Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 184

Wątek: "Nowe szaty Króla" - Wasze opinie odnośnie liftingu SportowychFaktów

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest taka, ze bledem bylo puszczenie nie skonczonej wersji SF na swiatlo dzienne... i dyskusja tutaj tez nie ma zbytniego sensu, bo wiekszosc to komentarze negatywne na temat czegos co nie jest jeszcze skonczone.

    Trzeba pamietac ze SF jest dla czytelnikow.. jednak z czegos musi sie utrzymywac, zeby dostarczac czegos nowego! Nowy design zacheci do reklamy wiele firm i dlatego ta zmiana. Cos za cos.. wolicie troche reklam a za to dodatkowo felietony, wywiady itd. czy nie?

    Moim zdaniem powinno sie wrocic do ukladu z newsami na srodku i poddzialami ponizej belki tej gornej (a nie tak z boku) i bedzie super.

    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #137
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    No nie tego w ogóle nie można czytać.Oszczędzacie na trzcionce ,że taka mała.Żeby zobaczyć ile jest komentarzy do danego artykułu trzeba przybliżyć się do monitora na 10 cm.Do twórców "nowych szat "-jest szansa na powrót starego designu ,czy w ogóle szkoda strzępić języka??
    na czym oszczędzają???!!!

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No nie tego w ogóle nie można czytać.Oszczędzacie na trzcionce ,że taka mała.Żeby zobaczyć ile jest komentarzy do danego artykułu trzeba przybliżyć się do monitora na 10 cm.Do twórców "nowych szat "-jest szansa na powrót starego designu ,czy w ogóle szkoda strzępić języka??
    okulary sobie lepiej spraw...
    bo czepiać się można kilku spraw, jeśli chodzi o wygląd, ale Ty przegiąłeś na maxa... typowo, ha

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teraz to nie król, ale ew. Giermek :D

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Chciałem znaleźć wyniki półfinałów krajowych eliminacji IMŚJ.

    W dziale od którego intuicyjnie należało by zacząć, czyli "MŚ Juniorów" jest tylko obsada rund kwalifikacyjnych losowanych po finale krajowych eliminacji.

    Zapowiedź przed tarnowskim finałem krajowych elminacji IMŚJ znalazłem w dziale "zawody indywidualne" oraz w archiwum "wiadomości". Wyniki tego finału znalazłem tylko w archiwum "wiadomości", podobnie wyniki półfinału z Ostrowa. Drugiego półfinału nie widzę nigdzie.

  6. Powrót do góry    #141
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Sprawa wyglądu grafiki sportowychfaktów jest wg mnie drugorzędna. Liczy się przede wszystkim zawartość merytoryczna, a tu bywa już różnie. O ile treść podawanych przez redakcję SF "newsów" nie budzi moich większych zastrzeżeń, o tyle sposób selekcjonowania komentarzy już tak. No bo jak odnieść się do faktu nieumieszczenia komentarza nie zawierającego wulgaryzmów, treści obraźliwych, a do tego dotyczącego merytorycznie zamieszczonej przez SF informacji? Komentarza wysyłanego wielokrotnie w ciągu kilkunastu dni... Wysyłanego na pewno* prawidłowo. A że nieprzychylnego redakcji SF...

    * -W celu potwierdzenia prawidłowego sposobu wysyłania komentarzy, wysłałem dwa lub trzy tzw. lizusowskie. Przeszły...

  7. Powrót do góry    #142
    Początkujący
    Dołączył
    28-01-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPortowe Fakty

    Witam. Musze powiedziec ze nowa szata graficzna SF bardzo mi sie nie podoba.Jest nieczytelna i mało przejrzysta.

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o tyle sposób selekcjonowania komentarzy już tak. No bo jak odnieść się do faktu nieumieszczenia komentarza nie zawierającego wulgaryzmów, treści obraźliwych, a do tego dotyczącego merytorycznie zamieszczonej przez SF informacji? Komentarza wysyłanego wielokrotnie w ciągu kilkunastu dni... Wysyłanego na pewno* prawidłowo. A że nieprzychylnego redakcji SF...

    * -W celu potwierdzenia prawidłowego sposobu wysyłania komentarzy, wysłałem dwa lub trzy tzw. lizusowskie. Przeszły...
    basala jesteś trochę niedoinformowany bo te praktyki na SF są uprawiane od dawna, a Ciebie jako stałego czytelnika nie powinno to już dziwić.
    Pozdro

  9. Powrót do góry    #144
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    basala jesteś trochę niedoinformowany bo te praktyki na SF są uprawiane od dawna, a Ciebie jako stałego czytelnika nie powinno to już dziwić.
    W domyśle: naiwny:P Zgadzam się:D

  10. Powrót do góry    #145
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Jest ok. zawsze coś innego

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Muszę przyznać, że na początku strona mi się nie podobała ale teraz zaczyna nabierać kształtu. Kilka moich uwag (piszę o dziale żużel):

    - tabele sprobowałbym dać na leewą kolumnę
    - automatycznie felietony i wywiady idą wyżej (są obecnie bardzo nisko)
    - lead w niusach powinien być zdecydowanie dłuższy. Obecnie mamy:

    "Mark Lemon na zapleczu Elite League wywalczył komplet punktów"

    "W spotkaniu Elite League Wolverhampton Wolves pewnie pokonało Peterborough Panthers"

    itp

    Takie teksty to można w tytule umieszczać moim zdaniem, a lead powinien zawierać kilka zdań jak dawniej.

    - po wejściu do niusa, po lewej stronie widziałbym także tabele ligowe, które obecnie są tylko na stronie głównej działu żużel. Nius po lewej jakoś dziwnie się czyta (pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale po co zmieniać nawyki).




  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no no
    powoli to zaczyna jakoś wyglądać.
    wiadomości wreszcie na środku, sportingbet po lewej (i to jeden baner a nie jak wczesniej dwa razy to samo)
    głowne wiadomości po najechaniu myszka tez spoko
    tylko ludzie prosze was: WIĘKSZA CZCIONKA!!!! teraz normalnie nie da sie czytac
    Z poruszanych juz kwestii tylko powtorze:
    - więcej tekstu pod w nagłówku wiadomości (np. obecnie jest niebieska plama na poł ekranu a na niej jedno zdanie 'Gwiazdy żużla pod wrażeniem występu Australijczyka')
    - felietony/artykuly/wywiady chyba troche za nisko (dzisiaj pewnie dojdzie tabela Elitserien to juz wogole trzeba bedzie pol godziny rolka krecic aby sie tam dostac)
    - tabele przy artykułach - mysle ze mozna by troche "sciagnac" od onetu - jak arykul o gp to obok klasyfikacja GP, jak artukuł o lidze to obok tabela ligowa (plus skrocony terminarz np. poprzednia i następna kolejka)

  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Lepiej lepiej coraz lepiej...

    z reguły lubię rzeczy proste, ale jak już ktoś wspomniał nowe wymogi spowodowały że potrzebna była zmiana CMSa.

    Uwagi forumowiczów selektywnie wprowadzane w życie... to cieszy.

    Czy król wróci na tron? :)

    pytanie do Damiana. Czy oglądalność strony po zmianie spadła czy wręcz przeciwnie?


  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    pytanie chyba warto zadac po trzech, czterech tygodniach.

    http://www.alexa.com/data/details/tr...ortowefakty.pl

    spadek zauwazalny, tylko tak jak napisalem, trzeba odczekac kilka tygodni.

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    A fajnie by było jakby po kliknięciu na felietony pokazywała mi się kolejna strona gdzie była by lista wszystkich ostatnich felietonów i tak samo z artykułami itp.

  16. Powrót do góry    #151
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2007
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pare sugestii:

    - klasyfikacja Grand Prix powinan byc cala a nie tylko najlepsza "8" - wszyscy zawodnicy startuja w lidze polskiej i kazdy chce znac ich pozycje; poza tym dodac tabele Elitserien

    - przy newsach powinny byc 2 obrazki (tak jak dawniej albo nawet 3) - bardziej czytelna bedzie strona. Np. watek o meczu Zielona Gora-Rzeszów i powinny byc dwa loga klubow (ZKZ i Stal). Czytajacy latwiej beda wiedziec czego dotyczy temat. Mimo wszyskto obrazki lepiej wskazuja co zawiera news.

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Przyznaje ,że na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do nowej szaty.Teraz wszystko zaczyna mieć ręce i nogi.Jeśli mogę coś zasugerować to troche bardziej centralne ustawienie newsów, szczególnie przy wyborze konkretnej dyscypliny.
    Myślę że byłoby też więcej pochlebnych recenzji gdyby wersja już dopracowana zmieniła poprzednią.Chociaż z drugiej strony uważam to za dobry "chwyt".Czytelnicy napiszą co im się nie podoba,a autorzy strony zapewne postarają się sprostać wymaganiom.Można pół żartem pół serio stwierdzić że również czytelnicy mają spory udział w wizualizacji portalu.Za to duży plus:)

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Mi się póki co nie podoba , ale wynika to chyba z tego że przyzwyczaiłem się już do starej stronki. Wcześniej wiedziałem gdzie co jest bez zastanowienia , a teraz muszę wszystkiego szukać. Potrzeba chyba trochę czasu i będzie ok - zresztą i tak trzeba się przyzwyczaić , bo stronka pozostanie jużą taką jaka jest obecnie :D

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Również myśle, że przy wiadomosciach powinny być 2 zdjecia, wtedy już na pierwszy rzut oka widać czego dotyczy temat i ułatwia odszukanie interesujacych nas wiadomosci.

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Fajnie ze sa zmiany, ale niektorzyh rzeczy jeszcze nie ma :/ GDzie znajde statystyki z sezonu 2007? AKurat mi sa potrzebne na teraz a nie ma linka do nich :/

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2007
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DNOOOOOOOO DO POTEGIIII!!Nieczytelne ogolnie nie do ogarniecia przesadaaaaaaaaaa!!!!Lepiej zeby tak nie zostalo bo DRAMATTT!!!

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Według twórcy liftingu portal miał być chyba bardziej nowoczesny. Wykorzystanie całego ekranu etc, lecz nie jest to zrobione najlepiej, ale też nie budzi we mnie odrazy.

    Jak w przypadku większości działa tu przyzwyczajenie do starego stylu SF.

  23. Powrót do góry    #158
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2007
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - brakuje ze starej wersji kalendarza zuzlowego na dany dzien - jakie imprezy sa w danym dniu - tzn.dzisiaj (to co dzisiaj); jutro powinno pojawic sie to co bedzie jutro itp.
    Bardzo tego brakuje w tej nowej wersji!

    - oczywiscie cala historia zuzla,sklady, tabele glownych lig swiata na pierwszej stronie (Elitserien brakuje + cala klasyfikacja GP) wszystko co bylo w dawnej wersji powinno wrocic i tu.

  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam takie pytanko... bo nie nie wiem czy jestem ślepy czy jak, ale za cholere nie moge znalezc statystyk ekstraligi i pozostałych, jeżeli one sie znajduja na stronie sportowych faktów to był bym wdzięczny gdyby ktos tutaj zapodał mi linka :)

  25. Powrót do góry    #160
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Witam,

    Klikamy z poziomu Zuzel w Speedway Ekstraliga i pojawia sie nawigacja ligi, gdzie mozna wybrac statystyki. Podobnie w przypadku innych lig.

    Będzie to wkrótce lepiej widoczne.
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    darkness ale mi chodzi o sezon 2007 wczesniej bylo ze w dzial statsy i bylo do wyboru rok 2006 2007 i 2008

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2004
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam takie pytanko... bo nie nie wiem czy jestem ślepy czy jak, ale za cholere nie moge znalezc statystyk ekstraligi i pozostałych, jeżeli one sie znajduja na stronie sportowych faktów to był bym wdzięczny gdyby ktos tutaj zapodał mi linka :)
    link: http://sportowefakty.pl/img/_tmp/stateliga08.htm

    a tak zeby samemu dojsc to wybierasz lige i wtedy nad newsami masz poziome "menu":
    Tabela • Terminarz • Wyniki • Drużyny • Statystyki

    easy - 2 kliki i znalazlem ;) generalnie jakos bardzie trafia do mnie nowy design, nie wiem co niektorzy maja poupychane po lewej, czemu nie maja ukladu centralnego... to sie nie zmienilo, tylko prawa kolumna jest szersza niz byla, ale akurat taki uklad tabel wg mnie jest czytelniejszy, nie trzeba jechac przez 5 ekranow na dol zeby zobaczyc wszystkie tabelki:



    te tabowane newsy moglby sie tylko automatycznie podmieniac, ale generalnie bardziej mi pasuja takie zakladki niz 3 newsy ktore po przyklejeniu na caly dzien zajmowaly pierwszy ekran, zeby zobaczyc nowego newsa trzeba bylo scroll'owac.

    o gustach sie nie dyskutuje - wg mnie jest znacznie lepiej niz bylo, niech tylko wroci kilka rzeczy np. 'kalendarz na dzis i jutro' i bedzie wg mojej osobistej oceny udana przesiadka na nowy interfejs.


    //EDIT :) odpalilem w IE :D jakbym tak ja zobaczyl jak w nim wyglada z tym milionem reklam, bukmacherow i innych pop-up'ow zamiast tresci na dzien-dobry to bym mial troche inne zdanie niz mam :PP

  29. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok dzieki wszystkim za odpowiedz a faktycznie jestem ślepy :p

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli już chodzi o statystyki to mała uwaga. Robert Miśkowiak nie jest juniorem!

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja ma za to pytanie trochę z innej beczki.

    Czemu od zmiany layout'u strony nie mogę za cholerę jej otworzyć ? Zdarzy mi się, że za kolejnym razem z rządu wreszcie się uda, ale zaraz po odświeżeniu strony znowu się zaczyna.

    Czy ktoś może mi powiedzieć co jest grane ? Czy to tylko mnie tak strona nie chodzi czy inni napotykają podobne problemy.

    PS. Łącze się z wysp, ale nie sądzę, żeby miało to jakiekolwiek znaczenie gdyż wcześniej zawsze strona śmigała normalnie.

    Pozdrawiam

    SLAV

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowy wygląd bardzo fajny, co innego tabela 1 ligi. Śmiechu warte, widać że naczelny z Poznania. Wieśniactwo.

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2004
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowy wygląd bardzo fajny, co innego tabela 1 ligi. Śmiechu warte, widać że naczelny z Poznania. Wieśniactwo.
    PSŻ Milion Team Poznań - Lokomotiv Daugavpils 60:29
    Lokomotiv Daugavpils - RKM Rybnik 56:37
    GTŻ Grudziądz - PSŻ Milion Team Poznań 46:44
    RKM Rybnik - GTŻ Grudziądz 58:34

    w malej tabelce pomiedzy zainteresowanymi wszyscy po 2pkt, w malych punktach Poznan +29, Rybnik +5, Daugavpils -12, Grudziadz -22, czyli jakby nie patrzec wszystko git w tabelce -> a kolega widze fanem jednej z druzyn w dolnej czesci tabelki i do tego wiekszy szowinista od naczelnego z Poznania - regulamin sie klania :)

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja ma za to pytanie trochę z innej beczki.

    Czemu od zmiany layout'u strony nie mogę za cholerę jej otworzyć ? Zdarzy mi się, że za kolejnym razem z rządu wreszcie się uda, ale zaraz po odświeżeniu strony znowu się zaczyna.

    Czy ktoś może mi powiedzieć co jest grane ? Czy to tylko mnie tak strona nie chodzi czy inni napotykają podobne problemy.

    PS. Łącze się z wysp, ale nie sądzę, żeby miało to jakiekolwiek znaczenie gdyż wcześniej zawsze strona śmigała normalnie.

    Pozdrawiam

    SLAV
    proszę wysłać screen trcert do sportowychfaktów

    czyli menu start > uruchom, tam wpisać "cmd" i kliknąć uruchom i w tym czarnym okienku wpisać "tracert www.sportowefakty.pl"

    proszę zrobić screena i wysłać na feedback@sportowefakty.pl

  35. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jedno mnie irytuje. Sa newsy i 1-2 zdania z newsa np. z dzisiejszego meczu Hammarby z Lejonen:

    Nicki Pedersen w ubiegłym sezonie startował w Hammarby i nie zapomniał jak się je¼dzi na torze w Sztokholmie. Duńczyk zdobył 16 punktów, jednak jego nowy zespół doznał porażki [...]

    wchodze na wiecej czyli calego newsa i tego juz nie ma i jest co innego napisane dlaczego to co jest na glownej stronie nie ma juz na podstronie newsa?

  36. Powrót do góry    #171
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2008
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektóre rozwiązania są ok , ale ta strona jest mniej czytelna niz tamta stara wersja SF , ta bardziej konstrukcja przypomina mi blog ;p

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2008
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to jest?? do bani z tym ,to mi przypomina gazete pomorska z lat 80-tych czarne male literki ,az mnie galy bola wiem ze pisze po kilku dniach ale ...pierwszego jak wlaczylem ta strone to myslalem ze mi sie monitor zepsol !!! za chiny mi sie ta stronka nie widzi porazka na calej lini !!!

  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    A będzie kiedyś RSS na SF?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #174
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2007
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponawiam o 2 bardzo wazne rzeczy:
    -cala klasyfikacja Grand Prix a nie tylko "8"
    -kalendarz Co gdzie kiedy ? na obecny dzien


    A wiec nic nowego tylko to co bylo w starej wersji
    Mam nadzieje ,ze cala baza danych *druzyny,wyniki itd. wkrotce powroci)


  40. Powrót do góry    #175
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy w końcu skończy się wersja "Beta" i będzie wszystko gotowe ?

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    I jak wam się teraz podoba nowy layout strony w porównaniu z tym co było zaraz po jego wprowadzeniu? Dla mnie rewelacja i nawet nie ma co porównywać ze starą szatą, zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyglądu.

    Specjalnie nie wypowiadałem się na początku tego tematu ponieważ każdy średnio rozgarnięty człowiek wie co to jest wersja beta. Myślę, że niektórzy dali ponieść się emocjom i teraz, po wielu zmianach i poprawkach, zmienili swoje zdanie. Tylko kto się teraz do tego przyzna ;> Oczywiście konstruktywna krytyka była jak najbardziej pozytywna.

    Ja osobiście jestem wdzięczny za zmiany. Wiem też z doświadczenia, że wszystkim się nie dogodzi i zawsze znajdą się jacyś krytykanci.

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowa wersja w obecnej postaci jak najbardziej przewyższa funkcjonalnością starą :). Aczkolwiek nie od początku tak było :P. I, na litość boską, kiedy wreszcie zniknie ten napis "beta"? :D

  43. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Odkopałem temat, gdyż kiedyś miałem do czynienia z archeologią ;)

    Wchodzę na portal sf.pl, chcąc sobie poczytać żużlowe niusy. Nagle słyszę jakieś głos nawijający po angielsku. "Myśle se Litwini? Jacy Litwini myśle se".
    Niestety jestem zmuszony słuchać komentatora odnośnie partyjki pokera (sam czasami grywam), która rozgrywa się gdzieś tam.
    Rozumiem, małe nagabywanie, żeby zachęcić potencjalnych "gamblerów" do grania, ale tak nachalny (samo ha czy ceha?) sposób promocji czegoś tam, jak dla mnie nie do przyjęcia.

    ...czy da się to jakoś wyłączyć?



  44. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Niby wszystko ok ale nadal brakuje mi tych dwóch obrazków przy wiadomościach. Wystarczyło na nie spojrzeć i już wiadomo było czego dotyczy informacja, wygodnie i szybko się przeglądało.

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik Awatar idetamgdzieide
    Dołączył
    08-04-2007
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Wchodzę na portal sf.pl, chcąc sobie poczytać żużlowe niusy. Nagle słyszę jakieś głos nawijający po angielsku. "Myśle se Litwini? Jacy Litwini myśle se".
    Niestety jestem zmuszony słuchać komentatora odnośnie partyjki pokera (sam czasami grywam), która rozgrywa się gdzieś tam.
    Rozumiem, małe nagabywanie, żeby zachęcić potencjalnych "gamblerów" do grania, ale tak nachalny (samo ha czy ceha?) sposób promocji czegoś tam, jak dla mnie nie do przyjęcia.

    ...czy da się to jakoś wyłączyć?

    A mi się właśnie to dziś spodobało, może w przyszłości będzie leciał speedway ;] Podstawowe opcje odnośnie dźwięku/obrazu uzyskasz klikając prawym przyciskiem myszki w obszarze tegoż właśnie video.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •