Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 118

Wątek: Finał PLS 2007/2008 czyli złoty Bełchatów, srebrna Częstochowa i brązowy Olsztyn

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to szykuje sie powtorka z wczorajszego dnia. Dwa fartowne ataki po bloku na poczatku seta + 4 zagrywki Wlazlego i pozamiatane.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest dopiero 2 set ale ja powiem szczerze mistrza to my chyba juz niestety mamy...

    postawa czewy ( na ktora mega liczylem ) ze-nu-ja-ca niestety wychodzi tez brak klasowych zmiennikow ja mimo wszystko jestem wstanie docenic postawe stelmacha ;]

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fiu, fiu, 3 mecze i chyba jednak pozamiatane w finale...

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    49pkt Częstochowy
    chyba zostane kibicem Skry bo on zawsze wygrywaja

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Janeczek mówi, że wydaje mu się, że Skra jest za silnym rywalem, to świadczy to o dramatycznej kondycji psychicznej drużyny. Chociaż przy własnych 'gardłach' pewnie szybciej w siebie uwierzą. Byłoby fajnie, bo sponsorzy bez dwóch zdań zasłużyli na jakiś pozytywny akcent w finale

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj napisałem przed meczem że gorzej być nie może, cholera jednak może.

    Jako kibic Skry cieszę się, ale Czewa ja naprawdę was się obawiałem.

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slabiutki poziom finalu, nie tego sie spodziewalem :/

    PS Mielewski w studio powiedzial ze sa glosy ze Czestochowa moze sie wycofac z Ligi Mistrzow, wow.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Btw jak można wnioskować o grze Woickiego jak przyjęcie jest tak tragiczne.
    Bo nawet przy lepszym rzucał kartofle a przy srednim gral jeszce gorzej...

    Biorąc pod uwagę tegoroczne sukcesy PLS JW( prawie zdobywca Pucharu i prawdopodobnie prawie brazowy medalista) to sukcesy Skry są chyba troszeczkę wyższej jakości...
    No i co w zwiazku z tym? Jak dla mnie to wykonali zadanie, wybiajac wam PP z glowy a wasze sukcesy za taka kase to i tak smiech na sali.
    chlopcze zamilknij juz. Porownaj sobie budzety. Za 3 razy mniejszy osiagnelismy nieproporcjonalnie wiecej.

    Wracajac do watku. Czestochowa juz przegrala final razem z glosami, ze juz osiagneli co chcieli, ze graja na luzie, ze Skra jest faworytem. Z takim podejsciem sie nie wygrywa. Inaczej bylo z Jastryebiem. Wszyscy w AZS mowili, ze sa faworytami, ze wygraja, ze Jastzebie jest spokojnie do przejscia. Niestety takich glosow i takiego podejscia braklo przed finalem. I to nie tylko wina zawodnikow, trenera, ale rowniez sie dalo to odczuc z wypowiedzi kibicow.


  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aby myśleć o Mistrzostwie trzeba mieć oprócz kasy również jaja! Rozumiem, że wczoraj wyszli zesrani z szatni i było po meczu. Ale dziś? Otwarcie każdego seta 8:3, 8:2, 8:2!!!!!
    To Delekta stawiała wyżej poprzeczkę nie mówiąc o Płomieniu.
    Łza się w oku kręci na wspomnienie WALKI(!)o złoto z Ptakami w dwu ostatnich sezonach.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Uff, właśnie wróciłem z Bełchatowa... Gratulacje dla Skry, występ AZS po raz kolejny żenujący. Interesuję się siatkówką od dobrych kilkunastu lat, ale takiej kompromitacji w wykonaniu jednego z uczestników finału mistrzostw Polski nie pamiętam. W każdym razie od wprowadzenia nowego systemu liczenia punktów nikt nie wypadł jeszcze równie blado na tle finałowego rywala. Atmosfera w Bełchatowie tradycyjnie dość piknikowa, kompletu publiczności na hali nie było, ale częstochowskim siatkarzom wystarczy sam widok Wlazłego, Plińskiego, Antigi podczas rozgrzewki, by stracić wiarę w jakiekolwiek powodzenie. Niestety, taka jest częstochowska siatkówka od wzlotów po dotkliwe zderzenia z twardym podłożem. Nikt nie wymagał od AZS zdetronizowania bełchatowian, ale jakiś przyzwoity poziom należy prezentować. Bezradność zawodników AZS na tle równo i z polotem grającej Skry była nieprawdopodobna! To momentami wyglądało na pojedynek profesjonalnej drużyny z przedstawicielem ligi amatorskiej. Niektórzy zawodnicy AZS zostali chyba na dłuższy okres wyleczeni z siatkówki, inni boleśnie sprowadzeni na ziemię.
    Teraz się okazuje, że szczytem marzeń akademików będzie zdobycie nie meczu, ale choćby jednego seta... W rywalizacji dwóch teoretycznie najlepszych drużyn w Polsce, w lidze w której podobno występuje już kilka równorzędnych ekip. Blamaż.
    Pozdrawiam.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2008
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łza się w oku kręci na wspomnienie WALKI(!)o złoto z Ptakami w dwu ostatnich sezonach.
    Niestety po tym co pokazuje Czewa całkowicie się z toba zgadzam.
    Ale trudno gdybac co by było gdyby.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Nie sadzilem, ze kiedykolwiek takie cos napisze. Byc moze bede jutro tego zalowal. Trudno.

    JESLI WIKA, WOICKI I INNI MAJA NADAL W TAKI SPOSOB KOMPROMITOWAC BIALO-ZIELONE BARWY I JEDNOCZESNIE BEZCZELNIE SIE PRZY TYM CHICHRAC TO NIECH OD RAZU ODDADZA ZWYCIESTWO SKRZE WALKOWEREM. PO CO SIE MECZYC - W KONCU PRZYDA SIE WIECEJ ENERGII NA OKRES PRZYGOTOWAWCZY W NOWYM KLUBIE ZA EKSTRA KASE, NIE??

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak patrzac na to co sie teraz dzieje to chyba lepiej dla dobra rozgrywek jakby to Jastrzebie awansowalo do finalu...
    Moze nie bede trzymal kciukow za Czewe to zaczna cos grac? Oby...

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Btw jak można wnioskować o grze Woickiego jak przyjęcie jest tak tragiczne.
    Bo nawet przy lepszym rzucał kartofle a przy srednim gral jeszce gorzej...

    Biorąc pod uwagę tegoroczne sukcesy PLS JW( prawie zdobywca Pucharu i prawdopodobnie prawie brazowy medalista) to sukcesy Skry są chyba troszeczkę wyższej jakości...
    No i co w zwiazku z tym? Jak dla mnie to wykonali zadanie, wybiajac wam PP z glowy a wasze sukcesy za taka kase to i tak smiech na sali.
    chlopcze zamilknij juz. Porownaj sobie budzety. Za 3 razy mniejszy osiagnelismy nieproporcjonalnie wiecej.

    Chyba sie nie zrozumielismy... ; ) Pisalem to w kontekscie Skry i Was (ze wybiliscie im PP...)

    A co do dzisiejszego mecvzu. Totalnie sie rozcarowalem, myslaem ze gorzej byc nie moze. Na taki wynik zlozyla sie dobra gra Skry i wrecz tragiczna forma naszych. Cos mi tu smierdzi dogadanymi transferami... Szkoda jeszce wieksza, bo zespol pokazywal ostatnio, ze ma jaja... Ostatnia szansa, zeby to udowodnic - w srode. Jak znowu dostaniemy 3-0 w takim stylu to bedzie zenada sezonu...

    A ielewski wiadomosc o odpuszceniu ligi mistrzow pewnie pobral z tego forum ; ) Jasne jest, ze jak druzyna sie rozleci to nie uda sie zbudowac takiej ekipy ktora moglaby powalczyc skutecznie. Poza tym trzeba troche w takie rozgrywki wlozyc kasy, a moze byc z ta kwetsia wrecz bardzo slabo.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak patrzac na to co sie teraz dzieje to chyba lepiej dla dobra rozgrywek jakby to Jastrzebie awansowalo do finalu...
    Moze nie bede trzymal kciukow za Czewe to zaczna cos grac? Oby...
    Dokładnie ... osobi¶cie raczej wole Czestchowe od JW, ale tak jak pisalem wczesniej jesli Skrze jakis przeciwnik z tzw wielkiej czwórki "leży" to jest to na pewno Czestochowa.
    No, a jak sie do tego dolozy kapitalna forme Wlazlego no i ewidetne pekniecie psychiczne AZSiaków to jest to co jest - czyli po prostu blamaż.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czewa przegrała pierwszy mecz różnicą 22 małych punktów a drugi mecz różnicą 26 punktów.
    Ile meczów w PLS-ie zakończyło się bardziej haniebną przegraną?
    W tym sezonie rozegrano 130 meczów. rekordowe mecze:
    Warszawa z Czewą (2 kolejka, 25 pkt.)
    Płomień ze Skrą (10 kolejka, 25 pkt.)
    Delecta z ZAK (14 kolejka, 24 pkt.)
    ZAK ze Skrą (15 kolejka, 25 pkt.)
    Jadar ze Skrą (16 kolejka, 28 pkt.)
    Płomień ze Skrą (playoff 2 mecz 29 pkt)
    Płomień ze Skrą (playoff 4 mecz 28 pkt.)
    Skra z Czewą (finał I mecz 22 pkt.)
    Skra z Czewą (finał II mecz 26 pkt.)

    Do Częstochowy należy też inny rekord: przegrała seta do 9! (2
    kolejka z ZAK).
    ____________
    POZDRAWIAM

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    12 lat chodze na AZS. Wiele porazek przezylem, tych sromotnych i mniej sromotnych ale takiej zenady to jeszcze nie widzialem. Brak woli walki, ambicji czy po prostu sportowej zlosci. Kompletne dno. Paru "zawodnikow" widac ze juz ewidentnie myslami przy swoich kontraktach przyszlorocznych - szerokiej drogi - wasze glupawe usmieszki gdy my placzemy nam nie potrzebne.
    W sumie to odrobine zal, ze do finalu nie weszlo Jastrzebie - nasi jedyne co zrobili to weszli na boisko, wypieli tylki i dali sie wydymac - Jastrzebie przynajmniej by powalczylo.
    Mam w dupie czy wygraja srodowy mecz(warto rozwazyc poddanie tego pojedynku - to oszczedzi bolu i wstydu kibicom) - takiej kompromitacji juz im nie zapomne.
    Ktos kiedys pisal ze siatkarze nasze forum czytaja. Mam nadzieje ze tak: wstydzimy sie za was.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    No cóż takiej kompromitacji w finale najstarsi górale nie pamiętają,.
    Po takiej grze można rzeczywiście brać pod uwagę, że niektórzy są już na wylocie,a jeśli to prawda pokazali to lepiej niż samą gre.Poprostu chcieli nas zniechęcic do siebie bo i tak odfruwają do innych klubów.

    Sponsorów też po takich blamażach ze świecą trzeba szukać , bo który prezes bedzie sygnował takie porażki swoim nazwiskiem

    Na koniec muszę przyznac że te głupawe uśmieszki Wiki Woickiego doprowadzały mnie do szewskiej pasji zachowywali się jak lusdzie bez honoru - dostają w dupe w finałach jak juniorzy a tu co zamiast agresji rogal na twarzy. Żenada zero ambicji - a chieliby niebotyczne cyferki w konrakcie. Pytam za co za taką postawe?

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nigdy nie myślałem, że będę pocieszał kibiców Częstochowy, ale muszę i aby nikt nie wypominał mi sarkazmu, też byłbym załamany tak słabą postawą swojego klubu.

    Ludzie te dwa mecze nic nie znaczą, rzeczywiście zagrali źle, ale pamiętajcie wygraliście PP, pokonaliście Iskrę, już nawet mówiliśmy (ście) parafrazując Piechockiego że AZS to jest "dobro narodowe".

    Nie przekreślajcie tego sezonu dwoma nieudanymi meczami. Kto wie dlaczego tak było, może rzeczywiście odpuścili, ale jakoś w to nie wierzę.

    Głowa do góry i żeby mnie dobrze zrozumiano, chce wygrania tego finału w 3 meczach, ale po znacznie lepszej grze Częstochowy.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vic, przepraszam. Nie bylo to do Ciebie, tylko do goscia, ktorego ty cytowales, tego co pisal, ze Skra osiagnela nieporownywalniej wiecej od Jastrzebia . Zle mi sie kliknelo.

    Pozdrawiam.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przesadzajcie z ta zenada- problem macie taki ze z Jastrzebiem tez powiedzmy sobie szczerze nic wielkiego nie graliscie- jak dla mnie Panas byc moze popełnił bład w przygotowaniach po prostu forma przyszła nie w tej czesci sezonu co trzeba a z drugiej strony dzieki temu macie PP i prawie ze finał pucharu CEV- i tak sezon udany patrzac na dokonania z kilku ostatnich sezonów

    Z drugiej strony mozna powiedziec ze liga jest tak mocna jak jej poziom playoffów- pod tym wzgledem PLS za mocno to sie w tym roku nie prezentuje

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetna atmosfera i luz w drużynie sprzyjała chyba długotrwałemu balowaniu i przez to amatorskiej grze w finale. Blamaż, wstyd, naprawdę nie przypominam sobie takiego finału PLS i dawnej Serii A, gdzie jedna drużyna dostawałaby tak po dupie...

    Do Panów z AZSu: Pieprzyliście jak dobrze wypadł sezon, jak to jesteście na ustach wszystkich. Przyjmijcie teraz do wiadomości, że część widowni bardziej z tego sezonu zapamięta tę wtopę w finale i uderzoną do łba sodówę po PP, niż waszą piękną grę w rundzie zasadniczej, czy choćby walkę w europejskich pucharach. Jako kibic pozostaje mi tylko trzymać za Was kciuki, ale za to pieprzenie, że nie macie nic do stracenia pozostaje nam tylko głowę w piasek schować. Straciliście bowiem bardzo dużo...

    Porażki niegdyś z Levskim czy Kędzierzynem (gdzie sety przegrywaliśmy do 8 i mniej) były przynajmniej gdzieś schowane w ligowej codzienności. Teraz patrzy na was cała Polska.. Od finalisty oczekuje się chociażby zaangażowania.. To nie chodzi o to, że oni są lepsi.. Tu chodzi o to, że wy gracie amatorszczyznę z uśmiechami na ustach, bo wy już osiągnęliście swoje i "zarobiliście" na przyszły sezon. A rozbudzone nadzieje kibiców można sobie schować głęboko do tyłka, co niniejszym Panowie Wika i Woicki uczynili.

    Tyle wylewania frustracji...
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli millerowskie-nie wazne jak kto zaczyna wazne jak kto kończy -przypasowac do Czewy to faktycznie blamaż...
    jednakże wiele ekip dałoby sie pokroić za wasze wyniki w tym sezonie-czapki z głów.
    Ktos może powiedzieć ze lepiej walczyć a nić nie wygrać (np Jastrzębei?!) ale to tylko kwestia podejscia.
    W Kedzierzynie też wiekszosc graczy położyła lagę na wynik starcia o 5 plac.
    Kurde, Skra będzie miała w skłdzie 18 zawodników czy co?! ;)
    A tak napowaznie,to dla zawodników własnei trwa najwazniejszy pojedynek sezonu...
    ile mozna zgarnąc za podpis...
    Dobra gra w lidze i pucharach to tylko "argument i karta przetargowa " -skoro już większośc jest "po słowie" to po ch... sie pocić?!

    Moze jednakplay-offs to niedobry pomysł- albo nagradzac tytułem MP tylko zwycięzcę PO a reszta miałaby miejsca jak w zasadniczym sezonie...

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, jak Skra budowała formę na najważniejsze momenty sezonu, to mądre głowy tego forum stwierdzały, że Skra jest w tym sezonie do ruszenia
    Btw wychodzi na to, że wbrew kolejności posezonowej o o pierwsze miejsce powinien grać Olsztyn-Skra, o trzecie Jastrzębie-Częstochowa

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, jak Skra budowała formę na najważniejsze momenty sezonu, to mądre głowy tego forum stwierdzały, że Skra jest w tym sezonie do ruszenia
    Trafiłes w punkt :D

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wszystko AZS wywalczyl w tym sezonie sporo i nie zgodze sie z opinia, ze nic nie pokazali w polfinałach. Caly sezon pokazywali dobra siatkowke, mysle ze zasluzenie awansujac do finalu. Mogliby trafic w polfinale nawet na Olsztyn i mysle, ze poradzilibysmy sobie. Ale to co pokazali w finale, to mowiac lagodnie - nie jest to, na co ich stac. Faktem jest, ze Skra osiagnela rewelacyjna forme ale na ten wynik zlozlya sie rowniez fatalna gra czestochowian. Ja nie zapomne tego co osiagneli w tym sezonie, ale bede traktowal oddzielnie ten finał. Tutaj na parkiet wyszla druzyna bez jaj, z kontraktami na nowy sezon w innych klubach. Wypieli sie na kibicow bo dzialacza i tak dali juz w tym sezonie wiecej niz zakladano. Kibice natomiast woleliby widziec walke w finale. I nie tylko Ci z Czestochowy... Szkoda, bo w przyszlym roku bedzie sie mowilo: Gra wice mistrz POlski. A co to za wice mistrz, ktory od mistrza w tej wyrownanej przeciez lidze odstawal w finale o trzy klasy? Szacunek dla zawodnikow za faze od poczatku sezonu po ostatni mecz polfinalowy. Ale ten final pokazal jak nasrane macie w glowach. To jest wstyd i kazdy z was bedzie w kontekscie finalu kojarzony z amatorszczyzna.
    Wiele w sporcie potrafi sie zmienic, ale jak czesto wierze w swoja druzyne to teraz widze, ze juz jej nie ma. Zadoleni chlopcy z sezonu wypna dupy po raz trzeci i skonczy sie jak ostatnio. A tak bardzo chcialbym sie mylic...

    PS. moze ktos rozwinac watek rozesmianych twarzy Woickiego i Wiki bo rzeciego seta juz "niestety" nie widzialem?

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, jak Skra budowała formę na najważniejsze momenty sezonu, to mądre głowy tego forum stwierdzały, że Skra jest w tym sezonie do ruszenia
    No bo była do ruszenia i nadal jest, tylko jeżeli przeciwnik w finale gra katastrofalnie słabo i wręcz kompromitująco, to o czym u gadać.

    Na tle tak słabego przeciwnika, Skra wygląda niebotycznie i gra galaktyczną siatkówkę. Leje w finale drużynę, która nie gra nic, kompletnie NIC!

    Tak grając Cz-wę równie podobnie zlałaby drużyny z Olsztyna, Rzeszowa i Jastrzębia. Mam nadzieję, że zawodnicy z Cz-wy na swoim boisku będą walczyć przynajmniej tak samo jak w finale PP i 1/2 finału z nami. Bo jeżeli nie, to wszystkie sukcesy tej drużyny w tym sezonie zostaną zapomniane, a w większości będziemy pamiętać o totalnej kompromitacji w finale.

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mogliby trafic w polfinale nawet na Olsztyn i mysle, ze poradzilibysmy sobie.
    A ja myśle, że Olsztyn od czasu przejscia Resovii gra lepiej niż inni (z wyłaczeniem Skry). Porównując pojedynki Olsztyna i Czestochowy ze Skrą można wyciągnąć przeciwne do Twoich wnioski.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. moze ktos rozwinac watek rozesmianych twarzy Woickiego i Wiki bo rzeciego seta juz "niestety" nie widzialem?
    Stąjąc w kwadracie dla rezerwowych w III secie byli zadowoleni i usmiechnieci jakby to ich drużyna dokonywała demolki przeciwnika.
    Jeśli rzeczywiście Wika w przyszłym sezonie miałby grac w Skrze to ja z takim jego mało profesjonalnym podejsciem do gry niezbyt chętnię widziałbym go w szeregach bełchatowskiej ekipy.
    A ja myśle, że Olsztyn od czasu przejscia Resovii gra lepiej niż inni (z wyłaczeniem Skry). Porównując pojedynki Olsztyna i Czestochowy ze Skrą można wyciągnąć przeciwne do Twoich wnioski.
    oglądając mecze o I i III miejsce uważam że Bask ma rację, A półfinał Olsztyna ze Skrą uważam za przedwczesny finał.
    ____________
    POZDRAWIAM

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...) na parkiet wyszla druzyna (...) z kontraktami na nowy sezon w innych klubach.
    Może podzielisz się swoją wiedzą szerzej?

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Tajemnicą poliszynela chyba jest, iż kilku zawodników dostało "dość dobre" propozycje z innych klubów, m.in. Skry czy Resovii. Biorąc pod uwagę sytuację finansową AZS jaka może być po tym sezonie, to raczej z AZS większość z nich odejdzie. I Ci "zawodnicy" najprawdopodobniej mają po prostu w dupie grę o złoto, skoro już są wygrani - mają PP, srebrny medal i praktycznie zapewniony kontrakt na przyszły sezon w bogatszych drużynach.

    Dla mnie ten finał to po prostu hańba. Ale nie hańba AZS-u, a jego zawodników, grających w tym finale.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czym tu sie dzielic? Jakie kluby to generalnie nie jest do konca pewne, ale odejscie m.in. Benka (Resovia,?), Gierczynskiego (Resovia, ?) i Gacka (Skra) jest niemal przesadzone. Niby toczy sie walka o zostawienie Wiki i Woickiego (Jastrzebie?) ale poki co nie mamy sponsora...

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tajemnicą poliszynela chyba jest, iż kilku zawodników dostało "dość dobre" propozycje z innych klubów, m.in. Skry czy Resovii.
    Jak widać nie jest to tajemnica poliszynela.
    Vic dzieki za odp, ciekawe czy się sprawdzi.
    Ale wracając do tematu, znaczyłoby to, że grając o finał z Jastrzębiem nikt nic nie miał podpisane?

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Tajemnicą poliszynela chyba jest, iż kilku zawodników dostało "dość dobre" propozycje z innych klubów, m.in. Skry czy Resovii.
    Jak widać nie jest to tajemnica poliszynela.
    Myślę że jednak jest, jako że całkiem sporo osób już o tym się dowiedziało, m.in. z pomocą GW:
    http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35272,5100903.html
    Kto miałby sięgnąć po graczy AZS-u? Mówi się, że Marcinem Wiką i Piotrem Gackiem zainteresowana jest Skra Bełchatów i może w tym być wiele prawdy. Robert Szczerbaniuk ponoć zamierza wrócić do Kędzierzyna, gdzie odnosił największe sukcesy. Atrakcyjne oferty i to z kilku klubów otrzymał Krzysztof Gierczyński, a najlepszą z Resovii Rzeszów.
    Poza tym jak już powiedział Vic - AZS traci niestety sponsorów, a po takiej wtopie w finale o znalezienie nowych może być znacznie trudniej,co niestety nie wróży dobrze na przyszłość. Ale mimo wszystko liczę na to że uda się z tego wybrnąć i wyjść na swoje AZS-owi.

    Ale wracając do tematu, znaczyłoby to, że grając o finał z Jastrzębiem nikt nic nie miał podpisane?
    I dalej podpisane nikt nic nie ma, na to przyjdzie czas po zakończeniu sezonu. Po prostu kilku zawodników dostało dobre oferty z których najpewniej skorzystają. Z JW grali dobrze, jako że przegrywając mogliby co najwyżej zdobyć brązowe medale, a i to nie byłoby pewne. Awansując do finału mają pewne srebro, co jest też dodatkową kartą przetargową pod negocjację przyszłych kontraktów. Z resztą, Skra gra rewelacyjnie, to fakt, ale jakoś też nie chce mi się wierzyć w aż taką niemoc AZS-u w finale, bo wygląda to jakby nagle zapomnieli jak się gra w siatkówkę...

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne dwa mecze finału we wtorek i środę, czyli kochane TV4 wypięło się totalnie na kibiców bez dekodera Polsatu - nie wyemitowali ani grama meczu o pierwsze miejsce i ani grama meczu o miejsce trzecie.

    Brawo, panowie, oby tak dalej.

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    swarowski napisał:

    Btw wychodzi na to, że wbrew kolejności posezonowej o o pierwsze miejsce powinien grać Olsztyn-Skra, o trzecie Jastrzębie-Częstochowa
    hmmm
    Olsztyn cudem awansował do pierwszej czwórki.
    Ten ostatni set z sovią był cudem.
    Zajął bodajże 4 miejsce po zasadniczej.
    Z Częstochową przegrał 0:3 u siebie w zasadniczej.
    Przegrał półfinał.
    Dwa mecze u siebie z rozpędzoną skrą.
    Twierdzisz, że Olsztyn powinien grać o złoto?
    Na jakiej podstawie?
    Może masz swoje własne zasady rywalizacji?

    Wracając do meczu.
    Chłopaki są zmęczeni sezonem na maxa.
    Zarówno Jastrzębie jak i Częstochowa po poniedziałkowym meczu wyglądali jak zdjęci z krzyża.
    Oni swoje już zdobyli.
    Jeśli wygrają w Częstochowie będą się działy fajne rzeczy.
    Czego sobie i Wam wszystkim życzę:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #82
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Częstochowy należy też inny rekord: przegrała seta do 9! (2
    kolejka z ZAK).
    A drugie miejsce na tej chwalebnej liście zajmuje nie kto inny, jak drugi z finalistów, czyli Skra, która w 3. kolejce dostała w Olsztynie w pierwszym secie do 10 ;>

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Btw wychodzi na to, że wbrew kolejności posezonowej o o pierwsze miejsce powinien grać Olsztyn-Skra, o trzecie Jastrzębie-Częstochowa
    hmmm
    (...)
    Twierdzisz, że Olsztyn powinien grać o złoto?
    Na jakiej podstawie?
    Może masz swoje własne zasady rywalizacji?
    hmmm
    Napisałem, że 'na to wychodzi', na takiej podstawie: para półfinałowa Jastrzębie, Częstochowa przegrywa, jak na razie, z parą Bełchatów,Olsztyn 0-4... Przytaczasz wyniki z sezonu, kiedy napisałem, że wbrew kolejności posezonowej, więc n/c

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne dwa mecze finału we wtorek i środę, czyli kochane TV4 wypięło się totalnie na kibiców bez dekodera Polsatu - nie wyemitowali ani grama meczu o pierwsze miejsce i ani grama meczu o miejsce trzecie.

    Brawo, panowie, oby tak dalej.
    dodam od siebie, ze zadnego z polfinalow tez nie pokazali

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Poranna lektura dzisiejszej wybiorczej tchnela we mnie nutke optymizmu :)

    Najpierw Panas zarzuca zawodnikom, ze "podczas meczow ze Skra ich glowy zaprzatniete byly kontraktami", apelujac jednoczesnie do prezesow klubow, by "nie niepokoili jego graczy i pozwolili skoncentrowac im sie na finale" (ton blagalny, ale dobrze, ze ten temat poruszyl. W Premiership za rozmowy kontraktowe z zawodnikami bez zgody ich klubu groza wysokie kary. Moze - w imie profesjonalizacji ligi - wprowadzic cos takiego u nas?)

    Potem czytam, jak pan Marian "nie mam pojecia o siatkowce, ale co szkodzi poudawac" Kmita pisze, ze "przyklad AZSu Czestochowa pokazuje, ze w PLS nie graja jeszcze sami profesjonalisci". Sam w to nie wierze, ale chyba po raz pierwszy sie z nim zgadzam :)

    Nic nie mobilizuje lepiej niz porzadna dawka ****ki. Zatem AZS do boju :)

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    26 kwietnia 2002 AZS Czestochowa stanal do kolejnego meczu play off z Mostostalem. Po dwoch, ktore przegral 3-0 i 3-1 stan rywalizacji brzmial 2-0 dla Kedzierzyna. W trzecim spotkaniu przy huraganowym dopingu kibicow Mostostal zostal starty na proch...to nic ze nastepnego dnia tytul pojechal do Kedzierzyna. Wszyscy bylismy dumni z naszych bo pokazali ambicje i wole walki...a ta atmosfera na trybunach...to byl cos...
    Czy obecne "gwiazdy" AZS bedace juz jedna noga w innych druzynach sa w stanie nawiazac do tamtego dnia? bardzo bym tego chcial...

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Ciekawe kto nas teraz sprzeda po tym jak sie juz wybil w AZSie ale to w sumie nie do tego tematu. Mam nadzieje ze cos jeszcze pokaza na odchodne.

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:
    Działacze AZS-u ustalili ceny wejściówek na 30 zł na trybunę górną i 50 zł na dół, na miejsca stojące.Można się zastanawiać i dyskutować, czy to drogo, ale jeśli chcemy mieć zespół najwyższej klasy i sprowadzać tu zawodników o znanych nazwiskach, to bilety powinny być cztery razy droższe.

    Widze ze panowie dzialacze dostosowali sie poziomem do naszych grajkow....co za zenada...

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Borys mylisz sie. To grajkowie dostosowali sie ostatnio do poziomu naszych dzialaczy :)

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie pytam po raz 348762545367849938267 po co w ogole grac lige skoro najawazniejsze sa ruchy transferowe i dobre prezentowanie sie na papierku!? Przed nami najwazniejsze mecze sezonu a swiatek siatkarski przechodzi obok tego wydarzenia obojetnie jakby karty zostaly rozdane. Wlozmy Belchatowianom korony na lby a Czestochowian poklepmy po ramieniu za walecznosc w sezonie. Mam nieodparte wrazenie ze medale i trofea same w sobie sa malo wazne. Wazniejszy jest wielki boom, glosne i szumne trabienie kto kogo kupi jak bardzo napapuje sklad i kim sie bedziemy przed kolejnym sezonem zachwycac.
    Nie jest normalnym zjawiskiem juz przed runda PlayOff rozdzielanie zawodnikow po klubach przyszly rok ligowy. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu iz komercja i kolorowe baloniki staly sie u nas wazniejsze niz aspekt czysto sportowy!
    Z reszta co tu sie dziwic spiacym na pieniazkach dzialaczom "pewnych" klubow skoro i sami kibice nie lepsi. Wystarczy spojrzec na date pierwszych wpisowtraktujacych o transferach...
    Na koniec wychodzi taki wlasnie bigos gdzie zawodnicy sa myslami w nowym sezonie w nowym klubie a koncowke dogrywja na sile.

    Nie dzieje sie dobrze. Ludziki sie ciesza bo mamy kadre i pszczole jest kolorowo w TV i biesiada trwa a sport przeszedl jakby na drugi, ba, na trzeci plan:/

    Trzymam kciuki za AZS. W Belchatowie tez sie da wygrac ten 5 mecz.
    Oby nie bylo po raz 4.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •