Pokaż wyniki od 1 do 32 z 32

Wątek: Kolejarz Rawicz 2008 - wątek klubowy.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejarz Rawicz 2008 - wątek klubowy.

    Zauważyłem, że nikt o Kolejarzu nie pomyślał, więc założyłem temat :)

    Osiem spotkań, osiem porażek.

    Czy obronią się przed spadkiem?

    Kto im może w tym pomóc? (wzmocnienia)

    www.KolejarzRawicz.pl - zapraszam!!!

    ZAPRASZAM DO DYSKUSJI! :D


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,676
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Czy obroni± się przed spadkiem?
    Raczej nie. W rundzie zasadniczej nikt im chyba bonusa nie odda (kto wie, może nawet i zwycięstwa), więc szanse na wyprzedzenie kogokolwiek w tabeli do czternastej kolejki wł±cznie s± znikome.

    A co dalej? Chyba podobnie - zostanie bowiem tylko sze¶ć spotkań, a dystans do siódmej ekipy może się okazać się zbyt duży. Na wyje¼dzie na razie ten zespół nie istnieje. My¶lałem, że lanie u nas było tylko 'chrzczeniem' ¶wieżaków, ale się pomyliłem i Bydzia spu¶ciła im jeszcze większe manto. Na ten moment Kolejarz jest na pewno numerem jeden do spadku i nie chodzi tylko o to, że zespół ma zero punktów. Po prostu widać po meczach wyjazdowych, że nikt im punktów na swoim torze nie odda, kończ±c spotkania wysokim zwycięstwem. A to - zwłaszcza przy bonusach - ma chyba największe znaczenie.

  3. Powrót do góry    #3
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    no cóż...skład, jakim dysponuje kolejarz rawicz, odzwierciedla budżet tego klubu. jak dla mnie to i tak sukces, że klub z tak małego miasta istnieje jeszcze na żużlowej mapie polski. i mam nadzieję, że będzie istniał. czy kolejarz się utrzyma w I lidze?? chciałbym, aby tak było. jednak na razie nic nie wskazuje, aby tak się stało...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myślę, że przyjście pod "siódemke" Simon, zakontraktowanie Joe Screena, ustatkowanie się ze sprzętem Jasona Doyla, i Kolejarz u siebie będzie bardzo, ale to bardzo ciężki do pokonania. Ciągle jest blisko, ale cały czas czegoś brakuje.

    Mecze do wygrania u siebie:
    Rybnik, Daugavpils, Gdańsk(pokazaliśmy, że potrafimy z Bydzią, to czemu nie...), Ostrów(...). To wariant bardzo optymistyczny, po którym Kolejarz będzie miał 8 ptk :D Co da realne szanse na utrzymanie w Play-offach.

    Kibice Kolejarza urządzili bardzo ciekawą sondę, by pomóc działaczom wybrać odpowiednie wzmocnienie :) Sonda na www.KolejarzRawicz.pl

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  6. Powrót do góry    #6
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Bardzo lubię Rawicz, ale za ostre baty dostaliście u nas. Co do Simona to on byłby bardzo dobrym pomysłem, ale... Nie dostaniecie go. Gdyby Toruń Wam chciał go wypożyczyć to by juz to zrobił, a tak najpierw mówił, że w kwietniu, potem że w maju, potem że w czerwcu itd. Jak dla mnie powinni wprost powiedzieć i tyle. Bo moim zdaniem już go nie oddadzą, bo w przypadku ew. kontuzji Holdera nie będzie miał kto pojechać.

    Nie daruję Wam, że do Bydgoszczy przyjechaliście bez Henki :P

    Co z Kajzerem? Odnośnie kontraktów. Może Lyons i Screen są dobrymi pomysłami. Z Lublina można wypożyczyć przecież Laukkanena, radziłbym tez się zastanowić nad Oestergaardem :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pech nie opuszcza niedźwiadków :(
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...rcela-kajzera/
    Pozostaje życzyć szybkiego powrotu do zdrowia!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, ale nieoficjalnie udało mi się dowiedzieć, że jest to koniec sezonu dla Marcela :(

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Marcel już wrócił ze szpitala. Oto co powiedział:
    Jestem w domu mam poważnie odbitą klatkę piersiową i kręgosłup, ale nie ma żadnych złamań.
    To z oficjalnej strony Marcela:
    http://marcelkajzer.pl/

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    To teraz tak...
    Jeżeli wzmocnią się np. takim zawodnikiem jak Charlie Gjedde albo Edward Kennett to może być ciekawie, i poleci wówczas Rybnik albo Łotwa xD. Jednak tonący się chwyta brzytwy. SF twierdzi pod koniec dnia będzie wiadomo.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jestem pewien na 100%, ze Gjedde nie zostanie wypozyczony.
    Osobiscie daje bardzo male szanse na utrzymanie, ale w swoj klub trzeba wierzyc... cuda w zuzlu sie zdarzaja ;).

    pozdrawiam
    TYLKO FALUBAZ

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i proszę jest pierwsze wzmocnienie "Niedźwiadków", oto portal, który jako jedyny na razie podał nazwisko tego też wzmocnienia: www.KolejarzRawicz.pl :D

  13. Powrót do góry    #13
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Przyznam, że nienajgorszy transfer :) Lemon od kilku sezonów jest w czubie Premier League, może się uda

    Tutaj trochę jego statów.

    Mimo wszystko nadal bym się zastanawiał nad Oestergaardem, który sezon ma fenomenalny (zobacz tutaj). Do tego jeszcze Laukkanen bądz Nieminen (skoro PSŻ do tej pory z niego nie skorzystał to już raczej nie skorzysta). Juniorka to np Haines, Summers i Proctor :) I do przodu Kolejarz!

    Pozdrowienia dla kierownika drużyny PSŻ-u, który jest z Rawicza ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem, to dziś jeszcze podpisze niezły juniorek. Na info musicie czaić na kibicowskiej stronie, oni są najszybsi, linka macie u góry :D Najważniejsze, że się nie poddajemy :) hej, hej.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Tutaj trochę jego statów.
    Niezły jest, w sumie dobry. Zobaczymy co podziała w Rawiczu, chociaż to tylko liga Brytyjska, a w Anglii żużel jest bardziej odbierany jako zabawe, niema takiej presji jak w Polsce. Widać że Rawicz się stara, ale na nic takie wzmocnienia na składy z Gdańska Ostrowa i Bydgoszczy. Powalczą o utrzymanie, będzie bardzo ciekawie. Chociaż Marek Cytryna powiniem kręcić wyniki od 5 do 10 punktów. Według mnie. Wolałbym jego niż Jacentego :D

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejni nowi zawodnicy w Kolejarzu! www.KolejarzRawicz.pl :D

  17. Powrót do góry    #17
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kolejni nowi zawodnicy w Kolejarzu! www.KolejarzRawicz.pl :D
    Hm, Tully to całkiem niezły pomysł, może coś pojedzie. Natomiast Frampton wydaje mi się zbędny. Nie uważam by był lepszy od Dyma, Jamrożego, Nowaczyka czy Doyle'a. Lepszym kandydatem Lemon i ci co pisałem kilka postów wcześniej. No ale powodzenia :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrew jeśli "poczuje" nasz tor, to na prawdę z Marcelem mogą tworzyć parę w pierwszym biegu, każdego meczu u siebie, nie do przejścia. Jordan, natomiast to bardziej inwestycja na przyszłość, przynajmniej ja tak uważam. Fajne jest to, ze cała nowa trójka "niedźwiadków" jest zaangażowana i chce już w najbliższym tygodniu przybyć do Rawicza, by walczyć o skład.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miałem nadzieje , że wzmocni Was Wiliam Lawson.
    Jest młody , perspektywiczny i chyba lepszy od tej dwójki...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś o 20.00 obędzie się "rozmowa" moderowana z Jamrożym. Zapraszamy: Czat kibiców Kolejarza Rawicz!:D

  21. Powrót do góry    #21
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Hm, coś chyba nie poszło z Framptonem:
    c) zgodnie z Regulaminem Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym, rozdział 3 art.213 ust.2, zostaje ustalona przynależność klubowa zawodnika:

    RKS KOLEJARZ Rawicz
    Jordan FRAMPTON 1985 ACU

    ww. zawodnik nie posiada zgody swojej FMN (ACU) na starty w barwach klubu zrzeszonego w PZM, tym samym nie jest potwierdzony stosownie do Regulaminu Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym, rozdział 2 art. 208 ust. 1 i nie może brać udziału w zawodach żużlowych objętych systemem rozgrywek ustalonych przez podmioty zarządzające (Regulamin Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym, rozdział 1 art. 205 ust. 1).
    Źródło: Komunikat GKSŻ

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Witam
    Gdzie w Rawiczu można oglądnąć dzisiejsze GP?
    pzdr

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na stronie www.KolejarzRawicz.pl pojawiły się dosłownie przed chwila dwa bardzo ciekawe artykuły. Jeden z nich dotyczy Andrzeja Zieji, a jest o nie najlepszej atmosferze w klubie.

    Zapraszam do lektury ;))

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jak atmosfera może być dobra jak kibice nawet nie dopinguj± swoich zawodników? Z klubem jest się na dobre i na złe, niech kibice robi± to po co s± - czyli niech dopinguj± gor±co zespół, jeżdż± na wyjazdy, a nie komentuj± słabsze występy zawodników co było do przypuszczenia patrz±c na budżety Kolejarza i innych pierwszoligowców...

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A jak atmosfera może być dobra jak kibice nawet nie dopinguj± swoich zawodników? Z klubem jest się na dobre i na złe, niech kibice robi± to po co s± - czyli niech dopinguj± gor±co zespół, jeżdż± na wyjazdy, a nie komentuj± słabsze występy zawodników co było do przypuszczenia patrz±c na budżety Kolejarza i innych pierwszoligowców...
    Speedi... pijesz tam, gdzie nie powinieneś...
    spójrz we własne podwórko...
    kozackie jest straszenie 10-latków, że mają zdjąć szalik po im go "*****ią"?...

  26. Powrót do góry    #26
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No i koniec :\ O ile przed meczem z Lokomotivem można było mieć jakieś nadzieje na choćby siódmą lokatę o tyle teraz już wszystko jest pogrzebane. Bo co zostało? Zakładając, że Niedźwiadki zwyciężą u siebie z RKM-em i w drugiej czwórce wszystkie mecze u siebie to daje tylko 8 pkt, a RKM już ma 7.

    Doprawdy szkoda, lubię ten klub, zwłaszcza że z PSŻ-em, GTŻ-em i ŻKS-em niewiele brakowało. 2-3 nieudane biegi i żegnamy się z ligą. Co robić teraz? Objeżdżać juniorów? Takich jest w Rawiczu niewiele. No niestety ale już po sezonie dla Was...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda mi Nied¼wiadków.
    Strasznie lubie ten klub i życze im jak
    najlepiej.
    Niestety po sezonie , aby się dalej rozwijać
    będzie musiał od Was odej¶c talenciak Kajzer.
    Imponuje mi ten chłopak naprawde jest liderem
    Waszego zespołu w tym sezonie.
    Wydaje mi się , że najlepszym miejscem dla jego rozwoju byłby w przyszłym roku Ostrów.
    Chociaż wcale też nie musi tak być...(Maciej Piaszczyński).

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Wydaje mi się , że najlepszym miejscem dla jego rozwoju byłby w przyszłym roku Ostrów.

    Tak szybko doszedłeś do wniosku ,że nie awansują znów do EKSTRALIGI... :D

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,676
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Ostrów byłby dobrym miejscem do rozwoju dla Kajzera, bo na naszym obiekcie chłopak zupełnie sobie nie radzi. A na lotniskach też trzeba trochę po¶migać, żeby pó¼niej cu¶ tam osi±gn±ć. Nie wystarczy je¼dzić w miarę dobrze tylko u siebie. Syndrom Węgrzyka wszak nikomu nie wyszedł jeszcze na dobre ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kajzer i Malek najlepsi w Memoriale Vildeho
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...riale-vildeho/

    Tak się zastanawiam jak wygląda park maszyn Kajzera.
    Najlepszy motor spalił mu się ostatnio w Opolu.
    No ale jak widać, jedzie chłopak dalej.

    Ponadto po rawickiej rundzie MPPK powiedział:
    W dzisiejszych zawodach miałem dobry początek, kiepską końcówkę. Nie jestem w tej chwili pewien, ale w moim trzecim biegu chyba coś zaczęło dziać się z silnikiem. Nie pracował on na takich obrotach, jak powinien. Nie jestem tego jednak pewien w stu procentach, musimy to sprawdzić. Być może wina leżała po mojej stronie. Później przesiadłem się na drugi motor, nie mogłem się na nim spasować, choć powinienem. (za SF).

    Oby Kajzer znalazł dobry klub, w którym będzie mógł się dalej rozwijać, pzdr.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    W końcu Kolejarz wygrał. I to nie z byle kim bo z Rybnikiem. Gratuluje!

  32. Powrót do góry    #32
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    I tym samym są lepsi od drużyny Mildenhall ;) Żużlowcy Fen Tigers w dotychczasowych 29 spotkaniach Premier League nie zdobyli punktów, a został tylko jeden mecz wyjazdowy ;)

    Mimo, że RKM osłabiony to gratulacje. Zawsze to jakieś otarcie łez.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •