Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 126

Wątek: Olimpiada w Pekinie

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi sie podobalo i to strasznie modobalo jak nasi cieszyli sie po wygranych akcjach :)
    Jest power :)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z rzadka ogl±dam żeńska siatkówke i nie wiem na ile kombinacyjnie się tam gra, ale dzis milena sadurek grała srodkiem z taka czestotliwoscia jak andrzej stelmach za brokkinga czy niko¶ ivanow z lat swojej swietnosci w jastrzebiu

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzis po raz drugi ogladalem mecz siatkówki kobiet. interesuje mnie jedna rzecz: czy był w historii taki przypadek gdy siatkarka została upomniana kartką?

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dzisiaj może z trzeci raz ogladałem zenska siatkówke i stwierdzam, ze to nie na moje nerwy... Juz lepiej ogladac naszych jak dostaja od Estonii. Nie trawie tej siatkówki zwyczajnie. No ale trzymam kciuki za dalsze mecze naszych gap. Mam nadzieje, ze nie uraziłem fanów zenskiej, kombinacyjnej, szybkiej i wcale-nie-frajerskiej siatkówki. Moze chlopy tez czasem sa jelopami, ale mimo wszystko - nie ma porownania.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no w grze nie ma....ale w meczu chlopow nie popatrzysz sobie na anie baranska :)

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narazie gramy niezle, zmiennicy duzo wnosza i dalej powinno byc juz tylko lepiej.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy i z kim gramy drugi mecz? :P Chodzi o mężczyzn.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy i z kim gramy drugi mecz? :P Chodzi o mężczyzn.
    wygrali dzisiaj z Egiptem 3:0

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kur... nie wstałem. Ale widze, ze raczej szybka piłka. Dobre wejście w turniej i to jest najważniejsze. No i mamy ćwierćfinał, teraz powalczyć o coś więcej niż poz. 4.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobry, acz spokojny mecz naszych, a 3 set jest tego potwierdzeniem(25:10). Teraz musimy dobić Serbów, co nie będzie proste, bo oni grają praktycznie z nami o życie, 2 mecze i 2 porażki. Ale jestem dobrej mysli, sądze że wygramy, i zrewanżujemy się za Final Six.

    Typ: 3-2 dla Polski:)

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rosjanie jak zwykle z Niemcami zagrali nonszalancko. Szkoda, ze szwaby nie obily im tych usmiechnietych ryji, tak juz leca do domu, w sumie tez dobrze. Polacy narazie grali ze slabeuszami i w sumie nie ma sie czym podniecac. Boje sie, ze szybko zostana sprowadzeni na ziemie w najblizszych spotkaniach. Obym sie mylil, bo sa narazie razem ze szczypiornistami, nawet mimo dzisiejszej porazki, najjasniejszym punktem naszej reprezentacji olimpijskiej.

    Kobiety tragedia. Raczej juz nic nie osiagna, co prawda w odroznieniu od facetow graly nie z najslabszymi, ale z najlepszymi, niemniej jednak max wyjscie z grupy lub walka z Wenezuela o 5 miejsce ;-)

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orientuje sie ktos czy dzis bedzie powtorka meczu z Egiptem? Jak tak to o ktorej i na jakim kanale? Z gory dzieki za odpowiedz!

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orientuje sie ktos czy dzis bedzie powtorka meczu z Egiptem? Jak tak to o ktorej i na jakim kanale? Z gory dzieki za odpowiedz!
    Powtórki możesz sobie oglądać na http://www.itvp.pl/

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Team Spirit building" po polsku (włosku?):

    http://www.sport.pl/sport/1,93286,5577974,Bonitta__Anny_Baranskiej_nie_da_si e_ogladac.html

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehehe ;d Ja tam przy tych babach nie dałbym rady, a Baranska moze rzeczywscie jest Gabrychem z Aten. Kto wie. Kobitki na ten temat sie nie odzwyają, ale jedno jest pewne. Trenować nasze kobiety i obserowac na koncu final wytezonych prac musi troszke wkurzac. Zgodze sie tez po czesci z opiniami, ze sztab szkleniowy w ich przypadku mogl troche dac ciala. Niem owiac o powyzszym team spirit ktore Bonitta buduje profesjonalnie (nie od dzisiaj). W moim odczuciu, wszystko zalezy od dzisiejszej katorgi z Japonią.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy ogarnęliscie ale skowrońska to chyba rozgrywać zaczeła :)
    najpierw zagrała krótk± do liktoras a potem kiwka z drugiej piłki ;)

    edit: hyy....nasz panie to potrafię zapewnić emocje

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polki jadą do domu!

    Krótko o meczu:

    DNO (przez 2 sety) - NIEBO (przez 3,4 i połowę 5 seta) - ZNOWU DNO!

    Szkoda.... :(

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziś niestety przewiduje porażke. Serbowie nie są zespołem, który przegrywa 3 mecze z rzędu na waznej imprezie

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziś niestety przewiduje porażke. Serbowie nie są zespołem, który przegrywa 3 mecze z rzędu na waznej imprezie
    i jednak przegrali :P

    Mamy już pewne 3 miejsce w grupie i walczymy o wyżej. Pierwszy ważny test Polacy zdali, teraz czekają kolejne z Brazylia i Rosją.

    Takiej radości zawodników po każdej akcji nie widziałem o MŚ, widać że tego potrzebują, aby grać na wysokim poziomie i mam nadzieje że utrzymają to do końca turnieju :)

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla naszych! Jest forma na najwazniejszym turnieju i to najwazniejsze.

    Teraz chyba jednak cwiercfinal bedzie najwazniejszy. Miedzy pozycjami 2 i 3 w tabeli specjalnie roznicy nie ma, bo jesli mnie pamiec nie myli do cwiercfinale uklad jest taki: A1-B4, B1-A4, a miedzy reszta jest...losowanie. Jesli juz, to moze powalczyc o pierwsza pozycje? bedzie trudno, bo bedac nawet w dobrej formie porazka z Rosją i Brazylią może sie zdarzyc. Ba, nie bedziemy faworytami. Ale niech walczą, bo jednak pierwsza pozycja w grupie jest bardzo uprzywilejowana z ktorej awans do polfinalu jest bardzo prawdopodobny. Zobaczymy jak sie potoczy mecz w sobote.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przewidziałam wygraną Rosji ,przewidziałam i naszą .To mi się podoba :).Bardzo dobry mecz ,więc jednak forma przyszła na czas.Znowu gramy jak MY.Cieszy mnie to ogromnie choć najcięższe mecze jeszcze przed nami..
    Aż miło popatrzeć jak walczą i jak się cieszą z każdej udanej piłki! :D

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orientuje sie ktos czy dzis bedzie powtorka meczu z Egiptem? Jak tak to o ktorej i na jakim kanale? Z gory dzieki za odpowiedz!
    Powtórki możesz sobie oglądać na http://www.itvp.pl/
    je¶li zamiast siatkarzy widze tylko logo windows media player [dzwiek mam] to co mam zrobic?
    ł±cze mam 1mb/s


    edit: nieaktualne - dziala pod explorerem ;)

    edit2: jak ogl±dam, to np w 1 secie wylacza mi sie przy wyniku 17-15, w drugim jak jest jakos 12-10. ktos wie, o co chodzi?

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    edit2: jak ogl±dam, to np w 1 secie wylacza mi sie przy wyniku 17-15, w drugim jak jest jakos 12-10. ktos wie, o co chodzi?
    a abonament radiowo-telewizyjny zaplaciles?

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jest niestety 2:0 dla Brazyli czekamy na dalszy bieg wydarzeń.

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od początku meczu, nie wyłączając seta pierwszego, widać było, że nie wygramy tego spotkania. Taką zagrywką zawodnicy zrobili krzywdę, ale samym sobie... Zaczęliśmy od trzech w siatkę, co powtarzało się notorycznie przy prawie każdej próbie odrzucenia Brazylijczyków od siatki. Lekki serwis też nie był konsekwentnie nastawiony na utrudnienie życia rywalom, lecz wyłącznie wprowadzeniem piłki do gry. Tak z Brazylią nie wygramy, choć przy odrobinie szczęścia mogło nam się udać w pierwszym secie. Tyle, że zmiana dwumetrowego Zagumnego, który niejednokrotnie pokazywał się z bardzo dobrej strony w czapowaniu rywali, na Możdzonka w decydującym momencie seta była jednym z tych zjawisk paranormalnych, których w siatkówce nigdy nie obejmę swymi możliwościami intelektualnymi. Zostaliśmy bez rozgrywającego i koszykarski rzut piłki Kadziewicza na skrzydło, czy tam na 6 metr, dał rywalom piłkę setową :/ . Stało się jak stało, poprawić serwis i grać swoje... Forma jest, tylko trzeba ją wykorzystać. Brawa dla Ignaczaka. Trudno sobie poza tym wyobrazić obecnie reprezentację bez Świderskiego...
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Martwi za to niezgranie Winiara z Gumą. Podobnie było w meczu z Serbią - Michał dostawał za dużo piłek na złej wysokości i za plecy. Kilka razy w turnieju zdarzyło się też rozminięcie z Kadziewiczem, ale ogólnie nie jest źle.

    Wydaje mi się też, że Wika zwyczajnie się podpalił w sytuacji, gdy miał piłkę w górze na setballu. Ściągnął mocno zamiast umiejętnie obić blok po prostej. Świder by pewnie też nie skończył, bo on niezwykł punktować w ważnych meczach od stanu 20-20 (choć dziś obok Igły był najlepszy na boisku, co mnie lekko zaskoczyło), ale podejrzewam, że Mariusz lub Michał raczej tak.

    Fajna zmiana Woickiego, na Serbach jego zagrywka nie robiła wrażenia, ale dziś w ważnym momencie 1. seta zrobiliśmy 3 pkt. z rzędu mając Pawła na serwisie.

    I kurde szkoda cholernie tego pierwszego seta. Z ruskimi też będzie trzeba wygrywać od początku, przed nimi raczej nie pękniemy, tak jak przed Canarinhos.

    W kontekście całego turnieju to nie dobrze, że daliśmy się kanarkom rozhuśtać w 2. i 3. secie. Boje się, że złapali już swój rytm, a teraz nie będzie miał ich kto sprowadzić do parteru, przynajmniej do półfinału, jeżeli znów trafią na Sborną.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale ja nie cierpię brazylijczyków :roll: życze im z calego serca żeby w 1/2 trafili na ruskich.

    ze statystyk: daniel pliński dzi¶ 5 bloków oraz 6/8 w ataku :) brawo! choć nie wiadomo na ile można tym statystykom wierzyć, można też z nich wyczytać że dante amaral przyjmował dzi¶ 5 razy w tym 5 razy excellent

    edit: statystyki z olimpiady:
    http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Co.../MatchInfo.asp

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem, ale mialem takie wrazenie, ze te kobiety w ogole nie mysla na boisku. Tylko mnie sie tak wydawalo?

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem, ale mialem takie wrazenie, ze te kobiety w ogole nie mysla na boisku. Tylko mnie sie tak wydawalo?
    Nie tylko tobie :)


    No cóż, awansu do 1/4 finału nie przegraliśmy w tym meczu tylko w meczach z Chinkami i Japonkami, które były do wygrania. Dzisiaj, gdyby nasze Panie wykorzystały chociaż 50% kontrataków to ten mecz wygrywamy spokojnie 3-1. Ale jak się nie myśli....;)

    Forma naszych Pań nie była za dobra, tzn. grały nierówno na tych igrzyskach. Trochę szkoda, liczyłem na więcej, ale tak jak pisałem kilka postów wyżej po meczu z Japonią --> Jedziemy do domu.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze, ze kobitki jada do domu. Na tym turnieju nie mialy realnych szans, zeby cos ugrac wiec szkoda bylo nerwow.
    Nasi z Brazylia dali ciała, chcoiaz moglo byc lepiej. Teraz wazne, zeby sie nie podpalili i dali rade w cwiercfinale. Pozniej, niech sie dzieje co chce. Wynik z Ruskimi malo istotny, tak czy siak beda pierwsi. Oprocz wlasnie Ruskich i Brazuków, wszystkich mozemy pokonac. Na wyzej wymieniona dwojke potrzeba poprawic niestety kilka elementow, ale widac, ze mamy jeszcze rezerwy.

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vic,

    trochę wyrozumiałości

    np. niektórzy użytkownicy tego forum nie mają większych szans, żeby powiedzieć coś mądrego, a jednak admin daje im szansę....

    wystarczy trzymać nerwy na postronku....

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl?
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wika do pierwszego skladu!Swiderski zbyt czesto przeplata dobre wystepy beznadziejnymi,peka w waznych meczach.

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polska gola! jakby powiedział Dębowski...
    Wygrli¶my z Rosj±, co¶ mi się widzi medal...

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    *****IOZA!!!
    Jest team spirit, rezerwowi tez swoje wnosza, chyba rzeczywiscie bedzie ten medal.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poranna godzina mnie zabiła ,nie widziałam pierwszych trzech setów, ale dwa pozostałe mi się podobały :D
    Najbardziej chyba Wika :).Wielkie brawa!
    Oby tak dalej!

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    No tak, Świder po bardzo poprawnym meczu z Brazylią na Ruskich tradycyjnie wymiękł. To już jego uroda, 3 nieskończone ataki na początku i jest ugotowany. Podobnie zresztą jak Ukrainiec z kretyńskim uśmieszkiem. Tyle że on zdążył jeszcze powystrzelać parę kul nim dostał 3 razy w papcie i zniknął, nawet na zagrywce.

    Wika i Możdżonek - od razu przypomina się mecz z Japonii, gdzie super zmiany dali Grucha i Szymański. Widać tak już musi być w meczach o stawkę z Ruskimi, na pewno im to będzie siedzieć w głowie. Po Serbach, to właśnie Rosjanie są drugą ekipą, z którą kiedyś dostawaliśmy tęgie lanie w każdym ważnym pojedynku, a teraz zdaje się, że jak jesteśmy w odpowiedniej formie to nie mają na nas sposobu. Oby tak dalej, nie mam nic przeciwko takiej parze w finale. A znalezienie się tam Ruskich wcale nie jest, mimo dzisiejszej porażki, mniej realne, bo wygląda na to, że oni tylko z nami nie umieją grać, a całą resztę potrafią jeśli nie zmieść, to co najmniej pokonać.

    Obojętnie z kim zagramy w ćwierćfinale uważam, że należy rozpocząć w składzie takim jak dzisiaj otwieraliśmy mecz. Na wprowadzenie Marcinów zawsze znajdzie się czas, a może złapie pewność Świder, a Pliński od początku zacznie blokiem. Być może pojutrze akurat ktoś inny nie będzie miał dnia.

    Panowie w studio wolą Bułgarów, ja pierwotnie myślałem o Włochach, ale ci chyba jednak za dobrze znają Winiara i, w przeciwieństwie do Rosjan, za dużo myślą na boisku, dlatego z rozbitymi deko Bułgarami może być łatwiej. Choć też nie zgodzę się, że w ostatnich latach szło nam z nimi lekko, jak twierdził chyba Ryś, półfinał MŚ 2006 delikatnie zamazuje prawdziwy obraz naszych potyczek z Konstantinowami.

  38. Powrót do góry    #83
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To za Gruzję !!!!

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oznas jest jeszce na tym forum? Czekam na wytlumaczenie porazki jego pupili.

    No nic fajnie bylo. Szkoda, ze nie o medal. Niemniej w przyszlosci wole grac z ruskimi niz z Brazylia. Nasi nie sa pewni jak graja z kanarami, chocby ci byli w beznadziejnej formie. Co innego ruski, lejemy ich w miare regularnie + strasznie im rosnie jakos przy nas cisnienie, zaczynaja popelniac proste bledy.

    Wie ktos kiedy losowanie?

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/Olympics/2008/M/Photos/PhotoGallery.asp?Tourn=MOG2008&No=27
    Polecam zdjęcie nr 8 ;-).
    Powtórka meczu o 21 na TVP Sport, wtedy będę mógł coś powiedzieć. Pozdro

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po roku absencji na sportsboard pozwoliłam sobie po dzisiejszej wygranej z Rosjanami napisać kilka słów uznania. Wygrana cieszy bardzo, zwłaszcza z takim przeciwnikiem, który zawsze drwi z naszej reprezentacji. Bardzo żałuję, że dzisiejszy mecz nie był finałowym. Po dwóch latach znowu przytarliśmy nosa wyniosłej sbornie.
    Ciekawe z kim zagramy w środę, ja obstawiam Bułgarów.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg fivb to Italia jest naszym ćwierćfinałowym przeciwnikiem a mecz planowo o 6 rano naszego czasu http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Co...e/Schedule.asp

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogladalem Włochow w meczu z Bulgaria... Na jakim luzie odprawili oni Bułgarow to bylem w szoku, a liczba kontr skonczonych przez Cisole na po-3 bloku to masakra... Mam nadzieje ze z nami tak juz nie pograja...

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż trafili się nam Włosi, nie powinniśmy kalkulować który rywal lepszy lub gorszy, po prostu musimy zagrać i wygrać i nie patrzeć kto stoi po drugiej stronie siatki.

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety po Wlochach jak cos to Brazylia. Czyli nasi juz z gory beda zakladac jak cos walke o braz.
    Szkoda

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •