Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 184

Wątek: "Nowe szaty Króla" - Wasze opinie odnośnie liftingu SportowychFaktów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2007
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Nowe szaty Króla" - Wasze opinie odnośnie liftingu SportowychFaktów

    Na samym wstępie chciałbym przeprosić za założenie ów tematu w dziale "czarnego sportu", ale wydaje się, iż jest on najbardziej "poczytny" spośród pozostałych częsci SB, a więc i większa liczba forumowiczów będzie miała możliwość wypowiedzenia się odnośnie niniejszego tematu.

    Ciekawi mnie Wasza opinia odnośnie nowej szaty SportowychFaktów. Czy przypadła Wam do gustu? Co Wam się w niej podoba, a co byście w jej wyglądzie zmienili? Czy jest funkcjonalna? Czy spełnia Wasze oczekiwania?

    Dla mnie osobiście wydaje się być mniej czytelna aniżeli jej "poprzedniczka". No ale być może to wyłącznie kwestia zwykłego przyzwyczajenia...:)




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Ja napiszę tak: CO TO MA BYĆ??????????????????????????

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2007
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strona mało przejrzysta,niewyraźna.
    Osobiście jestem na nie ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    ja się przyzwyczaiłem do starego dizajnu... mozecie zmienić spowrotem... nowy mnie sie nie podobie... :P

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Jak dla mnie PORAŻKA!!!


    Stara wersjo WRÓĆ!

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2008
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    układ centralny jest zdecydowanie bardziej przejrzysty. mam nadzieje że wrócicie do niego.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Hmmm

    nowy design jest bardziej nowoczesny, bo tamten to jeszcze troche pachnial 20 wiekiem.

    troche duzo reklam. no ale za cos trzeba utrzymywac portal.

    tylko u licha. powiedzcie mi w jaki sposob moge znalezc tabele 2 ligi zuzlowej?

    tego jeszcze nie ma z racji ze to wersja beta?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie to wygląda ja zerżnięte z sport.pl strasznie podobne są teraz te portale.. dla mnie tandeta..

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Jednym słowem dramat. Brakuje takich rzeczy jak tabele, spis artykułów, felietonów.
    Reklama po środku, newsy z boku, jakąś małą trzcionką. Chyba powinno być odwrotnie, bo istotą SF jest chyba przekazywanie informacji sportowych, a nie raklamowanie pierdół.
    Jeśli ta wersja nie ulegnie zmianie to trzeba będzie zmienić portal, bo nie oszukujmy się SF merytorycznie też nie stoją na jakimś gwiezdnym poziomie.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kiepskie i do bani te nowe szaty.

    MAŁO CZYTELNA, litery za małe, zdjęcia też pomniejszone, dziwne rozplanowanie strony (wściubiliście co się da na lewą stronę ekranu, a prawa strona świeci pustką). Po kiego grzyba to pomniejszaliście? Wróćcie szybko do poprzedniej wersji, bo nie tędy droga. Zmiany trzeba robić z głową, a nie hop-siup, bez ładu i składu. Powrzucaliście wszystko, jak leci, widać, że jakoś tak w pośpiechu i efekt jest bardzo mizerny. Kto wam kazał!?

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2007
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Udało mi się dostrzec jedna kwestię na plus.
    Nie widzę nigdzie opcji "dodaj komentarz",może moje przeoczenie,a może w końcu odpoczniemy od internetowych napinaczy :)

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2008
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zwiezle: lipa

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowni Państwo!

    Serdecznie dziękujemy za wszelkie uwagi odnośnie naszej strony. Proszę zauważyć, że widnieje informacja iż jest to wersja BETA. Sukcesywnie od dnia dzisiejszego dodawane będą kolejne elementy takie jak tabele, relacje i wszystko to, do czego zdążyliście się już przyzwyczaić. Wszelkie konstruktywne uwagi prosimy kierować na podany na stronie adres mailowy.

    Ze sportowym pozdrowieniem
    JA mam taką konstruktywną uwagę: WRÓĆCIE DO TEGO CO BYŁO!!!. Dodawanie kolejnych rzeczy niewiele zmienia bo cały wygląd strony jest po prostu do DUPY!

    Zupełnie też nie rozumiem czemu stworzyliście SPORTS.pl 2? Przecież to teraz wygląda niemal identycznie i idiotycznie....

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    ale to już było :P

    stare sportowefakty może i nowocześnie nie wyglądały, ale za to swojsko...natomiast ten nowy wygląd cóż... na jedno kopyto jak większość stron sportowych czy informacyjnych ostatnio. Żadnej innowacji, poza tym jak się już robi nową stronę, kiedy ludzie korzystają z większych rozdzielczości to wypadałoby i czcionke większą dać. Jakieś reklamy między newsami, a artykułami...przykro mi, ale mi się to zupełnie nie podoba ;)

    Edit: nie ma tu niczego, co by zapadło w pamięć, bym wiedział że to SF i chciał tam wracac bo się np dobrze przegląda :) No niewypał straszny.
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim skromnym zdaniem porazka niestety , poprzednia srtona miala swoj klimat , i powinna zostac przywrocona co nie znaczy ze jestem jakim staroswiwckim czlowiekiem i widac trzeba isc z duchem czasu ale ta droga moim zdaniem nie jest najlepsza , zbliza sie 1 SGP a tu brak mozliwosci dodawania komentarzy , co bylo super sprawa na tym portalu , mialo swoja specyficznosc i klimat , konkretne pytanie do Damiana , Skorpiona czy beda komentarze prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje pozdrawiam maly

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    porazka to za malo ..
    chyba ide na pż ..

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Katastrofa to delikatnie powiedziane. Niby nowocześnie, ale za to totalnie nieergonomicznie i mało czytelnie. Chyba, że chcecie aby Wasi czytelnicy wzrok potracili. Pozostając przy nowym designie (tracąc klimat) stracicie odwiedzających niknąc w tłumie innych [identycznych] portali o podobnej tematyce. Nie brnijcie w przerost formy nad treścią.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2007
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję zostać przy starym rozkładzie,a zmienić ewentualnie szablon,odświeżyć ikonki i będzie ok ;)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również dołączę się do opinii o starej wersji.

    Zdaję sobie sprawę, że wykonanie nowej wersji na pewno pochłonęło dużo pracy, ale poprzedni wygląd był zdecydowanie lepszy.

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przywróćcie starą wersję portalu... naprawdę była o wiele czytelniejsza. Nowe logo niby estetyczne ale kojarzy mi się z jakimś środkiem na odchudzanie "slim fast" ;-)

    Pozdro

  21. Powrót do góry    #21
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    zgadzam sie chyba z większością forumowiczów - obecna formuła SF jest po prostu do kitu. Mało czytelna, wszystko na lewej stronie, grafika beznadziejna! Na moje to lepiej byłoby lekko podrasować starą formułe, a nie robić z SF portalu Sport.pl!!! Stara formo wróć!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem.. jak chyba wiekszosci :) uklad z newsami na srodku jest znacznie bardziej czytelniejszy i tak powinno zostac jak bylo :) jesli chodzi o design.. to wiadomo, ze kiedys musialo sie zmienic i jest nowoczesnie:)

    Ale to wersja testowa.. wiec te tabele, statystyki, komentarze sie pojawia. Oby tylko uklad tez mozna bylo zmienic i wrocic do tego co byl.

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Strona ktora tak mocno zapadla w swiadomosc spolecznosci kibicow (i nie tylko) sportowych nie powinna tyak drastycznie zmieniac designu. To prawda, ze maly lifting byl starej formule bardzo potrzebny, ale na rrrany - lifting a nie operacja plastyczna w takim rozmiarze.

    Wyglad stal sie bardziej nowoczesny, ale wcale nie musi oznaczac ze to plus. Strona teraz wtapia sie w rzesze innych podobnych i jedyne co ja moze wyroznic, to merytoryka.

    Teraz konkretne zarzuty.

    1. Reklama (ten skyscrapper) centralnie na srodku. Nie rozumiem tego. Chyba zadna cena nie rekompensuje tego, ze takie umieszczenie dekomponuje caly uklad.
    2. Rezygnacja z centralnego ukladu wiadomosci. Zachowaliscie uklad quasi-trojkolumnowy, w tej sytuacji newsy po lewej nie sa dobrym pomyslem. Szczegolnie ze przez lata przyzwyczailiscie czytelnikow do innego ukladu.
    3. Spore paddingi w tabelach po prawej - czytelnosci to nie dodaje a tylko zajmuje sporo przestrzeni. Szczegolnie przy takim stylu czcionek. Przy pelnej wiadomosci prawa kolumna zupelnie z tymi tabelkami skrotowymi nieczytelna. By znalezc inne informacje naturalnym odruchem jest powrot do strony działu a nie korzystanie z tych tabel.
    4. Na chwile obecna nawigacja po stronie jakas dziwna, ale z tym u was zawsze bylo nietego.

    Nie ukrywam ze sa tez plusy.
    1. Sama tabela newsow bardziej czytelna.
    2. Strona pelnej wiadomosci wreszcie dwukolumnowa. Szczegolnie przy dluzszych artach to ma duze znaczenie.
    3. Ajax (czy tez moze xAjax). Co prawda powoli staje sie standardem, ale dobrze uzyty moze umilic zycie i zaoszczedzic troche czasu :)

    Trudno jakos szczegolowo analizowac ta strone poki nie znajdzie sie na niej pelna zawartosc (zbyt wielu waznych elementow brakuje), generalnie jednak moim zdaniem zmiany zbyt daleko idace, niektore w zupelnie zlym kierunku.

    Mam nadzieje ze jesli chodzi o nawigacje wreszcie zrobicie porzadna nawigacje pozioma, jakos mi tego brakowalo zawsze u was. Zdalaby sie tez funkcjonalna wyszukiwarka, nie tylko do artow zreszta.

    Poki co trzeba czekac i patrzec w jakim kierunku to idzie. I zyczyc powodzenia :)

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Największą wadą SF była funkcjonalność i sporo niedoróbek technicznych a nie wygląd. Jak będę mógł bez problemu dotrzeć np. do statystyk sezonu powiedzmy 2004 albo odnaleźć wyniki rund MDMP z roku 2005 to wtedy będzie powód do zadowolenia.
    A na reklamy narzekają ludzie, którzy nie słyszeli jeszcze o Firefoxie i Adblocku ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    K A T A S T R O F A

    Fachowcem nie jestem, nie będę się więc silił na wytykanie błędów.

    SF w mojej zakładce serwisy były na pierwszym miejscu, przede wszystkim ze względu na przejrzystość. Teraz jest jest jednym z wielu, na których można dostać oczopląsu zanim znajdzie się to czego się szuka. Jeśli rozkład zostanie ten sam to będzie kolejna szmira w której jest wszystko na wierzchu, a wzrok przyciągają tylko natrętne reklamy.

    Wystarczyło tylko "podrasować" wygląd i tyle (głownie w sferze nagłówków). Aaaa teraz pisze się design. Zacofany jestem kurcze... :)

    Edit do pana powyżej:

    Ja na funkcjonalność nie narzekałem, to co chciałem znaleźć zawsze znalazłem bo wiedziałem gdzie się owo coś znajduje. Zresztą dokładnych wyników szukałem z reguły gdzie indziej.

    Pewnie, że można sobie blokować reklamy korzystając z Adblocka. Niestety często będąc "w terenie" korzysta się z nie swojego komputera.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    ale maja wejscie zadnego pozytywnego komentarza na dzien dobry, wroccie do starej formy a nad nowa popracowac i wtedy to dopiero odpalic jesli juz sie upieracie ze nowe to znaczy lepsze, nie bądzcie jednym z wielu bądzcie sportowefakty.pl te ulubione

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    A na reklamy narzekają ludzie, którzy nie słyszeli jeszcze o Firefoxie i Adblocku ;)
    Nie masz racji Roberto :)
    Nie chodzi o to czy reklama sie wyswietli czy nie - chodzi o to gdzie jest i jak dekomponuje strone, reklama, czy puste miejsce po niej. Mozna tak umiescic reklame ze bedzie w dobrym miejscu i nie bedzie razic. I wilk syty i owca cala.

    A tu nie dosc ze wilk owce zezarl to sie nia jeszcze udlawil.

    A co do funkcjonalnosci i nawigacji - tez wlasnie o tym pisalem, NAWIGACJA POZIOMA (i bynajmniej nie chodzi tu o uklad menu ;D ) - jak to dobrze zrobia to nikt nie bedzie mogl narzekac. O ile w ogole zrobia, to inna sprawa :)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    walniety jakis "gotowy" portal. funkcjonalny i tyle...
    graficznie mniej mily dla oka. kanciaty. nowe logo - beznadziejne. zdaje sie ze mniejsza czcionka - co tez chyba jest chybione. reasumujac - mi sie nie podoba.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 316 w 172 postach
    Ja natomiast ze swej strony doradziłbym co¶ innego. Chodzi mianowicie o mnogo¶ć newsów, które się na portalu ukazuj±. Objęcie wszystkich dyscyplin sportowych i zachęcenie do jak największej ilo¶ci odwiedzin będzie (i może jest) utrudnione przez takie co¶ jak mamy np. w żużlu. S± mecze ligowe i każda jedna rzecz ma swój osobny temat. Czy nie można poł±czyć np. zapowiedzi meczu z histori± spotkań drużyn? Albo relacji z wypowiedziami po spotkaniu? Wychodzi więc na to, że na jedno spotkanie przeznacza się minimum 5-6 newsów co sprawia, że wiadomo¶ci sprzed 2-3 dni bardzo szybko gin±. Do tego jaki¶ osobny wywiad i wychodzi na to, że jedno spotkanie z powodzeniem mogłoby zaj±ć pół strony w dotychczasowej formule. A gdzie pozostałe mecze, gdzie inne wydarzenia? Wystarczy przez jeden dzień nie zagl±dać na portal i aby przeczytać zapowied¼ spotkania trzeba niestety bardzo często sięgać do archiwum.

    No i zdecydowanie jestem za starym dizajnem. Je¶li ma być jednak już ten nowy, konieczne będzie wydzielenie kilku (w każdym razie dla żużla i pn na pewno) nagłówków, które będ± prezentowały news dnia w danej dyscyplinie i automatycznie przerzucały do wybranego działu. Ale i tak musi być to trochę bardziej uporz±dkowane, bo wydaje mi się, że niepotrzebnie się pewne rzeczy rozdrabnia. Portal na dodatek poprzez taki układ jak proponowany obecnie stanie się chyba mniej przejrzysty.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurdę, wiem, że się bardzo staraliście, ale.. płakać mi się chce, już tęsknie :(
    PROSZĘ, PROSZĘ.. niech wróci stare moje kochanie !
    Głównie brakuje mi wyśrodkowanych newsów..

    PROSZE !!!

    :(

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dla mnie to jest dno i 10 metrow mulu. Nie przejrzyste, brzydkie i odpychajace.
    Wracajcie do dawnej szaty bo stracicie wiernego czytelnika:P.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurdę, wiem, że się bardzo staraliście, ale.. płakać mi się chce, już tęsknie :(
    PROSZĘ, PROSZĘ.. niech wróci stare moje kochanie !
    Głównie brakuje mi wyśrodkowanych newsów..

    PROSZE !!!

    :(

    Przyłaczam sie do pro¶by tyle , że
    w mniej radykalny sposob. ;)

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest tragedia w ciągu dwóch tygodni drugi raz sie zawiodłem n SF! wpierw nie puszczali moich zgryźliwych (celowo prowokujących ale nie obrażających nikogo) komentarzy dotyczących sytuacji w jednym z drugoligowych klubów ale to zdarzało się i wcześniej... ale zmiana szaty na "to coś" to już przeginka... gdzie tabele podczas czytania artykułów? a już najbardziej zdenerwował mnie ten główny panel (po 3 informacje w 2 zakładkach) zero oryginalności tylko schematy które tak naprawdę utrudniaja zamiast pomagać w nawigacji po stronie... poprzedni układ byl jasne index - wszystkie najnowsze informacje i poszczegolne kategorie w podziale na podkategorie a teraz szkoda gadać mam nadzieje że twórcy a przedewszytskim właściciel portalu weźmie znjadujące sie w tym wątku uwagi do serca jesli nie straci sporo uzytkowników którzy szukają tu przede wszystkim informacji do których łatwo dotrzeć a nie bajerów na pierwszej stronie i REKLAM PO śRODKU!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A na reklamy narzekają ludzie, którzy nie słyszeli jeszcze o Firefoxie i Adblocku ;)
    Nie masz racji Roberto :)
    Nie chodzi o to czy reklama sie wyswietli czy nie - chodzi o to gdzie jest i jak dekomponuje strone, reklama, czy puste miejsce po niej. Mozna tak umiescic reklame ze bedzie w dobrym miejscu i nie bedzie razic. I wilk syty i owca cala.
    To raczej kwestia filtrów w Adblocku, u mnie nic niczego nie dekomponuje ;)

    Tak wygląda strona główna i podstrona żużel bez Adblocka:
    http://img520.imageshack.us/img520/6527/spam1jh9.jpg
    http://img224.imageshack.us/img224/573/spam2pm4.jpg

    A tak te same strony z włączonym Adblockiem:
    http://img161.imageshack.us/img161/6113/adblock1gl7.jpg
    http://img224.imageshack.us/img224/7263/adblock2zx4.jpg


    jak widać to co zostało zablokowane nie zostawiło po sobie pustego miejsca. Owca cała, wilka nawet nie widać ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2004
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejna strona ktora wyleci z moich "ulubionych". Juz kilka ciekawych stron poszło w strone tego co widzimy ostatnio na sport.pl i temu podobnych jesli chodzi o szate graficza. Jak mozna tak beznadziejnie sciagac wyglad stron, na dodatek NIGDY nie jest to zmiana na lepsze. Ja rozumiem ze trzeba sie rozwijac i cos zmieniac ale bez przesady. Jak sie nie ma nic ciekawego do zaoferowania oprocz tego co juz widzimy na co drugiej nowo powstajacej stronie informacyjnej i 3/4 stron ktore obecnie zmieniaja wyglad (proponuje zobaczyc wersje beta onet.pl) to lepiej nie zmienac nic. Teraz nagle kazdy w Polsce zrzyna uklad stron z amerykanskich portali i mysli ze jest fajny i na czasie :/

    Niestety sportowefakty wywalily na ta tandete i jakze nieprzejrzysta strone kupe kasy i na pewno nie wroca do starej :( Szkoda bo kolejna strona z wieloma wartosciowymi informacjami zeszła na psy z powodu nieprzejrzystej szaty graficznej. Zreszta brak chociaz jednego pozytywnego komentarza w tym wątku mowi samo za siebie, szkoda ze kwestie finansowe znow wezmą gore nad zadowoleniem klientow.

    Jednym słowem ŻENADA.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na reklamy narzekają ludzie, którzy nie słyszeli jeszcze o Firefoxie i Adblocku ;)
    Nie masz racji Roberto :)
    Nie chodzi o to czy reklama sie wyswietli czy nie - chodzi o to gdzie jest i jak dekomponuje strone, reklama, czy puste miejsce po niej. Mozna tak umiescic reklame ze bedzie w dobrym miejscu i nie bedzie razic. I wilk syty i owca cala.
    To raczej kwestia filtrów w Adblocku, u mnie nic niczego nie dekomponuje ;)

    Tak wygląda strona główna i podstrona żużel bez Adblocka:
    http://img520.imageshack.us/img520/6527/spam1jh9.jpg
    http://img224.imageshack.us/img224/573/spam2pm4.jpg

    A tak te same strony z włączonym Adblockiem:
    http://img161.imageshack.us/img161/6113/adblock1gl7.jpg
    http://img224.imageshack.us/img224/7263/adblock2zx4.jpg


    jak widać to co zostało zablokowane nie zostawiło po sobie pustego miejsca. Owca cała, wilka nawet nie widać ;)
    a jednak reklama która była na srodku (wąska kolumna pod info o niwej wersji serwisu) zostawiła białą plamę

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie działa poprawnie w Operze...
    Powiedzcie mi gdzie tam s± informacje o klubach?
    Tabela jakiejkolwiek ligi?

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar ZeroCool
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    396
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spodziewałem się, że jak zmieni się design, to po prostu będzie powalał na kolana. Ale niestety jest dość mizernie...

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    niestety muszę zgodzić się z większością, bo wygląda to po prostu, delikatnie mówiąc bardzo źle :/

    ciekaw jestem, czym spowodowana była zmiana wyglądu strony? :>

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety przylaczam sie do reszty, efekt duzo gorszy.
    Malo przejrzysta szata, kolor bialy kompletnie nie pasuje do tematyki.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo kiepsko jest z dostepnoscia do newsow, w starej wersji posty byly posrdoku, byl sympatyczny dostep, jezeli ta wersja zostanie podtrzymana trzeba bedzie sie przerzucic na pż i tyla ...

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja jeszcze napiszę, że chcę przywrócenia starego, pierwsze loga SF. Te nowe jest nie do zaakceptowania. Będę zaopatrywał się w gadżety SF na czarnym rynku z oryginalnym logo, a nie z jakimś nowym. Lubię średniowiecze i tamten styl, dlatego nie będę pisał na nowym portalu. Żądam przywrócenia starego cmsa, ale z desingiem tym szarym a nie z jakimś niebieskim, tego co był pierwszy, a nie ten ostatnio zmieniany. Ważna jest tradycja, a nie jakaś nowoczesność. Poza tym nie chce komentarzy, ponieważ ostatnio wytknięto mi tam błąd, a to niedopuszczalne, by ktoś mi błędy wytykał.

    Zrobię zaraz we FrontPage oryginalną stronę i prawdziwi dziennikarze będą tam pisać, a nie w jakimś nowym portalu, w którym układ strony jest podobny jak u i innych portali, które odwiedzają miliony czytelników i każdy użytkownik wie co gdzie jest.

    Żądam...

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Kiepsko w dodatku brak komentarzy ale to podobno wersja beta i komenty mają wrócić.

    Stary design zjadał nowy na pożarcie :)

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    strona-komentarze

    dostalem meila z portalu komentarze wroca w ciagu kilku godzin ale stona stara musi wrocic i tylre ta to lipa pozdro

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak nie zmienia się zwycięskiego składu tak SF nie powinny zmieniać swojego logo.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •