Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: zastępstwo zawodnika - Grudziądz

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2008
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zastępstwo zawodnika - Grudziądz

    Witam, mam pytanie w związku z tym co miało miejsce w Rybniku, a zostało zastosowane przez Grudziądzan.
    Oczywiście nie czepiam się Grudziądza, nie mam zamiaru nikomu zaszkodzić, chodzi wyłącznie o moją własną ciekawość.

    Jak wiadomo do składu został wystawiony Rafał Kowalski, który jest w Grudziądzu na kontrakcie warszawskim. I okazało się że za niego zastosowano zastępstwo zawodnika.
    Przecież ZZ (o ile dobrze się orientuję ;)) można stosować za któregoś z trójki zawodników z najlepszą średnią w drużynie. A Kowalski, dla którego mecz w Rybniku takowym zapewne nie jest, skoro wcześniej nie odjechał żadnego meczu. Więc jak to możliwe, że jest zawodnikiem zastępowanym? Jaki przepis to reguluje, że można było go zastępować?

    Przepraszam, że jestem niedoinformowany, ale oświećcie mnie. Dzięki - pozdro.
    Miłosz


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    W pierwszych siedmiu meczach jako z/z moga byc wystawieni trzej najlepsi zawodnicy pod wzgledem sredniej biegopunktowej osiagnietej w poprzednim sezonie.


    w rewanzach zas sie beirze trzech najlepszych z peirwszych siedmiu meczow. a w PO z rundy zasadniczej. proste :>

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2008
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za wyjaśnienie.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam tylko nadzieję że przepisy uniemożliwiają ewentualne wypożyczenie takiego zawodnika bo z jednej strony nie startuje a z drugiej jest w oficjalnym składzie meczowym ! O ile oczywiście Rafał Kowalski jeszcze jezdzi na żużlu bo ja ostatni raz widziałem tego człowieka bodajże w 2001 roku w Ostrowie

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Skoro jest za niego zz, to widocznie mial jedna z 3 najlepszych srednich w poprzednim sezonie w skladzie ktory zglasza GKM, ale juz po 7 kolejce to sie zmieni, bo wtedy zz bedzie mozna stosowac na podstawie srednich z obecnego sezonu. Nie ma sensu doszukiwac sie nie wiadomo czego, bo tak naprawde, ten kto odpowiada za skład GKM niezle sobie to wykombinowal i to akurat jest godne podziwu, bo nie kazdy trener/menadżer by na to wpadł...

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2008
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe tylko czy faktycznie odniósł jakąś kontuzję, że jest zastępowany, czy to zwolnienie lekarskie na podstawie którego jest zastępowany to tylko lewizna. Jednak nie mnie to oceniać.
    Aczkolwiek trzeba przyznać, że faktycznie Polaki debeściaki - zawsze coś wymyślą.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •