Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 118

Wątek: Finał PLS 2007/2008 czyli złoty Bełchatów, srebrna Częstochowa i brązowy Olsztyn

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Finał PLS 2007/2008 czyli złoty Bełchatów, srebrna Częstochowa i brązowy Olsztyn

    Pierwszy mecz finałowy już w Czwartek . Mam nadzieje ze będą to piękne mecze z tego tytułu ze obydwa zespoły powinny zagrać na większym luzie fakt stawka jest złoto ale w sumie oba zespoły są już w tym sezonie wygrane , finaliści w przyszłym sezonie będą nas reprezentować w Lidze Mistrzów. Oby tylko tych meczy nie popsuł błędy sędziów których w tym sezonie było bardzo dużo no i przedewszytskim nie miały wpływ na wynik poszczególnych spotkań oby tylko ten finał nie skończył sie w 3 meczach , myślę ze wszyscy kibice życzyli by sobie aby walka a złoto skończyła sie po 5 bardzo ładnych meczach z tytuł mistrza polski trafił dla drużyny lepszej


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozum podpowiada mi 3 mecze dla Belchatowa. Serce natomiast podpowiada 5 mecz w Belchatowie. Skra jest fawortyem ale my tez zagramy na luzie i bedziemy w stanie pokazac fajna siatkowke. Mimo wszystko, to bedzie wojna...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Częstochowie będzie siedziała zagrywka i Woicki będzie w dobrej, stabilnej formie, a w Bełchatowie Wlazły nie będzie kończył wszystkiego, to myślę że rywalizacja może trwać dłużej niż trzy mecze.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra+mafia sedziowska=3:1 dla Skry
    Bez mafii 3:2 dla AZSu.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra jest zdecydowanym faworytem finalu. Zwlaszcza, ze AZS-owi ta druzyna nie lezy. Wielokrotnie bialo-zieloni rozgrywali bardzo dobre spotkania z mistrzem Polski, ale nie konczyly sie one zwyciestwem. Skra ma olbrzymia przewage w bloku. Jezeli nasi beda skutecznie atakowac to jest szansa na zwyciestwo moze nie w 3 meczach, ale we dwoch. Plusem jest to, ze nasi zagraja z mniejszym obciazeniem psychicznym. Dla nich ten sezonjuz jest wygrany, zrobili 200% wiecej tego co mieli wywalczyc.

    Mam jedno zyczenie. Jezeli juz Belchatow ma wygrac, to niech zdobedzie zloty medal u siebie na hali, bo nie chce patrzec jak pscolki w czestochowskiej hali odbieraja zlote medale. Wystarczy, ze Mostostal u nas pare razy swietowal :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet mnie nie wqrwiajcie haslami, ze Wy juz macie to co chcieliscie i juz nie macie o co walczyc. Czestochowa ma to wygrac, bo potem znow nie bede mogl wejsc na to forum przez miesiac nie potykajac sie o komentarze pszczolek jacy to oni nie sa *****isci. Mysle, ze Skra ma bardziej posrane w gaciach przed tym finalem niz AZS. Oni w tym sezonie nic nie osiagneli, a presja ma wynik jest ogromna. Jak dostana srebro, to bedzie mozliwosc pojezdzic po jakis pseudo-gwiazdkach, ktore przeszly do Skry w poszukiwaniu upragnionych zwyciestw.



  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wszystko mam propozycje przeniesienia się na główny play-offowy temat, chyba ze forumowicze chca miec odrebny finałowy watek.

    Mój typ 1-1 w Bełku i 1-1 w Czewie ;)
    niech wasza publika pogoni pszczólki

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli AZS wygra jedno z 2 spotkań w Bełchatowie to sie zrobi arcy ciekawie, presja na Skrze wzrośnie a na meczach w Częstochowie będzie można sie spodziewać kompletu publiczności który sprawił Skrze piekło a AZS pobudzi do jeszcze większej walki i do zwycięstwa.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark kto stawial, ze AZS w tym sezonie wygra Puchar Polski i awansuje do finalu? Nikt. Dla nas sezon jest wygrany, ale nikt nie zamierza pszcolka odpuszczac. Dlaczego? Ano dlatego, ze to jedyna druzyna, ktora mamy na rozkladzie. Z nimi trzeba wygrac, a mniejsza presja zwiazana ze wczesniejszymi osiagnieciami moze nam tylko pomoc. To oni musza, a my mozemy dlatego bedzie sie nam lepiej gralo. Tak samo jak z Iskra. Nikt na AZS nie stawial, a oni rozegrali najlepsze spotkanie w sezonie, jedno z lepszych w historii. Teraz moze byc podobnie. Jezeli faktycznie przynajmniej jeden mecz uda nam sie wygrac w hali energia to Skra Belchatow musi sie przygotowac na pieklo jakiego nie widziala nigdy w zyciu. Gwarantuje, ze wtedy bedzie taki doping jakiego Mariushek i "reshta SkRy" nie widziala i nie slyszala.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trochę zabawy przed wielkimi emocjami
    zagrywka: AZS
    pierwszy atak: remis
    ponowienie ataku: Skra
    przyjęcie: remis
    obrona: Skra
    blok: Skra
    także wychodzi 3:1 dla Skry, przynajmniej według mojej "skromnej" osoby
    ____________
    POZDRAWIAM

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu nie ma co dyskutowac na tym kto jest lepszy w czym. Wszyscy o tym wiedza, ze zeby wygrac ze Skra, to trzeba siekac z zagrywki, nie wstrzymywac reki w ataku i blokowac Wlazlego.;-) Innej mozliwosci nie widze.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra+mafia sedziowska=3:1 dla Skry
    Bez mafii 3:2 dla AZSu.
    i zaczęła się napinka :(

    dobre, ja uważam, że jak Polsat będzie miał kamery z prawej strony hali to będzie 3-0 w meczach, jak z lewej to kurnia przegramy 3-2. Oby było z prawej.

    Oj maciusiu, zajmij się lepiej komentowaniem walki o brąz.

    Spark napisał, że nie może się doczekać, aż będzie mógł się ponabijać i ponapinać z pseudogwiazd (których jeszcze nie tak dawno wielbił pod niebiosa, ale cóż, kobieta zmienną jest), trzymam cię za słowo, ale nie zostawię na tobie suchej nitki jeżeli to Skra wygra tą rywalizację. Potrzymaj lepiej wodzę fantazji.

    Kurde myślałem, że już przerabialiśmy ten temat,
    Dlaczego nie lubię Skry i tam mogliście sobie poużywać, teraz mordy w kubeł,a temat dotyczy finałów.

    I oczywiście mam ogromną nadzieję, że wygramy chociaż w 4 meczach, i wiecie dla czego.

    Do nienapinaczy.
    A żeby nie było, że nie na temat.
    Rywalizacja zapowiada się pasjonująco. Wiem, że Skra jest faworytem, ale miała też wygrać PP i nic. Częstochowa jest bardzo dobrym zespołem. Liczyłem na zwycięstwo Jastrzębia, ponieważ tam głównymi graczami są Murek i Prygiel. W czewie natomiast jest Wika, Gierek, Billings, Benek. Tutaj każdy może poprowadzić klub do zwycięstwa.

    U nas jest znowu z tym trochę gorzej. Mariusz jest niezastąpiony, ale liczę, że reszta drużyny udźwignie ciężar finałów i nawet bez 30 pkt Wlazłego w każdym meczu wygramy tą rywalizację.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    których jeszcze nie tak dawno wielbił pod niebiosa, ale cóż, kobieta zmienną jest
    to do mnie, czy do Plinskiego? Wielbilem go pod niebiosa jak gral w Jastrzebiu i w reprezentacji. Teraz jakos nie daje mi powodu. Nie wiesz jeszcze jak to jest dzieciaku, jak ktos pierdzieli, ze super sie czuje w Twoim klubie, a potem sie sprzedaje za wiecej kasy i tlumaczy to checia osiagniecia czegos w koncu?. Poczekamy jak Ci teraz twoi bohaterowie zaczna srac na Was jak sie skonczy kurek z kasa. Oni maja Was w dupie uwierz mi, a milosc do klubu mierza stanem konta.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra jest zdecydowanym faworytem finalu. Zwlaszcza, ze AZS-owi ta druzyna nie lezy.
    Taki przykład z dołu. W lidze Warszawa-Bydgoszcz 2 x 3:0 dla Warszawy. W barażach jest 3:3...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wszystko mam propozycje przeniesienia się na główny play-offowy temat, chyba ze forumowicze chca miec odrebny finałowy watek.

    Mój typ 1-1 w Bełku i 1-1 w Czewie ;)
    niech wasza publika pogoni pszczólki
    popieram moderatorze, ordnung muß sein
    za niedługo bedzie otwierany osobny watek dla kazdego meczu

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że w Bełchatowie i Częstochowie lepiej potrafią wydawać pieniądze, bo choć prezesi Konrad Piechocki w Skrze i Konrad Pakosz w AZS mieli mniej do wydania niż półfinałowi rywale, to jednak awansowali do finału.
    Dziennik Łódzki

    Tutaj widzimy, ze oba kluby mialy chyba wyrownane szanse w budowaniu druzyny :)

    Rywalem obrońców tytułu w wielkim finale Polskiej Ligi Siatkówki będzie Wkrę-met AZS Częstochowa, który wygrał rywalizację z Jastrzębskim Węglem. Częstochowska drużyna jest największą niespodzianką sezonu, bo przecież ma najniższy budżet w ekstraklasie, a po zdobyciu czwartego miejsca w poprzednich rozgrywkach nie zrobiła wielkich transferów. Mimo to już wywalczyła Puchar Polski, a teraz zapewniła sobie przynajmniej srebrny medal.
    A tutaj z kolei, ze jestesmy biedni jak mysz koscielna. Warto zauwazyc, ze ten drugi cytat jest autorstwa pana Binczyka czlowieka, ktory sprzedal juz caly AZS oraz wykreowal afere w PLS-ie. Brawo wiece nam takich znawcow. Podobnie zaczynal Iwanczyk :)

    i jak tu nie miec cisnienia przed tym finalem? :)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa..Binczyk jest pojetnym uczniem swego poprzednika w Gazecie Lodzkiej - Iwanczyka.....skad oni sie biora do cholery?

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Wygrac jeden mecz w Bełchatowie i zdobyć mistrza na własnej hali w Częstochowie to by było co¶ wspaniałego i na to licze !

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    których jeszcze nie tak dawno wielbił pod niebiosa, ale cóż, kobieta zmienną jest
    to do mnie, czy do Plinskiego? Wielbilem go pod niebiosa jak gral w Jastrzebiu i w reprezentacji. Teraz jakos nie daje mi powodu. Nie wiesz jeszcze jak to jest dzieciaku, jak ktos pierdzieli, ze super sie czuje w Twoim klubie, a potem sie sprzedaje za wiecej kasy i tlumaczy to checia osiagniecia czegos w koncu?. Poczekamy jak Ci teraz twoi bohaterowie zaczna srac na Was jak sie skonczy kurek z kasa. Oni maja Was w dupie uwierz mi, a milosc do klubu mierza stanem konta.
    Bardzo go lubię i chciałbym aby został, ale w dupie mam czy odejdzie, czy nie, nie będę za nim rozpaczał. Już o miłości do klubu było gadane, nie raz, a ty dalej toczysz ten wątek dzieciaku.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wszystko mam propozycje przeniesienia się na główny play-offowy temat, chyba ze forumowicze chca miec odrebny finałowy watek.

    Mój typ 1-1 w Bełku i 1-1 w Czewie ;)
    niech wasza publika pogoni pszczólki
    popieram moderatorze, ordnung muß sein
    za niedługo bedzie otwierany osobny watek dla kazdego meczu
    i tak bylo jeszcze pare lat temu... ale do czego ja tu wracam... Tamtego forum juz nie bedzie.
    Sorka za OT

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy bedzie mozna zobaczyc finał gdzies w internecie?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że w Bełchatowie i Częstochowie lepiej potrafią wydawać pieniądze, bo choć prezesi Konrad Piechocki w Skrze i Konrad Pakosz w AZS mieli mniej do wydania niż półfinałowi rywale, to jednak awansowali do finału.
    Tutaj widzimy, ze oba kluby mialy chyba wyrownane szanse w budowaniu druzyny :)
    galaxian, nie. Wy, w Częstochowie, na takim właśnie poziomie rozumiecie słowo pisane :P
    Oni maja Was w dupie uwierz mi, a milosc do klubu mierza stanem konta.
    spark, meine Liebste, uwierz sobie, że miłość do Waszego klubu też jest mierzona stanem konta :*

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadziej ze dzisiaj Skra dostanie porządny łomot ta ich pewność siebie do szału człowieka doprowadza czytając przed spotkaniami finałowymi wywiady mam nadziej ze dzisiaj Wlazły i spółka będzie sie uczyć do Częstochowy ŁADNEJ i skutecznej gry.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy bedzie mozna zobaczyc finał gdzies w internecie?
    http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że w Bełchatowie i Częstochowie lepiej potrafią wydawać pieniądze, bo choć prezesi Konrad Piechocki w Skrze i Konrad Pakosz w AZS mieli mniej do wydania niż półfinałowi rywale, to jednak awansowali do finału.
    Tutaj widzimy, ze oba kluby mialy chyba wyrownane szanse w budowaniu druzyny :)
    galaxian, nie. Wy, w Częstochowie, na takim właśnie poziomie rozumiecie słowo pisane :P
    Oni maja Was w dupie uwierz mi, a milosc do klubu mierza stanem konta.
    spark, meine Liebste, uwierz sobie, że miłość do Waszego klubu też jest mierzona stanem konta :*
    dzisis, svarowski, o najbardziej rozowy z rozowych, skoncz z tymi gejowskimi wypadami w moja strona.

    Gdzies napisalem, ze nie jest? Akurat do Jastrzebia ciezko jest sciagnac kogokolwiek, bo nie mamy rynkow, starowek , kasyn i innych atrakcji, gdzie mozna przerznac ciezko zarobione pieniadze. Tak, wiec wszyscy swietnie sobie zdaja sprawe, ze trzeba slono przeplacic, aby ktos chcial mieszkac pomiedzy blokowiskami i z widokiem na kopalnie za oknem.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyszlo nasze rozluznienie. Skra byl;a duzo lepsza, trzymala przyjecie, miala kontratak i Wlazlego, ktory pod wzgledem sporotwym prezentuje klase swiatowa. Do tego slabo Wika i jeszce gorzej Woicki i strasznie duzo bledow wlasnych srodkowych. Dlatego jutro mozwe byc tylko lepiej.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadziej ze dzisiaj Skra dostanie porządny łomot ta ich pewność siebie do szału człowieka doprowadza czytając przed spotkaniami finałowymi wywiady mam nadziej ze dzisiaj Wlazły i spółka będzie sie uczyć do Częstochowy ŁADNEJ i skutecznej gry.
    I co teraz będziesz płakał. Jaki to łomot dzisiaj Skra dostała, jutro z rozpaczy meczu nie obejrzę. Już dalej nie będę komentować twojej napinki, bo wiem, że jest ci strasznie głupio, że tak napisałeś.

    Co do samego meczu, liczyłem na zwycięstwo, ale jednak po większej walce Azs. Nie sądzę, aby jutro tak samo mecz wyglądał i obejrzymy zdecydowanie lepsze zawody.

    Nie wierze, że Azs zadowoli się srebrem, to nie w ich stylu, ale zdecydowanie musi poprawić zagrywkę i przyjęcie, ale to wszyscy wiedzą.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już dalej nie będę komentować twojej napinki, bo wiem, że jest ci strasznie głupio, że tak napisałeś.
    AZS wygrajcie to...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy takiej grze AZS-u zapowiada sie na najnudniejszy final od wielu wielu lat.
    Moze by tak Polsat przeprowadzil jakąś transmisje z meczu o 3 miejsce bo chociaz tam sie cos dzieje.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze by tak Polsat przeprowadzil jakąś transmisje z meczu o 3 miejsce bo chociaz tam sie cos dzieje.
    Bedzie transmisja jutro o 20.30 na PS.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Wyluzujcie z tekstami o "finale, w ktorym nic sie nie dzieje". Rok temu Skra przerznela w pierwszym meczu z Jastrzebiem 0:3, a mimo to byla to najbardziej wyrownana seria finalowa od 4 lat.

    AZS pobil dzis chyba rekord nieudolnosci. Niesamowita padake zagrala praktycznie cala pierwsza szostka. Swoje trzy grosze dolozyl tez do tej mizeroty Radzia Panas. Przez caly mecz trzymal na boisku rozkojarzonego Woickiego. Dobra byla tez zmiana kulejacego w przyjeciu Wiki na Gradowskiego... przy 1-szej pilce meczowej :D

    Reasumujac: gorzej byc nie moze. Na tym i chyba tylko na tym opieram swoj optymizm przed spotkaniem jutrzejszym :)


  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Skra. AZS co to jest!!!
    Mieli grac na luzie, a tu presja walki o złoto sparaliżowała im dłonie. Pliński w pierwszym secie zrobił z Gierczyńskiego wiatrak.
    Lozano pierwszy raz w naszej hali, chyba man przyniósł szczęście. Słabiej dzis Antiga.Jutro chyba nie bedzie tak łatwo jak dziś. AZS to jednak silna drużyna. pozdrawiam
    --------------------------------------------------------
    A MNIE CHODZI TYLKO O TO ABY SKRA ZDOBYŁA CZWARTE ZŁOTO
    ____________
    POZDRAWIAM

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    etam, to tylko sport- gratulacje za zdobycie złotych srebrnych i brązowych krążków.. ;)

    Jakby komus udało sie w archiwaliach odnaleźć zestawienie MP w siatkówce od "zarania dziejów"to z ciekawościa zerknę.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzo...%99%C5%BCczyzn

    20 tytułów MP - AZS AWF Warszawa
    8 - Legia Warszawa
    6 - AZS Częstochowa
    5 - AZS Olsztyn
    5 - Mostostal Kędzierzyn-Koźle
    4 - Resovia Rzeszów
    3 - Skra Bełchatów
    3 - Gwardia Wrocław
    3 - Płomień Sosnowiec
    2 - Hutnik Kraków
    2 - Stal Stocznia Szczecin
    2 - AZS Wrocław
    2 - ŁKS Łódź
    1 - Jastrzębie Borynia
    1 - Cracovia Kraków
    1 - AZS Wilno
    1 - Polonia Warszawa
    1 - Sokół II Lwów
    1 - YMCA Łódź
    1 - Społem Warszawa

    jeszcze 16 lat? oh nie!! ;)
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_...%99%C5%BCczyzn

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczą wiadomą jest iż to Skra zdobędzie Mistrzostwo, jednak po AZSie spodziewałem sie walki. Myślałem, że grając faktycznie na luzie, są w stanie prowadzić wyrównane boje ze Skrą a nawet urwać jeden mecz. Ciężko znaleźć mi jakiś optymistyczny akcent przed jutrzejszym meczem, poza tym co powiedział Galaxian: Gorzej być nie może.

    PS (do fanów Skry): Widzicie, jednak można coś wygrać w walce, nie kupując tego. Wiem, że "najlepsza klubowa drużyna Europy" brzmi lepiej niż Mistrz Polski, ale ta pierwszą w uczciwej walce jeszcze długo, długo nie będziecie...

  35. Powrót do góry    #35
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Skra ogólnie ma bardzo udany sezon i po takich sukcesach w LM, to aż się prosi o MP.:)
    W przyszłym sezonie poziom polskiej piłki siatkowej jeszcze bardziej powinien pójść w górę.
    Gratulacje dla finalistów.:)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam zal do naszych zawodnikow ze poddali sie bez walki. Widac ze wzieli sobie do serca pieprzenie ze juz duzo ugrali i nic nie musza. Wika tragicznie - brak przyjecia, brak ataku, zagrywka bez szkody dla przeciwnika. Woicki nie dosc ze nie gubil bloku to jeszcze rzucal niedokladnie. Znow omijal w ataku Gierka ktoremu TRZEBA grac pilki! moze dzis sie opamietaja...

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Gra na luzie przez cały finał skończy się przykrym laniem. Dlatego zespół musi walczyć, zakładając że szansa rywalizacji w finale ligi nie trafia się co rok jak w przypadku Skry, kiedyś Mostostalu i oczywiście naszego AZS. Podstawowy warunek jest jeden: poprawa elementu przyjęcia zagrywki, której różnorodność w wykonaniu Skry jest dla częstochowian porażająca. W pierwszym meczu obnażone zostały braki Marcina Wiki, który wydawało się już ustabilizował ten element, ale i pozostałych, bardziej doświadczonych zawodników. Pliński serwuje niewygodną piłką, ale nie może być tak, że wchodzi w 1 secie na zagrywkę i robi z naszymi co mu się żywnie podoba, z miejsca obracając w gruz całą koncepcję gry drużyny.
    Paweł Woicki nie posyłał może zbyt wiele piłek do Gierka, ale inna sprawa że kapitan AZS nie pozwolił mu nabrać dużego zaufania do swojej dyspozycji dnia, zaraz po 3 nie udanych atakach w tym dwóch mocnych blokach na początku spotkania. Dlatego Woicki - jak sądzę- próbował trochę na siłę, przełamywać Wikę zdając sobie sprawę, że od skuteczności tego gracza w trudnych sytuacjach w dużej mierze zależy powodzenie w walce z Bełchatowem. I to nie tylko w meczu numer 1.
    Drugi aspekt to jednak mimo wszystko znalezienie jakiegoś patentu (albo próba jego wykrycia) na chociaż częściowe zneutralizowanie poczynań Mariusza Wlazłego. Jeżeli będzie utrzymywał efektywność ataku na kosmicznym poziomie 70%, i zodobywał po około 20 punktów w 3 setach, nie mamy właściwie o czym dyskutować. Moim zdaniem zamiast próby zablokowania należy podjąć starania o zamortyzowanie jego ataków w bloku i ich podbijanie w defensywie. Wiem, że łatwo się mówi z boku. Ponadto linie obrony przy jego atakach trzeba ustawić na 8- 9 metrze, bo tam kieruje piłki Wlazły, a nie podchodzić bliżej siatki, co permanentnie robił libero AZS. Pozdrawiam.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIelu mialo pretensje do Panasa, ze trzymał na parkiecie ten sklad dokonujac jedynie kosmetuycznych zmianw momentach kiedy bylo pozamiatane. A ja akurat popieram jego decyzje bo wiadomo, ze grajac na luzie nic nie osiagniemy bo Belchatow jest bardzo zdeterminowany. Chlopakow potrzymał na boisku, niejako zeby ich jeszce bardziej zdolowac. Gwarantuje to tyle, ze dzisiaj wyjdzie inny AZS. Mysle, ze duzo lepszy. Poczuli finał, wiedza, ze srebrem faktycznie nie ma sie co zadowalac poki mozna podjac walke o zloto. Kazdy dobrze wie, ile trzeba dac z siebie by zajsc tak daleko. W dalszym ciagu uwazam, ze rywalizacja skonczy sie po trzech meczach ale gleboko wierze w walke do samego konca. Licze, ze zadziala przyjecie bo bez niego to i walka nic nie nadrobimy. A i Woicki nigdy nie gra dwoch dobrych czy zlych meczów pod rzad ; )Typuje, ze bedzie lepiej!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętajcie, gorzej być nie może.

    My wygraliśmy 3-0 z Olsztynem, na drugi dzień dostaliśmy do zera. Tu wszystko może się zdarzyć.

    Spark, życzę ci aby twoje życzenie się spełniło i Azs wygrał Mistrzostwo.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak przebiegnie gra dzisiaj mam nadzieje że nie będzie to jednostronny pojedynek tak jak wczoraj.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Częstochowianie nie wyszli za bardzo wyluzowani tylko wręcz sparaliżowani. Stres ich zeżarł dosłownie. Jak dziś odpuści to może będzie ciekawiej. Btw jak można wnioskować o grze Woickiego jak przyjęcie jest tak tragiczne.
    PS (do fanów Skry): Widzicie, jednak można coś wygrać w walce, nie kupując tego. Wiem, że "najlepsza klubowa drużyna Europy" brzmi lepiej (...)
    plis

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra ogólnie ma bardzo udany sezon i po takich sukcesach w LM, to aż się prosi o MP.:)
    Nie no po TAKICH sukcesach w LM to fakt az sie prosi :D
    !$#!$#@!$!! mać Czewa grać!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biorąc pod uwagę tegoroczne sukcesy PLS JW( prawie zdobywca Pucharu i prawdopodobnie prawie brazowy medalista) to sukcesy Skry są chyba troszeczkę wyższej jakości...

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Btw jak można wnioskować o grze Woickiego jak przyjęcie jest tak tragiczne.
    Bo nawet przy lepszym rzucał kartofle a przy srednim gral jeszce gorzej...

    Biorąc pod uwagę tegoroczne sukcesy PLS JW( prawie zdobywca Pucharu i prawdopodobnie prawie brazowy medalista) to sukcesy Skry są chyba troszeczkę wyższej jakości...
    No i co w zwiazku z tym? Jak dla mnie to wykonali zadanie, wybiajac wam PP z glowy a wasze sukcesy za taka kase to i tak smiech na sali.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biorąc pod uwagę tegoroczne sukcesy PLS JW( prawie zdobywca Pucharu i prawdopodobnie prawie brazowy medalista) to sukcesy Skry są chyba troszeczkę wyższej jakości...
    Biedaku znowu nie zrozumiales o co chodzilo... :(

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •