Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 79 z 79

Wątek: Ultras i oprawy meczowe

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Sorki za ten post w tym temacie ale w zamknietym nie zdazylem dodać tylko, ze uwielbiam jak wasza chmara,rzuca sie na każdego kto smie zwatpic w wasza przenajswietosc i haniebnie wyrazic odmienne zdanie. To na wszym klubowym ogolnopolskim forum takie TYPOWE...Prosze zorganizujcie sobie jakis festyn albo potancowke w Raculi i tam wyładujcie nadmiar testosteronu zamiast grupowo spuszczec sie na nie tylko wasze forum.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    "CAŁA POLSKA Z WAS SIE SMIEJE"

    Polska ludność 38 138 000

    teraz dla debila ,ktory jeszcze raz rzuci takie haslo proponuje bana za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji no chyba ze dostarczy liste z podpisami na taka ilosc

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    "CAŁA POLSKA Z WAS SIE SMIEJE"

    Polska ludność 38 138 000

    teraz dla debila ,ktory jeszcze raz rzuci takie haslo proponuje bana za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji no chyba ze dostarczy liste z podpisami na taka ilosc

    "CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ¦MIEJE"
    I wcale nie uwazam sie za debila poniewaz jako człowiek inteligentny wiem ze to METAFORA* (dla Ciebie pewnie trudne słowo)lub jezeli woli Alegoria**(jeszcze trudniejsze słowo) :D


    *"Metafora inaczej przeno¶nia – językowy ¶rodek stylistyczny, w którym obce znaczeniowo wyrazy s± ze sob± składniowo zestawione, tworz±c zwi±zek frazeologiczny o innym znaczeniu niż dosłowny sens wyrazów np. "od ust sobie odejmę", lub "podzielę się z wami wiadomo¶ci±".

    **Alegoria - "mówię w przeno¶ni, obrazowo") – w literaturze i sztukach plastycznych podstawienie pojęć oderwanych pod obraz o znaczeniu przeno¶nym, symboliczny motyw, jednoznacznie okre¶lony i ustalony konwencjonalnie.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    >>Sorki ze dubluję ale ze wzgledu na milion zdjec na poprzedniej stronie nie sie tego normalnie czytać / pisać<<

    Drogi Alexbarcie...

    Własnie o to się rozchodzi, ze choć numer nieźle wyszedł to z tego co się orientuję to znakomita większość luda, którzy wiedzą o co biega w temacie kibicowania (niezaleznie od dyscypliny) to owszem, gratuluje koncepcji i przy okazji przebiegłości / szczęscia (ze się to udało bez ofiar), ale raczej nie umiera z przygłupiego smiechu jak "znakomita" wiekszość mózgowców z leśnej krainy. Sam sobie odpowiedziałeś w kwestii kto się tym podnieca - szczyle po kilka(nascie) lat i pozostała część gawiedzi, która zatrzymała się w rozwoju na podobnym poziomie umysłowym tj. nażreć się, wys... i jednym palcem naskrobać jednolinijkowca na forum.
    A przy okazji, wiesz - jakoś myślałem ze jesteś starszy (bo widzę i czytam już Cię od dość dawna na forum), jednak widać - pozor mylą...

    I choć gratuluję pomysłu i fuksa w realizacji to jakoś specjalnie nie czuję się poniżony czy zdruzgotany i póki co nie odbieram miliona telefonów od znajomych z kraju, jakoby to "wszyscy się z nas śmieją". Ale jeśli wiecie lepiej kto i co robi to niech Wam będzie - przynajmniej można tym samym schować łeb w piasek i nie pisać o "pewnej wygranej" w Gorzowie. To tyle ode mnie w tym temacie....


    Ps. A do reszty normalnych kibiców (niezaleznie od miejsca zamieszkania) - "Uprasza sie o nie karmienie troli!". Niestety głupota oblepia jak gówno, a wystarczajaco już go pływa na tym forum" (a kiedyś to było takie fajne miejsce :( )

    Ad vocem do Yogurta - zatem jesteś debilem - to taka "metafora" (a raczej - powinno być prawidłowo chyba "uogólnienie" - nieprawdaż?) do tych przygłupów z ZG co rzucali butelkami i niszczyli nasz stadion. W koncu jak "wszyscy to wszyscy"..... Taka metafora....

    Pozdr.
    Marcin W.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    "CAŁA POLSKA Z WAS SIE SMIEJE"

    Polska ludność 38 138 000

    teraz dla debila ,ktory jeszcze raz rzuci takie haslo proponuje bana za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji no chyba ze dostarczy liste z podpisami na taka ilosc
    I właśnie wszyscy kibice z tych 38 138 000 z Was się śmieją:)

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach

    I właśnie wszyscy kibice z tych 38 138 000 z Was się śmieją
    A masz na to jakiś dowód ? A może po prostu tylko "chciałbyś" aby tak było? :)

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale niektorzy Falubazy maja kompleksy :) jaraja sie i sraja masakrycznie ;) 10 watkow zalozcie i piszcie o tym samym :) smiech na sali :)

    A ten sie smieje kto sie smieje ostatni..

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jakie kompleksy ? Może i pod względem medali jesteście w przodzie, ale kibicowsko kolejny raz przegrywacie. A tym razem była to klęska :) i widzę, że niektórych mocno to boli. I dobrze, bo ma bolec jak najdłużej :).
    TeamLindgren

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    skoro kto¶ nie potrafi zrozumieć sensu i znaczenia tego hasła i wszystko bierze tak dosłownie to az boje sie pomyslec co taki typ moze robić gdy usłyszy powiedzenie np." i tu jest pies pogrzebany"...
    "Bóg musi jednak bardzo kochać głupców skoro tylu ich stworzył"


    [quoteA ten sie smieje kto sie smieje ostatni..
    [/quote]

    oooo czyzby znow przyjazd rejsowym PKS-em i wysmarowanie farb± budynku klubowego w dodatku z błędami ortograficznymi??

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    I właśnie wszyscy kibice z tych 38 138 000 z Was się śmieją:)
    Za to kłamstwo należy Ci się ban ... kibice z Gorzowa się nie śmieją, tylko zgrzytają zębami :P

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oooo czyzby znow przyjazd rejsowym PKS-em i wysmarowanie farb± budynku klubowego w dodatku z błędami ortograficznymi??
    Wolalbym zwyciestwo w Zielonej Gorze :) bo nie wiem czy wiecie, ale za oprawy medali DMP nie daja. Poczekamy na play-off..

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje kolego Yogurcie i dlatego siedzibę diecezji przeniesiono do Zielonki ;))).

    Do Reptile - jak na razie to banda gówniarzy z ZG spala sie we wszystkich mozliwych wątkach przy dość ograniczonym odzewie z Gorzowa - nie bardzo wiec trafiłeś z tym "boleniem". Ale my wiemy - to magia działa i fani myszkimiki widzą inaczej :).

    Ps. Czekamy jeszcze na mózgowca qarkoo'a i falubaz_romana i jesteśmy(cie) w komplecie ;)

    Pozdr.
    Marcin W.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    W oprawach Falubazu najbardziej podoba mi się pomysłowość i oryginalność. Zawsze jest tam jakaś przemyślana koncepcja.
    Nie idą utartym przez lata torem, tylko wprowadzają coś nowego, coś zaskakującego, działają podstępem i są nieobliczalni.
    Nie znam się na historii opraw, ale czy wcześniej już ktoś taką akcję przeprowadził nie tylko na stadionach żużlowych?

    Z drugiej strony nie mam podstaw, aby nie podejrzewać, iż była to tylko pierwsza część oprawy podczas meczu z Gorzowem.
    Może się mylę, ale gdyby Falubaz przed biegami nominowanymi prowadził powiedzmy 10 punktami, to czy nie byłoby drugiej części na wiwat wygranych dwóch meczy ze Stalą?

    Z drugiej strony chyba, we wszystkich żużlowych miastach taka akcja przyniosłaby skutek, nie tylko w Gorzowie.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Wbrew twierdzeniom wielu gorzowian sprawa flagi "Tylko Falubaz" na ich trybunach bedzie pamietana jeszcze bardzo dlugo...mi osobiscie najbardziej podobala sie reakcja oszolomow biegnacych na wieszak...normalnie dymilo im sie z uszu...to swiadczy o tym jak zabolalo

    Pomysl i wykonanie ekstraliga

    PS nie jestem z zg, wiec jakby wkomponowuje sie w te cala Polske co sie smieje (i nikt nie twierdzi ze cala Polska w tym wypadku to prawie 40 mln...niekumatym podpowiem , ze chodzi o "kibicowska Polske" )

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ty byś nie biegł, gdyby ktoś na Twoim stadionie taki numer odwalił?. Jedyni, którzy coś zareagowali, a jeszcze do nich pretensje:).

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Jako "wielbiciel" Zielonej G i wszystkiego co sie z tym wiarze powiem tak : Duzo wieksze wrazenie na mnie zrobił bombowiec nad Lesznem z tą szarfą jak pamietam Unia nie jezdziła wtedy ze zgrzeblarkami,trzeba było miec zaparcie przekupic pilota itp a rozwiniecie transparentu w Gorzowie ? Napięcie było dosc duze przed meczem ,wpada kilku gosci na sektor ,zaczyna rozwijac to cos a reszta sie podłacza :D .Mysle ze na kazdym stadionie mozna by było zrobic cos takiego no moze za wyjatkiem Areny Lwa :P
    gdzie fanow zgrzeblarek widzialem w zeszłym roku po raz pierwszy od 30 lat :o no ale to nie derby przeciesz...
    ========
    Pozdrawiam normalnych
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,390
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Skoro na kazdym stadionie mozna by tak zrobic, to to zrob, chetnie sie pozniej z toba wdamy w dyskusje na temat twojego wyczynu, a poki co to zamilcz jak nie masz nic madrego do powiedzenia.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    1. Numer przedni. Myśle ze u zdecydowanej większości kibiców w Polsce wywołał spooory uśmiech.

    2. Po drugie, taki numer pewnie udałoby sie strzelic prawie na kazdym stadionie w Polsce. Natomiast pewnie nie na kązdym stadionie ów trzem bohaterom udałoby sie zbiec bez łomotu od miejscowych ;)

    3. Jak każdy numer po paru dniach, nikt nie będzie o nim pamiętał. No chyba ze falubazy, bedą się tym onanizowac przez najbliższe 15 lat.


    TYLKO APATOR , hehe

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Nikt jeszcze do tej pory w polsce takiego numeru nie zrobił jest to coś niespotykanego ,orginalnego z pomysłem i polotem ....biegający po olimpijskim przestarzały numer ze świnią przy tym to tylko pchła.

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    2. Po drugie, taki numer pewnie udałoby sie strzelic prawie na kazdym stadionie w Polsce. Natomiast pewnie nie na kązdym stadionie ów trzem bohaterom udałoby sie zbiec bez łomotu od miejscowych ;)
    Uwierz mi ze na derbach Rzeszow-Tarnow nie byloby takiej akcji... ludzie za bardzo sie znaja i raczej Buczok czy w druge strone od razu zostalby wyczajony ;)

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2006
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3. Jak każdy numer po paru dniach, nikt nie będzie o nim pamiętał. No chyba ze falubazy, bedą się tym onanizowac przez najbliższe 15 lat.

    TYLKO APATOR , hehe
    i tu się mylisz :) bo numer zostanie zapamiętany na długoooo !!!!!!!!

    dawno nie było takiej miazgi i takiej wtopy drugiej strony

    szacunek Panowie za pomysł i wykonanie naprawdę ekstraliga :)
    gdyby coś takiego udało się na derbach południa to józefy by chyba zbiorowe samobójstwo popełniły :P


    coś mi się wydaje że teraz wszędzie gdzie rozwijana będzie sektorówka kibice 2 razy się zastanowią :P

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Numer kozacki ,bez dwoch zdan.
    O ile samo wykonanie nie bylo pewnie najtrudniejsze( choc ryzyko oklepu bylo ) i akcja do przeprowadzenia(do niedzieli ;)) na kazdym stadonie,o tyle trzeba bylo najpierw na to wpasc.
    Za sam pomysl chyle czola i tyle.
    Numer z samolotem w Lesznie,teraz to .Pierwsza liga.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry ale co to za zamykanie wątku ?
    taka akcja jaka zorganizowana byla przez Falubaz powinna miec osobny wątek

    tyle w temacie


    aha

    cala Polska z was sie smieje !!!!
    :)

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    "CAŁA POLSKA Z WAS SIE SMIEJE"

    Polska ludność 38 138 000

    teraz dla debila ,ktory jeszcze raz rzuci takie haslo proponuje bana za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji no chyba ze dostarczy liste z podpisami na taka ilosc
    Ty chyba stałeś tam gdzie stało ZOMO;
    ups chyba trza dać bana Kaczyńskiemu za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji ;)

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2004
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu też to wkleję!!!

    Smieszni jesteście faluzmazy z tą sektorówką cała Polska się smieje powiadacie? Chyba tylko forumowicze zza monitorów. Ci 3 odwaznisie przebrani w barwy Stali na Wiśle dostali by niezłą mlocke i zakaz wejscia na stadion za oddanie na pożarcie flagi transparentu(ŚWIETA RZECZ) i gówno by kogo obchodziło że to jednorazówka. Została zbesztana przez wroga. Gdyby ja rozwineli i zabrali do swojego sektora to można ich nosic na rękach a tak to akt odwagi haniebny.Ps nie jestem z Gorzowa

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Tu też to wkleję!!!

    Smieszni jesteście faluzmazy z tą sektorówką cała Polska się smieje powiadacie? Chyba tylko forumowicze zza monitorów. Ci 3 odwaznisie przebrani w barwy Stali na Wiśle dostali by niezłą mlocke i zakaz wejscia na stadion za oddanie na pożarcie flagi transparentu(ŚWIETA RZECZ) i gówno by kogo obchodziło że to jednorazówka. Została zbesztana przez wroga. Gdyby ja rozwineli i zabrali do swojego sektora to można ich nosic na rękach a tak to akt odwagi haniebny.Ps nie jestem z Gorzowa

    widzę ,że Ty też nie ogarniasz i nie rozumiesz tego co sie stało. wedlug Ciebie mieli poczekac 2,3,5,10 minut zwinac transa pod pache i sobie pojsc??
    kolejne dziecko ,którego mama nie kochała a tata tylko noc±

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2004
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie! To ty nie ogarniasz. Czym się szczycicie tym że zrobiliscie pikników w balona plus za pomysł i to tyle. 3 mega śmiałków bojących się nawet pikników ODDAŁA BARWY do spalenie. Widać że jesteś internetowym krzykaczem i honor dla ciebie nic nie naczy

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Nie! To ty nie ogarniasz. Czym się szczycicie tym że zrobiliscie pikników w balona plus za pomysł i to tyle. 3 mega śmiałków bojących się nawet pikników ODDAŁA BARWY do spalenie. Widać że jesteś internetowym krzykaczem i honor dla ciebie nic nie naczy
    :D tekst roku!!!

    po pierwsze nie barwy tylko trans.po drugie jak rozumiem organizatorzy tej Akcji(celowo z duzej litery) od poczatku zakładali(i to chyba dla ludzi orientujacych sie choc troch w klimatach kibicowskich zrozumiale) ze ta sektorówka jest na jeden raz i ulegnie zniszczeniu.Poza tym kibice z Gorzowa mogli ta sektorowka udanie sie "odgry¼ć" ale ze do tego nalezaloby uzyc mozgu to woleli j± podpalic i zniszczyc(ja etap podpalacze przechaodzilem jak kazde dziecko ,ale mialem wtedy 10 lat) podejrzewam ze Ty jadac na wyjazd szalik swojego Klubu masz w torbie i wyciagasz go dopiero bedac w sektorze gosci i to tylko wtedy kiedy czujesz sie bezpieczny wiec nie pieprz mi o braku honoru.

    wiekszosc kibicowskiej Polski jest pod wrazeniem ,nawet ludzie z Gorzowa przyznaja ze "zabolalo".

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2004
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tarnsparent flaga szalik gówno mnie obchodzi co to było zostało oddane jak sam piszesz wasi "śmiałkowie" zakładali że to na stracenie(i za to już tam gdzie są normalini mieli by zakaz wstepu na stadion a przynajmniej do młyna)ja pójde sobie w szaliku Wisły na Legie pomacham nim skroja mi go spalą a ja powiem ośmieszyłem Legie machałem w ich sektorze szalem i kij że on zostanie potem spalony ja go kupiłem na stracenie.I cała Polska smieje sie z Legii gdzie ja przynajmniej wykazał bym sie odwagą. Koniec tematu pomysł mieliscie dobry i każdy związany kibicowsko z klubem zdaje sobie sprawę że ośmieszyliscie pikników a nie kibiców Stali którzy na takie coś napewno by się nie nabrali plus 3 smiałków osmieszyło was

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    za oddanie na pożarcie flagi transparentu(ŚWIETA RZECZ)

    buhahahahahha

    Wyryję to sobie na ścianie.

    I będę czytał za każdym razem jak mi się zrobi smutno.

    "Transparent rzecz święta" :D

    gówno mnie obchodzi co to było
    Sam mówisz. Gówno Ciebie to obchodzi. Koniec tematu. Porównujesz transparent z barwami. A sufit Ci się na głowę czasem nie..? :)

    Akcja Falubazu kozak na 100%. Nie ma mowy o żadnym wstydzie za stracony transparent.

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Akcja dobra, trzeba to przyznać. Szczerze mówiąc nie było szansy żeby zobaczyć co ludzie wyciągają nad głowę, i tak pokapowali się w miarę szybko bo długo szmata nie wisiała tylko została zrzucona na dół. Jestem przekonany, że na każdym innym stadionie też by to przeszło ale wypadło na nas i to nam trochę głupio. Graty za pomysłowość i teraz wy Falubazy musicie uważać na swoim podwórku na odwet, który pewnie prędzej czy później będzie ;>

    Każdy już widział transparent, każdy do tego się odniósł i już starczy bo powoli robi się nudne. Pozdrawiam.

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    No to ładny chlew się robi ;)

    http://www.sport.pl/zuzel/1,89220,67...dokibicow.html

    I co teraz z tym wieprzem? :P
    Na aukcję nie oddadzą, bo rzeźnik kupi taaa

    Do schorniska niech oddadzą albo niech Unia przejmie jako klubową maskotkę ;)

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    ups chyba trza dać bana Kaczyńskiemu za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji
    jak sie tu znalazłeś jak nie znasz regulaminu forum?

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    teraz wy Falubazy musicie uważać na swoim podwórku na odwet, który pewnie prędzej czy później będzie
    Spodziewam się, że kibice Stali będą chcieli nie tylko normalnego, zwykłego odwetu - być może podobna akcja dywersyjna, ale odwetu, który przerośnie pomysłowością akcję Tylko Falubaz na gorzowskiej Komarówce.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •