Strona 2 z 54 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 2429

Wątek: Najseksowniejsze podprowadzające na meczach żużlowych

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,518
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 247 w 132 postach
    Cóż za trafny dobór pracowników na ostatnim zdjęciu gushmana :D

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem temat doskonały aż dziw bierze, że nikt wcześniej na to nie wpadł.
    To może być fantastyczna i urocza zabawa, w wybór najpiękniejszych podprowadzających na torach żużlowych. Oczywiście oceny będą subiektywne ale co tam i tak będzie miło.
    Brawa za temat.
    dziwi cię to że nikt wczesniej nie wpadł na taki temat, zanim ja go wymyśliłem ?
    odpowiedź jest prosta, jeszcze sie nie urodził taki co by był odmnie mądrzejszy :D

    daj boże mieć ktorąś z tych najładniejszych za partnerke
    póki co to marzenia... ale do czasu.... aż wygram w końcu tego miliona w toto...
    Dziw to mnie bierze jak to jest, że taki mądry człowiek gra w totka zamiast wykorzystać talent do interesów:P
    Do tego dziwi mnie ta naiwność u tak mądrego człowieka jak Ty, że po wygraniu miliona obrazu któraś z nich będzie Twoja, a nie daj Boże po zasypaniu jej prezentami za ten milion:D Uwierz mi, że większość z tych dziewczyn wolałaby mieć naprawdę mądrego faceta, niż przeciętniaka który miał szczęście totka:D

    haha widąc koleś że nie masz mózgu, po pierwsze tak samo jak do biznesu , jak i do kobiety trzeba mieć kase,

    no a skoro ty jej nie masz to wypisujesz takie bzdury ze najładniejsze panienki wolą inteligentnych gosci w fiatach 126 p lub cinquecento gdzie samochod staje na srodku skrzyzowania i trzeba go pchac, niźż gości może mniej błyskotliwych w bmw

    życie to koszty a ine zabawa, jak sie z gosciem co pracuje w tesco za 800zł ożeni ktoraś z tych panienek , to ci będę buty czyścił to końca życia

    facet wyjdz w koncu z błędu


    pozdro

  3. Powrót do góry    #48
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko w Angli takie cuda można spotkać... ;/ dobrze że jeszcze nic nie jadłem ;)
    ot znalazł się internetowy erotoman, ciekawy jestem czy wszystkie kobietki z twojej rodzinki to takie laski :)

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Moim zdaniem temat doskonały aż dziw bierze, że nikt wcześniej na to nie wpadł.
    To może być fantastyczna i urocza zabawa, w wybór najpiękniejszych podprowadzających na torach żużlowych. Oczywiście oceny będą subiektywne ale co tam i tak będzie miło.
    Brawa za temat.
    dziwi cię to że nikt wczesniej nie wpadł na taki temat, zanim ja go wymyśliłem ?
    odpowiedź jest prosta, jeszcze sie nie urodził taki co by był odmnie mądrzejszy :D

    daj boże mieć ktorąś z tych najładniejszych za partnerke
    póki co to marzenia... ale do czasu.... aż wygram w końcu tego miliona w toto...
    Dziw to mnie bierze jak to jest, że taki mądry człowiek gra w totka zamiast wykorzystać talent do interesów:P
    Do tego dziwi mnie ta naiwność u tak mądrego człowieka jak Ty, że po wygraniu miliona obrazu któraś z nich będzie Twoja, a nie daj Boże po zasypaniu jej prezentami za ten milion:D Uwierz mi, że większość z tych dziewczyn wolałaby mieć naprawdę mądrego faceta, niż przeciętniaka który miał szczęście totka:D

    haha widąc koleś że nie masz mózgu, po pierwsze tak samo jak do biznesu , jak i do kobiety trzeba mieć kase,

    no a skoro ty jej nie masz to wypisujesz takie bzdury ze najładniejsze panienki wolą inteligentnych gosci w fiatach 126 p lub cinquecento gdzie samochod staje na srodku skrzyzowania i trzeba go pchac, niźż gości może mniej błyskotliwych w bmw

    życie to koszty a ine zabawa, jak sie z gosciem co pracuje w tesco za 800zł ożeni ktoraś z tych panienek , to ci będę buty czyścił to końca życia

    facet wyjdz w koncu z błędu


    pozdro
    hehe nie no ale się uśmiałem :D
    No wybacz stary ale mnie w końcu uświadomiłeś, dziękuje Ci!!

    Kurcze to teraz chyba będę musiał zostawić swoją dziewczyne (wyglądającą lepiej niż wiele kobiet z tych zdjęć) zawiesić studia, zacząć jakąś normalną pracę, kupić sobie BMW. Wtedy dopiero znowu ją zdobędę i jeszcze kilka innych!! tak zrobię:P

    Czyli rozumiem, że masz zamiar rozkręcić biznes i zdobyć jedną z tych kobiet ale czekasz aż wygrasz w totka? :D Szczerze życzę Ci powodzenia w takim razie!! Ty to jednak masz MÓZG, nie to co ja!!

    Trochę przebarwiłeś to co napisałem wcześniej, bo chodziło mi o to że pewnie większość (nie każda, bo wydmuszki też się zdarzają) z tych kobiet wolałoby mądrego (zaradnego) dowcipnego faceta, który potrafiłby utrzymać rodzinę, niż jakiegoś przeciętniaka, który poprostu miał raz w życiu szczęście.
    Jeśli ktoś ma zamiar całe życie jeździć fiatem 126p i pracować w Tesco za 800zł to chyba do najmądrzejszych nie należy prawda?
    No ale to jest wątek o podprowadzających, a nie o ich zdobywaniu, więc już kończe:P

    Gratuluje pomysłu założenia tematu i jeszcze raz dziękuje za uświadomienie:D

    pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach

    haha widąc koleś że nie masz mózgu, po pierwsze tak samo jak do biznesu , jak i do kobiety trzeba mieć kase,

    no a skoro ty jej nie masz to wypisujesz takie bzdury ze najładniejsze panienki wolą inteligentnych gosci w fiatach 126 p lub cinquecento gdzie samochod staje na srodku skrzyzowania i trzeba go pchac, niźż gości może mniej błyskotliwych w bmw

    życie to koszty a ine zabawa, jak sie z gosciem co pracuje w tesco za 800zł ożeni ktoraś z tych panienek , to ci będę buty czyścił to końca życia
    Co prawda to nie do mnie, ale nie mogłem się powstrzymać od odpowiedzi :D
    Jeśli myślisz, że kobiety lecą na kasę, to cóż... Będziesz dalej myślał, że musisz mieć nie wiadomo ile kasy, by zdobyć fajną dziewczynę. Ty będziesz harował, ona będzie żyła z Twojej kasy, a na boku będzie mieć kochanka. Dlatego, że jedyne co Ty jej dasz to kupowanie jej prezentów - będzie się czuć jakby była dla Ciebie nagrodą, którą musisz cały czas rozpieszczać, by utrzymać. Nie będziesz dla niej partnerem, a sponsorem.
    Owszem, wiele kobiet rzeczywiście leci na kasę. Ale to dlatego, że w ten sposób próbujemy im zaimponować. Jest tylko naprawdę nieliczny odsetek tych, którzy wiedzą, że taka dziewczyna ma takie same potrzeby, jak każda inna. Jeśli więc dziewczyna ma do wyboru dwóch kolesi, którzy traktują ją jak jakieś bóstwo i podniecają się tym, że z nią przebywają, że dlatego są fajni itd... To wybierze tego bogatszego. Ale jeśli na horyzoncie pojawi się ktoś, przy kim ona czuć się będzie dobrze, bo będzie w nim widziała partnera, a nie sponsora czy przydupasa, to uwierz mi - stan jego kasy nie będzie miał dla niej znaczenia.
    Ale w gruncie rzeczy to dobrze, że Ty, jak i wielu innych myślicie tak, że najpierw muszą mieć nie wiadomo ile kasy, by poznać taką dziewczynę - dobrze oczywiście dla tych, którzy tak nie myślą i podczas gdy Ty będziesz harował jak wół by kiedyś mieć tyle kasy, by mieć, w Twoim mniemaniu, u takiej dziewczyny szansę, oni nie będą sobie tym zawracali głowy i po prostu ją poznają i zapewne na poznaniu się nie skończy ;)

    A co do podprowadzających odnosząc się do tematu w sensie stricte - wszędzie są wybierane tak, by naprawdę się podobały publiczności, ale zaczynam mieć wątpliwości co do gustu osoby wybierającej podprowadzające na ostatnim zdjęciu przedstawionym przez Gushmana :D A tak w ogóle... Czy to nie w Rzeszowie? :D Reklamy "Marma" w Anglii to chyba nie bardzo :D

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach


  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    życie to koszty a ine zabawa, jak sie z gosciem co pracuje w tesco za 800zł ożeni ktoraś z tych panienek , to ci będę buty czyścił to końca życia
    jak już to wyjdzie za mąż :P
    a tak pozatym dobrze prawisz
    bo jak to mówią nie dla psa kiełbasa ;)

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach

    haha widąc koleś że nie masz mózgu, po pierwsze tak samo jak do biznesu , jak i do kobiety trzeba mieć kase,

    no a skoro ty jej nie masz to wypisujesz takie bzdury ze najładniejsze panienki wolą inteligentnych gosci w fiatach 126 p lub cinquecento gdzie samochod staje na srodku skrzyzowania i trzeba go pchac, niźż gości może mniej błyskotliwych w bmw

    życie to koszty a ine zabawa, jak sie z gosciem co pracuje w tesco za 800zł ożeni ktoraś z tych panienek , to ci będę buty czyścił to końca życia
    Co prawda to nie do mnie, ale nie mogłem się powstrzymać od odpowiedzi :D
    Jeśli myślisz, że kobiety lecą na kasę, to cóż... Będziesz dalej myślał, że musisz mieć nie wiadomo ile kasy, by zdobyć fajną dziewczynę. Ty będziesz harował, ona będzie żyła z Twojej kasy, a na boku będzie mieć kochanka. Dlatego, że jedyne co Ty jej dasz to kupowanie jej prezentów - będzie się czuć jakby była dla Ciebie nagrodą, którą musisz cały czas rozpieszczać, by utrzymać. Nie będziesz dla niej partnerem, a sponsorem.
    Owszem, wiele kobiet rzeczywiście leci na kasę. Ale to dlatego, że w ten sposób próbujemy im zaimponować. Jest tylko naprawdę nieliczny odsetek tych, którzy wiedzą, że taka dziewczyna ma takie same potrzeby, jak każda inna. Jeśli więc dziewczyna ma do wyboru dwóch kolesi, którzy traktują ją jak jakieś bóstwo i podniecają się tym, że z nią przebywają, że dlatego są fajni itd... To wybierze tego bogatszego. Ale jeśli na horyzoncie pojawi się ktoś, przy kim ona czuć się będzie dobrze, bo będzie w nim widziała partnera, a nie sponsora czy przydupasa, to uwierz mi - stan jego kasy nie będzie miał dla niej znaczenia.
    Ale w gruncie rzeczy to dobrze, że Ty, jak i wielu innych myślicie tak, że najpierw muszą mieć nie wiadomo ile kasy, by poznać taką dziewczynę - dobrze oczywiście dla tych, którzy tak nie myślą i podczas gdy Ty będziesz harował jak wół by kiedyś mieć tyle kasy, by mieć, w Twoim mniemaniu, u takiej dziewczyny szansę, oni nie będą sobie tym zawracali głowy i po prostu ją poznają i zapewne na poznaniu się nie skończy ;)

    A co do podprowadzających odnosząc się do tematu w sensie stricte - wszędzie są wybierane tak, by naprawdę się podobały publiczności, ale zaczynam mieć wątpliwości co do gustu osoby wybierającej podprowadzające na ostatnim zdjęciu przedstawionym przez Gushmana :D A tak w ogóle... Czy to nie w Rzeszowie? :D Reklamy "Marma" w Anglii to chyba nie bardzo :D
    Piąteczka stary, widze że myslimy podobnie, dokładnie to chciałem napisać ale nie o tym wątek, więc sie powstrzymałem.

    Dodam jeszcze, że wiele z tych kobiet nie ma jeszcze facetów i chcą się w ten sposób "zareklamować" wtedy rośnie im ranking w mieście i mają szanse na "lepsze ciacha", ale efekt jest taki, że Ci co czekają na wygraną w totka poprostu się ich boją :D

    pozdro aszotek

    PS. whiski ta biała z ostrowa jest świetna :D

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie też zwróciłem na nią uwagę, za sex grosza bym od niej nie wziął!

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Dokładnie też zwróciłem na nią uwagę, za sex grosza bym od niej nie wziął!
    umieram ze śmiechu heheh
    pozdro i sory za ostatnie lanie na Broniewskiego ;)

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pozdro i sory za ostatnie lanie na Broniewskiego
    Nie ma sprawy - kwestia przyzwyczajenia, ogólnie miło było.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Piąteczka stary, widze że myslimy podobnie, dokładnie to chciałem napisać ale nie o tym wątek, więc sie powstrzymałem.

    Dodam jeszcze, że wiele z tych kobiet nie ma jeszcze facetów i chcą się w ten sposób "zareklamować" wtedy rośnie im ranking w mieście i mają szanse na "lepsze ciacha", ale efekt jest taki, że Ci co czekają na wygraną w totka poprostu się ich boją :D

    pozdro aszotek

    PS. whiski ta biała z ostrowa jest świetna :D
    Tak mysli wiecej osob ;)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może nie podprowadzająca, ale też ma jakiś związek z żużlem, bo piwo pod gdańskim stadionem leje:
    http://www.voila.pl/398/6arql/index.php?get=1&f=1 :)
    ladnie udalo sie ja uchwycic :) fajne zdjecie

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,388
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    o.s.t.r.ó.w
    ma ktos numer do tej pani?? jak dla mnie wygrywa zawody.. chociaz mina troche nadumana:) podoba mi sie jak daje rzdaje tam caluy:) fajny ASS:)

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2007
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie ta pani juz wygrywa w przed biegach :)

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]

    Co prawda to nie do mnie, ale nie mogłem się powstrzymać od odpowiedzi :D
    Jeśli myślisz, że kobiety lecą na kasę, to cóż... Będziesz dalej myślał, że musisz mieć nie wiadomo ile kasy, by zdobyć fajną dziewczynę. Ty będziesz harował, ona będzie żyła z Twojej kasy, a na boku będzie mieć kochanka. Dlatego, że jedyne co Ty jej dasz to kupowanie jej prezentów - będzie się czuć jakby była dla Ciebie nagrodą, którą musisz cały czas rozpieszczać, by utrzymać. Nie będziesz dla niej partnerem, a sponsorem.
    Owszem, wiele kobiet rzeczywiście leci na kasę. Ale to dlatego, że w ten sposób próbujemy im zaimponować. Jest tylko naprawdę nieliczny odsetek tych, którzy wiedzą, że taka dziewczyna ma takie same potrzeby, jak każda inna. Jeśli więc dziewczyna ma do wyboru dwóch kolesi, którzy traktują ją jak jakieś bóstwo i podniecają się tym, że z nią przebywają, że dlatego są fajni itd... To wybierze tego bogatszego. Ale jeśli na horyzoncie pojawi się ktoś, przy kim ona czuć się będzie dobrze, bo będzie w nim widziała partnera, a nie sponsora czy przydupasa, to uwierz mi - stan jego kasy nie będzie miał dla niej znaczenia.
    Ale w gruncie rzeczy to dobrze, że Ty, jak i wielu innych myślicie tak, że najpierw muszą mieć nie wiadomo ile kasy, by poznać taką dziewczynę - dobrze oczywiście dla tych, którzy tak nie myślą i podczas gdy Ty będziesz harował jak wół by kiedyś mieć tyle kasy, by mieć, w Twoim mniemaniu, u takiej dziewczyny szansę, oni nie będą sobie tym zawracali głowy i po prostu ją poznają i zapewne na poznaniu się nie skończy ;)
    [/quote]

    facet więc tak:

    po pierwsze to przeczysz samemu sobie co pogrubiłem wytłuszczoną czcionką

    po drugie, to że będę miał bardzo dużo kasy nie oznacza że moja dziewczyna będzie miała innego kochana ( to stereotyp, który się utrał patrząc np na hoolywoodzkie gwiazdy.
    co ty myślisz że każda kobieta bogatego goscia ma innego kochanka?. A nie wpadłes na pomysł że prócz tego że ktoś może mieć kasę i być jednocześnie fajnym ciekawym gosciem?
    bo mam wrażenie ze przedstawiłeś opis jakiegoś spasionego grubasa po 60 co jest milionerem i ma dziewczynę miss polski 18 lat

    twoj cały opis dotyczy stereotypów i nie może mieć ze mna zbyt dużo wspólnego, ponieważ mnie nie znasz , nie wiesz kim jestem i z tą cała twoja wypowiedź jest nie trafiona.

    Kierujesz się typowym stereotypem - podam przykład
    Facet typu pudzian czy inny paker umięsniony, nadaje sie tylko do dźwigania i nie ma mózgu, ma tylko mięsnie.

    uwierz mi można być być bogaty i jednoczenie fajny.


  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik Awatar Dark_Magician
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pani czerwona z Ostrowa jest po prostu świetna :) Dla mnie nie ma lepszej ;)

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Co prawda to nie do mnie, ale nie mogłem się powstrzymać od odpowiedzi :D
    Jeśli myślisz, że kobiety lecą na kasę, to cóż... Będziesz dalej myślał, że musisz mieć nie wiadomo ile kasy, by zdobyć fajną dziewczynę. Ty będziesz harował, ona będzie żyła z Twojej kasy, a na boku będzie mieć kochanka. Dlatego, że jedyne co Ty jej dasz to kupowanie jej prezentów - będzie się czuć jakby była dla Ciebie nagrodą, którą musisz cały czas rozpieszczać, by utrzymać. Nie będziesz dla niej partnerem, a sponsorem.
    Owszem, wiele kobiet rzeczywiście leci na kasę. Ale to dlatego, że w ten sposób próbujemy im zaimponować. Jest tylko naprawdę nieliczny odsetek tych, którzy wiedzą, że taka dziewczyna ma takie same potrzeby, jak każda inna. Jeśli więc dziewczyna ma do wyboru dwóch kolesi, którzy traktują ją jak jakieś bóstwo i podniecają się tym, że z nią przebywają, że dlatego są fajni itd... To wybierze tego bogatszego. Ale jeśli na horyzoncie pojawi się ktoś, przy kim ona czuć się będzie dobrze, bo będzie w nim widziała partnera, a nie sponsora czy przydupasa, to uwierz mi - stan jego kasy nie będzie miał dla niej znaczenia.
    Ale w gruncie rzeczy to dobrze, że Ty, jak i wielu innych myślicie tak, że najpierw muszą mieć nie wiadomo ile kasy, by poznać taką dziewczynę - dobrze oczywiście dla tych, którzy tak nie myślą i podczas gdy Ty będziesz harował jak wół by kiedyś mieć tyle kasy, by mieć, w Twoim mniemaniu, u takiej dziewczyny szansę, oni nie będą sobie tym zawracali głowy i po prostu ją poznają i zapewne na poznaniu się nie skończy ;)
    [/quote]

    facet więc tak:

    po pierwsze to przeczysz samemu sobie co pogrubiłem wytłuszczoną czcionką

    uwierz mi można być być bogaty i jednoczenie fajny.

    [/quote]

    Nigdzie sobie nie przeczę - przeczytaj dokładnie, dlaczego napisałem, że niektóre kobiety lecą na kasę w pewnych przypadkach i pomyśl jak ma się zwrot "pewne przypadki" do ogółu, a zrozumiesz :)

    Natomiast co do ostatniego zdania - a czy ja gdzieś napisałem, że nie? :) Ja jedynie twierdzę, że nie kasa jest miernikiem atrakcyjności. Uważasz inaczej, dla mnie to lepiej :)

    Co do stereotypów - nie ja po nich lecę :)
    Ale już koniec tego tematu, swoje zdanie wyraziłem, Ciebie pewnie nie przekonam, zresztą nawet nie o to chodziło - jeśli myślisz, że tylko będąc bogatym możesz mieć świetną dziewczynę, to życzę Ci fortuny, abyś mógł spełnić swoje marzenia... Albo zmiany myślenia, abyś mógł je spełnić i bez tej fortuny :)


    A co do tematu, to nasunęła mi się taka myśl - skąd oni biorą te podprowadzające? Bo jakoś nigdy nie słyszałem o żadnym castingu, czy czymś w tym rodzaju. Te starsze to zapewne z różnych pokazów cheerleaderek itd., ale np. w ZG podprowadzają dziewczyny 15,16-letnie... Przecież to przełom gimnazjum i liceum :)

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2007
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubaz to MAGIA!! :P Same sie znalazly, a tak naprawde pewnie trenuja gdzies w jakims klubie :) i poprostu Klub je wziol na stadion....

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko dla takich pań mógłbym zostać żużlowcem :D

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]



    Natomiast co do ostatniego zdania - a czy ja gdzieś napisałem, że nie? :) Ja jedynie twierdzę, że nie kasa jest miernikiem atrakcyjności. Uważasz inaczej, dla mnie to lepiej :)
    [/quote]

    buahaha dla ciebie to lepiej haha
    a w czym ci pomoże to? :D parody

    marzenia... Albo zmiany myślenia, abyś mógł je spełnić i bez tej fortuny :)
    a do tego drugiego zdania analagocznie ci odpowiem
    a więc :

    Życzę ci żebyś wyjechał na wczasy do Indonezji, ale jednocześnie pragne żebyć udał się w taką wymarzoną
    podróż bez kasy, w końcu takiemu inteligentnemu facetowi jak ty kasa nie jest potrzeba. A jeśli potrzeba ci kasa na wyjazd- to życzę ci zmiany myślenia, abyś mógł wyjechac bez pieniędzy. Ew bedziesz łapał stopa i żebrał pod kościołem na ukrainie , coś wymyslisz , po co ci kasa , przecierz jestes inteligętny!!!!

    :D

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2007
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasa jest potrzebna ale nie 5milionow, czy to trudno pojac? KAzdy glupi moze wygrac w Totka(np. Ty) ale samemu zarobic takie pieniadze to juz jednak trzeba miec smykalke do interesow!!

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2008
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasa jest potrzebna ale nie 5milionow, czy to trudno pojac? KAzdy glupi moze wygrac w Totka(np. Ty) ale samemu zarobic takie pieniadze to juz jednak trzeba miec smykalke do interesow!!
    oloboga, co wyście sie tak tego totolotka uczepili?, przecierz tak tylko dla szyderki to napisałem. nawet nie gram w tą głupią gre

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2008
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda że coraz częściej jest na stadionach , a dokładnie na Paniach podprowadzających , na czym oko powiesić;)
    ale mniejszości seksualne są dyskryminowane:) <joke>

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
























    ...i mój największy rarytasik :)



    ...ach te kobiety...

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach


    W Toruniu są prawdziwe "Anioły". Zdecydowany numer 1 :)

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,676
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach


    Jak dla mnie zdecydowany numer jeden - kolor blue ;) Miałem okazję przyjrzeć się naszym pannom z odległo¶ci kilku(nastu) cm :P i je¶li o mnie chodzi to w±tpliwo¶ci nie mam żadnych :)

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Torunianka w żółtym z postu acmariana wymiata. Bez dwóch zdań. :P

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2006
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach



















    Dziewczyna w żółtym jest prześliczna !!!
    Pozdrowienia dla Niej z Leszna ^^

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta czerwona z Ostrowa to pani, która ma 18 lat w tym roku. Jest pewien problem, jest znana w całym Ostrowie i nie tylko... przyklad kolegi z Leszna, tez mial ja okazje spotkac. W kazdym razie mowia na nia "Kaczka". Mimo wszystko ta biala z Ostrowa jest przesliczna (75 tys ludzi i nigdy jej jeszcze nie spotkalem... :()

  31. Powrót do góry    #76
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tylko czemu 99% z nich ma farbowane włosy i twarz po mocnym solarium? A nie można tak naturalnej urody? W ten sposób każda, która waży mniej niż 60kg jest zaraz sexbombą.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  33. Powrót do góry    #78
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Torunianka w żółtym z postu acmariana wymiata. Bez dwóch zdań. :P



    Faktycznie z niej jest niezła miotła do wymiatania...komina:P.Widac ze niektórzy gustuja w facetach przebranych za kobiety:D

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    A co do tematu, to nasunęła mi się taka myśl - skąd oni biorą te podprowadzające? Bo jakoś nigdy nie słyszałem o żadnym castingu, czy czymś w tym rodzaju. Te starsze to zapewne z różnych pokazów cheerleaderek itd., ale np. w ZG podprowadzają dziewczyny 15,16-letnie... Przecież to przełom gimnazjum i liceum :)
    Klubu wbijają do jakiś agencji modelek - czy coś na ich wzór -
    i sobie wybierają z katalogów odpowiednie dziewczyny :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Faktycznie z niej jest niezła miotła do wymiatania...komina:P.Widac ze niektórzy gustuja w facetach przebranych za kobiety:D
    Oj tam. Nie zna się kolega i tyle. :P

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Tylko czemu 99% z nich ma farbowane włosy i twarz po mocnym solarium? A nie można tak naturalnej urody? W ten sposób każda, która waży mniej niż 60kg jest zaraz sexbombą.
    Ja tam lubię szczupłe ;)
    Najważniejsze, żeby jej makijaż był delikatny, na solarium chodziła max. raz na kilka miesięcy i nie słuchała Eska imprezka :P
    Cechy osobościowe pomijam :)

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Cała masa staroci wśród tych zdjęć, Acu widzę dobrze się komponuje z paniami to bierz chłopie aparat na najbliższym meczu i uaktualnij zestaw pań z Tarnowa, włącznie z tą czarno-czerwoną parką reklamującą Czakram ;)

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,388
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    ta czerwona z Ostrowa ... mowia na nia "Kaczka". :()
    chetnie zostalbym jej kaczorkiem:)

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,676
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Żółta z Osw to na pewno Sylwia ;)

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    uhh!

    Chcieliście najseksowniejsze to macie!:


  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2007
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    :D:D

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Hahaha leże. :D:D:D
    Czyżby na Ukrainie mieli inne gusta co do kobiet? ;p


    :D

  43. Powrót do góry    #88
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2008
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to nie Ukraina , prosze przypatrzec się na reklame na dmuchanej bandzie, ja tam widze napis MARMA polskie folie , końcówki nie musze dodawac.
    A co do podprawadzających z GP tam zawsze sa ciacha, nie dziwie sie ze Pedersen tak bardzo chce tam wygrywać, w koncu dostaje buziaka od 1 z nich ;)

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    to nie Ukraina , prosze przypatrzec się na reklame na dmuchanej bandzie, ja tam widze napis MARMA polskie folie , końcówki nie musze dodawac.
    A,jak pieszczotliwie na mieszkańców Rzeszowa sie mówi??:P

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2007
    Postów
    189
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcieliście najseksowniejsze to macie!:



    spadlem z krzesla xD

Strona 2 z 54 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •