitana" ;/

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Szkoda wielka kontuzji "Rafiego". Może dla nas to jakaś szansa, żeby obronić bonusa, ale wolałbym żeby mógł pojechać, bo to strasznie fajny gość.
    No nic, Wy macie swoje problemy ze składem, my swoje.
    Nie zdziwię się jednak jeśli 4 starty Pepe, Walaska i Skandynawów dadzą Wam tyle samo punktów co Rafała.
    Nam pozostaje wierzyć w fenomenalnej dyspozycji Crumpiego
    ciąg dalszy, równą formę "Ogóra" i na Janowskiego. Czy to wystarczy, żeby obronić bonusa? Oby.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie przyczyna sa kontrakty ;] Walas napewno ma taka kase za sam mecz ze wiekszosc zawodnikow nie ma takiej za komplet punktow ;] wkoncu jakos trzeba bylo zatrzymac naszego "kapitana" ;/
    no nie wiem czy tak do konca Gollob i Holta także nie muszą startować w biegu żeby zarobić a punkty trzaskają.

    Ja bym oscylował na zbyt małe inwestycję sprzętowe. Przykład Zengota raz w tygodniu jedzie do szwecji do tunnerów aby pogrzebali mu w motorze. Wyniki robi jest ok. Walasek raz u Weissa raz u Kargera i później sam grzebie. O reszcie sie nie wypowiadam bo nie wiem jak tam sytuacja ale ja bym zwalał na sprzęt. Wystarczy spojrzeć wstecz gdy Morawski wziął nasz klub. Zakupił chłopakom mocne maszyny i wygrali ligę ;] Nie potrzeba było wielkich nazwisk wystarczyli młodziutcy Błażejczak Molka Pawlak Zarzecki wsparci Szymkowiakiem Huszczą Dudkiem ;]

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2007
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie potrzeba było wielkich nazwisk wystarczyli młodziutcy Błażejczak Molka Pawlak Zarzecki wsparci Szymkowiakiem Huszczą Dudkiem ;]
    A Jimmy Nielsen oraz Lars Gunnestad to niby gdzie jeździli ?

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    A nasz trenejro nadal swoje- jako drugi junior pojedzie Ricky Kling. A jak...
    http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...EL01/241071291

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli jednak bez Dobruckiego to widzę to tak( fredek to nie Dobrucki poprosu nie dorasta mu do pięt, to samo PUK!.
    Przegrany bonus z Wrocławiem, porażka w Rzeszowie
    i baraże są całkiem prawdopodobne. Ale z gdańskiem może sie uda
    chodziarz Bjarne Pedersen pokazał na ostatnim gp w cardiff ze jest naprawde mocny, Chrzanowski i Jabłoński to też nie kelnerzy!!!

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "porażka w Rzeszowie"

    A kto mówi inaczej. Tam jest do wyszarpania tylko bonus(Przegrać maximum 12pkt).

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    smiesza mnie wywody kibicow z zielonki na wszystkich forach ze niby tor jest zly, ze trener fatalny, prezes do kitu, zle dobrane pary i takie tam pierdoly.
    to sa zawodowcy ktorzy umieja jezdzic praktycznie na kazdym torze, a trener jest trenerem tylko z nazwy, on jest potrzebny szkolce ale nie walaskowi czy protasiowi. czy wy wierzycie ze zawodnicy sami pozbawiaja sie pieniedzy i celowo jezdza slabo ? albo ze ten tor jest taki zly? tak naprawde ci zawodnicy maja w dupie trenera i jego rady, bo w czym on moze im pomoc - w zlapaniu formy czy zakupieniu nowego sprzetu?
    chlopaki zlapaly totalnego dola z wynikami i tak szybko sie nie podniosa.
    prawda jest prozaiczna - oni sa ciency w tym sezonie i malo istotne czy nie maja formy czy sprzetu. ludzie wypisuja banialuki ze to bedzie przelomowy mecz za 3 pkt. oj zeby nikt sie nie zdziwil jak ten mecz wygra sparta ktora jest cienka jak rabarbar.
    niestety ale zielonka ma zlepek indywidualnosci taki jak sparta w ubieglym roku, a z takimi ludzmi zle sie pracuje przy okazji braku wynikow.
    wydaje mi sie ze ten sklad pojdzie w rozsypke i z pewnoscia nie bedzie kadrowo tak wygladal zespol z zielonki w przyszlym roku.

    pozdrowienia dla kibicow z zielonki i dozobaczyska na meczu
    Nie zgodze się z Tobą.W zeszłym roku praktycznie ten sam skład był według mnie prawdziwym monolitem.Brakło niewiele by wejść do szóstki według mnie przez wpierda...nie się zarządu do wszystkiego co ma nastąpić.Dzisiaj jest prawie ta sama drużyna a nawet mocniejsza jednak pozbawiona steru i tu jest problem.Wszyscy zawodnicy Falubazu na różnego rodzaju eliminacjach czy w lidze prezentują się dobrze tylko nie w Falubazie podczas meczu.To nie prawda że trener nie jest potrzebny drużynie.On nie jest ot tego aby Walaska uczyć jeżdzić na żużlu.Ma znać wszystkich swoich zawodników,tworzyć atmosfere,być autorytetem,znać swój tor,posiadać zmysł taktyczny,analizować z zawodnikami plan działania.Czy choć jedno z tego można zauważyć w tym roku w zielonogórskim parkingu?Janas już raz wprowadził nas do pierwszej ligi,oby się nie powtorzyło znowu.

  38. Powrót do góry    #83
    Zbanowany
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli jednak bez Dobruckiego to widzę to tak( fredek to nie Dobrucki poprosu nie dorasta mu do pięt, to samo PUK!.
    Przegrany bonus z Wrocławiem, porażka w Rzeszowie
    i baraże są całkiem prawdopodobne. Ale z gdańskiem może sie uda
    chodziarz Bjarne Pedersen pokazał na ostatnim gp w cardiff ze jest naprawde mocny, Chrzanowski i Jabłoński to też nie kelnerzy!!!
    A powıedz mi jak Falubaz ma spasc za Rzeszow bo sobie tego nie wyobrazam . Jesli wygracie to macie 2 pkt i na kim ugracie pozostale ? Zielona ma jeszcze mecz z Tarnowem i spokojnie przeszkoczymy i Wrocek i Rzeszow .
    Zreszta bonusa z Sprarta tez zdobedziemy Skoro Ljungi ı Hougardy potrafili z nimi wygrywac to tym bardziej nasi beda .

  39. Powrót do góry    #84
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wywiad z cieslakiem zamieszczony w dzisiejszej gazecie wroclawskiej

    Na Stadionie Olimpijskim wrocławianie ograliZKŻ53:40.
    Czy wobec tego przywiozą z Zielonej Góry punkt
    bonusowy?
    My tam nie jedziemy po bonusa. My tam jedziemy
    walczyć o zwycięstwo
    – deklaruje trener Marek Cieślak, do-
    dając: – W meczu na pewno weźmie udział Rory Schlein.
    Niewiemjeszcze,kogozmieni,ale na pewno dostanie szansę.
    Jeśli obędzie się bez wypadkówlosowych, Schlein z pew-
    nością zastąpi Krzysztofa Słabonia. Zmiana szykuje się
    także na pozycji młodzieżowca. Filip Sitera wciąż liże
    rany po upadkuwczasie spotkania zUnią Tarnów. Jak pod-
    kreśla,nie pamiętanawetpowtórki feralnegowyścigu,wktó-
    rej brał przecież udział.
    Obecniewiększymproblemem nie jest jednak głowa, a pęk-
    nięty jeden z kręgów.WZielonej Górze miejsce Czecha zaj-
    mie więc Duńczyk Leon Madsen.
    Wsobotę,wprzeddzieńmeczu,ważnywystępczekanato-
    miastMacieja Janowskiego, i to z dalaoddomu. Chodziopółfi-
    nał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów
    wsłoweńskimKrsku.Zpółnocnej strony wjedzie z kolei
    do Zielonej Góry Tomasz Jędrzejak.Pewnie równiezmę-
    czony, choć może i szczęśliwy.
    O ile w sobotę w szwedzkiej Motali wywalczy awans do fi-
    nału eliminacji do Grand Prix 2009. Na razie po raz szósty
    z rzędu znalazł się Ogór w finale Indywidualnych Mi-
    strzostw Polski, a ostatnio otrzymałpropozycjęwystępów
    do końca sezonu w Belle Vue Manchester.
    –Nie skorzysta z niej jednak. Nie będzie się rozmieniał, tym bardziej że występów Tomkowiniebrakuje, a celemaam-
    bitne. Zależy mu na tym GP–wyjaśnia Cieślak.Dodajmy, że
    w Motali, gdzie zawody rozpoczną się dopiero o godz. 21,
    powalczy też Schlein. Wrocławskie problemyrobią
    się cokolwiek malutkie przy zielonogórskich.Otopod-
    czas czwartkowego ćwierćfinału IMPwGorzowie kontuzji
    doznał Rafał Dobrucki, bodaj najwyższy polski żużlowiec
    (189cm). Rafima zbite śródstopie,naderwanewięzadławko-
    lanie i - jak poinformował trener Aleksander Janas - wnie-
    dzielnym meczu nie wystąpi.
    Co gorsza, koło nosa przejdzie mu także sobotni półfinał eliminacji do GP we włoskim Terenzano,dokądwybierająsię
    Sebastian Ułamek i Adrian Miedziński.Można jednak za-
    stosować za Rafiego zastępstwo zawodnika i taki manewr
    zielonogórzanie zamierzają wykonać.
    Ciekawie zapowiada się spotkanie w Lesznie, gdzie
    Unia podejmie gorzowskąStal.Inajpewniejwygra.To spotka-
    niemaprzedewszystkim znaczenie w kontekście zbliżają-
    cego się półfinału DPŚ. Ta impreza już 12 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka, a pojedynek leszczyńsko-gorzowski oznacza solidny trening dla czwórki reprezentantów Polski, których Cieślak powołał
    dodrużyny.MowaoJarosławie Hampelu, Krzysztofie
    Kasprzaku, TomaszuGollobie i RuneHolcie. Piątym do kom-
    pletumabyćWiesławJaguś. Biało-czerwoni będą się bić
    oawanszmocnąAustralią,mającąwskładzie JasonaCrumpa,
    Leigh Adamsa, Ryana Sullivana, Chrisa Holdera
    iDaveyaWatta.Tegoostatniego może jednak zastąpić Adam
    Shields, na co dzień przecież nieKangur, a leszczyński Byk.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Żeby zdarzyli odjechać zawody co prawda o 20 ma nie padać jednak rożnie to bywa;]

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tymczasem mający jutro wystąpić w Zielonej górze R. Schlein pokarał wszystkich
    1,0,0,0,0
    ....

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2007
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zaslona dymna.....

  43. Powrót do góry    #88
    Zbanowany
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aco to da ze Schleýn pojedzýe ? Przynajmniej wýadomo kto zrobi audi .. Ciekawe co Cieslak powie jak Wroclaw nie wyjdzie z 35 :)
    Edit : sorry za takie pismo , ale jestem za granica i niektorych polskich znakow nie wyswietla .

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RORY moze naprawde wszytkich zaskoczyc!!!!!

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Schlein'a oglądałem podczas poniedziałkowego meczu EL , kurde naprawdę ja bym go nie lekceważył może nie robi za dużo punktów ale jest bardzo waleczny i po trawi wygrać z każdym.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •